Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

20.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 20.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál při ZŠ Moravská Králíky (vchod z parkoviště u Mateřské školy Moravská, případně z ulice Nádražní)
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2007 a mladší) zdarma
žactvo + dorost Kč 20,-
junioři + dospělí Kč 50,-

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Krátké tratě do 1 km - mírný terén okraj města
Ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec
Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000,-
závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a medaili, finanční ocenění pro absolutní pořadí muži (včetně juniorů), ženy (včetně juniorek)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
ředitel závodu: Beřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
telefon 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.9.2021Králický Lískovec-
15.9.2019Králický Lískovec106
15.9.2018Králický Lískovec98
16.9.2017Králický Lískovec102
19.9.2015Králický Lískovec84
14.9.2013Králický Lískovec60
15.9.2012Králický Lískovec91
17.9.2011Králický Lískovec85
18.9.2010Králický Lískovec126
19.9.2009Králický Lískovec121
20.9.2008Králický Lískovec78
22.9.2007Králický Lískovec110

Statistika závodu Králický Lískovec

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1061

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4010
Borek Viktor049
Novotná Michaela019
Matyášová Jana659
Borková Agáta029
Borek Petr709
Gregora Filip028
Sadílek Ota468
Gregorová Michaela048
Gregorová Monika007
Derková Martina017
Hlaváček Zdeněk547
Krátký František436
Buriánek Roman656
Hejkrlíková Mirka036
Šutera Josef796
Vondra Vojtěch986
Sejkorová Lenka636
Jirásková Eva646
Mrklovský Miroslav726
Marek Jiří436
Bubeníček Jiří516
Serbousková Sára046
Nechvílová Miroslava606
Svatoš Otakar345
Gregora Jakub985
Gregora Zdenek735
Krátká Hana955
Krňávek Vojtěch545
Kubišta Oto535
Skalová Kateřina045
Borková Adéla755
Hypešová Natálie995
Költö Matěj035
Hejkrlík Matěj005
Vebr Patrik985
Červ Miloslav505
Volf Břetislav525
Bogdał Roman795
Razým Jan574
Krejčí Stanislav634
Čerenkova Petra994
Kačerovský Michal984
Bráblík Michal984
Grzyb Mateusz994
Divíšek Jan934
Stránská Adéla914
Večeř Milan964
Krumer Miroslav494
Hamplová Tereza054

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Kumpošt RadovanIscarex junior team0800:00:35-
2C2436Gregora LukášLanškroun0800:00:39-
3C259Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:43-
4C2613Maleček Šimon-0800:00:48-
5C2839Černý Františekmyzorliceoutdoor1000:00:53-
6C2919Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:54-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2223Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35-
2D235Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:00:38-
3D2735Gregorová AnnaLanškroun1000:00:51-
4D21015Martincová Monika-1000:01:18-
5D21140Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:19-
6D21230Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:23-
-D2-16Martincová Denisa-08DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1311Dostál TadeášBUDO Klub Lanškroun0600:02:19100,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Hamplová TerezaOstrov0500:02:13105,61
2Z1226Kumpoštová AndreaIscarex junior team0500:02:15102,45
3Z144Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2291,94
4Z1521Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:2588,05
5Z1631Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:02:4558,67
6Z1710Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:02:4656,65
7Z1817Martincová Kamila-0600:02:5050,59
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2412Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:41112,18
2M2725Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:05:0298,25
3M2832Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:05:1589,57
4M2937Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:1887,67
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2322Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:04:40106,77
2Z258Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:04:48101,48
3Z2614Malečková DenisaTJ Jiskra Králíky0300:05:0291,75
4Z21028Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1979,50
5Z21227Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:05:2476,43
6Z21420Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:5554,74
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3334Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:12:09130,33
2M3873Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:3069,67
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3133Pierzea MilenaULKS Bystrzycka Klodzka0100:04:37110,94
2Z3218Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:40109,32
3Z31138Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2379,74
4Z3132Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:5259,61
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Chlup TomášActivity Lanškroun0000:11:15109,12
2M423Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodska9900:11:5697,46
3M448Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:1093,42
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z455Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:14:15104,54
1Z456Hypešová NatálieTJ SOKOL Jaroměř9900:14:15104,54
3Z477Truhlářová LucieTJ SOKOL Jaroměř9900:15:1590,91
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5156Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:15102,62
2M5241Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:2999,82
3M5342Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:4197,55
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5457Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:23106,89
2Z5851Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4693,11
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ110Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:57100,00
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1558Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:24:56100,00
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA24Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:26103,57
2MA33Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:0199,56
3MA515Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:29:2596,87
4MA109Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:3175,37
5MA1511Vebr MichalČeská Třebová7800:42:108,72
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:08107,24
2MB714Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:3098,13
3MB813Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0294,63
4MB916Bielčik PetrLichkov7100:32:0787,46
5MB1117Černý Miroslavmyzorliceoutdoor7400:33:0980,64
6MB1212Dostálek PetrUhlířský Důl6700:33:2578,80
7MB131Hampl AloisOstrov7000:35:2765,41
8MB146Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:36:5455,78
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC68Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:56100,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD968Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:18113,09
2MD1066Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:39109,99
3MD1665Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:2576,92
4MD2255Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:30:4230,66
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME669Krátký FrantišekKrálíky4300:19:59140,14
2ME1867Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:2580,77
3ME1943Bielčik JindřichLichkov4000:27:3779,09
4ME2160Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:2057,39
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:29100,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1162Černá Jitkamyzorliceoutdoor7900:22:50103,85
2ZB1252Dostálová PetraLanškroun7800:23:10100,97
3ZB1364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:5195,18
4ZB2061Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:30:0341,78
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC771Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:25140,14
2ZC1470Jirásková EvaLanškroun6400:24:29108,28
3ZC2353Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:4351,58
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1759Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:22133,33
2ZD2454Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:1866,67
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2124Kumpošt RadovanIscarex junior team0800:00:35-
1D2223Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35-
2D235Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:00:38-
2C2436Gregora LukášLanškroun0800:00:39-
3C259Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:43-
4C2613Maleček Šimon-0800:00:48-
3D2735Gregorová AnnaLanškroun1000:00:51-
5C2839Černý Františekmyzorliceoutdoor1000:00:53-
6C2919Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:54-
4D21015Martincová Monika-1000:01:18-
5D21140Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:19-
6D21230Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:23-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Hamplová TerezaOstrov0500:02:13105,61
2Z1226Kumpoštová AndreaIscarex junior team0500:02:15102,45
1M1311Dostál TadeášBUDO Klub Lanškroun0600:02:19100,00
3Z144Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:2291,94
4Z1521Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:02:2588,05
5Z1631Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:02:4558,67
6Z1710Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:02:4656,65
7Z1817Martincová Kamila-0600:02:5050,59
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3133Pierzea MilenaULKS Bystrzycka Klodzka0100:04:37110,94
2Z3218Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:40109,32
1Z2322Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:04:40106,77
1M2412Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:41112,18
2Z258Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:04:48101,48
3Z2614Malečková DenisaTJ Jiskra Králíky0300:05:0291,75
2M2725Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:05:0298,25
3M2832Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:05:1589,57
4M2937Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:1887,67
4Z21028Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1979,50
3Z31138Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:2379,74
5Z21227Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:05:2476,43
4Z3132Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:5259,61
6Z21420Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:05:5554,74
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414Chlup TomášActivity Lanškroun0000:11:15109,12
2M423Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodska9900:11:5697,46
1M3334Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:12:09130,33
3M448Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:1093,42
1Z455Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:14:15104,54
1Z456Hypešová NatálieTJ SOKOL Jaroměř9900:14:15104,54
3Z477Truhlářová LucieTJ SOKOL Jaroměř9900:15:1590,91
2M3873Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:3069,67
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5156Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:15102,62
2M5241Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:2999,82
3M5342Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:17:4197,55
1Z5457Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:23106,89
1ZA563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:29100,00
1ME669Krátký FrantišekKrálíky4300:19:59140,14
1ZC771Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:25140,14
2Z5851Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4693,11
1MD968Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:18113,09
2MD1066Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:39109,99
1ZB1162Černá Jitkamyzorliceoutdoor7900:22:50103,85
2ZB1252Dostálová PetraLanškroun7800:23:10100,97
3ZB1364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:5195,18
2ZC1470Jirásková EvaLanškroun6400:24:29108,28
1ZJ1558Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:24:56100,00
3MD1665Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:2576,92
1ZD1759Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:22133,33
2ME1867Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:2580,77
3ME1943Bielčik JindřichLichkov4000:27:3779,09
4ZB2061Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:30:0341,78
4ME2160Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:2057,39
4MD2255Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:30:4230,66
3ZC2353Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:4351,58
2ZD2454Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:1866,67
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ110Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:57100,00
1MA24Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:26103,57
2MA33Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:0199,56
1MB45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:08107,24
3MA515Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:29:2596,87
1MC68Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:56100,00
2MB714Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:3098,13
3MB813Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0294,63
4MB916Bielčik PetrLichkov7100:32:0787,46
4MA109Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:3175,37
5MB1117Černý Miroslavmyzorliceoutdoor7400:33:0980,64
6MB1212Dostálek PetrUhlířský Důl6700:33:2578,80
7MB131Hampl AloisOstrov7000:35:2765,41
8MB146Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:36:5455,78
5MA1511Vebr MichalČeská Třebová7800:42:108,72
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ110Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:26:57108,41
2MA24Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:2697,86
3MA33Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:0193,73
4MB45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:0892,97
5MA515Buriánek TomášSKI KLUB Česká Třebová8900:29:2590,96
6MC68Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:5687,22
7MB714Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:3083,18
8MB813Scheuer JanActivity Lanškroun6600:31:0279,42
9MB916Bielčik PetrLichkov7100:32:0771,72
10MA109Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:32:3168,84
11MB1117Černý Miroslavmyzorliceoutdoor7400:33:0964,40
12MB1212Dostálek PetrUhlířský Důl6700:33:2562,42
13MB131Hampl AloisOstrov7000:35:2748,04
14MB146Borek PetrBRZDY Horní Čermná7000:36:5437,69
15MA1511Vebr MichalČeská Třebová7800:42:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5457Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:23103,78
2ZA563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:29102,83
3ZC771Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:20:2593,39
4Z5851Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:20:4689,77
5ZB1162Černá Jitkamyzorliceoutdoor7900:22:5068,92
6ZB1252Dostálová PetraLanškroun7800:23:1065,53
7ZB1364Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:5158,72
8ZC1470Jirásková EvaLanškroun6400:24:2952,21
9ZJ1558Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:24:5647,65
10ZD1759Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:27:2223,08
11ZB2061Borková AdélaBRZDY Horní Čermná7500:30:033,00
12ZC2353Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:433,00
13ZD2454Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód