Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Úpická desítka

2.3.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Úpická desítka
  • datum konání: 2.3.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Městský sál v Úpici
13:00 - 13:30 hodin

Přihlášky

od 12:00 hodin na místě

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Přesně změřená obrátková trať má start i cíl před městským sálem v Úpici, běží se směrem na Havlovice do Ratibořického údolí a zpět. Celá trať vede po silnici s asfaltovým povrchem kromě městské části v Úpici, která je dlážděná. Trať je rovinatá.

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii – finanční ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
tel. 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1553Bárta MartinTJ Sokol Jetřichov9800:35:37-
2MJ3646Červený JakubLOKO Trutnov9500:39:08-
3MJ4376Červený MatějLOKO Trutnov9700:40:20-
4MJ7152Kašpar JosefOrel Rtyně - Atletika9900:43:55-
5MJ76103Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:44:34-
6MJ98461Till PatrikBoxing Klub Trutnov9700:47:26-
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1434Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:18-
2MA218Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:32:21-
3MA4458Čivrný JiříELEVN TEST TEAM8000:32:45-
4MA5108Uvizl MarekSK Studenec9200:32:59-
5MA6259Bartoš DaliborMilíře u Jablonce7500:33:30-
6MA7241Flegl VlastimilVrchlabí8600:33:48-
7MA10110Hurdálek RobertLOKO Trutnov7800:34:48-
8MA14358Štěpánský JanTrutnov TRI TEAM9400:35:21-
9MA17235Zajac LeszekPolsko8300:35:43-
10MA18248Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:36:00-
11MA24249Valenta TomášPardubice7600:37:19-
12MA26244Kosucinski TadeuszPolsko8100:37:25-
13MA32423Palguta RomanCyklo Tony7700:38:42-
14MA40394Šimák JanHradec Králové8300:39:54-
15MA41168Nehyba MichalVELLA CYCLING Č.Skalice8000:39:59-
16MA45176Krumphanzl ErikOdolov7500:40:28-
17MA48430Hotárek VladimírNáchod7700:40:57-
18MA58155Karajanis PetrŠSK SPRINT7600:42:02-
19MA59139Laštůvka MartinCYKLO TONY8000:42:14-
20MA60393Maršík LukášDobruška8600:42:16-
21MA63210Vondra TomášTrutnov9200:42:53-
22MA65445Jirka JanAC Náchod8300:43:09-
23MA67240Lorenc TomášLipá n Orlicí7800:43:13-
24MA70102Lhota AlešPivovar Miletín7800:43:52-
25MA81426Háze PetrČeská Skalice7700:45:14-
26MA89299Teplý OndřejHI SPORT7800:46:09-
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3427Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:37-
2MB8169Štangler DavidLOKO Trutnov7400:34:05-
3MB98Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:34:21-
4MB10286Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:48-
5MB13178Melichar JiříSokol Batňovice7400:35:03-
6MB20105Doucha JiříHvězda Pardubice7100:36:36-
7MB216Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:54-
8MB237Kábrt MichalRtyně v Podkrkonoší7200:37:06-
9MB25396Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:37:23-
10MB274Mazač JaroslavBONBON Police n.Met.6800:37:47-
11MB28272Čtrvtečka PavelTriatlon TEAM Trutnov6800:38:04-
12MB37352Jordanov MarcelCYKLO Kraus Přerov7400:39:13-
13MB4743Štrof MichalTenis Úpice7300:40:53-
14MB505Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:09-
15MB55170Kašpar JosefAtletika Rtyně7400:41:38-
16MB6215Vašíček RomanSK Radvanice7400:42:35-
17MB66420Metelka PavelOK 99 Hradec Králové6800:43:11-
18MB73177Brož JanNáměrka6800:44:26-
19MB79222Kalousek JanHvězda Pardubice6800:45:03-
20MB82432Steiner PetrVysokov7300:45:24-
21MB83243Dybiec AndrzejPolsko7300:45:26-
22MB993Hanuš JiříVELLA CYCLING Č.Skalice7200:47:28-
23MB10016Kopecký MichalDIAGRAPH.CZ Č.Kostelec7300:47:33-
24MB102463Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:47:52-
25MB104242Osojca Robert MarekPolsko6700:48:37-
26MB111144Poláček JanNáchod6800:50:40-
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12252Gawroński ArturKamienna Góra6400:35:02-
2MC16143Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:41-
3MC22221Raim LadislavNový Hradec Králové6400:37:00-
4MC29101Klimeš JiříAC Náchod6100:38:29-
5MC3011Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:38:34-
6MC34438Menšík JanJablonec nad Nisou5600:38:57-
7MC3844Šolc VítězslavBKL Machov5700:39:22-
8MC39283Valenta MichalPrales Tužín6200:39:48-
9MC4248Vanta JosefSK Hronov6200:40:14-
10MC49161Leplt JiříPivovar Miletín6100:41:06-
11MC5241Nečas JosefÚpice5800:41:17-
12MC53337Kraus VáclavCYKLO Kraus Přerov6400:41:36-
13MC61237Sedlák JiříPřelouč5800:42:22-
14MC6486Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:55-
15MC72164Lanta StanislavVelké Poříčí6300:44:13-
16MC74287Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:44:31-
17MC75269Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:44:32-
18MC90260Vrabec MilanStaněk SPORT Turnov6000:46:10-
19MC93254Kubielewicz AndrzejKamenna Gora5600:46:34-
20MC101263Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:47:38-
21MC109300Matějka MilanStaněk SPORT Turnov5600:49:57-
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3340Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:50-
2MD5180Doležal LubošCYKLO TONY5400:41:14-
3MD54156Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:41:37-
4MD6884Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:23-
5MD77179Krajč ZdeněkTrutnov5400:44:35-
6MD85239Krumer MiroslavMK Ostrov4900:45:35-
7MD106231Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:59-
8MD107162Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:09-
9MD110258Jakoubek ArnoštStaněk SPORT Turnov5200:50:06-
10MD112245Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:50:53-
11MD113233Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:50:59-
12MD116267Tučný JanMK Pardubice4700:51:38-
Muži E (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME87230Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:59-
2ME117257Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:52:16-
3ME120246Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:55:34-
4ME125247Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:05-
5ME131273Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:27:52-
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ96605Jirásková MartinaHvězda Pardubice9800:47:00-
2ZJ105455Marková VeronikaSOKOL Lhota9800:48:44-
3ZJ129194Zámečníková BarboraLOKO Trutnov9801:02:27-
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31107Uvizlová MartinaSK Studenec8600:38:37-
2ZA69172Nesládková DagmarTrutnov běží na Prahu8200:43:24-
3ZA9249Maršíková KateřinaDobruška8900:46:28-
4ZA94261Kubátová BarboraVrchlabí9400:46:35-
5ZA97256Závůrková ZlataMŠ Dašice8200:47:20-
6ZA121417Pajerová KamilaLhota pod Hořičkami8300:55:54-
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB19410Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:36:05-
2ZB35419Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:04-
3ZB46251Kynčlová DagmarSK Nové Město n.M.7200:40:37-
4ZB56236Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:44-
5ZB57223Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:41:58-
6ZB78395Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:44:39-
7ZB80404Pančová EvaJaroměř7400:45:05-
8ZB84412Tylšová DanielaHI Sport Team7800:45:30-
9ZB86234Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:51-
10ZB88232Teplá JanaÚvaly7900:46:08-
11ZB91181Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:46:16-
12ZB95262Házová KristýnaBáječné ženy v běhu7100:46:58-
13ZB114250Lorencová AndreaLípa n. Orlicí7800:51:09-
14ZB118175Krumphanzlová EvaOdolov7100:53:06-
15ZB126399Fidlerová JanaBáječné ženy v běhu7501:01:06-
16ZB127325Nývltová MartinaBáječné ženy v běhu7501:01:23-
17ZB128196Zámečníková IrenaTrutnov běží na Prahu7101:02:25-
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC44270Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:23-
2ZC10342Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:20-
3ZC10883Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:49:30-
4ZC11585Vacková HanaSokol Starkoč5600:51:23-
5ZC119238Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:19-
6ZC12210Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:56:01-
7ZC123100Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:39-
8ZC124255Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:02-
9ZC130253Kubielewicz JózefaPolsko5801:02:34-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1434Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:18-
2MA218Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:32:21-
1MB3427Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:37-
3MA4458Čivrný JiříELEVN TEST TEAM8000:32:45-
4MA5108Uvizl MarekSK Studenec9200:32:59-
5MA6259Bartoš DaliborMilíře u Jablonce7500:33:30-
6MA7241Flegl VlastimilVrchlabí8600:33:48-
2MB8169Štangler DavidLOKO Trutnov7400:34:05-
3MB98Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:34:21-
7MA10110Hurdálek RobertLOKO Trutnov7800:34:48-
4MB10286Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:48-
1MC12252Gawroński ArturKamienna Góra6400:35:02-
5MB13178Melichar JiříSokol Batňovice7400:35:03-
8MA14358Štěpánský JanTrutnov TRI TEAM9400:35:21-
1MJ1553Bárta MartinTJ Sokol Jetřichov9800:35:37-
2MC16143Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:41-
9MA17235Zajac LeszekPolsko8300:35:43-
10MA18248Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:36:00-
1ZB19410Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:36:05-
6MB20105Doucha JiříHvězda Pardubice7100:36:36-
7MB216Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:36:54-
3MC22221Raim LadislavNový Hradec Králové6400:37:00-
8MB237Kábrt MichalRtyně v Podkrkonoší7200:37:06-
11MA24249Valenta TomášPardubice7600:37:19-
9MB25396Vejběra JanCyklo Pokr Hradec Králové6600:37:23-
12MA26244Kosucinski TadeuszPolsko8100:37:25-
10MB274Mazač JaroslavBONBON Police n.Met.6800:37:47-
11MB28272Čtrvtečka PavelTriatlon TEAM Trutnov6800:38:04-
4MC29101Klimeš JiříAC Náchod6100:38:29-
5MC3011Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:38:34-
1ZA31107Uvizlová MartinaSK Studenec8600:38:37-
13MA32423Palguta RomanCyklo Tony7700:38:42-
1MD3340Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:38:50-
6MC34438Menšík JanJablonec nad Nisou5600:38:57-
2ZB35419Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:39:04-
2MJ3646Červený JakubLOKO Trutnov9500:39:08-
12MB37352Jordanov MarcelCYKLO Kraus Přerov7400:39:13-
7MC3844Šolc VítězslavBKL Machov5700:39:22-
8MC39283Valenta MichalPrales Tužín6200:39:48-
14MA40394Šimák JanHradec Králové8300:39:54-
15MA41168Nehyba MichalVELLA CYCLING Č.Skalice8000:39:59-
9MC4248Vanta JosefSK Hronov6200:40:14-
3MJ4376Červený MatějLOKO Trutnov9700:40:20-
1ZC44270Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:23-
16MA45176Krumphanzl ErikOdolov7500:40:28-
3ZB46251Kynčlová DagmarSK Nové Město n.M.7200:40:37-
13MB4743Štrof MichalTenis Úpice7300:40:53-
17MA48430Hotárek VladimírNáchod7700:40:57-
10MC49161Leplt JiříPivovar Miletín6100:41:06-
14MB505Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:09-
2MD5180Doležal LubošCYKLO TONY5400:41:14-
11MC5241Nečas JosefÚpice5800:41:17-
12MC53337Kraus VáclavCYKLO Kraus Přerov6400:41:36-
3MD54156Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:41:37-
15MB55170Kašpar JosefAtletika Rtyně7400:41:38-
4ZB56236Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:44-
5ZB57223Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:41:58-
18MA58155Karajanis PetrŠSK SPRINT7600:42:02-
19MA59139Laštůvka MartinCYKLO TONY8000:42:14-
20MA60393Maršík LukášDobruška8600:42:16-
13MC61237Sedlák JiříPřelouč5800:42:22-
16MB6215Vašíček RomanSK Radvanice7400:42:35-
21MA63210Vondra TomášTrutnov9200:42:53-
14MC6486Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:55-
22MA65445Jirka JanAC Náchod8300:43:09-
17MB66420Metelka PavelOK 99 Hradec Králové6800:43:11-
23MA67240Lorenc TomášLipá n Orlicí7800:43:13-
4MD6884Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:43:23-
2ZA69172Nesládková DagmarTrutnov běží na Prahu8200:43:24-
24MA70102Lhota AlešPivovar Miletín7800:43:52-
4MJ7152Kašpar JosefOrel Rtyně - Atletika9900:43:55-
15MC72164Lanta StanislavVelké Poříčí6300:44:13-
18MB73177Brož JanNáměrka6800:44:26-
16MC74287Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:44:31-
17MC75269Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:44:32-
5MJ76103Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:44:34-
5MD77179Krajč ZdeněkTrutnov5400:44:35-
6ZB78395Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:44:39-
19MB79222Kalousek JanHvězda Pardubice6800:45:03-
7ZB80404Pančová EvaJaroměř7400:45:05-
25MA81426Háze PetrČeská Skalice7700:45:14-
20MB82432Steiner PetrVysokov7300:45:24-
21MB83243Dybiec AndrzejPolsko7300:45:26-
8ZB84412Tylšová DanielaHI Sport Team7800:45:30-
6MD85239Krumer MiroslavMK Ostrov4900:45:35-
9ZB86234Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:51-
1ME87230Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:59-
10ZB88232Teplá JanaÚvaly7900:46:08-
26MA89299Teplý OndřejHI SPORT7800:46:09-
18MC90260Vrabec MilanStaněk SPORT Turnov6000:46:10-
11ZB91181Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:46:16-
3ZA9249Maršíková KateřinaDobruška8900:46:28-
19MC93254Kubielewicz AndrzejKamenna Gora5600:46:34-
4ZA94261Kubátová BarboraVrchlabí9400:46:35-
12ZB95262Házová KristýnaBáječné ženy v běhu7100:46:58-
1ZJ96605Jirásková MartinaHvězda Pardubice9800:47:00-
5ZA97256Závůrková ZlataMŠ Dašice8200:47:20-
6MJ98461Till PatrikBoxing Klub Trutnov9700:47:26-
22MB993Hanuš JiříVELLA CYCLING Č.Skalice7200:47:28-
23MB10016Kopecký MichalDIAGRAPH.CZ Č.Kostelec7300:47:33-
20MC101263Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:47:38-
24MB102463Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:47:52-
2ZC10342Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:20-
25MB104242Osojca Robert MarekPolsko6700:48:37-
2ZJ105455Marková VeronikaSOKOL Lhota9800:48:44-
7MD106231Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:59-
8MD107162Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:09-
3ZC10883Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:49:30-
21MC109300Matějka MilanStaněk SPORT Turnov5600:49:57-
9MD110258Jakoubek ArnoštStaněk SPORT Turnov5200:50:06-
26MB111144Poláček JanNáchod6800:50:40-
10MD112245Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:50:53-
11MD113233Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:50:59-
13ZB114250Lorencová AndreaLípa n. Orlicí7800:51:09-
4ZC11585Vacková HanaSokol Starkoč5600:51:23-
12MD116267Tučný JanMK Pardubice4700:51:38-
2ME117257Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:52:16-
14ZB118175Krumphanzlová EvaOdolov7100:53:06-
5ZC119238Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:19-
3ME120246Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4400:55:34-
6ZA121417Pajerová KamilaLhota pod Hořičkami8300:55:54-
6ZC12210Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:56:01-
7ZC123100Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:39-
8ZC124255Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:02-
4ME125247Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:00:05-
15ZB126399Fidlerová JanaBáječné ženy v běhu7501:01:06-
16ZB127325Nývltová MartinaBáječné ženy v běhu7501:01:23-
17ZB128196Zámečníková IrenaTrutnov běží na Prahu7101:02:25-
3ZJ129194Zámečníková BarboraLOKO Trutnov9801:02:27-
9ZC130253Kubielewicz JózefaPolsko5801:02:34-
5ME131273Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:27:52-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Někdo tam pálil odpadky,tak to tam kolem startu bylo cítit!
cyklokraus
neblbni, to se jen zlehka zahřívaly gumy před startem . To jen počkej na ten kartáč zítra v Pcích..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč