Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kunvaldský půlmaraton

2.11.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Kunvaldský půlmaraton
  • datum konání: 2.11.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald
v 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:40 hodin

Startovné

150 Kč, zahrnuje zázemí tělocvičny, občerstvení na trati i v cíli, výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky!!!

Popis tratě

dlouhá 21 097 metrů, převýšení 600 m, po asfaltových cestách, běží se ve dvou okruzích, start a cíl u Sokolovny

Ceny pro vítěze

věcné, dle kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

triatlonkunvald@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA259Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:20:11100,90
2MA330Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:20:3599,90
3MA479Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:20:5299,20
4MA662Šutera JosefAtletika Polička7901:23:0193,86
5MA766Kašpar MichalRS Vlašim7601:23:5591,63
6MA964Pistulka OndřejRB2 Praha8101:27:5481,74
7MA1565Kubín TomášRS Vlašim8101:31:3472,63
8MA1780Koblížek MiroslavKoB Ústí nad Orlicí9201:31:5571,76
9MA1857Jedlička Karelneregistrován8901:32:1870,81
10MA1943Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:32:3270,23
11MA2269Živný Marek3D Fitnes race team9101:34:0666,34
12MA2872Dobiáš JakubODB Vamberk8701:36:5259,47
13MA2956Svoboda Jiří-7801:37:4757,19
14MA3173Motl Vojta-8301:38:5554,38
15MA3467Lux FilipSokol Kunvald9101:41:2648,13
16MA3614Müler JanŽamberk8201:43:0743,95
17MA3761Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:43:2243,33
18MA3919Ragulin IevgenBrno9101:43:4742,30
19MA4524Koreček RichardNapasický Cyklotým7601:46:0736,50
20MA4668Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7801:46:4634,89
21MA4975Skalický Milan-8101:48:3530,38
22MA5549Drozd JanTJ Sokol Řetová8301:51:1823,63
23MA6537Nýdl PetrŽamberk7702:01:313,00
24MA666Jirčík ZdeněkKameničná8802:03:153,00
-MA-3Beránek JanSki team Buková hora75DNF-
-MA-5Zamba Martin-83DNF-
-MA-7Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava79DNF-
-MA-8Tlaskal Filip-84DNF-
-MA-9Říha Tomáš-80DNF-
Muži B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131Žák JiříZakisova škola běhu7101:20:06106,21
2MB558Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6601:21:21103,19
3MB878Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:26:3390,60
4MB1034Capoušek Miroslav3D Fitnes race team7001:28:0986,73
5MB1270Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:28:2885,97
6MB1436Mařík Jiří3D Fitnes race team7201:30:2781,17
7MB2038Suchodol Josef3D Fitnes race team6701:33:3373,67
8MB2122Vencl JiříVencl servis Žamberk7401:33:4673,15
9MB2444Doleček MartinSPS Sázava7001:34:3471,21
10MB2513Strnad Tomáš3D Fitnes race team6901:35:2769,07
11MB3353Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6901:40:1757,38
12MB3526Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:42:0952,86
13MB3721Hampl AloisOstrov7001:43:2249,92
14MB4047Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:43:5248,71
15MB4255Zpěvák Jiří-6701:44:4046,77
16MB4674Nádhera PetrHradec Králové6701:46:4641,69
17MB5276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:50:2832,74
18MB5425Vebr DavidSKI alpin klub HS7301:51:0131,41
19MB5740Poslušný RomanAlmachata7101:53:2625,56
20MB7054Šnajd MarekSPV Letohrad7202:10:163,00
-MB-28Ondruš MartinRK69DNF-
Muži C (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1129Ožana VáclavZakisova škola běhu6401:28:15103,35
2MC1348Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:29:19100,98
3MC1646Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:31:4295,67
4MC234Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:34:1190,13
5MC271Fikejs Vladimír3D Fitnes race team5701:36:3084,97
6MC3239Novotný Luděk3D Fitnes race team6201:39:3778,03
7MC4120Hodek RomanSokol Kunvald6001:44:3167,11
8MC4350Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:46:0463,65
8MC4351Polanský PetrGlobal Sport Pardubice5601:46:0463,65
10MC4818Jindra JiříDolní Kunvald6201:47:5359,61
11MC5163Červ MiloslavAtletika Polička5001:49:00105,60
12MC5345Trkal JaroslavSK US Choceň6401:50:5452,88
13MC5633Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6201:51:3451,40
14MC5860Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:53:5946,01
15MC6232Švec MiroslavSokol Potštejn5201:55:1794,40
16MC642Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6302:00:0032,61
17MC6817Vebr JaroslavSki klub Říčky5502:04:3022,58
18MC6916Frýdl MiroslavHradec Králové6402:09:5410,55
19MC7112Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3902:11:38100,14
20MC7241Bielčik JindřichLichkov4002:11:4999,86
Ženy A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2671Vévodová MartinaAK Perná9001:36:23119,04
2ZA5077Nováková BaboraSokol Kunvald8301:48:4495,85
3ZA6011Michalová ZuzanaČeská Třebová8801:54:2785,12
4ZA6315Lauterbachová LucieLíšnice8101:55:2683,27
5ZA6710Vařeková ZuzanaČeská Třebová8402:04:2966,28
Ženy B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3042Tobišková TerezaSokol Potštejn7701:38:08115,05
2ZB5927Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:54:0684,95
3ZB6135Hyláková DanaAK Drnovice6101:55:11100,00
Muži 10 km (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M10118Fajfr František3D Fitness Race Team7200:43:27-
2M10216Bielčik PetrJR sport Letohrad7100:44:19-
3M10325Břinčil RadekSPV Těchonín7500:46:52-
4M10417Jurajda PavelTK Letohrad7400:48:31-
5M10522Krejsa PavelSokol Kunvald9400:48:54-
6M1066Nagy JanStazepo9200:50:05-
7M10724Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:50:31-
8M1087Král AdamStazepo9200:51:12-
9M101035Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:53:26-
10M101119Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:53:46-
11M101237Zezulka Martin-8000:54:02-
12M101336Lehký RomanKunvald8100:54:29-
13M101438Hlavsa JakubJ&R Sport8700:54:46-
14M101515Coufal Martin-8300:55:21-
15M101630Kaška ZdeňekLíšnice6400:56:13-
16M101714Křivohlávek MiroslavOrlice6700:56:21-
17M10188Grunwwald Jiří-9100:56:36-
18M101923Holubář Patrik-0000:57:30-
19M102213Kuděla PetrBKK5700:59:25-
20M102333Barvínek MartinŽamberk8001:00:54-
21M102510Bílek MartinStazepo8801:02:43-
22M103226Padalík OndřejLetohrad8401:12:34-
Ženy 10 km (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z10939Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:52:14-
2Z102034Šafářová LenkaAK Hulvát Hylváty8500:58:06-
3Z102120Svobodová Martina-7900:58:20-
4Z102332Barvínková RomanaŽamberk7901:00:54-
5Z10265Paulišová Martina-9201:03:53-
6Z102728Motlová Klára-8201:05:01-
7Z102831Kopecká EliškaSokol Kunvald9201:06:31-
8Z102912Chládková StanislavaActivity Lanškroun7601:09:07-
9Z10304Fadrná VeronikaStazepo9201:09:49-
10Z10319Jindrová EvaStazepo9201:09:50-
11Z103227Padalíková Zuzana-8601:12:34-
12Z10343Vaňousová PetraStazepo9201:13:27-
13Z103521Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:19:01-
14Z103629Nádherová HanaHradec Králové6801:24:32-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M10118Fajfr František3D Fitness Race Team7200:43:27-
2M10216Bielčik PetrJR sport Letohrad7100:44:19-
3M10325Břinčil RadekSPV Těchonín7500:46:52-
4M10417Jurajda PavelTK Letohrad7400:48:31-
5M10522Krejsa PavelSokol Kunvald9400:48:54-
6M1066Nagy JanStazepo9200:50:05-
7M10724Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:50:31-
8M1087Král AdamStazepo9200:51:12-
1Z10939Novotná DoraTJ Spartak Letohrad9700:52:14-
9M101035Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:53:26-
10M101119Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:53:46-
11M101237Zezulka Martin-8000:54:02-
12M101336Lehký RomanKunvald8100:54:29-
13M101438Hlavsa JakubJ&R Sport8700:54:46-
14M101515Coufal Martin-8300:55:21-
15M101630Kaška ZdeňekLíšnice6400:56:13-
16M101714Křivohlávek MiroslavOrlice6700:56:21-
17M10188Grunwwald Jiří-9100:56:36-
18M101923Holubář Patrik-0000:57:30-
2Z102034Šafářová LenkaAK Hulvát Hylváty8500:58:06-
3Z102120Svobodová Martina-7900:58:20-
19M102213Kuděla PetrBKK5700:59:25-
20M102333Barvínek MartinŽamberk8001:00:54-
4Z102332Barvínková RomanaŽamberk7901:00:54-
21M102510Bílek MartinStazepo8801:02:43-
5Z10265Paulišová Martina-9201:03:53-
6Z102728Motlová Klára-8201:05:01-
7Z102831Kopecká EliškaSokol Kunvald9201:06:31-
8Z102912Chládková StanislavaActivity Lanškroun7601:09:07-
9Z10304Fadrná VeronikaStazepo9201:09:49-
10Z10319Jindrová EvaStazepo9201:09:50-
11Z103227Padalíková Zuzana-8601:12:34-
22M103226Padalík OndřejLetohrad8401:12:34-
12Z10343Vaňousová PetraStazepo9201:13:27-
13Z103521Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:19:01-
14Z103629Nádherová HanaHradec Králové6801:24:32-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131Žák JiříZakisova škola běhu7101:20:06106,21
1MA259Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:20:11100,90
2MA330Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:20:3599,90
3MA479Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:20:5299,20
2MB558Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6601:21:21103,19
4MA662Šutera JosefAtletika Polička7901:23:0193,86
5MA766Kašpar MichalRS Vlašim7601:23:5591,63
3MB878Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:26:3390,60
6MA964Pistulka OndřejRB2 Praha8101:27:5481,74
4MB1034Capoušek Miroslav3D Fitnes race team7001:28:0986,73
1MC1129Ožana VáclavZakisova škola běhu6401:28:15103,35
5MB1270Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:28:2885,97
2MC1348Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:29:19100,98
6MB1436Mařík Jiří3D Fitnes race team7201:30:2781,17
7MA1565Kubín TomášRS Vlašim8101:31:3472,63
3MC1646Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:31:4295,67
8MA1780Koblížek MiroslavKoB Ústí nad Orlicí9201:31:5571,76
9MA1857Jedlička Karelneregistrován8901:32:1870,81
10MA1943Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:32:3270,23
7MB2038Suchodol Josef3D Fitnes race team6701:33:3373,67
8MB2122Vencl JiříVencl servis Žamberk7401:33:4673,15
11MA2269Živný Marek3D Fitnes race team9101:34:0666,34
4MC234Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:34:1190,13
9MB2444Doleček MartinSPS Sázava7001:34:3471,21
10MB2513Strnad Tomáš3D Fitnes race team6901:35:2769,07
1ZA2671Vévodová MartinaAK Perná9001:36:23119,04
5MC271Fikejs Vladimír3D Fitnes race team5701:36:3084,97
12MA2872Dobiáš JakubODB Vamberk8701:36:5259,47
13MA2956Svoboda Jiří-7801:37:4757,19
1ZB3042Tobišková TerezaSokol Potštejn7701:38:08115,05
14MA3173Motl Vojta-8301:38:5554,38
6MC3239Novotný Luděk3D Fitnes race team6201:39:3778,03
11MB3353Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6901:40:1757,38
15MA3467Lux FilipSokol Kunvald9101:41:2648,13
12MB3526Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:42:0952,86
16MA3614Müler JanŽamberk8201:43:0743,95
13MB3721Hampl AloisOstrov7001:43:2249,92
17MA3761Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:43:2243,33
18MA3919Ragulin IevgenBrno9101:43:4742,30
14MB4047Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:43:5248,71
7MC4120Hodek RomanSokol Kunvald6001:44:3167,11
15MB4255Zpěvák Jiří-6701:44:4046,77
8MC4351Polanský PetrGlobal Sport Pardubice5601:46:0463,65
8MC4350Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:46:0463,65
19MA4524Koreček RichardNapasický Cyklotým7601:46:0736,50
16MB4674Nádhera PetrHradec Králové6701:46:4641,69
20MA4668Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7801:46:4634,89
10MC4818Jindra JiříDolní Kunvald6201:47:5359,61
21MA4975Skalický Milan-8101:48:3530,38
2ZA5077Nováková BaboraSokol Kunvald8301:48:4495,85
11MC5163Červ MiloslavAtletika Polička5001:49:00105,60
17MB5276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:50:2832,74
12MC5345Trkal JaroslavSK US Choceň6401:50:5452,88
18MB5425Vebr DavidSKI alpin klub HS7301:51:0131,41
22MA5549Drozd JanTJ Sokol Řetová8301:51:1823,63
13MC5633Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6201:51:3451,40
19MB5740Poslušný RomanAlmachata7101:53:2625,56
14MC5860Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:53:5946,01
2ZB5927Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:54:0684,95
3ZA6011Michalová ZuzanaČeská Třebová8801:54:2785,12
3ZB6135Hyláková DanaAK Drnovice6101:55:11100,00
15MC6232Švec MiroslavSokol Potštejn5201:55:1794,40
4ZA6315Lauterbachová LucieLíšnice8101:55:2683,27
16MC642Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6302:00:0032,61
23MA6537Nýdl PetrŽamberk7702:01:313,00
24MA666Jirčík ZdeněkKameničná8802:03:153,00
5ZA6710Vařeková ZuzanaČeská Třebová8402:04:2966,28
17MC6817Vebr JaroslavSki klub Říčky5502:04:3022,58
18MC6916Frýdl MiroslavHradec Králové6402:09:5410,55
20MB7054Šnajd MarekSPV Letohrad7202:10:163,00
19MC7112Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3902:11:38100,14
20MC7241Bielčik JindřichLichkov4002:11:4999,86
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131Žák JiříZakisova škola běhu7101:20:06100,47
2MA259Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8401:20:11100,26
3MA330Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:20:3599,27
4MA479Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9301:20:5298,56
5MB558Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6601:21:2197,36
6MA662Šutera JosefAtletika Polička7901:23:0193,21
7MA766Kašpar MichalRS Vlašim7601:23:5590,96
8MB878Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7201:26:3384,40
9MA964Pistulka OndřejRB2 Praha8101:27:5481,04
10MB1034Capoušek Miroslav3D Fitnes race team7001:28:0980,42
11MC1129Ožana VáclavZakisova škola běhu6401:28:1580,17
12MB1270Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:28:2879,63
13MC1348Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:29:1977,51
14MB1436Mařík Jiří3D Fitnes race team7201:30:2774,69
15MA1565Kubín TomášRS Vlašim8101:31:3471,91
16MC1646Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:31:4271,57
17MA1780Koblížek MiroslavKoB Ústí nad Orlicí9201:31:5571,04
18MA1857Jedlička Karelneregistrován8901:32:1870,08
19MA1943Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:32:3269,50
20MB2038Suchodol Josef3D Fitnes race team6701:33:3366,97
21MB2122Vencl JiříVencl servis Žamberk7401:33:4666,43
22MA2269Živný Marek3D Fitnes race team9101:34:0665,60
23MC234Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:34:1165,39
24MB2444Doleček MartinSPS Sázava7001:34:3464,43
25MB2513Strnad Tomáš3D Fitnes race team6901:35:2762,23
26MC271Fikejs Vladimír3D Fitnes race team5701:36:3059,62
27MA2872Dobiáš JakubODB Vamberk8701:36:5258,70
28MA2956Svoboda Jiří-7801:37:4756,42
29MA3173Motl Vojta-8301:38:5553,60
30MC3239Novotný Luděk3D Fitnes race team6201:39:3751,85
31MB3353Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6901:40:1750,19
32MA3467Lux FilipSokol Kunvald9101:41:2647,33
33MB3526Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:42:0945,54
34MA3614Müler JanŽamberk8201:43:0743,14
35MA3761Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:43:2242,51
35MB3721Hampl AloisOstrov7001:43:2242,51
37MA3919Ragulin IevgenBrno9101:43:4741,48
38MB4047Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:43:5241,27
39MC4120Hodek RomanSokol Kunvald6001:44:3139,65
40MB4255Zpěvák Jiří-6701:44:4039,27
41MC4350Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:46:0435,79
41MC4351Polanský PetrGlobal Sport Pardubice5601:46:0435,79
43MA4524Koreček RichardNapasický Cyklotým7601:46:0735,66
44MA4668Maličký MojmírÚstí nad Orlicí7801:46:4634,04
44MB4674Nádhera PetrHradec Králové6701:46:4634,04
46MC4818Jindra JiříDolní Kunvald6201:47:5331,26
47MA4975Skalický Milan-8101:48:3529,52
48MC5163Červ MiloslavAtletika Polička5001:49:0028,48
49MB5276Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:50:2824,83
50MC5345Trkal JaroslavSK US Choceň6401:50:5423,75
51MB5425Vebr DavidSKI alpin klub HS7301:51:0123,46
52MA5549Drozd JanTJ Sokol Řetová8301:51:1822,75
53MC5633Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6201:51:3422,09
54MB5740Poslušný RomanAlmachata7101:53:2617,44
55MC5860Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:53:5916,07
56MC6232Švec MiroslavSokol Potštejn5201:55:1712,83
57MC642Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6302:00:003,00
58MA6537Nýdl PetrŽamberk7702:01:313,00
59MA666Jirčík ZdeněkKameničná8802:03:153,00
60MC6817Vebr JaroslavSki klub Říčky5502:04:303,00
61MC6916Frýdl MiroslavHradec Králové6402:09:543,00
62MB7054Šnajd MarekSPV Letohrad7202:10:163,00
63MC7112Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3902:11:383,00
64MC7241Bielčik JindřichLichkov4002:11:493,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2671Vévodová MartinaAK Perná9001:36:23109,30
2ZB3042Tobišková TerezaSokol Potštejn7701:38:08105,84
3ZA5077Nováková BaboraSokol Kunvald8301:48:4484,86
4ZB5927Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:54:0674,25
5ZA6011Michalová ZuzanaČeská Třebová8801:54:2773,55
6ZB6135Hyláková DanaAK Drnovice6101:55:1172,10
7ZA6315Lauterbachová LucieLíšnice8101:55:2671,61
8ZA6710Vařeková ZuzanaČeská Třebová8402:04:2953,70

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Supeeer!
frbarka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód