hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Rokytnice - Dvoračky

19.7.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice - Dvoračky
  • datum konání: 19.7.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Sociální sítě

Místo konání

Dolní náměstí v Rokytnici
14:00 hodin

Přihlášky

Sportovní hala TJ Spartak Rokytnice do 13:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 8,5 km
Převýšení: 750 m
asfalt a terén 1:2

Ceny pro vítěze

finanční a věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Šir Václav - tel. 481 523 375 (večer)
Kynčl Stanislav - tel. 723 502 546

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

stanikyncl@centrum.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Rokytnice - Dvoračky

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.07.2014, 10:15
  • zobrazeno již 957x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19135Šlofar VladimírOlfin Car Vella Trutnov9700:47:52105
2MJ25126Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:49:0493
3MJ32140Götz AdamOlfin Car Vella Trutnov9700:50:1281
4MJ3379Kožnar FrantišekČKS Ski Jilemnice9600:50:2572
5MJ35133Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:50:4266
6MJ4664Jirman ŠtěpánTJ Sokol Hradec Králové9700:54:0260
7MJ4780Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:54:2757
8MJ61116Votoček AdamTJ Stodůlky9500:58:0154

Muži A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:41:16105
2MA2128Horyna OndřejOlfin Car Vella Trutnov8700:42:3793
3MA330Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:43:2581
4MA4136Švarc MartinOlfin Car Vella Trutnov9400:44:1472
5MA560Herda JanSKP Nymburk8300:44:3066
6MA6104Berka RadimKozákov8200:44:5060
7MA78Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:44:5257
8MA877Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:1754
9MA9105Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:45:4551
10MA1031Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:46:0248
11MA1257Davídek DušanVrchlabí8100:47:0045
12MA15103Berka MartinAC Syner Turnov8500:47:3742
13MA16127Vozka PavelOlfin Car Vella Trutnov8900:47:4039
14MA1878Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:47:4536
15MA20129Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:48:2133
16MA22139Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:48:4630
17MA28100Bradna VáclavSilvini Madshus Team8000:49:2327
18MA2946Jakoubek MatějSilvini Madshus Team8200:49:3724
19MA3192Pokorný JanTJ Stodůlky Praha8800:49:4421
20MA3465Valenta TomášPardubice7600:50:3618
21MA3645Jakoubek TomášSMT Jablonec nad Nisou7900:51:1915
22MA37149Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:51:4012
23MA40142Stezka MartinChřibská8400:52:059
24MA412Minář MartinŽichlínek8400:52:146
25MA5611Netyk VladimírSokol Mnetěš7800:56:203
26MA6075Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:503
27MA6390Špringl ŠtěpánPraha 58400:58:073
28MA657Vařeka PavelLitovel - Orrero7500:58:463
29MA68122Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:59:073
30MA7015Svatý OndřejRokytnice nad Jizerou8400:59:533
31MA73101Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:00:183
32MA84124Pěnička JanMaroko7801:03:433
33MA8635Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou9001:03:493
34MA9316Červenka JaroslavDobřenice7901:05:053
35MA99141Černý VladimírHolec Bekele8101:06:033
36MA10289Venzara DavidOhrazenice7501:06:303
37MA10443Nedvěd JiříAlpin club Rokytnice nad Jizerou7801:06:383
38MA11140Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7601:08:003
39MA112111Crha ZdeněkMK Kladno7901:08:063
40MA117145Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:10:323
41MA118123Procházka LukášAC Rokytnice nad Jizerou7901:11:253
42MA12187Křenek PavelBosá noha - Liberec8101:13:293
43MA128120Suchá JanaČR8301:15:123
44MA130107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:17:143
45MA13344Rychtr PavelRybinova bouda7801:21:013
46MA139118Vízek FilipRokytnice nad Jizerou8201:31:363

Muži B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1485Beshir ErvinADIDAS Team ČR6700:47:32105
2MB2169Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:48:2893
3MB2339Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:48:5181
4MB2954Ondrášek MarekSMT Jablonec n.Nis.7400:49:3772
5MB38138Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:5366
6MB4356Petrlík MiloslavTJ Semily6700:53:0160
7MB48146Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6500:54:3157
8MB5297Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:55:2254
9MB5863Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:56:5551
10MB6496Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6500:58:3948
11MB66113Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:58:5845
12MB6942Číhař TomášChvojenec7000:59:2942
13MB7593Bednář PavelŠNECI na MAX6801:01:0539
14MB7783Czagan JanSDH Dědek7101:01:2436
15MB9558Belobrad IvanŽamberk6601:05:4833
16MB96117Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:05:4930
17MB9838Wolf DavidDesná v Jiz.h.7201:06:0127
18MB100121Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:06:2024
19MB12021Brdička TomášRokytnice n.Jiz. Dolní Letní7101:12:3021
20MB13134Zuzánek KarelSpartak Rokytnice n.Jiz.7001:17:1818

Muži C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1736Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:43105
2MC243Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:5693
3MC2668Jančík BořekSvartes Hořice6400:49:0881
4MC27110Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:49:1672
5MC5099Ježek MartinPlzeň - Újezd6400:54:5866
6MC5474Vanta JosefSK Hronov6200:55:5760
7MC5573Gombita JosefMost5800:56:1457
8MC62115Valenta MichalPrales Tužín6200:58:0354
9MC78134Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:02:0551
10MC80143Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:02:5648
11MC8137Hojač MojmírDesná v Jiz.h.5801:03:0945
12MC8559Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava6201:03:4642
13MC10620Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:5039
14MC10898Kobr JiříSK Zolboch6201:07:1736
15MC11995Válek JanPraha 56401:11:4533
16MC13462Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:21:1130

Muži D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1127Smrčka MilošBK Říčany5400:46:51105
2MD4532Krupička MiroslavJiskra Ústí nadOrlicí5300:53:3893
3MD5355Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:3081
4MD6753Flegl VlastimilBrtev5300:59:0472
5MD7461Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:3766
6MD7688Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:01:0960
7MD7922Brožek RadmilKRB Chrudim5401:02:2457
8MD87112Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:5354
9MD94132Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:0751
10MD11024Janový PetrAC Trial Plzeň4501:07:4048
11MD11612Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:09:5145
12MD12228Tučný JanMK Pardubice4701:13:3942
13MD12525Havlíček Vladimírneregistrován5101:14:2139
14MD12913Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:15:5336
15MD13210Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:19:2933
16MD13518Bräuer FriedwaldVFL Dresden-Bühlau, Deutschla5301:24:25-
-MD-19Mach FrantišekSKI KLUB Jablonec n.Nisou50DNF-

Muži E (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8271Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:03:21105
2ME10570Marek FrantišekSK Hronov4101:06:4793
3ME1264Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:14:3581

Juniorky (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5784Beshirová CarmenADIDAS Team ČR9800:56:37105
2ZJ7181Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:59:5993
3ZJ72131Adámková JanaOlfin Car Vella Trutnov9601:00:1781
4ZJ12347Hrdoušková MonikaSMT ČR9501:13:4572

Ženy A (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3933Šibravová LenkaKERTEAM8200:51:56105
2ZA51147Novotná TerezaOK 99 Hradec Králové9200:55:0493
3ZA8326Boháčová Lucieneregistrována8301:03:3381
4ZA9129Haramulová LenkaPraha 58701:04:3672
5ZA92106Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:4966
6ZA101125Filipiová EvaTJ Šumperk8601:06:2960
7ZA10791Kadeřávková AgátaTJ Stodůlky Praha8901:06:5257
8ZA11376Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:08:0954
9ZA11472Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:08:4951
10ZA136137Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:25:4148

Ženy B (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1341Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:47:26105
2ZB42130Havlová MarieOlfin Car - Vella Trutnov7600:52:5493
3ZB445Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:53:0681
4ZB4986Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:3872
5ZB8994Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7201:03:5666
6ZB109108Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:07:2560
7ZB12452Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:14:0157
8ZB138102Mládková MonikaJablonec nad Jizerou7901:30:2354

Ženy C (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8867Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:54105
2ZC9017Hänsel HeikeVFL Dresden-Bühlau, Deutschla6301:04:13-
3ZC11549Hrdoušková MartinaSMT6901:08:5093

Ženy D (trať 8,5 km, 750 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD59114Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:08105
2ZD9751Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:05:5093
3ZD10323Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:06:3581
4ZD12714Procházková IrenaTJ Háje5701:14:4272
5ZD1379Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:28:2866

Trať 8,5 km, 750 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:41:16105
2MA2128Horyna OndřejOlfin Car Vella Trutnov8700:42:3793
3MA330Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:43:2581
4MA4136Švarc MartinOlfin Car Vella Trutnov9400:44:1472
5MA560Herda JanSKP Nymburk8300:44:3066
6MA6104Berka RadimKozákov8200:44:5060
7MA78Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:44:5257
8MA877Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:1754
9MA9105Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:45:4551
10MA1031Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:46:0248
1MD1127Smrčka MilošBK Říčany5400:46:51105
11MA1257Davídek DušanVrchlabí8100:47:0045
1ZB1341Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:47:26105
1MB1485Beshir ErvinADIDAS Team ČR6700:47:32105
12MA15103Berka MartinAC Syner Turnov8500:47:3742
13MA16127Vozka PavelOlfin Car Vella Trutnov8900:47:4039
1MC1736Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:43105
14MA1878Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:47:4536
1MJ19135Šlofar VladimírOlfin Car Vella Trutnov9700:47:52105
15MA20129Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:48:2133
2MB2169Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:48:2893
16MA22139Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:48:4630
3MB2339Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:48:5181
2MC243Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:5693
2MJ25126Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:49:0493
3MC2668Jančík BořekSvartes Hořice6400:49:0881
4MC27110Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:49:1672
17MA28100Bradna VáclavSilvini Madshus Team8000:49:2327
4MB2954Ondrášek MarekSMT Jablonec n.Nis.7400:49:3772
18MA2946Jakoubek MatějSilvini Madshus Team8200:49:3724
19MA3192Pokorný JanTJ Stodůlky Praha8800:49:4421
3MJ32140Götz AdamOlfin Car Vella Trutnov9700:50:1281
4MJ3379Kožnar FrantišekČKS Ski Jilemnice9600:50:2572
20MA3465Valenta TomášPardubice7600:50:3618
5MJ35133Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov9600:50:4266
21MA3645Jakoubek TomášSMT Jablonec nad Nisou7900:51:1915
22MA37149Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:51:4012
5MB38138Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:5366
1ZA3933Šibravová LenkaKERTEAM8200:51:56105
23MA40142Stezka MartinChřibská8400:52:059
24MA412Minář MartinŽichlínek8400:52:146
2ZB42130Havlová MarieOlfin Car - Vella Trutnov7600:52:5493
6MB4356Petrlík MiloslavTJ Semily6700:53:0160
3ZB445Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:53:0681
2MD4532Krupička MiroslavJiskra Ústí nadOrlicí5300:53:3893
6MJ4664Jirman ŠtěpánTJ Sokol Hradec Králové9700:54:0260
7MJ4780Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:54:2757
7MB48146Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6500:54:3157
4ZB4986Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:54:3872
5MC5099Ježek MartinPlzeň - Újezd6400:54:5866
2ZA51147Novotná TerezaOK 99 Hradec Králové9200:55:0493
8MB5297Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:55:2254
3MD5355Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:3081
6MC5474Vanta JosefSK Hronov6200:55:5760
7MC5573Gombita JosefMost5800:56:1457
25MA5611Netyk VladimírSokol Mnetěš7800:56:203
1ZJ5784Beshirová CarmenADIDAS Team ČR9800:56:37105
9MB5863Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:56:5551
1ZD59114Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:57:08105
26MA6075Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:57:503
8MJ61116Votoček AdamTJ Stodůlky9500:58:0154
8MC62115Valenta MichalPrales Tužín6200:58:0354
27MA6390Špringl ŠtěpánPraha 58400:58:073
10MB6496Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou6500:58:3948
28MA657Vařeka PavelLitovel - Orrero7500:58:463
11MB66113Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:58:5845
4MD6753Flegl VlastimilBrtev5300:59:0472
29MA68122Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:59:073
12MB6942Číhař TomášChvojenec7000:59:2942
30MA7015Svatý OndřejRokytnice nad Jizerou8400:59:533
2ZJ7181Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:59:5993
3ZJ72131Adámková JanaOlfin Car Vella Trutnov9601:00:1781
31MA73101Mašek PetrFitcentrum L-S Vrchlabí7901:00:183
5MD7461Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:3766
13MB7593Bednář PavelŠNECI na MAX6801:01:0539
6MD7688Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:01:0960
14MB7783Czagan JanSDH Dědek7101:01:2436
9MC78134Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:02:0551
7MD7922Brožek RadmilKRB Chrudim5401:02:2457
10MC80143Chroust JanSČK Krásná Lípa6001:02:5648
11MC8137Hojač MojmírDesná v Jiz.h.5801:03:0945
1ME8271Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:03:21105
3ZA8326Boháčová Lucieneregistrována8301:03:3381
32MA84124Pěnička JanMaroko7801:03:433
12MC8559Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava6201:03:4642
33MA8635Zuzánek JiříSpartak Rokytnice nad Jizerou9001:03:493
8MD87112Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:5354
1ZC8867Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:54105
5ZB8994Hampejsová MartinaŠNECI na MAX7201:03:5666
2ZC9017Hänsel HeikeVFL Dresden-Bühlau, Deutschla6301:04:13-
4ZA9129Haramulová LenkaPraha 58701:04:3672
5ZA92106Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:4966
34MA9316Červenka JaroslavDobřenice7901:05:053
9MD94132Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:05:0751
15MB9558Belobrad IvanŽamberk6601:05:4833
16MB96117Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:05:4930
2ZD9751Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:05:5093
17MB9838Wolf DavidDesná v Jiz.h.7201:06:0127
35MA99141Černý VladimírHolec Bekele8101:06:033
18MB100121Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou6601:06:2024
6ZA101125Filipiová EvaTJ Šumperk8601:06:2960
36MA10289Venzara DavidOhrazenice7501:06:303
3ZD10323Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:06:3581
37MA10443Nedvěd JiříAlpin club Rokytnice nad Jizerou7801:06:383
2ME10570Marek FrantišekSK Hronov4101:06:4793
13MC10620Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:06:5039
7ZA10791Kadeřávková AgátaTJ Stodůlky Praha8901:06:5257
14MC10898Kobr JiříSK Zolboch6201:07:1736
6ZB109108Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:07:2560
10MD11024Janový PetrAC Trial Plzeň4501:07:4048
38MA11140Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7601:08:003
39MA112111Crha ZdeněkMK Kladno7901:08:063
8ZA11376Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:08:0954
9ZA11472Henclová RadkaNové Město nad Metují9001:08:4951
3ZC11549Hrdoušková MartinaSMT6901:08:5093
11MD11612Křoustek KarelSki Skuhrov nad Bělou4801:09:5145
40MA117145Záhorský PavelSK Dolní Stakory8201:10:323
41MA118123Procházka LukášAC Rokytnice nad Jizerou7901:11:253
15MC11995Válek JanPraha 56401:11:4533
19MB12021Brdička TomášRokytnice n.Jiz. Dolní Letní7101:12:3021
42MA12187Křenek PavelBosá noha - Liberec8101:13:293
12MD12228Tučný JanMK Pardubice4701:13:3942
4ZJ12347Hrdoušková MonikaSMT ČR9501:13:4572
7ZB12452Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7301:14:0157
13MD12525Havlíček Vladimírneregistrován5101:14:2139
3ME1264Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:14:3581
4ZD12714Procházková IrenaTJ Háje5701:14:4272
43MA128120Suchá JanaČR8301:15:123
14MD12913Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:15:5336
44MA130107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:17:143
20MB13134Zuzánek KarelSpartak Rokytnice n.Jiz.7001:17:1818
15MD13210Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:19:2933
45MA13344Rychtr PavelRybinova bouda7801:21:013
16MC13462Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:21:1130
16MD13518Bräuer FriedwaldVFL Dresden-Bühlau, Deutschla5301:24:25-
10ZA136137Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:25:4148
5ZD1379Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:28:2866
8ZB138102Mládková MonikaJablonec nad Jizerou7901:30:2354
46MA139118Vízek FilipRokytnice nad Jizerou8201:31:363

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:41:16105
2MA2128Horyna OndřejOlfin Car Vella Trutnov8700:42:3793
3MA330Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:43:2581
4MA4136Švarc MartinOlfin Car Vella Trutnov9400:44:1472
5MA560Herda JanSKP Nymburk8300:44:3066
6MA6104Berka RadimKozákov8200:44:5060
7MA78Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:44:5257
8MA877Čech JanČKS SKI Jilemnice9300:45:1754
9MA9105Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:45:4551
10MA1031Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:46:0248
11MD1127Smrčka MilošBK Říčany5400:46:5145
12MA1257Davídek DušanVrchlabí8100:47:0042
13MB1485Beshir ErvinADIDAS Team ČR6700:47:3239
14MA15103Berka MartinAC Syner Turnov8500:47:3736
15MA16127Vozka PavelOlfin Car Vella Trutnov8900:47:4033
16MC1736Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:4330
17MA1878Herbs FilipČKS SKI Jilemnice9200:47:4527
18MJ19135Šlofar VladimírOlfin Car Vella Trutnov9700:47:5224
19MA20129Hruška JanOlfin Car Vella Trutnov8900:48:2121
20MB2169Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:48:2818
21MA22139Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8300:48:4615
22MB2339Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:48:5112
23MC243Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:569
24MJ25126Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:49:046
25MC2668Jančík BořekSvartes Hořice6400:49:083

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód