hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Šárovcova Lhota - Zvičina

3.5.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 3.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Šárovcova Lhota v okrese Jičín
13:30 hodin

Přihlášky

Online ZDE

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka 13,6 km / převýšení 393 m, vede převážně polními a lesními cestami

Ceny pro vítěze

hodnotné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz/

E-mailová adresa

zvicina.info@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 3949

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5924
Javůrek Jiří4822
Brunclík Ivo5820
Jančík Bořek6420
Pechek František5319
Hochman Filip7318
Marek František4118
Jandura Pavel4618
Svatoň Jiří8517
Šimůnek Jan4917
Karlík Michal6417
Pešek Milan6016
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5415
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Groh Stanislav4615
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Záveský Vojtěch7814
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Holeček Martin7413
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Hovorka Karel5113
Šír Václav4813
Janata Milan8513
Mach Jiří5212
Šulc Jan7012
Vávra Radek6312
Kutnar Jiří4812
Kupka Martin8211
Čipera Radek6411
Kůtek Vladimír5011
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Honzák Jiří5011
Zajíček Tomáš9211
Brendl Jan7510
Horáčková Jana8510
Buchar Jan3310
Pomikálek Josef7510
Klimeš Jiří6110

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 07.05.2014, 07:42
  • zobrazeno již 972x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ50138Laušman Jakubsamostatně9801:14:3835
2MJ57130Hercík JakubUSK Ustí nad Labem0001:16:2731
3MJ68164Kout TomášTJ Lázně Bělohrad9501:18:0127
4MJ1279Krupka AdamIndičtí běžci0101:32:3524

Muži A (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:56:2235
2MA3178Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:00:0031
3MA6106Rektor AntonínModřany7501:01:2427
4MA842Herda JanSKP Nymburk8301:02:0624
5MA934Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:1122
6MA104Nápravník JanSokol Rtyně8701:04:3520
7MA1165Krupka LukášT.J. Sokol Jičín8301:04:3619
8MA13134Šolc VítězslavBKL Machov9101:06:0818
9MA16168Pešl JosefON Jicin8501:08:2717
10MA2085Minář MartinŽichlínek8401:08:5616
11MA2248Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:09:1315
12MA24163Šec OndřejLázně Bělohrad8701:09:5214
13MA27111Pavel JanCykloharant Pecka8601:10:3613
14MA3057Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7601:10:4612
15MA3193Procházka RudolfRudník7801:11:0311
16MA32174Šťovíček PavelSto-cal team9001:11:0410
17MA3320Čeřovský JakubKolouch team8301:11:219
18MA353Mašek PetrFITCENTRUM LS VRCHLABÍ7901:11:588
19MA36175Zajíček TomášMlázovice9201:12:087
20MA4168Krupka JiříT.J. Sokol Jičín8101:12:596
21MA44112Rücker JakubBonBon Lhota8801:13:315
22MA45103Tomeš PetrHradecký deník8301:13:454
23MA49181Resl JanJaroměř7601:14:263
24MA51120Čeřovský JanHořice7501:14:452
25MA5232Starý JanTC Batalion8801:14:481
26MA5363Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:15:051
27MA54100Herbs JanVrchaři7501:15:161
28MA57127Kučera MarcelTEST Stružinec8501:16:271
29MA60142Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7601:16:381
30MA6274Šplíchal JanSokol Valteřice8301:17:011
31MA65140Kuřík MichalTrvalková školka, Studenec7601:17:431
32MA69148Šulc RadekTJ Milovice7501:18:331
33MA70104Jirka JanAC Náchod8301:18:351
34MA71170Makovec RomanTJ Sokol Ostroměř8101:18:511
35MA7396Červenka JaroslavDobřenice7901:19:401
36MA74141Zahradník JakubČZU Praha Rolníci8501:19:531
37MA7527Pencák MarcelTJ Warta7501:20:001
38MA7954Dušek MartinLibřice7701:20:401
39MA91126Janák JaroslavTEST Stružinec8901:24:461
40MA92158Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:24:551
41MA9622Markel RomanKolouch team7501:25:591
42MA105118Čeřovský MatějLázně Bělohrad8901:27:401
43MA10629Mácha DanielPobřeží lihoviny9001:28:001
44MA10775Henych TomášKonecchlumí7901:28:181
45MA10881Kubasa MiroslavSK Červená Třemešná7701:28:251
46MA10946Snopko DavidHoho Hořice8201:28:411
47MA114144Konopa MichalMICRORISC8101:29:021
48MA117119Čeřovský JaroslavLešany7701:29:501
49MA11913Koutský LukášBrtev8001:29:581
50MA12180Linhart MartinKALILI7501:30:191
51MA12515Gotvald TomášSK Hasičů KHk8001:32:171
52MA128146Jandura MichalT.J. Sokol Jičín8001:32:551
53MA12972Šandera MartinBONBON, MPČR7601:33:101
54MA130162Zykmund ZbyněkPrima8201:33:241
55MA132147Sklenár LadislavSQS Vláknová optika7901:33:391
56MA135117Festa VladislavBrtev 868301:34:401
57MA136135Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:34:591
58MA13719Polák JanKolouch Team8001:35:091
59MA139165Kůtek JiříJičín9001:35:401
60MA140122Pavelka MichalJičín8901:36:191
61MA143157Koprnický JanLP Elektroinstalace s.r.o.7801:37:261
62MA148172Hanousek VáclavJičín8001:39:291
63MA14911Hercjuk LukášIndičtí běžci8101:39:481
64MA154149Strnad KarelSQS Vláknová Optika7901:40:401
65MA155155Seidl MartinLP Elektroinstalace s.r.o.8301:40:501
66MA158154Šafka JiříLP Elektroinstalace s.r.o.8101:41:431
67MA16135Wolosczuk MichalPobřeží lihoviny9101:44:241
68MA166161Červený OttoMegabooks CZ7701:44:571
69MA17430Abel RomanTC Batalion8901:50:321
70MA17550Reisenzein GeraldMICROCHIP7801:50:381
-MA-156Dvořák OndřejMicrorisc92DNF-

Muži B (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB243Malý JanSokol Nová Paka7300:59:4135
2MB4115Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:1631
3MB525Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:00:3927
4MB1266Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:05:2024
5MB14107Fiala LubomírL + L Team6901:07:1622
6MB1870Soukup PetrSO Ráj Hrubá Skála6601:08:4720
7MB19152Hochman FilipFLOPY software7301:08:4819
8MB2661Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:10:0918
9MB29121Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:10:4317
10MB3356Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou7301:11:2116
11MB3916Buřil FrantišekVidochov6601:12:2415
12MB4367Pinta MartinSK KOPPA6801:13:2714
13MB55136Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:16:0213
14MB56179Žabokrtský MilanChloumek7401:16:1212
15MB6312Bulis PetrCkB7401:17:0211
16MB66125Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7301:17:5110
17MB7255Ščudla JaroslavLKP Jičín7401:19:119
18MB76124Pavelka RadekJičín6601:20:098
19MB8271Zummer OndřejCRS Turnov6801:21:447
20MB8558Černý VáclavLepl boys Hořice7201:22:276
21MB896Bajer JanLázně Bělohrad7001:22:595
22MB104123Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7401:27:324
23MB11091Šec RobertSophis7301:28:433
24MB113131Hájek PetrSouvrať7301:28:522
25MB118182Krupka MilanŠárovcova Lhota7201:29:561
26MB124133Postupa AlešChloumky7401:31:321
27MB13821Vancl LadislavKolouch team7401:35:301
28MB142102Vaněk PetrFitko Lev Nový Bydžov6601:36:461
29MB14599Hajnyš TomášZOO Dvůr Králové6901:38:461
30MB1475Friesinger PetrVeleň6701:39:031
31MB15362Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:40:381
32MB163173Holeček MartinVodní zachranná služba ČČK, Dvůr Králové n/L7401:44:321
33MB16859Košťál KarelLemp boys Hořice7201:45:261
34MB172132Portík JiříSouvrať7401:48:251
35MB1767Šulc VladimírMICRORISC6901:51:491
36MB1781Skýba PavelŠárovcova Lhota7402:10:481

Muži C (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1526Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:5535
2MC1792Klimeš JiříAC Náchod6101:08:3331
3MC2152Jančík BořekSvartes Hořice6401:09:1227
4MC2538Jindra DavidBrid team6001:09:5324
5MC2839Čipera RadekSK Radvanice6401:10:4122
6MC38116Otta RomanBergans of Norway6101:12:2020
7MC40105Vanta JosefSK Hronov6201:12:4319
8MC4294Šolc VítězslavBKL Machov5701:13:1018
9MC46169Plašil MilanJičín5901:14:0717
10MC4783Machek PavelVidoň6101:14:0916
11MC5917Ježek MartinPlzeň Újezd6401:16:2815
12MC80160Vávra MartinJiskra6301:20:5114
13MC8147Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:21:0013
14MC86128Kučera PetrTEST Stružinec6101:22:3712
15MC12314Kozlík Otakarradioklub OK1OMY Hostovice5901:30:5111
16MC144166Blaha StanislavBK Vísky6301:37:4710
17MC170113Rucker OldřichBonbon Lhota5501:47:039
18MC171137Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:47:418

Muži D (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2337Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:09:4735
2MD642Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:17:3431
3MD8345Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:21:4727
4MD8744Mach LadislavŠachy Lužany4701:22:4624
5MD9541Říha MiroslavSokol Sadská4501:25:5022
6MD9789Groh StanislavAC Vrchlabí4601:26:0920
7MD998Břízek JiříLázně Bělohrad5401:26:3519
8MD11184Palisch Heinz DieterHořice4901:28:4818
9MD13328Tučný JanMK Pardubice4701:34:0017
10MD156109Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:41:3716

Muži E (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8495Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:22:1235
2ME12064Marek FrantišekSK Hronov4101:30:1331
3ME152177Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:40:2527
4ME15940Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:42:1624

Juniorky (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37176Vítová LindaHisport Kraľovany A9301:12:1535
2ZA6786Šmidrkalová MonikaSK LOB Nová Paka9001:17:5431
3ZA8824Klinecká JanaHlinsko8101:22:5627
4ZA9479Linhartová RomanaKALILI8201:25:3924
5ZA9876Kotková IvaKamenice8201:26:2622
6ZA10098Klampflová HanaVrchaři9301:26:5120
7ZA10218Šulcová + Aura LenkaMICRORISC9001:27:0819
8ZA122129Kučerová PetraTEST Stružinec8801:30:4418
9ZA12610Hronová VendulaIndičtí běžci8101:32:3017
10ZA13131Pacholíková PetraTC Batalion9001:33:3616
11ZA156114Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:41:3715
12ZA16033Záveská KateřinaPobřeží lihoviny9101:44:2014
13ZA164139Horáčková JanaOrel Studenec8501:44:3413
14ZA17378Zachovalová EvaKamenice8001:49:5012
15ZA17723Zhoufová JanaMICRORISC8201:56:4411
-ZA-159Lierová SandraLP Elektroinstalace s.r.o.90DNF-
-ZA-153Krausová MichaelaMicrorisc83DNF-

Ženy B (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB749Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:02:0235
2ZB61150Cermanová AlenaChloumky7601:16:5931
3ZB77180Pončová EvaJaroměř7401:20:2127
4ZB78108Jampílková LucieL+L team7301:20:3624
5ZB90110Pivoňková LenkaL + L Team7301:23:1222
6ZB11182Frýbová JanaKamenice7801:28:4820
7ZB115171Fialová RenataBílá Třemešná7301:29:0919
8ZB11653Jeřábková KristýnaTJ Sokol Horní Branná7801:29:4018
9ZB13477Košťálová OlgaHořice7701:34:2517
10ZB150145Kostyšynová EvaNáchod7701:39:5116
11ZB16260Černá PetraBajéčné ženy v běhu7701:44:2615

Ženy C (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9397Klampflová EvaVrchaři6401:25:2435
2ZC141151Deuseová ŠárkaLužany6901:36:2831
3ZC151167Blahová JaroslavaBK Vísky6701:39:5227
4ZC165143Matysková AndreaNáchod6801:44:5624
5ZC167101Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:45:1922

Ženy D (trať 13,6 km, 393 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4887Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:14:1535
2ZD10136Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:27:0731
3ZD10388Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:27:3127
4ZD14673Vacková HanaSokol Starkoč5601:38:5524
5ZD16990Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:46:0622

Trať 13,6 km, 393 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:56:2235
1MB243Malý JanSokol Nová Paka7300:59:4135
2MA3178Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:00:0031
2MB4115Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:1631
3MB525Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:00:3927
3MA6106Rektor AntonínModřany7501:01:2427
1ZB749Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:02:0235
4MA842Herda JanSKP Nymburk8301:02:0624
5MA934Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:1122
6MA104Nápravník JanSokol Rtyně8701:04:3520
7MA1165Krupka LukášT.J. Sokol Jičín8301:04:3619
4MB1266Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:05:2024
8MA13134Šolc VítězslavBKL Machov9101:06:0818
5MB14107Fiala LubomírL + L Team6901:07:1622
1MC1526Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:5535
9MA16168Pešl JosefON Jicin8501:08:2717
2MC1792Klimeš JiříAC Náchod6101:08:3331
6MB1870Soukup PetrSO Ráj Hrubá Skála6601:08:4720
7MB19152Hochman FilipFLOPY software7301:08:4819
10MA2085Minář MartinŽichlínek8401:08:5616
3MC2152Jančík BořekSvartes Hořice6401:09:1227
11MA2248Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:09:1315
1MD2337Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:09:4735
12MA24163Šec OndřejLázně Bělohrad8701:09:5214
4MC2538Jindra DavidBrid team6001:09:5324
8MB2661Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:10:0918
13MA27111Pavel JanCykloharant Pecka8601:10:3613
5MC2839Čipera RadekSK Radvanice6401:10:4122
9MB29121Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:10:4317
14MA3057Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7601:10:4612
15MA3193Procházka RudolfRudník7801:11:0311
16MA32174Šťovíček PavelSto-cal team9001:11:0410
10MB3356Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou7301:11:2116
17MA3320Čeřovský JakubKolouch team8301:11:219
18MA353Mašek PetrFITCENTRUM LS VRCHLABÍ7901:11:588
19MA36175Zajíček TomášMlázovice9201:12:087
1ZA37176Vítová LindaHisport Kraľovany A9301:12:1535
6MC38116Otta RomanBergans of Norway6101:12:2020
11MB3916Buřil FrantišekVidochov6601:12:2415
7MC40105Vanta JosefSK Hronov6201:12:4319
20MA4168Krupka JiříT.J. Sokol Jičín8101:12:596
8MC4294Šolc VítězslavBKL Machov5701:13:1018
12MB4367Pinta MartinSK KOPPA6801:13:2714
21MA44112Rücker JakubBonBon Lhota8801:13:315
22MA45103Tomeš PetrHradecký deník8301:13:454
9MC46169Plašil MilanJičín5901:14:0717
10MC4783Machek PavelVidoň6101:14:0916
1ZD4887Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:14:1535
23MA49181Resl JanJaroměř7601:14:263
1MJ50138Laušman Jakubsamostatně9801:14:3835
24MA51120Čeřovský JanHořice7501:14:452
25MA5232Starý JanTC Batalion8801:14:481
26MA5363Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:15:051
27MA54100Herbs JanVrchaři7501:15:161
13MB55136Brádle PetrDobrá Voda u Hořic6801:16:0213
14MB56179Žabokrtský MilanChloumek7401:16:1212
28MA57127Kučera MarcelTEST Stružinec8501:16:271
2MJ57130Hercík JakubUSK Ustí nad Labem0001:16:2731
11MC5917Ježek MartinPlzeň Újezd6401:16:2815
29MA60142Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7601:16:381
2ZB61150Cermanová AlenaChloumky7601:16:5931
30MA6274Šplíchal JanSokol Valteřice8301:17:011
15MB6312Bulis PetrCkB7401:17:0211
2MD642Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:17:3431
31MA65140Kuřík MichalTrvalková školka, Studenec7601:17:431
16MB66125Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7301:17:5110
2ZA6786Šmidrkalová MonikaSK LOB Nová Paka9001:17:5431
3MJ68164Kout TomášTJ Lázně Bělohrad9501:18:0127
32MA69148Šulc RadekTJ Milovice7501:18:331
33MA70104Jirka JanAC Náchod8301:18:351
34MA71170Makovec RomanTJ Sokol Ostroměř8101:18:511
17MB7255Ščudla JaroslavLKP Jičín7401:19:119
35MA7396Červenka JaroslavDobřenice7901:19:401
36MA74141Zahradník JakubČZU Praha Rolníci8501:19:531
37MA7527Pencák MarcelTJ Warta7501:20:001
18MB76124Pavelka RadekJičín6601:20:098
3ZB77180Pončová EvaJaroměř7401:20:2127
4ZB78108Jampílková LucieL+L team7301:20:3624
38MA7954Dušek MartinLibřice7701:20:401
12MC80160Vávra MartinJiskra6301:20:5114
13MC8147Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:21:0013
19MB8271Zummer OndřejCRS Turnov6801:21:447
3MD8345Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:21:4727
1ME8495Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:22:1235
20MB8558Černý VáclavLepl boys Hořice7201:22:276
14MC86128Kučera PetrTEST Stružinec6101:22:3712
4MD8744Mach LadislavŠachy Lužany4701:22:4624
3ZA8824Klinecká JanaHlinsko8101:22:5627
21MB896Bajer JanLázně Bělohrad7001:22:595
5ZB90110Pivoňková LenkaL + L Team7301:23:1222
39MA91126Janák JaroslavTEST Stružinec8901:24:461
40MA92158Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:24:551
1ZC9397Klampflová EvaVrchaři6401:25:2435
4ZA9479Linhartová RomanaKALILI8201:25:3924
5MD9541Říha MiroslavSokol Sadská4501:25:5022
41MA9622Markel RomanKolouch team7501:25:591
6MD9789Groh StanislavAC Vrchlabí4601:26:0920
5ZA9876Kotková IvaKamenice8201:26:2622
7MD998Břízek JiříLázně Bělohrad5401:26:3519
6ZA10098Klampflová HanaVrchaři9301:26:5120
2ZD10136Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:27:0731
7ZA10218Šulcová + Aura LenkaMICRORISC9001:27:0819
3ZD10388Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:27:3127
22MB104123Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7401:27:324
42MA105118Čeřovský MatějLázně Bělohrad8901:27:401
43MA10629Mácha DanielPobřeží lihoviny9001:28:001
44MA10775Henych TomášKonecchlumí7901:28:181
45MA10881Kubasa MiroslavSK Červená Třemešná7701:28:251
46MA10946Snopko DavidHoho Hořice8201:28:411
23MB11091Šec RobertSophis7301:28:433
6ZB11182Frýbová JanaKamenice7801:28:4820
8MD11184Palisch Heinz DieterHořice4901:28:4818
24MB113131Hájek PetrSouvrať7301:28:522
47MA114144Konopa MichalMICRORISC8101:29:021
7ZB115171Fialová RenataBílá Třemešná7301:29:0919
8ZB11653Jeřábková KristýnaTJ Sokol Horní Branná7801:29:4018
48MA117119Čeřovský JaroslavLešany7701:29:501
25MB118182Krupka MilanŠárovcova Lhota7201:29:561
49MA11913Koutský LukášBrtev8001:29:581
2ME12064Marek FrantišekSK Hronov4101:30:1331
50MA12180Linhart MartinKALILI7501:30:191
8ZA122129Kučerová PetraTEST Stružinec8801:30:4418
15MC12314Kozlík Otakarradioklub OK1OMY Hostovice5901:30:5111
26MB124133Postupa AlešChloumky7401:31:321
51MA12515Gotvald TomášSK Hasičů KHk8001:32:171
9ZA12610Hronová VendulaIndičtí běžci8101:32:3017
4MJ1279Krupka AdamIndičtí běžci0101:32:3524
52MA128146Jandura MichalT.J. Sokol Jičín8001:32:551
53MA12972Šandera MartinBONBON, MPČR7601:33:101
54MA130162Zykmund ZbyněkPrima8201:33:241
10ZA13131Pacholíková PetraTC Batalion9001:33:3616
55MA132147Sklenár LadislavSQS Vláknová optika7901:33:391
9MD13328Tučný JanMK Pardubice4701:34:0017
9ZB13477Košťálová OlgaHořice7701:34:2517
56MA135117Festa VladislavBrtev 868301:34:401
57MA136135Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:34:591
58MA13719Polák JanKolouch Team8001:35:091
27MB13821Vancl LadislavKolouch team7401:35:301
59MA139165Kůtek JiříJičín9001:35:401
60MA140122Pavelka MichalJičín8901:36:191
2ZC141151Deuseová ŠárkaLužany6901:36:2831
28MB142102Vaněk PetrFitko Lev Nový Bydžov6601:36:461
61MA143157Koprnický JanLP Elektroinstalace s.r.o.7801:37:261
16MC144166Blaha StanislavBK Vísky6301:37:4710
29MB14599Hajnyš TomášZOO Dvůr Králové6901:38:461
4ZD14673Vacková HanaSokol Starkoč5601:38:5524
30MB1475Friesinger PetrVeleň6701:39:031
62MA148172Hanousek VáclavJičín8001:39:291
63MA14911Hercjuk LukášIndičtí běžci8101:39:481
10ZB150145Kostyšynová EvaNáchod7701:39:5116
3ZC151167Blahová JaroslavaBK Vísky6701:39:5227
3ME152177Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:40:2527
31MB15362Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:40:381
64MA154149Strnad KarelSQS Vláknová Optika7901:40:401
65MA155155Seidl MartinLP Elektroinstalace s.r.o.8301:40:501
10MD156109Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:41:3716
11ZA156114Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:41:3715
66MA158154Šafka JiříLP Elektroinstalace s.r.o.8101:41:431
4ME15940Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:42:1624
12ZA16033Záveská KateřinaPobřeží lihoviny9101:44:2014
67MA16135Wolosczuk MichalPobřeží lihoviny9101:44:241
11ZB16260Černá PetraBajéčné ženy v běhu7701:44:2615
32MB163173Holeček MartinVodní zachranná služba ČČK, Dvůr Králové n/L7401:44:321
13ZA164139Horáčková JanaOrel Studenec8501:44:3413
4ZC165143Matysková AndreaNáchod6801:44:5624
68MA166161Červený OttoMegabooks CZ7701:44:571
5ZC167101Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:45:1922
33MB16859Košťál KarelLemp boys Hořice7201:45:261
5ZD16990Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:46:0622
17MC170113Rucker OldřichBonbon Lhota5501:47:039
18MC171137Svatoň JiříSK Čechovka Hořice6101:47:418
34MB172132Portík JiříSouvrať7401:48:251
14ZA17378Zachovalová EvaKamenice8001:49:5012
69MA17430Abel RomanTC Batalion8901:50:321
70MA17550Reisenzein GeraldMICROCHIP7801:50:381
35MB1767Šulc VladimírMICRORISC6901:51:491
15ZA17723Zhoufová JanaMICRORISC8201:56:4411
36MB1781Skýba PavelŠárovcova Lhota7402:10:481

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:56:2235
2MB243Malý JanSokol Nová Paka7300:59:4131
3MA3178Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:00:0027
4MB4115Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:1624
5MB525Žák JiříTechnika Brno Extreme7101:00:3922
6MA6106Rektor AntonínModřany7501:01:2420
7MA842Herda JanSKP Nymburk8301:02:0619
8MA934Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:1118
9MA104Nápravník JanSokol Rtyně8701:04:3517
10MA1165Krupka LukášT.J. Sokol Jičín8301:04:3616
11MB1266Erlebach DavidKunčice nad Labem7101:05:2015
12MA13134Šolc VítězslavBKL Machov9101:06:0814
13MB14107Fiala LubomírL + L Team6901:07:1613
14MC1526Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:07:5512
15MA16168Pešl JosefON Jicin8501:08:2711
16MC1792Klimeš JiříAC Náchod6101:08:3310
17MB1870Soukup PetrSO Ráj Hrubá Skála6601:08:479
18MB19152Hochman FilipFLOPY software7301:08:488
19MA2085Minář MartinŽichlínek8401:08:567
20MC2152Jančík BořekSvartes Hořice6401:09:126
21MA2248Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8501:09:135
22MD2337Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:09:474
23MA24163Šec OndřejLázně Bělohrad8701:09:523
24MC2538Jindra DavidBrid team6001:09:532
25MB2661Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:10:091

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB749Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:02:0235
2ZA37176Vítová LindaHisport Kraľovany A9301:12:1531
3ZD4887Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:14:1527
4ZB61150Cermanová AlenaChloumky7601:16:5924
5ZA6786Šmidrkalová MonikaSK LOB Nová Paka9001:17:5422
6ZB77180Pončová EvaJaroměř7401:20:2120
7ZB78108Jampílková LucieL+L team7301:20:3619
8ZA8824Klinecká JanaHlinsko8101:22:5618
9ZB90110Pivoňková LenkaL + L Team7301:23:1217
10ZC9397Klampflová EvaVrchaři6401:25:2416
11ZA9479Linhartová RomanaKALILI8201:25:3915
12ZA9876Kotková IvaKamenice8201:26:2614
13ZA10098Klampflová HanaVrchaři9301:26:5113
14ZD10136Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:27:0712
15ZA10218Šulcová + Aura LenkaMICRORISC9001:27:0811
16ZD10388Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:27:3110
17ZB11182Frýbová JanaKamenice7801:28:489
18ZB115171Fialová RenataBílá Třemešná7301:29:098
19ZB11653Jeřábková KristýnaTJ Sokol Horní Branná7801:29:407
20ZA122129Kučerová PetraTEST Stružinec8801:30:446
21ZA12610Hronová VendulaIndičtí běžci8101:32:305
22ZA13131Pacholíková PetraTC Batalion9001:33:364
23ZB13477Košťálová OlgaHořice7701:34:253
24ZC141151Deuseová ŠárkaLužany6901:36:282
25ZD14673Vacková HanaSokol Starkoč5601:38:551

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

cca 70 fotek z doběhů - http://honzaherda.rajce.idnes.cz/Zvicina_-_03_05_2014/
janherda
Pokud si to chcete proběhnout znova na záběrech z kamery na hlavě běžce (nastavte si rozlišení :) ): https://www.youtube.com/watch?v=Vun38Z0MAsE
abuk1

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód