Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Zemská míle - vyhlášení

19.9.2014, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle - vyhlášení
  • datum konání: 19.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho v Lanškrouně
děti - 17:00 - 18:00 hodin
dospělí - 19:00 - 19:20 hodin

Přihlášky

od 15:30 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč, děti zdarma

Popis tratě

1 míle na tartanovém oválu (mládež méně)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 4. Zemská míle - vyhlášení

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3248

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Radiměřský Karel8720
Sejkorová Lenka6320
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Gregora Lukáš0818
Dušková Žaneta0918
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Slánská Daniela0516
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Hájková Zuzana0816
Topinka Tobiáš1016
Gregorová Jana1116
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Bis Marek0714
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Šilarová Michaela0214

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2119Kumpošt RadovanIscarex junior team ČT0800:00:30103,58
2C2244Bis MarekLanškroun0700:00:30101,90
3C239Daniel AdamLanškroun0700:00:3194,51
4C2689Gregora LukášLanškroun0800:00:3287,46
5C2886Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:00:3285,98
6C211111Richtr MichalLanškroun0800:00:3571,19
7C213108Teichmann Radek-0800:00:3567,23
8C21637Waclaw MichalLanškroun0800:00:3660,44
9C217101Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:3754,33
10C21813Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3751.71
11C22059Jirásek MilanSDH Dolní Třešňovec0700:00:3849,62
12C22112Stejskal HynekRC Dětský svět0800:00:3847,27
13C22215Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:3939,34
14C22378Dušánek FilipSDH Dolní Třešňovec0800:00:4032,09
15C22449Dostál JanRytíři Bystré0800:00:4129,80
16C22542Marhold DanielHorní Jelení0900:00:4127,65
17C22981Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:453,00
18C23175Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:473,00
19C23340Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:503,00
20C23496Topinka Tobiáš-1000:00:533,00
21C23661Dušek PavelSDH Dolní Třešňovec0900:00:543,00
22C237112Richtr Jáchym-1100:00:593,00
23C239118Dušek Petr-1100:01:063,00
24C24193Pirkl VítČeská Třebová1000:01:203,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D24117Dušková Tereza-0700:00:32101,99
2D2543Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:32100,53
3D2728Hubálková GabrielaRC Dětský svět0800:00:3297,48
4D2932Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:3395,44
5D21022Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:00:3390,60
6D212116Dušková Žaneta-0900:00:3580,42
7D21410Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:3578,58
8D21525Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:3676,92
9D21987Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:3864,07
10D22698Kodytková Lucie-0800:00:4140,53
11D22794Hepnarová StelaLanškroun0900:00:4331,62
12D22824Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:00:4519,34
13D23090Gregorová AnnaLanškroun1000:00:477,00
14D23288Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:483,00
15D23527Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:00:543,00
16D23876Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:023,00
17D24067Stejskalová NinaLanškroun1100:01:093,00
18D24291Gregorová EliškaLanškroun1200:01:233,00
19D24370Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:243,00
20D24497Kodytková Nela-1000:01:343,00
21D24538Adamcová VeronikaLetohrad1200:01:353,00
22D24665Kolomá Jana-1100:01:563,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M191Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:20102,95
2M110103Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:21100,68
3M11335Waclaw DanielLanškroun0500:01:2396,38
4M1143Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:2494,33
5M12051Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:01:2884,96
6M121100Jurča FilipLanškroun0600:01:3176,56
7M12755Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:01:3470,18
8M13058Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:01:3565,47
9M134108Teichmann Vojtěch-0500:01:4250,00
10M13554Vodák MatějSDH Dolní Třešňovec0500:01:4249,45
11M1388Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4835,49
12M13957Fajt JiříSDH Dolní Třešňovec0500:01:5028,75
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1718Kumpoštová AndreaIscarex junior team ČT0500:01:19107,08
2Z11233Hamplová TerezaOstrov0500:01:22100,92
3Z11631Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:2691,99
4Z1172Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2691,36
5Z12292Křenková AdélaLanškroun0600:01:3178,71
6Z12479Dušánková Martina-0500:01:3275,36
7Z12514Langerová KristýnaLanškroun0500:01:3373,95
8Z12683Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:3373,31
9Z129119Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:3569,76
10Z13121Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:01:3666,39
11Z13248Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:3763,92
12Z1367Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4251,42
13Z137104Peškarová Karolína-0600:01:4446,11
14Z140110Kalousová PatricieŽamberk0500:01:5811,53
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2366Budig MatoušAtletika Polička0300:01:13110,15
2M2582Skalický Vojtěch-0300:01:1895,38
3M265Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:1994,46
4M2817Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2090,65
5M21168Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:2286,87
6M21599Jurča TomášLanškroun0300:01:2578,70
7M21953Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:01:2773,20
8M223107Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3161,69
9M24252Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:01:593,00
10M24362Vodák FilipSDH Dolní Třešňovec0300:02:053,00
11M24456Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:02:103,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2146Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:01:12102,67
2Z2247Burešová MarkétaIscarex junior team ČT0400:01:13101,57
3Z2411Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:1595,76
4Z21872Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2762,92
5Z228102Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:3442,38
6Z23360Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:01:4026,80
7Z24141Žáčková Klára-0300:01:593,00
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3673Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:42117,51
2M31080Mareš AdamBadmitnon La0100:03:0196,23
3M311113Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:03:1086,26
4M31269Hai HonzaBadminton LA0100:03:1085,73
5M31663Hostovský JanSDH Dolní Třešňovec0200:03:4052,57
6M31750Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:03:4645,88
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35119Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:41116,42
2Z3839Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:46110,01
3Z314106Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1873,57
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4123Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:31103,70
2M4220Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:33101,25
3M4484Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí0000:02:3795,05
4M47114Moravec JakubJM Team Letohrad9900:02:4584,72
5M41364Fajt FilipSDH Dolní Třešňovec9900:03:1447,21
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z434Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:02:33133,78
2Z4985Chrobáková KarolínaZŠ B. Smetany0000:03:01103,75
3Z415105Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:03:3962,47
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521036Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:43102,08
2M531019Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:44101,17
3M551002Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5196,75
4M591015Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:0388,15
5M5311044Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:06:1438,54
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5151005Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:16122,76
2Z5201018Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:32113,67
3Z5431017Pánková Pavlína-9800:07:0163,57
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121062Pazdera AlešAtletika Polička9600:05:10160,75
2MJ551060Kubín TomášLanškroun9500:09:4039,25
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11025Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:40105,97
2MA41111Machotka DominikActivity Lanškroun9400:04:48100,47
3MA61032Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:04:5893,57
4MA71003Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:04:5893,09
5MA81055Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0390,03
6MA111031Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:05:0687,78
7MA131033Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:1084,67
8MA281087Marhold LubošHorní Jelení7700:06:0149,78
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB141028Hejl RadekLetohrad7200:05:14103,75
2MB171053Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2298,61
3MB191072Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2397,64
4MB211064Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:3888,83
5MB261040Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:05:5478,52
6MB291096Hampl AloisOstrov7000:06:1068,64
7MB301066Belobrad IvanŽamberk6600:06:1466,22
8MB371058Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:3155,56
9MB381008Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:3155,22
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC101113Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:03111,64
2MC161054Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:22100,36
3MC231007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4287,99
4MC411042Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:5145,06
5MC461077Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:07:2126,09
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD331035Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:19106,52
2MD351004Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:24104,22
3MD421051Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5389,26
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME491048Bielčik JindřichLichkov4000:08:01107,52
2ME531012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:08:3892,48
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181030Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:23128,47
2ZA341029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:2197,61
3ZA441049Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:07:0673,92
4ZA451059Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:1867,54
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221088Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:38110,12
2ZB271099Honsová HanaActivity Lanškroun7900:05:5799,73
3ZB321038Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1490,15
4ZB361014Dostálová PetraLanškroun7800:06:2882,40
5ZB401022Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4374,04
6ZB511112Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:08:1422,44
7ZB521009Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2914,04
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC241050Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:05:46111,01
2ZC251047Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:05:51108,24
3ZC391063Jirásková EvaLanškroun6400:06:4180,75
4ZC471001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:2557,15
5ZC541026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:023,58
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD481016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:39105,09
2ZD501037Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:08:0394,91
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2119Kumpošt RadovanIscarex junior team ČT0800:00:30103,58
2C2244Bis MarekLanškroun0700:00:30101,90
3C239Daniel AdamLanškroun0700:00:3194,51
1D24117Dušková Tereza-0700:00:32101,99
2D2543Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:32100,53
4C2689Gregora LukášLanškroun0800:00:3287,46
3D2728Hubálková GabrielaRC Dětský svět0800:00:3297,48
5C2886Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:00:3285,98
4D2932Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:3395,44
5D21022Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:00:3390,60
6C211111Richtr MichalLanškroun0800:00:3571,19
6D212116Dušková Žaneta-0900:00:3580,42
7C213108Teichmann Radek-0800:00:3567,23
7D21410Marešová TerezaRC Dětský svět0700:00:3578,58
8D21525Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:3676,92
8C21637Waclaw MichalLanškroun0800:00:3660,44
9C217101Mareš RomanRC Dětský svět0800:00:3754,33
10C21813Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:3751.71
9D21987Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:3864,07
11C22059Jirásek MilanSDH Dolní Třešňovec0700:00:3849,62
12C22112Stejskal HynekRC Dětský svět0800:00:3847,27
13C22215Kárský MartinRC Dětský svět0700:00:3939,34
14C22378Dušánek FilipSDH Dolní Třešňovec0800:00:4032,09
15C22449Dostál JanRytíři Bystré0800:00:4129,80
16C22542Marhold DanielHorní Jelení0900:00:4127,65
10D22698Kodytková Lucie-0800:00:4140,53
11D22794Hepnarová StelaLanškroun0900:00:4331,62
12D22824Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:00:4519,34
17C22981Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:453,00
13D23090Gregorová AnnaLanškroun1000:00:477,00
18C23175Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:473,00
14D23288Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:483,00
19C23340Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:503,00
20C23496Topinka Tobiáš-1000:00:533,00
15D23527Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:00:543,00
21C23661Dušek PavelSDH Dolní Třešňovec0900:00:543,00
22C237112Richtr Jáchym-1100:00:593,00
16D23876Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:01:023,00
23C239118Dušek Petr-1100:01:063,00
17D24067Stejskalová NinaLanškroun1100:01:093,00
24C24193Pirkl VítČeská Třebová1000:01:203,00
18D24291Gregorová EliškaLanškroun1200:01:233,00
19D24370Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:243,00
20D24497Kodytková Nela-1000:01:343,00
21D24538Adamcová VeronikaLetohrad1200:01:353,00
22D24665Kolomá Jana-1100:01:563,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2146Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:01:12102,67
2Z2247Burešová MarkétaIscarex junior team ČT0400:01:13101,57
1M2366Budig MatoušAtletika Polička0300:01:13110,15
3Z2411Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:01:1595,76
2M2582Skalický Vojtěch-0300:01:1895,38
3M265Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:1994,46
1Z1718Kumpoštová AndreaIscarex junior team ČT0500:01:19107,08
4M2817Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2090,65
1M191Mareš LukášTJ Lanškroun0500:01:20102,95
2M110103Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:01:21100,68
5M21168Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:2286,87
2Z11233Hamplová TerezaOstrov0500:01:22100,92
3M11335Waclaw DanielLanškroun0500:01:2396,38
4M1143Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:2494,33
6M21599Jurča TomášLanškroun0300:01:2578,70
3Z11631Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:2691,99
4Z1172Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:2691,36
4Z21872Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2762,92
7M21953Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:01:2773,20
5M12051Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:01:2884,96
6M121100Jurča FilipLanškroun0600:01:3176,56
5Z12292Křenková AdélaLanškroun0600:01:3178,71
8M223107Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:3161,69
6Z12479Dušánková Martina-0500:01:3275,36
7Z12514Langerová KristýnaLanškroun0500:01:3373,95
8Z12683Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:3373,31
7M12755Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:01:3470,18
5Z228102Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:3442,38
9Z129119Svobodová AnnaActivity Lanškroun0600:01:3569,76
8M13058Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:01:3565,47
10Z13121Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:01:3666,39
11Z13248Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:3763,92
6Z23360Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:01:4026,80
9M134108Teichmann Vojtěch-0500:01:4250,00
10M13554Vodák MatějSDH Dolní Třešňovec0500:01:4249,45
12Z1367Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4251,42
13Z137104Peškarová Karolína-0600:01:4446,11
11M1388Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:4835,49
12M13957Fajt JiříSDH Dolní Třešňovec0500:01:5028,75
14Z140110Kalousová PatricieŽamberk0500:01:5811,53
7Z24141Žáčková Klára-0300:01:593,00
9M24252Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:01:593,00
10M24362Vodák FilipSDH Dolní Třešňovec0300:02:053,00
11M24456Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:02:103,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4123Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:31103,70
2M4220Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:33101,25
1Z434Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:02:33133,78
3M4484Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí0000:02:3795,05
1Z35119Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:02:41116,42
1M3673Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:42117,51
4M47114Moravec JakubJM Team Letohrad9900:02:4584,72
2Z3839Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:46110,01
2Z4985Chrobáková KarolínaZŠ B. Smetany0000:03:01103,75
2M31080Mareš AdamBadmitnon La0100:03:0196,23
3M311113Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:03:1086,26
4M31269Hai HonzaBadminton LA0100:03:1085,73
5M41364Fajt FilipSDH Dolní Třešňovec9900:03:1447,21
3Z314106Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:1873,57
3Z415105Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:03:3962,47
5M31663Hostovský JanSDH Dolní Třešňovec0200:03:4052,57
6M31750Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:03:4645,88
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11025Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:40105,97
1M521036Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:43102,08
2M531019Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:44101,17
2MA41111Machotka DominikActivity Lanškroun9400:04:48100,47
3M551002Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5196,75
3MA61032Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:04:5893,57
4MA71003Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:04:5893,09
5MA81055Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0390,03
4M591015Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:0388,15
1MC101113Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:03111,64
6MA111031Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:05:0687,78
1MJ121062Pazdera AlešAtletika Polička9600:05:10160,75
7MA131033Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:1084,67
1MB141028Hejl RadekLetohrad7200:05:14103,75
1Z5151005Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:16122,76
2MC161054Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:22100,36
2MB171053Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2298,61
1ZA181030Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:23128,47
3MB191072Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2397,64
2Z5201018Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:32113,67
4MB211064Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:3888,83
1ZB221088Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:38110,12
3MC231007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4287,99
1ZC241050Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:05:46111,01
2ZC251047Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:05:51108,24
5MB261040Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:05:5478,52
2ZB271099Honsová HanaActivity Lanškroun7900:05:5799,73
8MA281087Marhold LubošHorní Jelení7700:06:0149,78
6MB291096Hampl AloisOstrov7000:06:1068,64
7MB301066Belobrad IvanŽamberk6600:06:1466,22
5M5311044Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:06:1438,54
3ZB321038Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1490,15
1MD331035Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:19106,52
2ZA341029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:2197,61
2MD351004Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:24104,22
4ZB361014Dostálová PetraLanškroun7800:06:2882,40
8MB371058Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:3155,56
9MB381008Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:3155,22
3ZC391063Jirásková EvaLanškroun6400:06:4180,75
5ZB401022Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4374,04
4MC411042Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:5145,06
3MD421051Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:5389,26
3Z5431017Pánková Pavlína-9800:07:0163,57
3ZA441049Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:07:0673,92
4ZA451059Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:1867,54
5MC461077Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:07:2126,09
4ZC471001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:2557,15
1ZD481016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:39105,09
1ME491048Bielčik JindřichLichkov4000:08:01107,52
2ZD501037Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:08:0394,91
6ZB511112Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:08:1422,44
7ZB521009Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:2914,04
2ME531012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:08:3892,48
5ZC541026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:023,58
2MJ551060Kubín TomášLanškroun9500:09:4039,25
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11025Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:40101,83
2M521036Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4399,54
3M531019Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:4498,63
4MA41111Machotka DominikActivity Lanškroun9400:04:4896,21
5M551002Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:5194,15
6MA61032Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:04:5889,16
7MA71003Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:04:5888,67
8MA81055Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0385,55
9M591015Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:0385,44
10MC101113Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:0384,99
11MA111031Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:05:0683,25
12MJ121062Pazdera AlešAtletika Polička9600:05:1080,38
13MA131033Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:1080,07
14MB141028Hejl RadekLetohrad7200:05:1477,73
15MC161054Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:2272,12
16MB171053Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:2271,91
17MB191072Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:2370,80
18MB211064Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:3860,83
19MC231007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:4258,00
20MB261040Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:05:5449,15
21MA281087Marhold LubošHorní Jelení7700:06:0144,44
22MB291096Hampl AloisOstrov7000:06:1037,96
23MB301066Belobrad IvanŽamberk6600:06:1435,22
24M5311044Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:06:1435,19
25MD331035Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:1931,24
26MD351004Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:06:2428,05
27MB371058Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:06:3123,15
28MB381008Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:3122,76
29MC411042Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:06:518,98
30MD421051Vilhelm VáclavPřívrat5100:06:537,27
31MC461077Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:07:213,00
32ME491048Bielčik JindřichLichkov4000:08:013,00
33ME531012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:08:383,00
34MJ551060Kubín TomášLanškroun9500:09:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5151005Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:16104,83
2ZA181030Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:23100,34
3Z5201018Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:3294,83
4ZB221088Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:3890,98
5ZC241050Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:05:4686,27
6ZC251047Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:05:5183,14
7ZB271099Honsová HanaActivity Lanškroun7900:05:5779,55
8ZB321038Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1469,00
9ZA341029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:2164,42
10ZB361014Dostálová PetraLanškroun7800:06:2860,47
11ZC391063Jirásková EvaLanškroun6400:06:4152,05
12ZB401022Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:06:4351,27
13Z5431017Pánková Pavlína-9800:07:0139,66
14ZA441049Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:07:0636,85
15ZA451059Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:1829,42
16ZC471001Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:2525,36
17ZD481016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:07:3916,29
18ZD501037Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:08:033,00
19ZB511112Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:08:143,00
20ZB521009Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:08:293,00
21ZC541026Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:09:023,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Ve výsledcích chybí zřejmě jedna žena. Čas mohla mít cca 8:15. Doběhla za Lenkou R. a před Adélou B.
jampb
Krasny zavod, skvela atmosfera Jen jsem se nenasel ve vysledcich Petr Louda, AC Ceska Lipa, 1964 200m pred cilem jsem mel 4:25, v cili jsem se vsak umackl a stopky se mi nezastavily, mohl jsem mit tak 5:02-5:05, kdyz me nenajdete, nic se nedeje...dekuji
pclouda
Ta žena co chybí ve výsledcích je Stanislava Chládková, startovní číslo 41. Prosím o doplnění do výsledků.
stanach
Děkujeme za upozornění, doufám, že všechny chybějící doplníme během zítřka. Moc se omlouváme za nesrovnalosti. Eva Vetchá
e.vetcha
Doplneni chybejici zavodnici.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód