Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hronov - Náchod

25.10.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hronov - Náchod
  • datum konání: 25.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Hronově, kam budou závodníci dopraveni z Náchoda autobusy
10:30 hodin

Přihlášky

ELEKTRONICKY do pátku 24.10.2014 do 10 hodin. (bude spuštěna na www.hronovnachod.cz)
V pátek 24. 10. 2014 od 13 - 18 hodin ve sportovní hale Rubeny v Náchodě
V sobotu 25. 10. 2014 na městské radnici v Náchodě od 7:15 - 9:15 hodin (startovné 200,- Kč)
(elektronicky přihlášení závodníci bez zaplaceného startovného se musí opět přihlásit)

Startovné

100,- Kč - předem elektronicky přihlášení závodníci s platbou startovného do 24.10.2014 do 10 hodin
100,- Kč - přihlášení v pátek od 13 - 18 hodin ve sportovní hale Rubeny
200,- Kč - závodníci přihlášení v den závodu 25. 10. 2014
200,- Kč - závodníci přihlášení elektronicky, kteří však neuhradili startovné (nutno nově přihlásit) vystavují se možnosti, že neobdrží tričko od Mizuna!
Závodníci startují na vlastní náklady nebo náklady vysílající organizace.
Startovné se nevrací!

Popis tratě

Délka: 8.850 m
závodu se běží po dobré asfaltové silnici II.tř., menší část (700 m) se běží po kostkách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.hronovnachod.cz

E-mailová adresa

rufer.nachod@tiscali.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1561Tanui JohnTeam Surowski8800:26:39-
2MA2560Kwalia LaunenTeam Surowski9300:26:56-
3MA3201Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:27:35-
4MA4173Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:27:46-
5MA5286Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:28:08-
6MA6727Klesnil OndřejAC TEPO Kladno8700:28:21-
7MA8340Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:28:30-
8MA9346Janata MilanTJ Maratonstav Úpice-Stračov8500:28:32-
9MA10395Šacl JiříTJ Nové Město na Moravě9400:28:38-
10MA12455Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:28:58-
11MA1311Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:29:01-
12MA14279Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:29:02-
13MA16609Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:29:27-
14MA20331Franc PavelROCKTECHNIK TRIATLON8600:30:23-
15MA21589Bárta MartinSK N. Město n.M.9800:30:34-
16MA22270Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:30:35-
17MA24625Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:30:39-
18MA26243Halama PetrPPP Šumperk8300:30:47-
19MA2951Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9500:31:03-
20MA30630Pína OndřejVella Cycling8400:31:05-
21MA31374Rohlík VáclavTřemošnice8000:31:09-
22MA32341Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:31:23-
23MA40584Jirman ŠtěpánSokol Hradec Králové9700:32:13-
24MA41535Šolc VítězslavBKL Machov9100:32:14-
25MA42255Plný DavidBKL Machov9300:32:25-
26MA4392Chudý JonášTriClub Dobruška9000:32:27-
27MA47508Kocourek PavelWIKOV8900:32:41-
28MA5067Mohelsky LukasCoach Ivana8400:32:46-
29MA5210Hrabal JosefPraha8100:32:50-
30MA54333Maršík LukášDobruška8600:32:57-
31MA55317Rücker JakubBonbon Lhota8800:33:00-
32MA61320Bezděk PavelRedpoint - Teplice nad Metují8600:33:19-
33MA63639Jeřábek LukášVella cycling8400:33:22-
34MA65680Cejn MilošNáchod9100:33:32-
35MA66171Kinl KryštofDelfín Náchod9600:33:39-
36MA6766Čtvrtečka OndrejTriatlon Team Loko Trutnov9700:33:43-
37MA688Lichter MichalNové Město nad Metují8900:33:47-
38MA69411Singr MartinSKP Nymburk8700:33:49-
39MA75120Šimák JanHradec Králové8300:34:14-
40MA78397Kovář DavidKC Slavia Praha8500:34:17-
41MA79256Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:34:18-
42MA80681Řada JakubNáchod9200:34:28-
43MA84239Hubka LukášDoldy Spinning Náchod8100:34:36-
44MA86679Zelený MatějBražecký mládenci8900:34:44-
45MA87271Hrůša VojtěchHradec Králové9900:34:45-
46MA88226Štreit MiloslavOstrof sity reprezent9300:34:51-
47MA89472Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:34:53-
48MA90604Kábrt TomášBuřtojedi9000:34:56-
49MA91382Medek MartinBAK SEAL 6 team8500:34:59-
50MA93710Hejda Martin-9100:35:01-
51MA96673Divíšek JakubFlorbal Primátor Náchod9900:35:14-
52MA101595Vojtíšek ŠimonTJ Sokol baskeťáci josefov9900:35:21-
53MA102158Inkognito závodník- 00:35:26-
54MA103240Smutný ŠimonOB Vamberk9300:35:27-
55MA107368Kratochvíl MarekBražecký mládenci8900:35:36-
56MA110674Berák PavelPJ tým8200:35:44-
57MA1111Kubů MartinDubeč8300:35:46-
58MA112188Jirman MartinVáclavice9000:35:48-
59MA113211Vondra TomášTriatlon Team Loko Trutnov9200:35:50-
60MA115676Boháč LadislavVelké Poříčí9200:35:52-
61MA117703Jirka JanAC Náchod8300:35:53-
62MA11859Šedivý Petržádný club9000:35:54-
63MA119708Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:35:59-
64MA120356Moravec PavelTRICLUB DOBRUSKA8000:36:00-
65MA122196Důrek MilanVelký Třebešov9100:36:02-
66MA123155Prokop MatějClovek levyt8600:36:03-
67MA124202Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:36:05-
68MA125516Ansorge MiroslavWIKOV8500:36:06-
69MA129290Simon MartinJaroměř8000:36:13-
70MA134325Werner TomášChildren of Olymp8900:36:20-
71MA143475Máslo JaroslavSokol Olešnice9600:36:35-
72MA144305Huček JakubVella Team8700:36:37-
73MA145193Werner MartinDoldySpinning9300:36:38-
74MA146675Drozd ZbyněkTJ Sokolo Lhota9100:36:39-
75MA148148Chromý MichalHronov8600:36:44-
76MA149613Dedecius FilipNáchod9500:36:45-
77MA150590Herman LukášMoto Herman8400:36:49-
78MA153380Novák FilipRychnov nad Kněžnou0100:36:53-
79MA155572Karban LubošSokol Starkoč8000:36:55-
80MA156578Hofman Kamil-9600:36:59-
81MA158332Beneš RadekČervený Kostelec8500:37:02-
82MA159235Firkušný MartinSmiřice8200:37:03-
83MA165313Slabý JanTVOJE MÁMA9000:37:09-
84MA167413Rohulán VojtěchTJ Slavoj Holešovice8100:37:13-
85MA16890Sviták PetrBAK SEAL 6 Team8700:37:15-
86MA16940Paták OndřejHavlovice9400:37:18-
87MA170162Mašek PetrPrvní odzadu8100:37:19-
88MA173177Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:37:23-
89MA17836Lichter Martin-8600:37:30-
90MA182644Jerman OndřejTJ Sokolo Žďárky9200:37:35-
91MA184666Tomášek MartinAZ VRÁTNO POLICE N. METUJÍ9000:37:36-
92MA185168Růžička ŠtěpánLibochovice8500:37:38-
92MA185592Prokop MichalBK Náchod9600:37:38-
94MA188176Valášek Tomᚎ3 sport8100:37:42-
94MA18832Šourek Martin-9500:37:42-
94MA188719Králíček Vojtěchneregistrován8600:37:42-
97MA194224Hauschke OndřejŠarkán8700:37:52-
98MA195154Kotyza Petržádný club8400:37:54-
99MA196220Valášek PatrikVrchoviny9200:37:57-
99MA196408Štepan Stanislav-8900:37:57-
101MA198621Bašta Zdeněkhronov8100:37:59-
102MA20420Krátký Karel-8900:38:08-
103MA207580Zítko JakubII oddíl Skautů náchod9500:38:12-
104MA208136Beneš PetrHOCK, Č. Kostelec8300:38:13-
105MA209685Prislinger PetrBertíci8400:38:18-
106MA212415Kopecký MichalHorní Rybníky9400:38:26-
107MA216159Holman TomášHSK Benecko0100:38:27-
108MA217463Jirman TomášPraha8700:38:28-
109MA219594Joska VojtěchTrubky Náchod9900:38:31-
110MA220124Packo RobertBroumov9300:38:33-
111MA221523Marek OndřejWIKOV8600:38:35-
112MA22262Žák JanŽ3 sport8800:38:43-
113MA224389Kyral JanKH Trebe8900:38:46-
114MA226555Petr MichalINs atelier Náchod0400:38:48-
115MA22789Kratochvíl JanSK hasičů KHK8700:38:49-
116MA228296Oklepek MartinČervený Kostelec8800:38:50-
117MA229686Prislinger JanNáchod8200:38:52-
117MA229370Křováček ŠtěpánLiga 100 Hradec Králové9300:38:52-
117MA229141Jiráský JakubJirda team9000:38:52-
120MA232209Melega TomášPoprad8700:38:56-
121MA234329Novák PetrHořice9300:38:59-
122MA235542Pokorák MichalDMP8300:39:01-
123MA237446Rak PetrBukovice9600:39:02-
124MA240360Šulc PetrAFK Plhov8800:39:06-
125MA248462Matyáš JosefDelfín Náchod9600:39:20-
125MA248494Coger Martin-9400:39:20-
127MA253473Schrötter MichalSK Babí9300:39:27-
128MA254667Hofman DanielAZ VRÁTNO POLICE N. METUJÍ9400:39:29-
129MA256426Ludvík AdamTVOJE MÁMA9200:39:30-
130MA260275Pytlík MarekMOBJ Ostrava8900:39:36-
130MA260591Hakl ŠtěpánTJ Delfín Náchod9600:39:36-
132MA26417Zaoral VlastimilPřerov9100:39:40-
133MA266358Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:39:45-
134MA272259Pražák OndřejMalé Poříčí0000:39:52-
135MA273645Hrubý JakubTJ Sokolo Žďárky9800:39:53-
135MA273441Langenberger AdamChildren Of Olymp8500:39:53-
137MA275665Dostál JanCowdog8600:39:56-
138MA276485Hejzlar DavidProfesionální klub BABÍ9800:39:57-
139MA277414Ambružová SimonaJilemnice8000:39:59-
140MA280714Litoš Jan-9700:40:03-
140MA280267Holý Miloslav-8900:40:03-
142MA282661Tylš LadislavKimberlyClark8300:40:05-
143MA284268Joneš AdamNové Město nad Metují8700:40:06-
144MA288362Bek DavidSK hasičů KHK8100:40:13-
145MA291361Suchý MartinRunning Golfers / Žižkov8600:40:19-
146MA292528Roško VilémWIKOV8100:40:22-
147MA293169Tylš TomášNáchod9000:40:24-
148MA29428Zmek OndřejPraha8600:40:26-
149MA29774Žák MichalŽ3 sport9100:40:28-
150MA302695Tichý VladimírFIM UHK9300:40:32-
151MA304566Šplíchal JanSokol Starkoč8300:40:36-
152MA30654Fukszi Tomáš-8000:40:37-
153MA308263Hulec JanRychnov nad Kněžnou8100:40:38-
154MA309142Holeček MartinUHK9100:40:39-
155MA310715Kubeček LukášVK ČK8000:40:40-
156MA315330Baťka TomášHradec Králové9300:40:44-
157MA316175Havlíček JiříNáchod8200:40:49-
158MA318133Plojhar VladimírRoudné8500:40:53-
159MA319229Bezstarosti JaroslavOlešnice9100:40:56-
160MA321298Zelený FilipBražecký mládenci9200:41:01-
161MA323352Frýdl OndřejHradec Králové9200:41:03-
162MA325348Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:41:07-
163MA328545Kábrt VojtěchTJ Sokol Olešnice8300:41:12-
164MA329412Hanuš TomášVella cycling9800:41:13-
165MA332151Hoferka AdamOpočno8300:41:17-
165MA332688Weisner RadekBADUNA TEAM8000:41:17-
167MA336470Polášek PavelVysoká nad Labem8000:41:19-
168MA337375Vlach Petrcowdog8600:41:20-
168MA337664Linhart MilošNáchod8100:41:20-
170MA339100Tvrdík MatyášKIGKIG9800:41:22-
171MA341335Koutek Martin-9300:41:24-
172MA3432Matuška MartinOhnišov8000:41:26-
173MA344692Kubeček Antonín-9600:41:30-
174MA34663Silvan Tomᚎ3 sport8300:41:33-
174MA346587Puschmann JindřichŽďár nad Metují9700:41:33-
176MA349647Semerák PavelSokol Červený Kostelec0000:41:35-
177MA351251Cír Filipžádný club8300:41:37-
178MA352500Sychrovský MartinSlatiňany9900:41:42-
179MA35423Čimera JanSK Nové Město nad Metují9000:41:47-
180MA356637Kolisko VladimírSadrokartony - Kolisko8000:41:48-
181MA367574Mach LukášSokol Starkoč9800:42:01-
182MA369503Gult MichalWIKOV8500:42:02-
183MA373336Adámek PetrSK Babí - Náchod9300:42:08-
184MA378504Winter JaroslavWikov8700:42:22-
185MA380491Kábrt MartinJsem Tu Omylem8900:42:27-
186MA385573Vít VojtěchSokol Starkoč9800:42:47-
187MA387230Bárta MartinHronov8000:42:55-
188MA392722Fichtner RudolfTJ Jiskra Adršpach8200:43:02-
189MA399326Vokatý Ondřejneregistrován8800:43:17-
190MA405315Nádhera JiříHradec Králové9300:43:31-
191MA407284Žďárek JiříNové Město nad Metují8800:43:36-
192MA408323Vintera JakubSKPV OOK Náchod8300:43:38-
193MA415299Šeda JakubHradec Králové9300:43:46-
194MA417367Moudrý TomášIP8600:43:47-
195MA419208Kábrt TomášČervený Kostelec8500:43:51-
196MA431490Kubrt Aleš-9200:43:58-
197MA434369Franěk Hugo-8900:44:00-
198MA436241Mucha VladimírLeskovec8200:44:02-
198MA436588Jirásek JakubSuchodol9700:44:02-
200MA44194Mazáč JosefBobteam8500:44:07-
201MA444274Švorc JiříJeštětice8300:44:29-
202MA446334Slezák PavelSIEMENS Praha8300:44:32-
203MA447568Novohradský Lukáš-0100:44:33-
204MA453596Darebník MartinSK Nové Město nad Metují8600:44:39-
205MA460223Zabranský VítZZ TOP8300:44:53-
206MA462105Košťál VáclavHořice9400:44:58-
207MA464402Šanda Jakubwww.webcook.cz8700:45:00-
208MA471122Tvrdík JonášKIGKIG9700:45:08-
209MA472344Mika OndřejCowDog8500:45:09-
210MA473217Šimek MatějHvězda Pardubice0200:45:10-
211MA480510Kovář JanWIKOV8300:45:19-
212MA482129Červeňák Martin-9000:45:20-
213MA49725Mika JindřichDeloitte Czech Republic8900:45:42-
214MA503381Soldán Michal-8900:45:48-
215MA505383Knittel Daniel-9300:45:51-
216MA507474Voborník AlešSK Babí9100:45:54-
217MA527214Novotný PetrNovas Team Dvůr Králové9000:46:58-
218MA537657Valenta Lukáš-8500:47:27-
219MA538388Vašátko RadekTVOJE MÁMA9300:47:31-
220MA539303Basaraba Michal-8200:47:32-
221MA546461Troníček LukášPraha9900:47:55-
222MA548711Vejpustek Miroslav-8200:47:58-
223MA552501Pavel MichalZajezd9000:48:01-
224MA555347Mikšíček PavelNáchod9000:48:13-
225MA558689Podstavec FilipPrťa Sport Hronov9000:48:16-
226MA560520Sláma JanWIKOV8300:48:19-
227MA561694Tichý Petr-9000:48:24-
228MA566638Remeta Tomáš-8700:48:31-
229MA572371Wagner DanielHavlíčkova budovatelská8800:48:53-
229MA572487Dvořák Jan-8500:48:53-
231MA574147Košťál Jakubwww.jakubkostal.cz / Hořice8400:48:56-
232MA578713Lelek Matyáščolek Team Červený Kostelec0300:49:05-
233MA589522Štěpánek Miloš-9200:49:51-
234MA602373Macura LukášCOWDOG8500:50:32-
235MA614519Pinker PetrWIKOV8500:51:09-
236MA61676Chalupský IvoEx-Wikov8100:51:10-
237MA62549Lukáš BořekRychnov nad Kněžnou8000:52:07-
238MA626338Hlavatý DominikJarozvěř8600:52:08-
239MA631318Vávra IvanNáchod8900:52:35-
240MA633265Bartoň PetrSokol8200:52:38-
241MA643735Kaufman Daniel-9000:54:52-
242MA64915Vrátný LukášDobruška9100:56:18-
Muži 35-44 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7424Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:28:26-
2MB11210Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:28:41-
3MB17372Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:29-
4MB18245Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:29:54-
5MB19109Pecina DavidEleven Test Team7400:29:56-
6MB33627Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:31:28-
7MB36392Brychta JiříHavlíčkův Brod7400:31:48-
8MB39631Friede JanTérová Bezděkov nad Metují7700:32:02-
9MB44393Marek JiříBRYMARK team Havlíčkův Brod7600:32:33-
10MB46278Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:32:40-
11MB53138Pomikálek JosefAtletický klub Hořice7500:32:51-
12MB59529Sychrovský MartinWikov7600:33:12-
13MB64527Šupich MartinWIKOV7700:33:31-
14MB70612Šatný RadekCyklo Tony7200:33:50-
15MB73308Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:34:08-
16MB82376Randák AdamVojenské lesy7500:34:33-
17MB83291Vít PavelVella Team7100:34:34-
18MB99557Petr JiříINS Atelier Náchod7400:35:18-
19MB104682Halaj JanNáchod7700:35:30-
20MB108349Hošek PavelStaré Buky7400:35:37-
21MB109605Červený PetrCyklo Tony7900:35:39-
22MB114280Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:35:51-
23MB127632Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:36:09-
24MB128292Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:36:11-
25MB133191Souček VladimírTJ Sokol Lhota, Červený Kostelec7300:36:17-
26MB135541Mašek Jiřístará boleslav7700:36:21-
27MB138739Kollert LukášSDH Velká Ledhuje7700:36:23-
28MB13950Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7000:36:28-
29MB141539Ježek JanJiráskovo gymnázium Náchod7400:36:30-
30MB14277Čížek DušanBAK SEAL 6 Team7100:36:31-
31MB147364Melega JaroslavPoprad7400:36:43-
32MB15147Štrof MichalTenis Úpice7300:36:51-
33MB154101Novák PavelDOBRUŠKA7400:36:54-
34MB160102Novák LubošDobruška7700:37:05-
35MB163260Pražák PetrMalé Poříčí7400:37:07-
36MB164440Sláma JiříNové Město nad Metují7400:37:08-
37MB166531Fiala EnricoLiščí pacička7100:37:10-
38MB174219Habr JiříVella Cycling7300:37:24-
39MB177521Stuchlík MichalWIKOV7400:37:29-
40MB178737Vajsar JiříStvořitel7700:37:30-
41MB187507Růžička AntonínWIKOV7300:37:39-
42MB192514Štencl JosefWIKOV7400:37:46-
43MB201677Dvořák PavelTJ Sokol Nové Město n. Metují7200:38:03-
44MB202623Mervart VáclavTC Dobruška7000:38:05-
45MB20369David VáclavSmiřice7400:38:07-
46MB218517Hainzel TomášWIKOV7600:38:29-
47MB235248Hrdina RadekAť žije Potštejn!7900:39:01-
48MB237111Kubín MartinTrutnov7000:39:02-
49MB239693Horák DavidSokol Staré Město7400:39:05-
50MB242480Dušek RostislavDataLine7100:39:07-
50MB242128Hort DavidBerger Team7500:39:07-
52MB244744Waldecher DušanINS-Atelier Náchod7200:39:08-
53MB247477Macura ŠtěpánJG Náchod7700:39:19-
54MB24879Baťka MichalBAK SEAL 6 Team7900:39:20-
55MB25287Douša VáclavJenštejn7900:39:25-
56MB259547Horák MichalTj Sokol Studnice7500:39:35-
57MB263150Dvořák JiříNáchod7600:39:38-
58MB26772Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:39:46-
59MB269512Gult MartinWIKOV7500:39:49-
59MB269359Kliment Michalžádný club7800:39:49-
61MB300736Kačenka Martin3D Fitness Žamberk7900:40:30-
62MB306515Janovský MiroslavWIKOV7700:40:37-
63MB311616Kostelecký Vladimír-7000:40:41-
64MB314742Novotný VojtěchPardubice7900:40:42-
65MB320525Jikrka MichalWIKOV7600:41:00-
66MB324654Harazin JanBatůžci a Kryšpa7500:41:05-
67MB330614Kocourek RomanLBC N.Město n. Metují7200:41:15-
67MB330185Míl Tomášpro radost7100:41:15-
69MB339546Martinec PavelTj sokol Studnice7600:41:22-
70MB342114Matějíček VladimírVÚ32557200:41:25-
71MB354626Žaluda DavidTrutnov7300:41:47-
72MB360115Janák RobertVideo Office7300:41:54-
73MB361195Krombholz Erik-7100:41:55-
74MB367264Hanuš JiříMakak Runing Team7200:42:01-
75MB373706Krejčiřík RomanTJ Gábinka7400:42:08-
76MB382165Štencl PetrNové Město nad Metují7500:42:30-
77MB38338Smrček PavelDeníčky7300:42:40-
78MB390672Divíšek JiříKatedra zeměpisu Jirás. gymnázium Náchod7400:43:00-
79MB397600Procházka Petr-7300:43:14-
80MB399723Christoph DavidLBC N.Město n. Metují7100:43:17-
81MB403702Sedláček Pavelza tátu7100:43:25-
82MB410409Vojtěch Lukášžádný club7700:43:40-
83MB412518Dubský PetrWIKOV7700:43:41-
84MB418357Novák ZdeněkRychnov nad Kněžnou7100:43:49-
85MB425378Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:43:55-
86MB427543Zítko ErichZ Kopec Dokopec7000:43:56-
87MB429179Vondra JosefSDH Stolín7100:43:57-
87MB42927Seifert JaroslavOZO-splav,Sport Hotárek7000:43:57-
89MB435530Havlík PetrLiščí pacička7100:44:01-
90MB445276Vostoupal RichardJeštětice7800:44:30-
91MB449569Novohrodský David-7200:44:35-
91MB449429Hejna LeošBěžci z nudy7400:44:35-
93MB460113Zabranský AlešZZ TOP7800:44:53-
94MB476628Havel JanBohdašín7400:45:15-
95MB4826Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:45:20-
96MB493192Králík PetrBAK SEAL 6 Team7700:45:36-
97MB497721Vichr JiříTJ Jiskra Adršpach7400:45:42-
98MB50134Cvrkal MartinVictus.cz7700:45:47-
99MB511509Hlávka AlešWIKOV7500:46:05-
100MB515166Votoček Pavel-7800:46:10-
101MB51760Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:46:11-
102MB521577Zelman MilanSokol Starkoč7000:46:30-
103MB548707Malý JiříBK Čestice7200:47:58-
104MB561294Flégr RomanŽacléř7900:48:24-
105MB56480Hoferka DusanBAK SEAL 6 Team7700:48:29-
106MB599125Tvrdík MichalKIGKIG7000:50:19-
107MB630146Vosáhlo PavelJaroměř7200:52:33-
Muži 45-54 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC23471Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:37-
2MC25152Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:30:44-
3MC35277Koravský RomanEleven Test Team6900:31:45-
4MC37324Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:31:54-
5MC5164Čtvrtečka PavelTriatlon Team Loko Trutnov6800:32:47-
6MC5714Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:07-
7MC58405Louda PetrAC Česká Lípa6400:33:09-
8MC62513Mazač JaroslavWIKOV6800:33:21-
9MC71215Vaněk PavelPraha6400:33:51-
10MC81343Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:34:31-
11MC94249Nádhera PetrHradec Králové6700:35:03-
12MC95717Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:35:07-
13MC9645Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:35:14-
14MC98571Vanta JosefSK Hronov6200:35:17-
15MC106184Kozlík RadekKoďa tým Brno6700:35:32-
16MC115697Vlasák OttoKřesetice6200:35:52-
17MC132342Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:36:16-
18MC135365Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:36:21-
19MC137712Prokop Ondřejčau6200:36:22-
20MC140135Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:36:29-
21MC15273Skalský MilošAC Náchod6700:36:52-
22MC16086Týč LubomírDlouhý Most6100:37:05-
23MC170242Litoš JiříPavlišov6900:37:19-
24MC174704Zelený LuděkAC Náchod6100:37:24-
25MC176384Koutník LumírVrchlabí6700:37:26-
26MC180691Lanta StanislavVelké Poříčí6300:37:32-
27MC181696Tichý PetrSK PROXION Náchod6400:37:34-
28MC182633Hahn JiříSlovan Roztoky6800:37:35-
29MC205653Ellch JiříAPACHE LOKO Trutnov6400:38:09-
30MC206106Brož JanAC RtyNam6800:38:10-
31MC212448Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:26-
32MC225641Rek StanislavAMMANN6400:38:47-
33MC233684Štefek Jan-6200:38:58-
34MC258213Černý AlešTC Dobruška6400:39:34-
35MC26522Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:39:42-
36MC269538Cafourek VladislavKramolna6800:39:49-
37MC277511Werner OldřichWIKOV6400:39:59-
37MC277337Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:39:59-
39MC282548Košvanec ZdeněkJGN Katedra geografie6000:40:05-
40MC28924Čimera Michalfree6800:40:14-
41MC298629Sadílek JanMachov6700:40:29-
42MC300403Linhart MilanLongobucco6400:40:30-
43MC303400Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:40:33-
44MC311581Rudolf VratislavSokol Lhota - Červený Kostelec6300:40:41-
45MC321289Hauschke Frantisekhasici velka ledhuje6100:41:01-
46MC327170Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:41:08-
47MC349399Míl JiříHradec Králové6600:41:35-
48MC379339Králík MichalHradec Králové6200:42:25-
49MC381458Adam JiriTenis Upice6800:42:29-
50MC390743Falta MichalLEVEL, s.r.o.6800:43:00-
51MC393417Gut RobertPoděbrady6100:43:04-
52MC39518Dušánek MiroslavSK Podfara Nový Hrádek - HK Netřesk6300:43:11-
53MC402619Magnusek MilanSK Smrčina6100:43:22-
54MC41583Kácovský JiříBAK SEAL 6 Team6700:43:46-
55MC427698Bulíř RadekVamberecká voda6300:43:56-
56MC453272Frýdl MiroslavHradec Králové6400:44:39-
57MC4599Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:44:51-
58MC46644Janda PetrMenX Krucemburk6700:45:02-
58MC466112Plšek Pavel-6500:45:02-
60MC470745Jelen PetrHronov6700:45:07-
61MC475281Fejfar AlešVrchlabí6900:45:13-
62MC479636Král ZdeněkNáchod6800:45:18-
63MC482164Krčil BřetislavHasiči Velká Jesenice6100:45:20-
64MC488453Prokop PavelBK Náchod6600:45:25-
65MC496598Poláček JanNáchod6800:45:41-
66MC499430Darebník Vladimíržádný club6000:45:44-
67MC50135Cvrkal PavelVictus.cz6000:45:47-
68MC518586Pešek MartinMK Náchod6700:46:18-
69MC527140Cinková JitkaAC Pardubice6800:46:58-
70MC570729Burdych VítězslavKramolna6400:48:47-
71MC571482Kašpar PavelLBC N.Město n. Metují6000:48:51-
72MC575671Krátký JosefHvězda Pardubice6500:49:00-
73MC576643Antl JanFERONA HK6300:49:01-
74MC605157Dvořáček VáclavEnergy Team6900:50:44-
75MC624603Kábrt ZdeněkMěsto Rtyně v Podkrkonoší6100:51:56-
76MC639678Jurák Pavel-6500:53:34-
Muži 55-64 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27312Smrčka MilošBK Říčany5400:30:52-
2MD34190Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:41-
3MD48206Siegel JosefAC Choceň5800:32:45-
4MD72236Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:59-
5MD100534Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:19-
6MD130701Doležal LubošCyklotony5400:36:14-
7MD193252Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:37:48-
8MD198183Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:37:59-
9MD200203Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:38:01-
10MD240481Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:06-
11MD267419Prchal PavelCyklosport Kern Praha5900:39:46-
12MD325738Krajč ZdeněkTrutnov5400:41:07-
13MD335116Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:41:18-
14MD359139Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:41:52-
15MD363599Kolátor VladimírČeská Skalice5700:41:56-
16MD366328Rücker OldřichBonbon Lhota5500:41:59-
17MD404386Kolorenč PavelAtelier Přípeř Team Děčín5100:43:29-
18MD41396Skulina LadislavSokol Mezilesí5600:43:42-
19MD41441Novák JosefNOVAKART5800:43:43-
20MD423699Eppert RomanCanis-team5900:43:54-
21MD452617Šebela JiříBlansko5800:44:38-
22MD45619Voborník PavelAC Srima5300:44:44-
23MD469161Stránský MiroslavPardubice5000:45:04-
24MD491310Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:45:30-
25MD510536Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:46:03-
26MD522579Ulich PetrSokol Starkoč5100:46:49-
27MD56493Jílek PavelBobteam Třebíč5600:48:29-
28MD581720Kuřík JiříOrel Studenec5000:49:23-
29MD601460Troníček JiříPraha5800:50:27-
30MD607103Košťál KarelHořice5500:50:53-
31MD61175Gloser JiříPolice nad Metují5600:50:59-
32MD622716Kašše MiroslavHO Ústí n. Orlicí5400:51:34-
Muži 75 let a starší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF480156Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:19-
2MF492611Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:33-
3MF554160Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:48:10-
4MF636227Culka VáclavNové Město nad Metují3500:53:15-
5MF665554Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:20:40-
6MF666570Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:22:12-
Muži 65-74 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME120620Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:36:00-
2ME19130Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:37:44-
3ME256288Domáň LadislavNáchod4900:39:30-
4ME363705Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:56-
5ME396585Marek FrantišekSK Hronov4100:43:13-
6ME406327Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:43:32-
7ME482533Pohl FrantišekKamaradi4900:45:20-
8ME5323Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:11-
9ME536387Tučný JanMK Pardubice4700:47:22-
10ME588257Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4200:49:46-
11ME658232Kašpar MilošMarathonium Pardubice4400:58:57-
12ME659499Sychrovský JaromírSlatiňany4400:59:04-
13ME668662Linhart MilošNáchod4401:25:31-
Ženy 34 let a mladší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15442Vrabcová Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:29:05-
2ZA38558Kosgei EverlineTeam Surowski8500:31:56-
3ZA48396Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:32:45-
4ZA56198Drábková MichaelaUSK Praha9200:33:04-
5ZA125687Fridrichová LenkaINS - Náchod9400:36:06-
6ZA157207Přibylová KláraPiwee Club8800:37:01-
7ZA16295Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:37:06-
8ZA172197Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:37:20-
9ZA21239Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:38:26-
10ZA222583Marková VeronikaAC Pardubice9800:38:43-
11ZA245316Maršíková KateřinaDobruška8900:39:14-
12ZA251295Jirásková MartinaSK Hvězda Pardubice9800:39:23-
13ZA260121Šimáková KláraHradec Králové8300:39:36-
14ZA284353Sokolová LibušeNové Město nad Metují8800:40:06-
15ZA286582Ungerová LenkaTC Dobruška8900:40:10-
16ZA287607Žibřidová Kateřina-9400:40:12-
17ZA29058Volhejnová Ivana-8400:40:16-
18ZA294648Ženožičková VěraHronov8200:40:26-
18ZA294199Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:40:26-
20ZA304659Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:40:36-
21ZA353244Tobolková Dominika-9200:41:43-
22ZA356385Füllsacková AlenaSvoboda nad Úpou9800:41:48-
23ZA35897Rýdlová Denisawww8200:41:51-
24ZA363650Sergejko AnnaJGN9700:41:56-
25ZA370225Mikšovská TerezaGP Kolín8300:42:04-
26ZA375377Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:42:13-
26ZA375410Hanušová TerezaSK Nové Město nad Metují9600:42:13-
28ZA377608Hanušová NatálieHvězda Pardubice0000:42:15-
29ZA38921Raková Pavlína-8900:42:57-
30ZA410345Králíčková MichaelaOpočno8800:43:40-
31ZA421624Krůlová SáraSKP hvězda Pardubice0000:43:52-
32ZA423194Machová Alžbětažádný club9200:43:54-
33ZA431406Týčová Michala-8600:43:58-
34ZA436556Petrová Adélains atelier Náchod0000:44:02-
34ZA436261Balcarová DanaBěžci z nudy8000:44:02-
36ZA443416Jirásková Ludmilažádný club9000:44:28-
37ZA451700Bamková AdélaSama sebe0300:44:36-
38ZA455683Justová Alena-9700:44:40-
39ZA456228Tylšová PavlínaBáječné ženy v běhu8000:44:44-
40ZA466130Dočekalová Klára-9200:45:02-
41ZA488593Prokopová KláraBK Náchod9400:45:25-
42ZA490108Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:45:27-
43ZA493635Vítová MarkétaTJ Sokol Lhota - Červený Kostelec8200:45:36-
44ZA495649Kovářová MagdalénaJGN9700:45:40-
45ZA500222Gultová AdélaZŠ Velké Poříčí8200:45:46-
46ZA509634Lokvencová Dominika-8300:45:59-
47ZA511484Horáčková JanaOrel Studenec8500:46:05-
47ZA511238Šnajdrová BarboraNáchod9000:46:05-
49ZA514269Jančíková RomanaAtletický klub Hořice9700:46:07-
50ZA519118Ringelová Johana-9100:46:28-
50ZA519119Tomšíková HelenaHradec Králové8500:46:28-
52ZA523602Vránová AlenaSokol Burdych8100:46:52-
52ZA523640Adamová MarkétaPolice nad Metují8800:46:52-
54ZA525307Kramlová LucieDelfín Náchod9900:46:56-
55ZA527483Umlaufová EmaDelfín Náchod9700:46:58-
56ZA540246Králíčková MartinaNáchod8300:47:33-
57ZA543428Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:47:43-
58ZA54470Vopelková DominikaBÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU9300:47:44-
59ZA545728Klesnilová MartinaAC TEPO Kladno9000:47:47-
60ZA550502Kuťáková Martina-9300:48:00-
61ZA553450Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:48:06-
62ZA555660Richterová Monika-8400:48:13-
63ZA557363Stehnová MichaelaTK Takt Náchod9700:48:14-
64ZA559293Hanušová KamilaLhota pod Hořičkami8300:48:17-
65ZA563740Sedláčková Pavlína-8600:48:27-
66ZA567304Schumová Veronika-8400:48:35-
67ZA568131Gerhartová Jana-8600:48:37-
68ZA577741Bezděková Hana-9800:49:02-
69ZA580149Zimová EvaHronov8500:49:14-
70ZA582658Francová Monika-8600:49:25-
71ZA58356Vávrová Daniela-8900:49:29-
72ZA589524Podstavcová AnetaTJ Sokol Zbečník9500:49:51-
73ZA592492Strasilova Marketabezci z nudy8700:50:00-
73ZA592144Klimešová SimonaBŽB/Hradec Králové8200:50:00-
75ZA596549Kratěnová DianaBěžci z nudy8800:50:08-
76ZA604606Žibřidová Alena-9900:50:42-
77ZA606287Havelková Petra-9300:50:46-
78ZA608394Vondráčková EliškaOlešnice - Česká Čermná9000:50:56-
78ZA608449Králíčková LucieHasiči Kramolna NTC9600:50:56-
80ZA610642Antlová PetraČUS BRNO8700:50:57-
81ZA61368Hepnarová Lucie=)8700:51:04-
82ZA616404Vlčková HanaBěžci z nudy8400:51:10-
83ZA618733Hlaváčková RadkaGymnázium SOŠ Jaroměř8900:51:17-
84ZA62129Zárubová MagdalénaNáchod8900:51:27-
85ZA623407Suchomelová VeronikaTVOJE MÁMA9200:51:45-
86ZA627355Isajev Michaela-8000:52:28-
86ZA627350Šormová Ivaopočno8500:52:28-
88ZA629110Prokopová Šárka-8800:52:32-
89ZA63553Vacková Martina-9600:53:14-
90ZA640576Ruferová PatricieSokol Starkoč9800:53:47-
91ZA642366Vávrová EditaIP8600:54:41-
92ZA64498Chladová Martina-9200:55:01-
93ZA645567Sedlářová Lenka-8000:55:09-
94ZA646668Klemmová Nikola-8300:55:28-
95ZA650718Černá Jana-9600:56:19-
96ZA651622Zikmundová AnnaNáchod9300:56:21-
96ZA65131Zikmundová LenkaJG Náchod9700:56:21-
98ZA653444Vernerová Lucie-8400:56:38-
98ZA653445Donátová Monika-8100:56:38-
100ZA65571Středová Evažádný club9100:56:46-
101ZA656731Erbenová JanaNáchod8500:56:56-
102ZA660652Vaňková ZuzanaTJ HO Slavoj Teplice n. Metují9600:59:42-
103ZA661730Erbenová Markéta-8900:59:56-
Ženy 35-44 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB28297Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:30:57-
2ZB45610Maly Markéta-7900:32:36-
3ZB60189Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:33:14-
4ZB73505Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:34:08-
5ZB76283Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:34:15-
6ZB77655Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:16-
7ZB85186Fořtová Ivetaeleventestteam7200:34:39-
8ZB91390Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:34:59-
9ZB21052Třísková KatarínaPraha 67100:38:20-
10ZB212690Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:38:26-
11ZB254451Hanzlová MarkétaHasiči Kramolna NTC7300:39:29-
12ZB298237Nováková MarcelaJilemnické nebe7900:40:29-
13ZB31157Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:40:41-
14ZB316178Moravcová DanaSK Bezděkov7400:40:49-
15ZB345309Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:41:31-
16ZB348218Valášková BohumilaČeská Skalice7500:41:34-
17ZB370306Kramlová KateřinaDelfin Náchod7500:42:04-
17ZB370537Marethová AlenaČeská Skalice7200:42:04-
19ZB38312Myslivcová DenisaDeníčky7700:42:40-
20ZB386646Mudrochová SylvaSokol Lhota Červený Kostelec7400:42:48-
21ZB388532Sychrovská Pavlínasokol nový Hrádek7600:42:56-
22ZB408321Strnádková JanaDolní Kalná7100:43:38-
23ZB419540Pulpánová Petranáchod7600:43:51-
24ZB421724Finková Terezaneregistrována7600:43:52-
25ZB42578Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7200:43:55-
26ZB440651Svozilová LenkaTJ HO Slavoj Teplice n. Metují7000:44:05-
27ZB442212Košťálová OlgaHořice7700:44:18-
28ZB462391Horáčková Luciežádný club7200:44:58-
29ZB465669Zasslová Pavla-7900:45:01-
30ZB474234Malá DagmarNáchod7300:45:12-
31ZB487464Jitka ČmelíkováRádlo7400:45:23-
32ZB504506Havlíková Bělawikov7400:45:49-
33ZB50682Roflíková MarcelaLongrun.cz7100:45:52-
34ZB515725Kosinková Jarmila-7400:46:10-
35ZB525216Šrůtková RadkaTJ Sokol Nový Hrádek7600:46:56-
36ZB53081Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7100:46:59-
37ZB531552Balcarová Marcela-7200:47:03-
38ZB533153Vosáhlová JanaJaroměř7600:47:14-
39ZB534551Kostyšinová Eva-7700:47:17-
40ZB535127Hortová MichaelaBerger Team7500:47:19-
41ZB541663Sadílková ZuzanaNáchod7500:47:35-
42ZB542431Hejnová KateřinaBěžci z nudy7900:47:36-
43ZB547553Strandová Petra-7600:47:57-
44ZB57988Prouzová ŠárkaJenštejn7900:49:10-
45ZB584123Janáková MarieVideo Office7600:49:33-
46ZB58643Jandová LídaMenX Krucemburk7000:49:38-
47ZB594615Marhkova Pavlina-7300:50:02-
48ZB595137Pomikálková MagdalénaAtletický klub Hořice7800:50:04-
49ZB597544Boučková GabrielaNáchod7500:50:11-
50ZB600204Švejdová JitkaSKK Kladno7400:50:25-
51ZB612526Nývltová RenataWIKOV7100:51:01-
52ZB614454Prouzová LenkaBěžci z nudy7900:51:09-
53ZB634187Bouchnerová AlenaČeská Lípa7400:53:02-
54ZB637285Pavolková Andreažádný club7600:53:18-
55ZB664495Čechová Kristína-7801:02:19-
Ženy 45-54 let (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC104314Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:30-
2ZC131670Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:36:15-
3ZC211117Mališová KarlaPraha6000:38:22-
4ZC246418Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:17-
5ZC332618Suchánková ZdeňkaČeská Skalice6300:41:17-
6ZC361597Hauschová DagmarSpartak Police6500:41:55-
7ZC398254Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:43:16-
8ZC43365Jirásková EvaLanškroun6400:43:59-
9ZC447311Benešová JolanaRedpoint Team6900:44:33-
10ZC458107Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:44:45-
11ZC47748Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:45:16-
12ZC486182Jenková AlenaPolice nad Metují6900:45:21-
13ZC508205Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:45:55-
14ZC569550Matysková AndreaNáchod6800:48:43-
15ZC58542Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:49:35-
16ZC59137Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:49:57-
17ZC6190Hlaváčková IvanaHronov6400:51:18-
18ZC638726Vítová Jana-6200:53:30-
19ZC647233Kašparová EvaMarathonium Pardubice6000:55:45-
20ZC648354Klinderová Monikažádný club6400:56:13-
21ZC657273Frýdlová JanaHradec Králové6800:58:19-
22ZC662250Nádherová HanaHradec Králové6801:00:46-
23ZC66346Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:01:14-
Ženy 55 let a starší (trať 8,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD394398Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:43:09-
2ZD401575Vacková HanaSokol Starkoč5600:43:21-
3ZD477319Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:45:16-
4ZD550301Skalická VlastaPraha5100:48:00-
5ZD587104Košťálová IvankaHořice5600:49:43-
6ZD598300Ročňáková MiloslavaM Tým Zvole4500:50:18-
7ZD603601Burdychová NaďaSokol Burdych5500:50:40-
8ZD62033Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:22-
9ZD631266Hovorková MilenaTJ Petřiny - Praha4400:52:35-
10ZD641709Cupalová EvaSokol Bučovice4700:54:05-
11ZD667656Špetlová Jaroslava-5501:23:06-
Trať 8,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1561Tanui JohnTeam Surowski8800:26:39-
2MA2560Kwalia LaunenTeam Surowski9300:26:56-
3MA3201Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:27:35-
4MA4173Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:27:46-
5MA5286Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:28:08-
6MA6727Klesnil OndřejAC TEPO Kladno8700:28:21-
1MB7424Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:28:26-
7MA8340Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:28:30-
8MA9346Janata MilanTJ Maratonstav Úpice-Stračov8500:28:32-
9MA10395Šacl JiříTJ Nové Město na Moravě9400:28:38-
2MB11210Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:28:41-
10MA12455Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav9600:28:58-
11MA1311Kozlík LukášA.C. Sparta Praha8900:29:01-
12MA14279Honců MiloslavSK Nové Město nad Metují9400:29:02-
1ZA15442Vrabcová Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:29:05-
13MA16609Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:29:27-
3MB17372Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:29-
4MB18245Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:29:54-
5MB19109Pecina DavidEleven Test Team7400:29:56-
14MA20331Franc PavelROCKTECHNIK TRIATLON8600:30:23-
15MA21589Bárta MartinSK N. Město n.M.9800:30:34-
16MA22270Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:30:35-
1MC23471Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:37-
17MA24625Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:30:39-
2MC25152Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:30:44-
18MA26243Halama PetrPPP Šumperk8300:30:47-
1MD27312Smrčka MilošBK Říčany5400:30:52-
1ZB28297Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:30:57-
19MA2951Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek9500:31:03-
20MA30630Pína OndřejVella Cycling8400:31:05-
21MA31374Rohlík VáclavTřemošnice8000:31:09-
22MA32341Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:31:23-
6MB33627Rücker PavelBonbon BKL Machov7600:31:28-
2MD34190Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:31:41-
3MC35277Koravský RomanEleven Test Team6900:31:45-
7MB36392Brychta JiříHavlíčkův Brod7400:31:48-
4MC37324Jakoubek RomanČLA Trutnov6700:31:54-
2ZA38558Kosgei EverlineTeam Surowski8500:31:56-
8MB39631Friede JanTérová Bezděkov nad Metují7700:32:02-
23MA40584Jirman ŠtěpánSokol Hradec Králové9700:32:13-
24MA41535Šolc VítězslavBKL Machov9100:32:14-
25MA42255Plný DavidBKL Machov9300:32:25-
26MA4392Chudý JonášTriClub Dobruška9000:32:27-
9MB44393Marek JiříBRYMARK team Havlíčkův Brod7600:32:33-
2ZB45610Maly Markéta-7900:32:36-
10MB46278Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:32:40-
27MA47508Kocourek PavelWIKOV8900:32:41-
3MD48206Siegel JosefAC Choceň5800:32:45-
3ZA48396Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě9000:32:45-
28MA5067Mohelsky LukasCoach Ivana8400:32:46-
5MC5164Čtvrtečka PavelTriatlon Team Loko Trutnov6800:32:47-
29MA5210Hrabal JosefPraha8100:32:50-
11MB53138Pomikálek JosefAtletický klub Hořice7500:32:51-
30MA54333Maršík LukášDobruška8600:32:57-
31MA55317Rücker JakubBonbon Lhota8800:33:00-
4ZA56198Drábková MichaelaUSK Praha9200:33:04-
6MC5714Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:07-
7MC58405Louda PetrAC Česká Lípa6400:33:09-
12MB59529Sychrovský MartinWikov7600:33:12-
3ZB60189Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:33:14-
32MA61320Bezděk PavelRedpoint - Teplice nad Metují8600:33:19-
8MC62513Mazač JaroslavWIKOV6800:33:21-
33MA63639Jeřábek LukášVella cycling8400:33:22-
13MB64527Šupich MartinWIKOV7700:33:31-
34MA65680Cejn MilošNáchod9100:33:32-
35MA66171Kinl KryštofDelfín Náchod9600:33:39-
36MA6766Čtvrtečka OndrejTriatlon Team Loko Trutnov9700:33:43-
37MA688Lichter MichalNové Město nad Metují8900:33:47-
38MA69411Singr MartinSKP Nymburk8700:33:49-
14MB70612Šatný RadekCyklo Tony7200:33:50-
9MC71215Vaněk PavelPraha6400:33:51-
4MD72236Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:33:59-
4ZB73505Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:34:08-
15MB73308Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:34:08-
39MA75120Šimák JanHradec Králové8300:34:14-
5ZB76283Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:34:15-
6ZB77655Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:16-
40MA78397Kovář DavidKC Slavia Praha8500:34:17-
41MA79256Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:34:18-
42MA80681Řada JakubNáchod9200:34:28-
10MC81343Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:34:31-
16MB82376Randák AdamVojenské lesy7500:34:33-
17MB83291Vít PavelVella Team7100:34:34-
43MA84239Hubka LukášDoldy Spinning Náchod8100:34:36-
7ZB85186Fořtová Ivetaeleventestteam7200:34:39-
44MA86679Zelený MatějBražecký mládenci8900:34:44-
45MA87271Hrůša VojtěchHradec Králové9900:34:45-
46MA88226Štreit MiloslavOstrof sity reprezent9300:34:51-
47MA89472Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:34:53-
48MA90604Kábrt TomášBuřtojedi9000:34:56-
49MA91382Medek MartinBAK SEAL 6 team8500:34:59-
8ZB91390Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:34:59-
50MA93710Hejda Martin-9100:35:01-
11MC94249Nádhera PetrHradec Králové6700:35:03-
12MC95717Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:35:07-
13MC9645Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:35:14-
51MA96673Divíšek JakubFlorbal Primátor Náchod9900:35:14-
14MC98571Vanta JosefSK Hronov6200:35:17-
18MB99557Petr JiříINS Atelier Náchod7400:35:18-
5MD100534Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:19-
52MA101595Vojtíšek ŠimonTJ Sokol baskeťáci josefov9900:35:21-
53MA102158Inkognito závodník- 00:35:26-
54MA103240Smutný ŠimonOB Vamberk9300:35:27-
1ZC104314Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:30-
19MB104682Halaj JanNáchod7700:35:30-
15MC106184Kozlík RadekKoďa tým Brno6700:35:32-
55MA107368Kratochvíl MarekBražecký mládenci8900:35:36-
20MB108349Hošek PavelStaré Buky7400:35:37-
21MB109605Červený PetrCyklo Tony7900:35:39-
56MA110674Berák PavelPJ tým8200:35:44-
57MA1111Kubů MartinDubeč8300:35:46-
58MA112188Jirman MartinVáclavice9000:35:48-
59MA113211Vondra TomášTriatlon Team Loko Trutnov9200:35:50-
22MB114280Bret TomášRUN4FUN Hradec Králové7500:35:51-
60MA115676Boháč LadislavVelké Poříčí9200:35:52-
16MC115697Vlasák OttoKřesetice6200:35:52-
61MA117703Jirka JanAC Náchod8300:35:53-
62MA11859Šedivý Petržádný club9000:35:54-
63MA119708Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:35:59-
1ME120620Jirásek MiroslavSDH Pavlišov4700:36:00-
64MA120356Moravec PavelTRICLUB DOBRUSKA8000:36:00-
65MA122196Důrek MilanVelký Třebešov9100:36:02-
66MA123155Prokop MatějClovek levyt8600:36:03-
67MA124202Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:36:05-
5ZA125687Fridrichová LenkaINS - Náchod9400:36:06-
68MA125516Ansorge MiroslavWIKOV8500:36:06-
23MB127632Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7700:36:09-
24MB128292Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:36:11-
69MA129290Simon MartinJaroměř8000:36:13-
6MD130701Doležal LubošCyklotony5400:36:14-
2ZC131670Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:36:15-
17MC132342Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:36:16-
25MB133191Souček VladimírTJ Sokol Lhota, Červený Kostelec7300:36:17-
70MA134325Werner TomášChildren of Olymp8900:36:20-
26MB135541Mašek Jiřístará boleslav7700:36:21-
18MC135365Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:36:21-
19MC137712Prokop Ondřejčau6200:36:22-
27MB138739Kollert LukášSDH Velká Ledhuje7700:36:23-
28MB13950Dušánek RudolfSK Podfara Nový Hrádek7000:36:28-
20MC140135Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:36:29-
29MB141539Ježek JanJiráskovo gymnázium Náchod7400:36:30-
30MB14277Čížek DušanBAK SEAL 6 Team7100:36:31-
71MA143475Máslo JaroslavSokol Olešnice9600:36:35-
72MA144305Huček JakubVella Team8700:36:37-
73MA145193Werner MartinDoldySpinning9300:36:38-
74MA146675Drozd ZbyněkTJ Sokolo Lhota9100:36:39-
31MB147364Melega JaroslavPoprad7400:36:43-
75MA148148Chromý MichalHronov8600:36:44-
76MA149613Dedecius FilipNáchod9500:36:45-
77MA150590Herman LukášMoto Herman8400:36:49-
32MB15147Štrof MichalTenis Úpice7300:36:51-
21MC15273Skalský MilošAC Náchod6700:36:52-
78MA153380Novák FilipRychnov nad Kněžnou0100:36:53-
33MB154101Novák PavelDOBRUŠKA7400:36:54-
79MA155572Karban LubošSokol Starkoč8000:36:55-
80MA156578Hofman Kamil-9600:36:59-
6ZA157207Přibylová KláraPiwee Club8800:37:01-
81MA158332Beneš RadekČervený Kostelec8500:37:02-
82MA159235Firkušný MartinSmiřice8200:37:03-
34MB160102Novák LubošDobruška7700:37:05-
22MC16086Týč LubomírDlouhý Most6100:37:05-
7ZA16295Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:37:06-
35MB163260Pražák PetrMalé Poříčí7400:37:07-
36MB164440Sláma JiříNové Město nad Metují7400:37:08-
83MA165313Slabý JanTVOJE MÁMA9000:37:09-
37MB166531Fiala EnricoLiščí pacička7100:37:10-
84MA167413Rohulán VojtěchTJ Slavoj Holešovice8100:37:13-
85MA16890Sviták PetrBAK SEAL 6 Team8700:37:15-
86MA16940Paták OndřejHavlovice9400:37:18-
23MC170242Litoš JiříPavlišov6900:37:19-
87MA170162Mašek PetrPrvní odzadu8100:37:19-
8ZA172197Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:37:20-
88MA173177Štěpán VáclavBražecký mládenci9000:37:23-
38MB174219Habr JiříVella Cycling7300:37:24-
24MC174704Zelený LuděkAC Náchod6100:37:24-
25MC176384Koutník LumírVrchlabí6700:37:26-
39MB177521Stuchlík MichalWIKOV7400:37:29-
89MA17836Lichter Martin-8600:37:30-
40MB178737Vajsar JiříStvořitel7700:37:30-
26MC180691Lanta StanislavVelké Poříčí6300:37:32-
27MC181696Tichý PetrSK PROXION Náchod6400:37:34-
28MC182633Hahn JiříSlovan Roztoky6800:37:35-
90MA182644Jerman OndřejTJ Sokolo Žďárky9200:37:35-
91MA184666Tomášek MartinAZ VRÁTNO POLICE N. METUJÍ9000:37:36-
92MA185592Prokop MichalBK Náchod9600:37:38-
92MA185168Růžička ŠtěpánLibochovice8500:37:38-
41MB187507Růžička AntonínWIKOV7300:37:39-
94MA188719Králíček Vojtěchneregistrován8600:37:42-
94MA18832Šourek Martin-9500:37:42-
94MA188176Valášek Tomᚎ3 sport8100:37:42-
2ME19130Svoboda VáclavJKM České Budějovice4900:37:44-
42MB192514Štencl JosefWIKOV7400:37:46-
7MD193252Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:37:48-
97MA194224Hauschke OndřejŠarkán8700:37:52-
98MA195154Kotyza Petržádný club8400:37:54-
99MA196408Štepan Stanislav-8900:37:57-
99MA196220Valášek PatrikVrchoviny9200:37:57-
8MD198183Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:37:59-
101MA198621Bašta Zdeněkhronov8100:37:59-
9MD200203Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:38:01-
43MB201677Dvořák PavelTJ Sokol Nové Město n. Metují7200:38:03-
44MB202623Mervart VáclavTC Dobruška7000:38:05-
45MB20369David VáclavSmiřice7400:38:07-
102MA20420Krátký Karel-8900:38:08-
29MC205653Ellch JiříAPACHE LOKO Trutnov6400:38:09-
30MC206106Brož JanAC RtyNam6800:38:10-
103MA207580Zítko JakubII oddíl Skautů náchod9500:38:12-
104MA208136Beneš PetrHOCK, Č. Kostelec8300:38:13-
105MA209685Prislinger PetrBertíci8400:38:18-
9ZB21052Třísková KatarínaPraha 67100:38:20-
3ZC211117Mališová KarlaPraha6000:38:22-
31MC212448Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:38:26-
106MA212415Kopecký MichalHorní Rybníky9400:38:26-
9ZA21239Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:38:26-
10ZB212690Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7200:38:26-
107MA216159Holman TomášHSK Benecko0100:38:27-
108MA217463Jirman TomášPraha8700:38:28-
46MB218517Hainzel TomášWIKOV7600:38:29-
109MA219594Joska VojtěchTrubky Náchod9900:38:31-
110MA220124Packo RobertBroumov9300:38:33-
111MA221523Marek OndřejWIKOV8600:38:35-
10ZA222583Marková VeronikaAC Pardubice9800:38:43-
112MA22262Žák JanŽ3 sport8800:38:43-
113MA224389Kyral JanKH Trebe8900:38:46-
32MC225641Rek StanislavAMMANN6400:38:47-
114MA226555Petr MichalINs atelier Náchod0400:38:48-
115MA22789Kratochvíl JanSK hasičů KHK8700:38:49-
116MA228296Oklepek MartinČervený Kostelec8800:38:50-
117MA229141Jiráský JakubJirda team9000:38:52-
117MA229370Křováček ŠtěpánLiga 100 Hradec Králové9300:38:52-
117MA229686Prislinger JanNáchod8200:38:52-
120MA232209Melega TomášPoprad8700:38:56-
33MC233684Štefek Jan-6200:38:58-
121MA234329Novák PetrHořice9300:38:59-
122MA235542Pokorák MichalDMP8300:39:01-
47MB235248Hrdina RadekAť žije Potštejn!7900:39:01-
123MA237446Rak PetrBukovice9600:39:02-
48MB237111Kubín MartinTrutnov7000:39:02-
49MB239693Horák DavidSokol Staré Město7400:39:05-
10MD240481Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:06-
124MA240360Šulc PetrAFK Plhov8800:39:06-
50MB242480Dušek RostislavDataLine7100:39:07-
50MB242128Hort DavidBerger Team7500:39:07-
52MB244744Waldecher DušanINS-Atelier Náchod7200:39:08-
11ZA245316Maršíková KateřinaDobruška8900:39:14-
4ZC246418Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:39:17-
53MB247477Macura ŠtěpánJG Náchod7700:39:19-
54MB24879Baťka MichalBAK SEAL 6 Team7900:39:20-
125MA248462Matyáš JosefDelfín Náchod9600:39:20-
125MA248494Coger Martin-9400:39:20-
12ZA251295Jirásková MartinaSK Hvězda Pardubice9800:39:23-
55MB25287Douša VáclavJenštejn7900:39:25-
127MA253473Schrötter MichalSK Babí9300:39:27-
128MA254667Hofman DanielAZ VRÁTNO POLICE N. METUJÍ9400:39:29-
11ZB254451Hanzlová MarkétaHasiči Kramolna NTC7300:39:29-
129MA256426Ludvík AdamTVOJE MÁMA9200:39:30-
3ME256288Domáň LadislavNáchod4900:39:30-
34MC258213Černý AlešTC Dobruška6400:39:34-
56MB259547Horák MichalTj Sokol Studnice7500:39:35-
130MA260591Hakl ŠtěpánTJ Delfín Náchod9600:39:36-
13ZA260121Šimáková KláraHradec Králové8300:39:36-
130MA260275Pytlík MarekMOBJ Ostrava8900:39:36-
57MB263150Dvořák JiříNáchod7600:39:38-
132MA26417Zaoral VlastimilPřerov9100:39:40-
35MC26522Miler VáclavSokol Kolín - atletika6200:39:42-
133MA266358Klindera Martinspeedwaylive.eu8800:39:45-
11MD267419Prchal PavelCyklosport Kern Praha5900:39:46-
58MB26772Balcar AdamCB Nové Město nad Metují7800:39:46-
59MB269359Kliment Michalžádný club7800:39:49-
59MB269512Gult MartinWIKOV7500:39:49-
36MC269538Cafourek VladislavKramolna6800:39:49-
134MA272259Pražák OndřejMalé Poříčí0000:39:52-
135MA273441Langenberger AdamChildren Of Olymp8500:39:53-
135MA273645Hrubý JakubTJ Sokolo Žďárky9800:39:53-
137MA275665Dostál JanCowdog8600:39:56-
138MA276485Hejzlar DavidProfesionální klub BABÍ9800:39:57-
139MA277414Ambružová SimonaJilemnice8000:39:59-
37MC277337Kyral ZbyněkKH Třebechovice6000:39:59-
37MC277511Werner OldřichWIKOV6400:39:59-
140MA280714Litoš Jan-9700:40:03-
140MA280267Holý Miloslav-8900:40:03-
142MA282661Tylš LadislavKimberlyClark8300:40:05-
39MC282548Košvanec ZdeněkJGN Katedra geografie6000:40:05-
143MA284268Joneš AdamNové Město nad Metují8700:40:06-
14ZA284353Sokolová LibušeNové Město nad Metují8800:40:06-
15ZA286582Ungerová LenkaTC Dobruška8900:40:10-
16ZA287607Žibřidová Kateřina-9400:40:12-
144MA288362Bek DavidSK hasičů KHK8100:40:13-
40MC28924Čimera Michalfree6800:40:14-
17ZA29058Volhejnová Ivana-8400:40:16-
145MA291361Suchý MartinRunning Golfers / Žižkov8600:40:19-
146MA292528Roško VilémWIKOV8100:40:22-
147MA293169Tylš TomášNáchod9000:40:24-
148MA29428Zmek OndřejPraha8600:40:26-
18ZA294199Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:40:26-
18ZA294648Ženožičková VěraHronov8200:40:26-
149MA29774Žák MichalŽ3 sport9100:40:28-
12ZB298237Nováková MarcelaJilemnické nebe7900:40:29-
41MC298629Sadílek JanMachov6700:40:29-
42MC300403Linhart MilanLongobucco6400:40:30-
61MB300736Kačenka Martin3D Fitness Žamberk7900:40:30-
150MA302695Tichý VladimírFIM UHK9300:40:32-
43MC303400Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:40:33-
151MA304566Šplíchal JanSokol Starkoč8300:40:36-
20ZA304659Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:40:36-
152MA30654Fukszi Tomáš-8000:40:37-
62MB306515Janovský MiroslavWIKOV7700:40:37-
153MA308263Hulec JanRychnov nad Kněžnou8100:40:38-
154MA309142Holeček MartinUHK9100:40:39-
155MA310715Kubeček LukášVK ČK8000:40:40-
63MB311616Kostelecký Vladimír-7000:40:41-
13ZB31157Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:40:41-
44MC311581Rudolf VratislavSokol Lhota - Červený Kostelec6300:40:41-
64MB314742Novotný VojtěchPardubice7900:40:42-
156MA315330Baťka TomášHradec Králové9300:40:44-
14ZB316178Moravcová DanaSK Bezděkov7400:40:49-
157MA316175Havlíček JiříNáchod8200:40:49-
158MA318133Plojhar VladimírRoudné8500:40:53-
159MA319229Bezstarosti JaroslavOlešnice9100:40:56-
65MB320525Jikrka MichalWIKOV7600:41:00-
160MA321298Zelený FilipBražecký mládenci9200:41:01-
45MC321289Hauschke Frantisekhasici velka ledhuje6100:41:01-
161MA323352Frýdl OndřejHradec Králové9200:41:03-
66MB324654Harazin JanBatůžci a Kryšpa7500:41:05-
12MD325738Krajč ZdeněkTrutnov5400:41:07-
162MA325348Linhart LukášSK Nové Město nad Metují8900:41:07-
46MC327170Švácha MartinLibice nad Cidlinou6400:41:08-
163MA328545Kábrt VojtěchTJ Sokol Olešnice8300:41:12-
164MA329412Hanuš TomášVella cycling9800:41:13-
67MB330185Míl Tomášpro radost7100:41:15-
67MB330614Kocourek RomanLBC N.Město n. Metují7200:41:15-
5ZC332618Suchánková ZdeňkaČeská Skalice6300:41:17-
165MA332151Hoferka AdamOpočno8300:41:17-
165MA332688Weisner RadekBADUNA TEAM8000:41:17-
13MD335116Frunc ZdeněkČervený Kostelec5900:41:18-
167MA336470Polášek PavelVysoká nad Labem8000:41:19-
168MA337664Linhart MilošNáchod8100:41:20-
168MA337375Vlach Petrcowdog8600:41:20-
170MA339100Tvrdík MatyášKIGKIG9800:41:22-
69MB339546Martinec PavelTj sokol Studnice7600:41:22-
171MA341335Koutek Martin-9300:41:24-
70MB342114Matějíček VladimírVÚ32557200:41:25-
172MA3432Matuška MartinOhnišov8000:41:26-
173MA344692Kubeček Antonín-9600:41:30-
15ZB345309Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:41:31-
174MA346587Puschmann JindřichŽďár nad Metují9700:41:33-
174MA34663Silvan Tomᚎ3 sport8300:41:33-
16ZB348218Valášková BohumilaČeská Skalice7500:41:34-
176MA349647Semerák PavelSokol Červený Kostelec0000:41:35-
47MC349399Míl JiříHradec Králové6600:41:35-
177MA351251Cír Filipžádný club8300:41:37-
178MA352500Sychrovský MartinSlatiňany9900:41:42-
21ZA353244Tobolková Dominika-9200:41:43-
179MA35423Čimera JanSK Nové Město nad Metují9000:41:47-
71MB354626Žaluda DavidTrutnov7300:41:47-
22ZA356385Füllsacková AlenaSvoboda nad Úpou9800:41:48-
180MA356637Kolisko VladimírSadrokartony - Kolisko8000:41:48-
23ZA35897Rýdlová Denisawww8200:41:51-
14MD359139Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:41:52-
72MB360115Janák RobertVideo Office7300:41:54-
6ZC361597Hauschová DagmarSpartak Police6500:41:55-
73MB361195Krombholz Erik-7100:41:55-
4ME363705Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:56-
24ZA363650Sergejko AnnaJGN9700:41:56-
15MD363599Kolátor VladimírČeská Skalice5700:41:56-
16MD366328Rücker OldřichBonbon Lhota5500:41:59-
181MA367574Mach LukášSokol Starkoč9800:42:01-
74MB367264Hanuš JiříMakak Runing Team7200:42:01-
182MA369503Gult MichalWIKOV8500:42:02-
25ZA370225Mikšovská TerezaGP Kolín8300:42:04-
17ZB370306Kramlová KateřinaDelfin Náchod7500:42:04-
17ZB370537Marethová AlenaČeská Skalice7200:42:04-
183MA373336Adámek PetrSK Babí - Náchod9300:42:08-
75MB373706Krejčiřík RomanTJ Gábinka7400:42:08-
26ZA375410Hanušová TerezaSK Nové Město nad Metují9600:42:13-
26ZA375377Broumová MichaelaSK Nové Město nad Metují9500:42:13-
28ZA377608Hanušová NatálieHvězda Pardubice0000:42:15-
184MA378504Winter JaroslavWikov8700:42:22-
48MC379339Králík MichalHradec Králové6200:42:25-
185MA380491Kábrt MartinJsem Tu Omylem8900:42:27-
49MC381458Adam JiriTenis Upice6800:42:29-
76MB382165Štencl PetrNové Město nad Metují7500:42:30-
77MB38338Smrček PavelDeníčky7300:42:40-
19ZB38312Myslivcová DenisaDeníčky7700:42:40-
186MA385573Vít VojtěchSokol Starkoč9800:42:47-
20ZB386646Mudrochová SylvaSokol Lhota Červený Kostelec7400:42:48-
187MA387230Bárta MartinHronov8000:42:55-
21ZB388532Sychrovská Pavlínasokol nový Hrádek7600:42:56-
29ZA38921Raková Pavlína-8900:42:57-
78MB390672Divíšek JiříKatedra zeměpisu Jirás. gymnázium Náchod7400:43:00-
50MC390743Falta MichalLEVEL, s.r.o.6800:43:00-
188MA392722Fichtner RudolfTJ Jiskra Adršpach8200:43:02-
51MC393417Gut RobertPoděbrady6100:43:04-
1ZD394398Pokorná VěnceslavaAtletika Hostivař4800:43:09-
52MC39518Dušánek MiroslavSK Podfara Nový Hrádek - HK Netřesk6300:43:11-
5ME396585Marek FrantišekSK Hronov4100:43:13-
79MB397600Procházka Petr-7300:43:14-
7ZC398254Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:43:16-
80MB399723Christoph DavidLBC N.Město n. Metují7100:43:17-
189MA399326Vokatý Ondřejneregistrován8800:43:17-
2ZD401575Vacková HanaSokol Starkoč5600:43:21-
53MC402619Magnusek MilanSK Smrčina6100:43:22-
81MB403702Sedláček Pavelza tátu7100:43:25-
17MD404386Kolorenč PavelAtelier Přípeř Team Děčín5100:43:29-
190MA405315Nádhera JiříHradec Králové9300:43:31-
6ME406327Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:43:32-
191MA407284Žďárek JiříNové Město nad Metují8800:43:36-
192MA408323Vintera JakubSKPV OOK Náchod8300:43:38-
22ZB408321Strnádková JanaDolní Kalná7100:43:38-
82MB410409Vojtěch Lukášžádný club7700:43:40-
30ZA410345Králíčková MichaelaOpočno8800:43:40-
83MB412518Dubský PetrWIKOV7700:43:41-
18MD41396Skulina LadislavSokol Mezilesí5600:43:42-
19MD41441Novák JosefNOVAKART5800:43:43-
193MA415299Šeda JakubHradec Králové9300:43:46-
54MC41583Kácovský JiříBAK SEAL 6 Team6700:43:46-
194MA417367Moudrý TomášIP8600:43:47-
84MB418357Novák ZdeněkRychnov nad Kněžnou7100:43:49-
23ZB419540Pulpánová Petranáchod7600:43:51-
195MA419208Kábrt TomášČervený Kostelec8500:43:51-
31ZA421624Krůlová SáraSKP hvězda Pardubice0000:43:52-
24ZB421724Finková Terezaneregistrována7600:43:52-
20MD423699Eppert RomanCanis-team5900:43:54-
32ZA423194Machová Alžbětažádný club9200:43:54-
25ZB42578Šimková DanielaBAK SEAL 6 Team7200:43:55-
85MB425378Kulda JanTJ Sokol Olešnice7300:43:55-
86MB427543Zítko ErichZ Kopec Dokopec7000:43:56-
55MC427698Bulíř RadekVamberecká voda6300:43:56-
87MB429179Vondra JosefSDH Stolín7100:43:57-
87MB42927Seifert JaroslavOZO-splav,Sport Hotárek7000:43:57-
33ZA431406Týčová Michala-8600:43:58-
196MA431490Kubrt Aleš-9200:43:58-
8ZC43365Jirásková EvaLanškroun6400:43:59-
197MA434369Franěk Hugo-8900:44:00-
89MB435530Havlík PetrLiščí pacička7100:44:01-
198MA436588Jirásek JakubSuchodol9700:44:02-
34ZA436556Petrová Adélains atelier Náchod0000:44:02-
198MA436241Mucha VladimírLeskovec8200:44:02-
34ZA436261Balcarová DanaBěžci z nudy8000:44:02-
26ZB440651Svozilová LenkaTJ HO Slavoj Teplice n. Metují7000:44:05-
200MA44194Mazáč JosefBobteam8500:44:07-
27ZB442212Košťálová OlgaHořice7700:44:18-
36ZA443416Jirásková Ludmilažádný club9000:44:28-
201MA444274Švorc JiříJeštětice8300:44:29-
90MB445276Vostoupal RichardJeštětice7800:44:30-
202MA446334Slezák PavelSIEMENS Praha8300:44:32-
9ZC447311Benešová JolanaRedpoint Team6900:44:33-
203MA447568Novohradský Lukáš-0100:44:33-
91MB449569Novohrodský David-7200:44:35-
91MB449429Hejna LeošBěžci z nudy7400:44:35-
37ZA451700Bamková AdélaSama sebe0300:44:36-
21MD452617Šebela JiříBlansko5800:44:38-
56MC453272Frýdl MiroslavHradec Králové6400:44:39-
204MA453596Darebník MartinSK Nové Město nad Metují8600:44:39-
38ZA455683Justová Alena-9700:44:40-
39ZA456228Tylšová PavlínaBáječné ženy v běhu8000:44:44-
22MD45619Voborník PavelAC Srima5300:44:44-
10ZC458107Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:44:45-
57MC4599Holan MartinTJ liga 100 Praha6300:44:51-
93MB460113Zabranský AlešZZ TOP7800:44:53-
205MA460223Zabranský VítZZ TOP8300:44:53-
28ZB462391Horáčková Luciežádný club7200:44:58-
206MA462105Košťál VáclavHořice9400:44:58-
207MA464402Šanda Jakubwww.webcook.cz8700:45:00-
29ZB465669Zasslová Pavla-7900:45:01-
40ZA466130Dočekalová Klára-9200:45:02-
58MC46644Janda PetrMenX Krucemburk6700:45:02-
58MC466112Plšek Pavel-6500:45:02-
23MD469161Stránský MiroslavPardubice5000:45:04-
60MC470745Jelen PetrHronov6700:45:07-
208MA471122Tvrdík JonášKIGKIG9700:45:08-
209MA472344Mika OndřejCowDog8500:45:09-
210MA473217Šimek MatějHvězda Pardubice0200:45:10-
30ZB474234Malá DagmarNáchod7300:45:12-
61MC475281Fejfar AlešVrchlabí6900:45:13-
94MB476628Havel JanBohdašín7400:45:15-
11ZC47748Janouchová JanaBáječné ženy v běhu6300:45:16-
3ZD477319Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:45:16-
62MC479636Král ZdeněkNáchod6800:45:18-
211MA480510Kovář JanWIKOV8300:45:19-
1MF480156Doležal StanislavBK Pardubice3800:45:19-
95MB4826Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:45:20-
63MC482164Krčil BřetislavHasiči Velká Jesenice6100:45:20-
7ME482533Pohl FrantišekKamaradi4900:45:20-
212MA482129Červeňák Martin-9000:45:20-
12ZC486182Jenková AlenaPolice nad Metují6900:45:21-
31ZB487464Jitka ČmelíkováRádlo7400:45:23-
64MC488453Prokop PavelBK Náchod6600:45:25-
41ZA488593Prokopová KláraBK Náchod9400:45:25-
42ZA490108Kasalová MartinaBáječné ženy v běhu8500:45:27-
24MD491310Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:45:30-
2MF492611Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:45:33-
96MB493192Králík PetrBAK SEAL 6 Team7700:45:36-
43ZA493635Vítová MarkétaTJ Sokol Lhota - Červený Kostelec8200:45:36-
44ZA495649Kovářová MagdalénaJGN9700:45:40-
65MC496598Poláček JanNáchod6800:45:41-
213MA49725Mika JindřichDeloitte Czech Republic8900:45:42-
97MB497721Vichr JiříTJ Jiskra Adršpach7400:45:42-
66MC499430Darebník Vladimíržádný club6000:45:44-
45ZA500222Gultová AdélaZŠ Velké Poříčí8200:45:46-
98MB50134Cvrkal MartinVictus.cz7700:45:47-
67MC50135Cvrkal PavelVictus.cz6000:45:47-
214MA503381Soldán Michal-8900:45:48-
32ZB504506Havlíková Bělawikov7400:45:49-
215MA505383Knittel Daniel-9300:45:51-
33ZB50682Roflíková MarcelaLongrun.cz7100:45:52-
216MA507474Voborník AlešSK Babí9100:45:54-
13ZC508205Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:45:55-
46ZA509634Lokvencová Dominika-8300:45:59-
25MD510536Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:46:03-
47ZA511484Horáčková JanaOrel Studenec8500:46:05-
47ZA511238Šnajdrová BarboraNáchod9000:46:05-
99MB511509Hlávka AlešWIKOV7500:46:05-
49ZA514269Jančíková RomanaAtletický klub Hořice9700:46:07-
34ZB515725Kosinková Jarmila-7400:46:10-
100MB515166Votoček Pavel-7800:46:10-
101MB51760Poslt JiříTJ Sokol Jezbiny7900:46:11-
68MC518586Pešek MartinMK Náchod6700:46:18-
50ZA519118Ringelová Johana-9100:46:28-
50ZA519119Tomšíková HelenaHradec Králové8500:46:28-
102MB521577Zelman MilanSokol Starkoč7000:46:30-
26MD522579Ulich PetrSokol Starkoč5100:46:49-
52ZA523640Adamová MarkétaPolice nad Metují8800:46:52-
52ZA523602Vránová AlenaSokol Burdych8100:46:52-
54ZA525307Kramlová LucieDelfín Náchod9900:46:56-
35ZB525216Šrůtková RadkaTJ Sokol Nový Hrádek7600:46:56-
69MC527140Cinková JitkaAC Pardubice6800:46:58-
55ZA527483Umlaufová EmaDelfín Náchod9700:46:58-
217MA527214Novotný PetrNovas Team Dvůr Králové9000:46:58-
36ZB53081Rudolfová JanaBAK SEAL 6 TEAM7100:46:59-
37ZB531552Balcarová Marcela-7200:47:03-
8ME5323Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:11-
38ZB533153Vosáhlová JanaJaroměř7600:47:14-
39ZB534551Kostyšinová Eva-7700:47:17-
40ZB535127Hortová MichaelaBerger Team7500:47:19-
9ME536387Tučný JanMK Pardubice4700:47:22-
218MA537657Valenta Lukáš-8500:47:27-
219MA538388Vašátko RadekTVOJE MÁMA9300:47:31-
220MA539303Basaraba Michal-8200:47:32-
56ZA540246Králíčková MartinaNáchod8300:47:33-
41ZB541663Sadílková ZuzanaNáchod7500:47:35-
42ZB542431Hejnová KateřinaBěžci z nudy7900:47:36-
57ZA543428Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:47:43-
58ZA54470Vopelková DominikaBÁJEČNÉ ŽENY V BĚHU9300:47:44-
59ZA545728Klesnilová MartinaAC TEPO Kladno9000:47:47-
221MA546461Troníček LukášPraha9900:47:55-
43ZB547553Strandová Petra-7600:47:57-
222MA548711Vejpustek Miroslav-8200:47:58-
103MB548707Malý JiříBK Čestice7200:47:58-
60ZA550502Kuťáková Martina-9300:48:00-
4ZD550301Skalická VlastaPraha5100:48:00-
223MA552501Pavel MichalZajezd9000:48:01-
61ZA553450Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:48:06-
3MF554160Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:48:10-
62ZA555660Richterová Monika-8400:48:13-
224MA555347Mikšíček PavelNáchod9000:48:13-
63ZA557363Stehnová MichaelaTK Takt Náchod9700:48:14-
225MA558689Podstavec FilipPrťa Sport Hronov9000:48:16-
64ZA559293Hanušová KamilaLhota pod Hořičkami8300:48:17-
226MA560520Sláma JanWIKOV8300:48:19-
227MA561694Tichý Petr-9000:48:24-
104MB561294Flégr RomanŽacléř7900:48:24-
65ZA563740Sedláčková Pavlína-8600:48:27-
105MB56480Hoferka DusanBAK SEAL 6 Team7700:48:29-
27MD56493Jílek PavelBobteam Třebíč5600:48:29-
228MA566638Remeta Tomáš-8700:48:31-
66ZA567304Schumová Veronika-8400:48:35-
67ZA568131Gerhartová Jana-8600:48:37-
14ZC569550Matysková AndreaNáchod6800:48:43-
70MC570729Burdych VítězslavKramolna6400:48:47-
71MC571482Kašpar PavelLBC N.Město n. Metují6000:48:51-
229MA572371Wagner DanielHavlíčkova budovatelská8800:48:53-
229MA572487Dvořák Jan-8500:48:53-
231MA574147Košťál Jakubwww.jakubkostal.cz / Hořice8400:48:56-
72MC575671Krátký JosefHvězda Pardubice6500:49:00-
73MC576643Antl JanFERONA HK6300:49:01-
68ZA577741Bezděková Hana-9800:49:02-
232MA578713Lelek Matyáščolek Team Červený Kostelec0300:49:05-
44ZB57988Prouzová ŠárkaJenštejn7900:49:10-
69ZA580149Zimová EvaHronov8500:49:14-
28MD581720Kuřík JiříOrel Studenec5000:49:23-
70ZA582658Francová Monika-8600:49:25-
71ZA58356Vávrová Daniela-8900:49:29-
45ZB584123Janáková MarieVideo Office7600:49:33-
15ZC58542Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:49:35-
46ZB58643Jandová LídaMenX Krucemburk7000:49:38-
5ZD587104Košťálová IvankaHořice5600:49:43-
10ME588257Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4200:49:46-
233MA589522Štěpánek Miloš-9200:49:51-
72ZA589524Podstavcová AnetaTJ Sokol Zbečník9500:49:51-
16ZC59137Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:49:57-
73ZA592144Klimešová SimonaBŽB/Hradec Králové8200:50:00-
73ZA592492Strasilova Marketabezci z nudy8700:50:00-
47ZB594615Marhkova Pavlina-7300:50:02-
48ZB595137Pomikálková MagdalénaAtletický klub Hořice7800:50:04-
75ZA596549Kratěnová DianaBěžci z nudy8800:50:08-
49ZB597544Boučková GabrielaNáchod7500:50:11-
6ZD598300Ročňáková MiloslavaM Tým Zvole4500:50:18-
106MB599125Tvrdík MichalKIGKIG7000:50:19-
50ZB600204Švejdová JitkaSKK Kladno7400:50:25-
29MD601460Troníček JiříPraha5800:50:27-
234MA602373Macura LukášCOWDOG8500:50:32-
7ZD603601Burdychová NaďaSokol Burdych5500:50:40-
76ZA604606Žibřidová Alena-9900:50:42-
74MC605157Dvořáček VáclavEnergy Team6900:50:44-
77ZA606287Havelková Petra-9300:50:46-
30MD607103Košťál KarelHořice5500:50:53-
78ZA608449Králíčková LucieHasiči Kramolna NTC9600:50:56-
78ZA608394Vondráčková EliškaOlešnice - Česká Čermná9000:50:56-
80ZA610642Antlová PetraČUS BRNO8700:50:57-
31MD61175Gloser JiříPolice nad Metují5600:50:59-
51ZB612526Nývltová RenataWIKOV7100:51:01-
81ZA61368Hepnarová Lucie=)8700:51:04-
52ZB614454Prouzová LenkaBěžci z nudy7900:51:09-
235MA614519Pinker PetrWIKOV8500:51:09-
236MA61676Chalupský IvoEx-Wikov8100:51:10-
82ZA616404Vlčková HanaBěžci z nudy8400:51:10-
83ZA618733Hlaváčková RadkaGymnázium SOŠ Jaroměř8900:51:17-
17ZC6190Hlaváčková IvanaHronov6400:51:18-
8ZD62033Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:22-
84ZA62129Zárubová MagdalénaNáchod8900:51:27-
32MD622716Kašše MiroslavHO Ústí n. Orlicí5400:51:34-
85ZA623407Suchomelová VeronikaTVOJE MÁMA9200:51:45-
75MC624603Kábrt ZdeněkMěsto Rtyně v Podkrkonoší6100:51:56-
237MA62549Lukáš BořekRychnov nad Kněžnou8000:52:07-
238MA626338Hlavatý DominikJarozvěř8600:52:08-
86ZA627350Šormová Ivaopočno8500:52:28-
86ZA627355Isajev Michaela-8000:52:28-
88ZA629110Prokopová Šárka-8800:52:32-
107MB630146Vosáhlo PavelJaroměř7200:52:33-
239MA631318Vávra IvanNáchod8900:52:35-
9ZD631266Hovorková MilenaTJ Petřiny - Praha4400:52:35-
240MA633265Bartoň PetrSokol8200:52:38-
53ZB634187Bouchnerová AlenaČeská Lípa7400:53:02-
89ZA63553Vacková Martina-9600:53:14-
4MF636227Culka VáclavNové Město nad Metují3500:53:15-
54ZB637285Pavolková Andreažádný club7600:53:18-
18ZC638726Vítová Jana-6200:53:30-
76MC639678Jurák Pavel-6500:53:34-
90ZA640576Ruferová PatricieSokol Starkoč9800:53:47-
10ZD641709Cupalová EvaSokol Bučovice4700:54:05-
91ZA642366Vávrová EditaIP8600:54:41-
241MA643735Kaufman Daniel-9000:54:52-
92ZA64498Chladová Martina-9200:55:01-
93ZA645567Sedlářová Lenka-8000:55:09-
94ZA646668Klemmová Nikola-8300:55:28-
19ZC647233Kašparová EvaMarathonium Pardubice6000:55:45-
20ZC648354Klinderová Monikažádný club6400:56:13-
242MA64915Vrátný LukášDobruška9100:56:18-
95ZA650718Černá Jana-9600:56:19-
96ZA651622Zikmundová AnnaNáchod9300:56:21-
96ZA65131Zikmundová LenkaJG Náchod9700:56:21-
98ZA653444Vernerová Lucie-8400:56:38-
98ZA653445Donátová Monika-8100:56:38-
100ZA65571Středová Evažádný club9100:56:46-
101ZA656731Erbenová JanaNáchod8500:56:56-
21ZC657273Frýdlová JanaHradec Králové6800:58:19-
11ME658232Kašpar MilošMarathonium Pardubice4400:58:57-
12ME659499Sychrovský JaromírSlatiňany4400:59:04-
102ZA660652Vaňková ZuzanaTJ HO Slavoj Teplice n. Metují9600:59:42-
103ZA661730Erbenová Markéta-8900:59:56-
22ZC662250Nádherová HanaHradec Králové6801:00:46-
23ZC66346Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:01:14-
55ZB664495Čechová Kristína-7801:02:19-
5MF665554Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:20:40-
6MF666570Soukup JiříLIGA 100 Hradec Králové2701:22:12-
11ZD667656Špetlová Jaroslava-5501:23:06-
13ME668662Linhart MilošNáchod4401:25:31-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Na 1. místě ŽC Hellerová Hana , se startovním číslem 158, závod vůbec neběžela (i když byla přihlášena). Pořadatelé to na místě vyřešili tak, že v absolutním pořadí ve výsledkové listině u tohoto čísla uvedli "závodník inkognito" , vyhlásili opravené pořadí u kat. ŽC a dál celkovou výsledkovou listinu již neopravili. Podle foto J. Šimůnka za tuto ženu s číslem 158 běžel mladý muž, který z nějakého důvodu neměl potřebu nahlásit pořadatelům změnu jména a hlavně pohlaví. Bohužel je to letos již moje čtvrtá nepříjemná zkušenost, u závodu s takto velkým počtem startujících, kdy v naší ženské veteránské kategorii na přidělené číslo, běží za předem přihlášenou závodnici někdo úplně jiný (většinou mladý muž) a zvítězí. Asi tomu lze těžko zabránit. Jana
jana.mat
to se ti potom vyplatí běžet bez čísla , potažmo ušetříš i na startovném...to zase mně se stát nemůže, škoda , jsem rozený smolař..
turistickybezec
zavodnik s cislem 158 opraven dle aktualni vysledkove listiny na webu zavodu
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód