Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Zemská míle

28.3.2014, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 28.3.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho v Lanškrouně
17:00 - 18:30 hodin

Přihlášky

od 15:30 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč, děti zdarma

Popis tratě

1 míle na tartanovém oválu (mládež méně)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 1. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3231

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpoštová Andrea0522
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Borková Agáta0221
Keprtová Miloslava4821
Černá Markéta7021
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Sejkorová Lenka6320
Radiměřský Karel8720
Kačerovský Michal6920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Hanáková Klára0217
Gregora Filip0217
Krátká Hana9516
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Gregorová Jana1116
Slánská Daniela0516
Sadílek Jakub0516
Gregorová Anna1016
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Jadrný Tomáš0415
Mannlová Jana8015
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Bis Marek0714
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Šilarová Michaela0214
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2007 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21190Mlynář MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0700:00:30110,31
2C22204Škrabel ŠtěpánLinhartice0700:00:3298,27
3C231Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:3391,42
4C2442Bis Marek-0700:00:3484,64
5C2550Gregora LukášLanškroun0800:00:3582,20
6C2772Makyňa MatějZŠ A. Jiráska0700:00:3578,49
7C29198Marhold JanChoceň0800:00:3674,71
8C213188Havelka Patrik Jan-0700:00:3766,58
9C214103Křivka David-0700:00:3764,21
10C21762Krátký Lukáš-0800:00:3858,71
11C220186Richtr MichalLanškroun0800:00:4049,74
12C22183Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:4046.41
13C22459Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:4140,46
14C226184Huška ArturDolní Dobrouč0800:00:4138,48
15C22753Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:4236,49
16C228209Waclaw MichalLanškroun0800:00:4328,36
17C22971Stejskal HynekRC Dětský svět0800:00:4325,03
18C233202Richter DenisFO Lanškroun0800:00:466,91
19C2347Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:483,00
20C235200Pirkl VítČeská Třebová1000:00:493,00
21C23685Kohout MatějRC Dětský svět0800:00:503,00
22C239180Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:573,00
23C243221Vlček MatyášRC Dětský svět1100:01:073,00
24C244185Richtr Jáchym-1100:01:233,00
25C24792Teichmann Radek-0800:02:083,00
-C2-58Jakab Dominik-09DNF-
Předškolní děvčata r. 2007 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2614Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35102,65
2D2878Dušková Tereza-0700:00:3699,56
3D21041Hubálková GabrielaRC Dětský svět0800:00:3697,79
4D211197Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:3696,01
5D21297Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:3793,44
6D21543Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:3888,11
7D216217Vlčková ŠtěpánkaRC Dětský svět0700:00:3886,28
8D218189Hušková MartinaDolní Dobrouč0700:00:3979,41
9D21954Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:3977,52
10D22238Horálková Sandra-0700:00:4071,45
11D22381Dušková Žaneta-0900:00:4169,68
12D22475Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:4167,90
13D23082Faltusová Pavla-0700:00:4452,04
14D23184Parentová Anežka-0900:00:4449,41
15D232203Pluhařová Stela-0800:00:4545,34
16D23767Skalická EliškaMŠ Na Výsluní Lanškroun0700:00:5015,00
17D238220Toncrová KateřinaRC Dětský svět0800:00:525,84
18D24096Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:00:593,00
19D24168Gregorová AnnaLanškroun1000:01:043,00
20D242199Marholdová NikolaChoceň1000:01:053,00
21D24598Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:01:583,00
22D24633Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:593,00
-D2-69Gregorová EliškaLanškroun12DNF-
-D2-101Klementová Laura-09DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11194Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:23105,87
2M11225Mareš LukášFO Lanškroun0500:01:26100,06
3M118211Waclaw DanielLanškroun0500:01:2894,07
4M11923Doleček JakubFO Lanškroun0600:01:2893,51
5M12226Borovský ŠimonFO Lanškroun0600:01:3088,81
6M12322Tejkl MatiasFO Lanškroun0500:01:3186,32
7M12520Martinec MiroslavLanškroun0600:01:3284,65
8M12699Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:3383,12
9M12824Doleček MichalFO Lanškroun0600:01:3676,03
10M130213Stehlík TomášFO Lanškroun0500:01:3772,27
11M13291Teichmann Vojtěch-0500:01:3969,47
12M13421Šilar TadeášFO Lanškroun0500:01:4555,54
13M13529Majer TomášFO Lanškroun0600:01:4653,07
14M136182Jirásek Jakub-0600:01:4651,38
15M137187Harvan Daniel-0600:01:4748,72
16M13830Beran MatiasFO Lanškroun0700:01:4945,24
17M139181Vondra JanLanškroun0700:01:4944,05
18M14051Mareš DanielRC Dětský svět0600:01:5043,15
19M14128Zelinka AdamFO Lanškroun0600:01:5139,89
20M14290Hanyš MarekRC Dětský svět0600:01:5433,87
21M14363Krátký Michael-0500:01:5432,98
22M14417Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:5530,46
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1132Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:26103,73
2Z1169Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:26102,23
3Z12040Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3094,03
4Z121191Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:01:3093,16
5Z129192Kohlová AnetaDolní Dobrouč0500:01:3778,25
6Z145215Kalousová PatricieŽamberk0500:01:5634,50
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Budig MatoušAtletika Polička0300:01:15104,94
2M2465Skalický VojtěchZŠ B. Smetany0300:01:1798,47
3M25208Vebr DominikVencl Team Ústí nad Orlicí0300:01:1896,58
4M2657Mužík MartinAtletika Polička0300:01:1994,15
5M2811Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2091,19
6M2979Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:2384,90
7M217219Janda VáclavRudoltice0400:01:2871,48
8M227206Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3456,25
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22100Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:15104,02
2Z2345Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:15103,21
3Z276Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:1992,77
4Z210194Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:01:2383,07
5Z21434Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2676,03
6Z21593Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:2674,50
7Z224195Mlynářová BarboraDolní Dobrouč0300:01:3259,44
8Z231196Šolcová AnežkaDolní Dobrouč0400:01:3843,69
9Z233193Hušková TerezaDolní Dobrouč0400:01:4428,79
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3635Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:45106,68
2M37183Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:46106,08
3M31186Kadrnoška PavelLanškroun0200:03:0287,23
4M313104Kostelecký JanLanškroun0200:03:1374,41
5M314212Havelka RadimLanškroun0100:03:2560,52
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z38205Škrabalová KristýnaSvitavy0200:02:46121,78
2Z315207Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2678,22
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41201Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:35103,51
2M4210Košárek MartinLanškroun0000:02:37100,78
3M43218Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:4195,71
4M4474Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:4294,87
5M45216Totušek Josef-0000:02:4492,06
6M4948Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí0000:02:5381,07
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41037Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:02112,95
2Z41249Chrobáková KarolínaZŠ B. Smetany0000:03:10104,59
3Z416214Belobradová KarolínaŽamberk9900:03:3182,45
4Z417210Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:03:4271,28
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M59224Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:21100,00
1M59122Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:21100,00
1M59151Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:21100,00
4M51356Mužík JanAtletika Polička9800:05:2497,87
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54012Lišková Adéla-9700:06:41106,50
2Z545123Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:5798,90
3Z548127Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:07:0694,60
4Z556121Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:07:4177,89
5Z55715Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:4177,58
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2155Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:47145,48
2MJ21230Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:49112,39
3MJ6013Kubín TomášLanškroun9500:07:5942,12
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ29174Krátká HanaLanškroun9500:06:06100,00
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1162Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:04:45110,88
2MA3153Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:05:0994,80
3MA4179Klíma PetrAtletika Polička9300:05:1094,32
4MA5176Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1293,12
5MA632Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:1491,29
6MA816Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:1888,71
7MA12163Adamec JosefVencl Team Ústí nad Orlicí8100:05:2385,30
8MA14178Češka MilanAtletika Polička8900:05:2783,13
9MA16226Živný Marek3D Fitnes race team9100:05:3478,03
10MA19223Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:05:4173,81
11MA21124Marhold PetrChoceň7800:05:4968,32
12MA25225Dostál TomášBystré7700:05:5464,76
13MA27137Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:0061,25
14MA38101Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:06:3835,68
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB15144Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:32101,23
2MB17152Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3599,45
3MB18169Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3699,33
4MB20128Belobrad IvanŽamberk6600:05:4593,76
5MB28229Kunčár ZdeněkLanškroun7300:06:0084,63
6MB33116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1476,40
7MB3519Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2569,89
8MB43108Kostelecký Jan-7400:06:5452,08
9MB58111Křivka Vladimír-7400:07:4919,53
10MB60142Koutský Jan-7100:07:5913,15
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7170Krátký LubošLanškroun6200:05:16114,65
2MC23132Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4994,83
3MC26159Kalous Tomᚎamberk6400:05:5790,52
4MC31231Skalický JosefTOTALACTIVITY z Jezerní hory6200:06:1380,66
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30146Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:06114,76
2MD41118Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:4396,12
3MD44150Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5789,12
4MD46140Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:5888,22
5MD49165Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:1082,21
6MD51141Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:07:2077,12
7MD64227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:0026,60
8MD67167Wendlig MiroslavLuková5300:10:393,00
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME59166Bielčik JindřichLichkov4000:07:55100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3746Vacková AliceLanškroun8200:06:31106,60
2ZA39161Kalousová AlenaŽamberk8000:06:39102,73
3ZA47222Jelénková IvaZdiby8900:07:0390,68
4ZA5047Skalická HanaLanškroun8400:07:1385,86
5ZA52109Richtrová Hana-8200:07:2181,82
6ZA53110Hánová Marcela-8200:07:2281,33
7ZA54143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3375,94
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24228Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:50112,42
2ZB34175Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2295,51
3ZB36154Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:2892,08
4ZB42102Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:06:5279,67
5ZB63106Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:3623,79
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC32164Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:14137,69
2ZC55136Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:37101,38
3ZC65177Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:1060,94
4ZC66131Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:1060,80
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD62134Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:14100,00
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21190Mlynář MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0700:00:30110,31
2C22204Škrabel ŠtěpánLinhartice0700:00:3298,27
3C231Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:3391,42
4C2442Bis Marek-0700:00:3484,64
5C2550Gregora LukášLanškroun0800:00:3582,20
1D2614Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:35102,65
6C2772Makyňa MatějZŠ A. Jiráska0700:00:3578,49
2D2878Dušková Tereza-0700:00:3699,56
7C29198Marhold JanChoceň0800:00:3674,71
3D21041Hubálková GabrielaRC Dětský svět0800:00:3697,79
4D211197Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:3696,01
5D21297Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:3793,44
8C213188Havelka Patrik Jan-0700:00:3766,58
9C214103Křivka David-0700:00:3764,21
6D21543Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:3888,11
7D216217Vlčková ŠtěpánkaRC Dětský svět0700:00:3886,28
10C21762Krátký Lukáš-0800:00:3858,71
8D218189Hušková MartinaDolní Dobrouč0700:00:3979,41
9D21954Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:3977,52
11C220186Richtr MichalLanškroun0800:00:4049,74
12C22183Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:4046.41
10D22238Horálková Sandra-0700:00:4071,45
11D22381Dušková Žaneta-0900:00:4169,68
12D22475Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:4167,90
13C22459Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:4140,46
14C226184Huška ArturDolní Dobrouč0800:00:4138,48
15C22753Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:4236,49
16C228209Waclaw MichalLanškroun0800:00:4328,36
17C22971Stejskal HynekRC Dětský svět0800:00:4325,03
13D23082Faltusová Pavla-0700:00:4452,04
14D23184Parentová Anežka-0900:00:4449,41
15D232203Pluhařová Stela-0800:00:4545,34
18C233202Richter DenisFO Lanškroun0800:00:466,91
19C2347Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:483,00
20C235200Pirkl VítČeská Třebová1000:00:493,00
21C23685Kohout MatějRC Dětský svět0800:00:503,00
16D23767Skalická EliškaMŠ Na Výsluní Lanškroun0700:00:5015,00
17D238220Toncrová KateřinaRC Dětský svět0800:00:525,84
22C239180Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:573,00
18D24096Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:00:593,00
19D24168Gregorová AnnaLanškroun1000:01:043,00
20D242199Marholdová NikolaChoceň1000:01:053,00
23C243221Vlček MatyášRC Dětský svět1100:01:073,00
24C244185Richtr Jáchym-1100:01:233,00
21D24598Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:01:583,00
22D24633Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:593,00
25C24792Teichmann Radek-0800:02:083,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2155Budig MatoušAtletika Polička0300:01:15104,94
1Z22100Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:15104,02
2Z2345Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:15103,21
2M2465Skalický VojtěchZŠ B. Smetany0300:01:1798,47
3M25208Vebr DominikVencl Team Ústí nad Orlicí0300:01:1896,58
4M2657Mužík MartinAtletika Polička0300:01:1994,15
3Z276Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:1992,77
5M2811Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2091,19
6M2979Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:2384,90
4Z210194Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:01:2383,07
1M11194Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:23105,87
2M11225Mareš LukášFO Lanškroun0500:01:26100,06
1Z1132Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:26103,73
5Z21434Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2676,03
6Z21593Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:2674,50
2Z1169Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:26102,23
7M217219Janda VáclavRudoltice0400:01:2871,48
3M118211Waclaw DanielLanškroun0500:01:2894,07
4M11923Doleček JakubFO Lanškroun0600:01:2893,51
3Z12040Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:3094,03
4Z121191Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:01:3093,16
5M12226Borovský ŠimonFO Lanškroun0600:01:3088,81
6M12322Tejkl MatiasFO Lanškroun0500:01:3186,32
7Z224195Mlynářová BarboraDolní Dobrouč0300:01:3259,44
7M12520Martinec MiroslavLanškroun0600:01:3284,65
8M12699Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:3383,12
8M227206Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3456,25
9M12824Doleček MichalFO Lanškroun0600:01:3676,03
5Z129192Kohlová AnetaDolní Dobrouč0500:01:3778,25
10M130213Stehlík TomášFO Lanškroun0500:01:3772,27
8Z231196Šolcová AnežkaDolní Dobrouč0400:01:3843,69
11M13291Teichmann Vojtěch-0500:01:3969,47
9Z233193Hušková TerezaDolní Dobrouč0400:01:4428,79
12M13421Šilar TadeášFO Lanškroun0500:01:4555,54
13M13529Majer TomášFO Lanškroun0600:01:4653,07
14M136182Jirásek Jakub-0600:01:4651,38
15M137187Harvan Daniel-0600:01:4748,72
16M13830Beran MatiasFO Lanškroun0700:01:4945,24
17M139181Vondra JanLanškroun0700:01:4944,05
18M14051Mareš DanielRC Dětský svět0600:01:5043,15
19M14128Zelinka AdamFO Lanškroun0600:01:5139,89
20M14290Hanyš MarekRC Dětský svět0600:01:5433,87
21M14363Krátký Michael-0500:01:5432,98
22M14417Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:5530,46
6Z145215Kalousová PatricieŽamberk0500:01:5634,50
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41201Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:35103,51
2M4210Košárek MartinLanškroun0000:02:37100,78
3M43218Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:4195,71
4M4474Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:4294,87
5M45216Totušek Josef-0000:02:4492,06
1M3635Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:45106,68
2M37183Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:46106,08
1Z38205Škrabalová KristýnaSvitavy0200:02:46121,78
6M4948Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí0000:02:5381,07
1Z41037Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:02112,95
3M31186Kadrnoška PavelLanškroun0200:03:0287,23
2Z41249Chrobáková KarolínaZŠ B. Smetany0000:03:10104,59
4M313104Kostelecký JanLanškroun0200:03:1374,41
5M314212Havelka RadimLanškroun0100:03:2560,52
2Z315207Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2678,22
3Z416214Belobradová KarolínaŽamberk9900:03:3182,45
4Z417210Buriánová IsabelaDD Horní Čermná0000:03:4271,28
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1162Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:04:45110,88
1MJ2155Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:47145,48
2MA3153Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:05:0994,80
3MA4179Klíma PetrAtletika Polička9300:05:1094,32
4MA5176Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1293,12
5MA632Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:1491,29
1MC7170Krátký LubošLanškroun6200:05:16114,65
6MA816Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:1888,71
1M59224Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:21100,00
1M59122Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:21100,00
1M59151Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:21100,00
7MA12163Adamec JosefVencl Team Ústí nad Orlicí8100:05:2385,30
4M51356Mužík JanAtletika Polička9800:05:2497,87
8MA14178Češka MilanAtletika Polička8900:05:2783,13
1MB15144Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:32101,23
9MA16226Živný Marek3D Fitnes race team9100:05:3478,03
2MB17152Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3599,45
3MB18169Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3699,33
10MA19223Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:05:4173,81
4MB20128Belobrad IvanŽamberk6600:05:4593,76
2MJ21230Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:49112,39
11MA21124Marhold PetrChoceň7800:05:4968,32
2MC23132Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4994,83
1ZB24228Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:50112,42
12MA25225Dostál TomášBystré7700:05:5464,76
3MC26159Kalous Tomᚎamberk6400:05:5790,52
13MA27137Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:0061,25
5MB28229Kunčár ZdeněkLanškroun7300:06:0084,63
1ZJ29174Krátká HanaLanškroun9500:06:06100,00
1MD30146Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:06114,76
4MC31231Skalický JosefTOTALACTIVITY z Jezerní hory6200:06:1380,66
1ZC32164Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:14137,69
6MB33116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1476,40
2ZB34175Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2295,51
7MB3519Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2569,89
3ZB36154Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:2892,08
1ZA3746Vacková AliceLanškroun8200:06:31106,60
14MA38101Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:06:3835,68
2ZA39161Kalousová AlenaŽamberk8000:06:39102,73
1Z54012Lišková Adéla-9700:06:41106,50
2MD41118Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:4396,12
4ZB42102Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:06:5279,67
8MB43108Kostelecký Jan-7400:06:5452,08
3MD44150Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5789,12
2Z545123Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:5798,90
4MD46140Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:5888,22
3ZA47222Jelénková IvaZdiby8900:07:0390,68
3Z548127Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:07:0694,60
5MD49165Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:1082,21
4ZA5047Skalická HanaLanškroun8400:07:1385,86
6MD51141Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:07:2077,12
5ZA52109Richtrová Hana-8200:07:2181,82
6ZA53110Hánová Marcela-8200:07:2281,33
7ZA54143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3375,94
2ZC55136Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:37101,38
4Z556121Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:07:4177,89
5Z55715Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:4177,58
9MB58111Křivka Vladimír-7400:07:4919,53
1ME59166Bielčik JindřichLichkov4000:07:55100,00
10MB60142Koutský Jan-7100:07:5913,15
3MJ6013Kubín TomášLanškroun9500:07:5942,12
1ZD62134Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:14100,00
5ZB63106Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:3623,79
7MD64227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:0026,60
3ZC65177Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:1060,94
4ZC66131Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:1060,80
8MD67167Wendlig MiroslavLuková5300:10:393,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1162Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:04:45106,08
2MJ2155Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:04:47104,34
3MA3153Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:05:0989,58
4MA4179Klíma PetrAtletika Polička9300:05:1089,09
5MA5176Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:1287,86
6MA632Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:05:1485,98
7MC7170Krátký LubošLanškroun6200:05:1685,08
8MA816Machotka DominikActivity Lanškroun9400:05:1883,34
9M59224Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2181,41
9M59122Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2181,41
9M59151Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2181,41
12MA12163Adamec JosefVencl Team Ústí nad Orlicí8100:05:2379,85
13M51356Mužík JanAtletika Polička9800:05:2479,08
14MA14178Češka MilanAtletika Polička8900:05:2777,62
15MB15144Poscai SándorČerti Kunčina7000:05:3273,72
16MA16226Živný Marek3D Fitnes race team9100:05:3472,39
17MB17152Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3571,69
18MB18169Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3671,55
19MA19223Maťátko DanielBoat klub Dolní Čermná8600:05:4168,06
20MB20128Belobrad IvanŽamberk6600:05:4565,21
21MJ21230Pavlas JanActivity Lanškroun9600:05:4962,44
21MA21124Marhold PetrChoceň7800:05:4962,44
23MC23132Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4962,09
24MA25225Dostál TomášBystré7700:05:5458,78
25MC26159Kalous Tomᚎamberk6400:05:5757,10
26MA27137Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:0055,18
27MB28229Kunčár ZdeněkLanškroun7300:06:0054,83
28MD30146Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:0650,69
29MC31231Skalický JosefTOTALACTIVITY z Jezerní hory6200:06:1345,66
30MB33116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:1445,45
31MB3519Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:2538,05
32MA38101Dostál MiroslavBUDO KLUB Lanškroun7800:06:3828,96
33MD41118Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:4325,62
34MB43108Kostelecký Jan-7400:06:5417,77
35MD44150Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5716,20
36MD46140Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:5814,98
37MD49165Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:07:106,90
38MD51141Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:07:203,00
39MB58111Křivka Vladimír-7400:07:493,00
40ME59166Bielčik JindřichLichkov4000:07:553,00
41MJ6013Kubín TomášLanškroun9500:07:593,00
41MB60142Koutský Jan-7100:07:593,00
43MD64227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:003,00
44MD67167Wendlig MiroslavLuková5300:10:393,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24228Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:50107,06
2ZJ29174Krátká HanaLanškroun9500:06:0698,67
3ZC32164Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:06:1494,27
4ZB34175Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2289,66
5ZB36154Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:2886,13
6ZA3746Vacková AliceLanškroun8200:06:3184,58
7ZA39161Kalousová AlenaŽamberk8000:06:3980,27
8Z54012Lišková Adéla-9700:06:4178,97
9ZB42102Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:06:5273,37
10Z545123Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:5770,30
11ZA47222Jelénková IvaZdiby8900:07:0366,85
12Z548127Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:07:0665,38
13ZA5047Skalická HanaLanškroun8400:07:1361,48
14ZA52109Richtrová Hana-8200:07:2156,99
15ZA53110Hánová Marcela-8200:07:2256,43
16ZA54143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3350,44
17ZC55136Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:3748,26
18Z556121Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:07:4146,29
19Z55715Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:07:4145,94
20ZD62134Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:1428,00
21ZB63106Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:3615,89
22ZC65177Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:09:103,00
23ZC66131Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:103,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Zdravím. Chtěl jsem se zeptat jestli není trochu chybička u výsledků mužů. Mám tam čas, který je o cca 10 s vyšší než mi naměřily dva nezávislé zdroje... Celkově to nevadí, ale jestli nedošlo k nějakému posunu doběhnuvších ;-) Petr Borek
jampb
Čas 6:24 je uveden v ofic. výsledcích pořadatele závodu. Poslal jsem jim k uvedenému reklamaci.
team
Pane Borku, děkujeme za upozornění a moc se omlouváme, závodník se startovním číslem 13 proběhl cílem již o kolo dříve, tudíž nám posunul časy závodníků za ním. Včera večer jsme výsledky opravili a poslali na ISCAREX. Eva Vetchá
e.vetcha
OK - díky Petr B
jampb001
Opět v nové sezoně velmi příjemná atmosféra stejně běžecky postižených na otvíracím závodě, při kterém nám přálo sluníčkové počasí. Mimochodem souhlas s Péťou mé přesýpačky ukázaly přesně čas, který je opraven. Vzkaz pro Totalactivitáka Pepu: ty musíš mít vždycky něco navíc včetně doběhu do LA !
roman.sedlacek
Výsledky opraveny.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód