Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

295. Malá cena Monaka

19.1.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 295. Malá cena Monaka
  • datum konání: 19.1.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Místo konání

reastaurace Monaco u Chrudimi
14:00 hodin

Přihlášky

od 12:45 do 13:45 hodin v místě startu

Startovné

20 Kč (na trati 3,6 km - 10 Kč)

Tento závod je součástí těchto pohárů

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 295. Malá cena Monaka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3455

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6026
Jelínek Jaromír7726
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Bříza Vladimír5122
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Doucha Jiří7119
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Krátký Josef6519
Hausvater Karel5818
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Novotná Dagmar7014
Cach Josef7314
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Meduna Josef8313
Novotný Jiří6613
13
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Tučný Jan4713
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Mazač Jaroslav6812

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:34:40-
2MA22Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:34:47-
3MA33Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:36:28-
4MA44Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:37:18-
5MA55Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:37:26-
6MA99Honzíček MichalKRB Chrudim8800:38:47-
7MA1212Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:20-
8MA1414Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:49-
9MA1515Hradecký JaromírSkuteč8500:40:15-
10MA1818Goga TomášPardubice8400:40:25-
11MA2525Ondráček MarekSokol Sobiňov8600:41:11-
12MA3333Vraňan JosefŠachový klub Dolní Bojanovice8100:42:19-
13MA3535Veverka TomášOOB Vamberk8400:42:37-
14MA4242Novák PavelKRB Chrudim8100:43:26-
15MA4343Šofr OndřejPardubice8500:43:27-
16MA4444Zubal MilošHradec Králové8300:43:32-
17MA5051Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:44:07-
18MA5454Češík OndřejSpartak Slatiňany8500:44:11-
19MA5656Vápeník JanKRB Chrudim8800:44:14-
20MA5959Lán JakubHradec Králové8600:44:25-
21MA6060Dvořák VáclavSokol Kolín8100:44:26-
22MA6161Audrain SimonPoděbrady8300:44:37-
23MA6767Kršák RobertPardubice8700:45:10-
24MA8181Juren JaromírSDH Morašice8700:47:25-
25MA100100Hyksa TomášNehťáci8300:49:55-
26MA107107Iemmolo JulienParis (Fr)8200:51:31-
27MA108108Vojta MarekSlavia OB Hradec Králové8800:51:45-
28MA110110Unucka VlastimilHradec Králové8400:51:50-
29MA120120Peltzer EmmanuelLa Chapelle sur Erore (Fr)8100:54:22-
30MA127127Černík AlešPardubice8200:55:59-
31MA128128Meduna JosefKRB Chrudim8300:57:56-
32MA137138Rubeš PřemyslPardubice8401:06:49-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB66Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:37:42-
2MB77Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:38:10-
3MB1010Římal MilanSokol Kolín7500:38:49-
4MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:57-
5MB1313Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:39:44-
6MB1616Hovorka JanFanaticus7900:40:22-
7MB2020Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:40:28-
8MB2222Valenta TomášPardubice7600:40:36-
9MB2323Jordanov MarcelCyklokraus Author Přelouč7400:40:44-
10MB2424Tříska LukášHradec Králové7700:41:03-
11MB2626Maier LukášKRB Chrudim7800:41:23-
12MB2828Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:41:45-
13MB2929Kocek PavelHO Škrovád7200:41:48-
14MB3030Rejda JanSK OMT Pardubice7000:41:53-
15MB3232Koblic ZdeněkPardubice7000:42:09-
16MB3434Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:42:29-
17MB3737Hovorka PavelFanaticus7900:42:56-
18MB3838Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:43:02-
19MB3939Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:09-
20MB4040Dubský RomanPřibyslav7800:43:11-
21MB4141Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:43:17-
22MB4646Vrána DušanKABA Sport Chotěboř7300:43:37-
23MB5252Smrček PavelLedce7300:44:08-
24MB5353Licek MartinSK OMT Pardubice7100:44:10-
25MB5858Lorenčík AlešChrudim7300:44:22-
26MB6363Čapka RadimPardubice7500:44:49-
27MB6868Czagan JanSDH Dědek7100:45:25-
28MB7171Roleček MilanPěčín7600:46:00-
29MB7272Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:22-
30MB7474Tulis PetrChrudim7400:46:50-
31MB7676Cach JosefHO Škrovád7300:46:52-
32MB7878Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:47:01-
33MB7979Novák PetrChrudim7800:47:15-
34MB8080Bis DaliborChrudim7500:47:17-
35MB8282Šípek ZdeněkChrudim7800:47:32-
36MB8484Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:48:01-
37MB8989Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:48:13-
38MB9191Jeník JanPardubice7200:48:40-
39MB9393Jirásko LubomírSK Srch7100:48:53-
40MB9494Koller PavelBezdědice7000:49:03-
41MB9595Číhař TomášChvojenec7000:49:13-
42MB9797Jirásko DušanSK Srch7300:49:24-
43MB102102Venzara DavidOhrazenice7600:50:10-
44MB104104Goláň OldřichFanaticus7400:51:00-
44MB104105Čejka PavelPROTECO Pardubice7100:51:00-
46MB110111Slabihoud AlešPardubice7500:51:50-
47MB113113Hostinský PetrFanaticus7900:51:57-
48MB117117Lender JanHradec Králové7300:52:44-
49MB122122Müller KamilAR 20 Hradec Králové7500:54:46-
50MB124124Navrátil LubošOstřešany7100:55:42-
51MB137137Kubias OndřejPardubice7401:06:49-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1919Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:26-
2MC2121Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:40:30-
3MC3131Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:41:59-
4MC3636Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:44-
5MC4545Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:43:34-
6MC4849Kubišta PetrSokol Kolín6500:43:59-
7MC5555Vlasák OttoKřesetice6200:44:12-
8MC6666Tecl LiborChotěboř6500:45:04-
9MC6969Zeman AntonínDědek6100:45:39-
10MC8585Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:48:03-
11MC9696Nádhera PetrNádhera Bike6700:49:17-
12MC9999Provazník MilanPolička6600:49:52-
13MC114114Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:51:59-
14MC119119Svědiroh MiroslavPardubice6500:53:59-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD88Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:27-
2MD2727Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:41:42-
3MD5050Macek FrantišekKABA Chotěboř5800:44:07-
4MD6262Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:44:40-
5MD6464Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:44:52-
6MD7070Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:53-
7MD8383Vodička JiříSokol Maleč5300:47:39-
8MD8686Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:05-
9MD8787Prchal PavelCyklo sport KERN5900:48:10-
10MD8888Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:12-
11MD9090Šofr ZdeněkPardubice5600:48:21-
12MD106106Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:51:15-
13MD109109Kozlík OtakarRadioklub OK1OMY5900:51:46-
14MD112112Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:51:56-
15MD121121Svoboda VítězslavCyklo Pokr Pardubice5900:54:25-
16MD132132Chlumský LubošPraha-Vokovice5601:00:35-
17MD142142Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:15:14-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5757Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:18-
2ME103103Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:50:38-
3ME123123Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:10-
4ME130130Tučný JanMK Pardubice4700:59:24-
5ME131131Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:48-
6ME139139Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:06:52-
7ME141141Vorel MilanSlatiňany4001:11:15-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF140140Doležal StanislavBK Pardubice3801:08:04-
2MF144144Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:46:27-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1717Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:24-
2ZA4747Udržalová PavlaOK Lokomotiva Pardubice8500:43:54-
3ZA6565Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:44:54-
4ZA7575Lánová MichaelaHradec Králové8600:46:51-
5ZA9292Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:48:48-
6ZA9898Kuřinová PetraHradec Králové8800:49:50-
7ZA136136Jelínková HanaKRB Chrudim8101:04:01-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4848Kalná JitkaKRB Chrudim7500:43:59-
2ZB7373Myslivcová DenisaRS Ch67700:46:24-
3ZB7777Kubištová RadkaSokol Kolín7100:46:56-
4ZB115115Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:52:00-
5ZB116116Stránská JanaK. O. Poděbrady7800:52:03-
6ZB118118Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:53:28-
7ZB125125Pospíšilová PavlaChrudim7800:55:58-
7ZB125126Myslivcová LenkaSlavia OB Hradec Králové7000:55:58-
9ZB134134Pěničková BáraPardubice7601:02:16-
10ZB135135Krňoulová HanaPardubice7201:02:29-
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC101101Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:50:08-
2ZC129129Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:19-
3ZC133133Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:01:38-
4ZC143143Nádherová HanaNádhera Bike6801:19:07-
Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44148Chlád OndřejTURBO Chotěboř9900:14:26-
2M418162Jaroš VáclavCyklo Pokr Hradec Králové0000:18:36-
3M419163Číhař TomášChvojenec0000:18:37-
4M420164Svoboda OndřejAtletika Chrudim0300:18:47-
5M423167Jirásko JosefSK Srch0100:19:10-
6M425169Křen JakubPardubice0100:19:21-
7M427171Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:19:40-
8M432176Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:21:27-
9M438182Herok MartinPardubice0200:22:56-
10M445189Doucha MartinStart Náchod0500:25:17-
11M453197Bis ViktorChrudim0600:28:29-
12M455199Doucha TomášTJ Start Náchod0800:34:06-
Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46150Remarová EliškaChotěboř9900:14:46-
2Z413157Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:16:44-
3Z414158Svobodová TerezaAtletika Chrudim0000:16:45-
4Z436181Hromádková LucieRadčice0300:22:28-
5Z440184Bisová NikolaChrudim0400:23:03-
6Z446191Pospíšilová VeronikaChrudim0200:27:10-
7Z448192Heroková VeronikaPardubice0700:27:29-
Junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2146Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:13:20-
2MJ10154Češík AntonínSpartak Slatiňany9500:15:33-
Juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3147Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:13:45-
2ZJ16160Dobruská VeronikaSlatiňany9600:17:35-
Muži 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M361145Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:19-
2M365149Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:14:44-
3M367151Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:56-
4M368152Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:15:11-
5M369153Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:27-
6M3611155Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:58-
7M3615159Hanousek MartinTURBO Chotěboř7900:17:20-
8M3617161Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:18:22-
9M3621165Mádr PavelPardubice - Jesničánky6900:18:53-
10M3630174Dubský MiroslavPřibyslav5500:20:23-
11M3631175Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:21:10-
12M3633177Chlád JosefChotěboř7200:21:57-
13M3634178Tomšů PetrMlýn Janderov6400:22:07-
14M3636180Hromádko KamilRadčice7500:22:28-
15M3643187Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:23:59-
16M3644188Fiala JaroslavPardubice3800:24:47-
17M3646190Pospíšil MilanChrudim7700:27:10-
18M3650194Ledvina MarekKRB Chrudim8200:27:57-
Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3612156Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:16:39-
2Z3622166Smutná PavlaOOB Vamberk8600:18:55-
3Z3624168Remarová JanaSK Chotěboř6300:19:11-
4Z3626170Křenová JanaPardubice7500:19:32-
5Z3628172Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:19:50-
6Z3629173Ptáčníková EliškaPrachovice6200:19:52-
7Z3635179Fousková VlaďkaBítovany7300:22:10-
8Z3639183Hyksová HedvikaPrachovice8200:22:58-
9Z3641185Čapková AndreaPardubice8100:23:10-
10Z3642186Hromádková JanaKODR Pardubice7200:23:33-
11Z3649193Heroková PavlaPardubice7500:27:30-
12Z3651195Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:28:12-
13Z3652196Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:28:13-
14Z3654198Bisová ZuzanaChrudim7500:28:43-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M361145Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:19-
1MJ2146Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:13:20-
1ZJ3147Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:13:45-
1M44148Chlád OndřejTURBO Chotěboř9900:14:26-
2M365149Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:14:44-
1Z46150Remarová EliškaChotěboř9900:14:46-
3M367151Schwarz JosefSK Chotěboř5500:14:56-
4M368152Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:15:11-
5M369153Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:27-
2MJ10154Češík AntonínSpartak Slatiňany9500:15:33-
6M3611155Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:58-
1Z3612156Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:16:39-
2Z413157Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:16:44-
3Z414158Svobodová TerezaAtletika Chrudim0000:16:45-
7M3615159Hanousek MartinTURBO Chotěboř7900:17:20-
2ZJ16160Dobruská VeronikaSlatiňany9600:17:35-
8M3617161Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:18:22-
2M418162Jaroš VáclavCyklo Pokr Hradec Králové0000:18:36-
3M419163Číhař TomášChvojenec0000:18:37-
4M420164Svoboda OndřejAtletika Chrudim0300:18:47-
9M3621165Mádr PavelPardubice - Jesničánky6900:18:53-
2Z3622166Smutná PavlaOOB Vamberk8600:18:55-
5M423167Jirásko JosefSK Srch0100:19:10-
3Z3624168Remarová JanaSK Chotěboř6300:19:11-
6M425169Křen JakubPardubice0100:19:21-
4Z3626170Křenová JanaPardubice7500:19:32-
7M427171Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:19:40-
5Z3628172Stránská MagdaISCAREX Česká Třebová7100:19:50-
6Z3629173Ptáčníková EliškaPrachovice6200:19:52-
10M3630174Dubský MiroslavPřibyslav5500:20:23-
11M3631175Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:21:10-
8M432176Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:21:27-
12M3633177Chlád JosefChotěboř7200:21:57-
13M3634178Tomšů PetrMlýn Janderov6400:22:07-
7Z3635179Fousková VlaďkaBítovany7300:22:10-
14M3636180Hromádko KamilRadčice7500:22:28-
4Z436181Hromádková LucieRadčice0300:22:28-
9M438182Herok MartinPardubice0200:22:56-
8Z3639183Hyksová HedvikaPrachovice8200:22:58-
5Z440184Bisová NikolaChrudim0400:23:03-
9Z3641185Čapková AndreaPardubice8100:23:10-
10Z3642186Hromádková JanaKODR Pardubice7200:23:33-
15M3643187Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:23:59-
16M3644188Fiala JaroslavPardubice3800:24:47-
10M445189Doucha MartinStart Náchod0500:25:17-
17M3646190Pospíšil MilanChrudim7700:27:10-
6Z446191Pospíšilová VeronikaChrudim0200:27:10-
7Z448192Heroková VeronikaPardubice0700:27:29-
11Z3649193Heroková PavlaPardubice7500:27:30-
18M3650194Ledvina MarekKRB Chrudim8200:27:57-
12Z3651195Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:28:12-
13Z3652196Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:28:13-
11M453197Bis ViktorChrudim0600:28:29-
14Z3654198Bisová ZuzanaChrudim7500:28:43-
12M455199Doucha TomášTJ Start Náchod0800:34:06-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:34:40-
2MA22Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:34:47-
3MA33Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:36:28-
4MA44Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:37:18-
5MA55Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:37:26-
1MB66Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:37:42-
2MB77Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:38:10-
1MD88Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:38:27-
6MA99Honzíček MichalKRB Chrudim8800:38:47-
3MB1010Římal MilanSokol Kolín7500:38:49-
4MB1111Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:57-
7MA1212Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:20-
5MB1313Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:39:44-
8MA1414Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:49-
9MA1515Hradecký JaromírSkuteč8500:40:15-
6MB1616Hovorka JanFanaticus7900:40:22-
1ZA1717Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:24-
10MA1818Goga TomášPardubice8400:40:25-
1MC1919Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:26-
7MB2020Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:40:28-
2MC2121Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:40:30-
8MB2222Valenta TomášPardubice7600:40:36-
9MB2323Jordanov MarcelCyklokraus Author Přelouč7400:40:44-
10MB2424Tříska LukášHradec Králové7700:41:03-
11MA2525Ondráček MarekSokol Sobiňov8600:41:11-
11MB2626Maier LukášKRB Chrudim7800:41:23-
2MD2727Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:41:42-
12MB2828Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:41:45-
13MB2929Kocek PavelHO Škrovád7200:41:48-
14MB3030Rejda JanSK OMT Pardubice7000:41:53-
3MC3131Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:41:59-
15MB3232Koblic ZdeněkPardubice7000:42:09-
12MA3333Vraňan JosefŠachový klub Dolní Bojanovice8100:42:19-
16MB3434Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:42:29-
13MA3535Veverka TomášOOB Vamberk8400:42:37-
4MC3636Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:44-
17MB3737Hovorka PavelFanaticus7900:42:56-
18MB3838Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:43:02-
19MB3939Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:09-
20MB4040Dubský RomanPřibyslav7800:43:11-
21MB4141Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:43:17-
14MA4242Novák PavelKRB Chrudim8100:43:26-
15MA4343Šofr OndřejPardubice8500:43:27-
16MA4444Zubal MilošHradec Králové8300:43:32-
5MC4545Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:43:34-
22MB4646Vrána DušanKABA Sport Chotěboř7300:43:37-
2ZA4747Udržalová PavlaOK Lokomotiva Pardubice8500:43:54-
1ZB4848Kalná JitkaKRB Chrudim7500:43:59-
6MC4849Kubišta PetrSokol Kolín6500:43:59-
3MD5050Macek FrantišekKABA Chotěboř5800:44:07-
17MA5051Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:44:07-
23MB5252Smrček PavelLedce7300:44:08-
24MB5353Licek MartinSK OMT Pardubice7100:44:10-
18MA5454Češík OndřejSpartak Slatiňany8500:44:11-
7MC5555Vlasák OttoKřesetice6200:44:12-
19MA5656Vápeník JanKRB Chrudim8800:44:14-
1ME5757Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:18-
25MB5858Lorenčík AlešChrudim7300:44:22-
20MA5959Lán JakubHradec Králové8600:44:25-
21MA6060Dvořák VáclavSokol Kolín8100:44:26-
22MA6161Audrain SimonPoděbrady8300:44:37-
4MD6262Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:44:40-
26MB6363Čapka RadimPardubice7500:44:49-
5MD6464Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:44:52-
3ZA6565Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:44:54-
8MC6666Tecl LiborChotěboř6500:45:04-
23MA6767Kršák RobertPardubice8700:45:10-
27MB6868Czagan JanSDH Dědek7100:45:25-
9MC6969Zeman AntonínDědek6100:45:39-
6MD7070Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:53-
28MB7171Roleček MilanPěčín7600:46:00-
29MB7272Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:22-
2ZB7373Myslivcová DenisaRS Ch67700:46:24-
30MB7474Tulis PetrChrudim7400:46:50-
4ZA7575Lánová MichaelaHradec Králové8600:46:51-
31MB7676Cach JosefHO Škrovád7300:46:52-
3ZB7777Kubištová RadkaSokol Kolín7100:46:56-
32MB7878Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:47:01-
33MB7979Novák PetrChrudim7800:47:15-
34MB8080Bis DaliborChrudim7500:47:17-
24MA8181Juren JaromírSDH Morašice8700:47:25-
35MB8282Šípek ZdeněkChrudim7800:47:32-
7MD8383Vodička JiříSokol Maleč5300:47:39-
36MB8484Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:48:01-
10MC8585Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:48:03-
8MD8686Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:48:05-
9MD8787Prchal PavelCyklo sport KERN5900:48:10-
10MD8888Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:12-
37MB8989Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:48:13-
11MD9090Šofr ZdeněkPardubice5600:48:21-
38MB9191Jeník JanPardubice7200:48:40-
5ZA9292Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:48:48-
39MB9393Jirásko LubomírSK Srch7100:48:53-
40MB9494Koller PavelBezdědice7000:49:03-
41MB9595Číhař TomášChvojenec7000:49:13-
11MC9696Nádhera PetrNádhera Bike6700:49:17-
42MB9797Jirásko DušanSK Srch7300:49:24-
6ZA9898Kuřinová PetraHradec Králové8800:49:50-
12MC9999Provazník MilanPolička6600:49:52-
25MA100100Hyksa TomášNehťáci8300:49:55-
1ZC101101Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:50:08-
43MB102102Venzara DavidOhrazenice7600:50:10-
2ME103103Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:50:38-
44MB104104Goláň OldřichFanaticus7400:51:00-
44MB104105Čejka PavelPROTECO Pardubice7100:51:00-
12MD106106Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:51:15-
26MA107107Iemmolo JulienParis (Fr)8200:51:31-
27MA108108Vojta MarekSlavia OB Hradec Králové8800:51:45-
13MD109109Kozlík OtakarRadioklub OK1OMY5900:51:46-
28MA110110Unucka VlastimilHradec Králové8400:51:50-
46MB110111Slabihoud AlešPardubice7500:51:50-
14MD112112Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:51:56-
47MB113113Hostinský PetrFanaticus7900:51:57-
13MC114114Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:51:59-
4ZB115115Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:52:00-
5ZB116116Stránská JanaK. O. Poděbrady7800:52:03-
48MB117117Lender JanHradec Králové7300:52:44-
6ZB118118Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:53:28-
14MC119119Svědiroh MiroslavPardubice6500:53:59-
29MA120120Peltzer EmmanuelLa Chapelle sur Erore (Fr)8100:54:22-
15MD121121Svoboda VítězslavCyklo Pokr Pardubice5900:54:25-
49MB122122Müller KamilAR 20 Hradec Králové7500:54:46-
3ME123123Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:10-
50MB124124Navrátil LubošOstřešany7100:55:42-
7ZB125125Pospíšilová PavlaChrudim7800:55:58-
7ZB125126Myslivcová LenkaSlavia OB Hradec Králové7000:55:58-
30MA127127Černík AlešPardubice8200:55:59-
31MA128128Meduna JosefKRB Chrudim8300:57:56-
2ZC129129Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:19-
4ME130130Tučný JanMK Pardubice4700:59:24-
5ME131131Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:48-
16MD132132Chlumský LubošPraha-Vokovice5601:00:35-
3ZC133133Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:01:38-
9ZB134134Pěničková BáraPardubice7601:02:16-
10ZB135135Krňoulová HanaPardubice7201:02:29-
7ZA136136Jelínková HanaKRB Chrudim8101:04:01-
51MB137137Kubias OndřejPardubice7401:06:49-
32MA137138Rubeš PřemyslPardubice8401:06:49-
6ME139139Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:06:52-
1MF140140Doležal StanislavBK Pardubice3801:08:04-
7ME141141Vorel MilanSlatiňany4001:11:15-
17MD142142Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:15:14-
4ZC143143Nádherová HanaNádhera Bike6801:19:07-
2MF144144Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:46:27-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Gratuluji celé rodině Stránských, ke skvělým výkonům!
jiraskova.spinning

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód