hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh zámeckým parkem - Žamberk

6.10.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh zámeckým parkem - Žamberk
  • datum konání: 6.10.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK LO Žamberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh zámeckým parkem - Žamberk

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žákyně 9 let a mladší (trať 0,800 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2388Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:29-
1Ž2385Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:29-
3Ž26101Vávrová MarkétaKB Letohrad9200:03:38-
4Ž2899Satoriová MartinaKB Letohrad9200:03:39-
5Ž2930Schejbalová AlenaSkuhrov nad Bělou9300:03:40-
6Ž21087Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:43-
7Ž21326Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:03:50-
8Ž21581Plocková RenataSokol Žamberk9200:03:53-
9Ž216100Kavková BarboraKB Letohrad9200:03:55-
10Ž217106Stráníková TerezieKB Letohrad9300:03:56-
11Ž219105Adamcová MartinaKB Letohrad9300:03:58-
12Ž220107Mertová AnetaKB Letohrad9300:04:00-
13Ž22186Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:04:02-
14Ž227103Tomanová VeronikaKB Letohrad9300:04:09-
15Ž23083Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:04:16-
16Ž231104Motyčková LucieKB OEZ Letohrad9300:04:24-
17Ž23292Écsiová DominikaDlouhá Třebová9200:04:25-
18Ž23384Šimková DominikaSKI Česká Třebová9300:04:27-
19Ž23680Kladivová ŠárkaŽamberk9300:04:58-
20Ž237118Kalousková PetraSK Žamberk9300:05:03-
21Ž23862Goňová NikolaKB Letohrad9700:07:50-

Nejmladší žáci 9 let a mladší (trať 0,800 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2166Všetička VojtěchSportovní klub Žamberk9200:03:26-
2M2225Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:03:28-
3M2589Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:32-
4M26121Junk VítSokol Žamberk9200:03:38-
5M21135Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:03:47-
5M21134Rýznar TomášPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:47-
7M21390Felcman PetrSKI Česká Třebová9300:03:50-
8M218109Adamec MarekKB Letohrad9300:03:56-
9M22265Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:04-
10M22331Rýznar MichalTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:04:06-
10M22332Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:06-
12M225111Suchodol JiříKB Letohrad9200:04:07-
13M22633Šabata JosefPORKERT Skuhrov n. B.9300:04:08-
14M2281Exler MartinŽamberk9300:04:10-
15M229110Krejsa VojtaKB Letohrad9300:04:15-
16M23461Niklíček DanielŽamberk9400:04:32-
17M23524Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:04:34-
-M2-108Řehák AdamKB Letohrad92DNF-

Mladší žákyně 10-11 let (trať 1,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3136Rýznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:03:58-
2Ž3291Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:04:01-
3Ž3310Škodová MichaelaKB OEZ Letohrad9000:04:03-
4Ž349Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:04-
5Ž3514Havlová MichaelaKB Letohrad9100:04:12-
6Ž3663Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:04:15-
7Ž3770Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:21-
8Ž3812Levá NikolaKB Letohrad9000:04:22-
9Ž3911Hubálková DenisaKB Letohrad9000:04:30-
10Ž31075Válková MarcelaSK Žamberk9100:04:32-
11Ž31176Chládková ZuzanaSK Žamberk9100:04:40-
12Ž31213Lipenská RadkaKB Letohrad9000:04:43-
13Ž31374Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:54-
14Ž31472Poláková TerezaSokol Žamberk9100:05:01-
15Ž31569Andrlová PetraSportovní klub Žamberk9100:05:11-
16Ž31671Matějíčková LucieŽamberk9000:05:21-
17Ž31773Šafářová SimonaSportovní klub Žamberk9100:05:27-

Mladší žáci 10-11 let (trať 1,500 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3123Vávra VlastimilKB Letohrad9100:06:23-
2M3237Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou9100:06:24-
3M3315Faltus LukášKB Letohrad9000:06:33-
4M3439Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:06:39-
5M3517Horák TomášKB Letohrad9000:06:41-
6M3693Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:06:53-
7M3716Exler KamilKB Letohrad9000:06:54-
8M3818Ďuran TomášKB Letohrad9100:07:00-
9M3919Chládek JanKB Letohrad9100:07:04-
10M31038Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:07:07-
10M31040Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:07:07-
12M31267Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:07:17-
13M313116Marx VítTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:07:19-
14M31468Exler OndřejŽamberk9000:07:36-
15M31521Adamec PetrKB Letohrad9100:07:43-
16M31622Šembera JiříKB Letohrad9100:07:47-

Starší žákyně 12-13 let (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM194Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:21-
2ŽM250Bartošová SimonaKB Letohrad8800:06:38-
3ŽM348Krejsová TerezaKB Letohrad8900:06:52-
4ŽM447Černohorská ŽanetaKB Letohrad8900:06:59-
5ŽM542Rýznarová JanaPORKERT Skuhrov n. B.8900:07:00-
6ŽM851Jakubcová ZuzanaKB Letohrad8800:07:26-
7ŽM941Stempelová AnetaPORKERT Skuhrov n. B.8900:07:33-
8ŽM1049Seidlová BarboraKB Letohrad8900:07:36-
9ŽM1278Hubálková MarkétaSK Žamberk8800:07:51-
10ŽM1477Hauptmanová LucieSK Žabovřesky Brno8900:07:59-

Starší žáci 12-13 let (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM652Kristejn LukášLetohrad8900:07:08-
2MM795Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:07:10-
3MM16113Žďárek RomanLetohrad8800:08:06-
4MM1953Goňa JanKB Letohrad8900:10:30-

Mladší dorostenky 14-15 let (trať 2,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS11112Málková MarcelaKB Letohrad8700:07:41-
2ŽS1354Kročová AlenaKB Letohrad8700:07:57-
3ŽS1555Goňová NelaKB Letohrad8700:08:00-
4ŽS1757Leinweberová MartinaLetohrad8600:08:22-
5ŽS1879Jirů KristýnaSK Žamberk8700:08:26-

Mladší dorostenci 14-15 let (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS18Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:10:02-
2MS227Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:10:05-
3MS346Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:10:23-
4MS556Mikula MartinKB Letohrad8700:10:43-
5MS643Kinzel TomášPORKERT Skuhrov n. B.8700:10:48-

Starší dorostenci 16-17 let (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD158Moravec MartinKB Letohrad8400:19:47-
2MD229Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:19:57-
3MD445Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:21:25-

Starší dorostenky 16-17 let (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD444Janečková IvaPORKERT Skuhrov n. B.8400:10:33-

Muži 18-39 let (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1228Dobšíček Pavel2 B Tým8000:27:49-
2MA1582Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:29:25-
3MA1696Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová8200:29:52-
4MA1797Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:30:21-
5MA18115Faltus JiříKB Letohrad8100:32:10-
6MA195Kalous PetrSK Žamberk7700:32:34-
7MA20120Novotný LuděkŽamberk6200:33:00-
8MA217Strnad Tomᚎamberk6900:33:10-
9MA22102Suchodol JosefBorec Žamberk6700:33:48-
10MA236Exler PavelSokol Žamberk8200:33:50-
11MA2464Havrda JiříŽamberk7300:35:07-

Muži 40 let a starší (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB398Čechal MilanSKI Klub Česká Třebová5900:20:48-
2MB5124Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:38-
3MB659Jandejsek ZdeněkKB Letohrad6100:22:18-
4MB737Leicht JiříASPV Těchonín4900:23:34-
5MB860Douda RadekKB Letohrad5800:24:25-
6MB9114Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:24:53-
7MB103Koblížek JindřichZákopanka4800:25:19-
8MB114Exler PavelZEZ Žamberk5800:25:29-
9MB13125Strnad JosefSokol Žamberk4400:28:28-
10MB14119Kalousek JanKČT Žamberk4100:28:32-
11MB252Kalous VladimírŽamberk4300:43:37-

Ženy 18 let a starší (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA7117Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:12:44-
2ŽA8123Michlová MagdalenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:14:00-
3ŽA9122Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.6500:14:24-

Trať 0,800 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2166Všetička VojtěchSportovní klub Žamberk9200:03:26-
2M2225Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:03:28-
1Ž2388Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:03:29-
1Ž2385Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:29-
3M2589Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:32-
4M26121Junk VítSokol Žamberk9200:03:38-
3Ž26101Vávrová MarkétaKB Letohrad9200:03:38-
4Ž2899Satoriová MartinaKB Letohrad9200:03:39-
5Ž2930Schejbalová AlenaSkuhrov nad Bělou9300:03:40-
6Ž21087Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:43-
5M21134Rýznar TomášPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:47-
5M21135Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:03:47-
7Ž21326Faltusová KrystýnaAtletika Jablonné nad Orlicí 00:03:50-
7M21390Felcman PetrSKI Česká Třebová9300:03:50-
8Ž21581Plocková RenataSokol Žamberk9200:03:53-
9Ž216100Kavková BarboraKB Letohrad9200:03:55-
10Ž217106Stráníková TerezieKB Letohrad9300:03:56-
8M218109Adamec MarekKB Letohrad9300:03:56-
11Ž219105Adamcová MartinaKB Letohrad9300:03:58-
12Ž220107Mertová AnetaKB Letohrad9300:04:00-
13Ž22186Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:04:02-
9M22265Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:04-
10M22332Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:06-
10M22331Rýznar MichalTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:04:06-
12M225111Suchodol JiříKB Letohrad9200:04:07-
13M22633Šabata JosefPORKERT Skuhrov n. B.9300:04:08-
14Ž227103Tomanová VeronikaKB Letohrad9300:04:09-
14M2281Exler MartinŽamberk9300:04:10-
15M229110Krejsa VojtaKB Letohrad9300:04:15-
15Ž23083Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:04:16-
16Ž231104Motyčková LucieKB OEZ Letohrad9300:04:24-
17Ž23292Écsiová DominikaDlouhá Třebová9200:04:25-
18Ž23384Šimková DominikaSKI Česká Třebová9300:04:27-
16M23461Niklíček DanielŽamberk9400:04:32-
17M23524Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:04:34-
19Ž23680Kladivová ŠárkaŽamberk9300:04:58-
20Ž237118Kalousková PetraSK Žamberk9300:05:03-
21Ž23862Goňová NikolaKB Letohrad9700:07:50-

Trať 1,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3136Rýznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:03:58-
2Ž3291Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:04:01-
3Ž3310Škodová MichaelaKB OEZ Letohrad9000:04:03-
4Ž349Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:04-
5Ž3514Havlová MichaelaKB Letohrad9100:04:12-
6Ž3663Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:04:15-
7Ž3770Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:21-
8Ž3812Levá NikolaKB Letohrad9000:04:22-
9Ž3911Hubálková DenisaKB Letohrad9000:04:30-
10Ž31075Válková MarcelaSK Žamberk9100:04:32-
11Ž31176Chládková ZuzanaSK Žamberk9100:04:40-
12Ž31213Lipenská RadkaKB Letohrad9000:04:43-
13Ž31374Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:54-
14Ž31472Poláková TerezaSokol Žamberk9100:05:01-
15Ž31569Andrlová PetraSportovní klub Žamberk9100:05:11-
16Ž31671Matějíčková LucieŽamberk9000:05:21-
17Ž31773Šafářová SimonaSportovní klub Žamberk9100:05:27-

Trať 1,500 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3123Vávra VlastimilKB Letohrad9100:06:23-
2M3237Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou9100:06:24-
3M3315Faltus LukášKB Letohrad9000:06:33-
4M3439Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:06:39-
5M3517Horák TomášKB Letohrad9000:06:41-
6M3693Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:06:53-
7M3716Exler KamilKB Letohrad9000:06:54-
8M3818Ďuran TomášKB Letohrad9100:07:00-
9M3919Chládek JanKB Letohrad9100:07:04-
10M31038Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:07:07-
10M31040Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:07:07-
12M31267Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:07:17-
13M313116Marx VítTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:07:19-
14M31468Exler OndřejŽamberk9000:07:36-
15M31521Adamec PetrKB Letohrad9100:07:43-
16M31622Šembera JiříKB Letohrad9100:07:47-

Trať 2,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM194Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:21-
2ŽM250Bartošová SimonaKB Letohrad8800:06:38-
3ŽM348Krejsová TerezaKB Letohrad8900:06:52-
4ŽM447Černohorská ŽanetaKB Letohrad8900:06:59-
5ŽM542Rýznarová JanaPORKERT Skuhrov n. B.8900:07:00-
1MM652Kristejn LukášLetohrad8900:07:08-
2MM795Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:07:10-
6ŽM851Jakubcová ZuzanaKB Letohrad8800:07:26-
7ŽM941Stempelová AnetaPORKERT Skuhrov n. B.8900:07:33-
8ŽM1049Seidlová BarboraKB Letohrad8900:07:36-
1ŽS11112Málková MarcelaKB Letohrad8700:07:41-
9ŽM1278Hubálková MarkétaSK Žamberk8800:07:51-
2ŽS1354Kročová AlenaKB Letohrad8700:07:57-
10ŽM1477Hauptmanová LucieSK Žabovřesky Brno8900:07:59-
3ŽS1555Goňová NelaKB Letohrad8700:08:00-
3MM16113Žďárek RomanLetohrad8800:08:06-
4ŽS1757Leinweberová MartinaLetohrad8600:08:22-
5ŽS1879Jirů KristýnaSK Žamberk8700:08:26-
4MM1953Goňa JanKB Letohrad8900:10:30-

Trať 3,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS18Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:10:02-
2MS227Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:10:05-
3MS346Hostinský FilipTJ PORKERT Skuhrov n. B.8600:10:23-
1ŽD444Janečková IvaPORKERT Skuhrov n. B.8400:10:33-
4MS556Mikula MartinKB Letohrad8700:10:43-
5MS643Kinzel TomášPORKERT Skuhrov n. B.8700:10:48-
1ŽA7117Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:12:44-
2ŽA8123Michlová MagdalenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.7600:14:00-
3ŽA9122Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.6500:14:24-

Trať 6,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD158Moravec MartinKB Letohrad8400:19:47-
2MD229Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:19:57-
1MB398Čechal MilanSKI Klub Česká Třebová5900:20:48-
3MD445Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:21:25-
2MB5124Skalický JiříSokol Žamberk5000:21:38-
3MB659Jandejsek ZdeněkKB Letohrad6100:22:18-
4MB737Leicht JiříASPV Těchonín4900:23:34-
5MB860Douda RadekKB Letohrad5800:24:25-
6MB9114Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:24:53-
7MB103Koblížek JindřichZákopanka4800:25:19-
8MB114Exler PavelZEZ Žamberk5800:25:29-
1MA1228Dobšíček Pavel2 B Tým8000:27:49-
9MB13125Strnad JosefSokol Žamberk4400:28:28-
10MB14119Kalousek JanKČT Žamberk4100:28:32-
2MA1582Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:29:25-
3MA1696Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová8200:29:52-
4MA1797Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:30:21-
5MA18115Faltus JiříKB Letohrad8100:32:10-
6MA195Kalous PetrSK Žamberk7700:32:34-
7MA20120Novotný LuděkŽamberk6200:33:00-
8MA217Strnad Tomᚎamberk6900:33:10-
9MA22102Suchodol JosefBorec Žamberk6700:33:48-
10MA236Exler PavelSokol Žamberk8200:33:50-
11MA2464Havrda JiříŽamberk7300:35:07-
11MB252Kalous VladimírŽamberk4300:43:37-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód