Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sedlecko-Prčický trhák

5.7.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sedlecko-Prčický trhák
  • datum konání: 5.7.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Sedlec Prčice, náměstí
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,5 km
Převýšení: 312 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

MěÚ Sedlec-Prčice
Josef Slabý
Šánovická 312
257 91 Sedlec Prčice
tel. 606 848 150

E-mailová adresa

autoskola.slaby@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 06.07.2014, 21:29
  • zobrazeno 1095x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4512Svejkovský MatějDivišov9700:35:3035
2MJ4713Lukeš FilipJ&J Vlašim9900:36:3331
Muži A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Pokorný MatyášSpartak Vlašim8800:23:3335
2MA315Hostička JanDejvice7900:24:2731
3MA516Diviš JiříCyklo Extra ČB7500:24:4827
4MA617Kelner JanKTA8200:24:5524
5MA718Nehyba MartinHavlíčkův Brod8200:25:0022
6MA919Losenský PavelSokol Unhošť7700:25:1220
7MA1020Němec KarelHZS Vlašim7500:25:2619
8MA1121Kouklík JakubBystřice8900:25:3718
9MA1322Turek MartinŽakis Team8000:26:0917
10MA1423Kašpar MichalRS Vlašim7600:27:0116
11MA1524Pelikán KarelBenešov7900:27:2315
12MA1725Oplatek EduardKTP Tábor7500:27:5814
13MA2326Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:29:5413
14MA2427Kahoun JanLouňovice p. Blaníkem8600:30:1012
15MA2528Čumpelík RobinFakeer8100:30:2111
16MA4429Bína Františekneregistrován8300:35:0710
Muži B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB430Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:24:4135
2MB1631Lejnar MartinSDH Zruč n. Sázavou7200:27:2731
3MB1832Sládeček JakubSDH Senešnice7400:28:0727
4MB2833Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:30:4924
5MB2934Říha KarelSeběhrdy6900:30:5022
6MB3135Hulínský RomanPraha 47000:31:2020
7MB3436Lukeš JiříJ&J Vlašim6500:31:3919
8MB4137Bumba LiborKamenictví Bumba ČB6800:34:3718
Muži C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC238Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:24:2435
2MC839Reitinger PetrRTP Tábor6400:25:0231
3MC1240Vaněk PetrAC Praha6100:25:3927
4MC2141Vanta JosefSK Hronov6200:29:0424
5MC2242Ježek MartinPlzeň Újezd6400:29:2022
6MC2643Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:30:3120
7MC3044Jelínek JiříRacek6400:31:1319
8MC3945Písařík PetrSokol Miličín6200:33:0718
9MC4246Kouklík StanislavBystřice6100:34:3817
10MC4647Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:36:2016
11MC5048Cinka IvanBenešov5700:37:4915
Muži D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1949Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:4535
2MD2750Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:30:3931
3MD3351Mayer JanSKD Benešov5400:31:3627
4MD3552Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:31:4124
5MD3653Navrátil JosefSK Strančice4900:31:5522
6MD4054Smetana KarelSDH Dlouhá Lhota5100:34:2820
7MD4855Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:36:4119
8MD5156Tučný JanMK Pardubice4700:38:1518
Muži E (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2057Rataj StanislavTJ Sokol Sedlec-Prčice4200:28:5635
2ME5458Kříž VladimírSporting Příbram4300:41:0031
3ME5959Slabý JosefVotice3600:43:4227
Juniorky (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA321Šmigelská IvanaNeveklov8400:31:2835
2ZA532Náprstková MichaelaSlaný8800:40:2531
Ženy B (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB553Smažíková AlenaTábor7300:41:0935
Ženy C (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC374Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:1735
2ZC385Naxerová JanaVSK Plzeň6600:32:5031
3ZC496Lukešová JanaJ&J Vlašim6800:37:1127
4ZC527Kopecká JaroslavaVeletín6600:38:3424
5ZC568Hulinská RenataPraha 46800:41:4522
6ZC589Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6900:43:3020
Ženy D (trať 5,5 km, 312 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4310Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:34:5135
2ZD5711Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:42:5231
Trať 5,5 km, 312 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Pokorný MatyášSpartak Vlašim8800:23:3335
1MC238Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:24:2435
2MA315Hostička JanDejvice7900:24:2731
1MB430Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:24:4135
3MA516Diviš JiříCyklo Extra ČB7500:24:4827
4MA617Kelner JanKTA8200:24:5524
5MA718Nehyba MartinHavlíčkův Brod8200:25:0022
2MC839Reitinger PetrRTP Tábor6400:25:0231
6MA919Losenský PavelSokol Unhošť7700:25:1220
7MA1020Němec KarelHZS Vlašim7500:25:2619
8MA1121Kouklík JakubBystřice8900:25:3718
3MC1240Vaněk PetrAC Praha6100:25:3927
9MA1322Turek MartinŽakis Team8000:26:0917
10MA1423Kašpar MichalRS Vlašim7600:27:0116
11MA1524Pelikán KarelBenešov7900:27:2315
2MB1631Lejnar MartinSDH Zruč n. Sázavou7200:27:2731
12MA1725Oplatek EduardKTP Tábor7500:27:5814
3MB1832Sládeček JakubSDH Senešnice7400:28:0727
1MD1949Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:4535
1ME2057Rataj StanislavTJ Sokol Sedlec-Prčice4200:28:5635
4MC2141Vanta JosefSK Hronov6200:29:0424
5MC2242Ježek MartinPlzeň Újezd6400:29:2022
13MA2326Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:29:5413
14MA2427Kahoun JanLouňovice p. Blaníkem8600:30:1012
15MA2528Čumpelík RobinFakeer8100:30:2111
6MC2643Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5500:30:3120
2MD2750Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:30:3931
4MB2833Brožík FrantišekPentar Vlašim6700:30:4924
5MB2934Říha KarelSeběhrdy6900:30:5022
7MC3044Jelínek JiříRacek6400:31:1319
6MB3135Hulínský RomanPraha 47000:31:2020
1ZA321Šmigelská IvanaNeveklov8400:31:2835
3MD3351Mayer JanSKD Benešov5400:31:3627
7MB3436Lukeš JiříJ&J Vlašim6500:31:3919
4MD3552Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:31:4124
5MD3653Navrátil JosefSK Strančice4900:31:5522
1ZC374Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:1735
2ZC385Naxerová JanaVSK Plzeň6600:32:5031
8MC3945Písařík PetrSokol Miličín6200:33:0718
6MD4054Smetana KarelSDH Dlouhá Lhota5100:34:2820
8MB4137Bumba LiborKamenictví Bumba ČB6800:34:3718
9MC4246Kouklík StanislavBystřice6100:34:3817
1ZD4310Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:34:5135
16MA4429Bína Františekneregistrován8300:35:0710
1MJ4512Svejkovský MatějDivišov9700:35:3035
10MC4647Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:36:2016
2MJ4713Lukeš FilipJ&J Vlašim9900:36:3331
7MD4855Boháč KarelLigo 2000 Tábor4700:36:4119
3ZC496Lukešová JanaJ&J Vlašim6800:37:1127
11MC5048Cinka IvanBenešov5700:37:4915
8MD5156Tučný JanMK Pardubice4700:38:1518
4ZC527Kopecká JaroslavaVeletín6600:38:3424
2ZA532Náprstková MichaelaSlaný8800:40:2531
2ME5458Kříž VladimírSporting Příbram4300:41:0031
1ZB553Smažíková AlenaTábor7300:41:0935
5ZC568Hulinská RenataPraha 46800:41:4522
2ZD5711Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:42:5231
6ZC589Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6900:43:3020
3ME5959Slabý JosefVotice3600:43:4227
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Pokorný MatyášSpartak Vlašim8800:23:3335
2MC238Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:24:2431
3MA315Hostička JanDejvice7900:24:2727
4MB430Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:24:4124
5MA516Diviš JiříCyklo Extra ČB7500:24:4822
6MA617Kelner JanKTA8200:24:5520
7MA718Nehyba MartinHavlíčkův Brod8200:25:0019
8MC839Reitinger PetrRTP Tábor6400:25:0218
9MA919Losenský PavelSokol Unhošť7700:25:1217
10MA1020Němec KarelHZS Vlašim7500:25:2616
11MA1121Kouklík JakubBystřice8900:25:3715
12MC1240Vaněk PetrAC Praha6100:25:3914
13MA1322Turek MartinŽakis Team8000:26:0913
14MA1423Kašpar MichalRS Vlašim7600:27:0112
15MA1524Pelikán KarelBenešov7900:27:2311
16MB1631Lejnar MartinSDH Zruč n. Sázavou7200:27:2710
17MA1725Oplatek EduardKTP Tábor7500:27:589
18MB1832Sládeček JakubSDH Senešnice7400:28:078
19MD1949Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:28:457
20ME2057Rataj StanislavTJ Sokol Sedlec-Prčice4200:28:566
21MC2141Vanta JosefSK Hronov6200:29:045
22MC2242Ježek MartinPlzeň Újezd6400:29:204
23MA2326Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:29:543
24MA2427Kahoun JanLouňovice p. Blaníkem8600:30:102
25MA2528Čumpelík RobinFakeer8100:30:211
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA321Šmigelská IvanaNeveklov8400:31:2835
2ZC374Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:32:1731
3ZC385Naxerová JanaVSK Plzeň6600:32:5027
4ZD4310Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:34:5124
5ZC496Lukešová JanaJ&J Vlašim6800:37:1122
6ZC527Kopecká JaroslavaVeletín6600:38:3420
7ZA532Náprstková MichaelaSlaný8800:40:2519
8ZB553Smažíková AlenaTábor7300:41:0918
9ZC568Hulinská RenataPraha 46800:41:4517
10ZD5711Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:42:5216
11ZC589Bumbová MartinaBáječné ženy v běhu6900:43:3015

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód