hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Hodkovice - Ještěd

28.6.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hodkovice - Ještěd
  • datum konání: 28.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Mohelkou, náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 14,2 km
Převýšení: 790 m
silnice 15%, lesní a polní cesty 85%

Ceny pro vítěze

věcné obdrží první tři závodníci v každé kategorii v celkové hodnotě cca 30.000 Kč, finanční: dle finančních možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký
tel. 602 265 857, 485 107 517

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

roman.koucky@fiamm.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.7.2011Hodkovice - Ještěd131

Statistika závodu Hodkovice - Ještěd

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 131

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vavruška Jiří782
Paulů Blanka542
Lajtkep Petr732
Pěnička Slavomír812
Šír Václav482
Trejbal Michal822
Vraštilová Miloslava562
Jančík Bořek642
Berka Martin852
Valenta Michal622
Týč Lubomír612
Jelínek Karel512
Veselý Pavel662
Chroust Jan602
Drbohlav Bohumil632
Škoda Martin632
Pechková Šárka562
Pechek František532
Tučný Jan472
Kavalír Josef822
Kunčar David752
Vacarda Vladimír592
Janík Tomáš682
Javůrek Jiří482
Šimůnek Jaromír552
Kašparec Petr622
Podroužek Dušan742
Šesták Karel712
Flegl Vlastimil532
Rygál Libor622
Ehl Petr782

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.07.2014, 07:32
  • zobrazeno již 818x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 14,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1105Kreisinger JanAdidas ČR8400:58:53105
2MA245Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:0993
3MA544Kunčar DavidSpartak Praha 47501:02:5481
4MA662Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:03:0272
5MA728Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:03:5666
6MA976Hostička JanDejvice7901:05:0460
7MA1056Vyštejn JiříRozstání8101:06:1257
8MA12102Vavruška JiříKerda Sport Liberec7801:06:3254
9MA1490Mareš JiříKerteam8701:07:3551
10MA1542Roštejnský MichalLiberec7701:08:1848
11MA2030Valenta TomášPardubice7601:10:2545
12MA2275Stezka MartinChřibská8401:12:1042
13MA2398Ehl PetrHO Skol7801:13:0039
14MA2815Holub JonášPraha9001:15:0936
15MA3084Kittel MarekRock Point/Enervit9001:15:3333
16MA31117Novák LukášAC Saké Kateřinky8201:15:3930
17MA3361Picek LukášSemily8601:16:0427
18MA3457Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:16:2224
19MA3732Šplíchal JanSokol Valteřice8301:18:1621
20MA3923Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:19:4718
21MA4033Holub LiborAIR Frenštát8001:20:1115
22MA41111Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:20:4512
23MA4396Eliáš Pavelneregistrován7501:20:499
24MA4593Znojemský JiříLiberec7501:22:306
25MA4655Málek VojtěchAC Slovan Liberec9901:23:00105
26MA4897Jančík ZdeněkNečochý ně g nohám7901:24:373
27MA5246Černý JaroslavJablonec N/N8601:25:283
28MA5540Joachymstál Vítneregistrován8101:26:303
29MA61108Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:28:063
30MA6639Bednář PetrPraha 87801:30:383
31MA70112Krauz VlastimilLious Rakovník8101:31:463
32MA7764Zadražil FilipTJ Bižuterie Jablonec9801:41:2093
33MA7838Volf VilémAC Slovan Liberec9901:43:5081
34MA79107Pěnička SlavomírHodkovice nad Mohelkou8101:44:103
35MA80113Předota AntonínLions Rakovník8301:45:243

Muži B (trať 14,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB395Podroužek DušanHO Harcov7401:01:05105
2MB494Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7301:02:3293
3MB854Frelich MartinSOKOL České Budějovic7101:04:2781
4MB1185Pecina DavidEleven Test Team7401:06:2072
5MB1353Frelich PavelSokol České Budějovice7101:07:0066
6MB1748Holm KunzePSV Zittau SK7301:09:32-
7MB2129Krátký TomášSK LOS LOBOS6701:10:4660
8MB2489Koravský RomanEleven Test Team6901:13:1557
9MB2535Šesták KarelŠepa RS7101:13:3054
10MB2982Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:1751
11MB3269Žemlička MiloslavMK Hlinsko7101:15:5148
12MB3624Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:17:3645
13MB49118Janík TomášSpona Teplice6801:24:4542
14MB5031Bláha KamilAB Sped Pardubice7201:25:2039
15MB51119Honzík TomášSlavia Tu Liberec7001:25:2636
16MB5649Sucharda JiříJablonec N/N7201:26:3233
17MB5726Jarůšek LadislavJablonec N/N7101:26:4230
18MB6827Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:31:1027
19MB73115Slanec JakubNAMAX7201:33:3324
20MB75104Bláha MartinSKK 74 o.s.7201:35:1221

Muži C (trať 14,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1641Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:08:59105
2MC1852Jančík BořekSvartes Hořice6401:09:4993
3MC1951Bernd KrostackPSV Zittau6401:09:56-
4MC27103Šimůnek JaromírSKP Kornspitz J.n.N.5501:14:0881
5MC3534Vanta JosefSK Hronov6201:16:2772
6MC3812Vlček BohumilPraha 136001:18:4766
7MC4258Pozník MarcelLiberec6301:20:4660
8MC4768Valenta MichalPrales Tužín6201:23:3557
9MC53109Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:25:4154
10MC5460Picek MichalSemily6001:26:0751
11MC5847Týč LubomírDlouhý Most6101:26:5448
12MC6074Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:0445
13MC6299Kolář KarelPletváci Vesec5701:28:1242
14MC63100Kašparec PetrSklárna Ajeto6201:28:1639
15MC6781Novotný OtakarTatran Jablonec NN5601:30:5136
16MC6972Lanta StanislavVelké Poříčí6301:31:3133
17MC7663Kravar FrantišekSlovan Frýdlant5601:38:5730
18MC8171Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:46:2727
19MC83110Škoda MartinŠneci na Max6301:58:4624

Muži D (trať 8,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1270Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:39:06105
2MD2263Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2393
3MD3220Flegl VlastimilBrtev5300:41:0981
4MD5234Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:5772
5MD6268Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:0566
6MD7269Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:4960
7MD8273Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:46:0757
8MD11274Drbohlav FrantišekPříšovice5100:51:1654
9MD15225Tučný JanMK Pardubice4700:54:2451

Muži E (trať 8,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9232Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:48:14105
2ME12266Marek FrantišekSK Hronov4100:51:2293

Ženy A (trať 14,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6450Matějů KateřinaSlavie Ubenec Orient8001:29:16105
2ZA6513Haramulová LenkaPraha 58701:30:3893
3ZA7288Netolická MartinaAK Olymp Brno8201:32:5381
4ZA7483Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:34:5972

Ženy B (trať 14,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26114Kocumová ZuzanaCyklosit LBC7901:13:59105
2ZB59106Höschlová KristinaDolení Paseky-Světlá7901:27:4193
3ZB7173Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:31:5481

Ženy C (trať 14,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4479Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:21:00105
2ZC8278Hořejšová HanaPříbram6001:54:4593

Ženy D (trať 8,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4272Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:25105
2ZD10265Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:4793
3ZD13223Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:51:4481
4ZD14267Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:3172

Trať 8,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1270Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:39:06105
2MD2263Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2393
3MD3220Flegl VlastimilBrtev5300:41:0981
1ZD4272Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:42:25105
4MD5234Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:5772
5MD6268Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:0566
6MD7269Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:4960
7MD8273Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:46:0757
1ME9232Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:48:14105
2ZD10265Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:4793
8MD11274Drbohlav FrantišekPříšovice5100:51:1654
2ME12266Marek FrantišekSK Hronov4100:51:2293
3ZD13223Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:51:4481
4ZD14267Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:3172
9MD15225Tučný JanMK Pardubice4700:54:2451

Trať 14,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1105Kreisinger JanAdidas ČR8400:58:53105
2MA245Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:0993
1MB395Podroužek DušanHO Harcov7401:01:05105
2MB494Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7301:02:3293
3MA544Kunčar DavidSpartak Praha 47501:02:5481
4MA662Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:03:0272
5MA728Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:03:5666
3MB854Frelich MartinSOKOL České Budějovic7101:04:2781
6MA976Hostička JanDejvice7901:05:0460
7MA1056Vyštejn JiříRozstání8101:06:1257
4MB1185Pecina DavidEleven Test Team7401:06:2072
8MA12102Vavruška JiříKerda Sport Liberec7801:06:3254
5MB1353Frelich PavelSokol České Budějovice7101:07:0066
9MA1490Mareš JiříKerteam8701:07:3551
10MA1542Roštejnský MichalLiberec7701:08:1848
1MC1641Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:08:59105
6MB1748Holm KunzePSV Zittau SK7301:09:32-
2MC1852Jančík BořekSvartes Hořice6401:09:4993
3MC1951Bernd KrostackPSV Zittau6401:09:56-
11MA2030Valenta TomášPardubice7601:10:2545
7MB2129Krátký TomášSK LOS LOBOS6701:10:4660
12MA2275Stezka MartinChřibská8401:12:1042
13MA2398Ehl PetrHO Skol7801:13:0039
8MB2489Koravský RomanEleven Test Team6901:13:1557
9MB2535Šesták KarelŠepa RS7101:13:3054
1ZB26114Kocumová ZuzanaCyklosit LBC7901:13:59105
4MC27103Šimůnek JaromírSKP Kornspitz J.n.N.5501:14:0881
14MA2815Holub JonášPraha9001:15:0936
10MB2982Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:15:1751
15MA3084Kittel MarekRock Point/Enervit9001:15:3333
16MA31117Novák LukášAC Saké Kateřinky8201:15:3930
11MB3269Žemlička MiloslavMK Hlinsko7101:15:5148
17MA3361Picek LukášSemily8601:16:0427
18MA3457Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:16:2224
5MC3534Vanta JosefSK Hronov6201:16:2772
12MB3624Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště7201:17:3645
19MA3732Šplíchal JanSokol Valteřice8301:18:1621
6MC3812Vlček BohumilPraha 136001:18:4766
20MA3923Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:19:4718
21MA4033Holub LiborAIR Frenštát8001:20:1115
22MA41111Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8701:20:4512
7MC4258Pozník MarcelLiberec6301:20:4660
23MA4396Eliáš Pavelneregistrován7501:20:499
1ZC4479Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:21:00105
24MA4593Znojemský JiříLiberec7501:22:306
25MA4655Málek VojtěchAC Slovan Liberec9901:23:00105
8MC4768Valenta MichalPrales Tužín6201:23:3557
26MA4897Jančík ZdeněkNečochý ně g nohám7901:24:373
13MB49118Janík TomášSpona Teplice6801:24:4542
14MB5031Bláha KamilAB Sped Pardubice7201:25:2039
15MB51119Honzík TomášSlavia Tu Liberec7001:25:2636
27MA5246Černý JaroslavJablonec N/N8601:25:283
9MC53109Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:25:4154
10MC5460Picek MichalSemily6001:26:0751
28MA5540Joachymstál Vítneregistrován8101:26:303
16MB5649Sucharda JiříJablonec N/N7201:26:3233
17MB5726Jarůšek LadislavJablonec N/N7101:26:4230
11MC5847Týč LubomírDlouhý Most6101:26:5448
2ZB59106Höschlová KristinaDolení Paseky-Světlá7901:27:4193
12MC6074Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:28:0445
29MA61108Kauler MartinTJ Sokol Mšeno7601:28:063
13MC6299Kolář KarelPletváci Vesec5701:28:1242
14MC63100Kašparec PetrSklárna Ajeto6201:28:1639
1ZA6450Matějů KateřinaSlavie Ubenec Orient8001:29:16105
2ZA6513Haramulová LenkaPraha 58701:30:3893
30MA6639Bednář PetrPraha 87801:30:383
15MC6781Novotný OtakarTatran Jablonec NN5601:30:5136
18MB6827Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:31:1027
16MC6972Lanta StanislavVelké Poříčí6301:31:3133
31MA70112Krauz VlastimilLious Rakovník8101:31:463
3ZB7173Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:31:5481
3ZA7288Netolická MartinaAK Olymp Brno8201:32:5381
19MB73115Slanec JakubNAMAX7201:33:3324
4ZA7483Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:34:5972
20MB75104Bláha MartinSKK 74 o.s.7201:35:1221
17MC7663Kravar FrantišekSlovan Frýdlant5601:38:5730
32MA7764Zadražil FilipTJ Bižuterie Jablonec9801:41:2093
33MA7838Volf VilémAC Slovan Liberec9901:43:5081
34MA79107Pěnička SlavomírHodkovice nad Mohelkou8101:44:103
35MA80113Předota AntonínLions Rakovník8301:45:243
18MC8171Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:46:2727
2ZC8278Hořejšová HanaPříbram6001:54:4593
19MC83110Škoda MartinŠneci na Max6301:58:4624

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1105Kreisinger JanAdidas ČR8400:58:53105
2MA245Berka MartinAC Syner Turnov8501:00:0993
3MB395Podroužek DušanHO Harcov7401:01:0581
4MB494Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7301:02:3272
5MA544Kunčar DavidSpartak Praha 47501:02:5466
6MA662Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:03:0260
7MA728Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:03:5657
8MB854Frelich MartinSOKOL České Budějovic7101:04:2754
9MA976Hostička JanDejvice7901:05:0451
10MA1056Vyštejn JiříRozstání8101:06:1248
11MB1185Pecina DavidEleven Test Team7401:06:2045
12MA12102Vavruška JiříKerda Sport Liberec7801:06:3242
13MB1353Frelich PavelSokol České Budějovice7101:07:0039
14MA1490Mareš JiříKerteam8701:07:3536
15MA1542Roštejnský MichalLiberec7701:08:1833
16MC1641Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:08:5930
17MC1852Jančík BořekSvartes Hořice6401:09:4927
18MA2030Valenta TomášPardubice7601:10:2524
19MB2129Krátký TomášSK LOS LOBOS6701:10:4621
20MA2275Stezka MartinChřibská8401:12:1018
21MA2398Ehl PetrHO Skol7801:13:0015
22MB2489Koravský RomanEleven Test Team6901:13:1512
23MB2535Šesták KarelŠepa RS7101:13:309
24MC27103Šimůnek JaromírSKP Kornspitz J.n.N.5501:14:086
25MA2815Holub JonášPraha9001:15:093

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB26114Kocumová ZuzanaCyklosit LBC7901:13:59105
2ZC4479Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:21:0093
3ZB59106Höschlová KristinaDolení Paseky-Světlá7901:27:4181
4ZA6450Matějů KateřinaSlavie Ubenec Orient8001:29:1672
5ZA6513Haramulová LenkaPraha 58701:30:3866
6ZB7173Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:31:5460
7ZA7288Netolická MartinaAK Olymp Brno8201:32:5357
8ZA7483Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:34:5954
9ZC8278Hořejšová HanaPříbram6001:54:4551

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, prosím o opravu času ve výsledcích: běžel jsem s veterány od Rašovky a v cíli jsem byl za 54´08 ! (čas ve výsl. odpovídá startu z Hodkovic) Děkuji Jan Tučný, MK Pardubice
Po konzultaci s poradatelem cas opraven na 54:24.
team
pro Honzu Tučného: omluva za uvedení ve špatné kategorii (vydali jsme číslo na delší trať). Do doběhu jsme věděli, že něco není v pořádku, ale ani poté se nám nepodařilo věc napravit. Tak až dodatečně. Zdraví Roman Koucký
roman.koucky
Dobrý den, prosím o opravu v kategorii ženy A - je zde chyba ve jméně - nejmenuji se Radka Henelová, ale Radka Henclová. Děkuji RH
henclova.r
Radka Henclova opravena.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód