Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická desítka na dráze

8.10.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická desítka na dráze
  • datum konání: 8.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
14:30 – 1. běh určený pro závodníky, kterým vyhovuje dřívější hodina startu
15:45 – 2. běh pro závodníky s přepokládanou výkonností nad 40 min
17:10 – 3. běh pro závodníky s přepokládanou s výkonností pod 40 min

Přihlášky

v závodní kanceláři od 13:30 hodin

Startovné

60 Kč

Ceny pro vítěze

Věcné pro prvních 5 mužů a prvních 5 žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice – oddíl atletiky
Čs. armády 2515
530 02 Pardubice Tel., fax : 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2019Pardubická desítka na dráze23
10.10.2018Pardubická desítka na dráze29
11.10.2017Pardubická desítka na dráze45
12.10.2016Pardubická desítka na dráze - ZRUŠENO!!!-
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
9.10.2013Pardubická desítka na dráze70
10.10.2012Pardubická desítka na dráze49
12.10.2011Pardubická desítka na dráze68
13.10.2010Pardubická desítka na dráze55
5.12.2007Desítka na dráze v Pardubicích21

Statistika závodu Pardubická desítka na dráze

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 400

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novák Pavel819
Krátký Josef659
Doucha Jiří718
Kozáková Denisa797
Kratochvíl Miloš757
Krátká Anna697
Eliáš Petr607
Vacarda Vladimír597
Hanuš Petr646
Keprtová Miloslava486
Černá Markéta705
Petržílek Zdeněk555
Kraus Václav645
Dubský Roman785
Podroužek Dušan745
Kopecký Libor565
Novotný Zdeněk725
Bílý Zdeněk595
Leszkow Petr445
Zachař Jiří724
Radiměřský Karel874
Brožek Radmil544
Šternerová Hana634
Ryzner Miroslav614
Bajer Miloslav554
Janů Jan934
Kalousek Jan714
Ing. Moravec Martin844
Kalný Petr814
Borek Petr703
Roleček Milan763
Bača Jan763
Hübl Radek883
Dušková Lenka803
Ryzner Jan593
Stránský Aleš603
Šimůnková Pavla773
Červ Miloslav503
Marhold Luboš773
Moník Milan693
Nechvíl Petr913
Tučný Jan473
Krajtl Svatopluk493
Kalná Jitka753
Kulhavý David773
Metelková Táňa723
Chocholouš Dalibor463
Sedlák Jiří583
Kubišta Oto533
Bubeníček Jiří513

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:31:51107,40
2MA22Janoušek MilanTJ Sokol Kolín - atletika9100:31:55106,97
3MA33Volár JanSK OMT Pardubice9200:35:2785,63
4MA44Rokyta PavelChvaletice7900:35:5083,30
5MA65Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:36:3179,14
6MA76Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:3478,91
7MA87Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:36:4078,27
8MA98Kosuciński SlawomirPolanica8100:37:2573,73
9MA109Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:48112,68
10MA1110Kaňovský PetrAC Moravská Slávia Brno7600:38:4765,45
11MA1211Bača JanAtletika Chrudim7600:38:5664,53
12MA1412Jureček MichalCotkytle9600:39:33100,00
13MA1513Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:40101,84
14MA1614Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:51100,89
15MA1715Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:3597,28
16MA1816Dubský RomanPřibyslav7800:41:1550,56
17MA1917Belobrad IvanŽamberk6600:41:3194,24
18MA2118Rejda JanSK OMT Pardubice7000:41:4693,08
19MA2219Novák PavelKRB Chrudim8100:41:5746,28
20MA2320Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:0091,84
21MA2421Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:24104,00
22MA2622Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:2099,78
23MA2723Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:45:0376,77
24MA2824Červ MiloslavAtletika Polička5000:45:0896,22
25MA2925Marhold LubošHorní Jelení7700:45:5122,68
26MA3026Šofr ZdeněkPardubice5600:46:4666,38
27MA3127Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:48:1958,61
28MA3328Moník MilanSmiřice6900:48:3259,52
29MA3429Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:48:4356,61
30MA3930Kaňovský PetrAC Moravská Slávia Brno7600:56:333,00
31MA4031Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:5318,12
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA51Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:36:19118,01
2ZA132Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:21102,75
3ZA203Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:40100,00
4ZA254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:0379,23
5ZA325Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:48:2657,20
6ZA356Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:50:12111,44
7ZA367Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:50:24110,67
8ZA378Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:08108,20
9ZA389Jánošíková JanaLiberec7700:56:3316,57
10ZA4110Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:29103,63
11ZA4211Hejkrlíková IvaLitomyšl8200:59:0777,90
12ZA4312Hejkrlíková VěraLitomyšl5401:02:0088,17
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:31:51107,40
2MA22Janoušek MilanTJ Sokol Kolín - atletika9100:31:55106,97
3MA33Volár JanSK OMT Pardubice9200:35:2785,63
4MA44Rokyta PavelChvaletice7900:35:5083,30
1ZA51Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:36:19118,01
5MA65Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:36:3179,14
6MA76Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:3478,91
7MA87Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:36:4078,27
8MA98Kosuciński SlawomirPolanica8100:37:2573,73
9MA109Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:48112,68
10MA1110Kaňovský PetrAC Moravská Slávia Brno7600:38:4765,45
11MA1211Bača JanAtletika Chrudim7600:38:5664,53
2ZA132Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:21102,75
12MA1412Jureček MichalCotkytle9600:39:33100,00
13MA1513Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:40101,84
14MA1614Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:51100,89
15MA1715Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:3597,28
16MA1816Dubský RomanPřibyslav7800:41:1550,56
17MA1917Belobrad IvanŽamberk6600:41:3194,24
3ZA203Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:40100,00
18MA2118Rejda JanSK OMT Pardubice7000:41:4693,08
19MA2219Novák PavelKRB Chrudim8100:41:5746,28
20MA2320Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:0091,84
21MA2421Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:24104,00
4ZA254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:0379,23
22MA2622Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:2099,78
23MA2723Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:45:0376,77
24MA2824Červ MiloslavAtletika Polička5000:45:0896,22
25MA2925Marhold LubošHorní Jelení7700:45:5122,68
26MA3026Šofr ZdeněkPardubice5600:46:4666,38
27MA3127Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:48:1958,61
5ZA325Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:48:2657,20
28MA3328Moník MilanSmiřice6900:48:3259,52
29MA3429Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:48:4356,61
6ZA356Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:50:12111,44
7ZA367Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:50:24110,67
8ZA378Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:08108,20
9ZA389Jánošíková JanaLiberec7700:56:3316,57
30MA3930Kaňovský PetrAC Moravská Slávia Brno7600:56:333,00
31MA4031Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:5318,12
10ZA4110Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:29103,63
11ZA4211Hejkrlíková IvaLitomyšl8200:59:0777,90
12ZA4312Hejkrlíková VěraLitomyšl5401:02:0088,17
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:31:51107,40
2MA22Janoušek MilanTJ Sokol Kolín - atletika9100:31:55106,97
3MA33Volár JanSK OMT Pardubice9200:35:2785,63
4MA44Rokyta PavelChvaletice7900:35:5083,30
5MA65Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:36:3179,14
6MA76Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:36:3478,91
7MA87Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:36:4078,27
8MA98Kosuciński SlawomirPolanica8100:37:2573,73
9MA109Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:4871,40
10MA1110Kaňovský PetrAC Moravská Slávia Brno7600:38:4765,45
11MA1211Bača JanAtletika Chrudim7600:38:5664,53
12MA1412Jureček MichalCotkytle9600:39:3360,87
13MA1513Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4060,14
14MA1614Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:39:5158,99
15MA1715Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:3554,62
16MA1816Dubský RomanPřibyslav7800:41:1550,56
17MA1917Belobrad IvanŽamberk6600:41:3148,89
18MA2118Rejda JanSK OMT Pardubice7000:41:4647,47
19MA2219Novák PavelKRB Chrudim8100:41:5746,28
20MA2320Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:42:0045,97
21MA2421Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:2437,52
22MA2622Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:44:2031,86
23MA2723Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:45:0327,58
24MA2824Červ MiloslavAtletika Polička5000:45:0827,10
25MA2925Marhold LubošHorní Jelení7700:45:5122,68
26MA3026Šofr ZdeněkPardubice5600:46:4617,21
27MA3127Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:48:197,81
28MA3328Moník MilanSmiřice6900:48:326,52
29MA3429Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:48:435,39
30MA3930Kaňovský PetrAC Moravská Slávia Brno7600:56:333,00
31MA4031Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA51Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:36:19114,33
2ZA132Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:2198,75
3ZA203Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:41:4086,92
4ZA254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:0374,76
5ZA325Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:48:2652,28
6ZA356Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:50:1243,29
7ZA367Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:50:2442,24
8ZA378Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:56:0812,89
9ZA389Jánošíková JanaLiberec7700:56:3310,83
10ZA4110Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:296,04
11ZA4211Hejkrlíková IvaLitomyšl8200:59:073,00
12ZA4312Hejkrlíková VěraLitomyšl5401:02:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód