Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť

22.6.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť
  • datum konání: 22.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Petráškův Dvůr
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:45 hodin

Startovné

předem 100 Kč
na místě 150 Kč

Popis tratě

NOVÁ TRAŤ ZÁVODU!!
Kros na polních a lesních cestách v Blanském lese o délce 13 000 m, převýšení 534 m n. m. Start 550 m n. m. Cíl 1084 m n. m.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží věcné ceny a diplom.
TOMBOLA

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří TUREK
telefon: 725 464 112

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.classic-cup.cz

E-mailová adresa

behnaklet@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 25.06.2014, 10:21
  • zobrazeno 1372x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 534 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA416Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7701:06:1070
2MA647Turek MartinŽakis Team8001:06:5862
3MA763Friček MartinHorní Vltavice7901:07:2554
4MA885Kolář MartinHamj Úsílné 01:08:3548
5MA1280Lippl Jan Sokol Kájov 01:09:1244
6MA1572Paraj PavelLibín Prachatice 01:10:4940
7MA1637Frnka JanNicotrans, a.s. 01:11:0038
8MA1746Klimeš PetrSDH Třísov 01:11:3636
9MA1879Teplý OndřejSK E.go Šindlovy Dvory 01:11:5034
10MA1975Honner JakubNicotrans, a.s. 01:11:5732
11MA2028Vaněček MichaelŠustry Prachatice  01:12:2830
12MA2589Kalina BohumilCI58501:13:3128
13MA29109Strnad DavidČeský Krumlov8501:14:0126
14MA3129Dubský RomanSK Přibyslav7801:14:3524
15MA3287Vojč KarelSK Zliv 01:14:3822
16MA33105Hájek DanielSKP České Budějovice8801:14:4620
17MA431200Pliška MichalVětřní 01:17:0818
18MA4921Jun AdamChotoviny 01:19:1916
19MA5155Coufal PatrikHospic Prachatice7501:19:4114
20MA53114Smolík MartinZnojmo  01:19:5512
21MA546Schmitdschläger DavidRudolfov 01:19:5910
22MA55107Máče JanLiboc 01:20:068
23MA5810Csirik JiříAtletika Písek9201:21:096
24MA5984Soukup JosefAtletika Písek8501:21:104
25MA628Jindra PavelCyklo Kájov 01:21:572
26MA7069Průcha JakubOrlando Bananas8501:23:572
27MA73103Mach JaroslavNeplachov9401:24:592
28MA7673Kůzl ZdeněkKameňáci  01:26:022
29MA7849Louda MichalPrachatice 01:27:032
30MA7956Pruner MilanTJ Arbo Velhartice 01:27:052
31MA8271Krichl VítCubicle Rožnov 01:28:092
32MA837Kalvas LukášLibníč 01:28:412
33MA85106Kaška JiříČeský Krumlov 01:29:102
34MA8638Hoffmann JanČeské Budějovice 01:29:312
35MA9594Nádeníček PetrČeský Krumlov 01:36:202
36MA96112Urbanec ZdenkoNové Město nad Váhom 01:36:28-
37MA97119Patč AntonínSKP Český Krumlov8501:36:312
38MA10068Valter PavelOrlando Bananas 01:38:102
39MA10391Pešula MarekHůrka8501:38:302
40MA104101Zámiš JaroslavČeské Budějovice 01:38:392
41MA110115Vorel MichalOrlando Bananas 01:43:392
Muži B (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB258Frelich PavelSokol České Budějovice7101:05:3770
2MB91Turek JiříCyklo Kájov7001:08:4462
3MB1020Šesták KarelŠEPA R.S.7101:08:5454
4MB1322Ehrlich PavelStrakonice 01:09:5948
5MB21104Hrubý MartinČeský Krumlov7401:12:3444
6MB2239Diviš JiříCyklo Extra Cannondale Team 01:12:4540
7MB2381Slovák TomášTraged Team6901:12:4938
8MB3017Mikšl RostislavKing Team7201:14:1536
9MB3578Pexa MartinGroz-beckert7401:15:1134
10MB3666Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice6601:15:2732
11MB3832Beshir ErvinAdidas Team6701:16:3030
12MB3957Bláha JanAK Kroměříž7101:16:3128
13MB4059Frelich MartinSOKOL České Budějovic7101:16:3226
14MB4130Soukup PavelChrášťany 01:16:5124
15MB484König TomášSlovoj Hloubětín 01:18:5422
16MB5792Pinl MichalRudolfov6801:20:4320
17MB6127Maršík MilošTriobar Holubov6901:21:3218
18MB63118Maurer PetrSKP Český Krumlov 01:22:1116
19MB6495Kozák PavelSk Stodala Roudné 01:22:5914
20MB67120Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6801:23:3712
21MB681190Pospíšil MartinVelešín 01:23:3910
22MB6993Chavík PetrČeský Krumlov 01:23:558
23MB7751Círal FrantišekDvory nad Lužnicí  01:26:436
24MB905Behemský PavelČehoslovan Chuchle 01:33:574
25MB9486Hlaváček PetrSKP Český Krumlov6901:36:142
26MB9877Bumba LiborKamenictví Bumba ČB 01:37:072
27MB109117Malcát JiříSKP Český Krumlov6901:42:132
28MB11365Klosse JiříOrlando Bananas 01:45:522
29MB11896Kopečný KarelChvalšiny 01:58:022
Muži C (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC150Vaněk PetrAC Praha6101:05:0970
2MC598Petrou JanSKI klub Velešín6401:06:4262
3MC1482Vaněk PavelPraha6401:10:3554
4MC2753Kolář IvanSK E.go Šindlovy Dvory 01:13:4248
5MC2824Ježek MartinPlzeň Újezd6401:13:5444
6MC342Vanta JosefSK Hronov6201:15:0540
7MC4234Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:17:0438
8MC4710Pán JanNová Ves 01:18:3736
9MC5054Tůma JaroslavSK eg.o Šindlovy Dvory 01:19:4034
10MC6031Kasal VáclavTKF Fefry6001:21:1732
11MC8025Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:27:3030
12MC81116Vorel JanOrlando Bananas 01:27:4828
13MC8497Voráček KarelCyklo Velešín6201:28:4826
14MC11648Stam PetrZUID-Scharwoude 01:50:25-
Muži D (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1115Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:5770
2MD2418Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:13:0462
3MD269Flegl VlastimilBrtev5301:13:3654
4MD3744Pillar LadislavGW Lomnice nad Lužnicí5201:16:1948
5MD4645Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:18:2044
6MD52110Strnad PavelČeské Budějovice 01:19:4340
7MD6660Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:23:3038
8MD7543Svoboda VáclavJKM České Budějovice4901:26:0136
9MD89100Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5201:30:3634
10MD9336Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:35:1632
11MD10742Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:41:4430
12MD11599Dvořák PetrTC Dvořák České Budějovice5001:48:0728
13MD12112Hájíček FrantišekAVC Praha5102:14:1026
Muži E (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME723Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:24:5470
2ME10626Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:40:5762
3ME11114Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:44:1954
4ME11435Málek ZdeněkAVC Praha4301:46:4148
Juniorky (trať 13 km, 534 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA362Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:05:4570
2ZA65102Machová LenkaNeplachov9401:23:1162
3ZA9070Parajová VeronikaŠumavský Triatlon Prachatice 01:33:5754
4ZA99108Dirnerová AlžbětaAVA8201:37:4248
5ZA108111Antonnová ZdeňkaLišov 01:41:4944
6ZA11290Lebedová OlgaHůrka8501:45:5040
Ženy B (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4564Loskotová GabrielaTriatlon Lipno7501:18:1470
2ZB8774Dominová MichaelaKameňáci  01:30:0262
3ZB8888Valdová MarieCI5 01:30:2454
4ZB10213Menšíková LenkaTC Dvořák České Budějovice7301:38:2748
Ženy C (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4441Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:17:1370
2ZC5683Tomášová GabrielaSZŠ České Budějovice 01:20:0862
3ZC9267Křivánková BohumilaTC Dvořák Č.Budějovice 01:34:2454
4ZC11976Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6901:58:3848
Ženy D (trať 13 km, 534 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7119Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:24:2870
2ZD7433Hronová BoženaŠU-TRI Prachatice5401:25:5562
3ZD10161Výborná IrenaTJ Sokol Vodňany5401:38:2154
4ZD105113Ortová LenkaZáboří 01:38:5248
5ZD11711Procházková IrenaTJ Háje5701:50:5144
6ZD12023Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:58:3940
Trať 13 km, 534 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC150Vaněk PetrAC Praha6101:05:0970
1MB258Frelich PavelSokol České Budějovice7101:05:3770
1ZA362Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:05:4570
1MA416Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7701:06:1070
2MC598Petrou JanSKI klub Velešín6401:06:4262
2MA647Turek MartinŽakis Team8001:06:5862
3MA763Friček MartinHorní Vltavice7901:07:2554
4MA885Kolář MartinHamj Úsílné 01:08:3548
2MB91Turek JiříCyklo Kájov7001:08:4462
3MB1020Šesták KarelŠEPA R.S.7101:08:5454
1MD1115Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:5770
5MA1280Lippl Jan Sokol Kájov 01:09:1244
4MB1322Ehrlich PavelStrakonice 01:09:5948
3MC1482Vaněk PavelPraha6401:10:3554
6MA1572Paraj PavelLibín Prachatice 01:10:4940
7MA1637Frnka JanNicotrans, a.s. 01:11:0038
8MA1746Klimeš PetrSDH Třísov 01:11:3636
9MA1879Teplý OndřejSK E.go Šindlovy Dvory 01:11:5034
10MA1975Honner JakubNicotrans, a.s. 01:11:5732
11MA2028Vaněček MichaelŠustry Prachatice  01:12:2830
5MB21104Hrubý MartinČeský Krumlov7401:12:3444
6MB2239Diviš JiříCyklo Extra Cannondale Team 01:12:4540
7MB2381Slovák TomášTraged Team6901:12:4938
2MD2418Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:13:0462
12MA2589Kalina BohumilCI58501:13:3128
3MD269Flegl VlastimilBrtev5301:13:3654
4MC2753Kolář IvanSK E.go Šindlovy Dvory 01:13:4248
5MC2824Ježek MartinPlzeň Újezd6401:13:5444
13MA29109Strnad DavidČeský Krumlov8501:14:0126
8MB3017Mikšl RostislavKing Team7201:14:1536
14MA3129Dubský RomanSK Přibyslav7801:14:3524
15MA3287Vojč KarelSK Zliv 01:14:3822
16MA33105Hájek DanielSKP České Budějovice8801:14:4620
6MC342Vanta JosefSK Hronov6201:15:0540
9MB3578Pexa MartinGroz-beckert7401:15:1134
10MB3666Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice6601:15:2732
4MD3744Pillar LadislavGW Lomnice nad Lužnicí5201:16:1948
11MB3832Beshir ErvinAdidas Team6701:16:3030
12MB3957Bláha JanAK Kroměříž7101:16:3128
13MB4059Frelich MartinSOKOL České Budějovic7101:16:3226
14MB4130Soukup PavelChrášťany 01:16:5124
7MC4234Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:17:0438
17MA431200Pliška MichalVětřní 01:17:0818
1ZC4441Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:17:1370
1ZB4564Loskotová GabrielaTriatlon Lipno7501:18:1470
5MD4645Černý VladimírPSK Olymp Praha5201:18:2044
8MC4710Pán JanNová Ves 01:18:3736
15MB484König TomášSlovoj Hloubětín 01:18:5422
18MA4921Jun AdamChotoviny 01:19:1916
9MC5054Tůma JaroslavSK eg.o Šindlovy Dvory 01:19:4034
19MA5155Coufal PatrikHospic Prachatice7501:19:4114
6MD52110Strnad PavelČeské Budějovice 01:19:4340
20MA53114Smolík MartinZnojmo  01:19:5512
21MA546Schmitdschläger DavidRudolfov 01:19:5910
22MA55107Máče JanLiboc 01:20:068
2ZC5683Tomášová GabrielaSZŠ České Budějovice 01:20:0862
16MB5792Pinl MichalRudolfov6801:20:4320
23MA5810Csirik JiříAtletika Písek9201:21:096
24MA5984Soukup JosefAtletika Písek8501:21:104
10MC6031Kasal VáclavTKF Fefry6001:21:1732
17MB6127Maršík MilošTriobar Holubov6901:21:3218
25MA628Jindra PavelCyklo Kájov 01:21:572
18MB63118Maurer PetrSKP Český Krumlov 01:22:1116
19MB6495Kozák PavelSk Stodala Roudné 01:22:5914
2ZA65102Machová LenkaNeplachov9401:23:1162
7MD6660Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:23:3038
20MB67120Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6801:23:3712
21MB681190Pospíšil MartinVelešín 01:23:3910
22MB6993Chavík PetrČeský Krumlov 01:23:558
26MA7069Průcha JakubOrlando Bananas8501:23:572
1ZD7119Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:24:2870
1ME723Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:24:5470
27MA73103Mach JaroslavNeplachov9401:24:592
2ZD7433Hronová BoženaŠU-TRI Prachatice5401:25:5562
8MD7543Svoboda VáclavJKM České Budějovice4901:26:0136
28MA7673Kůzl ZdeněkKameňáci  01:26:022
23MB7751Círal FrantišekDvory nad Lužnicí  01:26:436
29MA7849Louda MichalPrachatice 01:27:032
30MA7956Pruner MilanTJ Arbo Velhartice 01:27:052
11MC8025Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:27:3030
12MC81116Vorel JanOrlando Bananas 01:27:4828
31MA8271Krichl VítCubicle Rožnov 01:28:092
32MA837Kalvas LukášLibníč 01:28:412
13MC8497Voráček KarelCyklo Velešín6201:28:4826
33MA85106Kaška JiříČeský Krumlov 01:29:102
34MA8638Hoffmann JanČeské Budějovice 01:29:312
2ZB8774Dominová MichaelaKameňáci  01:30:0262
3ZB8888Valdová MarieCI5 01:30:2454
9MD89100Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5201:30:3634
3ZA9070Parajová VeronikaŠumavský Triatlon Prachatice 01:33:5754
24MB905Behemský PavelČehoslovan Chuchle 01:33:574
3ZC9267Křivánková BohumilaTC Dvořák Č.Budějovice 01:34:2454
10MD9336Boháč KarelLigo 2000 Tábor4701:35:1632
25MB9486Hlaváček PetrSKP Český Krumlov6901:36:142
35MA9594Nádeníček PetrČeský Krumlov 01:36:202
36MA96112Urbanec ZdenkoNové Město nad Váhom 01:36:28-
37MA97119Patč AntonínSKP Český Krumlov8501:36:312
26MB9877Bumba LiborKamenictví Bumba ČB 01:37:072
4ZA99108Dirnerová AlžbětaAVA8201:37:4248
38MA10068Valter PavelOrlando Bananas 01:38:102
3ZD10161Výborná IrenaTJ Sokol Vodňany5401:38:2154
4ZB10213Menšíková LenkaTC Dvořák České Budějovice7301:38:2748
39MA10391Pešula MarekHůrka8501:38:302
40MA104101Zámiš JaroslavČeské Budějovice 01:38:392
4ZD105113Ortová LenkaZáboří 01:38:5248
2ME10626Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:40:5762
11MD10742Mikšovský ZdeněkAK Včelná4501:41:4430
5ZA108111Antonnová ZdeňkaLišov 01:41:4944
27MB109117Malcát JiříSKP Český Krumlov6901:42:132
41MA110115Vorel MichalOrlando Bananas 01:43:392
3ME11114Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:44:1954
6ZA11290Lebedová OlgaHůrka8501:45:5040
28MB11365Klosse JiříOrlando Bananas 01:45:522
4ME11435Málek ZdeněkAVC Praha4301:46:4148
12MD11599Dvořák PetrTC Dvořák České Budějovice5001:48:0728
14MC11648Stam PetrZUID-Scharwoude 01:50:25-
5ZD11711Procházková IrenaTJ Háje5701:50:5144
29MB11896Kopečný KarelChvalšiny 01:58:022
4ZC11976Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6901:58:3848
6ZD12023Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:58:3940
13MD12112Hájíček FrantišekAVC Praha5102:14:1026
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC150Vaněk PetrAC Praha6101:05:0970
2MB258Frelich PavelSokol České Budějovice7101:05:3762
3MA416Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7701:06:1054
4MC598Petrou JanSKI klub Velešín6401:06:4248
5MA647Turek MartinŽakis Team8001:06:5844
6MA763Friček MartinHorní Vltavice7901:07:2540
7MA885Kolář MartinHamj Úsílné01:08:3538
8MB91Turek JiříCyklo Kájov7001:08:4436
9MB1020Šesták KarelŠEPA R.S.7101:08:5434
10MD1115Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:08:5732
11MA1280Lippl Jan Sokol Kájov01:09:1230
12MB1322Ehrlich PavelStrakonice01:09:5928
13MC1482Vaněk PavelPraha6401:10:3526
14MA1572Paraj PavelLibín Prachatice01:10:4924
15MA1637Frnka JanNicotrans, a.s.01:11:0022
16MA1746Klimeš PetrSDH Třísov01:11:3620
17MA1879Teplý OndřejSK E.go Šindlovy Dvory01:11:5018
18MA1975Honner JakubNicotrans, a.s.01:11:5716
19MA2028Vaněček MichaelŠustry Prachatice 01:12:2814
20MB21104Hrubý MartinČeský Krumlov7401:12:3412
21MB2239Diviš JiříCyklo Extra Cannondale Team01:12:4510
22MB2381Slovák TomášTraged Team6901:12:498
23MD2418Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:13:046
24MA2589Kalina BohumilCI58501:13:314
25MD269Flegl VlastimilBrtev5301:13:362
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA362Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:05:4570
2ZC4441Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:17:1362
3ZB4564Loskotová GabrielaTriatlon Lipno7501:18:1454
4ZC5683Tomášová GabrielaSZŠ České Budějovice01:20:0848
5ZA65102Machová LenkaNeplachov9401:23:1144
6ZD7119Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:24:2840
7ZD7433Hronová BoženaŠU-TRI Prachatice5401:25:5538
8ZB8774Dominová MichaelaKameňáci 01:30:0236
9ZB8888Valdová MarieCI501:30:2434
10ZA9070Parajová VeronikaŠumavský Triatlon Prachatice01:33:5732
11ZC9267Křivánková BohumilaTC Dvořák Č.Budějovice01:34:2430
12ZA99108Dirnerová AlžbětaAVA8201:37:4228
13ZD10161Výborná IrenaTJ Sokol Vodňany5401:38:2126
14ZB10213Menšíková LenkaTC Dvořák České Budějovice7301:38:2724
15ZD105113Ortová LenkaZáboří01:38:5222
16ZA108111Antonnová ZdeňkaLišov01:41:4920
17ZA11290Lebedová OlgaHůrka8501:45:5018
18ZD11711Procházková IrenaTJ Háje5701:50:5116
19ZC11976Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6901:58:3814
20ZD12023Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:58:3912

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 96%
Zvolená trasa závodu: 94%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Parádní závod, zjevně spousta práce strávené (nejenom) na přípravě a značení trati.
tosk287
ok
zoubkovaevik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód