Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Václava Čevony

11.6.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Václava Čevony
  • datum konání: 11.6.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Ústí nad Orlicí - osmidráha s umělým povrchem
18:00 hodin - 800 m muži
18:15 hodin - 3 km muži
18:30 hodin - 3 km ženy a další běh mužů

Přihlášky

na místě do 17:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3 km a 800 m (Memoriál Jána Kováče)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

- závodníci na 3000 m budou rozděleni do několika běhů podle výkonnosti, čas startu bude upřesněn podle počtu přihlášek
- závod na 3000 m je součástí Iscarex poháru

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:08:44104,79
2MA22Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:09:0298,13
3MA33Hrdina PavelAK Perná8800:09:0597,08
4MA44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:09:1195,00
5MA55Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:20104,37
6MA66Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:29101,12
7MA77Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:3486,28
8MA88Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:4894,51
9MA911Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:09:5977,06
10MA1012Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:10:12106,74
11MA1113Hejl RadekLetohrad7200:10:16105,37
12MA1214Pazdera AlešAtletika Polička9600:10:1684,63
13MA1315Adamec JosefLetohrad8100:10:1869,74
14MA1416Klíma PetrAtletika Polička9300:10:2367,90
15MA169Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:10:2666,92
16MA1717Češka MilanAtletika Polička8900:10:3264,75
17MA1818Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4858,63
18MA1910Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:10:4858,53
19MA2019Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:10:5157,53
20MA2220Singr MartinSKP Nymburk8700:11:0652,15
21MA2322Zachař JiříSruby7200:11:1287,88
22MA2421Maťátko DanielLK Dolní Čermná8600:11:2544,73
23MA2523Belobrad IvanŽamberk6600:11:2882,73
24MA2624Kalous PetrSK Žamberk7700:11:4437,85
25MA2825Kalous Tomᚎamberk6400:11:56112,10
26MA3126Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:21105,73
27MA3227Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:28104,60
28MA3328Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:44100,38
29MA3429Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:13:0495,02
30MA3730Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:1891,43
31MA3931Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:5082,17
32MA4132Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:14:2174,93
33MA4233Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:14:3272,07
34MA4734Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:16:54142,49
35MA4835Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:18:348,89
36MA4936Bielčik JindřichLichkov4000:19:35117,45
37MA5037Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:5340,07
Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1538Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:10:25123,68
2ZA2139Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:52143,40
3ZA2740Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:5099,81
4ZA2941Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:12:07100,55
5ZA3042Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:1199,45
6ZA3543Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:13:08103,37
7ZA3644Kalousová AlenaŽamberk8000:13:1276,51
8ZA3845Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:3596,63
9ZA4046Jelénková IvaZdiby team8900:13:5464,74
10ZA4347Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:14:3652,84
11ZA4448Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:01105,48
12ZA4549Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:15:5294,52
13ZA4650Belobradová KarolínaŽamberk9900:16:5356,60
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:08:44104,79
2MA22Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:09:0298,13
3MA33Hrdina PavelAK Perná8800:09:0597,08
4MA44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:09:1195,00
5MA55Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:20104,37
6MA66Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:29101,12
7MA77Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:3486,28
8MA88Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:4894,51
9MA911Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:09:5977,06
10MA1012Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:10:12106,74
11MA1113Hejl RadekLetohrad7200:10:16105,37
12MA1214Pazdera AlešAtletika Polička9600:10:1684,63
13MA1315Adamec JosefLetohrad8100:10:1869,74
14MA1416Klíma PetrAtletika Polička9300:10:2367,90
1ZA1538Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:10:25123,68
15MA169Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:10:2666,92
16MA1717Češka MilanAtletika Polička8900:10:3264,75
17MA1818Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4858,63
18MA1910Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:10:4858,53
19MA2019Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:10:5157,53
2ZA2139Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:52143,40
20MA2220Singr MartinSKP Nymburk8700:11:0652,15
21MA2322Zachař JiříSruby7200:11:1287,88
22MA2421Maťátko DanielLK Dolní Čermná8600:11:2544,73
23MA2523Belobrad IvanŽamberk6600:11:2882,73
24MA2624Kalous PetrSK Žamberk7700:11:4437,85
3ZA2740Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:5099,81
25MA2825Kalous Tomᚎamberk6400:11:56112,10
4ZA2941Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:12:07100,55
5ZA3042Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:1199,45
26MA3126Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:21105,73
27MA3227Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:28104,60
28MA3328Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:44100,38
29MA3429Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:13:0495,02
6ZA3543Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:13:08103,37
7ZA3644Kalousová AlenaŽamberk8000:13:1276,51
30MA3730Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:1891,43
8ZA3845Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:3596,63
31MA3931Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:5082,17
9ZA4046Jelénková IvaZdiby team8900:13:5464,74
32MA4132Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:14:2174,93
33MA4233Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:14:3272,07
10ZA4347Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:14:3652,84
11ZA4448Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:01105,48
12ZA4549Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:15:5294,52
13ZA4650Belobradová KarolínaŽamberk9900:16:5356,60
34MA4734Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:16:54142,49
35MA4835Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:18:348,89
36MA4936Bielčik JindřichLichkov4000:19:35117,45
37MA5037Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:5340,07
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:08:44104,79
2MA22Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:09:0298,13
3MA33Hrdina PavelAK Perná8800:09:0597,08
4MA44Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:09:1195,00
5MA55Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:2091,50
6MA66Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:09:2988,04
7MA77Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:3486,28
8MA88Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:4880,99
9MA911Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:09:5977,06
10MA1012Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:10:1272,08
11MA1113Hejl RadekLetohrad7200:10:1670,46
12MA1214Pazdera AlešAtletika Polička9600:10:1670,46
13MA1315Adamec JosefLetohrad8100:10:1869,74
14MA1416Klíma PetrAtletika Polička9300:10:2367,90
15MA169Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:10:2666,92
16MA1717Češka MilanAtletika Polička8900:10:3264,75
17MA1818Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:10:4858,63
18MA1910Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:10:4858,53
19MA2019Živný Marek3D Fitness Žamberk9100:10:5157,53
20MA2220Singr MartinSKP Nymburk8700:11:0652,15
21MA2322Zachař JiříSruby7200:11:1249,83
22MA2421Maťátko DanielLK Dolní Čermná8600:11:2544,73
23MA2523Belobrad IvanŽamberk6600:11:2843,75
24MA2624Kalous PetrSK Žamberk7700:11:4437,85
25MA2825Kalous Tomᚎamberk6400:11:5633,24
26MA3126Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:2124,20
27MA3227Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:2821,50
28MA3328Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:4415,49
29MA3429Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:13:047,85
30MA3730Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:183,00
31MA3931Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:503,00
32MA4132Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:14:213,00
33MA4233Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:14:323,00
34MA4734Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:16:543,00
35MA4835Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:18:343,00
36MA4936Bielčik JindřichLichkov4000:19:353,00
37MA5037Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1538Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:10:25111,23
2ZA2139Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:52103,10
3ZA2740Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:5085,67
4ZA2941Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:12:0780,42
5ZA3042Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:1179,20
6ZA3543Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:13:0862,07
7ZA3644Kalousová AlenaŽamberk8000:13:1260,72
8ZA3845Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:3553,91
9ZA4046Jelénková IvaZdiby team8900:13:5448,12
10ZA4347Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:14:3635,38
11ZA4448Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:0127,82
12ZA4549Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:15:5212,47
13ZA4650Belobradová KarolínaŽamberk9900:16:533,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: 0%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: 0%
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
0%

Názory na závod

Za startovné 50Kč bych očekávala alespoň pití v cíli. O nevyhlašování žen ani nemluvím!! Stránská M
michalela.stranska

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód