Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Děvín

24.5.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 24.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

KD Perná u Mikulova
11:00 hodin (děti od 10:00 hodin)

Přihlášky

online do 15. května zde
od 9:00 hodin v místě startu

Startovné

děti 40 Kč
hlavní závod předem 70 Kč, na místě 100 Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km (juniorky a ME - 4,4 km)
Převýšení: 691 m (juniorky a ME - 410 m)
Povrch: Převážně terén

Ceny pro vítěze

věcné, tombola, každý závodník si musí cenu vyzvednout osobně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
tel. 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 25.05.2014, 23:50
  • zobrazeno 1197x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1121Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:47:4170
Muži A (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:3170
2MA232Hrdina PavelAK Perná8800:42:1562
3MA39Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:44:2154
4MA544Herda JanSKP Nymburk8300:45:2648
5MA683Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:0944
6MA779Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:4340
7MA1025Koudelka LukášAK Drnovice8300:47:2538
8MA1486Chadim MichalKC Brno7800:48:5636
9MA1518Macháček LukášHovrch7900:50:1334
10MA1698Holzmann MarkusLAC Harlekin8000:50:3132
11MA1990Turek MartinŽakis Team8000:51:5530
12MA24107Šplíchal JanSokol Valteřice8300:54:5128
13MA2728Švrček FilipMK Chrti L.ed.8100:56:1526
14MA3115Knotek DavidBrno8200:57:3424
15MA3693Holub LiborAIR Frenštát8000:58:3322
16MA37110Halík Petrneregistrován8600:59:3620
17MA4041Friml JanStudénka8801:00:3318
18MA4163Kuncek JaroslavMK Seitl Ostrava7901:00:4816
19MA434Müller TomášAK Drnovice7701:01:3714
20MA4838Urbánek IvanBřeclav8401:03:5412
21MA6292Holík ŠimonPopocatepetl9001:12:5310
22MA7160Hollosy RobertLurošův trenér8201:34:508
Muži B (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB485Palko AlešVSK UNI Brno7100:44:5670
2MB2216Šimunek MartinModřice6600:54:1162
3MB2397Dragolov DanielBrno6700:54:4254
4MB2912Jančařík PetrAAC Brno6800:57:1048
5MB3537Baják MarekVelké Bílovice7200:58:2444
6MB56108Kresta RomanBrno6501:09:3440
Muži C (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC920Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:47:1770
2MC1230Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:47:4962
3MC13785Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:0454
4MC1729Vévoda IvanAK Perná6000:50:5648
5MC1819Rerych JiříAC Moravská slávia Brno6200:51:5244
6MC4222Smolík AntonínHrušovany u B6301:01:1640
7MC4687Marek LudvíkPopocatepetl5801:03:2438
8MC498Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:04:1236
9MC50109Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:04:2134
10MC52101Řiháček ZdeněkMiroslav6001:05:4932
11MC5354Valenta MichalPrales Tužín6201:06:2530
12MC5539Měřínský JaroslavAK Perná6101:08:2128
13MC5894Orth MilanIrish pub Břecl6101:10:3126
14MC5940Crhák LuděkMSD,J-elita5901:11:2324
15MC60106Macháček Martin-5501:11:2822
16MC70104Dražan LiborUni Obrany Brno6001:33:4320
Muži D (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2034Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:1370
2MD2855Flegl VlastimilBrtev5300:56:4462
3MD3226Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:58:0354
4MD3358Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:58:1548
5MD3961Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:1744
6MD4596Mareš BohumilLear Brno5101:01:4540
7MD5191Kubíček PavelRelax Dobré Pol5301:04:4038
8MD5484Vodička JanM.K. Radslavice4501:07:4736
9MD577Kubíček FrantišekRelax D.Pole4601:10:0134
10MD61102Knotek Iljaneregistrován5301:11:4832
11MD6373Tučný JanMK Pardubice4701:13:2430
12MD6924Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:22:1128
Muži E (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME274Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:33:4070
2ME357Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:34:4362
Juniorky (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ149Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:24:5570
Ženy A (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA895Schorná Matyášová PavlaCZE8000:47:1270
2ZA2133Vévodová MartinaAK Perná9000:52:3762
3ZA34100Vejrostová HanaLukovany8300:58:1854
4ZA6499Kraus JenniferLAC Harlekin8501:13:4848
Ženy B (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2510Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:0970
2ZB306Müllerová HanaAK Drnovice7400:57:2162
3ZB4436Doubková KateřinaAK Perná7201:01:4054
4ZB66105Dokoupilová KateřinaBrno7801:17:1348
Ženy C (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6723Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:17:3370
Ženy D (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2653Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:55:3870
2ZD3882Hynštová MarieAK Drnovice5700:59:4162
3ZD4735Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4954
4ZD6527Kašová HanaBarnex sport Brno5401:14:2248
5ZD6813Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:3144
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ149Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:24:5570
1ME274Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:33:4070
2ME357Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:34:4362
Trať 9,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:3170
2MA232Hrdina PavelAK Perná8800:42:1562
3MA39Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:44:2154
1MB485Palko AlešVSK UNI Brno7100:44:5670
4MA544Herda JanSKP Nymburk8300:45:2648
5MA683Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:0944
6MA779Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:4340
1ZA895Schorná Matyášová PavlaCZE8000:47:1270
1MC920Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:47:1770
7MA1025Koudelka LukášAK Drnovice8300:47:2538
1MJ1121Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:47:4170
2MC1230Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:47:4962
3MC13785Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:0454
8MA1486Chadim MichalKC Brno7800:48:5636
9MA1518Macháček LukášHovrch7900:50:1334
10MA1698Holzmann MarkusLAC Harlekin8000:50:3132
4MC1729Vévoda IvanAK Perná6000:50:5648
5MC1819Rerych JiříAC Moravská slávia Brno6200:51:5244
11MA1990Turek MartinŽakis Team8000:51:5530
1MD2034Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:1370
2ZA2133Vévodová MartinaAK Perná9000:52:3762
2MB2216Šimunek MartinModřice6600:54:1162
3MB2397Dragolov DanielBrno6700:54:4254
12MA24107Šplíchal JanSokol Valteřice8300:54:5128
1ZB2510Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:0970
1ZD2653Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:55:3870
13MA2728Švrček FilipMK Chrti L.ed.8100:56:1526
2MD2855Flegl VlastimilBrtev5300:56:4462
4MB2912Jančařík PetrAAC Brno6800:57:1048
2ZB306Müllerová HanaAK Drnovice7400:57:2162
14MA3115Knotek DavidBrno8200:57:3424
3MD3226Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:58:0354
4MD3358Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:58:1548
3ZA34100Vejrostová HanaLukovany8300:58:1854
5MB3537Baják MarekVelké Bílovice7200:58:2444
15MA3693Holub LiborAIR Frenštát8000:58:3322
16MA37110Halík Petrneregistrován8600:59:3620
2ZD3882Hynštová MarieAK Drnovice5700:59:4162
5MD3961Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:1744
17MA4041Friml JanStudénka8801:00:3318
18MA4163Kuncek JaroslavMK Seitl Ostrava7901:00:4816
6MC4222Smolík AntonínHrušovany u B6301:01:1640
19MA434Müller TomášAK Drnovice7701:01:3714
3ZB4436Doubková KateřinaAK Perná7201:01:4054
6MD4596Mareš BohumilLear Brno5101:01:4540
7MC4687Marek LudvíkPopocatepetl5801:03:2438
3ZD4735Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4954
20MA4838Urbánek IvanBřeclav8401:03:5412
8MC498Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:04:1236
9MC50109Sobotka JosefMor. Nová Ves6401:04:2134
7MD5191Kubíček PavelRelax Dobré Pol5301:04:4038
10MC52101Řiháček ZdeněkMiroslav6001:05:4932
11MC5354Valenta MichalPrales Tužín6201:06:2530
8MD5484Vodička JanM.K. Radslavice4501:07:4736
12MC5539Měřínský JaroslavAK Perná6101:08:2128
6MB56108Kresta RomanBrno6501:09:3440
9MD577Kubíček FrantišekRelax D.Pole4601:10:0134
13MC5894Orth MilanIrish pub Břecl6101:10:3126
14MC5940Crhák LuděkMSD,J-elita5901:11:2324
15MC60106Macháček Martin-5501:11:2822
10MD61102Knotek Iljaneregistrován5301:11:4832
21MA6292Holík ŠimonPopocatepetl9001:12:5310
11MD6373Tučný JanMK Pardubice4701:13:2430
4ZA6499Kraus JenniferLAC Harlekin8501:13:4848
4ZD6527Kašová HanaBarnex sport Brno5401:14:2248
4ZB66105Dokoupilová KateřinaBrno7801:17:1348
1ZC6723Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:17:3370
5ZD6813Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:3144
12MD6924Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:22:1128
16MC70104Dražan LiborUni Obrany Brno6001:33:4320
22MA7160Hollosy RobertLurošův trenér8201:34:508
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:3170
2MA232Hrdina PavelAK Perná8800:42:1562
3MA39Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:44:2154
4MB485Palko AlešVSK UNI Brno7100:44:5648
5MA544Herda JanSKP Nymburk8300:45:2644
6MA683Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:0940
7MA779Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:46:4338
8MC920Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:47:1736
9MA1025Koudelka LukášAK Drnovice8300:47:2534
10MJ1121Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:47:4132
11MC1230Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:47:4930
12MC13785Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:0428
13MA1486Chadim MichalKC Brno7800:48:5626
14MA1518Macháček LukášHovrch7900:50:1324
15MA1698Holzmann MarkusLAC Harlekin8000:50:3122
16MC1729Vévoda IvanAK Perná6000:50:5620
17MC1819Rerych JiříAC Moravská slávia Brno6200:51:5218
18MA1990Turek MartinŽakis Team8000:51:5516
19MD2034Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:1314
20MB2216Šimunek MartinModřice6600:54:1112
21MB2397Dragolov DanielBrno6700:54:4210
22MA24107Šplíchal JanSokol Valteřice8300:54:518
23MA2728Švrček FilipMK Chrti L.ed.8100:56:156
24MD2855Flegl VlastimilBrtev5300:56:444
25MB2912Jančařík PetrAAC Brno6800:57:102
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA895Schorná Matyášová PavlaCZE8000:47:1270
2ZA2133Vévodová MartinaAK Perná9000:52:3762
3ZB2510Jančaříková LenkaAAC Brno7000:55:0954
4ZD2653Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:55:3848
5ZB306Müllerová HanaAK Drnovice7400:57:2144
6ZA34100Vejrostová HanaLukovany8300:58:1840
7ZD3882Hynštová MarieAK Drnovice5700:59:4138
8ZB4436Doubková KateřinaAK Perná7201:01:4036
9ZD4735Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4934
10ZA6499Kraus JenniferLAC Harlekin8501:13:4832
11ZD6527Kašová HanaBarnex sport Brno5401:14:2230
12ZB66105Dokoupilová KateřinaBrno7801:17:1328
13ZC6723Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:17:3326
14ZD6813Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:3124

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód