Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

14.10.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 14.10.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ LIGA 100 Olomouc

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
5.10.2003Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka57
13.10.2002Stará Ves - Alfrédka Stará Ves70
15.10.2000Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 1153

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5918
Fritscher Adam7516
Soviš Ivan4614
Stržínek Karel6413
Šimůnek Jan8211
Vraštilová Miloslava5611
Pechek František5311
Bronec Jaromír6710
Hnát Petr7410
Sedláček Václav8610
Dedek Aleš7510
Špacír Ladislav5510
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav589
Podešva Pavel499
Komárek Bedřich538
Brož Jiří548
Vymazal Petr758
Řoutil Ladislav818
Žák Jiří718
Král Jindřich738
Kokeš Vlastimil658
Škapa Marek717
Dobrý Jaroslav397
Fančovič Marian527
Mazač Jaroslav687
Volek Ivo487
Kebrle Milan757
Vodička Jan457
Soviš Ivo716
Kukla Miroslav546
Kubíček František466
Horáček Michal756
Urbiš Vilém546
Švidernoch Milan586
Vaněk Jaromír486
Pechková Jana856
Horák Ondřej756
Lenhart Vít826
Bednarz Libor805
Krčková Šárka885
Matějíková Jana905
Ožana Václav645
Pechek Petr835
Delingerová Marie765
Hudeček Petr825
Zátopek Jiří605
Krejsa Václav525
Mannlová Jana805
Zatloukal Marek655

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1177Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:55:0120
2MJ1278Polášek JanTatran Všechovice8300:55:2519
3MJ2379Strnadel OndřejJandas Team8501:00:1618
4MJ2880Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:1817
5MJ4481Janáz LukášJandas Team8401:03:5916
6MJ6882Sedláček VáclavTJ Jiskra Rýmařov8601:13:4815
Muži A (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:48:3230
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:48:4229
3MA33Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:48:5928
4MA44Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:49:3327
5MA55Dedek AlešAsics Team Přerov7500:49:4626
6MA76Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:5025
7MA87Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:52:4824
8MA98Hanák PavelLos Rapidos Olomouc7100:53:3023
9MA139Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:55:4422
10MA1510Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:57:1921
11MA1611Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:57:2520
12MA1912Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:59:1819
13MA2113Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:59:4218
14MA2514Zeman ZdeněkTatran Všechovice6801:00:3117
15MA3015Suchánek LukášKHB Radegast7901:01:2316
16MA3116Rapčan LukášAsics SK Přerov7801:01:3215
17MA3217Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8001:01:3914
18MA4618Hnát PetrRýmařov7401:04:1713
19MA5119Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:05:1712
20MA5620Zabloudil PetrŠternberk6201:06:3811
21MA6621Pok PavelDSD - Dostal a.s7401:10:5510
22MA7122Stržínek KarelCK Stará Ves6401:16:459
23MA7823Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:19:368
-MA-24Velička AlešSK Jiří TEAM73DNF-
Muži B (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB625Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:51:3220
2MB1026Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:54:0919
3MB1427Václavek TomášSOKOL Nové Sady5800:55:5818
4MB2028Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:59:3317
5MB2229Zdráhal TomášSOKOL Nové Sady5300:59:5516
6MB2730Přívětivý MiroslavTatran Všechovice5301:01:0715
7MB3431Rychlý JanŠemík Přerov5701:02:1014
8MB3932Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:03:0413
9MB4133Václavek JiříSKI OB Šternberk5701:03:3412
10MB4534Červenec DušanKolsport Děhylov5701:04:0811
11MB4735Albert FrantišekSOKOL Nové Sady5801:04:3210
12MB4836Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:04:349
13MB4937Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:04:398
14MB5238Křenek LubomírCK Stará Ves5701:05:327
15MB5839Mikeska MiroslavRýmařov6101:06:576
16MB6440Krejsa VáclavBering Praha5201:09:465
17MB6741Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:12:214
18MB7442Petřek ZdeněkFlextronics International5801:18:303
19MB7543Urbiš VilémXXX5401:18:462
20MB7644Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:18:561
21MB8145Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5901:26:430
Muži C (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1646Koštoval JiříJeseník5100:57:2520
2MC1847Podešva PavelDukla Rýmařov4900:59:0319
3MC2348Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:00:1618
4MC2649Chytil VladimírTatran Všechovice5001:00:4517
5MC2950Mareš BohumilLEAR Brno5101:01:2016
6MC4351Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:03:5315
7MC5552Volek IvoRýmařov4801:05:4814
8MC5753Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:06:4513
9MC6054Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:07:1112
10MC6155Lerch VladislavMILO Olomouc4801:07:3011
11MC6856Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:13:4810
Muži D (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3657Podžorný ErvinČeský Těšín4101:02:3010
2MD3758Herlich KurtLiga 100 Prostějov3401:02:369
3MD4259Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:03:388
4MD5960Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:06:597
5MD6261Herbst ManfredJeseník4101:07:546
6MD6362Jankura MilanTJ Hlučín4001:08:555
7MD6563Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:10:494
8MD7764Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3601:19:153
9MD8165Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:26:432
10MD8466Gamán JaroslavAVANTI Havířov 01:28:521
11MD8567Cahel PavelSokol Brno3801:36:060
Juniorky (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3383Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8501:01:5110
2ŽJ3584Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:02:259
3ŽJ7285Střešínková RadkaTJ Jiskra Rýmařov8501:17:008
4ŽJ8086Kolářová KateřinaTJ Jiskra Rýmařov8401:20:557
Ženy A (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3868Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:03:0310
2ZA4069Tomass DanielaRPG Brno7401:03:129
3ZA7070Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:15:438
4ZA7371Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:217
5ZA8387Matalová JanaOstrava7301:27:136
Ženy B (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5073Paulů BlankaVrchlabí5401:04:4610
2ZB5374Petřeková IrenaFast Finance, s.r.o.6601:05:379
3ZB5475Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:05:468
4ZB7976Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:297
Trať 14,000 km, 430,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:48:3230
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:48:4229
3MA33Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:48:5928
4MA44Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:49:3327
5MA55Dedek AlešAsics Team Přerov7500:49:4626
1MB625Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:51:3220
6MA76Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:5025
7MA87Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:52:4824
8MA98Hanák PavelLos Rapidos Olomouc7100:53:3023
2MB1026Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:54:0919
1MJ1177Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:55:0120
2MJ1278Polášek JanTatran Všechovice8300:55:2519
9MA139Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:55:4422
3MB1427Václavek TomášSOKOL Nové Sady5800:55:5818
10MA1510Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:57:1921
1MC1646Koštoval JiříJeseník5100:57:2520
11MA1611Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:57:2520
2MC1847Podešva PavelDukla Rýmařov4900:59:0319
12MA1912Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:59:1819
4MB2028Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:59:3317
13MA2113Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:59:4218
5MB2229Zdráhal TomášSOKOL Nové Sady5300:59:5516
3MJ2379Strnadel OndřejJandas Team8501:00:1618
3MC2348Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:00:1618
14MA2514Zeman ZdeněkTatran Všechovice6801:00:3117
4MC2649Chytil VladimírTatran Všechovice5001:00:4517
6MB2730Přívětivý MiroslavTatran Všechovice5301:01:0715
4MJ2880Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:01:1817
5MC2950Mareš BohumilLEAR Brno5101:01:2016
15MA3015Suchánek LukášKHB Radegast7901:01:2316
16MA3116Rapčan LukášAsics SK Přerov7801:01:3215
17MA3217Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8001:01:3914
1ŽJ3383Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8501:01:5110
7MB3431Rychlý JanŠemík Přerov5701:02:1014
2ŽJ3584Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:02:259
1MD3657Podžorný ErvinČeský Těšín4101:02:3010
2MD3758Herlich KurtLiga 100 Prostějov3401:02:369
1ZA3868Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:03:0310
8MB3932Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:03:0413
2ZA4069Tomass DanielaRPG Brno7401:03:129
9MB4133Václavek JiříSKI OB Šternberk5701:03:3412
3MD4259Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:03:388
6MC4351Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:03:5315
5MJ4481Janáz LukášJandas Team8401:03:5916
10MB4534Červenec DušanKolsport Děhylov5701:04:0811
18MA4618Hnát PetrRýmařov7401:04:1713
11MB4735Albert FrantišekSOKOL Nové Sady5801:04:3210
12MB4836Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:04:349
13MB4937Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:04:398
1ZB5073Paulů BlankaVrchlabí5401:04:4610
19MA5119Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:05:1712
14MB5238Křenek LubomírCK Stará Ves5701:05:327
2ZB5374Petřeková IrenaFast Finance, s.r.o.6601:05:379
3ZB5475Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:05:468
7MC5552Volek IvoRýmařov4801:05:4814
20MA5620Zabloudil PetrŠternberk6201:06:3811
8MC5753Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:06:4513
15MB5839Mikeska MiroslavRýmařov6101:06:576
4MD5960Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:06:597
9MC6054Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:07:1112
10MC6155Lerch VladislavMILO Olomouc4801:07:3011
5MD6261Herbst ManfredJeseník4101:07:546
6MD6362Jankura MilanTJ Hlučín4001:08:555
16MB6440Krejsa VáclavBering Praha5201:09:465
7MD6563Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:10:494
21MA6621Pok PavelDSD - Dostal a.s7401:10:5510
17MB6741Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:12:214
11MC6856Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:13:4810
6MJ6882Sedláček VáclavTJ Jiskra Rýmařov8601:13:4815
3ZA7070Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:15:438
22MA7122Stržínek KarelCK Stará Ves6401:16:459
3ŽJ7285Střešínková RadkaTJ Jiskra Rýmařov8501:17:008
4ZA7371Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:217
18MB7442Petřek ZdeněkFlextronics International5801:18:303
19MB7543Urbiš VilémXXX5401:18:462
20MB7644Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:18:561
8MD7764Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3601:19:153
23MA7823Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:19:368
4ZB7976Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:297
4ŽJ8086Kolářová KateřinaTJ Jiskra Rýmařov8401:20:557
21MB8145Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5901:26:430
9MD8165Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:26:432
5ZA8387Matalová JanaOstrava7301:27:136
10MD8466Gamán JaroslavAVANTI Havířov 01:28:521
11MD8567Cahel PavelSokol Brno3801:36:060

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód