Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ME v běhu do vrchu, Gap, Francie

12.7.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: ME v běhu do vrchu, Gap, Francie
  • datum konání: 12.7.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,15 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1207Sádlo DominikCZE9500:37:23105
2MJ2242Bozkurt FerhatTUR9700:37:42-
3MJ3244Karagoz RamazanTUR9700:38:19-
4MJ4201Innerhofer ManuelAUT9500:38:28-
5MJ5222Cavagna NadirITA9500:39:23-
6MJ6225Vender AlbertoITA9600:39:32-
7MJ8217Lawler AndrewGBR9500:39:49-
8MJ9214Adkin JacobGBR9600:39:50-
9MJ10224Ras DiegoITA9500:40:05-
10MJ11230Biro Florin EugenROU9600:40:09-
11MJ12206Kovář JáchymCZE9600:40:1193
12MJ13209Vošvrda SebastiánCZE9600:40:2281
13MJ14232Falcescu Mihai MarianROU9600:40:39-
14MJ15233Leanca AndreiROU9500:40:43-
15MJ16202Innerhofer Hans PeterAUT9500:40:46-
16MJ17218Lewis CiaranGBR9700:40:53-
17MJ19212Perez BastienFRA9600:41:00-
18MJ21210Barbe GeoffreyFRA9500:41:04-
19MJ22213Senee GauthierFRA9500:41:06-
19MJ22229Vieira BrunoPOR9500:41:06-
21MJ24243Inan MustafaTUR9500:41:11-
22MJ27216Hughes IoloGBR9600:41:36-
23MJ29220Mooney KillianIRL9500:41:44-
24MJ30208Šinágl ViktorCZE9700:41:4972
25MJ31238Bozic AljazSLO9600:41:55-
26MJ34211Demarcq RaphaelFRA9500:42:13-
27MJ35235Lavrikov EvgeniiRUS9600:42:14-
28MJ36203Meißel HannesAUT9500:42:35-
29MJ38240Trontelj ŽigaSLO9600:42:43-
30MJ39236Sintsov SemenRUS9500:42:46-
31MJ40226Celak MateuszPOL9600:42:50-
32MJ41234Kirillov EvgeniiRUS9700:42:53-
32MJ41221Mulhare DavidIRL9500:42:53-
34MJ43228Wiktorowicz SzymonPOL9600:43:00-
35MJ44223De Nardi MartinoITA9600:43:02-
35MJ44237Tarakanov KirillRUS9600:43:02-
37MJ49227Jaźwiecki StanisławPOL9500:43:32-
38MJ51231Enache Ciprian DumitruROU9500:43:49-
39MJ53239Lazar NejcSLO9600:43:59-
40MJ59245Sarihan SehmusTUR9600:44:20-
41MJ70246Pyshniak KostiantynUKR9500:45:19-
42MJ77205Fontaine TanguyBEL9600:45:46-
43MJ94241Brehovský MarioSVK9500:47:54-
44MJ97219Doyle CathalIRL9700:48:36-
-MJ-204Born AdrienBEL96DNF-
Muži (trať 12,8 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Dematteis BernardITA8600:56:10-
2MA221Simpson RobbieGBR9100:56:19-
3MA335Dematteis MartinITA8600:56:32-
4MA447Zinca Ionut AlinROU8300:56:45-
5MA553Kosovelj MitjaSLO8400:57:23-
6MA616Rancon JulienFRA8000:57:28-
7MA733Cagnati LucaITA9000:57:59-
8MA861Arslan AhmetTUR8600:58:22-
9MA948Chechun YuriyRUS8700:58:34-
10MA1020Douglas AndrewGBR8600:58:42-
11MA118Krupička RobertCZE7800:58:51105
12MA1214Jaillardon RenaudFRA8600:59:23-
13MA1313Bellamy BenjaminFRA8400:59:26-
14MA149Pavlišta VítCZE8500:59:2993
15MA1518Addison TomGBR8900:59:30-
16MA1610Crespo JavierESP7600:59:33-
17MA1712Solis DavidESP8100:59:45-
18MA1843Carvalho JosePOR7700:59:49-
19MA191Paternoster StefanAUT7901:00:00-
20MA2032Baldaccini AlexITA8801:00:24-
21MA2158Lustenberger DanielSUI9201:00:26-
22MA227Janů JanCZE9301:00:3181
23MA2344Muga RuiPOR8401:01:03-
24MA2462Kazan DenizTUR8901:01:15-
25MA2545Rodrigues PedroPOR7801:01:18-
26MA266Fejfar OndřejCZE8901:01:4172
27MA2764Muslu ErcanTUR8801:02:02-
28MA2849Gusev AleksandrRUS8501:02:15-
29MA2926Szabo SandorHUN9301:02:20-
30MA3028Hogan TomIRL8201:02:24-
31MA3142Barbosa VitorPOR8001:02:33-
32MA3229Macmahon BrianIRL8201:02:39-
33MA332Brandenbourg MichaelBEL8601:02:52-
34MA3456Egli PascalSUI8801:02:55-
35MA3563Kitir AkifTUR8901:03:00-
36MA3627Flynn EoinIRL8001:03:10-
37MA3759Wenk StephanSUI8201:03:19-
38MA3854Lapajne JoštSLO9401:03:24-
39MA3941Jastrzębski KamilPOL9201:03:32-
40MA4052Bregar GasperSLO9001:03:36-
40MA405Tevekelev StoyanBUL8901:03:36-
42MA4257Lattion EmmanuelSUI8801:03:41-
43MA4351Terentev AleksandrRUS9001:03:51-
44MA4430Ryan MarkIRL7801:04:23-
45MA4566Mykhalchuk PetroUKR8701:04:27-
46MA4655Tratnik MarkoSLO8601:04:45-
47MA4768Këllezi IllirALB8601:06:30-
48MA4825Pelsőczy AttilaHUN8301:06:47-
49MA494Wirtgen VincentBEL7601:06:56-
50MA5022Dialektos GeorgiosGRE8401:07:04-
51MA5146Atanasoaei Catalin ConstantinROU9301:07:40-
52MA5265Molinskyi VolodymyrUKR8901:08:10-
53MA5336Hübsch ThierryLUX7801:08:27-
54MA5423Fonyo SandorHUN8401:09:14-
55MA5560Kačáni PeterSVK8301:09:37-
56MA563Nijs SvenBEL8001:10:14-
57MA5731Malka HaimISR7001:11:44-
58MA5867Pohorelyi OleksiiUKR9201:12:50-
59MA5937Cilia CharlesMLT6501:13:37-
60MA6038Mifsud MelvinMLT7901:14:45-
61MA6139Said JohnMLT7401:15:30-
62MA6240Saliba JosephMLT7001:16:50-
-MA-19Dixon ShaunGBR82DNF-
-MA-15Meyssat EmmanuelFRA80DNF-
-MA-50Pagnuev AlexeyRUS82DNF-
-MA-11Meneses EnriqueESP73DNF-
Juniorky (trať 4,25 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1265Malir GeorgiaGBR9600:22:10-
2ZJ2286Atalay BaharTUR9800:22:20-
3ZJ3289Subatan BurcuTUR9700:22:42-
4ZJ4279Piscu Andreea AlinaROU9600:22:47-
5ZJ5285Čufer AnaSLO9600:22:51-
6ZJ6256Korvasová TerezaCZE9600:22:55105
7ZJ7263Graves CatrionaGBR9600:22:57-
8ZJ8260Racasan ElsaFRA9700:23:13-
9ZJ9287Kantekin Ümran SedefTUR9600:23:25-
10ZJ10282Klimenko MarinaRUS9700:23:29-
11ZJ11288Sari FadimeTUR9500:23:32-
12ZJ12274Pyzik WeronikaPOL9600:23:36-
12ZJ12254Beshirová CarmenCZE9800:23:3693
14ZJ14258Baudoin SalomeFRA9700:23:45-
15ZJ15259Poncet EliseFRA9500:23:47-
16ZJ16278Pascar IoanaROU9600:23:50-
17ZJ17273Zecca AlessiaITA9600:23:52-
18ZJ18257Stránská MichaelaCZE9700:23:5381
19ZJ19270Ciappini RobertaITA9600:23:55-
20ZJ20264Knappy ZaraGBR9500:23:57-
20ZJ20272Torcoli ElenaITA9600:23:57-
22ZJ22250Nahorna YanaUKR9600:24:01-
23ZJ23266Sharpe LydiaGBR9500:24:02-
24ZJ24252Moser HannahAUT9800:24:06-
24ZJ24281Belova EkaterinaRUS9600:24:06-
26ZJ26277Butnariu Alina DumitritaROU9800:24:14-
27ZJ27251Achleitner LisaAUT9700:24:23-
28ZJ28283Subbotina AlinaRUS9600:24:28-
29ZJ29253Wöhri SophiaAUT9600:24:36-
30ZJ30271Compagnoni GiuliaITA9600:24:39-
31ZJ31280Zudor Iulia MelindaROU9800:24:41-
32ZJ32261Tourtet JulieFRA9600:25:04-
33ZJ33284Zotova EkaterinaRUS9700:25:13-
34ZJ34267Mulroy AoifeIRL9700:25:21-
35ZJ35255Hrubá AnnaCZE9600:26:2872
36ZJ36276Agulha VanessaPOR9600:27:46-
37ZJ37275Zając LidiaPOL9600:28:25-
38ZJ38269Rafter EileenIRL9600:29:30-
39ZJ39268O'Connor NiamhIRL9600:39:18-
Ženy (trať 8,15 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7102Mayr AndreaAUT7900:39:43-
2ZA17156Kosovelj MatejaSLO8800:40:53-
3ZA20103Reiner SabineAUT8100:41:03-
4ZA25136Gaggi AliceITA8700:41:22-
5ZA26160Mathys MaudeSUI8700:41:34-
6ZA28121Clayton EmmaGBR8800:41:42-
7ZA32135Desco ElisaITA8200:42:02-
8ZA33163Büyükbezgin BurcuTUR9100:42:06-
9ZA37134Belotti ValentinaITA8000:42:40-
10ZA46169Espeso Elena MariaESP7200:43:08-
11ZA47117Dewalle ChristelFRA8300:43:09-
12ZA48124Tunstall SarahGBR8600:43:21-
13ZA50125Walshaw KatieGBR8400:43:42-
14ZA52149Danci LilianaROU9000:43:50-
15ZA54111Schorná PavlaCZE8000:44:00105
16ZA55119Jamsin LucieFRA8900:44:04-
17ZA56130McCormack SarahIRL8600:44:12-
18ZA57116Pérez VerónicaESP7900:44:14-
19ZA58144Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:44:15-
20ZA60132Mulligan SarahIRL8600:44:33-
21ZA61113Zahálková PavlaCZE8900:44:4193
22ZA62150Dragomir Denisa IonelaROU9200:44:48-
23ZA63155Rukhlyada ElenaRUS8600:44:54-
24ZA64157Krsinar NejaSLO9100:44:55-
25ZA65161Olejarova SilviaSVK8100:44:58-
26ZA66153Mityaeva EkaterinaRUS8900:45:09-
26ZA66120Sabrie AnaisFRA9400:45:09-
28ZA68110Fričková PavlaCZE8200:45:1381
29ZA69122Crawford MeganGBR8900:45:15-
30ZA70145Madureira RosaPOR7700:45:19-
31ZA72137Sortini ElisaITA8400:45:29-
32ZA73101Freitag KarinAUT8000:45:31-
33ZA74131Mcgee MichelleIRL8300:45:35-
34ZA75107Mihaylova MilkaBUL7200:45:38-
35ZA76118Gadi HafidaFRA7400:45:40-
36ZA78165Kabay SevimTUR9500:45:55-
37ZA79109Belusic BarbaraCRO8100:45:56-
38ZA80148Soares RosaPOR8900:46:02-
39ZA81147Nunes JoanaPOR8500:46:18-
40ZA82108Nineva MarinelaBUL9300:46:21-
41ZA83115Gómez RaquelESP8200:46:23-
42ZA84162Adanir SeyranTUR9300:46:29-
43ZA85106Marinova AntoniyaBUL8900:46:30-
44ZA86159Tratnik PetraSLO8800:46:36-
45ZA87164Can YaseminTUR9200:46:46-
46ZA88154Pankovskaya IrinaRUS8600:46:54-
47ZA89112Sekyrová IvanaCZE7100:47:00105
48ZA90142Cebo MariaPOL8400:47:25-
49ZA91151Loghin Dana ElenaROU9400:47:29-
50ZA92146Martinho CarlaPOR7600:47:38-
51ZA93104Balancier SarahBEL8400:47:42-
52ZA95158Mrak ValerijaSLO7100:48:23-
53ZA96143Rychter AntoninaPOL8500:48:25-
54ZA98168Ugrynchuk OksanaUKR8600:48:43-
55ZA99126Kodzsagogov ZsaklinHUN9000:48:49-
56ZA100152Petrescu NicoletaROU8800:49:01-
57ZA101128Zoltáni TenkeHUN8400:49:38-
58ZA102127Laluska ZsuzsaHUN8700:51:21-
59ZA103139Camilleri GiselleMLT7400:51:34-
60ZA104167Shabarkina KaterynaUKR8900:52:18-
61ZA105141Sammut AngeleMLT6600:52:36-
62ZA106140Hili CarmenMLT7000:53:50-
63ZA107133Ben Ami HanaISR8900:55:49-
64ZA108105Pashkouskaya KatsiarynaBLR7600:57:25-
65ZA109166Boyko IrynaUKR8200:58:35-
65ZA109138Arrigo FrancescaMLT8300:58:35-
Trať 4,25 km, 250 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1265Malir GeorgiaGBR9600:22:10-
2ZJ2286Atalay BaharTUR9800:22:20-
3ZJ3289Subatan BurcuTUR9700:22:42-
4ZJ4279Piscu Andreea AlinaROU9600:22:47-
5ZJ5285Čufer AnaSLO9600:22:51-
6ZJ6256Korvasová TerezaCZE9600:22:55105
7ZJ7263Graves CatrionaGBR9600:22:57-
8ZJ8260Racasan ElsaFRA9700:23:13-
9ZJ9287Kantekin Ümran SedefTUR9600:23:25-
10ZJ10282Klimenko MarinaRUS9700:23:29-
11ZJ11288Sari FadimeTUR9500:23:32-
12ZJ12274Pyzik WeronikaPOL9600:23:36-
12ZJ12254Beshirová CarmenCZE9800:23:3693
14ZJ14258Baudoin SalomeFRA9700:23:45-
15ZJ15259Poncet EliseFRA9500:23:47-
16ZJ16278Pascar IoanaROU9600:23:50-
17ZJ17273Zecca AlessiaITA9600:23:52-
18ZJ18257Stránská MichaelaCZE9700:23:5381
19ZJ19270Ciappini RobertaITA9600:23:55-
20ZJ20264Knappy ZaraGBR9500:23:57-
20ZJ20272Torcoli ElenaITA9600:23:57-
22ZJ22250Nahorna YanaUKR9600:24:01-
23ZJ23266Sharpe LydiaGBR9500:24:02-
24ZJ24252Moser HannahAUT9800:24:06-
24ZJ24281Belova EkaterinaRUS9600:24:06-
26ZJ26277Butnariu Alina DumitritaROU9800:24:14-
27ZJ27251Achleitner LisaAUT9700:24:23-
28ZJ28283Subbotina AlinaRUS9600:24:28-
29ZJ29253Wöhri SophiaAUT9600:24:36-
30ZJ30271Compagnoni GiuliaITA9600:24:39-
31ZJ31280Zudor Iulia MelindaROU9800:24:41-
32ZJ32261Tourtet JulieFRA9600:25:04-
33ZJ33284Zotova EkaterinaRUS9700:25:13-
34ZJ34267Mulroy AoifeIRL9700:25:21-
35ZJ35255Hrubá AnnaCZE9600:26:2872
36ZJ36276Agulha VanessaPOR9600:27:46-
37ZJ37275Zając LidiaPOL9600:28:25-
38ZJ38269Rafter EileenIRL9600:29:30-
39ZJ39268O'Connor NiamhIRL9600:39:18-
Trať 8,15 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1207Sádlo DominikCZE9500:37:23105
2MJ2242Bozkurt FerhatTUR9700:37:42-
3MJ3244Karagoz RamazanTUR9700:38:19-
4MJ4201Innerhofer ManuelAUT9500:38:28-
5MJ5222Cavagna NadirITA9500:39:23-
6MJ6225Vender AlbertoITA9600:39:32-
1ZA7102Mayr AndreaAUT7900:39:43-
7MJ8217Lawler AndrewGBR9500:39:49-
8MJ9214Adkin JacobGBR9600:39:50-
9MJ10224Ras DiegoITA9500:40:05-
10MJ11230Biro Florin EugenROU9600:40:09-
11MJ12206Kovář JáchymCZE9600:40:1193
12MJ13209Vošvrda SebastiánCZE9600:40:2281
13MJ14232Falcescu Mihai MarianROU9600:40:39-
14MJ15233Leanca AndreiROU9500:40:43-
15MJ16202Innerhofer Hans PeterAUT9500:40:46-
2ZA17156Kosovelj MatejaSLO8800:40:53-
16MJ17218Lewis CiaranGBR9700:40:53-
17MJ19212Perez BastienFRA9600:41:00-
3ZA20103Reiner SabineAUT8100:41:03-
18MJ21210Barbe GeoffreyFRA9500:41:04-
19MJ22213Senee GauthierFRA9500:41:06-
19MJ22229Vieira BrunoPOR9500:41:06-
21MJ24243Inan MustafaTUR9500:41:11-
4ZA25136Gaggi AliceITA8700:41:22-
5ZA26160Mathys MaudeSUI8700:41:34-
22MJ27216Hughes IoloGBR9600:41:36-
6ZA28121Clayton EmmaGBR8800:41:42-
23MJ29220Mooney KillianIRL9500:41:44-
24MJ30208Šinágl ViktorCZE9700:41:4972
25MJ31238Bozic AljazSLO9600:41:55-
7ZA32135Desco ElisaITA8200:42:02-
8ZA33163Büyükbezgin BurcuTUR9100:42:06-
26MJ34211Demarcq RaphaelFRA9500:42:13-
27MJ35235Lavrikov EvgeniiRUS9600:42:14-
28MJ36203Meißel HannesAUT9500:42:35-
9ZA37134Belotti ValentinaITA8000:42:40-
29MJ38240Trontelj ŽigaSLO9600:42:43-
30MJ39236Sintsov SemenRUS9500:42:46-
31MJ40226Celak MateuszPOL9600:42:50-
32MJ41234Kirillov EvgeniiRUS9700:42:53-
32MJ41221Mulhare DavidIRL9500:42:53-
34MJ43228Wiktorowicz SzymonPOL9600:43:00-
35MJ44223De Nardi MartinoITA9600:43:02-
35MJ44237Tarakanov KirillRUS9600:43:02-
10ZA46169Espeso Elena MariaESP7200:43:08-
11ZA47117Dewalle ChristelFRA8300:43:09-
12ZA48124Tunstall SarahGBR8600:43:21-
37MJ49227Jaźwiecki StanisławPOL9500:43:32-
13ZA50125Walshaw KatieGBR8400:43:42-
38MJ51231Enache Ciprian DumitruROU9500:43:49-
14ZA52149Danci LilianaROU9000:43:50-
39MJ53239Lazar NejcSLO9600:43:59-
15ZA54111Schorná PavlaCZE8000:44:00105
16ZA55119Jamsin LucieFRA8900:44:04-
17ZA56130McCormack SarahIRL8600:44:12-
18ZA57116Pérez VerónicaESP7900:44:14-
19ZA58144Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:44:15-
40MJ59245Sarihan SehmusTUR9600:44:20-
20ZA60132Mulligan SarahIRL8600:44:33-
21ZA61113Zahálková PavlaCZE8900:44:4193
22ZA62150Dragomir Denisa IonelaROU9200:44:48-
23ZA63155Rukhlyada ElenaRUS8600:44:54-
24ZA64157Krsinar NejaSLO9100:44:55-
25ZA65161Olejarova SilviaSVK8100:44:58-
26ZA66120Sabrie AnaisFRA9400:45:09-
26ZA66153Mityaeva EkaterinaRUS8900:45:09-
28ZA68110Fričková PavlaCZE8200:45:1381
29ZA69122Crawford MeganGBR8900:45:15-
41MJ70246Pyshniak KostiantynUKR9500:45:19-
30ZA70145Madureira RosaPOR7700:45:19-
31ZA72137Sortini ElisaITA8400:45:29-
32ZA73101Freitag KarinAUT8000:45:31-
33ZA74131Mcgee MichelleIRL8300:45:35-
34ZA75107Mihaylova MilkaBUL7200:45:38-
35ZA76118Gadi HafidaFRA7400:45:40-
42MJ77205Fontaine TanguyBEL9600:45:46-
36ZA78165Kabay SevimTUR9500:45:55-
37ZA79109Belusic BarbaraCRO8100:45:56-
38ZA80148Soares RosaPOR8900:46:02-
39ZA81147Nunes JoanaPOR8500:46:18-
40ZA82108Nineva MarinelaBUL9300:46:21-
41ZA83115Gómez RaquelESP8200:46:23-
42ZA84162Adanir SeyranTUR9300:46:29-
43ZA85106Marinova AntoniyaBUL8900:46:30-
44ZA86159Tratnik PetraSLO8800:46:36-
45ZA87164Can YaseminTUR9200:46:46-
46ZA88154Pankovskaya IrinaRUS8600:46:54-
47ZA89112Sekyrová IvanaCZE7100:47:00105
48ZA90142Cebo MariaPOL8400:47:25-
49ZA91151Loghin Dana ElenaROU9400:47:29-
50ZA92146Martinho CarlaPOR7600:47:38-
51ZA93104Balancier SarahBEL8400:47:42-
43MJ94241Brehovský MarioSVK9500:47:54-
52ZA95158Mrak ValerijaSLO7100:48:23-
53ZA96143Rychter AntoninaPOL8500:48:25-
44MJ97219Doyle CathalIRL9700:48:36-
54ZA98168Ugrynchuk OksanaUKR8600:48:43-
55ZA99126Kodzsagogov ZsaklinHUN9000:48:49-
56ZA100152Petrescu NicoletaROU8800:49:01-
57ZA101128Zoltáni TenkeHUN8400:49:38-
58ZA102127Laluska ZsuzsaHUN8700:51:21-
59ZA103139Camilleri GiselleMLT7400:51:34-
60ZA104167Shabarkina KaterynaUKR8900:52:18-
61ZA105141Sammut AngeleMLT6600:52:36-
62ZA106140Hili CarmenMLT7000:53:50-
63ZA107133Ben Ami HanaISR8900:55:49-
64ZA108105Pashkouskaya KatsiarynaBLR7600:57:25-
65ZA109166Boyko IrynaUKR8200:58:35-
65ZA109138Arrigo FrancescaMLT8300:58:35-
Trať 12,8 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Dematteis BernardITA8600:56:10-
2MA221Simpson RobbieGBR9100:56:19-
3MA335Dematteis MartinITA8600:56:32-
4MA447Zinca Ionut AlinROU8300:56:45-
5MA553Kosovelj MitjaSLO8400:57:23-
6MA616Rancon JulienFRA8000:57:28-
7MA733Cagnati LucaITA9000:57:59-
8MA861Arslan AhmetTUR8600:58:22-
9MA948Chechun YuriyRUS8700:58:34-
10MA1020Douglas AndrewGBR8600:58:42-
11MA118Krupička RobertCZE7800:58:51105
12MA1214Jaillardon RenaudFRA8600:59:23-
13MA1313Bellamy BenjaminFRA8400:59:26-
14MA149Pavlišta VítCZE8500:59:2993
15MA1518Addison TomGBR8900:59:30-
16MA1610Crespo JavierESP7600:59:33-
17MA1712Solis DavidESP8100:59:45-
18MA1843Carvalho JosePOR7700:59:49-
19MA191Paternoster StefanAUT7901:00:00-
20MA2032Baldaccini AlexITA8801:00:24-
21MA2158Lustenberger DanielSUI9201:00:26-
22MA227Janů JanCZE9301:00:3181
23MA2344Muga RuiPOR8401:01:03-
24MA2462Kazan DenizTUR8901:01:15-
25MA2545Rodrigues PedroPOR7801:01:18-
26MA266Fejfar OndřejCZE8901:01:4172
27MA2764Muslu ErcanTUR8801:02:02-
28MA2849Gusev AleksandrRUS8501:02:15-
29MA2926Szabo SandorHUN9301:02:20-
30MA3028Hogan TomIRL8201:02:24-
31MA3142Barbosa VitorPOR8001:02:33-
32MA3229Macmahon BrianIRL8201:02:39-
33MA332Brandenbourg MichaelBEL8601:02:52-
34MA3456Egli PascalSUI8801:02:55-
35MA3563Kitir AkifTUR8901:03:00-
36MA3627Flynn EoinIRL8001:03:10-
37MA3759Wenk StephanSUI8201:03:19-
38MA3854Lapajne JoštSLO9401:03:24-
39MA3941Jastrzębski KamilPOL9201:03:32-
40MA4052Bregar GasperSLO9001:03:36-
40MA405Tevekelev StoyanBUL8901:03:36-
42MA4257Lattion EmmanuelSUI8801:03:41-
43MA4351Terentev AleksandrRUS9001:03:51-
44MA4430Ryan MarkIRL7801:04:23-
45MA4566Mykhalchuk PetroUKR8701:04:27-
46MA4655Tratnik MarkoSLO8601:04:45-
47MA4768Këllezi IllirALB8601:06:30-
48MA4825Pelsőczy AttilaHUN8301:06:47-
49MA494Wirtgen VincentBEL7601:06:56-
50MA5022Dialektos GeorgiosGRE8401:07:04-
51MA5146Atanasoaei Catalin ConstantinROU9301:07:40-
52MA5265Molinskyi VolodymyrUKR8901:08:10-
53MA5336Hübsch ThierryLUX7801:08:27-
54MA5423Fonyo SandorHUN8401:09:14-
55MA5560Kačáni PeterSVK8301:09:37-
56MA563Nijs SvenBEL8001:10:14-
57MA5731Malka HaimISR7001:11:44-
58MA5867Pohorelyi OleksiiUKR9201:12:50-
59MA5937Cilia CharlesMLT6501:13:37-
60MA6038Mifsud MelvinMLT7901:14:45-
61MA6139Said JohnMLT7401:15:30-
62MA6240Saliba JosephMLT7001:16:50-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Krupička RobertCZE7800:58:51105
2MA149Pavlišta VítCZE8500:59:2993
3MA227Janů JanCZE9301:00:3181
4MA266Fejfar OndřejCZE8901:01:4172
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA54111Schorná PavlaCZE8000:44:00105
2ZA61113Zahálková PavlaCZE8900:44:4193
3ZA68110Fričková PavlaCZE8200:45:1381
4ZA89112Sekyrová IvanaCZE7100:47:0072

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Podle výše uvedeného ME nebiylo, ale já slyšel, že bylo. Tak bylo nebo nebylo.
serioznipepa
vysledky se zpracovavaji
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód