Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

2.8.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 2.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

start hlavního závodu: u Obecního úřadu Dolní Morava v 11 hodin
start Lidového běhu a kategorie Juniorky: na 8. km hlavní tratě u Tvarožných děr v 11 hodin

Přihlášky

Přihláška předem na www.kralicak.cz do 21. 7. 2014. Po tomto termínu se bude možné přihlásit na místě v den konání závodu. (2. 8. 2014 v prostoru Chaty u Slona v Dolní Moravě od 8:30 do 10:00 hodin za zvýšené startovné.)

Startovné

bude upřesněno

Popis tratě

Trať vede po lesních a horských cestách. Délka: juniorky a lidový běh 5 km, ostatní kategorie 13 km
Převýšení: juniorky a lidový běh 520 m, ostatní kategorie 963 m

Ceny pro vítěze

bude upřesněno

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ISCAREX, s.r.o. a ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Kontaktní adresa:

Třebovská 115, 562 03 Ústí nad Orlicí
tel.: 465 530 214, fax: 465 530 215 (7:00 - 15:30)
mobil (p. Šimůnek): 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3551

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4915
Tempír František4914
Pechek František5314
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Šimůnek Jan8213
Vacek Martin6913
Červ Miloslav5013
Kebrle Milan7513
Paulů Blanka5412
Mertová Michaela7612
Marek František4112
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Leszkow Petr4411
Dušková Lenka8011
Hrdina Pavel8811
Keprtová Miloslava4811
Šír Václav4811
Stránská Adéla9111
Pucholt Jiří5910
Blaha Tomáš7610
Poduška Josef6210
Šimůnková Zdena5810
Merta Jaroslav3510
Pečenka Libor6110
Pucholt Tomáš9410
Pilgr Luděk7610
Kolínek František5610
Klášterecký Tomáš8110
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799
Šafář Jaroslav519
Šalplachta Jindřich479
Žák Jiří719
Mannlová Jana809
Krejčí Stanislav639
Ožana Václav649
Král Jindřich739
Volf Břetislav529
Horáček Michal759
Jančařík Petr689
Krupka Milan569
Křenek Miroslav508
Tučný Jan478
Hofmanová Veronika788
Špacír Ladislav558
Marek Dalimil608

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ317Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9601:02:27114,02
2MJ1283Gaura AdamTJ TŽ Třinec9601:06:27102,10
3MJ27213Kostecký TomášTj Šumperk9701:12:3483,88
4MJ2876Chrascina MarekTj Tž Třinec9701:13:0982,14
5MJ36138Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9801:14:2678,33
6MJ6184Czeczotka MarekTJ Třinec9801:19:0864,33
7MJ6665Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9801:19:5561,98
8MJ88199Brzobohatý VáclavISCAR ČR9801:24:4247,77
9MJ96268Gregora JakubActivity Lanškroun9801:25:5744,02
10MJ97124Kalousek JiříLanáč DM9501:26:0943,43
11MJ13563Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9801:33:1522,29
Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:01:39101,64
2MA2201Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:05100,29
3MA499Blaha TomášAK Asics Kroměříž7601:02:4698,07
4MA527Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:03:3295,61
5MA694Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:03:5394,50
6MA7313Berka MartinAC Syner Turnov8501:04:2492,84
7MA8147Procházka JanInov8 team8401:04:3392,32
8MA9120Hrdina PavelAK Perná8801:05:0090,88
9MA10100Magál JiříISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ7701:05:1390,18
10MA11151Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5787,82
11MA1324Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:5684,69
12MA15187Maceček TomášPearl Izumi Czech Team9101:07:4282,20
13MA16107Herda JanTJ SOKOL Hradec Králové8301:07:5181,72
14MA17318Berka RadimKozákov8201:08:4079,07
15MA18191Kostecký JanTJ Šumperk9101:08:4378,93
16MA23165Machotka DominikActivity Lanškroun9401:10:4872,24
17MA29133Vacek LiborActivity Lanškroun8601:13:2563,79
18MA32164Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:13:5662,14
19MA34327Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:14:1761,02
20MA35152Krunčík PavelSki Skuhrov8501:14:2460,63
21MA38175Roháček JanXC SPORT.CZ8201:14:3060,30
22MA4067Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:15:3257,01
23MA41204Krupka LukášCyklopoint Jičín8301:16:0955,00
24MA42142Turek Martin   8001:16:1854,54
25MA43176Černý ZdeněkAC PRAHA 18908501:16:3753,52
26MA44122Svozil VítÚstí nad Orlicí9201:16:4453,16
27MA45333Valenta TomášPardubice7601:16:4653,02
28MA47117Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:17:0551,99
29MA48134Šolc VítězslavBKL Machov9101:17:1651,41
30MA49106Veselý OndřejTřebíč8601:17:1851,30
31MA5053Macháček LukášHOVRCH7901:17:3450,45
32MA52288Rücker JakubBonbon Lhota8801:17:4949,62
33MA54169Jetelina PetrJedem s medem8501:18:0448,84
34MA56282Pešek OndřejKOB Choceň8501:18:2847,54
35MA58154Kalný PetrKRB Chrudim8101:18:3946,99
36MA59303Minář MarekOKNOPLAST 9401:18:4446,69
37MA627Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:19:1445,10
38MA64316Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:19:4443,48
39MA6854Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:20:1241,99
40MA6997Nechvíl PetrAC Choceň9101:20:1741,72
41MA71190Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:21:1338,72
42MA72218Macek JanHS Jeseníky8001:21:1738,51
43MA74103Nechvíl LukášHeřmanův Městec8301:21:2438,14
44MA7682Vogel MichalŠumperk7601:22:0036,20
45MA81102Saňák MartinSK DAMA SPORT ŠUMPERK7801:23:4030,81
46MA87198Vintera PetrBorci Zdar7501:24:3527,85
47MA89203Kochánek PetrNOTABLE Česká Třebová8701:24:4727,26
48MA9468Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:25:2725,08
49MA10087Hubáček PavelŠumperk7601:26:3721,31
50MA10136Jasiok LumírTrek13247801:26:4620,86
51MA102243Oberländer JanSokol Senohraby7501:26:5520,39
52MA105336Fišnar Jiří-7601:27:3218,36
53MA109167Janů LiborŠumperk7801:27:5816,99
54MA110196Marhold PetrChoceň7801:27:5916,95
55MA111262Kolář MichalNotable8601:28:1416,15
56MA113335Lux BronislavKrnov8101:28:4914,28
57MA114171Navrátil JakubFBK Olomouc8301:29:0113,64
58MA119261Přibil MilanNotable8601:29:5010,96
59MA121131Tešnar MarekX-TRAIL Orlová7501:30:288,94
60MA122309Křene TomášLanškroun8001:30:358,55
61MA128148Chudý JonášTriClub Dobruška9001:31:574,18
62MA132116Tempír JiříSokol Štíty7501:32:293,00
63MA138241Vodička OldřichOK Loko Pardubice7701:33:443,00
64MA14047Hlaváč LiborBORCI zdar!7801:34:363,00
65MA141202Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8601:34:383,00
66MA14334Dryml MojmírXCSPORT.CZ8601:34:413,00
67MA14650Holovský JakubMaty8601:35:043,00
68MA147256Mimra Jiří-8301:35:103,00
69MA149149Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:35:393,00
70MA152126Roleček MilanPěčín7601:36:093,00
71MA154225Hyksa TomášNechťáci8301:36:293,00
72MA156195Marhold LubošHorní Jelení7701:36:413,00
73MA158249Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7501:36:583,00
74MA160177Červenka JaroslavDobřenice7901:37:183,00
75MA163139Růžička TomášCTB Brandýs nad Orlicí8501:37:483,00
76MA165207Malý LukášMHPC Králíky8301:37:553,00
77MA167279Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:38:143,00
78MA173287Řiháček ŠtěpánMotor Journal8301:39:393,00
79MA175324Fryauf Jan-8901:41:053,00
80MA19126Šimůnek JanŠimůnek, s.r.o.8201:47:323,00
81MA195197Dvořáček JanTrailrun.cz7901:49:433,00
82MA20333Bok IvanČsOL - jednota Ústí nad Orlicí8801:52:463,00
83MA20813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:57:383,00
84MA20991Nasku PetrVysoké Mýto7501:57:483,00
85MA21119Škrob MartinISCAREX Česká Třebová8102:00:183,00
86MA21228Pilgr LuděkOB Česká Třebová7602:00:473,00
87MA21489Pumprla RostislavSK Salith Sumtex CZ8502:02:243,00
Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14118Žák JiříŽAKIS Team7101:07:42104,90
2MB2115Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:5598,48
3MB22211Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:10:3496,62
4MB26223Boháček PetrEurofoam sport team7401:12:2591,32
5MB37310Valigura MartinXCSPORT.CZ7301:14:3085,29
6MB39115Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:14:3085,27
7MB5393Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou6501:17:5075,67
8MB5588Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7301:18:0874,82
9MB63188Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:19:3070,88
10MB70221Smetana JosefEurofoam sport team6901:21:0266,48
11MB79214Lorenčík AlešChrudim7301:23:2859,45
12MB83210Skyva PetrSKI-OB Šternberk6501:23:5658,12
13MB8486Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:24:0057,92
14MB92322Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:25:0254,92
15MB99125Zachař JiříSruby7201:26:3150,65
16MB104267Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:27:0848,89
17MB106184Půlpán RomanKOB Choceň6501:27:4547,10
18MB107332Bláha KamilAC SPED Pardubice7201:27:4747,02
19MB108174Vích PetrOlomouc7301:27:5446,69
20MB115306Marek MartinDuke Rožnov p.R.7001:29:0243,42
21MB11678Jasiok PřemyslTrek13247401:29:0543,27
22MB123189Pelikán Michalbezklubák7401:30:5537,98
23MB125193Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:31:0637,45
24MB131194Krejsa Miroslavneregistrován7001:32:1734,02
25MB139259Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:34:0129,05
26MB14474Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:34:4826,78
27MB151307Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6801:36:0423,12
28MB16495Belobrad IvanŽamberk6601:37:5417,86
29MB174127Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7401:40:2310,69
30MB17690Borek Pavelgreen street7401:41:287,55
31MB182200Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:43:283,00
32MB18343Skácel JindřichBORCI zdar!7401:44:323,00
33MB184166Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:45:293,00
34MB197305Pšenica Julius-6701:50:003,00
35MB201304Crighton NathanYogi7401:52:003,00
-MB-143Malý JanSokol Nová Paka73DNF-
Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20119Ožana VáclavŽAKIS Team6401:09:36105,36
2MC24170Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:11:12100,88
3MC30153Vaněk PetrAC Praha6101:13:4593,76
4MC31205Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:13:5593,25
5MC33111Jančík BořekSvartes Hořice6401:13:5993,10
6MC51222Sedlák RadekEurofoam sport team6301:17:4382,67
7MC659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:19:4976,77
8MC67178Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:20:0476,06
9MC7735Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:22:3669,00
10MC78144Elischer IvanAC Ústí nad Labem6001:23:2266,86
11MC8562Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:24:0464,90
12MC8652Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5801:24:1264,51
13MC9164Vysocký VladimírCzech Skyrunning5801:24:5962,31
14MC9349Šolc VítězslavBKL Machov5701:25:2261,23
15MC103162Kalous Tomᚎamberk6401:27:0056,69
16MC120239Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:30:1147,78
17MC126155Roháček MichalXCSPORT.CZ6101:31:0945,06
18MC136329Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:33:3238,43
19MC137229Hojač MojmírHO Tanvald5801:33:3938,07
20MC145278Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:34:5334,63
21MC153311Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:36:2830,21
22MC16244Vanta JosefSK Hronov6201:37:3826,93
23MC169185Sedlák JiříPřelouč5801:38:3424,34
24MC192312Učeň FrantišekBoskovice6301:48:413,00
25MC193301Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:48:483,00
26MC1968Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6201:49:463,00
27MC199290Rücker OldřichBonbon Lhota5501:50:553,00
28MC20241Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:52:073,00
29MC20696Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:593,00
30MC20737Kuděla PetrBKK5701:55:113,00
31MC215334Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5502:03:433,00
32MC21681Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5902:04:263,00
-MC-168Skoták JiříMotor Journal64DNF-
-MC-215Klimeš MichalHS Jeseníky63DNF-
Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19110Smrčka MilošTJ SOKOL Hradec Králové5401:08:47119,73
2MD60109Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:4693,53
3MD73159Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:21:2286,74
4MD75146Tempír FrantišekSokol Štíty4901:21:4485,75
5MD80276Krsek MiroslavMK Luková4901:23:3381,01
6MD98180Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:26:3073,29
7MD11773Brožek RadmilKRB Chrudim5401:29:1266,18
8MD127337Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:31:5559,06
9MD133123Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:32:5756,36
10MD157157Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:36:5146,12
11MD168182Leszkow JosefMaratonklub Hlinsko5101:38:2841,90
12MD177158Červ MiloslavŠimůnek, s.r.o.5001:41:5732,75
13MD185156Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:45:5222,49
14MD18739Sadílek Otaactivity Lanškroun4601:46:3420,66
15MD198331Sponar JanTesla Brno5001:50:1510,99
16MD222284Bouček Petr-4502:13:113,00
Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME129173Metelka JosefSpartak Police4401:31:58107,37
2ME130181Leszkow PetrMaratonklub Hlinsko4401:32:01107,28
3ME18048Marek FrantišekSK Hronov4101:42:2985,35
4ME20440Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:53:3362,16
5ME21710Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:04:4138,84
6ME22079Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4002:09:4828,12
7ME226183Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4202:16:3713,85
8ME2276Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:16:5313,30
9ME228209Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:593,00
Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:34:54122,47
2ZJ10128Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:41:0890,72
3ZJ1171Mrazková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:41:5486,80
4ZJ1992Chlebiková AnetaTJ TŽTřinec9700:45:0670,60
5ZJ3175Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:49:2248,85
6ZJ6256Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:03:283,00
Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46150Vévodová MartinaAK Perná9001:16:54117,43
2ZA90240Horová PavlaOK Loko Pardubice9401:24:4898,70
3ZA12422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:31:0283,87
4ZA134140Haramulová LenkaPraha 58701:33:1478,65
5ZA142121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:34:3975,29
6ZA171163Kalousová AlenaŽamberk8001:38:5065,38
7ZA17220Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9001:39:3763,48
8ZA19455Widimská JulieAC SAKÉ KATEŘINKY8501:48:5041,61
9ZA22138Kudělová EliškaBKK8902:10:573,00
10ZA224160Peterková VeronikaTJ Svitavy8402:14:293,00
Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2516Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:31116,53
2ZB57292Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:18:3498,46
3ZB8230Barnetová DenisaWellness Hotel Vista**** Dolní Morava7301:23:4885,01
4ZB11885Kreidlová LenkaMTPN7101:29:1671,01
5ZB148161Honsová HanaActivity Lanškroun7901:35:3854,66
6ZB155208Holíková MarkétaSki Skuhrov7301:36:3452,29
7ZB15923Šimůnková PavlaŠimůnek, s.r.o.7701:37:0251,08
8ZB161248Malik AgnieszkaZumbu7701:37:2949,92
9ZB166320Klimánková EvaBrno7301:38:0048,61
10ZB170179Kalná JitkaKRB Chrudim7501:38:4146,87
11ZB17872Všetečková PavlaMotor Journal7501:42:1237,85
12ZB1793Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:42:2037,48
13ZB188105Fojtíková HanaŽamberk7901:46:5125,91
14ZB213132Čožíková DagmarLetohrad7902:00:513,00
15ZB21818Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7702:05:003,00
-ZB-25Mikulecká MarcelaIscarex Česká Třebová73DNF-
Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9512Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:43116,71
2ZC112101Krátká AnnaŽAKIS Team6901:28:39110,42
3ZC18677Jirásková EvaLanškroun6401:46:1372,86
4ZC19011Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:47:2170,46
5ZC22598Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:15:0411,18
Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD150108Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:35:46112,00
2ZD181141Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:43:0297,76
3ZD18966Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:46:5190,24
4ZD20045Vackova HanaSokol Starkoč5601:51:5580,32
5ZD2054Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:53:3477,08
6ZD2105Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:57:5268,64
7ZD2192Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:06:3751,45
8ZD22360Cupalová EvaSokol Bučovice4702:13:4137,59
Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1129Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:28-
2LB3145Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:20-
3LB4266Chlup JiříActivity Lanškroun7000:37:42-
4LB5242Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:38:10-
5LB6265Chlup TomášActivity Lanškroun0000:38:17-
6LB7330Šindelka AntonínRadiosport Bílovice N. Svitavou7200:38:30-
7LB8245Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:40:34-
8LB9253Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:40:48-
9LB12296Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:59-
10LB13273Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:42:35-
11LB14294Nunvář MartinDrapák Polička7500:43:25-
12LB15260Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:44:08-
13LB16285Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:44-
14LB17326Kreidl Tomášneregistrován0300:44:55-
15LB18216Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:45:05-
16LB20254Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:45:27-
17LB21228Šlechtová JaroslavaLažany7400:45:51-
18LB22244Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:46:32-
19LB23238Částková EvaBežecký klub Částkovi8000:46:34-
20LB24130Strouhalová JanaFortex Ski Moravský Beroun7400:46:43-
21LB25252Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:46:46-
22LB26257Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:47:33-
23LB27172Stehno Jan-8100:47:58-
24LB28255Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:48:15-
25LB29319Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:54-
26LB30275Šír Daniel-9500:49:08-
27LB32217Bulička DominikAK Kroměříž0300:50:00-
28LB33264Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:50:42-
29LB34293Štěbra MirulínNoprosu Varnsdorf5400:51:01-
30LB35298Dostálová PetraLanškroun7800:51:04-
31LB3658Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:11-
32LB37283Dvořáková EvaProstějov5500:51:48-
33LB38300Konupčíková PavlaSEXBOMBY s.r.o.8000:52:15-
34LB39114Kábrt AlešLoko Trutnov0500:54:01-
35LB40297Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:54:07-
36LB41234Šolc JanBKL Machov0400:55:19-
37LB42271Kotrle JakubŠumperk9800:55:19-
38LB43236Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:55:30-
39LB44237Vebr MichalČeská Třebová7800:55:34-
40LB45104Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:55:35-
41LB4657Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:55:51-
42LB47219Krasula Josefneregistrován5800:56:13-
43LB48317Pešek KamilOB Česká Třebová8000:56:47-
44LB49286Bielčik JindřichLichkov4000:57:08-
45LB50274Gregora FilipActivity Lanškroun0200:57:28-
46LB5159Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:37-
47LB52280Mikyska JakubSKITRI Jablonné nad Orlicí0400:58:29-
48LB53212Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:58:40-
49LB5429Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:59:06-
50LB55270Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:59:06-
51LB56233Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:00:10-
52LB57112Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0001:00:35-
53LB58113Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0601:00:35-
54LB59232Tomšová VladimíraŽeny Tanvald6501:01:39-
55LB60230Souček KarelHO Tanvald5701:01:40-
56LB61269Pohl Martin-9101:03:27-
57LB63277Mikysková BarboraSKITRI Jablonné nad Orlicí0201:03:55-
58LB64281Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:03:56-
59LB65299Konupčíková MarkétaSEXBOMBY s.r.o.8101:05:38-
60LB66272Metelka TomášHradec Králové0801:06:41-
61LB67315Malá Lucieneregistrován9901:07:25-
62LB68231Glaserová MilenaTanvald6301:08:04-
63LB69328Kreidl Lukášneregistrován0501:09:05-
64LB70235Šolcová EmaMachov6001:09:17-
65LB71325Kreidl Vladimirneregistrován7401:09:28-
66LB72220Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:10:57-
67LB7361Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:12:14-
68LB74321Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9301:12:24-
69LB75323Janišová Denisa Česká Třebová9201:12:25-
70LB76251Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:14:09-
71LB77291Hegerová Iveta-8501:14:43-
72LB781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:50-
73LB79247Kovářová Věra KČT Česká Třebová7401:16:10-
74LB80289Petránková Květa-6001:16:11-
75LB81250Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:16:14-
76LB82246Gregrová MarieBrno5601:16:24-
77LB83314Elischer Areta-6601:18:44-
78LB84295Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:27:41-
79LB85263Horáková Martina-9101:27:43-
80LB86302Křečková HanaTrailrun.cz8701:27:54-
81LB87308Šteinmetzová VeronikaNotable9401:28:35-
82LB88258Benešová MarcelaNotable8401:28:37-
83LB89227Šanda JosefNechťáci8901:38:43-
84LB90224Ptáčníková EliškaPrachovice6201:42:52-
85LB91226Hyksová HedvikaNechťáci8201:55:18-
Trať 5 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1129Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:28-
1ZJ221Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:34:54122,47
2LB3145Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:20-
3LB4266Chlup JiříActivity Lanškroun7000:37:42-
4LB5242Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:38:10-
5LB6265Chlup TomášActivity Lanškroun0000:38:17-
6LB7330Šindelka AntonínRadiosport Bílovice N. Svitavou7200:38:30-
7LB8245Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:40:34-
8LB9253Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:40:48-
2ZJ10128Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:41:0890,72
3ZJ1171Mrazková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:41:5486,80
9LB12296Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:59-
10LB13273Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:42:35-
11LB14294Nunvář MartinDrapák Polička7500:43:25-
12LB15260Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:44:08-
13LB16285Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:44-
14LB17326Kreidl Tomášneregistrován0300:44:55-
15LB18216Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:45:05-
4ZJ1992Chlebiková AnetaTJ TŽTřinec9700:45:0670,60
16LB20254Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:45:27-
17LB21228Šlechtová JaroslavaLažany7400:45:51-
18LB22244Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:46:32-
19LB23238Částková EvaBežecký klub Částkovi8000:46:34-
20LB24130Strouhalová JanaFortex Ski Moravský Beroun7400:46:43-
21LB25252Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:46:46-
22LB26257Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:47:33-
23LB27172Stehno Jan-8100:47:58-
24LB28255Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:48:15-
25LB29319Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:54-
26LB30275Šír Daniel-9500:49:08-
5ZJ3175Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:49:2248,85
27LB32217Bulička DominikAK Kroměříž0300:50:00-
28LB33264Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:50:42-
29LB34293Štěbra MirulínNoprosu Varnsdorf5400:51:01-
30LB35298Dostálová PetraLanškroun7800:51:04-
31LB3658Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:11-
32LB37283Dvořáková EvaProstějov5500:51:48-
33LB38300Konupčíková PavlaSEXBOMBY s.r.o.8000:52:15-
34LB39114Kábrt AlešLoko Trutnov0500:54:01-
35LB40297Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:54:07-
36LB41234Šolc JanBKL Machov0400:55:19-
37LB42271Kotrle JakubŠumperk9800:55:19-
38LB43236Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:55:30-
39LB44237Vebr MichalČeská Třebová7800:55:34-
40LB45104Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:55:35-
41LB4657Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:55:51-
42LB47219Krasula Josefneregistrován5800:56:13-
43LB48317Pešek KamilOB Česká Třebová8000:56:47-
44LB49286Bielčik JindřichLichkov4000:57:08-
45LB50274Gregora FilipActivity Lanškroun0200:57:28-
46LB5159Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:37-
47LB52280Mikyska JakubSKITRI Jablonné nad Orlicí0400:58:29-
48LB53212Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:58:40-
49LB5429Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:59:06-
50LB55270Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:59:06-
51LB56233Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:00:10-
52LB57112Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0001:00:35-
53LB58113Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0601:00:35-
54LB59232Tomšová VladimíraŽeny Tanvald6501:01:39-
55LB60230Souček KarelHO Tanvald5701:01:40-
56LB61269Pohl Martin-9101:03:27-
6ZJ6256Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:03:283,00
57LB63277Mikysková BarboraSKITRI Jablonné nad Orlicí0201:03:55-
58LB64281Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:03:56-
59LB65299Konupčíková MarkétaSEXBOMBY s.r.o.8101:05:38-
60LB66272Metelka TomášHradec Králové0801:06:41-
61LB67315Malá Lucieneregistrován9901:07:25-
62LB68231Glaserová MilenaTanvald6301:08:04-
63LB69328Kreidl Lukášneregistrován0501:09:05-
64LB70235Šolcová EmaMachov6001:09:17-
65LB71325Kreidl Vladimirneregistrován7401:09:28-
66LB72220Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:10:57-
67LB7361Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:12:14-
68LB74321Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9301:12:24-
69LB75323Janišová Denisa Česká Třebová9201:12:25-
70LB76251Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:14:09-
71LB77291Hegerová Iveta-8501:14:43-
72LB781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:50-
73LB79247Kovářová Věra KČT Česká Třebová7401:16:10-
74LB80289Petránková Květa-6001:16:11-
75LB81250Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:16:14-
76LB82246Gregrová MarieBrno5601:16:24-
77LB83314Elischer Areta-6601:18:44-
78LB84295Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:27:41-
79LB85263Horáková Martina-9101:27:43-
80LB86302Křečková HanaTrailrun.cz8701:27:54-
81LB87308Šteinmetzová VeronikaNotable9401:28:35-
82LB88258Benešová MarcelaNotable8401:28:37-
83LB89227Šanda JosefNechťáci8901:38:43-
84LB90224Ptáčníková EliškaPrachovice6201:42:52-
85LB91226Hyksová HedvikaNechťáci8201:55:18-
Trať 13 km, 963 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:01:39101,64
2MA2201Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:05100,29
1MJ317Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9601:02:27114,02
3MA499Blaha TomášAK Asics Kroměříž7601:02:4698,07
4MA527Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:03:3295,61
5MA694Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:03:5394,50
6MA7313Berka MartinAC Syner Turnov8501:04:2492,84
7MA8147Procházka JanInov8 team8401:04:3392,32
8MA9120Hrdina PavelAK Perná8801:05:0090,88
9MA10100Magál JiříISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ7701:05:1390,18
10MA11151Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5787,82
2MJ1283Gaura AdamTJ TŽ Třinec9601:06:27102,10
11MA1324Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:5684,69
1MB14118Žák JiříŽAKIS Team7101:07:42104,90
12MA15187Maceček TomášPearl Izumi Czech Team9101:07:4282,20
13MA16107Herda JanTJ SOKOL Hradec Králové8301:07:5181,72
14MA17318Berka RadimKozákov8201:08:4079,07
15MA18191Kostecký JanTJ Šumperk9101:08:4378,93
1MD19110Smrčka MilošTJ SOKOL Hradec Králové5401:08:47119,73
1MC20119Ožana VáclavŽAKIS Team6401:09:36105,36
2MB2115Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:5598,48
3MB22211Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:10:3496,62
16MA23165Machotka DominikActivity Lanškroun9401:10:4872,24
2MC24170Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:11:12100,88
1ZB2516Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:31116,53
4MB26223Boháček PetrEurofoam sport team7401:12:2591,32
3MJ27213Kostecký TomášTj Šumperk9701:12:3483,88
4MJ2876Chrascina MarekTj Tž Třinec9701:13:0982,14
17MA29133Vacek LiborActivity Lanškroun8601:13:2563,79
3MC30153Vaněk PetrAC Praha6101:13:4593,76
4MC31205Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:13:5593,25
18MA32164Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:13:5662,14
5MC33111Jančík BořekSvartes Hořice6401:13:5993,10
19MA34327Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:14:1761,02
20MA35152Krunčík PavelSki Skuhrov8501:14:2460,63
5MJ36138Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9801:14:2678,33
5MB37310Valigura MartinXCSPORT.CZ7301:14:3085,29
21MA38175Roháček JanXC SPORT.CZ8201:14:3060,30
6MB39115Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:14:3085,27
22MA4067Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:15:3257,01
23MA41204Krupka LukášCyklopoint Jičín8301:16:0955,00
24MA42142Turek Martin   8001:16:1854,54
25MA43176Černý ZdeněkAC PRAHA 18908501:16:3753,52
26MA44122Svozil VítÚstí nad Orlicí9201:16:4453,16
27MA45333Valenta TomášPardubice7601:16:4653,02
1ZA46150Vévodová MartinaAK Perná9001:16:54117,43
28MA47117Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:17:0551,99
29MA48134Šolc VítězslavBKL Machov9101:17:1651,41
30MA49106Veselý OndřejTřebíč8601:17:1851,30
31MA5053Macháček LukášHOVRCH7901:17:3450,45
6MC51222Sedlák RadekEurofoam sport team6301:17:4382,67
32MA52288Rücker JakubBonbon Lhota8801:17:4949,62
7MB5393Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou6501:17:5075,67
33MA54169Jetelina PetrJedem s medem8501:18:0448,84
8MB5588Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7301:18:0874,82
34MA56282Pešek OndřejKOB Choceň8501:18:2847,54
2ZB57292Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:18:3498,46
35MA58154Kalný PetrKRB Chrudim8101:18:3946,99
36MA59303Minář MarekOKNOPLAST 9401:18:4446,69
2MD60109Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:4693,53
6MJ6184Czeczotka MarekTJ Třinec9801:19:0864,33
37MA627Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:19:1445,10
9MB63188Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:19:3070,88
38MA64316Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:19:4443,48
7MC659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:19:4976,77
7MJ6665Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9801:19:5561,98
8MC67178Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:20:0476,06
39MA6854Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:20:1241,99
40MA6997Nechvíl PetrAC Choceň9101:20:1741,72
10MB70221Smetana JosefEurofoam sport team6901:21:0266,48
41MA71190Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:21:1338,72
42MA72218Macek JanHS Jeseníky8001:21:1738,51
3MD73159Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:21:2286,74
43MA74103Nechvíl LukášHeřmanův Městec8301:21:2438,14
4MD75146Tempír FrantišekSokol Štíty4901:21:4485,75
44MA7682Vogel MichalŠumperk7601:22:0036,20
9MC7735Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:22:3669,00
10MC78144Elischer IvanAC Ústí nad Labem6001:23:2266,86
11MB79214Lorenčík AlešChrudim7301:23:2859,45
5MD80276Krsek MiroslavMK Luková4901:23:3381,01
45MA81102Saňák MartinSK DAMA SPORT ŠUMPERK7801:23:4030,81
3ZB8230Barnetová DenisaWellness Hotel Vista**** Dolní Morava7301:23:4885,01
12MB83210Skyva PetrSKI-OB Šternberk6501:23:5658,12
13MB8486Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:24:0057,92
11MC8562Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:24:0464,90
12MC8652Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5801:24:1264,51
46MA87198Vintera PetrBorci Zdar7501:24:3527,85
8MJ88199Brzobohatý VáclavISCAR ČR9801:24:4247,77
47MA89203Kochánek PetrNOTABLE Česká Třebová8701:24:4727,26
2ZA90240Horová PavlaOK Loko Pardubice9401:24:4898,70
13MC9164Vysocký VladimírCzech Skyrunning5801:24:5962,31
14MB92322Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:25:0254,92
14MC9349Šolc VítězslavBKL Machov5701:25:2261,23
48MA9468Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:25:2725,08
1ZC9512Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:43116,71
9MJ96268Gregora JakubActivity Lanškroun9801:25:5744,02
10MJ97124Kalousek JiříLanáč DM9501:26:0943,43
6MD98180Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:26:3073,29
15MB99125Zachař JiříSruby7201:26:3150,65
49MA10087Hubáček PavelŠumperk7601:26:3721,31
50MA10136Jasiok LumírTrek13247801:26:4620,86
51MA102243Oberländer JanSokol Senohraby7501:26:5520,39
15MC103162Kalous Tomᚎamberk6401:27:0056,69
16MB104267Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:27:0848,89
52MA105336Fišnar Jiří-7601:27:3218,36
17MB106184Půlpán RomanKOB Choceň6501:27:4547,10
18MB107332Bláha KamilAC SPED Pardubice7201:27:4747,02
19MB108174Vích PetrOlomouc7301:27:5446,69
53MA109167Janů LiborŠumperk7801:27:5816,99
54MA110196Marhold PetrChoceň7801:27:5916,95
55MA111262Kolář MichalNotable8601:28:1416,15
2ZC112101Krátká AnnaŽAKIS Team6901:28:39110,42
56MA113335Lux BronislavKrnov8101:28:4914,28
57MA114171Navrátil JakubFBK Olomouc8301:29:0113,64
20MB115306Marek MartinDuke Rožnov p.R.7001:29:0243,42
21MB11678Jasiok PřemyslTrek13247401:29:0543,27
7MD11773Brožek RadmilKRB Chrudim5401:29:1266,18
4ZB11885Kreidlová LenkaMTPN7101:29:1671,01
58MA119261Přibil MilanNotable8601:29:5010,96
16MC120239Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:30:1147,78
59MA121131Tešnar MarekX-TRAIL Orlová7501:30:288,94
60MA122309Křene TomášLanškroun8001:30:358,55
22MB123189Pelikán Michalbezklubák7401:30:5537,98
3ZA12422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:31:0283,87
23MB125193Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:31:0637,45
17MC126155Roháček MichalXCSPORT.CZ6101:31:0945,06
8MD127337Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:31:5559,06
61MA128148Chudý JonášTriClub Dobruška9001:31:574,18
1ME129173Metelka JosefSpartak Police4401:31:58107,37
2ME130181Leszkow PetrMaratonklub Hlinsko4401:32:01107,28
24MB131194Krejsa Miroslavneregistrován7001:32:1734,02
62MA132116Tempír JiříSokol Štíty7501:32:293,00
9MD133123Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:32:5756,36
4ZA134140Haramulová LenkaPraha 58701:33:1478,65
11MJ13563Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9801:33:1522,29
18MC136329Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:33:3238,43
19MC137229Hojač MojmírHO Tanvald5801:33:3938,07
63MA138241Vodička OldřichOK Loko Pardubice7701:33:443,00
25MB139259Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:34:0129,05
64MA14047Hlaváč LiborBORCI zdar!7801:34:363,00
65MA141202Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8601:34:383,00
5ZA142121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:34:3975,29
66MA14334Dryml MojmírXCSPORT.CZ8601:34:413,00
26MB14474Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:34:4826,78
20MC145278Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:34:5334,63
67MA14650Holovský JakubMaty8601:35:043,00
68MA147256Mimra Jiří-8301:35:103,00
5ZB148161Honsová HanaActivity Lanškroun7901:35:3854,66
69MA149149Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:35:393,00
1ZD150108Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:35:46112,00
27MB151307Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6801:36:0423,12
70MA152126Roleček MilanPěčín7601:36:093,00
21MC153311Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:36:2830,21
71MA154225Hyksa TomášNechťáci8301:36:293,00
6ZB155208Holíková MarkétaSki Skuhrov7301:36:3452,29
72MA156195Marhold LubošHorní Jelení7701:36:413,00
10MD157157Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:36:5146,12
73MA158249Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7501:36:583,00
7ZB15923Šimůnková PavlaŠimůnek, s.r.o.7701:37:0251,08
74MA160177Červenka JaroslavDobřenice7901:37:183,00
8ZB161248Malik AgnieszkaZumbu7701:37:2949,92
22MC16244Vanta JosefSK Hronov6201:37:3826,93
75MA163139Růžička TomášCTB Brandýs nad Orlicí8501:37:483,00
28MB16495Belobrad IvanŽamberk6601:37:5417,86
76MA165207Malý LukášMHPC Králíky8301:37:553,00
9ZB166320Klimánková EvaBrno7301:38:0048,61
77MA167279Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:38:143,00
11MD168182Leszkow JosefMaratonklub Hlinsko5101:38:2841,90
23MC169185Sedlák JiříPřelouč5801:38:3424,34
10ZB170179Kalná JitkaKRB Chrudim7501:38:4146,87
6ZA171163Kalousová AlenaŽamberk8001:38:5065,38
7ZA17220Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9001:39:3763,48
78MA173287Řiháček ŠtěpánMotor Journal8301:39:393,00
29MB174127Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7401:40:2310,69
79MA175324Fryauf Jan-8901:41:053,00
30MB17690Borek Pavelgreen street7401:41:287,55
12MD177158Červ MiloslavŠimůnek, s.r.o.5001:41:5732,75
11ZB17872Všetečková PavlaMotor Journal7501:42:1237,85
12ZB1793Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:42:2037,48
3ME18048Marek FrantišekSK Hronov4101:42:2985,35
2ZD181141Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:43:0297,76
31MB182200Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:43:283,00
32MB18343Skácel JindřichBORCI zdar!7401:44:323,00
33MB184166Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:45:293,00
13MD185156Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:45:5222,49
3ZC18677Jirásková EvaLanškroun6401:46:1372,86
14MD18739Sadílek Otaactivity Lanškroun4601:46:3420,66
13ZB188105Fojtíková HanaŽamberk7901:46:5125,91
3ZD18966Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:46:5190,24
4ZC19011Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:47:2170,46
80MA19126Šimůnek JanŠimůnek, s.r.o.8201:47:323,00
24MC192312Učeň FrantišekBoskovice6301:48:413,00
25MC193301Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:48:483,00
8ZA19455Widimská JulieAC SAKÉ KATEŘINKY8501:48:5041,61
81MA195197Dvořáček JanTrailrun.cz7901:49:433,00
26MC1968Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6201:49:463,00
34MB197305Pšenica Julius-6701:50:003,00
15MD198331Sponar JanTesla Brno5001:50:1510,99
27MC199290Rücker OldřichBonbon Lhota5501:50:553,00
4ZD20045Vackova HanaSokol Starkoč5601:51:5580,32
35MB201304Crighton NathanYogi7401:52:003,00
28MC20241Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:52:073,00
82MA20333Bok IvanČsOL - jednota Ústí nad Orlicí8801:52:463,00
4ME20440Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:53:3362,16
5ZD2054Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:53:3477,08
29MC20696Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:593,00
30MC20737Kuděla PetrBKK5701:55:113,00
83MA20813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:57:383,00
84MA20991Nasku PetrVysoké Mýto7501:57:483,00
6ZD2105Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:57:5268,64
85MA21119Škrob MartinISCAREX Česká Třebová8102:00:183,00
86MA21228Pilgr LuděkOB Česká Třebová7602:00:473,00
14ZB213132Čožíková DagmarLetohrad7902:00:513,00
87MA21489Pumprla RostislavSK Salith Sumtex CZ8502:02:243,00
31MC215334Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5502:03:433,00
32MC21681Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5902:04:263,00
5ME21710Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:04:4138,84
15ZB21818Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7702:05:003,00
7ZD2192Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:06:3751,45
6ME22079Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4002:09:4828,12
9ZA22138Kudělová EliškaBKK8902:10:573,00
16MD222284Bouček Petr-4502:13:113,00
8ZD22360Cupalová EvaSokol Bučovice4702:13:4137,59
10ZA224160Peterková VeronikaTJ Svitavy8402:14:293,00
5ZC22598Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:15:0411,18
7ME226183Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4202:16:3713,85
8ME2276Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:16:5313,30
9ME228209Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:593,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:01:39101,30
2MA2201Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0599,95
3MJ317Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9601:02:2798,75
4MA499Blaha TomášAK Asics Kroměříž7601:02:4697,73
5MA527Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:03:3295,26
6MA694Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:03:5394,15
7MA7313Berka MartinAC Syner Turnov8501:04:2492,48
8MA8147Procházka JanInov8 team8401:04:3391,97
9MA9120Hrdina PavelAK Perná8801:05:0090,52
10MA10100Magál JiříISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ7701:05:1389,82
11MA11151Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5787,45
12MJ1283Gaura AdamTJ TŽ Třinec9601:06:2785,86
13MA1324Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:5684,32
14MB14118Žák JiříŽAKIS Team7101:07:4281,84
15MA15187Maceček TomášPearl Izumi Czech Team9101:07:4281,83
16MA16107Herda JanTJ SOKOL Hradec Králové8301:07:5181,35
17MA17318Berka RadimKozákov8201:08:4078,69
18MA18191Kostecký JanTJ Šumperk9101:08:4378,55
19MD19110Smrčka MilošTJ SOKOL Hradec Králové5401:08:4778,36
20MC20119Ožana VáclavŽAKIS Team6401:09:3675,72
21MB2115Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:5574,66
22MB22211Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:10:3472,57
23MA23165Machotka DominikActivity Lanškroun9401:10:4871,86
24MC24170Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:11:1270,55
25MB26223Boháček PetrEurofoam sport team7401:12:2566,65
26MJ27213Kostecký TomášTj Šumperk9701:12:3466,14
27MJ2876Chrascina MarekTj Tž Třinec9701:13:0964,26
28MA29133Vacek LiborActivity Lanškroun8601:13:2563,39
29MC30153Vaněk PetrAC Praha6101:13:4562,35
30MC31205Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:13:5561,77
31MA32164Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:13:5661,74
32MC33111Jančík BořekSvartes Hořice6401:13:5961,59
33MA34327Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:14:1760,62
34MA35152Krunčík PavelSki Skuhrov8501:14:2460,22
35MJ36138Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9801:14:2660,13
36MB37310Valigura MartinXCSPORT.CZ7301:14:3059,91
37MA38175Roháček JanXC SPORT.CZ8201:14:3059,89
38MB39115Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:14:3059,89
39MA4067Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:15:3256,60
40MA41204Krupka LukášCyklopoint Jičín8301:16:0954,58
41MA42142Turek Martin   8001:16:1854,12
42MA43176Černý ZdeněkAC PRAHA 18908501:16:3753,10
43MA44122Svozil VítÚstí nad Orlicí9201:16:4452,74
44MA45333Valenta TomášPardubice7601:16:4652,60
45MA47117Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:17:0551,56
46MA48134Šolc VítězslavBKL Machov9101:17:1650,99
47MA49106Veselý OndřejTřebíč8601:17:1850,88
48MA5053Macháček LukášHOVRCH7901:17:3450,03
49MC51222Sedlák RadekEurofoam sport team6301:17:4349,57
50MA52288Rücker JakubBonbon Lhota8801:17:4949,20
51MB5393Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou6501:17:5049,16
52MA54169Jetelina PetrJedem s medem8501:18:0448,42
53MB5588Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7301:18:0848,20
54MA56282Pešek OndřejKOB Choceň8501:18:2847,11
55MA58154Kalný PetrKRB Chrudim8101:18:3946,56
56MA59303Minář MarekOKNOPLAST 9401:18:4446,26
57MD60109Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:4646,15
58MJ6184Czeczotka MarekTJ Třinec9801:19:0844,98
59MA627Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:19:1444,66
60MB63188Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:19:3043,79
61MA64316Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:19:4443,04
62MC659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:19:4942,77
63MJ6665Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9801:19:5542,44
64MC67178Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:20:0441,95
65MA6854Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:20:1241,55
66MA6997Nechvíl PetrAC Choceň9101:20:1741,28
67MB70221Smetana JosefEurofoam sport team6901:21:0238,87
68MA71190Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:21:1338,28
69MA72218Macek JanHS Jeseníky8001:21:1738,06
70MD73159Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:21:2237,80
71MA74103Nechvíl LukášHeřmanův Městec8301:21:2437,70
72MD75146Tempír FrantišekSokol Štíty4901:21:4436,58
73MA7682Vogel MichalŠumperk7601:22:0035,75
74MC7735Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:22:3633,82
75MC78144Elischer IvanAC Ústí nad Labem6001:23:2231,35
76MB79214Lorenčík AlešChrudim7301:23:2831,01
77MD80276Krsek MiroslavMK Luková4901:23:3330,75
78MA81102Saňák MartinSK DAMA SPORT ŠUMPERK7801:23:4030,35
79MB83210Skyva PetrSKI-OB Šternberk6501:23:5629,53
80MB8486Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:24:0029,30
81MC8562Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:24:0429,10
82MC8652Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5801:24:1228,64
83MA87198Vintera PetrBorci Zdar7501:24:3527,39
84MJ88199Brzobohatý VáclavISCAR ČR9801:24:4227,06
85MA89203Kochánek PetrNOTABLE Česká Třebová8701:24:4726,79
86MC9164Vysocký VladimírCzech Skyrunning5801:24:5926,11
87MB92322Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:25:0225,95
88MC9349Šolc VítězslavBKL Machov5701:25:2224,86
89MA9468Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:25:2724,62
90MJ96268Gregora JakubActivity Lanškroun9801:25:5723,01
91MJ97124Kalousek JiříLanáč DM9501:26:0922,37
92MD98180Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:26:3021,26
93MB99125Zachař JiříSruby7201:26:3121,18
94MA10087Hubáček PavelŠumperk7601:26:3720,84
95MA10136Jasiok LumírTrek13247801:26:4620,39
96MA102243Oberländer JanSokol Senohraby7501:26:5519,91
97MC103162Kalous Tomᚎamberk6401:27:0019,64
98MB104267Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:27:0819,20
99MA105336Fišnar Jiří-7601:27:3217,88
100MB106184Půlpán RomanKOB Choceň6501:27:4517,21
101MB107332Bláha KamilAC SPED Pardubice7201:27:4717,12
102MB108174Vích PetrOlomouc7301:27:5416,75
103MA109167Janů LiborŠumperk7801:27:5816,51
104MA110196Marhold PetrChoceň7801:27:5916,47
105MA111262Kolář MichalNotable8601:28:1415,66
106MA113335Lux BronislavKrnov8101:28:4913,79
107MA114171Navrátil JakubFBK Olomouc8301:29:0113,15
108MB115306Marek MartinDuke Rožnov p.R.7001:29:0213,08
109MB11678Jasiok PřemyslTrek13247401:29:0512,92
110MD11773Brožek RadmilKRB Chrudim5401:29:1212,52
111MA119261Přibil MilanNotable8601:29:5010,47
112MC120239Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:30:119,37
113MA121131Tešnar MarekX-TRAIL Orlová7501:30:288,44
114MA122309Křene TomášLanškroun8001:30:358,06
115MB123189Pelikán Michalbezklubák7401:30:557,01
116MB125193Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:31:066,41
117MC126155Roháček MichalXCSPORT.CZ6101:31:096,23
118MD127337Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:31:553,77
119MA128148Chudý JonášTriClub Dobruška9001:31:573,68
120ME129173Metelka JosefSpartak Police4401:31:583,61
121ME130181Leszkow PetrMaratonklub Hlinsko4401:32:013,48
122MB131194Krejsa Miroslavneregistrován7001:32:173,00
123MA132116Tempír JiříSokol Štíty7501:32:293,00
124MD133123Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:32:573,00
125MJ13563Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9801:33:153,00
126MC136329Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:33:323,00
127MC137229Hojač MojmírHO Tanvald5801:33:393,00
128MA138241Vodička OldřichOK Loko Pardubice7701:33:443,00
129MB139259Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:34:013,00
130MA14047Hlaváč LiborBORCI zdar!7801:34:363,00
131MA141202Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8601:34:383,00
132MA14334Dryml MojmírXCSPORT.CZ8601:34:413,00
133MB14474Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:34:483,00
134MC145278Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:34:533,00
135MA14650Holovský JakubMaty8601:35:043,00
136MA147256Mimra Jiří-8301:35:103,00
137MA149149Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:35:393,00
138MB151307Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6801:36:043,00
139MA152126Roleček MilanPěčín7601:36:093,00
140MC153311Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:36:283,00
141MA154225Hyksa TomášNechťáci8301:36:293,00
142MA156195Marhold LubošHorní Jelení7701:36:413,00
143MD157157Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:36:513,00
144MA158249Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7501:36:583,00
145MA160177Červenka JaroslavDobřenice7901:37:183,00
146MC16244Vanta JosefSK Hronov6201:37:383,00
147MA163139Růžička TomášCTB Brandýs nad Orlicí8501:37:483,00
148MB16495Belobrad IvanŽamberk6601:37:543,00
149MA165207Malý LukášMHPC Králíky8301:37:553,00
150MA167279Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:38:143,00
151MD168182Leszkow JosefMaratonklub Hlinsko5101:38:283,00
152MC169185Sedlák JiříPřelouč5801:38:343,00
153MA173287Řiháček ŠtěpánMotor Journal8301:39:393,00
154MB174127Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7401:40:233,00
155MA175324Fryauf Jan-8901:41:053,00
156MB17690Borek Pavelgreen street7401:41:283,00
157MD177158Červ MiloslavŠimůnek, s.r.o.5001:41:573,00
158ME18048Marek FrantišekSK Hronov4101:42:293,00
159MB182200Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:43:283,00
160MB18343Skácel JindřichBORCI zdar!7401:44:323,00
161MB184166Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:45:293,00
162MD185156Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:45:523,00
163MD18739Sadílek Otaactivity Lanškroun4601:46:343,00
164MA19126Šimůnek JanŠimůnek, s.r.o.8201:47:323,00
165MC192312Učeň FrantišekBoskovice6301:48:413,00
166MC193301Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:48:483,00
167MA195197Dvořáček JanTrailrun.cz7901:49:433,00
168MC1968Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6201:49:463,00
169MB197305Pšenica Julius-6701:50:003,00
170MD198331Sponar JanTesla Brno5001:50:153,00
171MC199290Rücker OldřichBonbon Lhota5501:50:553,00
172MB201304Crighton NathanYogi7401:52:003,00
173MC20241Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:52:073,00
174MA20333Bok IvanČsOL - jednota Ústí nad Orlicí8801:52:463,00
175ME20440Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:53:333,00
176MC20696Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:593,00
177MC20737Kuděla PetrBKK5701:55:113,00
178MA20813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:57:383,00
179MA20991Nasku PetrVysoké Mýto7501:57:483,00
180MA21119Škrob MartinISCAREX Česká Třebová8102:00:183,00
181MA21228Pilgr LuděkOB Česká Třebová7602:00:473,00
182MA21489Pumprla RostislavSK Salith Sumtex CZ8502:02:243,00
183MC215334Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5502:03:433,00
184MC21681Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5902:04:263,00
185ME21710Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:04:413,00
186ME22079Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4002:09:483,00
187MD222284Bouček Petr-4502:13:113,00
188ME226183Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4202:16:373,00
189ME2276Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:16:533,00
190ME228209Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:593,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2516Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:31110,94
2ZA46150Vévodová MartinaAK Perná9001:16:5496,73
3ZB57292Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:18:3492,33
4ZB8230Barnetová DenisaWellness Hotel Vista**** Dolní Morava7301:23:4878,47
5ZA90240Horová PavlaOK Loko Pardubice9401:24:4875,87
6ZC9512Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:4373,43
7ZC112101Krátká AnnaŽAKIS Team6901:28:3965,65
8ZB11885Kreidlová LenkaMTPN7101:29:1664,04
9ZA12422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:31:0259,37
10ZA134140Haramulová LenkaPraha 58701:33:1453,55
11ZA142121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:34:3949,81
12ZB148161Honsová HanaActivity Lanškroun7901:35:3847,20
13ZD150108Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:35:4646,84
14ZB155208Holíková MarkétaSki Skuhrov7301:36:3444,76
15ZB15923Šimůnková PavlaŠimůnek, s.r.o.7701:37:0243,51
16ZB161248Malik AgnieszkaZumbu7701:37:2942,31
17ZB166320Klimánková EvaBrno7301:38:0040,96
18ZB170179Kalná JitkaKRB Chrudim7501:38:4139,17
19ZA171163Kalousová AlenaŽamberk8001:38:5038,77
20ZA17220Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9001:39:3736,66
21ZB17872Všetečková PavlaMotor Journal7501:42:1229,87
22ZB1793Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:42:2029,50
23ZD181141Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:43:0227,67
24ZC18677Jirásková EvaLanškroun6401:46:1319,23
25ZB188105Fojtíková HanaŽamberk7901:46:5117,57
26ZD18966Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:46:5117,55
27ZC19011Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:47:2116,25
28ZA19455Widimská JulieAC SAKÉ KATEŘINKY8501:48:5012,31
29ZD20045Vackova HanaSokol Starkoč5601:51:554,19
30ZD2054Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:53:343,00
31ZD2105Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:57:523,00
32ZB213132Čožíková DagmarLetohrad7902:00:513,00
33ZB21818Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7702:05:003,00
34ZD2192Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:06:373,00
35ZA22138Kudělová EliškaBKK8902:10:573,00
36ZD22360Cupalová EvaSokol Bučovice4702:13:413,00
37ZA224160Peterková VeronikaTJ Svitavy8402:14:293,00
38ZC22598Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:15:043,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 99%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 99%
Celkový dojem ze závodu: 99%

Závod hodnotilo celkem 19 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Super závod - díky moc. Letos jsem šel "jen" pětku, ale zjistil jsem, že "trápení" je to stejné, jen o 40 minut kratší ;-). Za rok snad zase celou. PS: nějak se mi špatně načítají výsledky. Jména nejsou celá, časy jsou jen u 60% závodníků. Petr B.
jampb
Objevil jsem co tomu je - je to rozbitý :-D . Když to načtu odkazem z výsledků, tak je to OK, když z novinek, tak je to špatný ;-)
jampb
Vysledky opraveny.
team
Vzhledem k počasí měla být ještě jedna občerstvovací stanice na trase 13km
petr
Nevím, kdo mi poskytl magnesium, ale moc mu děkuji. Stejně tak těm, kteří se o mě postarali :)
adel.stranska
Byl to super závod a počasí taky na 100%. Příští rok zase. Díky.
hyksat
vynikající výkon organizačního týmu pod vedením Martiny...jen tak dál...Ota
ota.la
jako výklus s tepovkou na nule po náročnějších dnech to bylo fajn - melouni opět nezklamali
turistickybezec
Závod krásný , trať těžká. Pořadatelé vše zvládli na jedničku s hvězdičkou!
anna.bacova
Pro mne výjimečný zážitek. Zatím toho příliš naběháno nemám, ale pokud i další závody budou v podobném duchu, velmi ráda budu pokračovat. Protože právě toto je to, co mě pohání kupředu - krásné prostředí, příjemní lidé, organizace skvělá a to počasí? Vždyť je léto :-) Tak je takové, jak má být ... Můj celkový dojem je skvělý.
lenkaharamulova
Pro mě velký zážitek a samozřejmě velká dřina. Díky pořadatelům za skvělou přípravu závodu.
zapalky
Super závod po všech stránkách.Velké poděkování organizátorům.
hlavacekrk
Perfektní atmosféra, super lidi a skvělé počasí zaručuje vždy super zábavu......ISCAREXU poděkování.....jen tak dál.....
j.rohacek.uo
Závod se povedl.Příště znovu na startu
jbulickova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč