Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

297. Malá cena Monaka

26.3.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 297. Malá cena Monaka
  • datum konání: 26.3.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Monaco u Chrudimi
v 17:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 15:30 do 16:45 hodin

Startovné

v hlavním závodě na 10 km 20,- Kč, za běh na trati 3,6 km pak 10,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://krb.hyperlink.cz/

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 297. Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3468

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7725
Schaffer Petr6025
Vorel Milan4024
Doležal Stanislav3823
Neruda Miroslav5623
Novák Pavel8122
Bříza Vladimír5121
Čapský František4921
Brožek Radmil5421
Petržílek Zdeněk5521
Hájek František4920
Kratochvíl Vladimír6219
Leszkow Petr4419
Pitter Vladimír5019
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Doucha Jiří7118
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Hausvater Karel5817
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Novák Petr7816
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Cach Josef7314
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Maier Lukáš7814
Hromádko Jaroslav7114
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
13
Novotný Jiří6613
Kocek Pavel7213
Alexa Jiří5313
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Kalná Jitka7512
Smola Jan6712
Schwarz Josef5512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:36:06-
2MA22Polanský DanSK OMT Pardubice8300:36:46-
3MA66Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:34-
4MA1111Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:39:07-
5MA1313Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:14-
6MA1414Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:24-
7MA1717Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:40:17-
8MA2323Fukátko PetrOK Lokomotiva Pardubice8500:41:56-
9MA2425Šofr OndřejPardubice8500:41:57-
10MA2727Novák PavelKRB Chrudim8100:42:45-
11MA4040Němeček JindřichPardubice8200:45:07-
12MA4141Matras TomášSK Chrast8000:45:14-
13MA4242Novotný VáclavHradec Králové9000:45:30-
14MA5555Unucka VlastimilGOMAMGO8400:47:39-
15MA5858Otta RomanBergans of Norway8400:47:57-
16MA6363Rejda OtaPardubice9300:48:46-
17MA7474Slovák JiříÚstí nad Labem8500:50:58-
18MA7777Holovský JakubHradec Králové8600:51:05-
19MA7979Matys VladimírHradec Králové8400:51:17-
20MA8181Krbálek PavelBítovany8200:51:26-
21MA8686Juren JaromírSDH Morašice8700:52:37-
22MA9999Meduna JosefKRB Chrudim8300:59:15-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Šutera JosefAtletika Polička7900:37:11-
2MB44Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:37:29-
3MB55Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:37:31-
4MB88Římal MilanSokol Kolín7500:38:33-
5MB99Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:57-
6MB1010Potůček JiříSANA Sport Tým7900:38:59-
7MB1212Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:39:11-
8MB1515Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:45-
9MB1616Valenta TomášPardubice7600:39:52-
10MB1919Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:41:00-
11MB2020Kocek PavelHO Škrovád7200:41:19-
12MB2121Rejda JanSK OMT Pardubice7000:41:32-
13MB2222Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:41:46-
14MB2424Dubský RomanPřibyslav7800:41:57-
15MB3030Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:43:16-
16MB3131Čapka RadimPardubice7500:43:17-
17MB3333Roleček MilanPěčín7600:43:26-
18MB3434Ločárek PavelPardubice7700:43:28-
19MB3535Licek MartinSK OMT Pardubice7100:43:52-
20MB3636Šebesta PetrOB Chrast7100:44:02-
21MB3838Bis DaliborChrudim7500:44:54-
22MB4343Novák PetrChrudim7800:45:33-
23MB4444Tulis PetrChrudim7400:45:39-
24MB4646Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:46:03-
25MB4848Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:34-
26MB5151Číž JosefBohdaneč7100:46:45-
27MB5454Hokr MarcelKČT Kralupy nad Vltavou7900:47:26-
28MB5656Jirásko LubomírSK Srch7100:47:42-
29MB5757Jirásko DušanSK Srch7300:47:44-
30MB5959Dostál TomášBystré7700:48:19-
31MB7272Karafiát PetrSkuteč7400:50:44-
32MB7576Navrátil LubošOstřešany7100:51:04-
33MB7878Slabihoud AlešPardubice7500:51:15-
34MB8080Koller PavelBezdědice7000:51:24-
35MB8383Novotný JiříUNO Srch7100:51:59-
36MB8484Jelínek FrantišekHO Škrovád7900:52:01-
36MB8485Korbel DanielHO Škrovád7300:52:01-
38MB101102Sedlmajer MartinRominger Stěžery7101:00:32-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1818Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:40:53-
2MC2828Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:49-
3MC2929Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:43:06-
4MC3939Otta RomanBergans of Norway6100:44:58-
5MC4949Nádhera PetrNádhera Bike6700:46:39-
6MC6262Fábera PetrHradec Králové6900:48:40-
7MC6565Svědiroh MiroslavPardubice6500:49:21-
8MC7575Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:51:04-
9MC8888Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:53:57-
10MC9191Smola JanKRB Chrudim6700:55:32-
11MC9393Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:16-
12MC9696Šimík MarekSrch6500:58:18-
13MC103103Červinka MilanHO Škrovád6201:00:47-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD77Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:48-
2MD3232Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:23-
3MD3737Prchal PavelCyklo sport KERN5900:44:07-
4MD4545Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:41-
5MD5252Vodička JiříSokol Maleč5300:46:57-
6MD6666Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:49:34-
7MD6868Šofr ZdeněkPardubice5600:49:40-
8MD7070Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:16-
9MD7171Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:50:42-
10MD7373Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:50:55-
11MD8787Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:53:04-
12MD8990Brouček LiborSlatiňany5900:55:13-
13MD104104Chlumský LubošPraha-Vokovice5601:01:37-
14MD107107Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:04:30-
15MD109109Krejsa VáclavBONBON Praha5201:14:30-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5050Málek JaroslavChotěboř4600:46:40-
2ME6969Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:50:07-
3ME8282Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:52-
4ME9292Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:39-
5ME9797Tučný JanMK Pardubice4700:58:25-
6ME101101Schenk MiroslavRominger Stěžery4901:00:32-
7ME108108Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:08:37-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF9595Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:57:55-
2MF100100Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:47-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4747Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:46:10-
2ZA5353Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:47:18-
3ZA6060Kuřinová PetraHradec Králové8800:48:28-
4ZA6464Dubská TerezaAtletika Chrudim8500:48:48-
5ZA6767Lánová MichaelaHradec Králové8600:49:36-
6ZA8989Hebrová AnetaPostřižín8600:55:13-
7ZA9898Čiperová LucieKČT Kralupy nad Vltavou8100:58:37-
8ZA106106Jelínková HanaKRB Chrudim8101:03:09-
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2626Kalná JitkaKRB Chrudim7500:42:31-
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6161Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:48:32-
2ZC9494Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:22-
3ZC105105Šternerová HanaHradec Králové6301:01:56-
4ZC110110Nádherová HanaNádhera Bike6801:19:05-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:36:06-
2MA22Polanský DanSK OMT Pardubice8300:36:46-
1MB33Šutera JosefAtletika Polička7900:37:11-
2MB44Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:37:29-
3MB55Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:37:31-
3MA66Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:37:34-
1MD77Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:48-
4MB88Římal MilanSokol Kolín7500:38:33-
5MB99Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:38:57-
6MB1010Potůček JiříSANA Sport Tým7900:38:59-
4MA1111Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:39:07-
7MB1212Teplý JaroslavJK Bučina u Vysokého Mýta7800:39:11-
5MA1313Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:14-
6MA1414Kalný PetrKRB Chrudim8100:39:24-
8MB1515Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:45-
9MB1616Valenta TomášPardubice7600:39:52-
7MA1717Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:40:17-
1MC1818Šourek KarelRunning Sport Nasavrky6500:40:53-
10MB1919Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:41:00-
11MB2020Kocek PavelHO Škrovád7200:41:19-
12MB2121Rejda JanSK OMT Pardubice7000:41:32-
13MB2222Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:41:46-
8MA2323Fukátko PetrOK Lokomotiva Pardubice8500:41:56-
14MB2424Dubský RomanPřibyslav7800:41:57-
9MA2425Šofr OndřejPardubice8500:41:57-
1ZB2626Kalná JitkaKRB Chrudim7500:42:31-
10MA2727Novák PavelKRB Chrudim8100:42:45-
2MC2828Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:49-
3MC2929Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:43:06-
15MB3030Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:43:16-
16MB3131Čapka RadimPardubice7500:43:17-
2MD3232Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:23-
17MB3333Roleček MilanPěčín7600:43:26-
18MB3434Ločárek PavelPardubice7700:43:28-
19MB3535Licek MartinSK OMT Pardubice7100:43:52-
20MB3636Šebesta PetrOB Chrast7100:44:02-
3MD3737Prchal PavelCyklo sport KERN5900:44:07-
21MB3838Bis DaliborChrudim7500:44:54-
4MC3939Otta RomanBergans of Norway6100:44:58-
11MA4040Němeček JindřichPardubice8200:45:07-
12MA4141Matras TomášSK Chrast8000:45:14-
13MA4242Novotný VáclavHradec Králové9000:45:30-
22MB4343Novák PetrChrudim7800:45:33-
23MB4444Tulis PetrChrudim7400:45:39-
4MD4545Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:41-
24MB4646Jelínek PetrKostelec u Heřmanova Městce7800:46:03-
1ZA4747Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:46:10-
25MB4848Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:34-
5MC4949Nádhera PetrNádhera Bike6700:46:39-
1ME5050Málek JaroslavChotěboř4600:46:40-
26MB5151Číž JosefBohdaneč7100:46:45-
5MD5252Vodička JiříSokol Maleč5300:46:57-
2ZA5353Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:47:18-
27MB5454Hokr MarcelKČT Kralupy nad Vltavou7900:47:26-
14MA5555Unucka VlastimilGOMAMGO8400:47:39-
28MB5656Jirásko LubomírSK Srch7100:47:42-
29MB5757Jirásko DušanSK Srch7300:47:44-
15MA5858Otta RomanBergans of Norway8400:47:57-
30MB5959Dostál TomášBystré7700:48:19-
3ZA6060Kuřinová PetraHradec Králové8800:48:28-
1ZC6161Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:48:32-
6MC6262Fábera PetrHradec Králové6900:48:40-
16MA6363Rejda OtaPardubice9300:48:46-
4ZA6464Dubská TerezaAtletika Chrudim8500:48:48-
7MC6565Svědiroh MiroslavPardubice6500:49:21-
6MD6666Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:49:34-
5ZA6767Lánová MichaelaHradec Králové8600:49:36-
7MD6868Šofr ZdeněkPardubice5600:49:40-
2ME6969Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:50:07-
8MD7070Červ MiloslavAtletika Polička5000:50:16-
9MD7171Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:50:42-
31MB7272Karafiát PetrSkuteč7400:50:44-
10MD7373Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:50:55-
17MA7474Slovák JiříÚstí nad Labem8500:50:58-
8MC7575Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:51:04-
32MB7576Navrátil LubošOstřešany7100:51:04-
18MA7777Holovský JakubHradec Králové8600:51:05-
33MB7878Slabihoud AlešPardubice7500:51:15-
19MA7979Matys VladimírHradec Králové8400:51:17-
34MB8080Koller PavelBezdědice7000:51:24-
20MA8181Krbálek PavelBítovany8200:51:26-
3ME8282Groh StanislavAC Vrchlabí4600:51:52-
35MB8383Novotný JiříUNO Srch7100:51:59-
36MB8485Korbel DanielHO Škrovád7300:52:01-
36MB8484Jelínek FrantišekHO Škrovád7900:52:01-
21MA8686Juren JaromírSDH Morašice8700:52:37-
11MD8787Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:53:04-
9MC8888Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:53:57-
6ZA8989Hebrová AnetaPostřižín8600:55:13-
12MD8990Brouček LiborSlatiňany5900:55:13-
10MC9191Smola JanKRB Chrudim6700:55:32-
4ME9292Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:39-
11MC9393Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:16-
2ZC9494Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:57:22-
1MF9595Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:57:55-
12MC9696Šimík MarekSrch6500:58:18-
5ME9797Tučný JanMK Pardubice4700:58:25-
7ZA9898Čiperová LucieKČT Kralupy nad Vltavou8100:58:37-
22MA9999Meduna JosefKRB Chrudim8300:59:15-
2MF100100Doležal StanislavBK Pardubice3800:59:47-
6ME101101Schenk MiroslavRominger Stěžery4901:00:32-
38MB101102Sedlmajer MartinRominger Stěžery7101:00:32-
13MC103103Červinka MilanHO Škrovád6201:00:47-
13MD104104Chlumský LubošPraha-Vokovice5601:01:37-
3ZC105105Šternerová HanaHradec Králové6301:01:56-
8ZA106106Jelínková HanaKRB Chrudim8101:03:09-
14MD107107Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:04:30-
7ME108108Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:08:37-
15MD109109Krejsa VáclavBONBON Praha5201:14:30-
4ZC110110Nádherová HanaNádhera Bike6801:19:05-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód