Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk

27.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 2Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk
  • datum konání: 27.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Bradlecká Lhota
10:00 hodin

Přihlášky

Do 25.9. on-line formulář na https://system.sportovniservis.cz nebo
v den závodu na místě od 7:30 do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč (pouze závod na 7,2 km, dětské kategorie startovné neplatí), pro předem přihlášené 30 Kč

Popis tratě

Délka: 7,2 km
Převýšení: 385 m
Povrch: asfalt 2,9 km, lesní a polní cesty 4,3 km

Ceny pro vítěze

finanční, celkem 21.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.2hrady.cz

E-mailová adresa

2hrady@centrum.cz

Výsledky závodu

  • platné k 29.09.2014, 11:28
  • zobrazeno 1297x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6713Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0000:40:4835
2MJ8691Krupka AdamIndičtí Bežci0100:44:0231
3MJ8971Devátý Zdeněk-9600:44:1427
4MJ91103Sehnal VojtěchK.O.Poděbrady9800:44:2924
5MJ11555Konečný Dan-9800:49:2522
Muži A (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Kimaijo Hillary KiptunBenedek - Team9400:26:13-
2MA214Rop Abel KibetBenedek - Team8600:26:37-
3MA315Kipkosgei GilbertBenedek - Team8400:27:12-
4MA43Krupička RobertSalomon7800:27:3335
5MA54Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:27:5831
6MA61Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:2527
7MA72Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:29:1124
8MA85Berka MartinAC Syner Turnov8500:29:2222
9MA99Pomezný LukášAtletika Písek9400:29:4320
10MA107Berka RadimKozákov8200:30:0819
11MA118Brýdl PavelLA Sportiva Hudy8000:30:3518
12MA1240Flegl VlastimilVrchlabí8600:31:1617
13MA1354Vagenknecht FrantišekKP CKFV Nová Paka7700:31:2116
14MA1684Pelant VojtaEPO Team8300:32:2015
15MA17121Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:3314
16MA2136Kocián PetrHradec Králové7800:33:5013
17MA23109Vaněk Martin-9200:34:3512
18MA26104Ruta LubošJičín7700:34:4611
19MA2790Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:34:5910
20MA3139Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:35:579
21MA32101Vejvoda MichalT.J. Sokol Jičín8200:36:078
22MA3467Polák MichalBakako Nová Paka7700:36:187
23MA35112Kvičera Vojtěch-8300:36:276
24MA3789Tomeš JanAC Turnov9100:36:445
25MA3822Tomeš JakubBradlecká Lhota9200:36:524
26MA3985Krásný PavelMladá Boleslav7500:36:593
27MA4074Kocour Aleš-8300:37:032
28MA4188Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:041
29MA4348Šír VladimírKlub Josefa Buďárka, Jilemnice7600:37:141
30MA5057Pánek TomášStará Paka8500:38:251
31MA56131Honegr Tomáš-7900:39:081
32MA6244Štěpánek PetrTurnov7800:40:121
33MA6466Jelínek PetrBAKAKO Nová Paka8600:40:341
34MA7233Novotný JaroslavJičín9100:41:201
35MA7423Pospíšil JaroslavNový Bydžov7800:41:271
36MA75126Malý JaroslavFarma Malých Libštát8500:41:321
37MA7942Crha ZdeněkMK Kladno7900:42:151
38MA8135Červenka JaroslavDobřenice7900:42:461
39MA8253Jírů RomanLomnice nad Popelkou8900:42:551
40MA8361Drbohlav JiříLomnice nad Popelkou7600:43:211
41MA8896Čapek MartinZeos Lomnice7800:44:111
42MA8941Horáček StanislavStudenec8200:44:141
43MA92124Vele JiříJablonec7900:44:371
44MA9337Haken David-7600:45:091
45MA9775Martinů PavelContinental Sport Club8100:45:521
46MA9862Havránek DavidVitiněves7800:46:001
47MA10220Ullrich JanCOM PLUS CZ8400:46:561
48MA103125Lukáč JanSDH Bradlecka Lhota vítěz8400:47:161
49MA104100Popelák MichalMMA Team Jičín8100:47:201
50MA106120Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8300:47:371
51MA111135Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:48:161
52MA11645Kůtek JiříJičín9000:49:531
53MA11711Fišer JaroslavSDH Bradlecká Lhota8200:50:011
54MA12058Žmolil RichardMaratoncentrum Jičín7800:50:571
55MA12150Košťál VáclavHořice9400:51:401
56MA12892Blažek TomášBradlecká Lhota7600:54:361
57MA13079Pavelka MichalJičín8900:55:341
58MA135127Šandera MartinBONBON MPČR7601:11:52-
Muži B (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1432Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:31:4135
2MB19133Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:32:5831
3MB22128Cogan RudolfNová Paka7100:34:2327
4MB2894Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:1524
5MB2965Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:2822
6MB3068Petr MilošBK Česká Proseč7300:35:4520
7MB4225Roblík BořivojRKDM Milovice6800:37:0719
8MB4634Klein PetrJičín7300:37:5818
9MB4872Belobrad IvanŽamberk6600:38:1517
10MB4973Vavák LiborBK Sadská6500:38:2016
11MB52110Odvárko MichalRH Kartouzy7400:38:3215
12MB5324Uher JurajPřibyslav7300:38:5614
13MB54119Šohaj PetrCyklopoint Jičín6800:39:0213
14MB58136Žák JiříContinental Sport Club6900:39:2112
15MB6082Ivanov Ladislavwww.behemsvetem.cz7400:39:5311
16MB66116Ščudla JaroslavLKP Jičín7400:40:4410
17MB6978Pavelka RadekJičín6600:40:589
18MB7393Krupka MilanIndičtí Bežci7200:41:238
19MB78114Kubíček MichalRH Kartouzy7300:42:067
20MB10098Havíř Josef-6700:46:026
21MB10195Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:46:105
22MB10960Klepl RobertLiberec6900:47:424
23MB110111Sedlák RadekRH Kartouzy7400:47:433
24MB11386Čapek MilanOÚ Syřenov6500:48:252
25MB12728Vrňák Petr-6700:54:291
26MB12970Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:281
Muži C (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2012Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:2135
2MC2497Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:3931
3MC4726Šolc VítězslavBKL Machov5700:38:0827
4MC5549Valenta MichalPrales Tužín6200:39:0624
5MC6381Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:1722
6MC6530Hojač MojmírHO Tanvald5800:40:4020
7MC68107Kučera PetrTest Stružinec6100:40:4919
8MC70106Sedlák JiříPřelouč5800:40:5918
9MC84130Štikar JosefMilovice5700:43:4917
10MC122105Berka MilanKozákov5800:52:0016
Muži D (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3331Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:1535
2MD6176Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:0131
3MD75132Balatka JaroslavLawi5400:41:3227
4MD8521Zahola JanČD Tanvald5000:43:5624
5MD9487Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:1022
6MD9651Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:4020
Muži E (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12619Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:54:1235
Juniorky (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1517Wambua Nancy NzisaBenedek - Team9500:31:44-
2ZJ2556Korvasová TerezaAK Hodonín9600:34:4435
3ZJ11446Velichová TerezaAC Mladá Boleslav9700:48:3431
Ženy A (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA51118Chmelková KristýnaOlomouc8700:38:2735
2ZA5963Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:39:2731
3ZA71117Haramulová LenkaPraha 58700:41:1327
4ZA80123Menčíková JanaGiovka Team8300:42:3724
5ZA95115Netolická MartinaAK Olymp Brno8200:45:2922
6ZA10638Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:3720
7ZA10899Dobiášová ŠárkaMusher club Český ráj8000:47:4119
8ZA134134Nováková JitkaBáječné ženy běhu8000:59:5818
Ženy B (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1810Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:5035
2ZB36102Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:36:3831
3ZB7747Jampílková LucieL+L Team7300:41:5227
4ZB10583Krabcová IvanaSedličky7200:47:3624
5ZB111113Sedláková MartinaRH Kartouzy7600:48:1622
6ZB11877Košťálová OlgaHořice7700:50:0620
7ZB12427Roblíková MarkétaTankodrom Milovice7400:53:0519
8ZB125108Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:53:1718
Ženy C (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4552Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:4035
2ZC5769Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:39:1631
3ZC9859Pospíšilová RadkaFit club Jičín6900:46:0027
4ZC11964Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:50:5624
5ZC123122Janegová Helena-6600:52:0622
6ZC13180Šternerová HanaHradec Králové6300:55:5720
7ZC133129Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:58:5119
Ženy D (trať 7,2 km, 385 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4443Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:37:1935
2ZD8729Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:44:0431
3ZD13218Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:3027
Trať 7,2 km, 385 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Kimaijo Hillary KiptunBenedek - Team9400:26:13-
2MA214Rop Abel KibetBenedek - Team8600:26:37-
3MA315Kipkosgei GilbertBenedek - Team8400:27:12-
4MA43Krupička RobertSalomon7800:27:3335
5MA54Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:27:5831
6MA61Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:2527
7MA72Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:29:1124
8MA85Berka MartinAC Syner Turnov8500:29:2222
9MA99Pomezný LukášAtletika Písek9400:29:4320
10MA107Berka RadimKozákov8200:30:0819
11MA118Brýdl PavelLA Sportiva Hudy8000:30:3518
12MA1240Flegl VlastimilVrchlabí8600:31:1617
13MA1354Vagenknecht FrantišekKP CKFV Nová Paka7700:31:2116
1MB1432Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:31:4135
1ZJ1517Wambua Nancy NzisaBenedek - Team9500:31:44-
14MA1684Pelant VojtaEPO Team8300:32:2015
15MA17121Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:3314
1ZB1810Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:5035
2MB19133Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:32:5831
1MC2012Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:2135
16MA2136Kocián PetrHradec Králové7800:33:5013
3MB22128Cogan RudolfNová Paka7100:34:2327
17MA23109Vaněk Martin-9200:34:3512
2MC2497Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:3931
2ZJ2556Korvasová TerezaAK Hodonín9600:34:4435
18MA26104Ruta LubošJičín7700:34:4611
19MA2790Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:34:5910
4MB2894Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:1524
5MB2965Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:2822
6MB3068Petr MilošBK Česká Proseč7300:35:4520
20MA3139Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:35:579
21MA32101Vejvoda MichalT.J. Sokol Jičín8200:36:078
1MD3331Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:1535
22MA3467Polák MichalBakako Nová Paka7700:36:187
23MA35112Kvičera Vojtěch-8300:36:276
2ZB36102Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:36:3831
24MA3789Tomeš JanAC Turnov9100:36:445
25MA3822Tomeš JakubBradlecká Lhota9200:36:524
26MA3985Krásný PavelMladá Boleslav7500:36:593
27MA4074Kocour Aleš-8300:37:032
28MA4188Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:041
7MB4225Roblík BořivojRKDM Milovice6800:37:0719
29MA4348Šír VladimírKlub Josefa Buďárka, Jilemnice7600:37:141
1ZD4443Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:37:1935
1ZC4552Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:4035
8MB4634Klein PetrJičín7300:37:5818
3MC4726Šolc VítězslavBKL Machov5700:38:0827
9MB4872Belobrad IvanŽamberk6600:38:1517
10MB4973Vavák LiborBK Sadská6500:38:2016
30MA5057Pánek TomášStará Paka8500:38:251
1ZA51118Chmelková KristýnaOlomouc8700:38:2735
11MB52110Odvárko MichalRH Kartouzy7400:38:3215
12MB5324Uher JurajPřibyslav7300:38:5614
13MB54119Šohaj PetrCyklopoint Jičín6800:39:0213
4MC5549Valenta MichalPrales Tužín6200:39:0624
31MA56131Honegr Tomáš-7900:39:081
2ZC5769Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:39:1631
14MB58136Žák JiříContinental Sport Club6900:39:2112
2ZA5963Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:39:2731
15MB6082Ivanov Ladislavwww.behemsvetem.cz7400:39:5311
2MD6176Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:0131
32MA6244Štěpánek PetrTurnov7800:40:121
5MC6381Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:1722
33MA6466Jelínek PetrBAKAKO Nová Paka8600:40:341
6MC6530Hojač MojmírHO Tanvald5800:40:4020
16MB66116Ščudla JaroslavLKP Jičín7400:40:4410
1MJ6713Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0000:40:4835
7MC68107Kučera PetrTest Stružinec6100:40:4919
17MB6978Pavelka RadekJičín6600:40:589
8MC70106Sedlák JiříPřelouč5800:40:5918
3ZA71117Haramulová LenkaPraha 58700:41:1327
34MA7233Novotný JaroslavJičín9100:41:201
18MB7393Krupka MilanIndičtí Bežci7200:41:238
35MA7423Pospíšil JaroslavNový Bydžov7800:41:271
36MA75126Malý JaroslavFarma Malých Libštát8500:41:321
3MD75132Balatka JaroslavLawi5400:41:3227
3ZB7747Jampílková LucieL+L Team7300:41:5227
19MB78114Kubíček MichalRH Kartouzy7300:42:067
37MA7942Crha ZdeněkMK Kladno7900:42:151
4ZA80123Menčíková JanaGiovka Team8300:42:3724
38MA8135Červenka JaroslavDobřenice7900:42:461
39MA8253Jírů RomanLomnice nad Popelkou8900:42:551
40MA8361Drbohlav JiříLomnice nad Popelkou7600:43:211
9MC84130Štikar JosefMilovice5700:43:4917
4MD8521Zahola JanČD Tanvald5000:43:5624
2MJ8691Krupka AdamIndičtí Bežci0100:44:0231
2ZD8729Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:44:0431
41MA8896Čapek MartinZeos Lomnice7800:44:111
3MJ8971Devátý Zdeněk-9600:44:1427
42MA8941Horáček StanislavStudenec8200:44:141
4MJ91103Sehnal VojtěchK.O.Poděbrady9800:44:2924
43MA92124Vele JiříJablonec7900:44:371
44MA9337Haken David-7600:45:091
5MD9487Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:1022
5ZA95115Netolická MartinaAK Olymp Brno8200:45:2922
6MD9651Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:4020
45MA9775Martinů PavelContinental Sport Club8100:45:521
46MA9862Havránek DavidVitiněves7800:46:001
3ZC9859Pospíšilová RadkaFit club Jičín6900:46:0027
20MB10098Havíř Josef-6700:46:026
21MB10195Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:46:105
47MA10220Ullrich JanCOM PLUS CZ8400:46:561
48MA103125Lukáč JanSDH Bradlecka Lhota vítěz8400:47:161
49MA104100Popelák MichalMMA Team Jičín8100:47:201
4ZB10583Krabcová IvanaSedličky7200:47:3624
50MA106120Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8300:47:371
6ZA10638Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:3720
7ZA10899Dobiášová ŠárkaMusher club Český ráj8000:47:4119
22MB10960Klepl RobertLiberec6900:47:424
23MB110111Sedlák RadekRH Kartouzy7400:47:433
51MA111135Žák MiroslavTJ Sokol Jičín9400:48:161
5ZB111113Sedláková MartinaRH Kartouzy7600:48:1622
24MB11386Čapek MilanOÚ Syřenov6500:48:252
3ZJ11446Velichová TerezaAC Mladá Boleslav9700:48:3431
5MJ11555Konečný Dan-9800:49:2522
52MA11645Kůtek JiříJičín9000:49:531
53MA11711Fišer JaroslavSDH Bradlecká Lhota8200:50:011
6ZB11877Košťálová OlgaHořice7700:50:0620
4ZC11964Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:50:5624
54MA12058Žmolil RichardMaratoncentrum Jičín7800:50:571
55MA12150Košťál VáclavHořice9400:51:401
10MC122105Berka MilanKozákov5800:52:0016
5ZC123122Janegová Helena-6600:52:0622
7ZB12427Roblíková MarkétaTankodrom Milovice7400:53:0519
8ZB125108Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:53:1718
1ME12619Plecháček JiříMaratonstav Úpice4400:54:1235
25MB12728Vrňák Petr-6700:54:291
56MA12892Blažek TomášBradlecká Lhota7600:54:361
26MB12970Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:281
57MA13079Pavelka MichalJičín8900:55:341
6ZC13180Šternerová HanaHradec Králové6300:55:5720
3ZD13218Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:3027
7ZC133129Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:58:5119
8ZA134134Nováková JitkaBáječné ženy běhu8000:59:5818
58MA135127Šandera MartinBONBON MPČR7601:11:52-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA43Krupička RobertSalomon7800:27:3335
2MA54Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:27:5831
3MA61Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:2527
4MA72Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:29:1124
5MA85Berka MartinAC Syner Turnov8500:29:2222
6MA99Pomezný LukášAtletika Písek9400:29:4320
7MA107Berka RadimKozákov8200:30:0819
8MA118Brýdl PavelLA Sportiva Hudy8000:30:3518
9MA1240Flegl VlastimilVrchlabí8600:31:1617
10MA1354Vagenknecht FrantišekKP CKFV Nová Paka7700:31:2116
11MB1432Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:31:4115
12MA1684Pelant VojtaEPO Team8300:32:2014
13MA17121Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:32:3313
14MB19133Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:32:5812
15MC2012Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:2111
16MA2136Kocián PetrHradec Králové7800:33:5010
17MB22128Cogan RudolfNová Paka7100:34:239
18MA23109Vaněk Martin-9200:34:358
19MC2497Jančík BořekSvartes Hořice6400:34:397
20MA26104Ruta LubošJičín7700:34:466
21MA2790Berger TomášTJ Sokol Lužany8700:34:595
22MB2894Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:35:154
23MB2965Scheuer JanActivity Lanškroun6600:35:283
24MB3068Petr MilošBK Česká Proseč7300:35:452
25MA3139Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:35:571
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1810Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:32:5035
2ZJ2556Korvasová TerezaAK Hodonín9600:34:4431
3ZB36102Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:36:3827
4ZD4443Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:37:1924
5ZC4552Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:37:4022
6ZA51118Chmelková KristýnaOlomouc8700:38:2720
7ZC5769Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:39:1619
8ZA5963Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:39:2718
9ZA71117Haramulová LenkaPraha 58700:41:1317
10ZB7747Jampílková LucieL+L Team7300:41:5216
11ZA80123Menčíková JanaGiovka Team8300:42:3715
12ZD8729Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5600:44:0414
13ZA95115Netolická MartinaAK Olymp Brno8200:45:2913
14ZC9859Pospíšilová RadkaFit club Jičín6900:46:0012
15ZB10583Krabcová IvanaSedličky7200:47:3611
16ZA10638Horáčková JanaOrel Studenec8500:47:3710
17ZA10899Dobiášová ŠárkaMusher club Český ráj8000:47:419
18ZB111113Sedláková MartinaRH Kartouzy7600:48:168
19ZJ11446Velichová TerezaAC Mladá Boleslav9700:48:347
20ZB11877Košťálová OlgaHořice7700:50:066
21ZC11964Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:50:565
22ZC123122Janegová Helena-6600:52:064
23ZB12427Roblíková MarkétaTankodrom Milovice7400:53:053
24ZB125108Víchová PetraBáječné ženy v běhu7400:53:172
25ZC13180Šternerová HanaHradec Králové6300:55:571

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč