Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kopa kros

13.9.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kopa kros
  • datum konání: 13.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Jana Marka Marků, Lanškroun
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 16 km
převážná část trati povede zvlněným terénem po loukách, polních a lesních cestách, po startu se běží po asfaltu s částečným omezením provozu

Ceny pro vítěze

věcné – vítězové kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Radim Vetchý
tel. 775 993 097

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.lanskrounskakopa.cz

E-mailová adresa

r.vetchy@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:52:22107,30
2MA22Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:5098,22
3MA344Šutera JosefAtletika Polička7900:55:5194,48
4MA436Nechvíl PetrAC Choceň9100:57:1989,08
5MA539Dušek MartinOB Sokol Žamberk9600:58:32110,64
6MA734Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:59:2081,66
7MA937Nechvíl LukášHeřmanův Městec8301:02:0371,67
8MA129Pavlas JanActivity Lanškroun9601:02:5596,46
9MA1346Jor MartinActivity Lanškroun8701:03:1867,07
10MA1513Jureček MichalCotkytle9601:04:0192,90
11MA1728Hladík Dominik-9401:04:5261,30
12MA2035Roleček MilanPěčín7601:09:0046,09
13MA248Skalický David-9201:12:0334,87
14MA2616Zbořil JanSokol Židlochovice7501:13:5927,75
15MA2729Skalický Petrneregistrován7801:14:5324,44
16MA2817Skalický MartinLanškroun7701:15:2022,78
17MA3230Rychetský Miroslavneregistrován7501:16:5916,71
18MA364Černohous FilipLanškroun9001:23:583,00
18MA366Novák Václav-9501:23:5828,36
20MA4118Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8001:29:323,00
Muži B 40-49 let (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB615Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:35109,59
2MB831Scheuer JanActivity Lanškroun6601:01:04101,52
3MB1812Belobrad IvanŽamberk6601:04:5788,89
4MB2543Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:0965,49
5MB343Vybíral RadekPraha7401:19:0043,23
Muži C 50-59 let (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1124Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:53106,58
2MC1447Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:03:19105,25
3MC1933Nakládal ČestmírBike klub Svitavy6401:08:5288,17
4MC2240Chládek JosefOB Sokol Žamberk5901:10:2783,30
5MC235Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:5179,00
6MC2941Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:15:2168,23
Muži D 60-69 let (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3326Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5201:17:01100,00
Muži E 70 let a starší (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3848Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:24:19113,22
2ME4032Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:28:17104,43
3ME451Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:38:1582,35
Ženy A 34 let a mladší (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4223Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8201:33:03100,00
Ženy B 35-44 let (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1014Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:02:20119,18
2ZB2110Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:09:0899,45
3ZB3022Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:15:2281,37
Ženy C 45-54 let (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1627Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:04:17125,87
2ZC3145Jirásková EvaLanškroun6401:16:2792,91
3ZC3521Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:20:4681,22
4ZC4342Chvátalová NaděždaKČT Kobylisy6101:33:4646,00
5ZC4438Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:34:0545,15
6ZC4720Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:51:103,00
Ženy D 55 let a starší (trať 16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD397Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:27:44112,45
2ZD4625Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5401:39:2387,55
Trať 16 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:52:22107,30
2MA22Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:5098,22
3MA344Šutera JosefAtletika Polička7900:55:5194,48
4MA436Nechvíl PetrAC Choceň9100:57:1989,08
5MA539Dušek MartinOB Sokol Žamberk9600:58:32110,64
1MB615Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:35109,59
6MA734Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:59:2081,66
2MB831Scheuer JanActivity Lanškroun6601:01:04101,52
7MA937Nechvíl LukášHeřmanův Městec8301:02:0371,67
1ZB1014Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:02:20119,18
1MC1124Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:53106,58
8MA129Pavlas JanActivity Lanškroun9601:02:5596,46
9MA1346Jor MartinActivity Lanškroun8701:03:1867,07
2MC1447Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:03:19105,25
10MA1513Jureček MichalCotkytle9601:04:0192,90
1ZC1627Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:04:17125,87
11MA1728Hladík Dominik-9401:04:5261,30
3MB1812Belobrad IvanŽamberk6601:04:5788,89
3MC1933Nakládal ČestmírBike klub Svitavy6401:08:5288,17
12MA2035Roleček MilanPěčín7601:09:0046,09
2ZB2110Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:09:0899,45
4MC2240Chládek JosefOB Sokol Žamberk5901:10:2783,30
5MC235Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:5179,00
13MA248Skalický David-9201:12:0334,87
4MB2543Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:0965,49
14MA2616Zbořil JanSokol Židlochovice7501:13:5927,75
15MA2729Skalický Petrneregistrován7801:14:5324,44
16MA2817Skalický MartinLanškroun7701:15:2022,78
6MC2941Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:15:2168,23
3ZB3022Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:15:2281,37
2ZC3145Jirásková EvaLanškroun6401:16:2792,91
17MA3230Rychetský Miroslavneregistrován7501:16:5916,71
1MD3326Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5201:17:01100,00
5MB343Vybíral RadekPraha7401:19:0043,23
3ZC3521Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:20:4681,22
18MA366Novák Václav-9501:23:5828,36
18MA364Černohous FilipLanškroun9001:23:583,00
1ME3848Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:24:19113,22
1ZD397Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:27:44112,45
2ME4032Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:28:17104,43
20MA4118Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8001:29:323,00
1ZA4223Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8201:33:03100,00
4ZC4342Chvátalová NaděždaKČT Kobylisy6101:33:4646,00
5ZC4438Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:34:0545,15
3ME451Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:38:1582,35
2ZD4625Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5401:39:2387,55
6ZC4720Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:51:103,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:52:22107,30
2MA22Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:5098,22
3MA344Šutera JosefAtletika Polička7900:55:5194,48
4MA436Nechvíl PetrAC Choceň9100:57:1989,08
5MA539Dušek MartinOB Sokol Žamberk9600:58:3284,61
6MB615Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:58:3584,42
7MA734Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:59:2081,66
8MB831Scheuer JanActivity Lanškroun6601:01:0475,28
9MA937Nechvíl LukášHeřmanův Městec8301:02:0371,67
10MC1124Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:5368,60
11MA129Pavlas JanActivity Lanškroun9601:02:5568,48
12MA1346Jor MartinActivity Lanškroun8701:03:1867,07
13MC1447Skalický JosefARTLA Žichlínek6201:03:1967,00
14MA1513Jureček MichalCotkytle9601:04:0164,43
15MA1728Hladík Dominik-9401:04:5261,30
16MB1812Belobrad IvanŽamberk6601:04:5760,99
17MC1933Nakládal ČestmírBike klub Svitavy6401:08:5246,58
18MA2035Roleček MilanPěčín7601:09:0046,09
19MC2240Chládek JosefOB Sokol Žamberk5901:10:2740,75
20MC235Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:11:5135,60
21MA248Skalický David-9201:12:0334,87
22MB2543Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:0934,50
23MA2616Zbořil JanSokol Židlochovice7501:13:5927,75
24MA2729Skalický Petrneregistrován7801:14:5324,44
25MA2817Skalický MartinLanškroun7701:15:2022,78
26MC2941Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:15:2122,72
27MA3230Rychetský Miroslavneregistrován7501:16:5916,71
28MD3326Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5201:17:0116,59
29MB343Vybíral RadekPraha7401:19:009,29
30MA364Černohous FilipLanškroun9001:23:583,00
30MA366Novák Václav-9501:23:583,00
32ME3848Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:24:193,00
33ME4032Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:28:173,00
34MA4118Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8001:29:323,00
35ME451Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:38:153,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1014Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:02:20108,94
2ZC1627Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:04:17102,96
3ZB2110Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:09:0888,10
4ZB3022Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:15:2268,99
5ZC3145Jirásková EvaLanškroun6401:16:2765,67
6ZC3521Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:20:4652,44
7ZD397Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:27:4431,09
8ZA4223Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8201:33:0314,79
9ZC4342Chvátalová NaděždaKČT Kobylisy6101:33:4612,59
10ZC4438Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:34:0511,62
11ZD4625Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5401:39:233,00
12ZC4720Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:51:103,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód