Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

44. ročník, Hronov - Náchod

20.10.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 44. ročník, Hronov - Náchod
  • datum konání: 20.10.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: VV OS Náchod

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 44. ročník, Hronov - Náchod

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 8,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1123Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:27:06-
2MA299Pyczak IreneuszALFA-DACH Wroclaw7800:27:20-
3MA3188Vodehnal JanAFC SKP Pardubice7300:27:27-
4MA4161Adamičko RadekAC Turnov7700:27:34-
5MA6201Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:27:42-
6MA74Ulich PetrSK Nové Město nad Metují6800:27:47-
7MA896Łazarowicz JarosławPoltegor Projekt WKTRI Wrocław7000:28:10-
8MA946Zajac RobertAkwedukt 00:28:15-
9MA1088Smuda NorbertGliwice PL6900:28:19-
10MA113Procházka JosefAC Česká Lípa7100:28:26-
11MA1239Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:28:29-
12MA1370Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:28:31-
13MA14171Kalousek BořivojAFK Pardubice6500:28:36-
14MA1656Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:28:59-
15MA1772Erbs DušanAC Pardubice7900:29:43-
16MA19154Holub MiroslavBukovice6600:30:04-
17MA2236Pomikálek JosefAC Česká Lípa7500:30:32-
18MA24111Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:30:37-
19MA26146Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:50-
20MA27129Míšek DavidSK Nové Město nad Metují7800:30:55-
21MA2831Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:30:59-
22MA2945Zajac LeszekAkwedukt8300:31:09-
23MA3035Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:31:10-
24MA3176Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:31:11-
25MA32168Nohejl TomášDIANA Praha6700:31:12-
26MA3532Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:31:45-
27MA3666Rašek VáclavTC Dobruška7500:31:46-
28MA38165Rohulán VojtěchNáchod8100:31:57-
29MA40131Horák DavidSK Klínek Náchod 00:31:58-
30MA43148Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:01-
31MA45169Novotný Petr1. ZŠ Sedlčany6400:32:05-
32MA4967Vanta JosefTC Dobruška6200:32:33-
33MA51162Knill DawHKO Police n/M. 00:32:43-
34MA53179Melichar JiříSokol Batňovice7400:32:49-
35MA55166Scholz VladimírMachov7900:33:09-
36MA56181Petrov AlešBroumov8100:33:12-
37MA57120Tichý PavelAC Náchod6300:33:13-
38MA5819Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:33:24-
39MA59177Melichar PavelMaratonstav Úpice7100:33:33-
40MA6262Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:33:41-
41MA63176Kolátor RadekSokol Česká Skalice7900:33:41-
42MA64187Jirka JanSTAMP Náchod8300:33:46-
43MA66198Hornych MiroslavModelárna Hronov8000:33:51-
44MA6953Karban JaroslavTENIS Malé Svatoňovice7000:33:58-
45MA7533Felcman TomášTT SKP Hradec Králové 00:34:28-
46MA7679Hynek PetrNové Město n. Metují6300:34:29-
47MA77102Polej JiříHronov7100:34:38-
48MA8095Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:35:01-
49MA8214Staněk MartinZŠ Česká Skalice8000:35:15-
50MA84157Kříž VojtěchSNA Náchod 00:35:17-
51MA8522Tůma PavelINS Atelier Náchod6800:35:21-
52MA8610Suchánek JanSK Nové Město n. Metují8400:35:25-
53MA8821Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:35:37-
54MA89152Kalandra JanNáchod 00:35:41-
55MA918Skalský MilošTsunami Náchod6700:35:53-
56MA9290Zeman MartinKotva Braník 00:35:55-
57MA94151Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:57-
58MA95199Kuře PetrHO Náchod7500:36:09-
59MA96196Janás RobertPIM Praha6900:36:20-
60MA97159David PavelJaroměř7200:36:25-
61MA99192Šplíchal JanVysokov8200:36:27-
62MA102160David VáclavSmiřice7400:36:43-
63MA10457Kolisko VladimírOddíl Kadet Červený Kostelec 00:36:46-
64MA10528Jílek JanTT SKP Hradec Králové6300:36:47-
65MA10887Šmíd MichalSokol Olešnice 00:37:14-
66MA109172Valášek JanHronov 00:37:31-
67MA11018Pražák PetrTJ Sokol Malé Poříčí 00:37:38-
68MA112185Harazin JanPÚ a jeho přátelé7500:37:42-
69MA115143Truneček OndřejFamily Team Jeseník 00:38:05-
70MA12055Dohnal KarelNové Město nad Metují 00:38:29-
71MA12151Macura MilošSokol Zbečník6700:38:33-
72MA122126Milata TomášSKI TEAM OLFIN CAR - Vella  00:38:34-
73MA123138Kozel MartinTJ Loko Trutnov8900:38:39-
74MA130190Havel JanAVZO Bohdašín 00:39:29-
75MA13386Lelek MichalSokol Olešnice 00:39:57-
76MA135144Truneček JaroslavFamily Team Jeseník 00:40:00-
77MA13737Světlík JiříOrel Červený Kostelec 00:40:03-
78MA139158Lubas MartinXXX 00:40:05-
79MA140182Mervart MichalNáchod7000:40:14-
80MA14477Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:41:00-
81MA14658Šrytr PavelKAP Atelier Jirkov 00:41:04-
82MA149180Hornych VítModelárna Hronov8800:41:56-
83MA15547Obdržálek MilanJaroměř 00:42:30-
84MA15929Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:43:11-
85MA16297Magnusek MartinSK Smrčina8700:43:30-
86MA166145Truneček JiříFamily Team Česká Ves 00:44:07-
87MA16782Fidler TomášSK Babí 00:44:17-
88MA16881Mikolášek BohdanBabí 00:44:18-
89MA169191Kopáček MartinVysokov 00:44:34-
90MA174167Tichý LadislavNáchod 00:44:55-
91MA17792Marek JaromírSokol Černčice 00:45:47-
92MA178194Čihák VáclavVelké Poříčí 00:46:24-
93MA18017Vacek DavidČervený Kostelec 00:47:10-
94MA184103Soukup VáclavXXX7600:49:03-
95MA18693Krasek JáchymČernčice 00:49:21-
96MA18985Lelek VítSokol Olešnice5000:50:51-
97MA19194Mikeš JaroslavSokol Černčice 00:50:55-
98MA19324Dörner JaroslavSLOT Náchod 00:52:30-
Muži B (trať 8,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5132Klimeš PetrDukla Praha5800:27:36-
2MB15117Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:42-
3MB189Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:29:46-
4MB3311Čechal JaroslavTS Letohrad6100:31:25-
5MB3475Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:31:43-
6MB38155Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:31:57-
7MB42147Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:00-
8MB44184Švec MiroslavTJ Potštejn5200:32:03-
9MB4815Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:32:28-
10MB492Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:32:33-
11MB6169Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:33:40-
12MB64193Flégl BohumilSKP Rychnov nad Kněžnou6000:33:46-
13MB67100Šorfa LubošAC Náchod5700:33:52-
14MB7230Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:34:08-
15MB78164Jakoubek ArnoštAC Turnov5200:34:41-
16MB81119Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:35:07-
17MB83183Frinta PetrNáchod5800:35:16-
18MB98163Matějka MilanAC Turnov5600:36:26-
19MB10189Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:36:36-
20MB11149Tučan ZdeněkMFF Praha 00:37:41-
21MB118128Milata PavelLOKO Trutnov6100:38:22-
22MB12761Grim JosefNové Město nad Metují 00:39:09-
23MB13459Beneš FrantišekČervený Kostelec5800:39:59-
24MB13638Hanuš PavelOrel Červený Kostelec5700:40:02-
25MB14180Berger KarelSokol Červená Hora5300:40:15-
26MB142156Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:40:32-
27MB143137Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:40:43-
28MB160170Maršík PavelNáchod7800:43:19-
29MB16398Magnusek MilanSK Smrčina6100:43:35-
30MB16552Herzog AntonínSokol Zbečník5500:43:44-
31MB171112Nasavrcký MilošSokol Olešnice 00:44:52-
32MB175125Škrha JiříXXX6100:44:59-
Muži C (trať 8,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2144Zajac LeszekAkwedukt5000:30:30-
2MC3734Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:31:48-
3MC4668Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:32:07-
4MC4754Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:32:12-
5MC52115Böhm ZdeněkLiberec5100:32:47-
6MC5465Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:33:03-
7MC6883Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:33:53-
8MC71134Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:34:05-
9MC7343Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:34:09-
10MC74139Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:10-
11MC103174Domáň LadislavZŠ Komenského Náchod4900:36:44-
12MC1061Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:36:56-
13MC107175Nejman BedřichAC Náchod5000:37:01-
14MC113195Ulich PetrHospoda U Petra Studnice 00:37:43-
15MC126101Polej JiříHronov4600:39:08-
16MC12950Linhart MilošAC Náchod4400:39:24-
17MC13240Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:39:46-
18MC147173Týfa VladimírKrálsport 9 Křížů Rtyně v Podkrkonoší4200:41:28-
19MC148149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:41-
20MC15341Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:42:26-
21MC16423Schrötter RadekVAK Náchod 00:43:41-
22MC173200Fišer BohumilMinisterstvo zdravotnictví4300:44:54-
23MC17984Lelek VítSokol Olešnice5000:46:42-
24MC184141Truneček JaroslavFamily Team Jeseník 00:49:03-
Muži D (trať 8,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6073Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:33:38-
2MD7071Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:33:59-
3MD9064Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:35:48-
4MD93136Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:35:56-
5MD10063Bielčík JindřichLichkov 00:36:27-
6MD11427Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:37:55-
7MD1247Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:38:52-
8MD15848Lanta JiříSKI Hronov3400:43:02-
9MD17091Rončák JanAK Olomouc3900:44:40-
10MD17242Kočí JosefTJ Jezbiny3900:44:53-
11MD18278Jirásek RudolfSDH Pavlišov 00:47:27-
12MD19474Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:58:51-
Ženy A (trať 8,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA20135Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:30:24-
2ZA23133Klimešová JanaVSK Praha7000:30:36-
3ZA255Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:30:49-
4ZA40130Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:31:58-
5ZA79153Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:34:59-
6ZA116114Böhmová EvaLiberec8300:38:06-
7ZA117116Grimová MonikaSK Nové Město nad Metují 00:38:18-
8ZA11912Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:38:27-
9ZA1286Nývltová RadkaAC Slovan Liberec 00:39:20-
10ZA13120Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:39:30-
11ZA145118Semeráková SylvaČervený Kostelec 00:41:03-
12ZA150124Samková ErikaXXX7700:41:57-
13ZA152142Mrštinová JanaFamily Team Trutnov 00:42:06-
14ZA154202Grätzová DitaZbečník 00:42:29-
15ZA157197Janásová IrenaPIM Praha 00:43:00-
16ZA161121Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:25-
17ZA176178Melicharová JanaSokol Batňovice 00:45:18-
18ZA18113Středová JitkaMaratonstav Úpice8100:47:24-
19ZA187127Milatová MichaelaOlfin Car Vella Trutnov 00:50:06-
20ZA188203Grätzová SimonaVZLV Praha 00:50:15-
21ZA19025Donajová KateřinaNáchod 00:50:53-
Ženy B (trať 8,850 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB87113Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:35:28-
2ZB12516Vacková HanaSK Hronov5600:38:56-
3ZB138150Fruncová JanaAutoslužby EXNER Červený Kostelec6400:40:04-
4ZB151122Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:02-
5ZB156140Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:42:57-
6ZB18326Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:48:37-
7ZB192186Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:51:03-
Trať 8,850 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1123Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:27:06-
2MA299Pyczak IreneuszALFA-DACH Wroclaw7800:27:20-
3MA3188Vodehnal JanAFC SKP Pardubice7300:27:27-
4MA4161Adamičko RadekAC Turnov7700:27:34-
1MB5132Klimeš PetrDukla Praha5800:27:36-
5MA6201Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:27:42-
6MA74Ulich PetrSK Nové Město nad Metují6800:27:47-
7MA896Łazarowicz JarosławPoltegor Projekt WKTRI Wrocław7000:28:10-
8MA946Zajac RobertAkwedukt 00:28:15-
9MA1088Smuda NorbertGliwice PL6900:28:19-
10MA113Procházka JosefAC Česká Lípa7100:28:26-
11MA1239Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 00:28:29-
12MA1370Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:28:31-
13MA14171Kalousek BořivojAFK Pardubice6500:28:36-
2MB15117Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:42-
14MA1656Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:28:59-
15MA1772Erbs DušanAC Pardubice7900:29:43-
3MB189Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:29:46-
16MA19154Holub MiroslavBukovice6600:30:04-
1ZA20135Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:30:24-
1MC2144Zajac LeszekAkwedukt5000:30:30-
17MA2236Pomikálek JosefAC Česká Lípa7500:30:32-
2ZA23133Klimešová JanaVSK Praha7000:30:36-
18MA24111Pross DavidPorkert Skuhrov n. B.7500:30:37-
3ZA255Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:30:49-
19MA26146Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:50-
20MA27129Míšek DavidSK Nové Město nad Metují7800:30:55-
21MA2831Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:30:59-
22MA2945Zajac LeszekAkwedukt8300:31:09-
23MA3035Vojáček AlešLOKO Trutnov8400:31:10-
24MA3176Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:31:11-
25MA32168Nohejl TomášDIANA Praha6700:31:12-
4MB3311Čechal JaroslavTS Letohrad6100:31:25-
5MB3475Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:31:43-
26MA3532Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:31:45-
27MA3666Rašek VáclavTC Dobruška7500:31:46-
2MC3734Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:31:48-
6MB38155Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:31:57-
28MA38165Rohulán VojtěchNáchod8100:31:57-
29MA40131Horák DavidSK Klínek Náchod 00:31:58-
4ZA40130Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:31:58-
7MB42147Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:00-
30MA43148Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:01-
8MB44184Švec MiroslavTJ Potštejn5200:32:03-
31MA45169Novotný Petr1. ZŠ Sedlčany6400:32:05-
3MC4668Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:32:07-
4MC4754Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:32:12-
9MB4815Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:32:28-
10MB492Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:32:33-
32MA4967Vanta JosefTC Dobruška6200:32:33-
33MA51162Knill DawHKO Police n/M. 00:32:43-
5MC52115Böhm ZdeněkLiberec5100:32:47-
34MA53179Melichar JiříSokol Batňovice7400:32:49-
6MC5465Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:33:03-
35MA55166Scholz VladimírMachov7900:33:09-
36MA56181Petrov AlešBroumov8100:33:12-
37MA57120Tichý PavelAC Náchod6300:33:13-
38MA5819Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:33:24-
39MA59177Melichar PavelMaratonstav Úpice7100:33:33-
1MD6073Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:33:38-
11MB6169Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:33:40-
40MA6262Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:33:41-
41MA63176Kolátor RadekSokol Česká Skalice7900:33:41-
42MA64187Jirka JanSTAMP Náchod8300:33:46-
12MB64193Flégl BohumilSKP Rychnov nad Kněžnou6000:33:46-
43MA66198Hornych MiroslavModelárna Hronov8000:33:51-
13MB67100Šorfa LubošAC Náchod5700:33:52-
7MC6883Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:33:53-
44MA6953Karban JaroslavTENIS Malé Svatoňovice7000:33:58-
2MD7071Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:33:59-
8MC71134Vorlický ZbyněkHPBK Praha5000:34:05-
14MB7230Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:34:08-
9MC7343Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:34:09-
10MC74139Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:34:10-
45MA7533Felcman TomášTT SKP Hradec Králové 00:34:28-
46MA7679Hynek PetrNové Město n. Metují6300:34:29-
47MA77102Polej JiříHronov7100:34:38-
15MB78164Jakoubek ArnoštAC Turnov5200:34:41-
5ZA79153Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:34:59-
48MA8095Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:35:01-
16MB81119Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:35:07-
49MA8214Staněk MartinZŠ Česká Skalice8000:35:15-
17MB83183Frinta PetrNáchod5800:35:16-
50MA84157Kříž VojtěchSNA Náchod 00:35:17-
51MA8522Tůma PavelINS Atelier Náchod6800:35:21-
52MA8610Suchánek JanSK Nové Město n. Metují8400:35:25-
1ZB87113Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:35:28-
53MA8821Petr JiříTEROVA Bez. n. Met.7400:35:37-
54MA89152Kalandra JanNáchod 00:35:41-
3MD9064Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:35:48-
55MA918Skalský MilošTsunami Náchod6700:35:53-
56MA9290Zeman MartinKotva Braník 00:35:55-
4MD93136Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:35:56-
57MA94151Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:57-
58MA95199Kuře PetrHO Náchod7500:36:09-
59MA96196Janás RobertPIM Praha6900:36:20-
60MA97159David PavelJaroměř7200:36:25-
18MB98163Matějka MilanAC Turnov5600:36:26-
61MA99192Šplíchal JanVysokov8200:36:27-
5MD10063Bielčík JindřichLichkov 00:36:27-
19MB10189Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:36:36-
62MA102160David VáclavSmiřice7400:36:43-
11MC103174Domáň LadislavZŠ Komenského Náchod4900:36:44-
63MA10457Kolisko VladimírOddíl Kadet Červený Kostelec 00:36:46-
64MA10528Jílek JanTT SKP Hradec Králové6300:36:47-
12MC1061Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:36:56-
13MC107175Nejman BedřichAC Náchod5000:37:01-
65MA10887Šmíd MichalSokol Olešnice 00:37:14-
66MA109172Valášek JanHronov 00:37:31-
67MA11018Pražák PetrTJ Sokol Malé Poříčí 00:37:38-
20MB11149Tučan ZdeněkMFF Praha 00:37:41-
68MA112185Harazin JanPÚ a jeho přátelé7500:37:42-
14MC113195Ulich PetrHospoda U Petra Studnice 00:37:43-
6MD11427Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:37:55-
69MA115143Truneček OndřejFamily Team Jeseník 00:38:05-
6ZA116114Böhmová EvaLiberec8300:38:06-
7ZA117116Grimová MonikaSK Nové Město nad Metují 00:38:18-
21MB118128Milata PavelLOKO Trutnov6100:38:22-
8ZA11912Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:38:27-
70MA12055Dohnal KarelNové Město nad Metují 00:38:29-
71MA12151Macura MilošSokol Zbečník6700:38:33-
72MA122126Milata TomášSKI TEAM OLFIN CAR - Vella  00:38:34-
73MA123138Kozel MartinTJ Loko Trutnov8900:38:39-
7MD1247Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:38:52-
2ZB12516Vacková HanaSK Hronov5600:38:56-
15MC126101Polej JiříHronov4600:39:08-
22MB12761Grim JosefNové Město nad Metují 00:39:09-
9ZA1286Nývltová RadkaAC Slovan Liberec 00:39:20-
16MC12950Linhart MilošAC Náchod4400:39:24-
74MA130190Havel JanAVZO Bohdašín 00:39:29-
10ZA13120Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:39:30-
17MC13240Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:39:46-
75MA13386Lelek MichalSokol Olešnice 00:39:57-
23MB13459Beneš FrantišekČervený Kostelec5800:39:59-
76MA135144Truneček JaroslavFamily Team Jeseník 00:40:00-
24MB13638Hanuš PavelOrel Červený Kostelec5700:40:02-
77MA13737Světlík JiříOrel Červený Kostelec 00:40:03-
3ZB138150Fruncová JanaAutoslužby EXNER Červený Kostelec6400:40:04-
78MA139158Lubas MartinXXX 00:40:05-
79MA140182Mervart MichalNáchod7000:40:14-
25MB14180Berger KarelSokol Červená Hora5300:40:15-
26MB142156Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:40:32-
27MB143137Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:40:43-
80MA14477Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:41:00-
11ZA145118Semeráková SylvaČervený Kostelec 00:41:03-
81MA14658Šrytr PavelKAP Atelier Jirkov 00:41:04-
18MC147173Týfa VladimírKrálsport 9 Křížů Rtyně v Podkrkonoší4200:41:28-
19MC148149Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:41-
82MA149180Hornych VítModelárna Hronov8800:41:56-
12ZA150124Samková ErikaXXX7700:41:57-
4ZB151122Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:02-
13ZA152142Mrštinová JanaFamily Team Trutnov 00:42:06-
20MC15341Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:42:26-
14ZA154202Grätzová DitaZbečník 00:42:29-
83MA15547Obdržálek MilanJaroměř 00:42:30-
5ZB156140Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:42:57-
15ZA157197Janásová IrenaPIM Praha 00:43:00-
8MD15848Lanta JiříSKI Hronov3400:43:02-
84MA15929Vlach LukášSpartak Police nad Metují8700:43:11-
28MB160170Maršík PavelNáchod7800:43:19-
16ZA161121Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:25-
85MA16297Magnusek MartinSK Smrčina8700:43:30-
29MB16398Magnusek MilanSK Smrčina6100:43:35-
21MC16423Schrötter RadekVAK Náchod 00:43:41-
30MB16552Herzog AntonínSokol Zbečník5500:43:44-
86MA166145Truneček JiříFamily Team Česká Ves 00:44:07-
87MA16782Fidler TomášSK Babí 00:44:17-
88MA16881Mikolášek BohdanBabí 00:44:18-
89MA169191Kopáček MartinVysokov 00:44:34-
9MD17091Rončák JanAK Olomouc3900:44:40-
31MB171112Nasavrcký MilošSokol Olešnice 00:44:52-
10MD17242Kočí JosefTJ Jezbiny3900:44:53-
22MC173200Fišer BohumilMinisterstvo zdravotnictví4300:44:54-
90MA174167Tichý LadislavNáchod 00:44:55-
32MB175125Škrha JiříXXX6100:44:59-
17ZA176178Melicharová JanaSokol Batňovice 00:45:18-
91MA17792Marek JaromírSokol Černčice 00:45:47-
92MA178194Čihák VáclavVelké Poříčí 00:46:24-
23MC17984Lelek VítSokol Olešnice5000:46:42-
93MA18017Vacek DavidČervený Kostelec 00:47:10-
18ZA18113Středová JitkaMaratonstav Úpice8100:47:24-
11MD18278Jirásek RudolfSDH Pavlišov 00:47:27-
6ZB18326Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:48:37-
94MA184103Soukup VáclavXXX7600:49:03-
24MC184141Truneček JaroslavFamily Team Jeseník 00:49:03-
95MA18693Krasek JáchymČernčice 00:49:21-
19ZA187127Milatová MichaelaOlfin Car Vella Trutnov 00:50:06-
20ZA188203Grätzová SimonaVZLV Praha 00:50:15-
96MA18985Lelek VítSokol Olešnice5000:50:51-
21ZA19025Donajová KateřinaNáchod 00:50:53-
97MA19194Mikeš JaroslavSokol Černčice 00:50:55-
7ZB192186Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:51:03-
98MA19324Dörner JaroslavSLOT Náchod 00:52:30-
12MD19474Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:58:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód