Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

14.9.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 14.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
Dětské a žákovské kategorie od 9:30 hodin
Kategorie dospělých a dorostu v 12:00

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin
nebo předem ZDE

Startovné

Děti a žactvo zdarma pro předem přihlášené přes internet do 10.9.2014 23:00hod, po tomto termínu a při prezentaci 20,- Kč.
Dorost a dospělí 50,- Kč pro předem přihlášené do 10.9.2014 23:00hod, po tomto termínu a při prezentaci 100,- Kč.
Startovné předem zašlete na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků v ceně startovného je zahrnuto občerstvení.

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Závod dorostu a dospělých se běží na 2 km okruhu (převýšení jednoho 2 km okruhu je 40 m) Závody dětí a žactva se běží na okruzích 250 m a 1000 m s minimálním převýšením.

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom, medaili a věcné ceny od partnerů závodu.
Všechny předškolní děti (věk do 7 let) obdrží po doběhu do cíle drobný dárek.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.xct.cz/hermanicka-osmicka-2010-rozpis

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.9.2021Heřmanická osmička-
27.9.2020Heřmanická osmička-
29.9.2019Heřmanická osmička194
6.10.2018Heřmanická osmička156
7.10.2017Heřmanická osmička205
1.10.2016Heřmanická Osmička126
10.10.2015Heřmanická Osmička136
22.9.2013Heřmanická osmička117
23.9.2012Heřmanická osmička158
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická osmička

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1248

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip029
Borek Viktor049
Borková Agáta029
Borek Petr708
Jirásková Eva648
Serbousková Sára048
Resler Filip098
Krátká Hana957
Krátký Luboš627
Knápek Šimon077
Knápková Anežka107
Dušková Lenka806
Költö Matěj036
Gregora Zdenek736
Buriánek Roman656
Stránský Aleš606
Borková Adéla756
Sadílek Ota466
Tempír Tomáš776
Keprtová Miloslava486
Nechvíl Petr916
Tempír František496
Nechvílová Miroslava606
Hlaváček Zdeněk545
Hamplová Tereza055
Kačerovský Michal985
Miřejovský Jiří795
Knápková Rozálie135
Reslerová Veronika065
Bílá Ella095
Moravec Jakub995
Hypešová Natálie995
Belobrad Ivan665
Chládková Nikola075
Dostálek Petr675
Hanáková Klára025
Stránská Adéla915
Költö Tobias105
Derková Martina015
Kumpoštová Andrea055
Jadrný Lubomír734
Petrová Štěpánka074
Klementová Luisa064
Kovář Jáchym964
Chlup Tomáš004
Vacek Michal044
Chaloupek Ondřej074
Bubeníček Jiří514
Petr Rostislav144
Brychtová Veronika104

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata r. 2011 a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1124Janíček Ondřej-1100:00:31-
2X1225Janíčková Šárka-1100:00:32-
3X1329Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:38-
4X14109Dostálková Barbora AnnaUhlířský Důl1200:00:49-
Předškolní chlapci r. 2008-2010 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1111Kumpošt Radovan4. Česká Třebová0800:01:05-
2C1412Költö TobiasXCT.CZ1000:01:59-
3C1534Tempír LukášHejčín1000:02:07-
Předškolní dívky r. 2008-2010 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D126Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:01:13-
2D1326Knápková AnežkaXCT.CZ1000:01:54-
Nejmladší žáci I r. 2005-2007 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M127Knápek Šimonxct0700:02:19104,18
2M143Dostál TadeášBudo klub Lanškroun0600:02:2498,26
3M1535Minář Lukáš-0600:02:2497,56
4M1627Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:2596,38
5M11436Hladík Tomáš-0700:05:243,00
Nejmladší žákyně I r. 2005-2007 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z118Hamplová TerezaOstrov0500:02:16111,46
2Z1310Kumpoštová Andrea4. Česká Třebová0500:02:22103,54
3Z1713Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:3685,00
4Z1837Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:4572,33
5Z1917Chládková Nikolaneregistrována0700:02:4670,97
6Z1109Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:5557,82
7Z1115Hájková BarboraVK Lanškroun0600:02:5854,20
8Z112104Nováková EliškaArtemis Libchavy0600:03:0347,43
9Z113105Chládková Tereza-0500:03:2023,84
Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2214Költö MatějKB Letohrad0300:03:25107,10
2M2416Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:3398,90
3M262Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:3994,00
4M281Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:4785,68
5M21021Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:0668,54
Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:36107,96
2Z274Dostálová ViktorieBudo klub Lanškroun0300:03:39105,11
3Z2931Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:0086,93
4Z21239Minářová MichaelaSK Štíty0300:04:3951,84
Mladší žáci (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:43120,63
2M32108Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:05:49117,91
3M3819Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:3661,46
Mladší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3118Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:16121,15
2Z33103Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:31107,41
3Z31122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1171,44
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4128Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:31111,62
2M4215Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:53103,33
3M4320Moravec JakubJM Team Letohrad9900:09:4385,06
Starší žákyně (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43107Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:10105,65
2Z4440Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:14103,53
3Z4533Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:3890,82
4Z46101Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4089,72
5Z47106Chládková KarolínaTJ Sokol Městečko Trnávka0000:07:2466,81
6Z49102Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:4555,81
7Z41023Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:08:2335,44
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5134Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:14:51112,10
2M5228Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:36102,57
3M5326Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:5885,33
4M5435Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka9800:17:1581,81
5M5521Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:2679,51
6M56153Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:1756,10
Dorostenky (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ63Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:32:56100,00
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3545Krátká HanaLanškroun9500:47:10100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:31:12103,36
2MA223Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:41100,35
3MA332Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1996,29
4MA550Machotka DominikActivity Lanškroun9400:32:4693,47
5MA736Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:1190,81
6MA848Vacek LiborActivity Lanškroun8600:33:5586,23
7MA930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1883,77
8MA11156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:35:3475,87
9MA216Tempír JiříSokol Štíty7500:39:1252,93
10MA2311Tempír TomášHejčín7700:40:0447,44
11MA30160Cacek Tomáš-9400:43:1926,96
12MA33152Franko Martin-8000:46:0010,02
13MA3933Vebr MichalČeská Třebová7800:49:123,00
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:21119,85
2MB1413Dostálek PetrUhlířský Důl6700:37:0293,77
3MB1719Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:2286,38
4MB1840Belobrad IvanŽamberk6600:38:2985,73
5MB2042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:38:5883,05
6MB348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:3940,29
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10158Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:01108,15
2MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:47103,92
3MC1944Krátký LubošLanškroun6200:38:4387,93
4MC2247Kalous Tomᚎamberk6400:39:3782,92
5MC24151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1979,14
6MC2527Roháček MichalXC Sport.cz Nordic Team6100:40:4077,17
Muži D 60 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:29116,09
2MD2624Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:4095,56
3MD2918Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:0888,34
4MD3637Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:47:2067,74
5MD3725Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:0663,94
6MD3814Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:2862,12
7MD4022Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:50:07111,64
8MD4443Bielčik JindřichLichkov4000:53:2199,48
9MD455Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:1088,88
10MD4715Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:57:4582,97
11MD5049Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:41:353,00
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:33133,66
2ZA2846Kalousová AlenaŽamberk8000:42:23107,11
3ZA4338Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:52:5459,23
Ženy B 35 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16154Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:04151,89
2ZB27159Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:44108,36
3ZB312Dostálová PetraLanškroun7800:44:0597,50
4ZB3210Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:44:4994,13
5ZB4116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:44108,78
6ZB4217Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:51:52104,54
7ZB4639Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:56:3686,68
8ZB487Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:5833,75
9ZB49157Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:4448,11
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X1124Janíček Ondřej-1100:00:31-
2X1225Janíčková Šárka-1100:00:32-
3X1329Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:00:38-
4X14109Dostálková Barbora AnnaUhlířský Důl1200:00:49-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1111Kumpošt Radovan4. Česká Třebová0800:01:05-
1D126Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:01:13-
2D1326Knápková AnežkaXCT.CZ1000:01:54-
2C1412Költö TobiasXCT.CZ1000:01:59-
3C1534Tempír LukášHejčín1000:02:07-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z118Hamplová TerezaOstrov0500:02:16111,46
1M127Knápek Šimonxct0700:02:19104,18
2Z1310Kumpoštová Andrea4. Česká Třebová0500:02:22103,54
2M143Dostál TadeášBudo klub Lanškroun0600:02:2498,26
3M1535Minář Lukáš-0600:02:2497,56
4M1627Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:2596,38
3Z1713Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:3685,00
4Z1837Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:02:4572,33
5Z1917Chládková Nikolaneregistrována0700:02:4670,97
6Z1109Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:02:5557,82
7Z1115Hájková BarboraVK Lanškroun0600:02:5854,20
8Z112104Nováková EliškaArtemis Libchavy0600:03:0347,43
9Z113105Chládková Tereza-0500:03:2023,84
5M11436Hladík Tomáš-0700:05:243,00
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3118Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:16121,15
1M2214Költö MatějKB Letohrad0300:03:25107,10
2Z33103Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:31107,41
2M2416Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:3398,90
1Z25110Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:36107,96
3M262Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:3994,00
2Z274Dostálová ViktorieBudo klub Lanškroun0300:03:39105,11
4M281Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0300:03:4785,68
3Z2931Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:0086,93
5M21021Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:0668,54
3Z31122Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:1171,44
4Z21239Minářová MichaelaSK Štíty0300:04:3951,84
Trať 1,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3132Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:43120,63
2M32108Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad0200:05:49117,91
1Z43107Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:06:10105,65
2Z4440Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:14103,53
3Z4533Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:3890,82
4Z46101Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4089,72
5Z47106Chládková KarolínaTJ Sokol Městečko Trnávka0000:07:2466,81
3M3819Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:3661,46
6Z49102Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:4555,81
7Z41023Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:08:2335,44
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4128Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:31111,62
2M4215Gregora JanActivity Lanškroun0000:08:53103,33
3M4320Moravec JakubJM Team Letohrad9900:09:4385,06
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5134Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:14:51112,10
2M5228Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:15:36102,57
3M5326Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:5885,33
4M5435Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka9800:17:1581,81
5M5521Gregora JakubActivity Lanškroun9800:17:2679,51
6M56153Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:1756,10
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:31:12103,36
2MA223Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:41100,35
3MA332Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1996,29
1MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:21119,85
4MA550Machotka DominikActivity Lanškroun9400:32:4693,47
1MJ63Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:32:56100,00
5MA736Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:1190,81
6MA848Vacek LiborActivity Lanškroun8600:33:5586,23
7MA930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1883,77
1MC10158Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:01108,15
8MA11156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:35:3475,87
2MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:47103,92
1ZA13155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:33133,66
2MB1413Dostálek PetrUhlířský Důl6700:37:0293,77
1MD159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:29116,09
1ZB16154Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:04151,89
3MB1719Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:2286,38
4MB1840Belobrad IvanŽamberk6600:38:2985,73
3MC1944Krátký LubošLanškroun6200:38:4387,93
5MB2042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:38:5883,05
9MA216Tempír JiříSokol Štíty7500:39:1252,93
4MC2247Kalous Tomᚎamberk6400:39:3782,92
10MA2311Tempír TomášHejčín7700:40:0447,44
5MC24151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1979,14
6MC2527Roháček MichalXC Sport.cz Nordic Team6100:40:4077,17
2MD2624Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:4095,56
2ZB27159Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:44108,36
2ZA2846Kalousová AlenaŽamberk8000:42:23107,11
3MD2918Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:0888,34
11MA30160Cacek Tomáš-9400:43:1926,96
3ZB312Dostálová PetraLanškroun7800:44:0597,50
4ZB3210Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:44:4994,13
12MA33152Franko Martin-8000:46:0010,02
6MB348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:3940,29
1ZJ3545Krátká HanaLanškroun9500:47:10100,00
4MD3637Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:47:2067,74
5MD3725Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:0663,94
6MD3814Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:2862,12
13MA3933Vebr MichalČeská Třebová7800:49:123,00
7MD4022Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:50:07111,64
5ZB4116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:44108,78
6ZB4217Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:51:52104,54
3ZA4338Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:52:5459,23
8MD4443Bielčik JindřichLichkov4000:53:2199,48
9MD455Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:1088,88
7ZB4639Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:56:3686,68
10MD4715Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:57:4582,97
8ZB487Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:5833,75
9ZB49157Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:4448,11
11MD5049Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:41:353,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:31:12103,36
2MA223Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:41100,35
3MA332Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1996,29
4MB44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:2196,06
5MA550Machotka DominikActivity Lanškroun9400:32:4693,47
6MJ63Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:32:5692,40
7MA736Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:33:1190,81
8MA848Vacek LiborActivity Lanškroun8600:33:5586,23
9MA930Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:1883,77
10MC10158Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:0179,28
11MA11156Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:35:3475,87
12MC1229Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:4774,41
13MB1413Dostálek PetrUhlířský Důl6700:37:0266,54
14MD159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:2963,76
15MB1719Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:38:2258,17
16MB1840Belobrad IvanŽamberk6600:38:2957,43
17MC1944Krátký LubošLanškroun6200:38:4356,01
18MB2042Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:38:5854,40
19MA216Tempír JiříSokol Štíty7500:39:1252,93
20MC2247Kalous Tomᚎamberk6400:39:3750,25
21MA2311Tempír TomášHejčín7700:40:0447,44
22MC24151Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:40:1945,90
23MC2527Roháček MichalXC Sport.cz Nordic Team6100:40:4043,63
24MD2624Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:41:4037,39
25MD2918Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:0828,12
26MA30160Cacek Tomáš-9400:43:1926,96
27MA33152Franko Martin-8000:46:0010,02
28MB348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:395,99
29MD3637Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:47:203,00
30MD3725Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:063,00
31MD3814Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:48:283,00
32MA3933Vebr MichalČeská Třebová7800:49:123,00
33MD4022Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:50:073,00
34MD4443Bielčik JindřichLichkov4000:53:213,00
35MD455Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:56:103,00
36MD4715Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:57:453,00
37MD5049Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:41:353,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:33111,52
2ZB16154Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:04103,67
3ZB27159Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:4484,80
4ZA2846Kalousová AlenaŽamberk8000:42:2381,44
5ZB312Dostálová PetraLanškroun7800:44:0572,61
6ZB3210Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:44:4968,82
7ZJ3545Krátká HanaLanškroun9500:47:1056,77
8ZB4116Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:4438,33
9ZB4217Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:51:5232,52
10ZA4338Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:52:5427,18
11ZB4639Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:56:368,09
12ZB487Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:583,00
13ZB49157Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:04:443,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód