hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

2.8.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
  • datum konání: 2.8.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

start hlavního závodu: u Obecního úřadu Dolní Morava v 11 hodin
start Lidového běhu a kategorie Juniorky: na 8. km hlavní tratě u Tvarožných děr v 11 hodin

Přihlášky

Přihláška předem na www.kralicak.cz do 21. 7. 2014. Po tomto termínu se bude možné přihlásit na místě v den konání závodu. (2. 8. 2014 v prostoru Chaty u Slona v Dolní Moravě od 8:30 do 10:00 hodin za zvýšené startovné.)

Startovné

bude upřesněno

Popis tratě

Délka: juniorky a lidový běh 5 km, ostatní kategorie 13 km
Převýšení: juniorky a lidový běh 520 m, ostatní kategorie 963 m

Ceny pro vítěze

bude upřesněno

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ISCAREX, s.r.o. a ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Kontaktní adresa:

Třebovská 115, 562 03 Ústí nad Orlicí
tel.: 465 530 214, fax: 465 530 215 (7:00 - 15:30)
mobil (p. Šimůnek): 603 513 707

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR306
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník268
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3781

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Stránský Aleš6015
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Keprtová Miloslava4812
Leszkow Petr4412
Hrdina Pavel8812
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Stránská Adéla9112
Marek František4112
Pilgr Luděk7611
Šimůnková Zdena5811
Blaha Tomáš7611
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Klášterecký Tomáš8111
Pečenka Libor6111
Šír Václav4811
Král Jindřich7310
Pucholt Jiří5910
Merta Jaroslav3510
Poduška Josef6210
Kolínek František5610
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529
Krejčí Stanislav639
Vraštilová Miloslava569
Šafář Jaroslav519
Mališová Karla609
Žák Jiří719
Vévodová Martina909
Šrůtek Stanislav589
Jančařík Petr689
Hofmanová Veronika789
Šalplachta Jindřich479
Vacarda Vladimír599
Krupka Milan569
Horáček Michal759
Ožana Václav649
Nečas Josef589
Suchánek Lukáš799

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 12)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.08.2014, 22:11
  • zobrazeno již 1133x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ317Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9601:02:27105
2MJ1283Gaura AdamTJ TŽ Třinec9601:06:2793
3MJ27213Kostecký TomášTj Šumperk9701:12:3481
4MJ2876Chrascina MarekTj Tž Třinec9701:13:0972
5MJ36138Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9801:14:2666
6MJ6184Czeczotka MarekTJ Třinec9801:19:0860
7MJ6665Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9801:19:5557
8MJ88199Brzobohatý VáclavISCAR ČR9801:24:4254
9MJ96268Gregora JakubActivity Lanškroun9801:25:5751
10MJ97124Kalousek JiříLanáč DM9501:26:0948
11MJ13563Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9801:33:1545

Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:01:39105
2MA2201Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0593
3MA499Blaha TomášAK Asics Kroměříž7601:02:4681
4MA527Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:03:3272
5MA694Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:03:5366
6MA7313Berka MartinAC Syner Turnov8501:04:2460
7MA8147Procházka JanInov8 team8401:04:3357
8MA9120Hrdina PavelAK Perná8801:05:0054
9MA10100Magál JiříISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ7701:05:1351
10MA11151Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5748
11MA1324Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:5645
12MA15187Maceček TomášPearl Izumi Czech Team9101:07:4242
13MA16107Herda JanTJ SOKOL Hradec Králové8301:07:5139
14MA17318Berka RadimKozákov8201:08:4036
15MA18191Kostecký JanTJ Šumperk9101:08:4333
16MA23165Machotka DominikActivity Lanškroun9401:10:4830
17MA29133Vacek LiborActivity Lanškroun8601:13:2527
18MA32164Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:13:5624
19MA34327Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:14:1721
20MA35152Krunčík PavelSki Skuhrov8501:14:2418
21MA38175Roháček JanXC SPORT.CZ8201:14:3015
22MA4067Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:15:3212
23MA41204Krupka LukášCyklopoint Jičín8301:16:099
24MA42142Turek Martin   8001:16:186
25MA43176Černý ZdeněkAC PRAHA 18908501:16:373
26MA44122Svozil VítÚstí nad Orlicí9201:16:443
27MA45333Valenta TomášPardubice7601:16:463
28MA47117Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:17:053
29MA48134Šolc VítězslavBKL Machov9101:17:163
30MA49106Veselý OndřejTřebíč8601:17:183
31MA5053Macháček LukášHOVRCH7901:17:343
32MA52288Rücker JakubBonbon Lhota8801:17:493
33MA54169Jetelina PetrJedem s medem8501:18:043
34MA56282Pešek OndřejKOB Choceň8501:18:283
35MA58154Kalný PetrKRB Chrudim8101:18:393
36MA59303Minář MarekOKNOPLAST 9401:18:443
37MA627Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:19:143
38MA64316Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:19:443
39MA6854Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:20:123
40MA6997Nechvíl PetrAC Choceň9101:20:173
41MA71190Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:21:133
42MA72218Macek JanHS Jeseníky8001:21:173
43MA74103Nechvíl LukášHeřmanův Městec8301:21:243
44MA7682Vogel MichalŠumperk7601:22:003
45MA81102Saňák MartinSK DAMA SPORT ŠUMPERK7801:23:403
46MA87198Vintera PetrBorci Zdar7501:24:353
47MA89203Kochánek PetrNOTABLE Česká Třebová8701:24:473
48MA9468Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:25:273
49MA10087Hubáček PavelŠumperk7601:26:373
50MA10136Jasiok LumírTrek13247801:26:463
51MA102243Oberländer JanSokol Senohraby7501:26:553
52MA105336Fišnar Jiří-7601:27:323
53MA109167Janů LiborŠumperk7801:27:583
54MA110196Marhold PetrChoceň7801:27:593
55MA111262Kolář MichalNotable8601:28:143
56MA113335Lux BronislavKrnov8101:28:493
57MA114171Navrátil JakubFBK Olomouc8301:29:013
58MA119261Přibil MilanNotable8601:29:503
59MA121131Tešnar MarekX-TRAIL Orlová7501:30:283
60MA122309Křene TomášLanškroun8001:30:353
61MA128148Chudý JonášTriClub Dobruška9001:31:573
62MA132116Tempír JiříSokol Štíty7501:32:293
63MA138241Vodička OldřichOK Loko Pardubice7701:33:443
64MA14047Hlaváč LiborBORCI zdar!7801:34:363
65MA141202Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8601:34:383
66MA14334Dryml MojmírXCSPORT.CZ8601:34:413
67MA14650Holovský JakubMaty8601:35:043
68MA147256Mimra Jiří-8301:35:103
69MA149149Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:35:393
70MA152126Roleček MilanPěčín7601:36:093
71MA154225Hyksa TomášNechťáci8301:36:293
72MA156195Marhold LubošHorní Jelení7701:36:413
73MA158249Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7501:36:583
74MA160177Červenka JaroslavDobřenice7901:37:183
75MA163139Růžička TomášCTB Brandýs nad Orlicí8501:37:483
76MA165207Malý LukášMHPC Králíky8301:37:553
77MA167279Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:38:143
78MA173287Řiháček ŠtěpánMotor Journal8301:39:393
79MA175324Fryauf Jan-8901:41:053
80MA19126Šimůnek JanŠimůnek, s.r.o.8201:47:323
81MA195197Dvořáček JanTrailrun.cz7901:49:433
82MA20333Bok IvanČsOL - jednota Ústí nad Orlicí8801:52:463
83MA20813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:57:383
84MA20991Nasku PetrVysoké Mýto7501:57:483
85MA21119Škrob MartinISCAREX Česká Třebová8102:00:183
86MA21228Pilgr LuděkOB Česká Třebová7602:00:473
87MA21489Pumprla RostislavSK Salith Sumtex CZ8502:02:243

Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14118Žák JiříŽAKIS Team7101:07:42105
2MB2115Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:5593
3MB22211Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:10:3481
4MB26223Boháček PetrEurofoam sport team7401:12:2572
5MB37310Valigura MartinXCSPORT.CZ7301:14:3066
6MB39115Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:14:3060
7MB5393Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou6501:17:50-
8MB5588Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7301:18:0857
9MB63188Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:19:3054
10MB70221Smetana JosefEurofoam sport team6901:21:0251
11MB79214Lorenčík AlešChrudim7301:23:2848
12MB83210Skyva PetrSKI-OB Šternberk6501:23:5645
13MB8486Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:24:0042
14MB92322Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:25:0239
15MB99125Zachař JiříSruby7201:26:3136
16MB104267Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:27:0833
17MB106184Půlpán RomanKOB Choceň6501:27:4530
18MB107332Bláha KamilAC SPED Pardubice7201:27:4727
19MB108174Vích PetrOlomouc7301:27:5424
20MB115306Marek MartinDuke Rožnov p.R.7001:29:0221
21MB11678Jasiok PřemyslTrek13247401:29:0518
22MB123189Pelikán Michalbezklubák7401:30:5515
23MB125193Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:31:0612
24MB131194Krejsa Miroslavneregistrován7001:32:179
25MB139259Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:34:016
26MB14474Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:34:483
27MB151307Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6801:36:043
28MB16495Belobrad IvanŽamberk6601:37:543
29MB174127Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7401:40:233
30MB17690Borek Pavelgreen street7401:41:283
31MB182200Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:43:283
32MB18343Skácel JindřichBORCI zdar!7401:44:323
33MB184166Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:45:293
34MB197305Pšenica Julius-6701:50:00-
35MB201304Crighton NathanYogi7401:52:003
-MB-143Malý JanSokol Nová Paka73DNF-

Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20119Ožana VáclavŽAKIS Team6401:09:36105
2MC24170Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:11:1293
3MC30153Vaněk PetrAC Praha6101:13:4581
4MC31205Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:13:5572
5MC33111Jančík BořekSvartes Hořice6401:13:5966
6MC51222Sedlák RadekEurofoam sport team6301:17:4360
7MC659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:19:4957
8MC67178Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:20:0454
9MC7735Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:22:3651
10MC78144Elischer IvanAC Ústí nad Labem6001:23:2248
11MC8562Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:24:0445
12MC8652Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5801:24:1242
13MC9164Vysocký VladimírCzech Skyrunning5801:24:5939
14MC9349Šolc VítězslavBKL Machov5701:25:2236
15MC103162Kalous Tomᚎamberk6401:27:0033
16MC120239Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:30:1130
17MC126155Roháček MichalXCSPORT.CZ6101:31:0927
18MC136329Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:33:3224
19MC137229Hojač MojmírHO Tanvald5801:33:3921
20MC145278Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:34:5318
21MC153311Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:36:2815
22MC16244Vanta JosefSK Hronov6201:37:3812
23MC169185Sedlák JiříPřelouč5801:38:349
24MC192312Učeň FrantišekBoskovice6301:48:416
25MC193301Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:48:483
26MC1968Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6201:49:463
27MC199290Rücker OldřichBonbon Lhota5501:50:553
28MC20241Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:52:073
29MC20696Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:593
30MC20737Kuděla PetrBKK5701:55:113
31MC215334Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5502:03:433
32MC21681Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5902:04:263
-MC-168Skoták JiříMotor Journal64DNF-
-MC-215Klimeš MichalHS Jeseníky63DNF-

Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19110Smrčka MilošTJ SOKOL Hradec Králové5401:08:47105
2MD60109Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:4693
3MD73159Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:21:2281
4MD75146Tempír FrantišekSokol Štíty4901:21:4472
5MD80276Krsek MiroslavMK Luková4901:23:3366
6MD98180Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:26:3060
7MD11773Brožek RadmilKRB Chrudim5401:29:1257
8MD127337Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:31:5554
9MD133123Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:32:5751
10MD157157Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:36:5148
11MD168182Leszkow JosefMaratonklub Hlinsko5101:38:2845
12MD177158Červ MiloslavŠimůnek, s.r.o.5001:41:5742
13MD185156Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:45:5239
14MD18739Sadílek Otaactivity Lanškroun4601:46:3436
15MD198331Sponar JanTesla Brno5001:50:1533
16MD222284Bouček Petr-4502:13:1130

Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME129173Metelka JosefSpartak Police4401:31:58105
2ME130181Leszkow PetrMaratonklub Hlinsko4401:32:0193
3ME18048Marek FrantišekSK Hronov4101:42:2981
4ME20440Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:53:3372
5ME21710Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:04:4166
6ME22079Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4002:09:4860
7ME226183Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4202:16:3757
8ME2276Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:16:5354
9ME228209Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:5951

Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ221Stránská MichaelaIscarex Česká Třebová9700:34:54105
2ZJ10128Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:41:0893
3ZJ1171Mrazková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:41:5481
4ZJ1992Chlebiková AnetaTJ TŽTřinec9700:45:0672
5ZJ3175Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:49:2266
6ZJ6256Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:03:2860

Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46150Vévodová MartinaAK Perná9001:16:54105
2ZA90240Horová PavlaOK Loko Pardubice9401:24:4893
3ZA12422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:31:0281
4ZA134140Haramulová LenkaPraha 58701:33:1472
5ZA142121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:34:3966
6ZA171163Kalousová AlenaŽamberk8001:38:5060
7ZA17220Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9001:39:3757
8ZA19455Widimská JulieAC SAKÉ KATEŘINKY8501:48:5054
9ZA22138Kudělová EliškaBKK8902:10:5751
10ZA224160Peterková VeronikaTJ Svitavy8402:14:2948

Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2516Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:31105
2ZB57292Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:18:3493
3ZB8230Barnetová DenisaWellness Hotel Vista**** Dolní Morava7301:23:4881
4ZB11885Kreidlová LenkaMTPN7101:29:1672
5ZB148161Honsová HanaActivity Lanškroun7901:35:3866
6ZB155208Holíková MarkétaSki Skuhrov7301:36:3460
7ZB15923Šimůnková PavlaŠimůnek, s.r.o.7701:37:0257
8ZB161248Malik AgnieszkaZumbu7701:37:29-
9ZB166320Klimánková EvaBrno7301:38:0054
10ZB170179Kalná JitkaKRB Chrudim7501:38:4151
11ZB17872Všetečková PavlaMotor Journal7501:42:1248
12ZB1793Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:42:2045
13ZB188105Fojtíková HanaŽamberk7901:46:5142
14ZB213132Čožíková DagmarLetohrad7902:00:5139
15ZB21818Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7702:05:0036
-ZB-25Mikulecká MarcelaIscarex Česká Třebová73DNF-

Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9512Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:43105
2ZC112101Krátká AnnaŽAKIS Team6901:28:3993
3ZC18677Jirásková EvaLanškroun6401:46:1381
4ZC19011Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:47:2172
5ZC22598Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:15:0466

Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD150108Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:35:46105
2ZD181141Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:43:0293
3ZD18966Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:46:5181
4ZD20045Vackova HanaSokol Starkoč5601:51:5572
5ZD2054Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:53:3466
6ZD2105Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:57:5260
7ZD2192Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:06:3757
8ZD22360Cupalová EvaSokol Bučovice4702:13:4154

Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1129Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:28-
2LB3145Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:20-
3LB4266Chlup JiříActivity Lanškroun7000:37:42-
4LB5242Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:38:10-
5LB6265Chlup TomášActivity Lanškroun0000:38:17-
6LB7330Šindelka AntonínRadiosport Bílovice N. Svitavou7200:38:30-
7LB8245Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:40:34-
8LB9253Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:40:48-
9LB12296Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:59-
10LB13273Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:42:35-
11LB14294Nunvář MartinDrapák Polička7500:43:25-
12LB15260Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:44:08-
13LB16285Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:44-
14LB17326Kreidl Tomášneregistrován0300:44:55-
15LB18216Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:45:05-
16LB20254Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:45:27-
17LB21228Šlechtová JaroslavaLažany7400:45:51-
18LB22244Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:46:32-
19LB23238Částková EvaBežecký klub Částkovi8000:46:34-
20LB24130Strouhalová JanaFortex Ski Moravský Beroun7400:46:43-
21LB25252Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:46:46-
22LB26257Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:47:33-
23LB27172Stehno Jan-8100:47:58-
24LB28255Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:48:15-
25LB29319Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:54-
26LB30275Šír Daniel-9500:49:08-
27LB32217Bulička DominikAK Kroměříž0300:50:00-
28LB33264Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:50:42-
29LB34293Štěbra MirulínNoprosu Varnsdorf5400:51:01-
30LB35298Dostálová PetraLanškroun7800:51:04-
31LB3658Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:11-
32LB37283Dvořáková EvaProstějov5500:51:48-
33LB38300Konupčíková PavlaSEXBOMBY s.r.o.8000:52:15-
34LB39114Kábrt AlešLoko Trutnov0500:54:01-
35LB40297Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:54:07-
36LB41234Šolc JanBKL Machov0400:55:19-
37LB42271Kotrle JakubŠumperk9800:55:19-
38LB43236Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:55:30-
39LB44237Vebr MichalČeská Třebová7800:55:34-
40LB45104Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:55:35-
41LB4657Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:55:51-
42LB47219Krasula Josefneregistrován5800:56:13-
43LB48317Pešek KamilOB Česká Třebová8000:56:47-
44LB49286Bielčik JindřichLichkov4000:57:08-
45LB50274Gregora FilipActivity Lanškroun0200:57:28-
46LB5159Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:37-
47LB52280Mikyska JakubSKITRI Jablonné nad Orlicí0400:58:29-
48LB53212Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:58:40-
49LB5429Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:59:06-
50LB55270Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:59:06-
51LB56233Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:00:10-
52LB57112Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0001:00:35-
53LB58113Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0601:00:35-
54LB59232Tomšová VladimíraŽeny Tanvald6501:01:39-
55LB60230Souček KarelHO Tanvald5701:01:40-
56LB61269Pohl Martin-9101:03:27-
57LB63277Mikysková BarboraSKITRI Jablonné nad Orlicí0201:03:55-
58LB64281Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:03:56-
59LB65299Konupčíková MarkétaSEXBOMBY s.r.o.8101:05:38-
60LB66272Metelka TomášHradec Králové0801:06:41-
61LB67315Malá Lucieneregistrován9901:07:25-
62LB68231Glaserová MilenaTanvald6301:08:04-
63LB69328Kreidl Lukášneregistrován0501:09:05-
64LB70235Šolcová EmaMachov6001:09:17-
65LB71325Kreidl Vladimirneregistrován7401:09:28-
66LB72220Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:10:57-
67LB7361Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:12:14-
68LB74321Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9301:12:24-
69LB75323Janišová Denisa Česká Třebová9201:12:25-
70LB76251Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:14:09-
71LB77291Hegerová Iveta-8501:14:43-
72LB781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:50-
73LB79247Kovářová Věra KČT Česká Třebová7401:16:10-
74LB80289Petránková Květa-6001:16:11-
75LB81250Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:16:14-
76LB82246Gregrová MarieBrno5601:16:24-
77LB83314Elischer Areta-6601:18:44-
78LB84295Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:27:41-
79LB85263Horáková Martina-9101:27:43-
80LB86302Křečková HanaTrailrun.cz8701:27:54-
81LB87308Šteinmetzová VeronikaNotable9401:28:35-
82LB88258Benešová MarcelaNotable8401:28:37-
83LB89227Šanda JosefNechťáci8901:38:43-
84LB90224Ptáčníková EliškaPrachovice6201:42:52-
85LB91226Hyksová HedvikaNechťáci8201:55:18-

Trať 5 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1129Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:28-
1ZJ221Stránská MichaelaIscarex Česká Třebová9700:34:54105
2LB3145Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:36:20-
3LB4266Chlup JiříActivity Lanškroun7000:37:42-
4LB5242Froš ŠtěpánOK LOKOMOTIVA Pardubice7300:38:10-
5LB6265Chlup TomášActivity Lanškroun0000:38:17-
6LB7330Šindelka AntonínRadiosport Bílovice N. Svitavou7200:38:30-
7LB8245Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:40:34-
8LB9253Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:40:48-
2ZJ10128Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:41:0893
3ZJ1171Mrazková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:41:5481
9LB12296Dobšíček PavelSK Hronov8000:41:59-
10LB13273Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:42:35-
11LB14294Nunvář MartinDrapák Polička7500:43:25-
12LB15260Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:44:08-
13LB16285Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:44-
14LB17326Kreidl Tomášneregistrován0300:44:55-
15LB18216Černá Jitkamyzorliceoutdoor.cz7900:45:05-
4ZJ1992Chlebiková AnetaTJ TŽTřinec9700:45:0672
16LB20254Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:45:27-
17LB21228Šlechtová JaroslavaLažany7400:45:51-
18LB22244Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:46:32-
19LB23238Částková EvaBežecký klub Částkovi8000:46:34-
20LB24130Strouhalová JanaFortex Ski Moravský Beroun7400:46:43-
21LB25252Jirásková ŠárkaSKI Skuhrov nad Bělou9500:46:46-
22LB26257Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:47:33-
23LB27172Stehno Jan-8100:47:58-
24LB28255Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:48:15-
25LB29319Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:54-
26LB30275Šír Daniel-9500:49:08-
5ZJ3175Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:49:2266
27LB32217Bulička DominikAK Kroměříž0300:50:00-
28LB33264Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:50:42-
29LB34293Štěbra MirulínNoprosu Varnsdorf5400:51:01-
30LB35298Dostálová PetraLanškroun7800:51:04-
31LB3658Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:11-
32LB37283Dvořáková EvaProstějov5500:51:48-
33LB38300Konupčíková PavlaSEXBOMBY s.r.o.8000:52:15-
34LB39114Kábrt AlešLoko Trutnov0500:54:01-
35LB40297Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:54:07-
36LB41234Šolc JanBKL Machov0400:55:19-
37LB42271Kotrle JakubŠumperk9800:55:19-
38LB43236Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:55:30-
39LB44237Vebr MichalČeská Třebová7800:55:34-
40LB45104Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:55:35-
41LB4657Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:55:51-
42LB47219Krasula Josefneregistrován5800:56:13-
43LB48317Pešek KamilOB Česká Třebová8000:56:47-
44LB49286Bielčik JindřichLichkov4000:57:08-
45LB50274Gregora FilipActivity Lanškroun0200:57:28-
46LB5159Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:57:37-
47LB52280Mikyska JakubSKITRI Jablonné nad Orlicí0400:58:29-
48LB53212Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:58:40-
49LB5429Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:59:06-
50LB55270Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:59:06-
51LB56233Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:00:10-
52LB57112Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0001:00:35-
53LB58113Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0601:00:35-
54LB59232Tomšová VladimíraŽeny Tanvald6501:01:39-
55LB60230Souček KarelHO Tanvald5701:01:40-
56LB61269Pohl Martin-9101:03:27-
6ZJ6256Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:03:2860
57LB63277Mikysková BarboraSKITRI Jablonné nad Orlicí0201:03:55-
58LB64281Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:03:56-
59LB65299Konupčíková MarkétaSEXBOMBY s.r.o.8101:05:38-
60LB66272Metelka TomášHradec Králové0801:06:41-
61LB67315Malá Lucieneregistrován9901:07:25-
62LB68231Glaserová MilenaTanvald6301:08:04-
63LB69328Kreidl Lukášneregistrován0501:09:05-
64LB70235Šolcová EmaMachov6001:09:17-
65LB71325Kreidl Vladimirneregistrován7401:09:28-
66LB72220Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:10:57-
67LB7361Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:12:14-
68LB74321Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9301:12:24-
69LB75323Janišová Denisa Česká Třebová9201:12:25-
70LB76251Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:14:09-
71LB77291Hegerová Iveta-8501:14:43-
72LB781Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:50-
73LB79247Kovářová Věra KČT Česká Třebová7401:16:10-
74LB80289Petránková Květa-6001:16:11-
75LB81250Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:16:14-
76LB82246Gregrová MarieBrno5601:16:24-
77LB83314Elischer Areta-6601:18:44-
78LB84295Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:27:41-
79LB85263Horáková Martina-9101:27:43-
80LB86302Křečková HanaTrailrun.cz8701:27:54-
81LB87308Šteinmetzová VeronikaNotable9401:28:35-
82LB88258Benešová MarcelaNotable8401:28:37-
83LB89227Šanda JosefNechťáci8901:38:43-
84LB90224Ptáčníková EliškaPrachovice6201:42:52-
85LB91226Hyksová HedvikaNechťáci8201:55:18-

Trať 13 km, 963 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:01:39105
2MA2201Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0593
1MJ317Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9601:02:27105
3MA499Blaha TomášAK Asics Kroměříž7601:02:4681
4MA527Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:03:3272
5MA694Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:03:5366
6MA7313Berka MartinAC Syner Turnov8501:04:2460
7MA8147Procházka JanInov8 team8401:04:3357
8MA9120Hrdina PavelAK Perná8801:05:0054
9MA10100Magál JiříISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ7701:05:1351
10MA11151Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5748
2MJ1283Gaura AdamTJ TŽ Třinec9601:06:2793
11MA1324Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:5645
1MB14118Žák JiříŽAKIS Team7101:07:42105
12MA15187Maceček TomášPearl Izumi Czech Team9101:07:4242
13MA16107Herda JanTJ SOKOL Hradec Králové8301:07:5139
14MA17318Berka RadimKozákov8201:08:4036
15MA18191Kostecký JanTJ Šumperk9101:08:4333
1MD19110Smrčka MilošTJ SOKOL Hradec Králové5401:08:47105
1MC20119Ožana VáclavŽAKIS Team6401:09:36105
2MB2115Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:5593
3MB22211Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:10:3481
16MA23165Machotka DominikActivity Lanškroun9401:10:4830
2MC24170Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:11:1293
1ZB2516Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:31105
4MB26223Boháček PetrEurofoam sport team7401:12:2572
3MJ27213Kostecký TomášTj Šumperk9701:12:3481
4MJ2876Chrascina MarekTj Tž Třinec9701:13:0972
17MA29133Vacek LiborActivity Lanškroun8601:13:2527
3MC30153Vaněk PetrAC Praha6101:13:4581
4MC31205Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6001:13:5572
18MA32164Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:13:5624
5MC33111Jančík BořekSvartes Hořice6401:13:5966
19MA34327Kubíček JanJiskra Litomyšl8701:14:1721
20MA35152Krunčík PavelSki Skuhrov8501:14:2418
5MJ36138Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9801:14:2666
5MB37310Valigura MartinXCSPORT.CZ7301:14:3066
21MA38175Roháček JanXC SPORT.CZ8201:14:3015
6MB39115Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:14:3060
22MA4067Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:15:3212
23MA41204Krupka LukášCyklopoint Jičín8301:16:099
24MA42142Turek Martin   8001:16:186
25MA43176Černý ZdeněkAC PRAHA 18908501:16:373
26MA44122Svozil VítÚstí nad Orlicí9201:16:443
27MA45333Valenta TomášPardubice7601:16:463
1ZA46150Vévodová MartinaAK Perná9001:16:54105
28MA47117Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7501:17:053
29MA48134Šolc VítězslavBKL Machov9101:17:163
30MA49106Veselý OndřejTřebíč8601:17:183
31MA5053Macháček LukášHOVRCH7901:17:343
6MC51222Sedlák RadekEurofoam sport team6301:17:4360
32MA52288Rücker JakubBonbon Lhota8801:17:493
7MB5393Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou6501:17:50-
33MA54169Jetelina PetrJedem s medem8501:18:043
8MB5588Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7301:18:0857
34MA56282Pešek OndřejKOB Choceň8501:18:283
2ZB57292Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:18:3493
35MA58154Kalný PetrKRB Chrudim8101:18:393
36MA59303Minář MarekOKNOPLAST 9401:18:443
2MD60109Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:18:4693
6MJ6184Czeczotka MarekTJ Třinec9801:19:0860
37MA627Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:19:143
9MB63188Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:19:3054
38MA64316Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8001:19:443
7MC659Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:19:4957
7MJ6665Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9801:19:5557
8MC67178Jelínek ZbyněkTJ Liga100 Olomouc6301:20:0454
39MA6854Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:20:123
40MA6997Nechvíl PetrAC Choceň9101:20:173
10MB70221Smetana JosefEurofoam sport team6901:21:0251
41MA71190Vinduška PetrActivity Lanškroun9301:21:133
42MA72218Macek JanHS Jeseníky8001:21:173
3MD73159Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5301:21:2281
43MA74103Nechvíl LukášHeřmanův Městec8301:21:243
4MD75146Tempír FrantišekSokol Štíty4901:21:4472
44MA7682Vogel MichalŠumperk7601:22:003
9MC7735Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:22:3651
10MC78144Elischer IvanAC Ústí nad Labem6001:23:2248
11MB79214Lorenčík AlešChrudim7301:23:2848
5MD80276Krsek MiroslavMK Luková4901:23:3366
45MA81102Saňák MartinSK DAMA SPORT ŠUMPERK7801:23:403
3ZB8230Barnetová DenisaWellness Hotel Vista**** Dolní Morava7301:23:4881
12MB83210Skyva PetrSKI-OB Šternberk6501:23:5645
13MB8486Frank PavelTJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN6801:24:0042
11MC8562Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:24:0445
12MC8652Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5801:24:1242
46MA87198Vintera PetrBorci Zdar7501:24:353
8MJ88199Brzobohatý VáclavISCAR ČR9801:24:4254
47MA89203Kochánek PetrNOTABLE Česká Třebová8701:24:473
2ZA90240Horová PavlaOK Loko Pardubice9401:24:4893
13MC9164Vysocký VladimírCzech Skyrunning5801:24:5939
14MB92322Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:25:0239
14MC9349Šolc VítězslavBKL Machov5701:25:2236
48MA9468Vařeka PavelOrrero - Litovel7501:25:273
1ZC9512Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:43105
9MJ96268Gregora JakubActivity Lanškroun9801:25:5751
10MJ97124Kalousek JiříLanáč DM9501:26:0948
6MD98180Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:26:3060
15MB99125Zachař JiříSruby7201:26:3136
49MA10087Hubáček PavelŠumperk7601:26:373
50MA10136Jasiok LumírTrek13247801:26:463
51MA102243Oberländer JanSokol Senohraby7501:26:553
15MC103162Kalous Tomᚎamberk6401:27:0033
16MB104267Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:27:0833
52MA105336Fišnar Jiří-7601:27:323
17MB106184Půlpán RomanKOB Choceň6501:27:4530
18MB107332Bláha KamilAC SPED Pardubice7201:27:4727
19MB108174Vích PetrOlomouc7301:27:5424
53MA109167Janů LiborŠumperk7801:27:583
54MA110196Marhold PetrChoceň7801:27:593
55MA111262Kolář MichalNotable8601:28:143
2ZC112101Krátká AnnaŽAKIS Team6901:28:3993
56MA113335Lux BronislavKrnov8101:28:493
57MA114171Navrátil JakubFBK Olomouc8301:29:013
20MB115306Marek MartinDuke Rožnov p.R.7001:29:0221
21MB11678Jasiok PřemyslTrek13247401:29:0518
7MD11773Brožek RadmilKRB Chrudim5401:29:1257
4ZB11885Kreidlová LenkaMTPN7101:29:1672
58MA119261Přibil MilanNotable8601:29:503
16MC120239Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:30:1130
59MA121131Tešnar MarekX-TRAIL Orlová7501:30:283
60MA122309Křene TomášLanškroun8001:30:353
22MB123189Pelikán Michalbezklubák7401:30:5515
3ZA12422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:31:0281
23MB125193Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:31:0612
17MC126155Roháček MichalXCSPORT.CZ6101:31:0927
8MD127337Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:31:5554
61MA128148Chudý JonášTriClub Dobruška9001:31:573
1ME129173Metelka JosefSpartak Police4401:31:58105
2ME130181Leszkow PetrMaratonklub Hlinsko4401:32:0193
24MB131194Krejsa Miroslavneregistrován7001:32:179
62MA132116Tempír JiříSokol Štíty7501:32:293
9MD133123Rus ZdeněkKČT Nýrsko5201:32:5751
4ZA134140Haramulová LenkaPraha 58701:33:1472
11MJ13563Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9801:33:1545
18MC136329Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:33:3224
19MC137229Hojač MojmírHO Tanvald5801:33:3921
63MA138241Vodička OldřichOK Loko Pardubice7701:33:443
25MB139259Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:34:016
64MA14047Hlaváč LiborBORCI zdar!7801:34:363
65MA141202Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8601:34:383
5ZA142121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:34:3966
66MA14334Dryml MojmírXCSPORT.CZ8601:34:413
26MB14474Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7101:34:483
20MC145278Dědek MiroslavKarlovy Vary6001:34:5318
67MA14650Holovský JakubMaty8601:35:043
68MA147256Mimra Jiří-8301:35:103
5ZB148161Honsová HanaActivity Lanškroun7901:35:3866
69MA149149Kubeš DavidActivity Lanškroun7501:35:393
1ZD150108Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:35:46105
27MB151307Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6801:36:043
70MA152126Roleček MilanPěčín7601:36:093
21MC153311Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:36:2815
71MA154225Hyksa TomášNechťáci8301:36:293
6ZB155208Holíková MarkétaSki Skuhrov7301:36:3460
72MA156195Marhold LubošHorní Jelení7701:36:413
10MD157157Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:36:5148
73MA158249Cieciuch MaciejOlaws Zlotoryja7501:36:583
7ZB15923Šimůnková PavlaŠimůnek, s.r.o.7701:37:0257
74MA160177Červenka JaroslavDobřenice7901:37:183
8ZB161248Malik AgnieszkaZumbu7701:37:29-
22MC16244Vanta JosefSK Hronov6201:37:3812
75MA163139Růžička TomášCTB Brandýs nad Orlicí8501:37:483
28MB16495Belobrad IvanŽamberk6601:37:543
76MA165207Malý LukášMHPC Králíky8301:37:553
9ZB166320Klimánková EvaBrno7301:38:0054
77MA167279Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:38:143
11MD168182Leszkow JosefMaratonklub Hlinsko5101:38:2845
23MC169185Sedlák JiříPřelouč5801:38:349
10ZB170179Kalná JitkaKRB Chrudim7501:38:4151
6ZA171163Kalousová AlenaŽamberk8001:38:5060
7ZA17220Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9001:39:3757
78MA173287Řiháček ŠtěpánMotor Journal8301:39:393
29MB174127Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun7401:40:233
79MA175324Fryauf Jan-8901:41:053
30MB17690Borek Pavelgreen street7401:41:283
12MD177158Červ MiloslavŠimůnek, s.r.o.5001:41:5742
11ZB17872Všetečková PavlaMotor Journal7501:42:1248
12ZB1793Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:42:2045
3ME18048Marek FrantišekSK Hronov4101:42:2981
2ZD181141Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:43:0293
31MB182200Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:43:283
32MB18343Skácel JindřichBORCI zdar!7401:44:323
33MB184166Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:45:293
13MD185156Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:45:5239
3ZC18677Jirásková EvaLanškroun6401:46:1381
14MD18739Sadílek Otaactivity Lanškroun4601:46:3436
13ZB188105Fojtíková HanaŽamberk7901:46:5142
3ZD18966Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:46:5181
4ZC19011Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:47:2172
80MA19126Šimůnek JanŠimůnek, s.r.o.8201:47:323
24MC192312Učeň FrantišekBoskovice6301:48:416
25MC193301Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:48:483
8ZA19455Widimská JulieAC SAKÉ KATEŘINKY8501:48:5054
81MA195197Dvořáček JanTrailrun.cz7901:49:433
26MC1968Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6201:49:463
34MB197305Pšenica Julius-6701:50:00-
15MD198331Sponar JanTesla Brno5001:50:1533
27MC199290Rücker OldřichBonbon Lhota5501:50:553
4ZD20045Vackova HanaSokol Starkoč5601:51:5572
35MB201304Crighton NathanYogi7401:52:003
28MC20241Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:52:073
82MA20333Bok IvanČsOL - jednota Ústí nad Orlicí8801:52:463
4ME20440Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:53:3372
5ZD2054Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:53:3466
29MC20696Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:593
30MC20737Kuděla PetrBKK5701:55:113
83MA20813Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:57:383
84MA20991Nasku PetrVysoké Mýto7501:57:483
6ZD2105Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:57:5260
85MA21119Škrob MartinISCAREX Česká Třebová8102:00:183
86MA21228Pilgr LuděkOB Česká Třebová7602:00:473
14ZB213132Čožíková DagmarLetohrad7902:00:5139
87MA21489Pumprla RostislavSK Salith Sumtex CZ8502:02:243
31MC215334Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5502:03:433
32MC21681Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5902:04:263
5ME21710Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3502:04:4166
15ZB21818Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7702:05:0036
7ZD2192Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:06:3757
6ME22079Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4002:09:4860
9ZA22138Kudělová EliškaBKK8902:10:5751
16MD222284Bouček Petr-4502:13:1130
8ZD22360Cupalová EvaSokol Bučovice4702:13:4154
10ZA224160Peterková VeronikaTJ Svitavy8402:14:2948
5ZC22598Nechvílová MiroslavaAC Choceň6002:15:0466
7ME226183Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4202:16:3757
8ME2276Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4302:16:5354
9ME228209Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:24:5951

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:01:39105
2MA2201Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:02:0593
3MJ317Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9601:02:2781
4MA499Blaha TomášAK Asics Kroměříž7601:02:4672
5MA527Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:03:3266
6MA694Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:03:5360
7MA7313Berka MartinAC Syner Turnov8501:04:2457
8MA8147Procházka JanInov8 team8401:04:3354
9MA9120Hrdina PavelAK Perná8801:05:0051
10MA10100Magál JiříISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ7701:05:1348
11MA11151Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5745
12MJ1283Gaura AdamTJ TŽ Třinec9601:06:2742
13MA1324Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:5639
14MB14118Žák JiříŽAKIS Team7101:07:4236
15MA15187Maceček TomášPearl Izumi Czech Team9101:07:4233
16MA16107Herda JanTJ SOKOL Hradec Králové8301:07:5130
17MA17318Berka RadimKozákov8201:08:4027
18MA18191Kostecký JanTJ Šumperk9101:08:4324
19MD19110Smrčka MilošTJ SOKOL Hradec Králové5401:08:4721
20MC20119Ožana VáclavŽAKIS Team6401:09:3618
21MB2115Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:09:5515
22MB22211Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7201:10:3412
23MA23165Machotka DominikActivity Lanškroun9401:10:489
24MC24170Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:11:126
25MB26223Boháček PetrEurofoam sport team7401:12:253

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2516Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:11:31105
2ZA46150Vévodová MartinaAK Perná9001:16:5493
3ZB57292Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:18:3481
4ZB8230Barnetová DenisaWellness Hotel Vista**** Dolní Morava7301:23:4872
5ZA90240Horová PavlaOK Loko Pardubice9401:24:4866
6ZC9512Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:25:4360
7ZC112101Krátká AnnaŽAKIS Team6901:28:3957
8ZB11885Kreidlová LenkaMTPN7101:29:1654
9ZA12422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:31:0251
10ZA134140Haramulová LenkaPraha 58701:33:1448
11ZA142121Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:34:3945
12ZB148161Honsová HanaActivity Lanškroun7901:35:3842
13ZD150108Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:35:4639
14ZB155208Holíková MarkétaSki Skuhrov7301:36:3436
15ZB15923Šimůnková PavlaŠimůnek, s.r.o.7701:37:0233
16ZB166320Klimánková EvaBrno7301:38:0030
17ZB170179Kalná JitkaKRB Chrudim7501:38:4127
18ZA171163Kalousová AlenaŽamberk8001:38:5024
19ZA17220Portyšová LucieISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ9001:39:3721
20ZB17872Všetečková PavlaMotor Journal7501:42:1218
21ZB1793Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:42:2015
22ZD181141Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5801:43:0212
23ZC18677Jirásková EvaLanškroun6401:46:139
24ZB188105Fojtíková HanaŽamberk7901:46:516
25ZD18966Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:46:513

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 99%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 99%
Celkový dojem ze závodu: 99%

Závod hodnotilo celkem 19 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Super závod - díky moc. Letos jsem šel "jen" pětku, ale zjistil jsem, že "trápení" je to stejné, jen o 40 minut kratší ;-). Za rok snad zase celou. PS: nějak se mi špatně načítají výsledky. Jména nejsou celá, časy jsou jen u 60% závodníků. Petr B.
jampb
Objevil jsem co tomu je - je to rozbitý :-D . Když to načtu odkazem z výsledků, tak je to OK, když z novinek, tak je to špatný ;-)
jampb
Vysledky opraveny.
team
Vzhledem k počasí měla být ještě jedna občerstvovací stanice na trase 13km
petr
Nevím, kdo mi poskytl magnesium, ale moc mu děkuji. Stejně tak těm, kteří se o mě postarali :)
adel.stranska
Byl to super závod a počasí taky na 100%. Příští rok zase. Díky.
hyksat
vynikající výkon organizačního týmu pod vedením Martiny...jen tak dál...Ota
ota.la
jako výklus s tepovkou na nule po náročnějších dnech to bylo fajn - melouni opět nezklamali
turistickybezec
Závod krásný , trať těžká. Pořadatelé vše zvládli na jedničku s hvězdičkou!
anna.bacova
Pro mne výjimečný zážitek. Zatím toho příliš naběháno nemám, ale pokud i další závody budou v podobném duchu, velmi ráda budu pokračovat. Protože právě toto je to, co mě pohání kupředu - krásné prostředí, příjemní lidé, organizace skvělá a to počasí? Vždyť je léto :-) Tak je takové, jak má být ... Můj celkový dojem je skvělý.
lenkaharamulova
Pro mě velký zážitek a samozřejmě velká dřina. Díky pořadatelům za skvělou přípravu závodu.
zapalky
Super závod po všech stránkách.Velké poděkování organizátorům.
hlavacekrk
Perfektní atmosféra, super lidi a skvělé počasí zaručuje vždy super zábavu......ISCAREXU poděkování.....jen tak dál.....
j.rohacek.uo
Závod se povedl.Příště znovu na startu
jbulickova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód