Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

20.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 20.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jilemnice - náměstí
14:00 hodin

Přihlášky

na místě od 12:00 do 13:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

hlavní závod se běží od startu po dlažbě a asfaltu. Dále převážně po lesních a polních cestách.
10.000 m: start/cíl 463/1019 m n. m, převýšení 564 m, součet stoupání 637 m
7.700 m: start/cíl 463/722 m n. m, převýšení 293 m, součet stoupání 351

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

michalstkucera@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2773

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4818
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Brunclík Ivo5815
Votoček Filip8414
Šimůnek Jaromír5514
Svoboda Petr6814
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Metelka Josef4413
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3512
Marek František4111
Tučný Jan4711
Kynčl Stanislav6410
Flegl Vlastimil8610
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Pechek František5310
Klampflová Eva6410
Jelen Petr689
Vacarda Vladimír599
Jelínek Karel519
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Šteinc Ludvík418
Veselý Pavel668
Šmída Oldřich488
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Augustin František618
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Šrutek Stanislav588
Skalický Roman717
Ulich Petr687
Groh Stanislav467
Vaněk Petr617
Malý Jan737
Matějka Roman757
Miles Petr377
Dlab Ladislav707
Novotný Jiří717

Výsledky závodu

  • platné k 22.09.2014, 10:44
  • zobrazeno 1327x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci mladší (trať 7,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411243Dufek TomášSKI klub Jablonec n.N0000:33:45-
2M421247Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:37-
3M431232Rishko VadimSokol Skuhrov0000:36:31-
4M441234Prášek AdamČKS SKI Jilemnice9900:36:42-
5M461231Dubský JanSokol Skuhrov0000:37:41-
6M471246Pekárek JanLSK Lomnice n.P.9900:37:45-
7M481240Kocián JakubLSK Lomnice0000:39:33-
8M4111248Pitrmuc FilipČKS SKI Jilemnice9900:41:22-
Dorostenky mladší (trať 7,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4101235Johanová AdélaČKS SKI Jilemnice9900:41:2181
2Z4151245Šimková JaraLSK Lomnice n.P.0000:46:4757
3Z4161244Sudková NellaLSK Lomnice n.P.0000:47:1754
Dorostenci starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51134Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:48:23105
2M51235Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:48:2693
3M52255Kroupa JanLSK Lomnice9800:51:2981
4M54047Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:54:1572
5M54956Bláha JaroslavLSK Lomnice9800:56:4666
6M56527Šubrt Jan-9701:01:1560
Dorostenky starší (trať 7,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z551236Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:36:51105
2Z5121241Kociánová BarbaraLSK Lomnice9800:41:5772
3Z5131242Hanušová DominikaLSK Lomnice9800:43:5766
4Z5141237Soukupová AndreaČKS SKI Jilemnice9700:44:3260
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 7,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ91238Sudková TerezaSKI klub Jablonec n.N9600:40:5993
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:40:40105
2MA212Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:5393
3MA374Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:0181
4MA484Berka RadimKozákov8200:43:1772
5MA592Kučera LadislavIscarex SKI klub Česká Třebová7600:44:0366
6MA663Flegl VlastimilVrchlabí8600:44:2560
7MA711Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1557
8MA813Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:46:3254
9MA1450Krupka LukášTJ SOKOL Jičín8300:49:0251
10MA1539Haman VáclavČKS SKI Jilemnice8100:49:0748
11MA1618Honců MiloslavČKS SKI Jilemnice9400:49:3045
12MA1860Novák JanSport Alibi7700:50:0642
13MA2033Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:50:5639
14MA2425Ehl JaroslavSKI Skuhrov n. Bělou8100:51:4236
15MA257Háze MartinJilemnice8500:51:5033
16MA2670Valenta TomášPardubice7600:51:5430
17MA2732Kraus JakubIndividuál.9200:52:1427
18MA3071Janata KarelHSK Benecko9200:52:3924
19MA3416Šplíchal JanValtěřice8300:53:3121
20MA4281Škoda AlešTrutnov7500:55:1818
21MA4379Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:55:1915
22MA4572Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:55:3312
23MA4666Mašek PetrFitcentrum LS Vrchlabí7900:56:079
24MA4845Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7600:56:396
25MA501Novotný JiříK.R.N.A.P.8500:56:493
26MA5380Grečmal LukášJilemnice9000:57:213
27MA5482Kuřík MichalTrvalková Školka Studenec7600:57:413
28MA552Kolísko JanK.R.N.A.P.9000:57:573
29MA5921Havel RadekJilemnice9200:59:423
30MA6694Erlebach MichalJilemnice8301:01:353
31MA7129Crha ZdeněkMK Kladno7901:02:343
32MA7288Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:02:353
33MA7483Grimm ZdeněkTrvalková Školka Studenec7701:03:373
34MA793Strmeň JakubK.R.N.A.P.8901:04:383
35MA8359Veselý JanIndividuál.7901:07:383
36MA8531Picek MichalSemily9301:09:223
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1354Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:48:50105
2MB1975Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:50:4593
3MB2167Novotný JiříKateřinky7100:51:0081
4MB2386Rakoncaj LukášSIR Joseph7400:51:3972
5MB3169Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:5566
6MB3228Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:53:0760
7MB3519Havlíček IvoLánov6600:53:3857
8MB4168Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:55:0754
9MB4426Šubrt JanHorní Sytová6800:55:2351
10MB4778Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:56:1248
11MB5223Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:57:1045
12MB5630Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:58:0442
13MB5715Jelen PetrJilemnice6800:59:2239
14MB6161Rožek DavidOB Říčany7401:00:0436
15MB634Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:00:4033
16MB6851Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6601:02:0330
17MB775Belobrad IvanŽamberk6601:04:1027
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1053Vaněk PetrAC Praha6100:47:49105
2MC1777Jančík BořekSvartes Hořice6400:49:5293
3MC2890Šimůnek JaromírSKP - Kornspitz - Jablonec5500:52:2581
4MC8089Boubelík JanSport Zbraslav6401:04:5572
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3762Flegl VlastimilBrtev5300:53:58105
2MD3949Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:54:0993
3MD5165Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:57:0181
4MD5891Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:2572
5MD7087Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:02:2966
6MD8473Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:07:4360
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6452Metelka JosefSpartak Police4401:00:56105
2ME816Marek FrantišekSK Hronov4101:06:1993
3ME888Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:16:5581
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3844Schützová SandraTJ Dukla Liberec9100:54:03105
2ZA6043Haramulová LenkaPraha 58700:59:4993
3ZA6210Chmelková KristýnaLiga 100 Olomouc8701:00:2981
4ZA6937Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:02:1672
5ZA7536Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:03:5766
6ZA7893Ambrůžová Simona-8001:04:3060
7ZA8276Blažková LenkaSokol Skuhrov8801:06:3957
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB964Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:47105
2ZB2948Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2693
3ZB3342Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:2381
4ZB6741Smith LucieVrchlabí7301:01:4872
5ZB8720Koštálová OlgaHořice7701:15:0066
6ZB9017Rollerová RenataŠpindlerův Mlýn7701:25:5260
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7385Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:11105
2ZC919Šternerová HanaHradec Králové6301:35:2393
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3646Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:44105
2ZD7614Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:0293
3ZD8622Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:12:1181
4ZD8924Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:23:1872
Trať 7,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411243Dufek TomášSKI klub Jablonec n.N0000:33:45-
2M421247Vyšanský EduardČKS SKI Jilemnice0000:35:37-
3M431232Rishko VadimSokol Skuhrov0000:36:31-
4M441234Prášek AdamČKS SKI Jilemnice9900:36:42-
1Z551236Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice9700:36:51105
5M461231Dubský JanSokol Skuhrov0000:37:41-
6M471246Pekárek JanLSK Lomnice n.P.9900:37:45-
7M481240Kocián JakubLSK Lomnice0000:39:33-
1ZJ91238Sudková TerezaSKI klub Jablonec n.N9600:40:5993
1Z4101235Johanová AdélaČKS SKI Jilemnice9900:41:2181
8M4111248Pitrmuc FilipČKS SKI Jilemnice9900:41:22-
2Z5121241Kociánová BarbaraLSK Lomnice9800:41:5772
3Z5131242Hanušová DominikaLSK Lomnice9800:43:5766
4Z5141237Soukupová AndreaČKS SKI Jilemnice9700:44:3260
2Z4151245Šimková JaraLSK Lomnice n.P.0000:46:4757
3Z4161244Sudková NellaLSK Lomnice n.P.0000:47:1754
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:40:40105
2MA212Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:5393
3MA374Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:0181
4MA484Berka RadimKozákov8200:43:1772
5MA592Kučera LadislavIscarex SKI klub Česká Třebová7600:44:0366
6MA663Flegl VlastimilVrchlabí8600:44:2560
7MA711Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1557
8MA813Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:46:3254
1ZB964Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:47105
1MC1053Vaněk PetrAC Praha6100:47:49105
1M51134Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:48:23105
2M51235Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:48:2693
1MB1354Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:48:50105
9MA1450Krupka LukášTJ SOKOL Jičín8300:49:0251
10MA1539Haman VáclavČKS SKI Jilemnice8100:49:0748
11MA1618Honců MiloslavČKS SKI Jilemnice9400:49:3045
2MC1777Jančík BořekSvartes Hořice6400:49:5293
12MA1860Novák JanSport Alibi7700:50:0642
2MB1975Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:50:4593
13MA2033Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:50:5639
3MB2167Novotný JiříKateřinky7100:51:0081
3M52255Kroupa JanLSK Lomnice9800:51:2981
4MB2386Rakoncaj LukášSIR Joseph7400:51:3972
14MA2425Ehl JaroslavSKI Skuhrov n. Bělou8100:51:4236
15MA257Háze MartinJilemnice8500:51:5033
16MA2670Valenta TomášPardubice7600:51:5430
17MA2732Kraus JakubIndividuál.9200:52:1427
3MC2890Šimůnek JaromírSKP - Kornspitz - Jablonec5500:52:2581
2ZB2948Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2693
18MA3071Janata KarelHSK Benecko9200:52:3924
5MB3169Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:52:5566
6MB3228Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice6800:53:0760
3ZB3342Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:2381
19MA3416Šplíchal JanValtěřice8300:53:3121
7MB3519Havlíček IvoLánov6600:53:3857
1ZD3646Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:44105
1MD3762Flegl VlastimilBrtev5300:53:58105
1ZA3844Schützová SandraTJ Dukla Liberec9100:54:03105
2MD3949Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:54:0993
4M54047Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:54:1572
8MB4168Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod7000:55:0754
20MA4281Škoda AlešTrutnov7500:55:1818
21MA4379Šimůnek MatějTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou8700:55:1915
9MB4426Šubrt JanHorní Sytová6800:55:2351
22MA4572Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:55:3312
23MA4666Mašek PetrFitcentrum LS Vrchlabí7900:56:079
10MB4778Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:56:1248
24MA4845Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7600:56:396
5M54956Bláha JaroslavLSK Lomnice9800:56:4666
25MA501Novotný JiříK.R.N.A.P.8500:56:493
3MD5165Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:57:0181
11MB5223Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:57:1045
26MA5380Grečmal LukášJilemnice9000:57:213
27MA5482Kuřík MichalTrvalková Školka Studenec7600:57:413
28MA552Kolísko JanK.R.N.A.P.9000:57:573
12MB5630Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:58:0442
13MB5715Jelen PetrJilemnice6800:59:2239
4MD5891Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:2572
29MA5921Havel RadekJilemnice9200:59:423
2ZA6043Haramulová LenkaPraha 58700:59:4993
14MB6161Rožek DavidOB Říčany7401:00:0436
3ZA6210Chmelková KristýnaLiga 100 Olomouc8701:00:2981
15MB634Kaplan ViktorJablonec nad Nisou7401:00:4033
1ME6452Metelka JosefSpartak Police4401:00:56105
6M56527Šubrt Jan-9701:01:1560
30MA6694Erlebach MichalJilemnice8301:01:353
4ZB6741Smith LucieVrchlabí7301:01:4872
16MB6851Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice6601:02:0330
4ZA6937Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:02:1672
5MD7087Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:02:2966
31MA7129Crha ZdeněkMK Kladno7901:02:343
32MA7288Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8401:02:353
1ZC7385Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:11105
33MA7483Grimm ZdeněkTrvalková Školka Studenec7701:03:373
5ZA7536Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:03:5766
2ZD7614Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:0293
17MB775Belobrad IvanŽamberk6601:04:1027
6ZA7893Ambrůžová Simona-8001:04:3060
34MA793Strmeň JakubK.R.N.A.P.8901:04:383
4MC8089Boubelík JanSport Zbraslav6401:04:5572
2ME816Marek FrantišekSK Hronov4101:06:1993
7ZA8276Blažková LenkaSokol Skuhrov8801:06:3957
35MA8359Veselý JanIndividuál.7901:07:383
6MD8473Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:07:4360
36MA8531Picek MichalSemily9301:09:223
3ZD8622Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:12:1181
5ZB8720Koštálová OlgaHořice7701:15:0066
3ME888Plecháček JiříMaratonstav Úpice4401:16:5581
4ZD8924Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:23:1872
6ZB9017Rollerová RenataŠpindlerův Mlýn7701:25:5260
2ZC919Šternerová HanaHradec Králové6301:35:2393
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:40:40105
2MA212Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:5393
3MA374Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:42:0181
4MA484Berka RadimKozákov8200:43:1772
5MA592Kučera LadislavIscarex SKI klub Česká Třebová7600:44:0366
6MA663Flegl VlastimilVrchlabí8600:44:2560
7MA711Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:45:1557
8MA813Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8900:46:3254
9MC1053Vaněk PetrAC Praha6100:47:4951
10M51134Macháč KarelČKS SKI Jilemnice9700:48:2348
11M51235Schütz FilipČKS SKI Jilemnice9700:48:2645
12MB1354Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:48:5042
13MA1450Krupka LukášTJ SOKOL Jičín8300:49:0239
14MA1539Haman VáclavČKS SKI Jilemnice8100:49:0736
15MA1618Honců MiloslavČKS SKI Jilemnice9400:49:3033
16MC1777Jančík BořekSvartes Hořice6400:49:5230
17MA1860Novák JanSport Alibi7700:50:0627
18MB1975Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:50:4524
19MA2033Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí9000:50:5621
20MB2167Novotný JiříKateřinky7100:51:0018
21M52255Kroupa JanLSK Lomnice9800:51:2915
22MB2386Rakoncaj LukášSIR Joseph7400:51:3912
23MA2425Ehl JaroslavSKI Skuhrov n. Bělou8100:51:429
24MA257Háze MartinJilemnice8500:51:506
25MA2670Valenta TomášPardubice7600:51:543
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB964Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:47105
2ZB2948Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:2693
3ZB3342Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:2381
4ZD3646Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:4472
5ZA3844Schützová SandraTJ Dukla Liberec9100:54:0366
6ZA6043Haramulová LenkaPraha 58700:59:4960
7ZA6210Chmelková KristýnaLiga 100 Olomouc8701:00:2957
8ZB6741Smith LucieVrchlabí7301:01:4854
9ZA6937Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice9401:02:1651
10ZC7385Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:1148
11ZA7536Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice9301:03:5745
12ZD7614Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:04:0242
13ZA7893Ambrůžová Simona-8001:04:3039
14ZA8276Blažková LenkaSokol Skuhrov8801:06:3936
15ZD8622Procházková IrenaTJ Háje Praha 45701:12:1133
16ZB8720Koštálová OlgaHořice7701:15:0030
17ZD8924Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:23:1827
18ZB9017Rollerová RenataŠpindlerův Mlýn7701:25:5224
19ZC919Šternerová HanaHradec Králové6301:35:2321

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Jelikož jsem byl závodu osobně přítomen, viděl jsem při vyhlašování výsledků na jilemnickém náměstí v absolutním pořadí žen toto pořadí: 1. Metelková Táňa 2. Staňková Zuzana 3. Korvasová Tereza
pavel.fejfar

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód