Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hvězdu

12.7.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hvězdu
  • datum konání: 12.7.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Police nad Metují, Masarykovo náměstí
14:30 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12:00 hodin

Startovné

60,- Kč v hlavním závodě (8,9 km a 5 km)

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení 505 m
POZOR ! - juniorky do 19 let, muži nad 80 let - trať 5 km

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první tři v kategorii, finanční pro prvních pět v absolutním pořadí mužů i žen, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Spartak Police nad Metují
Jaroslav Mazač
Žďárská 302
549 54 Police nad Metují
tel. 605 901 133

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jmaja@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Běh na Hvězdu

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3038

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Šír Václav4815
Marek František4115
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kubrová Dagmar6312
Kolář Radek6912
Kubr Václav5512
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Tichý Pavel6311
Tůmová Eva6910
Vaš Matěj8310
Šimůnek Jan8210
Vacarda Vladimír5910
Hejl Dušan8410
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 29.07.2014, 08:32
  • zobrazeno 1337x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6252Němec JaroslavBONBON9600:49:3535
2MJ107102Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:04:0031
3MJ109175Peška MiroslavGymnázium Broumov9801:05:3327
Muži A (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:4535
2MA2147Čivrný JiříELEVENTESTEAM8000:38:1331
3MA574Flegl VlastimilVrchlabí8600:38:5727
4MA664Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:39:1024
5MA7145Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:3122
6MA848Hruška JanOlfin car Vella Trutnov8900:39:3420
7MA10155Majoroš MichalPolice nad Metují8600:39:4619
8MA1167Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:40:1918
9MA1621Penc OndřejCyklo TONY7700:41:0017
10MA18152Šolc VítězslavBLK Machov9100:41:5116
11MA21173Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:42:2915
12MA22169Pohl VáclavSpartak Police nad Metují8000:42:5314
13MA23127Valenta TomášPardubice7600:43:0013
14MA25153Macháček LukášHOVRCH7900:43:3212
15MA265Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:44:0911
16MA28104Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:44:1410
17MA2934Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:44:239
18MA32156Šrůtek DavidBKL Machov8000:45:088
19MA44120Rücker JakubBonbon Lhota8800:46:587
20MA47159Schejbal JanTeplice nad Metují7600:47:206
21MA5460Chudý JonášTriClub Dobruška9000:48:205
22MA6099Kollert LukášHasiči Velká Ledhuje7700:49:264
23MA63103Lán JakubHradec Králové8600:49:363
24MA64176Jirka JanAC Náchod8300:49:592
25MA69132Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:50:311
26MA71131Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:50:561
27MA7727Hanousek JakubPolice nad Metují9100:52:531
28MA88139Huček JakubVella cycling8700:56:291
29MA11012Kůtek JiříJičín9001:05:341
30MA12239Lebedinský AlešDO KONČIN Jaroměř7801:23:341
31MA124107Buchar Filipwiridium.cz 01:44:241
Muži B (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB359Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:2935
2MB4165Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:38:4631
3MB997Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3827
4MB12158Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:40:2724
5MB19170Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:0722
6MB248Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:0420
7MB31137Vít PavelVella cycling7100:44:5519
8MB3347Scheuer JanActivity Lanškroun6600:45:1118
9MB3458Polej JiříHronov7100:45:1217
10MB5372Vašíček RomanSK Radvanice7400:48:1016
11MB5628Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:48:3015
12MB58130Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:48:5114
13MB6170Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:49:3213
14MB65144Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:50:1812
15MB6690Belobrad IvanŽamberk6600:50:2511
16MB7376Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:51:4010
17MB87174Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw7200:56:21-
18MB98172Kročil VladimírÁdrteam Adršpach7400:59:319
19MB10361Moník MilanMT Smiřice6901:01:018
20MB108133Poláček JanNáchod6801:04:467
21MB1119Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:05:526
-MB-100Šesták KarelŠEPA R.S.71DNF-
Muži C (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1315Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:2835
2MC14162Vaněk PetrAC Praha6100:40:3931
3MC1798Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2027
4MC20163Raim LadislavNový Hradec Králové6400:42:1824
5MC27157Siegel JosefAC Choceň5800:44:1222
6MC3820Vanta JosefSK Hronov6200:45:4620
7MC4175Čipera RadekSK Radvanice6400:46:2519
8MC4278Skalický JosefArtla Žichlínek6200:46:3318
9MC43151Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:3717
10MC45146Tichý PavelAC Náchod6300:47:0916
11MC46171Zelený LuděkAC ND /DomaŽďár6100:47:1615
12MC5789Malý JiříBroumoc6300:48:3614
13MC59115Bláha MilanAF Křovice5700:49:2513
14MC70167Prokop OndřejDROMEVS Brno6200:50:4312
15MC7482Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:5711
16MC7562Lanta StanislavVelké Poříčí6300:52:0010
17MC76160Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:339
18MC83150Kučera ZdeněkAC Náchod5500:54:188
19MC8451Němec MilošBonbon Praha5900:54:597
20MC86134Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:55:206
21MC8980Sedlák JiříPřelouč5800:56:315
22MC96123Rücker OldřichBonbon Lhota5500:58:484
23MC10194Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:59:553
24MC102129Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:00:272
Muži D (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3991Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:46:0335
2MD4854Flegl VlastimilBrtev5300:47:2331
3MD4969Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:5027
4MD7283Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:2624
5MD9186Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:56:4122
6MD952Cipl FrantišekBonbon Praha5100:58:4520
7MD97168Krajč ZdeněkKRAJČ Trutnov5400:59:2119
8MD99140Sponar JanTesla Brno5000:59:3218
9MD11792Tučný JanMK Pardubice4701:08:1017
Muži E (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7885Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:52:5935
2ME10041Marek FrantišekSK Hronov4100:59:4931
3ME1121Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:06:0727
4ME12145Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:18:4424
Muži F (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF116Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:44:18-
2MF287Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:00:47-
Juniorky (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35136Rudolfová TerezaVella cycling8900:45:1335
2ZA5118Luštincová LucieADIDAS OUTDOOR TEAM9300:48:0431
3ZA68118Khýrová AnetaRedpoint Teplice n. Met.9300:50:2827
4ZA8093Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:53:2124
5ZA9249Sokolová LibušeNové Město nad Metují8800:56:5622
6ZA105148Šramarová ŠárkaJaroměř8501:03:4820
7ZA11411Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:07:1019
8ZA115161Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:2618
9ZA12240Lebedinská MarcelaDO KONČIN Jaroměř8801:23:3417
-ZA-13Haramulová LenkaPraha 587DNF-
Ženy B (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1517Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:40:5435
2ZB30149Havlová MarieOlfin car Vella Trutnov7600:44:2531
3ZB3688Hanušová LenkaTT Janovičky7900:45:3027
4ZB3784Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:45:3624
5ZB4029Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:1022
6ZB52143Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:48:0520
7ZB6731Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:50:2719
8ZB8168Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:53:3618
9ZB8295Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:53:5117
10ZB10633Malá DagmarPolice nad Metují7301:03:5916
Ženy C (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5010Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:47:5435
2ZC55112Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:48:2931
3ZC79166Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:53:1027
4ZC90125Jirásková EvaLanškroun6400:56:3824
5ZC9455Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:58:4022
6ZC11373Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:07:0220
7ZC119105Šternerová HanaHradec Králové6301:09:4119
8ZC12035Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:12:3018
Ženy D (trať 8,9 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD85114Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:55:0735
2ZD9336Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:58:0931
3ZD10426Vacková HanaSokol Starkoč5601:02:5227
4ZD11643Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:07:4424
5ZD11881Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:3022
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF116Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:44:18-
2MF287Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:00:47-
Trať 8,9 km, 250 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:4535
2MA2147Čivrný JiříELEVENTESTEAM8000:38:1331
1MB359Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:2935
2MB4165Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:38:4631
3MA574Flegl VlastimilVrchlabí8600:38:5727
4MA664Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:39:1024
5MA7145Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:3122
6MA848Hruška JanOlfin car Vella Trutnov8900:39:3420
3MB997Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3827
7MA10155Majoroš MichalPolice nad Metují8600:39:4619
8MA1167Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:40:1918
4MB12158Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:40:2724
1MC1315Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:2835
2MC14162Vaněk PetrAC Praha6100:40:3931
1ZB1517Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:40:5435
9MA1621Penc OndřejCyklo TONY7700:41:0017
3MC1798Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2027
10MA18152Šolc VítězslavBLK Machov9100:41:5116
5MB19170Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:0722
4MC20163Raim LadislavNový Hradec Králové6400:42:1824
11MA21173Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:42:2915
12MA22169Pohl VáclavSpartak Police nad Metují8000:42:5314
13MA23127Valenta TomášPardubice7600:43:0013
6MB248Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:0420
14MA25153Macháček LukášHOVRCH7900:43:3212
15MA265Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:44:0911
5MC27157Siegel JosefAC Choceň5800:44:1222
16MA28104Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:44:1410
17MA2934Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:44:239
2ZB30149Havlová MarieOlfin car Vella Trutnov7600:44:2531
7MB31137Vít PavelVella cycling7100:44:5519
18MA32156Šrůtek DavidBKL Machov8000:45:088
8MB3347Scheuer JanActivity Lanškroun6600:45:1118
9MB3458Polej JiříHronov7100:45:1217
1ZA35136Rudolfová TerezaVella cycling8900:45:1335
3ZB3688Hanušová LenkaTT Janovičky7900:45:3027
4ZB3784Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:45:3624
6MC3820Vanta JosefSK Hronov6200:45:4620
1MD3991Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:46:0335
5ZB4029Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:1022
7MC4175Čipera RadekSK Radvanice6400:46:2519
8MC4278Skalický JosefArtla Žichlínek6200:46:3318
9MC43151Šolc VítězslavBKL Machov5700:46:3717
19MA44120Rücker JakubBonbon Lhota8800:46:587
10MC45146Tichý PavelAC Náchod6300:47:0916
11MC46171Zelený LuděkAC ND /DomaŽďár6100:47:1615
20MA47159Schejbal JanTeplice nad Metují7600:47:206
2MD4854Flegl VlastimilBrtev5300:47:2331
3MD4969Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:5027
1ZC5010Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:47:5435
2ZA5118Luštincová LucieADIDAS OUTDOOR TEAM9300:48:0431
6ZB52143Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:48:0520
10MB5372Vašíček RomanSK Radvanice7400:48:1016
21MA5460Chudý JonášTriClub Dobruška9000:48:205
2ZC55112Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:48:2931
11MB5628Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:48:3015
12MC5789Malý JiříBroumoc6300:48:3614
12MB58130Bláha KamilAC SPED Pardubice7200:48:5114
13MC59115Bláha MilanAF Křovice5700:49:2513
22MA6099Kollert LukášHasiči Velká Ledhuje7700:49:264
13MB6170Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:49:3213
1MJ6252Němec JaroslavBONBON9600:49:3535
23MA63103Lán JakubHradec Králové8600:49:363
24MA64176Jirka JanAC Náchod8300:49:592
14MB65144Kaška FilipDukase Hradec Králové7100:50:1812
15MB6690Belobrad IvanŽamberk6600:50:2511
7ZB6731Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:50:2719
3ZA68118Khýrová AnetaRedpoint Teplice n. Met.9300:50:2827
25MA69132Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:50:311
14MC70167Prokop OndřejDROMEVS Brno6200:50:4312
26MA71131Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8300:50:561
4MD7283Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:2624
16MB7376Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:51:4010
15MC7482Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:5711
16MC7562Lanta StanislavVelké Poříčí6300:52:0010
17MC76160Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:339
27MA7727Hanousek JakubPolice nad Metují9100:52:531
1ME7885Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:52:5935
3ZC79166Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:53:1027
4ZA8093Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:53:2124
8ZB8168Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:53:3618
9ZB8295Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:53:5117
18MC83150Kučera ZdeněkAC Náchod5500:54:188
19MC8451Němec MilošBonbon Praha5900:54:597
1ZD85114Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:55:0735
20MC86134Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:55:206
17MB87174Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw7200:56:21-
28MA88139Huček JakubVella cycling8700:56:291
21MC8980Sedlák JiříPřelouč5800:56:315
4ZC90125Jirásková EvaLanškroun6400:56:3824
5MD9186Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:56:4122
5ZA9249Sokolová LibušeNové Město nad Metují8800:56:5622
2ZD9336Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:58:0931
5ZC9455Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:58:4022
6MD952Cipl FrantišekBonbon Praha5100:58:4520
22MC96123Rücker OldřichBonbon Lhota5500:58:484
7MD97168Krajč ZdeněkKRAJČ Trutnov5400:59:2119
18MB98172Kročil VladimírÁdrteam Adršpach7400:59:319
8MD99140Sponar JanTesla Brno5000:59:3218
2ME10041Marek FrantišekSK Hronov4100:59:4931
23MC10194Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:59:553
24MC102129Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:00:272
19MB10361Moník MilanMT Smiřice6901:01:018
3ZD10426Vacková HanaSokol Starkoč5601:02:5227
6ZA105148Šramarová ŠárkaJaroměř8501:03:4820
10ZB10633Malá DagmarPolice nad Metují7301:03:5916
2MJ107102Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:04:0031
20MB108133Poláček JanNáchod6801:04:467
3MJ109175Peška MiroslavGymnázium Broumov9801:05:3327
29MA11012Kůtek JiříJičín9001:05:341
21MB1119Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:05:526
3ME1121Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:06:0727
6ZC11373Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:07:0220
7ZA11411Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:07:1019
8ZA115161Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:07:2618
4ZD11643Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:07:4424
9MD11792Tučný JanMK Pardubice4701:08:1017
5ZD11881Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:3022
7ZC119105Šternerová HanaHradec Králové6301:09:4119
8ZC12035Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:12:3018
4ME12145Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:18:4424
9ZA12240Lebedinská MarcelaDO KONČIN Jaroměř8801:23:3417
30MA12239Lebedinský AlešDO KONČIN Jaroměř7801:23:341
31MA124107Buchar Filipwiridium.cz 01:44:241
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1116Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:4535
2MA2147Čivrný JiříELEVENTESTEAM8000:38:1331
3MB359Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:2927
4MB4165Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:38:4624
5MA574Flegl VlastimilVrchlabí8600:38:5722
6MA664Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:39:1020
7MA7145Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:3119
8MA848Hruška JanOlfin car Vella Trutnov8900:39:3418
9MB997Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:39:3817
10MA10155Majoroš MichalPolice nad Metují8600:39:4616
11MA1167Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:40:1915
12MB12158Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:40:2714
13MC1315Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:40:2813
14MC14162Vaněk PetrAC Praha6100:40:3912
15MA1621Penc OndřejCyklo TONY7700:41:0011
16MC1798Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:2010
17MA18152Šolc VítězslavBLK Machov9100:41:519
18MB19170Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:078
19MC20163Raim LadislavNový Hradec Králové6400:42:187
20MA21173Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:42:296
21MA22169Pohl VáclavSpartak Police nad Metují8000:42:535
22MA23127Valenta TomášPardubice7600:43:004
23MB248Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:43:043
24MA25153Macháček LukášHOVRCH7900:43:322
25MA265Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:44:091

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód