Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

4.1.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 4.1.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik v Ústí nad Orlicí
intervalový start od 10:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí a veteráni 40,- Kč, dorost a žactvo 20,- Kč

Popis tratě

trať měří necelé 2 km a vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův Chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu /všichni musí potom seběhnout zpět ke startu/. Převýšení 222 m, start ve výšce 337 m n. m., cíl ve výšce 559 m n. m.

Ceny pro vítěze

v dospělých kategoriích finanční, u mládeže věcné odměny. Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1453

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5317
Krupička Miroslav5315
Sadílek Ota4615
Červ Miloslav5013
Šimůnek Jan8213
Keprtová Miloslava4813
Bielčik Jindřich4013
Stránský Aleš6013
Kubelka Tomáš9312
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Soukup Jiří2712
Pilgr Luděk7611
Svatoš Otakar3411
Šebek Michal8411
Pilgr Bohuslav5110
Kalousek Jan4110
Kubelka Petr9510
Hübl Radek8810
Matyášová Jana6510
Šimůnková Pavla779
Kratochvíl Miloš759
Havran Miroslav379
Valter Pavel529
Vacek Martin699
Šafář Jaroslav519
Nechvíl Petr919
Jadrný Lubomír739
Zajíc Jakub898
Stránská Adéla918
Kolář Radim697
Kopecký Libor567
Nemšák Miroslav697
Sejkorová Lenka637
Novák Jiří807
Jirásková Bára917
Jirásková Eva647
Dobšíček Pavel807
Koblížek Kamil807
Marhold Luboš777
Marhold Petr787
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767
Novotný Jiří457
Heger Vojtěch747
Sontáková Lenka917
Vytlačilová Lenka847
Bielčik Petr717
Buriánek Roman656
Vondra Vojtěch986

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41970Procházka MichalCyklo Bendl VM9900:11:46-
2M439101Tláskal HynekCyklo Bendl Club 989900:12:47-
3M442129Chlup TomášActivity Lanškroun0000:12:52-
4M44969Stehno FilipKKL Hlinsko9900:13:10-
5M45483Bartoš MartinCyklo Bendl VM9900:13:24-
6M48397Trnka PavelAtletika Polička9900:15:08-
7M49264Bečka OndřejBike Freaks Holice0000:15:50-
8M493173Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:16:04-
9M494117Krýda MiloslavCyklo Bendl Club 980000:16:08-
10M495136Hojka FandaBike Freaks Holice0500:16:09-
11M410773Hendrych VojtaBike Freaks Holice0600:17:08-
12M4109146Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:35-
13M4110166Neugebauer TomášBike Freaks Holice0400:18:08-
14M4115165Šumpík PavelBike Freaks Holice0600:18:51-
15M4119191Kašpar JiříÚstí nad Orlicí0100:18:58-
16M4128188Černík DavidHK0300:23:08-
Žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z481128Hanáková KláraLanškroun0200:15:02-
2Z49186Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:15:48-
3Z4101135Hojková ŠtěpánkaBike Freaks Holice0300:16:39-
4Z411274Hendrychová LucieBike Freaks Holice0300:18:40-
5Z4113119Neumanová AliceCyklo Bendl Club 980100:18:41-
6Z4114116Stará LucieCyklo Bendl Club 980100:18:47-
7Z4117147Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:52-
8Z4127172Nováková MarkétaLibchavy0000:22:03-
9Z4129189Černíková ZuzanaHK0500:23:47-
Junioři (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6182Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:54-
2MJ894Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:11:08-
3MJ13112Mikulecký VojtěchCyklo Bendl Club 989600:11:28-
4MJ1599Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:29-
5MJ1893Lidmila MartinCyklo SKI klub Polička9800:11:45-
6MJ23103Skotálek JanÚstí n.O.9700:11:50-
7MJ35151Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:35-
8MJ38114Starý DominikCyklo Bendl Club 989700:12:46-
9MJ41102Holubář BartolomějKOB Ústí n. Orl.9600:12:52-
10MJ45106Procházka LukášKOB Ústí nad Orlicí9600:13:00-
11MJ5367Papoušek JanBike Freaks Holice9700:13:21-
12MJ54183Víšek JaroslavCyklo klub Bendl9700:13:24-
13MJ58113Matějka RadimCyklo Bendl Club 989700:13:34-
14MJ9966Kaplan JakubBike Freaks Holice9600:16:25-
Juniorky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2577Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:56-
Muži A 20-39 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1154Hrdina PavelAK Perná8800:09:36-
2MA276Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:09:44-
3MA4152Kubelka TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:10:28-
4MA5121Doleček JosefJiskra UO7900:10:36-
5MA979Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:11:15-
6MA12176Kabrhel TomášEKOL Elite Triatlon Team9200:11:26-
7MA1695Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:11:42-
8MA21120Neuman RadimPunk´s not dead7700:11:46-
9MA2271Procházka Michal 1Orlov7700:11:48-
10MA2692Petr DanielCyklo SKI klub Polička8900:12:05-
11MA27100Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:12:07-
12MA28131Pavlíček MichalSDH Brandýs8700:12:13-
13MA29141Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:12:17-
14MA30125Kochánek PetrJZD Notable ČT8700:12:20-
15MA3158Roháček JanXC Sport.cz8200:12:21-
16MA32174Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:12:23-
17MA34156Myšák PetrHK Choceň8600:12:32-
18MA40108Přibil MilanÚstí n.O.8600:12:51-
19MA4496Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:12:57-
20MA47124Elčkner MartinJZD Notable ČT8600:13:06-
21MA50144Kopecký LukášHartman CZ7800:13:13-
22MA51170Aliger LukášTJ Sokol Hnátnice8600:13:18-
23MA52190Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:13:20-
24MA56127Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:13:24-
25MA59162Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:13:35-
26MA61132Růžička MartinSDH Brandýs8800:13:40-
27MA6284Bláha PetrVysoké Mýto7800:13:40-
28MA66126Vondra AdamJZD Notable ČT8800:13:49-
29MA67123Kadrman MiloslavTTC UO8100:13:59-
30MA68163Dostál TomášDSK Bystré7700:14:00-
31MA70134Valter JanÚstí n.O.7600:14:04-
32MA7475Hendrych JirkaBike Freaks Holice7500:14:28-
33MA8498Dvořáček JanBC Dynamo Svitavy7900:15:10-
34MA85171Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:15:19-
35MA103143Zabranský Vít-8300:16:48-
36MA105185Kučera JanHK8200:17:05-
37MA106160Vencl JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:17:07-
38MA116164Šumpík StanislavBike Freaks Holice7800:18:52-
39MA126155Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:21:37-
Muži B 40-49 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB354Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:25-
2MB7178Celerin MilanTAT Martin6500:11:05-
3MB1463Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:11:28-
4MB17107Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:11:45-
5MB2461Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:11:52-
6MB37115Pávek JiříÚstí n.O.6900:12:40-
7MB46118Scheuer JanActivity Lanškroun6600:13:05-
8MB48180Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:13:09-
9MB65137Belobrad IvanŽamberk6600:13:46-
10MB69167Neugebauer JiříBike Freaks Holice7300:14:01-
11MB7582Brožek TomášÚstí n.O.6900:14:30-
12MB77175Mutínský ViktorK.O.B. Ústí nad Orlicí6500:14:40-
13MB87158Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:15:27-
14MB88157Myšák MilanSokol Jehnědí6600:15:35-
15MB9765Bečka PavelBike Freaks Holice6900:16:22-
16MB104148Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:56-
Muži C 50-59 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1056Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:11:16-
2MC1159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:25-
3MC36140Kalous Tomᚎamberk6400:12:37-
4MC43110Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:12:53-
5MC60138Knápek LubomírLK Šumperk5900:13:37-
6MC7272Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:14:22-
7MC76142Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:14:33-
8MC86150Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:15:23-
9MC102149Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:16:40-
Muži D 60 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD33105Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:12:27-
2MD6488Hájek FrantišekFGT Stolany4900:13:45-
3MD7368Ráb PavelČeská Třebová5200:14:26-
4MD82192Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:06-
5MD8985Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:15:45-
6MD90168Valter PavelÚstí n.O.5200:15:45-
7MD11891Bielčik JindřichLichkov4000:18:54-
8MD121181Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:19:26-
9MD123179Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:19:49-
10MD130177Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:26:31-
11MD13187Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:26:38-
12MD13289Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:23-
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA71184Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:14:08-
2ZA98139Kalousová AlenaŽamberk8000:16:25-
3ZA108133Smetanová KláraAC Hylváty9000:17:11-
4ZA120161Benešová MarcelaBox Club Dynamo Svitavy8400:19:19-
Ženy B 35 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2080Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:11:46-
2ZB57104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:28-
3ZB63122Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:13:43-
4ZB7855Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:14:42-
5ZB79109Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:14:48-
6ZB80153Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:56-
7ZB9681Brožková KvětaÚstí n.O.7400:16:11-
8ZB100145Kopecká Jana-7900:16:28-
9ZB11157Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:38-
10ZB12278Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:28-
11ZB124186Černíková BarboraHK7800:19:58-
12ZB125111Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:20:38-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1154Hrdina PavelAK Perná8800:09:36-
2MA276Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:09:44-
1MB354Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:25-
3MA4152Kubelka TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:10:28-
4MA5121Doleček JosefJiskra UO7900:10:36-
1MJ6182Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:54-
2MB7178Celerin MilanTAT Martin6500:11:05-
2MJ894Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:11:08-
5MA979Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:11:15-
1MC1056Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:11:16-
2MC1159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:25-
6MA12176Kabrhel TomášEKOL Elite Triatlon Team9200:11:26-
3MJ13112Mikulecký VojtěchCyklo Bendl Club 989600:11:28-
3MB1463Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:11:28-
4MJ1599Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:29-
7MA1695Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:11:42-
4MB17107Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:11:45-
5MJ1893Lidmila MartinCyklo SKI klub Polička9800:11:45-
1M41970Procházka MichalCyklo Bendl VM9900:11:46-
1ZB2080Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:11:46-
8MA21120Neuman RadimPunk´s not dead7700:11:46-
9MA2271Procházka Michal 1Orlov7700:11:48-
6MJ23103Skotálek JanÚstí n.O.9700:11:50-
5MB2461Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:11:52-
1ZJ2577Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:56-
10MA2692Petr DanielCyklo SKI klub Polička8900:12:05-
11MA27100Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:12:07-
12MA28131Pavlíček MichalSDH Brandýs8700:12:13-
13MA29141Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:12:17-
14MA30125Kochánek PetrJZD Notable ČT8700:12:20-
15MA3158Roháček JanXC Sport.cz8200:12:21-
16MA32174Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:12:23-
1MD33105Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:12:27-
17MA34156Myšák PetrHK Choceň8600:12:32-
7MJ35151Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:12:35-
3MC36140Kalous Tomᚎamberk6400:12:37-
6MB37115Pávek JiříÚstí n.O.6900:12:40-
8MJ38114Starý DominikCyklo Bendl Club 989700:12:46-
2M439101Tláskal HynekCyklo Bendl Club 989900:12:47-
18MA40108Přibil MilanÚstí n.O.8600:12:51-
9MJ41102Holubář BartolomějKOB Ústí n. Orl.9600:12:52-
3M442129Chlup TomášActivity Lanškroun0000:12:52-
4MC43110Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:12:53-
19MA4496Černoch MichalFC Dlouhoňovice7700:12:57-
10MJ45106Procházka LukášKOB Ústí nad Orlicí9600:13:00-
7MB46118Scheuer JanActivity Lanškroun6600:13:05-
20MA47124Elčkner MartinJZD Notable ČT8600:13:06-
8MB48180Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:13:09-
4M44969Stehno FilipKKL Hlinsko9900:13:10-
21MA50144Kopecký LukášHartman CZ7800:13:13-
22MA51170Aliger LukášTJ Sokol Hnátnice8600:13:18-
23MA52190Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:13:20-
11MJ5367Papoušek JanBike Freaks Holice9700:13:21-
12MJ54183Víšek JaroslavCyklo klub Bendl9700:13:24-
5M45483Bartoš MartinCyklo Bendl VM9900:13:24-
24MA56127Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:13:24-
2ZB57104Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:28-
13MJ58113Matějka RadimCyklo Bendl Club 989700:13:34-
25MA59162Kolář MichalBox Club Dynamo Svitavy8600:13:35-
5MC60138Knápek LubomírLK Šumperk5900:13:37-
26MA61132Růžička MartinSDH Brandýs8800:13:40-
27MA6284Bláha PetrVysoké Mýto7800:13:40-
3ZB63122Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:13:43-
2MD6488Hájek FrantišekFGT Stolany4900:13:45-
9MB65137Belobrad IvanŽamberk6600:13:46-
28MA66126Vondra AdamJZD Notable ČT8800:13:49-
29MA67123Kadrman MiloslavTTC UO8100:13:59-
30MA68163Dostál TomášDSK Bystré7700:14:00-
10MB69167Neugebauer JiříBike Freaks Holice7300:14:01-
31MA70134Valter JanÚstí n.O.7600:14:04-
1ZA71184Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:14:08-
6MC7272Turbak JaroslavSebranice u Litomyšle6300:14:22-
3MD7368Ráb PavelČeská Třebová5200:14:26-
32MA7475Hendrych JirkaBike Freaks Holice7500:14:28-
11MB7582Brožek TomášÚstí n.O.6900:14:30-
7MC76142Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:14:33-
12MB77175Mutínský ViktorK.O.B. Ústí nad Orlicí6500:14:40-
4ZB7855Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:14:42-
5ZB79109Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:14:48-
6ZB80153Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:56-
1Z481128Hanáková KláraLanškroun0200:15:02-
4MD82192Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:15:06-
6M48397Trnka PavelAtletika Polička9900:15:08-
33MA8498Dvořáček JanBC Dynamo Svitavy7900:15:10-
34MA85171Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:15:19-
8MC86150Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:15:23-
13MB87158Pražák TomášBPR Ústí n. Orl.7100:15:27-
14MB88157Myšák MilanSokol Jehnědí6600:15:35-
5MD8985Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:15:45-
6MD90168Valter PavelÚstí n.O.5200:15:45-
2Z49186Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:15:48-
7M49264Bečka OndřejBike Freaks Holice0000:15:50-
8M493173Koditek JonášK.O.B. Ústí nad Orlicí0100:16:04-
9M494117Krýda MiloslavCyklo Bendl Club 980000:16:08-
10M495136Hojka FandaBike Freaks Holice0500:16:09-
7ZB9681Brožková KvětaÚstí n.O.7400:16:11-
15MB9765Bečka PavelBike Freaks Holice6900:16:22-
2ZA98139Kalousová AlenaŽamberk8000:16:25-
14MJ9966Kaplan JakubBike Freaks Holice9600:16:25-
8ZB100145Kopecká Jana-7900:16:28-
3Z4101135Hojková ŠtěpánkaBike Freaks Holice0300:16:39-
9MC102149Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:16:40-
35MA103143Zabranský Vít-8300:16:48-
16MB104148Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:56-
36MA105185Kučera JanHK8200:17:05-
37MA106160Vencl JanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:17:07-
11M410773Hendrych VojtaBike Freaks Holice0600:17:08-
3ZA108133Smetanová KláraAC Hylváty9000:17:11-
12M4109146Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:35-
13M4110166Neugebauer TomášBike Freaks Holice0400:18:08-
9ZB11157Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:38-
4Z411274Hendrychová LucieBike Freaks Holice0300:18:40-
5Z4113119Neumanová AliceCyklo Bendl Club 980100:18:41-
6Z4114116Stará LucieCyklo Bendl Club 980100:18:47-
14M4115165Šumpík PavelBike Freaks Holice0600:18:51-
38MA116164Šumpík StanislavBike Freaks Holice7800:18:52-
7Z4117147Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:52-
7MD11891Bielčik JindřichLichkov4000:18:54-
15M4119191Kašpar JiříÚstí nad Orlicí0100:18:58-
4ZA120161Benešová MarcelaBox Club Dynamo Svitavy8400:19:19-
8MD121181Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:19:26-
10ZB12278Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:19:28-
9MD123179Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:19:49-
11ZB124186Černíková BarboraHK7800:19:58-
12ZB125111Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:20:38-
39MA126155Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:21:37-
8Z4127172Nováková MarkétaLibchavy0000:22:03-
16M4128188Černík DavidHK0300:23:08-
9Z4129189Černíková ZuzanaHK0500:23:47-
10MD130177Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:26:31-
11MD13187Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:26:38-
12MD13289Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:23-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód