hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS

9.8.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS
  • datum konání: 9.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Koliba – Lipová lázně (část Bobrovník)
12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 11:00 hodin

Startovné

130,- Kč předem přihlášení (nejpozději do 5 .8. 2014), 150,- Kč v den závodu

Popis tratě

MČR mužů, žen, juniorů: délka 9,5 km, převýšení 905 m
MČR juniorek: délka 6 km, převýšení 450 m

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny v hodnotě 30-40 tisíc Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Šumperk
Petra Ivanová

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 12.08.2014, 07:26
  • zobrazeno již 1012x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ496Sádlo DominikNové Město nad Metují9500:46:07105
2MJ1149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:47:3893
3MJ1843Gaura AdamTj Třinec9600:48:3381
4MJ2959Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:51:2172
5MJ3141Čada MiroslavAO Slávia Havířov9500:52:0166
6MJ4247Kostecký TomášTJ Šumperk9700:53:5460
7MJ437Götz AdamAK Hodonín9700:53:5757
8MJ44271Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov9600:53:5954
9MJ4851Kubec DominikHvězda Pardubice9600:54:4051
10MJ5246Chrascina MarekTj Třinec9700:55:3048
11MJ5440Czeczotka MarekTJ Třinec9800:55:5445
12MJ6158Veselouš FilipAK Hodonín9500:57:3642
13MJ6612Kožnar FrantišekSK Nové Město nad Metují9600:58:5739
14MJ9013Smetana JakubAtletika Jihlava9601:03:1336
15MJ10014Kotek DavidT. J. Sokol České Budějovice9701:05:2133
16MJ10142Furiš FilipŠternberk9701:05:2430
17MJ12156Sprinz MatoušAK Hodonín9601:11:2627
18MJ138272Kozlovský SašaVinotéka u Karla Frenštát pod Rad.0001:17:3124
18MJ13817Kozlovský VladimírTJ Valašské Meziříčí9901:17:3124

Muži A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:44:39105
2MA220Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:45:3193
3MA32Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:45:5981
4MA519Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:46:2372
5MA61Blaha TomášAk Kroměříž7600:46:4966
6MA7172Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:47:0060
7MA86Pomezný LukášAtletika Písek9400:47:1157
8MA912Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:47:2054
9MA125Gerych DavidAK Kroměříž7700:47:4051
10MA1334Trávníček MatějNové Město na Moravě9200:47:4348
11MA1437Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:48:0445
12MA1524Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:48:1242
13MA169Hrdina PavelAK Perná8800:48:1839
14MA1721Lichý TomášTJ Třinec9400:48:2836
15MA1936Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9000:49:0433
16MA2015Ketner KarelVitkovice9000:49:2130
17MA21170Šmíd MartinStřelka Brno8000:49:3627
18MA2216Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:49:4324
19MA23101Berka RadimAC Syner Turnov8200:49:5121
20MA247Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9400:49:5918
21MA2525Pelíšek DavidAK Olomouc9000:50:1515
22MA268Herda JanSKP Nymburk, o.s.8300:50:1912
23MA2823Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:50:389
24MA34157Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:346
25MA3533Švarc MartinAK Hodonin9400:52:423
26MA36100Berka MartinAC Syner Turnov8500:53:023
27MA37179Otevřel VítČeský Těšín8800:53:033
28MA4522Mareš JiříPSK Olymp Praha8700:54:113
29MA4617Kostecký JanTJ Šumperk9100:54:273
30MA50168Koudelka LukášAK Drnovice8300:54:533
31MA53181Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:55:493
32MA59182Matras TomášSK Chrast8000:56:273
33MA6031Šmirják MiloslavSokop8900:57:223
34MA62174Vozka PavelOlfin Car - Vella Trutnov8900:58:113
35MA64165Minář MartinŽichlínek8400:58:223
36MA68173Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:59:113
37MA694Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:59:173
38MA75162Turek MartinŽakis TEAM8001:00:583
39MA77171Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8101:01:203
40MA85161Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:02:293
41MA87175Sedláček AntonínBanáni8801:02:493
42MA9114Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7601:03:143
43MA92180Janů LiborŠumperk7801:03:183
44MA93159Vyskočil TomášKVS Olomouc7901:03:293
45MA98154Holub LiborAir Frenštát8001:04:543
46MA103164Wasserbauer LukášSynci z Kateřinek8701:07:333
47MA105153Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7501:08:123
48MA109166Posker TomášKIWI8001:09:103
49MA111178Knap DaliborOlomouc8101:09:133
50MA123177Kuncek JaroslavMK Seitl Ostrava7901:11:483
51MA128156Jurka PavelJesenické běhny7801:13:353
52MA132176Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:14:223
53MA137160Ponížil TomášLiberec8301:17:163
54MA146169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:22:233
55MA155167Kovář DanielEnjoy the sport8001:29:513

Muži B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB108Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:47:36105
2MB2738Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:2593
3MB3335Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:1481
4MB40184Boháček PetrEurofoam sport team7400:53:4172
5MB49191Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:54:5266
6MB63189Kruml KamilSpálené7200:58:2060
7MB65196Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:58:3857
8MB72195Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:00:0654
9MB74183Smetana JosefEurofoam sport team6901:00:5651
10MB78192Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:01:2448
11MB94194Souček JanŠumperk6501:03:3645
12MB11229Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:09:3242
13MB117190Fistr MiroslavŠumperk6801:10:2839
14MB126193Belobrad IvanŽamberk6601:12:2236
15MB131187Benda MilanJeseník6701:14:0533
16MB135273Cupek JiříCoffee Team - Třínec7001:16:5630
17MB15618Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:30:2127

Muži C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC30208Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:51:52105
2MC38222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:53:2493
3MC41223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:4581
4MC51215Jančík BořekSvartes Hořice6400:55:0272
5MC57209Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:56:0166
6MC67212Sedlák RadekEurofoam sport team6300:59:0060
7MC80224Václavek TomášSKI- OB Šternberk5801:01:3657
8MC81206Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:01:5454
9MC84211Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:02:1251
10MC96216Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:04:2348
11MC97274Kalous Tomᚎamberk6401:04:4345
12MC102214Ježek MartinPlzeň - Újezd6401:06:4242
13MC104218Zitka JiříBruntál6201:07:3939
14MC116220Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:10:0236
15MC120210Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:11:0333
16MC127221Pavlišta Alešneregistrován5801:13:2330
17MC130217Valenta MichalPrales Tužín6201:13:5527
18MC143225Vodička Břetislavneregistrován6401:21:0224
19MC149275Juračka ZdeněkBaník Havířov5701:23:4421
20MC151207Kobliha MilanLRS Vyškov5701:24:1318
21MC160219Krasula Josefneregistrován5801:41:0715

Muži D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD76230Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:06105
2MD83229Tempír FrantišekSokol Štíty4901:02:0793
3MD99228Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:05:0681
4MD113232Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:09:4372
5MD129233Juračka Vojtekneregistrován5401:13:4266
6MD140226Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:18:2160
7MD142227Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:20:3857
8MD150231Rinka ErichPrajzský BK Kravaře5401:24:0154

Muži E (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME119239Metelka JosefSpartak Police4401:10:50105
2ME134238Marek FrantišekSK Hronov4101:15:4693
3ME148237Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:23:0381
4ME153241Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:24:3872
5ME158240Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:31:1166

Juniorky (trať 6 km, 450 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ191Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:12105
2ZJ286Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:33:5493
3ZJ381Beranová TerezaAK Olymp Brno9800:35:1481
4ZJ487Janatová KateřinaSk Nové Město nad Metují9700:35:3972
5ZJ583Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:36:4066
6ZJ694Zádrapová KarolínaAK Olymp Brno9600:36:5260
7ZJ780Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:36:5957
8ZJ897Solanská MichaelaTj Val. Meziřící9600:37:1954
9ZJ99Franková AnetaTJ Sokol České Budějovice9600:39:0951
10ZJ1083Votočková PavlínaSk Nové Město nad Metují9900:39:2348
11ZJ1182Blahnová VendulaAK Olymp Brno9800:39:4545
12ZJ1289Janulíková SarahŠternberk9800:40:3642
13ZJ1313Hrubá AnnaASK Slavia Praha9600:42:2739
14ZJ1492Velichová TerezaACMB9700:50:0236
15ZJ1588Janošíková VeronikaŠternberk9800:56:3833

Ženy A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3270Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně8500:52:02105
2ZA5572Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:55:5593
3ZA5776Zahálková PavlaSK Plzeň8900:56:0181
4ZA7174Vašinová PetraŠternberk9001:00:0372
5ZA7375Vévodová MartinaAK Perná9001:00:2266
6ZA7966Mannová MichaelaDVKRA8201:01:3060
7ZA8863Chromá KateřinaAKOLYMP Brno9401:02:5157
8ZA8977Gregorová KamilaSalamon Team8101:02:5754
9ZA10765Křížová LucieHvězda Pardubice8701:08:4051
10ZA11468Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:09:4648
11ZA115249Svobodová ZuzanaAK Drnovice8101:09:5345
12ZA122246Kalousová AlenaŽamberk8001:11:3942
13ZA13367Matějíková JanaOlomouc9001:15:0939
14ZA135243Kožnarová Kristýnačhs ski Jilemnice9401:16:5636
15ZA144244Bulguri Pavlínabez organizace8201:21:1133
16ZA154247Juríčková MartaVinotéka u Karla Frenštát p. R9401:28:2330

Ženy B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3998Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:53:26105
2ZB4769Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:54:3793
3ZB5671Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:56:0081
4ZB7099Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:59:4472
5ZB8260Delingerová MarieAk Kroměříž7601:02:0666
6ZB108253Maťátková MarcelaSKI OB Šternberk7101:09:0360
7ZB110255Gregořicová JitkaAZIMUT7701:09:1257
8ZB12373Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:11:4854
9ZB141254Chmelářová RadkaSlatinky7601:18:3551

Ženy C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC95257Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:04:15105
2ZC10564Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:08:1293
3ZC145259Zahálková JindraKB Chlumčany6101:21:2181
4ZC147258Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:22:3172

Ženy D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD86267Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:46105
2ZD118266Hynštová MarieTJ Maratonstav Úpice5701:10:3793
3ZD125265Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:12:1181
4ZD151263Dvořáková EvaAK Drnovice5501:24:1372
5ZD157268Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:30:3066
6ZD159264Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:31:4160

Trať 6 km, 450 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ191Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:12105
2ZJ286Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:33:5493
3ZJ381Beranová TerezaAK Olymp Brno9800:35:1481
4ZJ487Janatová KateřinaSk Nové Město nad Metují9700:35:3972
5ZJ583Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:36:4066
6ZJ694Zádrapová KarolínaAK Olymp Brno9600:36:5260
7ZJ780Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:36:5957
8ZJ897Solanská MichaelaTj Val. Meziřící9600:37:1954
9ZJ99Franková AnetaTJ Sokol České Budějovice9600:39:0951
10ZJ1083Votočková PavlínaSk Nové Město nad Metují9900:39:2348
11ZJ1182Blahnová VendulaAK Olymp Brno9800:39:4545
12ZJ1289Janulíková SarahŠternberk9800:40:3642
13ZJ1313Hrubá AnnaASK Slavia Praha9600:42:2739
14ZJ1492Velichová TerezaACMB9700:50:0236
15ZJ1588Janošíková VeronikaŠternberk9800:56:3833

Trať 9,5 km, 905 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:44:39105
2MA220Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:45:3193
3MA32Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:45:5981
1MJ496Sádlo DominikNové Město nad Metují9500:46:07105
4MA519Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:46:2372
5MA61Blaha TomášAk Kroměříž7600:46:4966
6MA7172Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:47:0060
7MA86Pomezný LukášAtletika Písek9400:47:1157
8MA912Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:47:2054
1MB108Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:47:36105
2MJ1149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:47:3893
9MA125Gerych DavidAK Kroměříž7700:47:4051
10MA1334Trávníček MatějNové Město na Moravě9200:47:4348
11MA1437Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:48:0445
12MA1524Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:48:1242
13MA169Hrdina PavelAK Perná8800:48:1839
14MA1721Lichý TomášTJ Třinec9400:48:2836
3MJ1843Gaura AdamTj Třinec9600:48:3381
15MA1936Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9000:49:0433
16MA2015Ketner KarelVitkovice9000:49:2130
17MA21170Šmíd MartinStřelka Brno8000:49:3627
18MA2216Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:49:4324
19MA23101Berka RadimAC Syner Turnov8200:49:5121
20MA247Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9400:49:5918
21MA2525Pelíšek DavidAK Olomouc9000:50:1515
22MA268Herda JanSKP Nymburk, o.s.8300:50:1912
2MB2738Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:2593
23MA2823Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:50:389
4MJ2959Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:51:2172
1MC30208Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:51:52105
5MJ3141Čada MiroslavAO Slávia Havířov9500:52:0166
1ZA3270Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně8500:52:02105
3MB3335Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:1481
24MA34157Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:346
25MA3533Švarc MartinAK Hodonin9400:52:423
26MA36100Berka MartinAC Syner Turnov8500:53:023
27MA37179Otevřel VítČeský Těšín8800:53:033
2MC38222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:53:2493
1ZB3998Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:53:26105
4MB40184Boháček PetrEurofoam sport team7400:53:4172
3MC41223Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:4581
6MJ4247Kostecký TomášTJ Šumperk9700:53:5460
7MJ437Götz AdamAK Hodonín9700:53:5757
8MJ44271Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov9600:53:5954
28MA4522Mareš JiříPSK Olymp Praha8700:54:113
29MA4617Kostecký JanTJ Šumperk9100:54:273
2ZB4769Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:54:3793
9MJ4851Kubec DominikHvězda Pardubice9600:54:4051
5MB49191Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:54:5266
30MA50168Koudelka LukášAK Drnovice8300:54:533
4MC51215Jančík BořekSvartes Hořice6400:55:0272
10MJ5246Chrascina MarekTj Třinec9700:55:3048
31MA53181Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:55:493
11MJ5440Czeczotka MarekTJ Třinec9800:55:5445
2ZA5572Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:55:5593
3ZB5671Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:56:0081
5MC57209Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:56:0166
3ZA5776Zahálková PavlaSK Plzeň8900:56:0181
32MA59182Matras TomášSK Chrast8000:56:273
33MA6031Šmirják MiloslavSokop8900:57:223
12MJ6158Veselouš FilipAK Hodonín9500:57:3642
34MA62174Vozka PavelOlfin Car - Vella Trutnov8900:58:113
6MB63189Kruml KamilSpálené7200:58:2060
35MA64165Minář MartinŽichlínek8400:58:223
7MB65196Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:58:3857
13MJ6612Kožnar FrantišekSK Nové Město nad Metují9600:58:5739
6MC67212Sedlák RadekEurofoam sport team6300:59:0060
36MA68173Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:59:113
37MA694Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:59:173
4ZB7099Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:59:4472
4ZA7174Vašinová PetraŠternberk9001:00:0372
8MB72195Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:00:0654
5ZA7375Vévodová MartinaAK Perná9001:00:2266
9MB74183Smetana JosefEurofoam sport team6901:00:5651
38MA75162Turek MartinŽakis TEAM8001:00:583
1MD76230Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:06105
39MA77171Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8101:01:203
10MB78192Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:01:2448
6ZA7966Mannová MichaelaDVKRA8201:01:3060
7MC80224Václavek TomášSKI- OB Šternberk5801:01:3657
8MC81206Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:01:5454
5ZB8260Delingerová MarieAk Kroměříž7601:02:0666
2MD83229Tempír FrantišekSokol Štíty4901:02:0793
9MC84211Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:02:1251
40MA85161Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:02:293
1ZD86267Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:46105
41MA87175Sedláček AntonínBanáni8801:02:493
7ZA8863Chromá KateřinaAKOLYMP Brno9401:02:5157
8ZA8977Gregorová KamilaSalamon Team8101:02:5754
14MJ9013Smetana JakubAtletika Jihlava9601:03:1336
42MA9114Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7601:03:143
43MA92180Janů LiborŠumperk7801:03:183
44MA93159Vyskočil TomášKVS Olomouc7901:03:293
11MB94194Souček JanŠumperk6501:03:3645
1ZC95257Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:04:15105
10MC96216Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:04:2348
11MC97274Kalous Tomᚎamberk6401:04:4345
45MA98154Holub LiborAir Frenštát8001:04:543
3MD99228Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:05:0681
15MJ10014Kotek DavidT. J. Sokol České Budějovice9701:05:2133
16MJ10142Furiš FilipŠternberk9701:05:2430
12MC102214Ježek MartinPlzeň - Újezd6401:06:4242
46MA103164Wasserbauer LukášSynci z Kateřinek8701:07:333
13MC104218Zitka JiříBruntál6201:07:3939
47MA105153Havel JanMaraton tým Pavla Nováka7501:08:123
2ZC10564Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:08:1293
9ZA10765Křížová LucieHvězda Pardubice8701:08:4051
6ZB108253Maťátková MarcelaSKI OB Šternberk7101:09:0360
48MA109166Posker TomášKIWI8001:09:103
7ZB110255Gregořicová JitkaAZIMUT7701:09:1257
49MA111178Knap DaliborOlomouc8101:09:133
12MB11229Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7201:09:3242
4MD113232Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:09:4372
10ZA11468Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:09:4648
11ZA115249Svobodová ZuzanaAK Drnovice8101:09:5345
14MC116220Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:10:0236
13MB117190Fistr MiroslavŠumperk6801:10:2839
2ZD118266Hynštová MarieTJ Maratonstav Úpice5701:10:3793
1ME119239Metelka JosefSpartak Police4401:10:50105
15MC120210Groš ŠtefanS.K.Valašského Království6101:11:0333
17MJ12156Sprinz MatoušAK Hodonín9601:11:2627
12ZA122246Kalousová AlenaŽamberk8001:11:3942
8ZB12373Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:11:4854
50MA123177Kuncek JaroslavMK Seitl Ostrava7901:11:483
3ZD125265Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:12:1181
14MB126193Belobrad IvanŽamberk6601:12:2236
16MC127221Pavlišta Alešneregistrován5801:13:2330
51MA128156Jurka PavelJesenické běhny7801:13:353
5MD129233Juračka Vojtekneregistrován5401:13:4266
17MC130217Valenta MichalPrales Tužín6201:13:5527
15MB131187Benda MilanJeseník6701:14:0533
52MA132176Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:14:223
13ZA13367Matějíková JanaOlomouc9001:15:0939
2ME134238Marek FrantišekSK Hronov4101:15:4693
16MB135273Cupek JiříCoffee Team - Třínec7001:16:5630
14ZA135243Kožnarová Kristýnačhs ski Jilemnice9401:16:5636
53MA137160Ponížil TomášLiberec8301:17:163
18MJ13817Kozlovský VladimírTJ Valašské Meziříčí9901:17:3124
18MJ138272Kozlovský SašaVinotéka u Karla Frenštát pod Rad.0001:17:3124
6MD140226Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:18:2160
9ZB141254Chmelářová RadkaSlatinky7601:18:3551
7MD142227Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:20:3857
18MC143225Vodička Břetislavneregistrován6401:21:0224
15ZA144244Bulguri Pavlínabez organizace8201:21:1133
3ZC145259Zahálková JindraKB Chlumčany6101:21:2181
54MA146169Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:22:233
4ZC147258Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:22:3172
3ME148237Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:23:0381
19MC149275Juračka ZdeněkBaník Havířov5701:23:4421
8MD150231Rinka ErichPrajzský BK Kravaře5401:24:0154
4ZD151263Dvořáková EvaAK Drnovice5501:24:1372
20MC151207Kobliha MilanLRS Vyškov5701:24:1318
4ME153241Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:24:3872
16ZA154247Juríčková MartaVinotéka u Karla Frenštát p. R9401:28:2330
55MA155167Kovář DanielEnjoy the sport8001:29:513
17MB15618Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:30:2127
5ZD157268Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:30:3066
5ME158240Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:31:1166
6ZD159264Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:31:4160
21MC160219Krasula Josefneregistrován5801:41:0715

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:44:39105
2MA220Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:45:3193
3MA32Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:45:5981
4MJ496Sádlo DominikNové Město nad Metují9500:46:0772
5MA519Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:46:2366
6MA61Blaha TomášAk Kroměříž7600:46:4960
7MA7172Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:47:0057
8MA86Pomezný LukášAtletika Písek9400:47:1154
9MA912Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:47:2051
10MB108Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:47:3648
11MJ1149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:47:3845
12MA125Gerych DavidAK Kroměříž7700:47:4042
13MA1334Trávníček MatějNové Město na Moravě9200:47:4339
14MA1437Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:48:0436
15MA1524Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:48:1233
16MA169Hrdina PavelAK Perná8800:48:1830
17MA1721Lichý TomášTJ Třinec9400:48:2827
18MJ1843Gaura AdamTj Třinec9600:48:3324
19MA1936Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9000:49:0421
20MA2015Ketner KarelVitkovice9000:49:2118
21MA21170Šmíd MartinStřelka Brno8000:49:3615
22MA2216Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:49:4312
23MA23101Berka RadimAC Syner Turnov8200:49:519
24MA247Havlíček JosefT.J. Sokol České Budějovice9400:49:596
25MA2525Pelíšek DavidAK Olomouc9000:50:153

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3270Preibischová MonikaAC Mariánské Lázně8500:52:02105
2ZB3998Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:53:2693
3ZB4769Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:54:3781
4ZA5572Schorná PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:55:5572
5ZB5671Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:56:0066
6ZA5776Zahálková PavlaSK Plzeň8900:56:0160
7ZB7099Pastorová PetraMK Seitl Ostrava7700:59:4457
8ZA7174Vašinová PetraŠternberk9001:00:0354
9ZA7375Vévodová MartinaAK Perná9001:00:2251
10ZA7966Mannová MichaelaDVKRA8201:01:3048
11ZB8260Delingerová MarieAk Kroměříž7601:02:0645
12ZD86267Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:4642
13ZA8863Chromá KateřinaAKOLYMP Brno9401:02:5139
14ZA8977Gregorová KamilaSalamon Team8101:02:5736
15ZC95257Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:04:1533
16ZC10564Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:08:1230
17ZA10765Křížová LucieHvězda Pardubice8701:08:4027
18ZB108253Maťátková MarcelaSKI OB Šternberk7101:09:0324
19ZB110255Gregořicová JitkaAZIMUT7701:09:1221
20ZA11468Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:09:4618
21ZA115249Svobodová ZuzanaAK Drnovice8101:09:5315
22ZD118266Hynštová MarieTJ Maratonstav Úpice5701:10:3712
23ZA122246Kalousová AlenaŽamberk8001:11:399
24ZB12373Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:11:486
25ZD125265Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:12:113

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 30%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
79%

Názory na závod

Překvapilo mne, že nejsem uveden ve výsledkové listině v kategorii Muži E, na čtvrtém místě je uveden a 72 bodů podle výsledkové listiny získal Jaroslav Merta, kterého jsem v závodě porazil. Startoval jsem se st. číslem 241, můžete vysvětlit? Organizace závodu se mi jinak líbila. Jindřich Tomíšek
Tomisek.ck
Jindrich Tomisek pridan.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód