Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

8.11.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 8.11.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Úpice – ZŠ na Lánech
start první kategorie v 10:30 hodin
start hlavního závodu ve 12:00 hodin

Startovné

dospělí 50,- Kč, mládež 20,- Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km a méně
Tratě jsou umístěny do lesoparku Dlouhé Záhony
terén 80% lestní pěšiny, 20% asfalt, dětské kategorie na asfaltovém povrchu

Ceny pro vítěze

ostatní kategorie dospělých a juniorů: 300-200-100 Kč
děti: věcné – ve všech kategoriích
ostatní kategorie dospělých a juniorů: 300-200-100 Kč
bohatá tombola pro všechny mládežnické kategorie

Tento závod je součástí těchto pohárů

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2166

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Brunclík Ivo5822
Šrutek Stanislav5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Kubeček Ladislav6217
Mazač Jaroslav6817
Marek František4116
Lanta Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šmída Oldřich4815
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Vašíček Roman7414
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Havlíček Zdeněk3513
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Groh Stanislav4611
Pechková Jana8511
Balcar Luboš5810
Sadílek Ota4610
Kozel Karel5210
Šimůnek Jan8210
Farář Jaroslav5010
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Kubečková Radka6910
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Libra Jiří379
Šesták Karel719
Vanta Josef629
Janata Milan859
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Cejzlar Roman718
Klampflová Eva648
Valenta Michal628
Bureš Jindřich538

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 10.11.2014, 08:40
  • zobrazeno 1296x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:29:07-
2MJ72Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:17-
3MJ103Hartman JanRtyně v Podkrkonoší9700:29:48-
4MJ174Čtvrtečka OndrejTriatlon Team Loko Trutnov9700:31:35-
5MJ225Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:32:17-
6MJ376Nehybka JosefOrel - Židenice9500:33:25-
7MJ427Ferdinand JakubOrel Židenice9900:34:03-
8MJ638Brolík VojtěchLOKO Trutnov9600:37:22-
9MJ779Šimek DanielSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:41:01-
Muži A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:25:59-
2MA214Pína OndřejVella Team8400:28:05-
3MA315Rücker PavelBKL Machov7600:28:06-
4MA416Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:28:18-
5MA917Adámek MilanOrel Vyškov7700:29:38-
6MA1118Rücker JakubBonbon Lhota8800:29:49-
7MA1219Maršík LukášDobruška8600:30:08-
8MA1920Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:31:46-
9MA2321Moravec PavelTC Dobruška8000:32:20-
10MA2722Vondra TomášTriatlon Team Loko Trutnov9200:32:33-
11MA2823Novotný JiříK.R.N.A.P.8500:32:35-
12MA3024Jirka JanAC Náchod8300:32:49-
13MA3425Šír VladimírJilemnice7600:33:10-
14MA4126Huček JakubVella Team8700:33:34-
15MA4827Kolísko JanKRNAP9000:34:59-
16MA5828Strmeň JakubKRNAP8900:36:54-
17MA6029Šťovíček MartinBaduna Team7900:37:04-
18MA6630Wiesner RadekBaduna Team8000:38:09-
19MA6831Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:38:53-
20MA7332Ostatnik JurajTrutnov8200:40:16-
21MA9233Vokatý OndřejDolní Brusnice8800:44:42-
Muži B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB534Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:28:30-
2MB1435Čtvrtečka PavelTriatlon Team Loko Trutnov6800:31:09-
3MB1536Vít PavelVella Team7100:31:30-
4MB2637Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:32:31-
5MB3238Mazač JaroslavSK Hronov6800:32:58-
6MB3539Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:33:13-
7MB3640Štrof MichalTenis Úpice7300:33:18-
8MB4041Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:33:33-
9MB4442Litoš JiříPavlišov6900:34:23-
10MB5243Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw7200:36:21-
11MB5444Sadílek JanMachov6700:36:35-
12MB6145Mervart VáclavTC Dobruška7000:37:05-
13MB6546Lanta PetrOrel Úpice7200:37:52-
14MB7847Christoph DavidLBC N.Město n. Metují7100:41:06-
15MB8148Vondra JosefSDH Stolín7100:42:00-
16MB8249Hanuš JiříVella Cycling Náchod7200:42:09-
17MB8350Šincl PetrOrel Troubelice6900:42:15-
18MB9151Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:44:33-
19MB10152Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:47-
Muži C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC853Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:30-
2MC1354Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:40-
3MC1655Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:31:31-
4MC1856Valenta MichalPrales Tužín6200:31:37-
5MC2057Kynčl StanislavSK Nové Město nad Metují6400:32:01-
6MC2558Zelený LuděkAC Náchod6100:32:27-
7MC2959Tichý PavelAC Náchod6300:32:47-
8MC3360Vanta JosefTC Dobruška6200:33:07-
9MC3861Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:27-
10MC4762Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:54-
11MC5663Nečas JosefÚpice5800:36:42-
12MC5764Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:36:50-
13MC6965Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:38:58-
14MC7166Rücker OldřichBonbon Lhota5500:39:15-
15MC9867Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:48:00-
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2168Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:05-
2MD3969Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:33:31-
3MD4570Šlégr JiříSK Autorest Úpice5400:34:36-
4MD4671Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:34:51-
5MD5072Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:44-
6MD6273Brtník JiříOrel Obřany5200:37:06-
7MD6774Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:38:21-
8MD7575Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:40:56-
9MD8676Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:42:53-
Muži E (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6477Metelka JosefSpartak Police4400:37:33-
2ME8878Marek FrantišekSK Hronov4100:43:13-
3ME9379Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:45:01-
4ME9580Marek JiříSpartak Police4400:46:03-
Juniorky (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5110Elblová BarboraOrel Židenice9900:35:57-
2ZJ5511Marková VeronikaAC Pardubice9800:36:39-
3ZJ8512Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:42:49-
Ženy A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4381Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:34:10-
2ZA4982Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:35:36-
3ZA5383Maršíková KateřinaDobruška8900:36:22-
4ZA7484Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:40:23-
Ženy B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7085Tylšová DanielaHISPORT Team7800:39:07-
2ZB7286Strnádková JanaDolní Kalná7100:40:00-
3ZB7687Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:40:59-
4ZB8788Limberská IlonaTrutnov7000:43:00-
5ZB9489Zámečníková IrenaSBR-TT Ústí nad Labem7100:45:25-
Ženy C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3190Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:32:57-
2ZC5991Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:02-
3ZC7992Slabáková LenkaOrel Židanice6600:41:18-
4ZC8493Szabová DanaOrel Vyškov6700:42:32-
5ZC8994Málková AnnaOrel Vyškov6300:43:57-
6ZC9095Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:44:29-
7ZC9696Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:46:38-
8ZC9797Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:46:39-
9ZC10098Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:51:56-
Ženy D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2499Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:21-
2ZD80100Vacková HanaSokol Starkoč5600:41:46-
3ZD99101Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:49:43-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:25:59-
2MA214Pína OndřejVella Team8400:28:05-
3MA315Rücker PavelBKL Machov7600:28:06-
4MA416Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:28:18-
1MB534Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:28:30-
1MJ61Křivda TomášK.O.B. Choceň9900:29:07-
2MJ72Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:29:17-
1MC853Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:30-
5MA917Adámek MilanOrel Vyškov7700:29:38-
3MJ103Hartman JanRtyně v Podkrkonoší9700:29:48-
6MA1118Rücker JakubBonbon Lhota8800:29:49-
7MA1219Maršík LukášDobruška8600:30:08-
2MC1354Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:40-
2MB1435Čtvrtečka PavelTriatlon Team Loko Trutnov6800:31:09-
3MB1536Vít PavelVella Team7100:31:30-
3MC1655Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:31:31-
4MJ174Čtvrtečka OndrejTriatlon Team Loko Trutnov9700:31:35-
4MC1856Valenta MichalPrales Tužín6200:31:37-
8MA1920Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:31:46-
5MC2057Kynčl StanislavSK Nové Město nad Metují6400:32:01-
1MD2168Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:32:05-
5MJ225Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:32:17-
9MA2321Moravec PavelTC Dobruška8000:32:20-
1ZD2499Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:21-
6MC2558Zelený LuděkAC Náchod6100:32:27-
4MB2637Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:32:31-
10MA2722Vondra TomášTriatlon Team Loko Trutnov9200:32:33-
11MA2823Novotný JiříK.R.N.A.P.8500:32:35-
7MC2959Tichý PavelAC Náchod6300:32:47-
12MA3024Jirka JanAC Náchod8300:32:49-
1ZC3190Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:32:57-
5MB3238Mazač JaroslavSK Hronov6800:32:58-
8MC3360Vanta JosefTC Dobruška6200:33:07-
13MA3425Šír VladimírJilemnice7600:33:10-
6MB3539Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:33:13-
7MB3640Štrof MichalTenis Úpice7300:33:18-
6MJ376Nehybka JosefOrel - Židenice9500:33:25-
9MC3861Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:27-
2MD3969Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:33:31-
8MB4041Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:33:33-
14MA4126Huček JakubVella Team8700:33:34-
7MJ427Ferdinand JakubOrel Židenice9900:34:03-
1ZA4381Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:34:10-
9MB4442Litoš JiříPavlišov6900:34:23-
3MD4570Šlégr JiříSK Autorest Úpice5400:34:36-
4MD4671Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:34:51-
10MC4762Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:34:54-
15MA4827Kolísko JanKRNAP9000:34:59-
2ZA4982Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:35:36-
5MD5072Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:35:44-
1ZJ5110Elblová BarboraOrel Židenice9900:35:57-
10MB5243Borochowski PiotrWKB PIAST Wroclaw7200:36:21-
3ZA5383Maršíková KateřinaDobruška8900:36:22-
11MB5444Sadílek JanMachov6700:36:35-
2ZJ5511Marková VeronikaAC Pardubice9800:36:39-
11MC5663Nečas JosefÚpice5800:36:42-
12MC5764Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:36:50-
16MA5828Strmeň JakubKRNAP8900:36:54-
2ZC5991Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:02-
17MA6029Šťovíček MartinBaduna Team7900:37:04-
12MB6145Mervart VáclavTC Dobruška7000:37:05-
6MD6273Brtník JiříOrel Obřany5200:37:06-
8MJ638Brolík VojtěchLOKO Trutnov9600:37:22-
1ME6477Metelka JosefSpartak Police4400:37:33-
13MB6546Lanta PetrOrel Úpice7200:37:52-
18MA6630Wiesner RadekBaduna Team8000:38:09-
7MD6774Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5300:38:21-
19MA6831Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:38:53-
13MC6965Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:38:58-
1ZB7085Tylšová DanielaHISPORT Team7800:39:07-
14MC7166Rücker OldřichBonbon Lhota5500:39:15-
2ZB7286Strnádková JanaDolní Kalná7100:40:00-
20MA7332Ostatnik JurajTrutnov8200:40:16-
4ZA7484Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:40:23-
8MD7575Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:40:56-
3ZB7687Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:40:59-
9MJ779Šimek DanielSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:41:01-
14MB7847Christoph DavidLBC N.Město n. Metují7100:41:06-
3ZC7992Slabáková LenkaOrel Židanice6600:41:18-
2ZD80100Vacková HanaSokol Starkoč5600:41:46-
15MB8148Vondra JosefSDH Stolín7100:42:00-
16MB8249Hanuš JiříVella Cycling Náchod7200:42:09-
17MB8350Šincl PetrOrel Troubelice6900:42:15-
4ZC8493Szabová DanaOrel Vyškov6700:42:32-
3ZJ8512Kožíšková KristýnaSK Čtyři Dvory České Budějovice9600:42:49-
9MD8676Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:42:53-
4ZB8788Limberská IlonaTrutnov7000:43:00-
2ME8878Marek FrantišekSK Hronov4100:43:13-
5ZC8994Málková AnnaOrel Vyškov6300:43:57-
6ZC9095Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:44:29-
18MB9151Kožíšek VáclavSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:44:33-
21MA9233Vokatý OndřejDolní Brusnice8800:44:42-
3ME9379Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:45:01-
5ZB9489Zámečníková IrenaSBR-TT Ústí nad Labem7100:45:25-
4ME9580Marek JiříSpartak Police4400:46:03-
7ZC9696Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:46:38-
8ZC9797Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6900:46:39-
15MC9867Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:48:00-
3ZD99101Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:49:43-
9ZC10098Kožíšková LenkaSK Čtyři Dvory České Budějovice6600:51:56-
19MB10152Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:47-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód