Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

18.10.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 18.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Špindlerův Mlýn
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 do 10:58 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 14 km
Převýšení: 794 m
muži nad 70 let a juniorky - 7,5 km, převýšení 333 m

Ceny pro vítěze

Finanční, každý účastník obdrží diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
telefon 499 523 114

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://ivosovybehyvespindlu.webnode.cz/

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1023

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Groh Stanislav4613
Paulů Blanka5413
Javůrek Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnek Jaromír5511
Šrůtek Stanislav5811
Votava Vladimír6311
Havlíček Ivo6610
Šír Václav4810
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Šteinc Ludvík417
Pechková Jana857
Berka Radim827
Jelínek Karel517
Kubrová Dagmar637
Vanta Josef626
Šmída Oldřich486
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Hájková Renata756
Holý Václav416
Klimeš Bedřich566
Žák Jiří715
Malý Jan735
Cupák Martin715
Vejnar Josef575
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Turek Martin805
Vávra David575
Svoboda Petr685
Groh Radoslav895
Tomíček Josef595
Valenta Michal625
Herda Jan834
Král Jindřich734
Novák Lukáš824
Gombita Josef584
Čivrný Jiří534

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 19.10.2014, 21:37
  • zobrazeno 1325x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 794 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:03:10105
2MA28Berka RadimKozákov8201:05:0693
3MA37Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:2481
4MA62Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:09:1072
5MA75Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:09:3566
6MA812Herda JanSKP Nymburk8301:13:1360
7MA103Kadoch MichalSalomon Team8701:15:0857
8MA116Macháček LukášHOVRCH7901:15:5954
8MA1118Valenta TomášPardubice7601:15:5954
10MA1820Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:21:5948
11MA2115Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:3345
12MA264Trýzna AlešOOB Kotlářka9101:33:5942
13MA3316Machytka MilošŠpindlerův Mlýn8101:44:3839
Muži B (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB446Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7101:06:48105
2MB540Malý JanEleven Test Team7301:07:3793
3MB3944Krátký JosefSkp Hvězda Pardubice6502:03:0381
Muži C (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC957Vaněk PetrAC Praha6101:13:56105
2MC1358Švec MilanSkialp Špindl6301:16:5593
3MC1656Vanta JosefSK Hronov6201:20:0381
4MC1955Valenta MichalPrales Tužín6201:23:5672
5MC2253Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:29:1366
6MC2951Votava VladimírSkialp Club6301:37:4560
7MC3114Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:40:5757
Muži D (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1460Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:17:25105
2MD2069Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:27:2093
3MD2564Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:32:2981
4MD2768Hájek FrantišekFGT Stolany4901:34:5472
5MD3065Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:38:0066
6MD3466Groh StanislavAC Vrchlabí4601:44:4660
Muži E (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME173Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:05:16105
Juniorky (trať 14 km, 794 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2381Haramulová LenkaPraha 58701:29:23105
2ZA2492Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:30:2793
3ZA32100Pacholíková PetraTCB Jičín9001:43:2381
4ZA3578Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:46:0272
Ženy B (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1597Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:18:34105
2ZB2898Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:36:5093
Ženy C (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3779Jirásková EvaLanškroun6401:48:57105
Ženy D (trať 14 km, 794 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1799Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:21:29105
2ZD3693Procházková IrenaTJ Háje5701:46:3793
3ZD3896Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:56:3381
4ZD4091Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:03:5872
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME173Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:05:16105
Trať 14 km, 794 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:03:10105
2MA28Berka RadimKozákov8201:05:0693
3MA37Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:2481
1MB446Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7101:06:48105
2MB540Malý JanEleven Test Team7301:07:3793
4MA62Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:09:1072
5MA75Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:09:3566
6MA812Herda JanSKP Nymburk8301:13:1360
1MC957Vaněk PetrAC Praha6101:13:56105
7MA103Kadoch MichalSalomon Team8701:15:0857
8MA1118Valenta TomášPardubice7601:15:5954
8MA116Macháček LukášHOVRCH7901:15:5954
2MC1358Švec MilanSkialp Špindl6301:16:5593
1MD1460Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:17:25105
1ZB1597Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:18:34105
3MC1656Vanta JosefSK Hronov6201:20:0381
1ZD1799Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:21:29105
10MA1820Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:21:5948
4MC1955Valenta MichalPrales Tužín6201:23:5672
2MD2069Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:27:2093
11MA2115Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:3345
5MC2253Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:29:1366
1ZA2381Haramulová LenkaPraha 58701:29:23105
2ZA2492Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:30:2793
3MD2564Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:32:2981
12MA264Trýzna AlešOOB Kotlářka9101:33:5942
4MD2768Hájek FrantišekFGT Stolany4901:34:5472
2ZB2898Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:36:5093
6MC2951Votava VladimírSkialp Club6301:37:4560
5MD3065Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:38:0066
7MC3114Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:40:5757
3ZA32100Pacholíková PetraTCB Jičín9001:43:2381
13MA3316Machytka MilošŠpindlerův Mlýn8101:44:3839
6MD3466Groh StanislavAC Vrchlabí4601:44:4660
4ZA3578Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:46:0272
2ZD3693Procházková IrenaTJ Háje5701:46:3793
1ZC3779Jirásková EvaLanškroun6401:48:57105
3ZD3896Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:56:3381
3MB3944Krátký JosefSkp Hvězda Pardubice6502:03:0381
4ZD4091Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:03:5872
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:03:10105
2MA28Berka RadimKozákov8201:05:0693
3MA37Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:06:2481
4MB446Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7101:06:4872
5MB540Malý JanEleven Test Team7301:07:3766
6MA62Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:09:1060
7MA75Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:09:3557
8MA812Herda JanSKP Nymburk8301:13:1354
9MC957Vaněk PetrAC Praha6101:13:5651
10MA103Kadoch MichalSalomon Team8701:15:0848
11MA116Macháček LukášHOVRCH7901:15:5945
11MA1118Valenta TomášPardubice7601:15:5945
13MC1358Švec MilanSkialp Špindl6301:16:5539
14MD1460Čivrný JiříAC Slovan Liberec5301:17:2536
15MC1656Vanta JosefSK Hronov6201:20:0333
16MA1820Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:21:5930
17MC1955Valenta MichalPrales Tužín6201:23:5627
18MD2069Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:27:2024
19MA2115Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:28:3321
20MC2253Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:29:1318
21MD2564Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:32:2915
22MA264Trýzna AlešOOB Kotlářka9101:33:5912
23MD2768Hájek FrantišekFGT Stolany4901:34:549
24MC2951Votava VladimírSkialp Club6301:37:456
25MD3065Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:38:003
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1597Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:18:34105
2ZD1799Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:21:2993
3ZA2381Haramulová LenkaPraha 58701:29:2381
4ZA2492Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:30:2772
5ZB2898Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:36:5066
6ZA32100Pacholíková PetraTCB Jičín9001:43:2360
7ZA3578Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:46:0257
8ZD3693Procházková IrenaTJ Háje5701:46:3754
9ZC3779Jirásková EvaLanškroun6401:48:5751
10ZD3896Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:56:3348
11ZD4091Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:03:5845

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Pěkný, asi můj nejtěžší kros letos ;-)
cgrim

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód