Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

2.4.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
od 17 hodin

Přihlášky

od 16 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do sjezdovky, travnatý povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 739 475 845

E-mailová adresa

cncvyroba@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5751

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Borek Petr7045
Šimůnek Jan8245
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020
Hanáková Klára0220

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Mlynář MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0700:00:32-
2C2214Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:33-
3C2419Gregora LukášLanškroun0800:00:36-
4C2516Vávra JanPeklák team0700:00:37-
5C283Bezděk BedřichČeská Třebová0700:00:42-
6C2923Zářecký MarekSaltman Team0900:00:43-
7C2118Deml JakubBohemia Česká Třebová0800:00:51-
8C21215Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:51-
9C21313Pirkl VítČeská Třebová1000:00:51-
10C2154Bezděk VojtěchPo Březinou0900:00:55-
11C2167Marhold DanielHorní Jelení0900:00:57-
12C21810Vebr Štěpánneregistrován0800:01:03-
13C22017Janeček MartinSKI Klub Česká Třebová0900:01:06-
14C22212Jursa Adamneregistrován1000:01:12-
15C22321Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:01:12-
-C2-11Vebr Adamneregistrován09DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D232Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:35-
2D265Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:39-
3D276Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:40-
4D21024Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:45-
5D21422Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:52-
6D21720Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:58-
7D2199Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:01:03-
8D22118Gregorová AnnaLanškroun1000:01:09-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11416Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:36116,87
2M11621Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:01:41106,90
3M12218Zářecký MatyášSaltman Team0600:01:5776,23
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1913Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:28104,82
2Z1112Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:01:29101,33
3Z1135Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3393,86
4Z11920Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:4860,15
5Z12010Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:01:5251,51
6Z12115Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:01:5348,40
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Budig MatoušAtletika Polička0300:01:15108,40
2M247Vebr DominikVencl Team Ústí nad Orlicí0300:01:1997,30
3M268Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:2194,30
4M284Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2389,26
5M21012Pávek OndraPeklák team0300:01:2874,82
6M2126Deml MatějBohemia Česká Třebová0300:01:3264,95
7M2151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:3946,89
8M21722Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4434,53
9M21819Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:4630,19
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2211Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:16104,56
2Z2314Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:16102,76
3Z2517Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:2092,68
4Z273Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:2288,81
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M336Leschinger JakubLeschinger team0100:03:30105,27
2M355Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:4294,73
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z371Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:55122,41
2Z399Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5577,59
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:24103,44
2M422Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:27100,08
3M4410Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:3196,48
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z463Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:51139,39
2Z484Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:16122,26
3Z4108Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:06:1738,35
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5345Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:33102,30
2M5547Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:34101,48
3M5748Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:4396,23
4M53214Kučera JanČeská Třebová9700:07:3231,30
5M53741Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:07:4125,87
6M54339Sonntag Štěpánneregistrován9700:07:5119,84
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56434Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:10:03100,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2160Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:56117,67
2MJ4838Černý Petrneregistrován9600:08:1682,33
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Hrdina PavelAK Perná8800:04:55118,34
2MA461Turek MartinŽakis Team8000:05:3394,42
3MA83Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:4587,24
4MA1059Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:0475,86
5MA1171Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:0475,28
6MA1311Roháček JanXC Sport.cz8200:06:1071,92
7MA1419Klíma PetrAtletika Polička9300:06:1270,61
8MA1546Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:06:2264,17
9MA164Vacek LiborActivity Lanškroun8600:06:2363,78
10MA2212Krmela PavelRychnov na Moravě7800:06:5742,63
11MA2329Štarman Václavneregistrován9100:06:5842,48
12MA2737Dostál TomášBystré7700:07:1531,91
13MA3331Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:3221,20
14MA3662Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:3717,94
15MA4173Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4612,57
16MA5274Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:380,00
17MA5528Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:08:460,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB232Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:20109,18
2MB672Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3799,00
3MB923Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4991,81
4MB1254Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0780,94
5MB1727Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:06:4359,18
6MB1822Pávek JiříPeklák team6900:06:4459,08
7MB1933Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:4757,18
8MB2026Hotař JiříČerti Kunčina7300:06:5452,96
9MB2465Belobrad IvanŽamberk6600:07:0248,09
10MB2952Vaňous JanÚstí nad Orlicí7300:07:2037,31
11MB3113Vebr DavidSKI alpin klub HS7300:07:2335,42
12MB452Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:5615,55
13MB5350Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:400,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2542Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:07:13103,39
1MC2570Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:13103,39
3MC3463Kalous Tomᚎamberk6400:07:3593,23
4MC4224Roháček MichalXC Sport.cz6100:07:5086,51
5MC4415Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:5285,61
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3840Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:43108,76
2MD4653Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:0998,02
3MD508Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:2193,22
4MD5118Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:2890,39
5MD571Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:5081,37
6MD726Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:3114,54
7MD7357Wendlig MiroslavLuková5300:12:230,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3516Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:37100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4064Kalousová AlenaŽamberk8000:07:46116,86
2ZA5436Vacková AliceLanškroun8200:08:4195,13
3ZA6067Záveská AnnaKOB Dobruška8800:08:5988,01
4ZA6117Hašková Kateřinaneregistrována8700:09:3076,00
5ZA6235Skalická HanaLanškroun8400:09:4570,04
6ZA667Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:3450,60
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3044Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:22110,16
2ZB3920Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:45100,27
3ZB4721Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:1089,57
4ZB4951Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2085,57
5ZB5855Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:5271,70
6ZB5930Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:5669,72
7ZB6743Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:3527,41
8ZB6849Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:3626,99
9ZB6910Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5319,52
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2868Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:19138,27
2ZC569Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:49105,33
3ZC7069Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:0156,40
4ZC7158Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:0854,02
5ZC7466Tůmová LenkaBáječné ženy v běhu6300:12:2724,81
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD635Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:01102,50
2ZD6556Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:1697,50
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:24103,44
2M422Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:27100,08
1M336Leschinger JakubLeschinger team0100:03:30105,27
3M4410Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:3196,48
2M355Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:4294,73
1Z463Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:51139,39
1Z371Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:55122,41
2Z484Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:16122,26
2Z399Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:5577,59
3Z4108Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:06:1738,35
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Hrdina PavelAK Perná8800:04:55118,34
1MB232Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:05:20109,18
1M5345Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:33102,30
2MA461Turek MartinŽakis Team8000:05:3394,42
2M5547Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:34101,48
2MB672Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3799,00
3M5748Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:4396,23
3MA83Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:4587,24
3MB923Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:4991,81
4MA1059Havran JanTJ Havran Pohora9300:06:0475,86
5MA1171Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:0475,28
4MB1254Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:0780,94
6MA1311Roháček JanXC Sport.cz8200:06:1071,92
7MA1419Klíma PetrAtletika Polička9300:06:1270,61
8MA1546Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:06:2264,17
9MA164Vacek LiborActivity Lanškroun8600:06:2363,78
5MB1727Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:06:4359,18
6MB1822Pávek JiříPeklák team6900:06:4459,08
7MB1933Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:4757,18
8MB2026Hotař JiříČerti Kunčina7300:06:5452,96
1MJ2160Pavlas JanActivity Lanškroun9600:06:56117,67
10MA2212Krmela PavelRychnov na Moravě7800:06:5742,63
11MA2329Štarman Václavneregistrován9100:06:5842,48
9MB2465Belobrad IvanŽamberk6600:07:0248,09
1MC2570Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:13103,39
1MC2542Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:07:13103,39
12MA2737Dostál TomášBystré7700:07:1531,91
1ZC2868Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:19138,27
10MB2952Vaňous JanÚstí nad Orlicí7300:07:2037,31
1ZB3044Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:22110,16
11MB3113Vebr DavidSKI alpin klub HS7300:07:2335,42
4M53214Kučera JanČeská Třebová9700:07:3231,30
13MA3331Kyncl TomášČeská Třebová8000:07:3221,20
3MC3463Kalous Tomᚎamberk6400:07:3593,23
1ME3516Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:37100,00
14MA3662Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:07:3717,94
5M53741Spilko OndřejBK Vysoké Mýto9800:07:4125,87
1MD3840Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:43108,76
2ZB3920Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:45100,27
1ZA4064Kalousová AlenaŽamberk8000:07:46116,86
15MA4173Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4612,57
4MC4224Roháček MichalXC Sport.cz6100:07:5086,51
6M54339Sonntag Štěpánneregistrován9700:07:5119,84
5MC4415Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:5285,61
12MB452Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:07:5615,55
2MD4653Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:0998,02
3ZB4721Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:08:1089,57
2MJ4838Černý Petrneregistrován9600:08:1682,33
4ZB4951Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2085,57
3MD508Leszkow JosefMK Hlinsko5100:08:2193,22
4MD5118Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:2890,39
16MA5274Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:08:380,00
13MB5350Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:400,00
2ZA5436Vacková AliceLanškroun8200:08:4195,13
17MA5528Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:08:460,00
2ZC569Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:49105,33
5MD571Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:08:5081,37
5ZB5855Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:5271,70
6ZB5930Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:08:5669,72
3ZA6067Záveská AnnaKOB Dobruška8800:08:5988,01
4ZA6117Hašková Kateřinaneregistrována8700:09:3076,00
5ZA6235Skalická HanaLanškroun8400:09:4570,04
1ZD635Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:10:01102,50
1Z56434Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:10:03100,00
2ZD6556Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:1697,50
6ZA667Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:10:3450,60
7ZB6743Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:10:3527,41
8ZB6849Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:3626,99
9ZB6910Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:5319,52
3ZC7069Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:11:0156,40
4ZC7158Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:0854,02
6MD726Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:11:3114,54
7MD7357Wendlig MiroslavLuková5300:12:230,00
5ZC7466Tůmová LenkaBáječné ženy v běhu6300:12:2724,81

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

peklak jako vzdy parada.. A konecne nekoho napadlo vyfotit neco jineho nez (stereotypni) bezce :-D za fotky s masinkama 110% ;-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód