Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů

6.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů
  • datum konání: 6.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Dolní Dobrouč
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 11,3 km (junioři, juniorky a lidový běh - 7 km)
Převýšení: 430 m (junioři, juniorky a lidový běh - 260 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 07.09.2014, 07:46
  • zobrazeno 1218x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Nováček OndřejOrel Kuřim9700:32:1935
2MJ22Gregora JakubActivity Lanškroun9800:34:1431
3MJ33Nehybka JosefOrel Židenice9500:35:2627
4MJ44Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:35:4824
5MJ55Toman DavidDolní Dobrouč9800:38:4322
6MJ66Ferdinand JakubOrel Židenice9900:39:1720
Muži A (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:46:0735
2MA22Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:48:1331
3MA63Juránek StanislavOrel Židenice8700:51:2127
4MA94Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:52:3724
5MA105Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:52:4722
6MA116Adamec MilanOrel Vyškov7700:52:5720
7MA127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1619
8MA138Roháček JanXC Sport.cz8200:53:3318
9MA149Krunčík PavelSKI Skuhrov n. B.8500:53:4817
10MA1710Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:0116
11MA2011Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:57:1115
12MA2212Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:58:0314
13MA3113Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:4413
14MA3214Řemínek MatějAC Choceň8601:00:4712
15MA3515Roleček MilanPěčín7601:02:5711
Muži B (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31Hejl RadekLetohrad7200:49:3635
2MB42Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:0631
3MB53Celerin MilanTAT Martin6500:50:40-
4MB84Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:4527
5MB155Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:55:1424
6MB166Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:3622
7MB197Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:56:3920
8MB258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:58:4519
9MB339Belobrad IvanŽamberk6601:01:3618
10MB3410Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:02:2817
11MB3711Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:03:4916
12MB4012Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:04:2715
13MB4513Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:06:4014
Muži C (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:4435
2MC212Hanuš PetrCHT Pardubice6400:57:3431
3MC263Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:58:4927
4MC274Kalous Tomᚎamberk6400:59:2024
5MC295Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:1822
6MC396Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:2620
7MC517Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:15:1619
8MC538Juránek StanislavOrel Židenice5601:16:5818
Muži D (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD301Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:00:2735
2MD362Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:4631
3MD423Červ MiloslavAtletika Polička5001:04:5027
4MD464Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:1624
5MD475Brtník JiříOrel Obřany5201:12:4222
6MD586Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:25:4420
7MD617Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:27:5919
Muži E (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME241Krátký FrantišekKrálíky4300:58:3135
2ME502Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0531
3ME573Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:23:1427
4ME624Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:29:3124
Juniorky (trať 7,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ71Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:40:3935
2ZJ82Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:42:1131
Ženy A (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181Vévodová MartinaAK Perná9000:56:3135
2ZA432Kalousová AlenaŽamberk8001:05:1331
3ZA443Haramulová LenkaPraha 58701:05:4127
Ženy B (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB381Honsová HanaActivity Lanškroun7901:04:0435
2ZB412Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:4431
3ZB493Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:12:4427
4ZB524Škařoupková IvanaOrel Vyškov7401:15:1924
Ženy C (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:0935
2ZC282Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:00:1731
3ZC483Jirásková EvaLanškroun6401:12:4327
4ZC544Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:17:3324
5ZC565Málková AnnaOrel Vyškov6301:19:3722
6ZC636Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:0620
7ZC647Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:42:2719
Ženy D (trať 12 km, 430 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD551Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:19:2635
2ZD592Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:26:5731
3ZD603Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:27:0627
Trať 7,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Nováček OndřejOrel Kuřim9700:32:1935
2MJ22Gregora JakubActivity Lanškroun9800:34:1431
3MJ33Nehybka JosefOrel Židenice9500:35:2627
4MJ44Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:35:4824
5MJ55Toman DavidDolní Dobrouč9800:38:4322
6MJ66Ferdinand JakubOrel Židenice9900:39:1720
1ZJ71Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:40:3935
2ZJ82Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:42:1131
Trať 12 km, 430 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:46:0735
2MA22Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:48:1331
1MB31Hejl RadekLetohrad7200:49:3635
2MB42Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:0631
3MB53Celerin MilanTAT Martin6500:50:40-
3MA63Juránek StanislavOrel Židenice8700:51:2127
1MC71Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:4435
4MB84Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:4527
4MA94Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:52:3724
5MA105Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:52:4722
6MA116Adamec MilanOrel Vyškov7700:52:5720
7MA127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1619
8MA138Roháček JanXC Sport.cz8200:53:3318
9MA149Krunčík PavelSKI Skuhrov n. B.8500:53:4817
5MB155Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:55:1424
6MB166Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:3622
10MA1710Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:0116
1ZA181Vévodová MartinaAK Perná9000:56:3135
7MB197Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:56:3920
11MA2011Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:57:1115
2MC212Hanuš PetrCHT Pardubice6400:57:3431
12MA2212Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:58:0314
1ZC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:0935
1ME241Krátký FrantišekKrálíky4300:58:3135
8MB258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:58:4519
3MC263Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:58:4927
4MC274Kalous Tomᚎamberk6400:59:2024
2ZC282Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:00:1731
5MC295Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:1822
1MD301Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:00:2735
13MA3113Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:00:4413
14MA3214Řemínek MatějAC Choceň8601:00:4712
9MB339Belobrad IvanŽamberk6601:01:3618
10MB3410Gregora ZdenekActivity Lanškroun7301:02:2817
15MA3515Roleček MilanPěčín7601:02:5711
2MD362Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:03:4631
11MB3711Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7101:03:4916
1ZB381Honsová HanaActivity Lanškroun7901:04:0435
6MC396Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:04:2620
12MB4012Toman ZdeněkDolní Dobrouč7101:04:2715
2ZB412Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:4431
3MD423Červ MiloslavAtletika Polička5001:04:5027
2ZA432Kalousová AlenaŽamberk8001:05:1331
3ZA443Haramulová LenkaPraha 58701:05:4127
13MB4513Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:06:4014
4MD464Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5101:12:1624
5MD475Brtník JiříOrel Obřany5201:12:4222
3ZC483Jirásková EvaLanškroun6401:12:4327
3ZB493Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:12:4427
2ME502Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0531
7MC517Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:15:1619
4ZB524Škařoupková IvanaOrel Vyškov7401:15:1924
8MC538Juránek StanislavOrel Židenice5601:16:5818
4ZC544Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:17:3324
1ZD551Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:19:2635
5ZC565Málková AnnaOrel Vyškov6301:19:3722
3ME573Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:23:1427
6MD586Sedláček PavelOrel Starý Lískovec5301:25:4420
2ZD592Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:26:5731
3ZD603Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:27:0627
7MD617Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:27:5919
4ME624Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:29:3124
6ZC636Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:0620
7ZC647Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:42:2719
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hrdina PavelAK Perná8800:46:0735
2MA22Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:48:1331
3MB31Hejl RadekLetohrad7200:49:3627
4MB42Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:0624
5MA63Juránek StanislavOrel Židenice8700:51:2122
6MC71Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:4420
7MB84Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:4519
8MA94Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:52:3718
9MA105Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:52:4717
10MA116Adamec MilanOrel Vyškov7700:52:5716
11MA127Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:1615
12MA138Roháček JanXC Sport.cz8200:53:3314
13MA149Krunčík PavelSKI Skuhrov n. B.8500:53:4813
14MB155Wallenfels JiříTJ Sokol Vinohrady7200:55:1412
15MB166Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:3611
16MA1710Živný Marek3D Fitness Race Team9100:56:0110
17MB197Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:56:399
18MA2011Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:57:118
19MC212Hanuš PetrCHT Pardubice6400:57:347
20MA2212Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:58:036
21ME241Krátký FrantišekKrálíky4300:58:315
22MB258Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:58:454
23MC263Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:58:493
24MC274Kalous Tomᚎamberk6400:59:202
25MC295Šolc VítězslavBKL Machov5701:00:181
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181Vévodová MartinaAK Perná9000:56:3135
2ZC231Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:58:0931
3ZC282Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:00:1727
4ZB381Honsová HanaActivity Lanškroun7901:04:0424
5ZB412Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:04:4422
6ZA432Kalousová AlenaŽamberk8001:05:1320
7ZA443Haramulová LenkaPraha 58701:05:4119
8ZC483Jirásková EvaLanškroun6401:12:4318
9ZB493Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:12:4417
10ZB524Škařoupková IvanaOrel Vyškov7401:15:1916
11ZC544Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:17:3315
12ZD551Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:19:2614
13ZC565Málková AnnaOrel Vyškov6301:19:3713
14ZD592Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:26:5712
15ZD603Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:27:0611
16ZC636Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:31:0610
17ZC647Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:42:279

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Hvězdička s jedničkou pro pořadatelé!Vše dokonalé:zázemí,občerstvení,značení tratě super,nebylo možno zabloudit.Pěkný závod v přírodě.
anna.bacova
Díky všem běžcům za účast a speciál poděkování Petrovi Svobodovi za celodenní moderování a Katapultový doprovod. Vlastik Mlynář výsledky najdete na www.snd.orlicko.cz
mlynar7
Jako vždy bez chybičky včetně počasí, to vždycky dá závodu tu správnou pohodu.
roman.sedlacek
Celkový dojem byl perfektní, vše šlapalo, jak mělo. A v občerstvení víno - dobrý nápad :-) Vše mělo spád a šlapalo tak, jak mělo. Velmi příjemně strávený den. Mírné změny trasy, abychom se nebrodili bahnem - na jedničku. A dotaz: budou fotečky?
x.lenulinek.x
Vlastík a jeho tým uspořádal závod opět na vysoké úrovni.Organizace,značení tratě i zázemí jsou bez chyby.Obtížnost tratě,které prospělo prodloužení přimo přes vrchol Strážného,by slušelo zařazení do kat.A v poháru.
vacekma
Dík pořadatelům za pěkný závod.
gregora

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód