hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Janské Lázně - Černá hora

16.8.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 16.8.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně – Kolonáda
13:00 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Janských Lázních, 9:00 – 11:30 hodin

Startovné

100,-- Kč – podmínka přihlášení do 10. 8. 2015
130,-- Kč na místě v den závodu

Popis tratě

Délka: 8 600 m
Převýšení: 650 metrů
z kolonády směrem na Hofmanovy boudy a Černou horu. Běží se silnici s asfaltovým povrchem

Ceny pro vítěze

muži – absolutní pořadí: 1 500 – 1 000 – 800 Kč
ženy – absolutní pořadí: 1 000 – 800 – 500 Kč
kategorie juniorky, junioři, muži, muži – veteráni 40,50,60,70, ženy, veteránky nad 35 let nad 45 a nad 55 let: 500 – 300 – 200

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
tel.:+420 602 152 296

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 5469

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4830
Pechek František5325
Marek František4124
Vašíček Martin7123
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Brunclík Ivo5820
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4819
Les Josef4719
Gombita Josef5819
Šír Václav4818
Šrůtek Stanislav5818
Vimr Adolf4317
Groh Stanislav4617
Friebelová Eva6217
Čipera Radek6417
Bolehovský Pavel7117
Smrčka Miloš5416
Tučný Jan4716
Paulů Blanka5416
Pechek Petr8315
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Hrnčíř Jaroslav4914
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Šesták Karel7114
Kůtek Vladimír5014
Novotná Eva4813
Keprtová Miloslava4813
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Pešek Milan6013
Linhart Miloš4413
Tichý Pavel6313
Sadílek Ota4613
Tomíček Josef5912
Kubr Václav5512
Leszkow Petr4412
Vodička Jan4512
Kynčl Stanislav6412
Kozel Karel5212
Špacír Ladislav5512

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.08.2014, 11:56
  • zobrazeno již 1079x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1943Göetz AdamOlfin Car - Vella Trutnov9700:42:53105
2MJ2138Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov9600:43:4293
3MJ3946Dvorský MatyášOlfin Car - Vella Trutnov9700:47:2081
4MJ51129Vlasatý VladimírJogging Dubnica nad Váhom9900:50:09-
5MJ111115Alfery DominikBK Brandýs nad Labem9801:06:2072

Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1127Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:59105
2MA240Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:0093
3MA320Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:1581
4MA4111Berka RadimKozákov8200:39:1672
5MA581Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:3266
6MA789Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:40:1560
7MA818Flegl VlastimilVrchlabí8600:40:1857
8MA919Herda JanSKP Nymburk8300:40:4954
9MA1031Lopota MartinDUKLA Liberec9200:41:0151
10MA1315Hostička JanDejvice7900:41:3548
11MA14124Polach RostislavSK Dama Sport Šumperk7500:41:4345
12MA1533Vozka PavelOlfin Car - Vella Trutnov8900:41:4942
13MA2484Krupka LukášTJ Sokol Jičín8300:44:3539
14MA2572Šolc VítězslavBKL Machov9100:45:0936
15MA26101Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:45:1133
16MA27134Chachula LubomírJogging Dubnica nad Váhom7900:45:12-
17MA3035Máka DanielDUKLA Liberec9200:45:5130
18MA3283Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:46:3527
19MA34104Suchý JiříFEL Praha7600:46:4424
20MA3544Šplíchal JanSokol Valteřice8300:46:5621
21MA36122Pirkl PavelLiberec7900:47:0318
22MA40132Horňák MilošJogging Dubnica nad Váhom7500:47:32-
23MA54102Katsiedl MichalAC Praha 18908200:50:3015
24MA7167Beneš PetrHOCK Červený Kostelec8300:53:3712
25MA7266Vondra TomášLoko Trutnov Triatlon9200:53:429
26MA7398Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:53:436
27MA7914Blecha Tomášneregistrován7900:54:293
28MA8917Červenka JaroslavDobřenice7900:56:473
29MA9058Novotný PavelSK Janské Lázně8000:56:543
30MA9386Kubalík JanAtomic Nordic team7800:57:343
31MA10311Vokatý OndřejTJ Maratonstav Úpice8801:03:593
32MA10626Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:04:233
33MA108108Snopko DavidHOHO Hořice8201:04:463
34MA116107Švec MartinUhelná Příbram7701:08:063

Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1194Beshir ErvinADIDAS Team ČR6700:41:05105
2MB1259Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:41:1593
3MB18133Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:2781
4MB228Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:43:5272
5MB23110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:1066
6MB2854Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:45:2860
7MB2950Bolehovský PavelKerteam7100:45:4657
8MB5864Káňa PavelLoko Trutnov Triatlon7400:51:2754
9MB629Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:52:2651
10MB6473Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7400:52:3448
11MB6587Belobrad IvanŽamberk6600:52:5045
12MB6978Topinka JiříAC Moravská Slávia Brno6600:53:3142
13MB7056Šedivý PavelSK Janské Lázně7300:53:3339
14MB77126Bednář PavelŠneci na Max6800:54:1836
15MB853Kašpar DavidSK Janské Lázně7100:55:3033
16MB861David VáclavSmiřice7400:55:3930
17MB94130Stopka VladimírJogging Dubnica nad Váhom6700:57:39-
18MB9775Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7400:59:4027
19MB12255Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:14:1824

Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1665Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:54105
2MC2062Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:0693
3MC4690Čadil JanDejvice6400:48:1781
4MC47103Novotný JiříFEL Praha6000:48:5572
5MC4963Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:49:2766
6MC5093Ježek MartinPlzeň - Újezd6400:49:4860
7MC5361Gombita JosefMost5800:50:2357
8MC5585Vanta JosefSK Hronov6200:50:4854
9MC5971Šolc VítězslavBKL Machov5700:51:4151
10MC61131Benč MarianJogging Dubnica nad Váhom5500:52:22-
11MC63114Kalous Tomᚎamberk6400:52:3148
12MC6816Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:2345
13MC7497Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:53:4442
14MC7599MilanSportovní centrum Dobrošov6200:53:5239
15MC8776Kučera ZdeněkAC Náchod5500:55:5736
16MC9891Matějíček LubošHovrch6200:59:5633
17MC10260Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:1330
18MC115135Bajer MilanCafé Bajer5501:07:0327

Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6119Smrčka MilošBK Říčany5400:39:58105
2MD4132Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:3893
3MD4380Krsek MiroslavMK Luková4900:47:5381
4MD4422Flegl VlastimilBrtev5300:47:5772
5MD4828Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:49:0566
6MD5213Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:2160
7MD5688Brožek RadmilKRB Chrudim5400:51:0657
8MD66120Gregor JaroslavAC OH Praha5100:53:0354
9MD78106Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:54:2151
10MD81105Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:4648
11MD8270Navrátil JosefSK Strančice4900:55:0845
12MD92117Groh StanislavAC Vrchlabí4600:57:1642
13MD10510Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:04:0139
14MD11029Říha MiroslavSokol Sadská4501:05:1236
15MD11282Vodička JanMK Radslavice4501:06:3933
16MD113116Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:06:4330
17MD12125Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1627
18MD1247Jungman JosefPraha5001:15:3024
19MD125121Čech KarelKAK Praha4501:16:3921

Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8349Metelka JosefSpartak Police4400:55:12105
2ME9996Čech JaroslavLiga 100 Praha4101:00:0293
3ME10048Marek FrantišekSK Hronov4101:00:2181
4ME1145Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:06:5472
5ME1172Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:09:33-
6ME12668Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:00:4066

Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3395Beshirová CarmenADIDAS Team ČR9800:46:37105
2ZJ8447Blahnová VendulaOlfin Car - Vella Trutnov9800:55:1593
3ZJ10779Dvorská AlžbětaOlfin Car - Vella Trutnov0401:04:2981
4ZJ118128Bednářová ZuzanaŠneci na Max0001:09:4072

Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17125Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9300:42:15105
2ZA4253Grohová KarolínaDukla Liberec9000:47:5193
3ZA5724Schützová SandraDUKLA Liberec9100:51:2281
4ZA6077Chmelková KristýnaLiga Stovkařů Olomouc8700:51:4972
5ZA8069Haramulová LenkaPraha 58700:54:3466
6ZA96113Kalousová AlenaŽamberk8000:58:1360
7ZA12321Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:15:2257

Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3192Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:14105
2ZB3727Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:47:0793
3ZB38109Rychnovská DagmarNové Město nad Metují7500:47:1681
4ZB95118Háková MichaelaTJ SVS Vrchlabí7100:57:5372
5ZB104100Strnádková JanaDolní Kalná7101:04:0066
6ZB10974Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7601:05:0560

Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6734Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:07105
2ZC76112Mališová KarlaUSK Praha6000:54:1693
3ZC8830Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:2581
4ZC11912Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:09:5972

Ženy D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD45123Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:48:02105
2ZD916Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5793
3ZD10142Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:00:5081
4ZD1204Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:1572

Trať 8,6 km, 650 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1127Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:59105
2MA240Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:0093
3MA320Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:1581
4MA4111Berka RadimKozákov8200:39:1672
5MA581Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:3266
1MD6119Smrčka MilošBK Říčany5400:39:58105
6MA789Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:40:1560
7MA818Flegl VlastimilVrchlabí8600:40:1857
8MA919Herda JanSKP Nymburk8300:40:4954
9MA1031Lopota MartinDUKLA Liberec9200:41:0151
1MB1194Beshir ErvinADIDAS Team ČR6700:41:05105
2MB1259Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:41:1593
10MA1315Hostička JanDejvice7900:41:3548
11MA14124Polach RostislavSK Dama Sport Šumperk7500:41:4345
12MA1533Vozka PavelOlfin Car - Vella Trutnov8900:41:4942
1MC1665Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:54105
1ZA17125Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9300:42:15105
3MB18133Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:2781
1MJ1943Göetz AdamOlfin Car - Vella Trutnov9700:42:53105
2MC2062Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:0693
2MJ2138Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov9600:43:4293
4MB228Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:43:5272
5MB23110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:1066
13MA2484Krupka LukášTJ Sokol Jičín8300:44:3539
14MA2572Šolc VítězslavBKL Machov9100:45:0936
15MA26101Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:45:1133
16MA27134Chachula LubomírJogging Dubnica nad Váhom7900:45:12-
6MB2854Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:45:2860
7MB2950Bolehovský PavelKerteam7100:45:4657
17MA3035Máka DanielDUKLA Liberec9200:45:5130
1ZB3192Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:14105
18MA3283Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou7500:46:3527
1ZJ3395Beshirová CarmenADIDAS Team ČR9800:46:37105
19MA34104Suchý JiříFEL Praha7600:46:4424
20MA3544Šplíchal JanSokol Valteřice8300:46:5621
21MA36122Pirkl PavelLiberec7900:47:0318
2ZB3727Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:47:0793
3ZB38109Rychnovská DagmarNové Město nad Metují7500:47:1681
3MJ3946Dvorský MatyášOlfin Car - Vella Trutnov9700:47:2081
22MA40132Horňák MilošJogging Dubnica nad Váhom7500:47:32-
2MD4132Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:3893
2ZA4253Grohová KarolínaDukla Liberec9000:47:5193
3MD4380Krsek MiroslavMK Luková4900:47:5381
4MD4422Flegl VlastimilBrtev5300:47:5772
1ZD45123Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:48:02105
3MC4690Čadil JanDejvice6400:48:1781
4MC47103Novotný JiříFEL Praha6000:48:5572
5MD4828Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:49:0566
5MC4963Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:49:2766
6MC5093Ježek MartinPlzeň - Újezd6400:49:4860
4MJ51129Vlasatý VladimírJogging Dubnica nad Váhom9900:50:09-
6MD5213Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:2160
7MC5361Gombita JosefMost5800:50:2357
23MA54102Katsiedl MichalAC Praha 18908200:50:3015
8MC5585Vanta JosefSK Hronov6200:50:4854
7MD5688Brožek RadmilKRB Chrudim5400:51:0657
3ZA5724Schützová SandraDUKLA Liberec9100:51:2281
8MB5864Káňa PavelLoko Trutnov Triatlon7400:51:2754
9MC5971Šolc VítězslavBKL Machov5700:51:4151
4ZA6077Chmelková KristýnaLiga Stovkařů Olomouc8700:51:4972
10MC61131Benč MarianJogging Dubnica nad Váhom5500:52:22-
9MB629Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:52:2651
11MC63114Kalous Tomᚎamberk6400:52:3148
10MB6473Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7400:52:3448
11MB6587Belobrad IvanŽamberk6600:52:5045
8MD66120Gregor JaroslavAC OH Praha5100:53:0354
1ZC6734Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:07105
12MC6816Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:53:2345
12MB6978Topinka JiříAC Moravská Slávia Brno6600:53:3142
13MB7056Šedivý PavelSK Janské Lázně7300:53:3339
24MA7167Beneš PetrHOCK Červený Kostelec8300:53:3712
25MA7266Vondra TomášLoko Trutnov Triatlon9200:53:429
26MA7398Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8900:53:436
13MC7497Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:53:4442
14MC7599MilanSportovní centrum Dobrošov6200:53:5239
2ZC76112Mališová KarlaUSK Praha6000:54:1693
14MB77126Bednář PavelŠneci na Max6800:54:1836
9MD78106Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:54:2151
27MA7914Blecha Tomášneregistrován7900:54:293
5ZA8069Haramulová LenkaPraha 58700:54:3466
10MD81105Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:54:4648
11MD8270Navrátil JosefSK Strančice4900:55:0845
1ME8349Metelka JosefSpartak Police4400:55:12105
2ZJ8447Blahnová VendulaOlfin Car - Vella Trutnov9800:55:1593
15MB853Kašpar DavidSK Janské Lázně7100:55:3033
16MB861David VáclavSmiřice7400:55:3930
15MC8776Kučera ZdeněkAC Náchod5500:55:5736
3ZC8830Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:2581
28MA8917Červenka JaroslavDobřenice7900:56:473
29MA9058Novotný PavelSK Janské Lázně8000:56:543
2ZD916Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5793
12MD92117Groh StanislavAC Vrchlabí4600:57:1642
30MA9386Kubalík JanAtomic Nordic team7800:57:343
17MB94130Stopka VladimírJogging Dubnica nad Váhom6700:57:39-
4ZB95118Háková MichaelaTJ SVS Vrchlabí7100:57:5372
6ZA96113Kalousová AlenaŽamberk8000:58:1360
18MB9775Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7400:59:4027
16MC9891Matějíček LubošHovrch6200:59:5633
2ME9996Čech JaroslavLiga 100 Praha4101:00:0293
3ME10048Marek FrantišekSK Hronov4101:00:2181
3ZD10142Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:00:5081
17MC10260Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:1330
31MA10311Vokatý OndřejTJ Maratonstav Úpice8801:03:593
5ZB104100Strnádková JanaDolní Kalná7101:04:0066
13MD10510Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:04:0139
32MA10626Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:04:233
3ZJ10779Dvorská AlžbětaOlfin Car - Vella Trutnov0401:04:2981
33MA108108Snopko DavidHOHO Hořice8201:04:463
6ZB10974Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7601:05:0560
14MD11029Říha MiroslavSokol Sadská4501:05:1236
5MJ111115Alfery DominikBK Brandýs nad Labem9801:06:2072
15MD11282Vodička JanMK Radslavice4501:06:3933
16MD113116Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:06:4330
4ME1145Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:06:5472
18MC115135Bajer MilanCafé Bajer5501:07:0327
34MA116107Švec MartinUhelná Příbram7701:08:063
5ME1172Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:09:33-
4ZJ118128Bednářová ZuzanaŠneci na Max0001:09:4072
4ZC11912Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:09:5972
4ZD1204Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:1572
17MD12125Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:1627
19MB12255Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:14:1824
7ZA12321Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:15:2257
18MD1247Jungman JosefPraha5001:15:3024
19MD125121Čech KarelKAK Praha4501:16:3921
6ME12668Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2702:00:4066

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1127Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:36:59105
2MA240Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:0093
3MA320Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:38:1581
4MA4111Berka RadimKozákov8200:39:1672
5MA581Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:3266
6MD6119Smrčka MilošBK Říčany5400:39:5860
7MA789Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:40:1557
8MA818Flegl VlastimilVrchlabí8600:40:1854
9MA919Herda JanSKP Nymburk8300:40:4951
10MA1031Lopota MartinDUKLA Liberec9200:41:0148
11MB1194Beshir ErvinADIDAS Team ČR6700:41:0545
12MB1259Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:41:1542
13MA1315Hostička JanDejvice7900:41:3539
14MA14124Polach RostislavSK Dama Sport Šumperk7500:41:4336
15MA1533Vozka PavelOlfin Car - Vella Trutnov8900:41:4933
16MC1665Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:41:5430
17MB18133Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:42:2727
18MJ1943Göetz AdamOlfin Car - Vella Trutnov9700:42:5324
19MC2062Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:0621
20MJ2138Opočenský MatějOlfin Car - Vella Trutnov9600:43:4218
21MB228Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:43:5215
22MB23110Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:1012
23MA2484Krupka LukášTJ Sokol Jičín8300:44:359
24MA2572Šolc VítězslavBKL Machov9100:45:096
25MA26101Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:45:113

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17125Nováková PetraLK Slovan Karlovy Vary9300:42:15105
2ZB3192Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:1493
3ZJ3395Beshirová CarmenADIDAS Team ČR9800:46:3781
4ZB3727Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:47:0772
5ZB38109Rychnovská DagmarNové Město nad Metují7500:47:1666
6ZA4253Grohová KarolínaDukla Liberec9000:47:5160
7ZD45123Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:48:0257
8ZA5724Schützová SandraDUKLA Liberec9100:51:2254
9ZA6077Chmelková KristýnaLiga Stovkařů Olomouc8700:51:4951
10ZC6734Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:53:0748
11ZC76112Mališová KarlaUSK Praha6000:54:1645
12ZA8069Haramulová LenkaPraha 58700:54:3442
13ZJ8447Blahnová VendulaOlfin Car - Vella Trutnov9800:55:1539
14ZC8830Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:2536
15ZD916Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5733
16ZB95118Háková MichaelaTJ SVS Vrchlabí7100:57:5330
17ZA96113Kalousová AlenaŽamberk8000:58:1327
18ZD10142Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:00:5024
19ZB104100Strnádková JanaDolní Kalná7101:04:0021
20ZJ10779Dvorská AlžbětaOlfin Car - Vella Trutnov0401:04:2918
21ZB10974Sedláková MartinaRH Kartouzy Valdice7601:05:0515
22ZJ118128Bednářová ZuzanaŠneci na Max0001:09:4012
23ZC11912Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:09:599
24ZD1204Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:156
25ZA12321Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:15:223

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód