Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

14.6.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 14.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 10:15 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 502 m
Místní komunikace, dále navazuje na lesní a turistické cesty s travnatým a kamenitým povrchem. V závěru stoupání po lesní pěšince k chatě na Suvhém vrchu.

Ceny pro vítěze

300,- 200,- 100,- + věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sport Mladkov
Renata Vágnerová
561 67 Mladkov 8
tel. 737 929 824

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3125

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6019
Šimůnek Jan4919
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šrutek Stanislav5813
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Mannlová Jana809
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 14.06.2014, 12:54
  • zobrazeno 1212x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1090Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:1070
2MJ1161Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:44:11-
3MJ1354Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:44:3062
4MJ1845Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:46:0054
5MJ2157Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:46:4048
6MJ2447Bernard Mikulᚊumperk9800:46:5844
7MJ3340Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:50:1740
8MJ3853Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:53:0038
Muži A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:1270
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:5162
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:1654
4MA458Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:42:58-
5MA521Herda JanSKP Nymburk8300:43:0348
6MA660Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:27-
7MA811Machotka DominikActivity Lanškroun9400:43:4744
8MA92Mareš JiříKerteam8700:43:5840
9MA1256Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2438
10MA1512Vacek LiborActivity Lanškroun8600:45:3136
11MA1664Černý ZdeněkAC Praha 18908500:45:3434
12MA1988Matras TomášSK Chrast8000:46:0432
13MA2041Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:46:3230
14MA2216Turek MartinŽakis Team8000:46:5128
15MA2372Honzíček MichalKRB Chrudim8800:46:5526
16MA2567Macháček LukášHOVRCH7900:47:0424
17MA2686Janů LiborŠumperk7800:48:1022
18MA3073Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:49:2420
19MA3118Šplíchal JanSokol Valteřice8300:49:3618
20MA3681Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:52:0816
21MA3739Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:4414
22MA4263Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:53:3112
23MA4591Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:54:0810
24MA4623Roleček MilanPěčín7600:54:198
25MA5168Nedoma OndřejDynamobox Svitavy8300:55:316
26MA5430Dušek MartinLibřice7700:55:474
27MA6371Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:58:292
28MA6666Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7901:00:082
Muži B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB750Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:3770
2MB1732Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:45:5262
3MB2955Dostálek PetrUhlířský Důl6700:49:1254
4MB3936Souček JanŠumperk6500:53:1048
5MB4984Belobrad IvanŽamberk6600:54:5744
6MB5548Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:5440
7MB6043Smrček PavelLedce7300:56:5938
8MB6214Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:58:2036
9MB6589Křivohlávek PavelNový Malín7000:59:1334
10MB7493Vašina VáclavČernošický sršeň6701:04:2532
11MB7779Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:4430
Muži C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC276Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:3870
2MC3276Tichý PavelAC Náchod6300:50:0762
3MC3583Hanuš PetrCHT Pardubice6400:52:0454
4MC4085Kalous Tomᚎamberk6400:53:2548
5MC444Vanta JosefSK Hronov6200:53:5744
6MC4787Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:2940
7MC4831Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6200:54:4038
8MC5610Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:56:1736
9MC751Skupieň JosefHranice5701:05:1134
Muži D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2829Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:4070
2MD3480Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:50:3462
3MD433Flegl VlastimilBrtev5300:53:4254
4MD5077Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:55:0948
5MD5335Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:55:3544
6MD5727Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:2240
7MD615Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1038
8MD6424Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:5036
9MD6746Hejl JanProsport Šumperk5301:01:0134
10MD8113Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:08:1432
11MD8974Koblížek JindřichŽamberk4801:18:1630
Muži E (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7151Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:03:1470
2ME7933Marek FrantišekSK Hronov4101:07:2862
3ME869Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:11:0154
4ME9028Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:21:2848
5ME9225Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:25:2544
Juniorky (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5237Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:55:3470
2ZJ7338Ostřejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9801:04:2162
Ženy A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5882Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:56:2870
2ZA7059Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:03:05-
3ZA7665Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:05:1462
4ZA8015Příkopová EvaTěchonín8601:08:1154
5ZA8492Strnadová BlankaLanškroun8401:09:5248
6ZA9394Přibylová HelenaVamberk8601:25:5244
Ženy B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1444Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:0870
2ZB5942Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:56:5862
3ZB6870Fojtíková HanaŽamberk7901:01:0254
4ZB7222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:03:2248
5ZB7875Honsová HanaActivity Lanškroun7901:07:0944
Ženy C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:3070
2ZC6978Jirásková EvaLanškroun6401:01:0762
3ZC8219Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:1554
4ZC8852Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:16:2548
Ženy D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8326Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:09:1770
2ZD857Procházková IrenaTJ Háje5701:10:1562
3ZD8734Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:0454
4ZD9120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:21:2948
Trať 9,5 km, 502 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:1270
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:5162
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:1654
4MA458Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:42:58-
5MA521Herda JanSKP Nymburk8300:43:0348
6MA660Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:27-
1MB750Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:3770
7MA811Machotka DominikActivity Lanškroun9400:43:4744
8MA92Mareš JiříKerteam8700:43:5840
1MJ1090Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:1070
2MJ1161Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:44:11-
9MA1256Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2438
3MJ1354Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:44:3062
1ZB1444Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:0870
10MA1512Vacek LiborActivity Lanškroun8600:45:3136
11MA1664Černý ZdeněkAC Praha 18908500:45:3434
2MB1732Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:45:5262
4MJ1845Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:46:0054
12MA1988Matras TomášSK Chrast8000:46:0432
13MA2041Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:46:3230
5MJ2157Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:46:4048
14MA2216Turek MartinŽakis Team8000:46:5128
15MA2372Honzíček MichalKRB Chrudim8800:46:5526
6MJ2447Bernard Mikulᚊumperk9800:46:5844
16MA2567Macháček LukášHOVRCH7900:47:0424
17MA2686Janů LiborŠumperk7800:48:1022
1MC276Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:3870
1MD2829Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:4070
3MB2955Dostálek PetrUhlířský Důl6700:49:1254
18MA3073Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:49:2420
19MA3118Šplíchal JanSokol Valteřice8300:49:3618
2MC3276Tichý PavelAC Náchod6300:50:0762
7MJ3340Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:50:1740
2MD3480Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:50:3462
3MC3583Hanuš PetrCHT Pardubice6400:52:0454
20MA3681Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:52:0816
21MA3739Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:4414
8MJ3853Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:53:0038
4MB3936Souček JanŠumperk6500:53:1048
4MC4085Kalous Tomᚎamberk6400:53:2548
1ZC4162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:3070
22MA4263Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:53:3112
3MD433Flegl VlastimilBrtev5300:53:4254
5MC444Vanta JosefSK Hronov6200:53:5744
23MA4591Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:54:0810
24MA4623Roleček MilanPěčín7600:54:198
6MC4787Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:2940
7MC4831Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6200:54:4038
5MB4984Belobrad IvanŽamberk6600:54:5744
4MD5077Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:55:0948
25MA5168Nedoma OndřejDynamobox Svitavy8300:55:316
1ZJ5237Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:55:3470
5MD5335Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:55:3544
26MA5430Dušek MartinLibřice7700:55:474
6MB5548Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:5440
8MC5610Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:56:1736
6MD5727Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:2240
1ZA5882Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:56:2870
2ZB5942Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:56:5862
7MB6043Smrček PavelLedce7300:56:5938
7MD615Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1038
8MB6214Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:58:2036
27MA6371Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:58:292
8MD6424Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:5036
9MB6589Křivohlávek PavelNový Malín7000:59:1334
28MA6666Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7901:00:082
9MD6746Hejl JanProsport Šumperk5301:01:0134
3ZB6870Fojtíková HanaŽamberk7901:01:0254
2ZC6978Jirásková EvaLanškroun6401:01:0762
2ZA7059Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:03:05-
1ME7151Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:03:1470
4ZB7222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:03:2248
2ZJ7338Ostřejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9801:04:2162
10MB7493Vašina VáclavČernošický sršeň6701:04:2532
9MC751Skupieň JosefHranice5701:05:1134
3ZA7665Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:05:1462
11MB7779Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:4430
5ZB7875Honsová HanaActivity Lanškroun7901:07:0944
2ME7933Marek FrantišekSK Hronov4101:07:2862
4ZA8015Příkopová EvaTěchonín8601:08:1154
10MD8113Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:08:1432
3ZC8219Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:1554
1ZD8326Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:09:1770
5ZA8492Strnadová BlankaLanškroun8401:09:5248
2ZD857Procházková IrenaTJ Háje5701:10:1562
3ME869Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:11:0154
3ZD8734Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:0454
4ZC8852Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:16:2548
11MD8974Koblížek JindřichŽamberk4801:18:1630
4ME9028Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:21:2848
4ZD9120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:21:2948
5ME9225Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:25:2544
6ZA9394Přibylová HelenaVamberk8601:25:5244
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:1270
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:5162
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:1654
4MA521Herda JanSKP Nymburk8300:43:0348
5MB750Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:3744
6MA811Machotka DominikActivity Lanškroun9400:43:4740
7MA92Mareš JiříKerteam8700:43:5838
8MJ1090Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:1036
9MA1256Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2434
10MJ1354Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:44:3032
11MA1512Vacek LiborActivity Lanškroun8600:45:3130
12MA1664Černý ZdeněkAC Praha 18908500:45:3428
13MB1732Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:45:5226
14MJ1845Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:46:0024
15MA1988Matras TomášSK Chrast8000:46:0422
16MA2041Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:46:3220
17MJ2157Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:46:4018
18MA2216Turek MartinŽakis Team8000:46:5116
19MA2372Honzíček MichalKRB Chrudim8800:46:5514
20MJ2447Bernard Mikulᚊumperk9800:46:5812
21MA2567Macháček LukášHOVRCH7900:47:0410
22MA2686Janů LiborŠumperk7800:48:108
23MC276Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:386
24MD2829Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:404
25MB2955Dostálek PetrUhlířský Důl6700:49:122
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1444Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:0870
2ZC4162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:3062
3ZJ5237Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:55:3454
4ZA5882Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:56:2848
5ZB5942Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:56:5844
6ZB6870Fojtíková HanaŽamberk7901:01:0240
7ZC6978Jirásková EvaLanškroun6401:01:0738
8ZB7222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:03:2236
9ZJ7338Ostřejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9801:04:2134
10ZA7665Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:05:1432
11ZB7875Honsová HanaActivity Lanškroun7901:07:0930
12ZA8015Příkopová EvaTěchonín8601:08:1128
13ZC8219Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:1526
14ZD8326Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:09:1724
15ZA8492Strnadová BlankaLanškroun8401:09:5222
16ZD857Procházková IrenaTJ Háje5701:10:1520
17ZD8734Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:0418
18ZC8852Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:16:2516
19ZD9120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:21:2914
20ZA9394Přibylová HelenaVamberk8601:25:5212

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Úžasná atmosféra. Vše perfektně připraveno.
vaclav001
na Mladkovuj mám letos po dlouhé době zase rekordní čas díky zkrácené trase...jinak skoro všechno dobrý, melouni byli, sušenci prý byli taky..
turistickybezec
dle majitelu chytrejch hodinek byla pry tentokrat trasa o fous delsi (nebyl asfalt na konci, ale posledni serpentina v uvodni casti se tentokrat nebezela "zkratkou") ;-) ...a nekterym dokonce ani to nestacilo tak si zavod v uvodu jeste dobrovolne prodlouzili :-O
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód