Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

24.8.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 24.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

písemně na adresu - Bubeníček Jiří, Skuhrov n. B. 150, 517 03, tel. 737 415 039 nebo v den konání závodu do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Po startu závodníci oběhnou okruh 400m a pak se vydají po silnici 2. tř. směrem na Deštné v O. h. na obrátku pod hradem Klečkov. Trať má po celé délce asfaltový povrch. V průběhu závodu bude provoz usměrňován policií ČR. Značení bude provedeno na každém kilometru.

Ceny pro vítěze

Celkový vítěz získá na 1 rok putovní pohár. První tři závodníci v kategorii obdrží diplom a peněžitou nebo věcnou odměnu. Děti obdrží diplom a věcnou cenu. Bude odměněn nejstarší a nejmladší účastník.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Bubeníček
tel. 604 236 293

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jiri.bubenicek1@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:38103,03
2MA221Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:1299,74
3MA395Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:3897,22
4MA487Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:35:14117,96
5MA61Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2292,92
6MA1068Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3192,00
7MA1441Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:5384,02
8MA1793Adamec JosefINOB voda topení plyn8100:37:1581,83
9MA1835Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:2181,28
10MA2031Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:5577,95
11MA22117Singr MartinSKP Nymburk8700:38:1675,88
12MA2551Živný Marek3D Fitness Race Team9100:38:3973,70
13MA2732Ehl JaroslavSki Skuhrov nad Bělou8100:38:5072,59
14MA2891Dolejška LubošDevoss8700:39:0770,90
15MA3055Šimák JanHradec Králové8300:39:2369,39
16MA3247Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:39:4095,04
17MA4683Jureček MichalCotkytle9600:41:1386,99
18MA5559Zahradník JakubČZV Rolníci8500:43:0647,63
19MA57115Dvořáček RadekDoudleby nad Orlicí9400:43:2745,56
20MA62114Smutný ŠimonOB Vamberk9300:44:0541,80
21MA72106Horák PavelHradec Králové8800:46:0929,77
22MA75105Janouch LukášPraha8900:46:2128,54
23MA76103Švorc JanHradec Králové9400:46:3227,53
24MA8064Franko MartinLetohrad8000:47:1623,15
Muži 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1788Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:35:2392,83
2M1889Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:2492,69
3M11571Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:36:5983,42
4M119110Mocek TomášAC Pardubice7900:37:2780,73
5M126111Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:38:4772,85
6M15998Roleček MilanPěčín7600:43:4643,68
7M16944Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:45:3233,33
Muži 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2537Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:35:19100,99
2M2950Hejl RadekLetohrad7200:35:27100,22
3M21148Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:35:4298,79
4M23766Vokolek MichalPardubice7200:39:5874,75
5M2448Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:41:0368,64
6M25680David VáclavSmiřice7400:43:0856,93
7M26356Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:44:1650,52
8M265109Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2649,60
9M26749Hrdý JaroslavPardubice7200:44:4347,97
10M288104Archleb VáclavRychnov nad Kněžnou7400:48:3226,41
11M29352Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:49:5019,14
Muži 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32190Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:5786,08
2M32329Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:3083,00
3M32462Havlíček IvoLánov-Krkonoše6600:38:3782,36
4M33128Mazač JaroslavSK Hronov6800:39:3377,10
5M33870Dostálek PetrUhlířský Důl6700:39:5974,68
6M341112Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5269,68
7M35279Belobrad IvanŽamberk6600:42:0562,79
8M38534Moník MilanMT Smiřice6900:47:4930,50
9M39733Fejfar AlešVrchlabí6900:51:0612,02
10M3106107Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:54:523,00
Muži 50-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M43361Vanta JosefSK Hronov6200:39:4989,82
2M43957Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:40:2886,40
3M44978Kalous Tomᚎamberk6400:41:3080,89
4M46426Valenta MichalPrales Tužín6200:44:2365,72
5M47424Dvořák LadislavOstrava6200:46:1655,76
6M48442Matějíček LubošHovrch6200:47:4048,40
7M4104102Švorc JanHradec Králové6300:54:0514,51
Muži 55-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5135Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:49105,67
2M51639Šváb FrantišekJiskra Litomyšl5700:37:02104,51
3M53494Menšík JanJablonec nad Nisou5600:39:5089,73
4M53510Spáčil LeopoldInkospor5900:39:5289,56
5M536116Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:39:5589,25
6M54516Sedlák JiříPřelouč5800:41:0882,88
7M54830Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2981,02
8M55153Tarant JiříPraha5800:41:5179,10
9M55858Zahradník JanSokol Sudslava5600:43:4469,10
10M57940Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:0251,75
11M58199Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:1950,25
12M589101Horák LubomírHradec Králové5500:48:4742,45
13M59017Bajer MilanCafe Bajer5500:49:0540,91
14M59960Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:5121,01
Muži 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M62975Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:12105,77
2M64365Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:0096,86
3M64763Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:2195,07
4M6533Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:2489,85
5M66036Cejnar VáclavSKP H.K. Předměřice nad Labem5100:43:5282,58
6M67881Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:4668,20
7M69676Vilhelm VáclavPřívrat5100:50:5048,05
Muži 65-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M74218Krsek MiroslavM.K Luková4900:40:5397,37
2M75415Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:42:3189,27
3M79174Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:1356,13
4M710112Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:53:2335,46
5M711172Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:59:443,93
Muži 70-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M89813Marek FrantišekSK Hronov4100:51:34104,46
2M810073Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:53:1298,27
3M810885Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:3389,40
4M810969Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:57:0983,33
5M81127Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:2570,90
6M811592Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:10:1233,79
Muži 75-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M910267Doležal StanislavBK Pardubice3800:53:2897,27
2M910796Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:54:5591,75
Muži 80 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX11714Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:36:003,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6154Šimáková KláraHradec Králové8300:43:56108,08
2ZA7177Kalousová AlenaŽamberk8000:46:0498,77
3ZA8245Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:47:2193,15
4ZA8386Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Klodzka8400:47:3392,33
Ženy 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1702Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:3681,42
2Z17320Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:1278,52
3Z1774Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:46:3576,73
4Z19243Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:49:2163,45
Ženy 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21223Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:47128,52
2Z26646Holíková MarkétaSKI Skuhrov nad Bělou7300:44:3286,55
3Z26882Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:5284,92
Ženy 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z350108Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:33121,68
2Z39527Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:50:0585,03
3Z3116113Nádherová HanaHradec Králové6801:14:373,00
Ženy 50-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z48697Jirásková EvaLanškroun6400:48:1093,29
2Z410319Šternerová HanaHradec Králové6300:53:4169,60
3Z41109Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:57:2653,47
Ženy 55-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z59422Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5784,22
2Z5113100Horáková ZdeňkaHradec Králové5701:00:3138,59
Ženy 60 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z64025Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:34124,79
2Z68711Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:48:2390,99
3Z61056Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:54:4063,88
4Z611484Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:02:4828,73
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:38103,03
2MA221Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:1299,74
3MA395Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:3897,22
4MA487Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:35:14117,96
1M2537Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:35:19100,99
5MA61Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2292,92
1M1788Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:35:2392,83
2M1889Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:2492,69
2M2950Hejl RadekLetohrad7200:35:27100,22
6MA1068Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3192,00
3M21148Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:35:4298,79
1Z21223Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:47128,52
1M5135Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:49105,67
7MA1441Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:5384,02
3M11571Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:36:5983,42
2M51639Šváb FrantišekJiskra Litomyšl5700:37:02104,51
8MA1793Adamec JosefINOB voda topení plyn8100:37:1581,83
9MA1835Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:2181,28
4M119110Mocek TomášAC Pardubice7900:37:2780,73
10MA2031Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:5577,95
1M32190Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:5786,08
11MA22117Singr MartinSKP Nymburk8700:38:1675,88
2M32329Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:3083,00
3M32462Havlíček IvoLánov-Krkonoše6600:38:3782,36
12MA2551Živný Marek3D Fitness Race Team9100:38:3973,70
5M126111Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:38:4772,85
13MA2732Ehl JaroslavSki Skuhrov nad Bělou8100:38:5072,59
14MA2891Dolejška LubošDevoss8700:39:0770,90
1M62975Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:12105,77
15MA3055Šimák JanHradec Králové8300:39:2369,39
4M33128Mazač JaroslavSK Hronov6800:39:3377,10
16MA3247Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:39:4095,04
1M43361Vanta JosefSK Hronov6200:39:4989,82
3M53494Menšík JanJablonec nad Nisou5600:39:5089,73
4M53510Spáčil LeopoldInkospor5900:39:5289,56
5M536116Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:39:5589,25
4M23766Vokolek MichalPardubice7200:39:5874,75
5M33870Dostálek PetrUhlířský Důl6700:39:5974,68
2M43957Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:40:2886,40
1Z64025Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:34124,79
6M341112Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5269,68
1M74218Krsek MiroslavM.K Luková4900:40:5397,37
2M64365Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:0096,86
5M2448Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:41:0368,64
6M54516Sedlák JiříPřelouč5800:41:0882,88
17MA4683Jureček MichalCotkytle9600:41:1386,99
3M64763Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:2195,07
7M54830Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2981,02
3M44978Kalous Tomᚎamberk6400:41:3080,89
1Z350108Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:33121,68
8M55153Tarant JiříPraha5800:41:5179,10
7M35279Belobrad IvanŽamberk6600:42:0562,79
4M6533Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:2489,85
2M75415Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:42:3189,27
18MA5559Zahradník JakubČZV Rolníci8500:43:0647,63
6M25680David VáclavSmiřice7400:43:0856,93
19MA57115Dvořáček RadekDoudleby nad Orlicí9400:43:2745,56
9M55858Zahradník JanSokol Sudslava5600:43:4469,10
6M15998Roleček MilanPěčín7600:43:4643,68
5M66036Cejnar VáclavSKP H.K. Předměřice nad Labem5100:43:5282,58
1ZA6154Šimáková KláraHradec Králové8300:43:56108,08
20MA62114Smutný ŠimonOB Vamberk9300:44:0541,80
7M26356Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:44:1650,52
4M46426Valenta MichalPrales Tužín6200:44:2365,72
8M265109Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2649,60
2Z26646Holíková MarkétaSKI Skuhrov nad Bělou7300:44:3286,55
9M26749Hrdý JaroslavPardubice7200:44:4347,97
3Z26882Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:5284,92
7M16944Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:45:3233,33
1Z1702Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:3681,42
2ZA7177Kalousová AlenaŽamberk8000:46:0498,77
21MA72106Horák PavelHradec Králové8800:46:0929,77
2Z17320Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:1278,52
5M47424Dvořák LadislavOstrava6200:46:1655,76
22MA75105Janouch LukášPraha8900:46:2128,54
23MA76103Švorc JanHradec Králové9400:46:3227,53
3Z1774Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:46:3576,73
6M67881Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:4668,20
10M57940Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:0251,75
24MA8064Franko MartinLetohrad8000:47:1623,15
11M58199Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:1950,25
3ZA8245Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:47:2193,15
4ZA8386Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Klodzka8400:47:3392,33
6M48442Matějíček LubošHovrch6200:47:4048,40
8M38534Moník MilanMT Smiřice6900:47:4930,50
1Z48697Jirásková EvaLanškroun6400:48:1093,29
2Z68711Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:48:2390,99
10M288104Archleb VáclavRychnov nad Kněžnou7400:48:3226,41
12M589101Horák LubomírHradec Králové5500:48:4742,45
13M59017Bajer MilanCafe Bajer5500:49:0540,91
3M79174Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:1356,13
4Z19243Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:49:2163,45
11M29352Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:49:5019,14
1Z59422Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5784,22
2Z39527Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:50:0585,03
7M69676Vilhelm VáclavPřívrat5100:50:5048,05
9M39733Fejfar AlešVrchlabí6900:51:0612,02
1M89813Marek FrantišekSK Hronov4100:51:34104,46
14M59960Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:5121,01
2M810073Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:53:1298,27
4M710112Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:53:2335,46
1M910267Doležal StanislavBK Pardubice3800:53:2897,27
2Z410319Šternerová HanaHradec Králové6300:53:4169,60
7M4104102Švorc JanHradec Králové6300:54:0514,51
3Z61056Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:54:4063,88
10M3106107Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:54:523,00
2M910796Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:54:5591,75
3M810885Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:3389,40
4M810969Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:57:0983,33
3Z41109Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:57:2653,47
5M711172Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:59:443,93
5M81127Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:2570,90
2Z5113100Horáková ZdeňkaHradec Králové5701:00:3138,59
4Z611484Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:02:4828,73
6M811592Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:10:1233,79
3Z3116113Nádherová HanaHradec Králové6801:14:373,00
1MX11714Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:36:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:38103,03
2MA221Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:1299,74
3MA395Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:3897,22
4MA487Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:35:1493,72
5M2537Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:35:1993,22
6MA61Nechvíl PetrAC Choceň9100:35:2292,92
7M1788Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:35:2392,83
8M1889Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:35:2492,69
9M2950Hejl RadekLetohrad7200:35:2792,42
10MA1068Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:3192,00
11M21148Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:35:4290,94
12M5135Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4984,42
13MA1441Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:5384,02
14M11571Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:36:5983,42
15M51639Šváb FrantišekJiskra Litomyšl5700:37:0283,14
16MA1793Adamec JosefINOB voda topení plyn8100:37:1581,83
17MA1835Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:37:2181,28
18M119110Mocek TomášAC Pardubice7900:37:2780,73
19MA2031Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:5577,95
20M32190Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:5777,73
21MA22117Singr MartinSKP Nymburk8700:38:1675,88
22M32329Lášek JosefIOS Hradec Králové6900:38:3074,53
23M32462Havlíček IvoLánov-Krkonoše6600:38:3773,86
24MA2551Živný Marek3D Fitness Race Team9100:38:3973,70
25M126111Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:38:4772,85
26MA2732Ehl JaroslavSki Skuhrov nad Bělou8100:38:5072,59
27MA2891Dolejška LubošDevoss8700:39:0770,90
28M62975Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:1270,48
29MA3055Šimák JanHradec Králové8300:39:2369,39
30M33128Mazač JaroslavSK Hronov6800:39:3368,40
31MA3247Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:39:4067,74
32M43361Vanta JosefSK Hronov6200:39:4966,84
33M53494Menšík JanJablonec nad Nisou5600:39:5066,74
34M53510Spáčil LeopoldInkospor5900:39:5266,55
35M536116Dvořáček VlastimilDoudleby nad Orlicí5900:39:5566,20
36M23766Vokolek MichalPardubice7200:39:5865,96
37M33870Dostálek PetrUhlířský Důl6700:39:5965,89
38M43957Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:40:2863,05
39M341112Nádhera PetrHradec Králové6700:40:5260,69
40M74218Krsek MiroslavM.K Luková4900:40:5360,55
41M64365Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:0059,94
42M2448Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:41:0359,61
43M54516Sedlák JiříPřelouč5800:41:0859,13
44MA4683Jureček MichalCotkytle9600:41:1358,63
45M64763Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:2157,83
46M54830Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2957,07
47M44978Kalous Tomᚎamberk6400:41:3056,93
48M55153Tarant JiříPraha5800:41:5154,95
49M35279Belobrad IvanŽamberk6600:42:0553,53
50M6533Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:42:2451,67
51M75415Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:42:3150,97
52MA5559Zahradník JakubČZV Rolníci8500:43:0647,63
53M25680David VáclavSmiřice7400:43:0847,44
54MA57115Dvořáček RadekDoudleby nad Orlicí9400:43:2745,56
55M55858Zahradník JanSokol Sudslava5600:43:4443,85
56M15998Roleček MilanPěčín7600:43:4643,68
57M66036Cejnar VáclavSKP H.K. Předměřice nad Labem5100:43:5243,07
58MA62114Smutný ŠimonOB Vamberk9300:44:0541,80
59M26356Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:44:1640,78
60M46426Valenta MichalPrales Tužín6200:44:2340,10
61M265109Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2639,82
62M26749Hrdý JaroslavPardubice7200:44:4338,14
63M16944Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:45:3233,33
64MA72106Horák PavelHradec Králové8800:46:0929,77
65M47424Dvořák LadislavOstrava6200:46:1629,05
66MA75105Janouch LukášPraha8900:46:2128,54
67MA76103Švorc JanHradec Králové9400:46:3227,53
68M67881Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:46:4626,08
69M57940Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:47:0224,61
70MA8064Franko MartinLetohrad8000:47:1623,15
71M58199Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:47:1922,94
72M48442Matějíček LubošHovrch6200:47:4020,89
73M38534Moník MilanMT Smiřice6900:47:4919,98
74M288104Archleb VáclavRychnov nad Kněžnou7400:48:3215,73
75M589101Horák LubomírHradec Králové5500:48:4714,29
76M59017Bajer MilanCafe Bajer5500:49:0512,58
77M79174Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:1311,82
78M29352Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:49:508,18
79M69676Vilhelm VáclavPřívrat5100:50:503,00
80M39733Fejfar AlešVrchlabí6900:51:063,00
81M89813Marek FrantišekSK Hronov4100:51:343,00
82M59960Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:513,00
83M810073Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:53:123,00
84M710112Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:53:233,00
85M910267Doležal StanislavBK Pardubice3800:53:283,00
86M4104102Švorc JanHradec Králové6300:54:053,00
87M3106107Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:54:523,00
88M910796Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:54:553,00
89M810885Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:333,00
90M810969Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:57:093,00
91M711172Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:59:443,00
92M81127Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:253,00
93M811592Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:10:123,00
94MX11714Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:36:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21223Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:47117,91
2Z64025Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:3493,56
3Z350108Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:3388,53
4ZA6154Šimáková KláraHradec Králové8300:43:5676,36
5Z26646Holíková MarkétaSKI Skuhrov nad Bělou7300:44:3273,34
6Z26882Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:5271,61
7Z1702Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:3667,88
8ZA7177Kalousová AlenaŽamberk8000:46:0465,52
9Z17320Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:46:1264,81
10Z1774Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:46:3562,90
11ZA8245Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:47:2158,97
12ZA8386Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Klodzka8400:47:3358,01
13Z48697Jirásková EvaLanškroun6400:48:1054,87
14Z68711Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:48:2353,72
15Z19243Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:49:2148,81
16Z59422Vacková HanaSokol Starkoč5600:49:5745,75
17Z39527Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:50:0545,07
18Z410319Šternerová HanaHradec Králové6300:53:4126,77
19Z61056Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:54:4021,78
20Z41109Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:57:267,64
21Z5113100Horáková ZdeňkaHradec Králové5701:00:313,00
22Z611484Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:02:483,00
23Z3116113Nádherová HanaHradec Králové6801:14:373,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

I přes nepříznivé počasí trať desítky přilákala početné pole běžců. V dešti jelo po silnici méně aut, než obvykle. Zázemí s velkou šatnou a výbornými koláči. Nevyvěšení výsledků nebyl zřejmě dobrý nápad. Ještě, že na vyhlašování pětiletých kategorií přestalo pršet. Za rok 20. ročník, to už bude tradice.
super závod, už ho beru jako za kultovní a klidně vynecham akce dlouho dopředu, jen abych se na něj dobře připravil. Navíc oceňovat po pěti letech je náročný na kapsu. Jak jsem řekl, vše precizní .
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód