Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská 10

28.10.2014, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská 10
  • datum konání: 28.10.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Tělocvična na sídlišti U dubu, Týniště nad Orlicí
hlavní závod 10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Povrch: většinou lesni cesty

Ceny pro vítěze

první 3 v kategorii a 28. na obrátce obdrží věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu GIF
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Týnišťská 10

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 37)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:31:57-
2MA3153Janata MilanRun4Fun8500:32:50-
3MA567Gdula LukášHvězda Pardubice9100:33:12-
4MA8174Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:17-
5MA1111Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:28-
6MA1248Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:32-
7MA1797Dušek PatrikSK OMT Pardubice8700:35:27-
8MA18161Rohlík VáclavTřemošnice8000:35:28-
9MA20134Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:48-
10MA2147Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:36:14-
11MA2315Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:36:21-
12MA24222Dušek MartinOB TJ Sokol Žamberk9600:36:37-
13MA25177Hradecký JaromírSkuteč8500:36:40-
14MA26182Rozkoš TomášHradec Králové8400:36:59-
15MA32115Chudý JonášTriclub Dobruška9000:37:30-
16MA3366Gdula TomášHvězda Pardubice9700:37:34-
17MA34178Mrázek JiříChlumec n.C.8500:37:50-
18MA35216Roháček JanXC sport.cz8200:38:00-
19MA3774Krunčík PavelSK Týniště n.O.8500:38:07-
20MA42226Singr MartinSKP Nymburk8700:38:22-
21MA43146Eliaš PetrKancelář starosty Prahy 128500:38:35-
22MA45122Šolc VítězslavBKL Machov9100:38:41-
23MA46154Jeřábek LukášVella Cycling8400:38:42-
24MA47206Šimák JanHradec Králové8300:38:44-
25MA52188Stříhavka JindřichCzech K.T.0000:39:06-
26MA5780Cvejn LukášBorohrádek8200:39:34-
27MA61172Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:39:52-
28MA6420Šreibr JosefLípa n.O.9600:40:18-
29MA65144Svoboda VojtěchModřany8400:40:21-
30MA77217Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:14-
31MA8053Rosůlek JaromírSmidary9400:41:22-
32MA84136Dvořáček PavelTJ Sokol Lupenice9100:41:30-
33MA8634Simon MartinJaroměř8000:41:31-
34MA89145Kalecký Lukᚎďár n.O.8400:41:40-
35MA95167Huček JakubVella Team8700:42:03-
36MA9832Firkušný MartinSmiřice8200:42:17-
37MA101184Pozler JiříHradec Králové8300:42:32-
38MA111116Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:43:11-
39MA112208Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:43:12-
40MA12082Červinka MárioTJ Sokol HK9500:43:48-
41MA12544Sedláček PetrSK Týniště n.O.8200:43:57-
42MA128190Švorc JanHradec Králové9400:44:08-
43MA129195Cita JanHC Bílý Újezd8200:44:10-
44MA133186Slovák JiříHradec králové8500:44:43-
45MA140176Louda JanLiberec8000:45:47-
46MA142227Smrček MartinLedce - Újezdec9600:45:53-
47MA150193Duzbaba VáclavLongboard Hradec Králové9100:46:54-
48MA152143Altof RadekTýniště n.O.9300:47:02-
49MA15463Koutník LukášVrchlabí9200:47:39-
50MA155199Plašil PetrSK Týniště n.O.9900:47:44-
51MA164192Matys VladimírHradec Králové8400:48:48-
52MA165141Voda TomášSK Týniště n.O.9700:48:55-
52MA165147Forejtek JanSK Týniště n.O.9600:48:55-
52MA165140Červinka VáclavTJ Sokol HK9400:48:55-
52MA165142Shrbený MiroslavSK Týniště n.O.9400:48:55-
56MA1715Jakeš OndřejTýniště n.O.9100:49:16-
57MA1776Jakeš VojtěchTýniště n.O.9300:50:34-
58MA185210Vaníček JiříStudené Crew9000:51:41-
59MA18691Macák JiříHradec Králové8400:51:55-
60MA19937Žid LukášSemechnice8800:54:46-
61MA21333Sekyra MichalBěžíme.cz9200:56:56-

Muži 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2164Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:44-
2MB476Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí n.O.7900:33:01-
3MB6203Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:33:50-
4MB7196Losman PetrKerteam7900:33:59-
5MB922Malý JanEleven test team7300:34:21-
6MB10155Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:34:26-
7MB14112Vodehnal JanOMT Pardubice7300:34:47-
8MB1543Erbs DušanAC Pardubice7900:35:01-
9MB22118Vokolek MichalPardubice7200:36:18-
10MB2996Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:11-
11MB31107Suchánek PetrAC Obora Hvězda7200:37:21-
12MB3642Duchoň DavidPraha - Újezd7100:38:03-
13MB4049Stoszek JanVZZS Ostrava7600:38:19-
14MB4164Bilek LubošMandl7900:38:20-
15MB51132Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:39:02-
16MB54168Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:39:22-
17MB55162Bláha KamilPardubice7200:39:24-
18MB56166Vít PavelVella Team7100:39:28-
19MB59194Závodní LukášTýniště n.O.7900:39:44-
20MB63127Czagan JanSDH Dědek7100:40:17-
21MB68212Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec7600:40:29-
22MB70130Bret TomášRunyfun Hradec Králové7500:40:46-
23MB7277Štrof MichalTenis Úpice7300:40:53-
24MB7886Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:41:15-
25MB8421Šreibr JosefLípa n.O.7500:41:30-
26MB8710Fiala MilanMaratonstav Úpice7600:41:32-
27MB90179Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec7300:41:42-
28MB93119Ločárek PavelPardubice7700:41:56-
29MB94102Smrček PavelDeníčky7300:41:58-
30MB9669David VáclavSmiřice7400:42:05-
31MB9975David PavelLoko Nymburk7200:42:27-
32MB101117Němeček PetrPodbřezí7700:42:32-
33MB10314Číhař TomášChvojenec7000:42:37-
34MB1069Hošek PavelStaré Buky7400:42:55-
34MB106157Kliment MichalBorohrádek7800:42:55-
36MB10919Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:43:04-
37MB11226Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:43:12-
38MB121198Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:43:49-
38MB121209Hartman KarelSK Týniště n.O.7200:43:49-
40MB123180Kalousek JanHvězda Pardubice7100:43:51-
40MB123173Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:43:51-
42MB127128Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:06-
43MB13036Novák LubošDobruška7700:44:15-
44MB131121Marhold LubošHorní Jelení7700:44:22-
45MB136221Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:01-
46MB137215Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:45:09-
47MB14340Kačena Martin3D Fitness race team Žamberk7400:45:59-
48MB1441Smeták StanislavVysoké Mýto7800:46:01-
49MB14892Mervart VáclavTJ Dobruška7000:46:24-
50MB149110Palatáš JiříLázně Bohdaneč7600:46:43-
51MB150109Jirásko DušanSK Srch7300:46:54-
52MB162108Jirásko LubomírSK Srch7100:48:19-
53MB184113Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:51:24-
54MB192160Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:53:30-
55MB1953Řehák VítězslavČermná n.O.7700:53:45-
56MB200185Uhlíř MiroslavTýniště n.O.7800:55:04-
57MB204224KvašinskýČernilov7500:55:24-
58MB206197Locker LukášHraštice7400:55:43-
59MB217120Malý JiříBK Čestice7200:57:52-

Muži 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1378Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:34:35-
2MC1656Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:20-
3MC28124Vejběra JanCyklo Pokr HK6600:37:07-
4MC30170Vaněk PetrAC Praha6100:37:20-
5MC3879Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:08-
6MC47105Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:38:44-
7MC50163Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:01-
8MC5371Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:39:14-
9MC62158Mazač JaroslavSK Hronov6800:40:13-
10MC6638Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:40:26-
11MC734Jakeš Josef St.Týniště n.O.6500:40:55-
12MC7454Vanta JosefTriclub Dobruška6200:40:57-
13MC7598Nádhera PetrHradec Králové6700:41:03-
14MC82148Zelený LuděkAC Náchod6100:41:25-
15MC83101Klimeš JiříAC Náchod6100:41:28-
16MC8868Gdula PetrHvězda Pardubice6100:41:36-
17MC10562Koutník LumírVrchlabí6700:42:48-
18MC10858Pergner PetrZámek Dobříš6100:42:59-
19MC11083Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:43:08-
20MC119138Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:43:47-
21MC134189Černý AlešTC Dobruška6400:44:48-
22MC135211Osladil VáclavSokol Velká Jesenice6000:44:59-
23MC153114Horák MichalTýniště n.O.6800:47:12-
24MC16970Moník MilanMT Smiřice6900:49:04-
25MC170202Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:11-
26MC172219Schvovánek MilanKrčský les B6200:49:20-
27MC188191Švorc Jan St.Hradec Králové6300:52:16-
28MC18923Klazar MartinPraha 36600:52:18-
29MC208213Plašil MartinTýniště n.O.6800:55:49-
30MC214156Mentzik JanTZK Kvasiny6700:57:29-
31MC220214Kolos PavelAC Total Zero6501:00:26-

Muži 55-64 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2725Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:06-
2MD6094Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:49-
3MD69123Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:35-
4MD70139Bláha MilanAF Křovice5700:40:46-
5MD7945Doležal LubošCyklo Tony5400:41:21-
6MD8172Sedlák JiříCyklo Kraus Přelouč5800:41:24-
7MD97111Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:09-
8MD104223Chládek JosefOB TJ Sokol Žamberk5900:42:45-
9MD11539Goldbach VáclavTýniště n.O.5000:43:28-
10MD11673Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:29-
11MD118125Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:43:39-
12MD12651Nečas JosefÚpice5800:43:59-
13MD13987Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:30-
14MD156133Zitko JiříKRB Chrudim5400:47:45-
15MD15965Navrátil VlastimilHradec Králové5500:47:56-
16MD1602Zeman VladimírTýniště n.O.5100:48:00-
17MD16384Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:32-
18MD174126Bajer MilanCafe Bauer5500:50:24-
19MD183169Konůpek JaromírChotěboř5700:51:20-
20MD197106Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:53:59-
21MD20113Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:55:12-

Muži 65 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9181Krsek MiroslavM.K. Luková4900:41:50-
2ME9261Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:41:51-
3ME17616Marek FrantišekSK Hronov4100:50:33-
4ME19028Tučný JanMK Pardubice4700:52:26-
5ME19435Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:53:38-
6ME196100Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:53:52-
7ME209183Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:56:06-
8ME210205Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:56:48-
9ME218175Čepelka OldřichHodkovice n.M.4800:58:30-
10ME221104Vorel MilanSlatiňany4001:01:50-
11ME22231Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:59-
12ME22346Karhan MilošSokol Lupenice4101:04:28-
13ME22757Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:43:15-

Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA58171Uvizlová MartinaSK Studenec8600:39:35-
2ZA117152Haramulová LenkaPraha 58700:43:30-
3ZA132207Šimáková KláraHradec Králové8300:44:42-
4ZA141204Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:45:52-
5ZA14595Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:46:04-
6ZA157137Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:47:53-
7ZA18789Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:59-
8ZA191149Koutská PetraJavornice8700:52:34-
9ZA202129Klimešová SimonaBŽB Hradec Králové8200:55:14-
10ZA2127Bartošová VeronikaTýniště n.O.9200:56:52-
11ZA21652Paroboková LucieJeřice8500:57:43-
12ZA219165Pelouchová VladimíraSK Chotěboř8101:00:25-

Ženy 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1924Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:30-
2ZB39181Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:16-
3ZB4455Fenclová MartaAC Pardubice7600:38:37-
4ZB4912Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:53-
5ZB10088Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:42:28-
6ZB11460Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:18-
7ZB137151Vejběrová EvaCyklo Pokr7000:45:09-
8ZB146135Myslivcová DenisaDeníčky7700:46:19-
9ZB147201Růžičková LenkaGapa Group7400:46:23-
10ZB15859Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:55-
11ZB17527Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:50:32-
12ZB180187Stříhavková PetraChoceň7900:50:45-
13ZB1818Strnádková JanaDolní Kalná7100:50:50-
14ZB18218Puchernová VeronikaPotštejn7400:51:18-
15ZB193200Petrů BlankaRychnov n.K.7200:53:36-
16ZB20317Kotyzová SvatavaZáměl7600:55:21-
17ZB205225Langová SimonaOpočno7600:55:25-
18ZB22541Šedivá RenataPardubice7601:10:09-

Ženy 45 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6790Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:40:28-
2ZC76218Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:04-
3ZC161159Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:48:08-
4ZC17329Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:49:47-
5ZC17850Vacková HanaSokol Starkoč5600:50:36-
6ZC179150Jirásková EvaLanškroun6400:50:38-
7ZC198131Šternerová HanaHradec Králové6300:54:36-
8ZC20730Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:55:45-
9ZC211220Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:56:50-
10ZC21585Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:57:40-
11ZC224103Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:08:12-
12ZC22699Nádherová HanaHradec Králové6801:10:27-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA193Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:31:57-
1MB2164Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:44-
2MA3153Janata MilanRun4Fun8500:32:50-
2MB476Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí n.O.7900:33:01-
3MA567Gdula LukášHvězda Pardubice9100:33:12-
3MB6203Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:33:50-
4MB7196Losman PetrKerteam7900:33:59-
4MA8174Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:17-
5MB922Malý JanEleven test team7300:34:21-
6MB10155Kincl MarekMaratonstav Úpice7400:34:26-
5MA1111Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:28-
6MA1248Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:34:32-
1MC1378Krejčí JaromírSKI Klub Pastviny6600:34:35-
7MB14112Vodehnal JanOMT Pardubice7300:34:47-
8MB1543Erbs DušanAC Pardubice7900:35:01-
2MC1656Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:20-
7MA1797Dušek PatrikSK OMT Pardubice8700:35:27-
8MA18161Rohlík VáclavTřemošnice8000:35:28-
1ZB1924Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:30-
9MA20134Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:48-
10MA2147Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:36:14-
9MB22118Vokolek MichalPardubice7200:36:18-
11MA2315Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:36:21-
12MA24222Dušek MartinOB TJ Sokol Žamberk9600:36:37-
13MA25177Hradecký JaromírSkuteč8500:36:40-
14MA26182Rozkoš TomášHradec Králové8400:36:59-
1MD2725Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:06-
3MC28124Vejběra JanCyklo Pokr HK6600:37:07-
10MB2996Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:37:11-
4MC30170Vaněk PetrAC Praha6100:37:20-
11MB31107Suchánek PetrAC Obora Hvězda7200:37:21-
15MA32115Chudý JonášTriclub Dobruška9000:37:30-
16MA3366Gdula TomášHvězda Pardubice9700:37:34-
17MA34178Mrázek JiříChlumec n.C.8500:37:50-
18MA35216Roháček JanXC sport.cz8200:38:00-
12MB3642Duchoň DavidPraha - Újezd7100:38:03-
19MA3774Krunčík PavelSK Týniště n.O.8500:38:07-
5MC3879Scheuer JanActivity Lanškroun6600:38:08-
2ZB39181Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:38:16-
13MB4049Stoszek JanVZZS Ostrava7600:38:19-
14MB4164Bilek LubošMandl7900:38:20-
20MA42226Singr MartinSKP Nymburk8700:38:22-
21MA43146Eliaš PetrKancelář starosty Prahy 128500:38:35-
3ZB4455Fenclová MartaAC Pardubice7600:38:37-
22MA45122Šolc VítězslavBKL Machov9100:38:41-
23MA46154Jeřábek LukášVella Cycling8400:38:42-
6MC47105Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:38:44-
24MA47206Šimák JanHradec Králové8300:38:44-
4ZB4912Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:53-
7MC50163Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:01-
15MB51132Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:39:02-
25MA52188Stříhavka JindřichCzech K.T.0000:39:06-
8MC5371Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:39:14-
16MB54168Konůpek DavidTJ Turbo Chotěboř7700:39:22-
17MB55162Bláha KamilPardubice7200:39:24-
18MB56166Vít PavelVella Team7100:39:28-
26MA5780Cvejn LukášBorohrádek8200:39:34-
1ZA58171Uvizlová MartinaSK Studenec8600:39:35-
19MB59194Závodní LukášTýniště n.O.7900:39:44-
2MD6094Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:49-
27MA61172Souček MichalTJ Sokol Hradec Králové9400:39:52-
9MC62158Mazač JaroslavSK Hronov6800:40:13-
20MB63127Czagan JanSDH Dědek7100:40:17-
28MA6420Šreibr JosefLípa n.O.9600:40:18-
29MA65144Svoboda VojtěchModřany8400:40:21-
10MC6638Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:40:26-
1ZC6790Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:40:28-
21MB68212Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec7600:40:29-
3MD69123Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:35-
4MD70139Bláha MilanAF Křovice5700:40:46-
22MB70130Bret TomášRunyfun Hradec Králové7500:40:46-
23MB7277Štrof MichalTenis Úpice7300:40:53-
11MC734Jakeš Josef St.Týniště n.O.6500:40:55-
12MC7454Vanta JosefTriclub Dobruška6200:40:57-
13MC7598Nádhera PetrHradec Králové6700:41:03-
2ZC76218Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:04-
30MA77217Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:14-
24MB7886Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:41:15-
5MD7945Doležal LubošCyklo Tony5400:41:21-
31MA8053Rosůlek JaromírSmidary9400:41:22-
6MD8172Sedlák JiříCyklo Kraus Přelouč5800:41:24-
14MC82148Zelený LuděkAC Náchod6100:41:25-
15MC83101Klimeš JiříAC Náchod6100:41:28-
32MA84136Dvořáček PavelTJ Sokol Lupenice9100:41:30-
25MB8421Šreibr JosefLípa n.O.7500:41:30-
33MA8634Simon MartinJaroměř8000:41:31-
26MB8710Fiala MilanMaratonstav Úpice7600:41:32-
16MC8868Gdula PetrHvězda Pardubice6100:41:36-
34MA89145Kalecký Lukᚎďár n.O.8400:41:40-
27MB90179Brzák MilanSplašená lokomotiva Chlumec7300:41:42-
1ME9181Krsek MiroslavM.K. Luková4900:41:50-
2ME9261Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:41:51-
28MB93119Ločárek PavelPardubice7700:41:56-
29MB94102Smrček PavelDeníčky7300:41:58-
35MA95167Huček JakubVella Team8700:42:03-
30MB9669David VáclavSmiřice7400:42:05-
7MD97111Brožek RadmilKRB Chrudim5400:42:09-
36MA9832Firkušný MartinSmiřice8200:42:17-
31MB9975David PavelLoko Nymburk7200:42:27-
5ZB10088Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:42:28-
32MB101117Němeček PetrPodbřezí7700:42:32-
37MA101184Pozler JiříHradec Králové8300:42:32-
33MB10314Číhař TomášChvojenec7000:42:37-
8MD104223Chládek JosefOB TJ Sokol Žamberk5900:42:45-
17MC10562Koutník LumírVrchlabí6700:42:48-
34MB106157Kliment MichalBorohrádek7800:42:55-
34MB1069Hošek PavelStaré Buky7400:42:55-
18MC10858Pergner PetrZámek Dobříš6100:42:59-
36MB10919Čirip LukášDoudleby nad Orlicí7900:43:04-
19MC11083Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:43:08-
38MA111116Švorc OndřejHC Bílý Újezd8500:43:11-
39MA112208Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:43:12-
37MB11226Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:43:12-
6ZB11460Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:43:18-
9MD11539Goldbach VáclavTýniště n.O.5000:43:28-
10MD11673Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:29-
2ZA117152Haramulová LenkaPraha 58700:43:30-
11MD118125Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:43:39-
20MC119138Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:43:47-
40MA12082Červinka MárioTJ Sokol HK9500:43:48-
38MB121209Hartman KarelSK Týniště n.O.7200:43:49-
38MB121198Rapčák MichalBK Malá Lipovka7300:43:49-
40MB123180Kalousek JanHvězda Pardubice7100:43:51-
40MB123173Dušek MilanSK Týniště nad Orlicí7600:43:51-
41MA12544Sedláček PetrSK Týniště n.O.8200:43:57-
12MD12651Nečas JosefÚpice5800:43:59-
42MB127128Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:06-
42MA128190Švorc JanHradec Králové9400:44:08-
43MA129195Cita JanHC Bílý Újezd8200:44:10-
43MB13036Novák LubošDobruška7700:44:15-
44MB131121Marhold LubošHorní Jelení7700:44:22-
3ZA132207Šimáková KláraHradec Králové8300:44:42-
44MA133186Slovák JiříHradec králové8500:44:43-
21MC134189Černý AlešTC Dobruška6400:44:48-
22MC135211Osladil VáclavSokol Velká Jesenice6000:44:59-
45MB136221Paulovič LadislavTýniště nad Orlicí7600:45:01-
7ZB137151Vejběrová EvaCyklo Pokr7000:45:09-
46MB137215Koucký JiříAlbrechtice nad Orlicí7900:45:09-
13MD13987Švec MiroslavSokol Potštejn5200:45:30-
45MA140176Louda JanLiberec8000:45:47-
4ZA141204Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:45:52-
46MA142227Smrček MartinLedce - Újezdec9600:45:53-
47MB14340Kačena Martin3D Fitness race team Žamberk7400:45:59-
48MB1441Smeták StanislavVysoké Mýto7800:46:01-
5ZA14595Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:46:04-
8ZB146135Myslivcová DenisaDeníčky7700:46:19-
9ZB147201Růžičková LenkaGapa Group7400:46:23-
49MB14892Mervart VáclavTJ Dobruška7000:46:24-
50MB149110Palatáš JiříLázně Bohdaneč7600:46:43-
51MB150109Jirásko DušanSK Srch7300:46:54-
47MA150193Duzbaba VáclavLongboard Hradec Králové9100:46:54-
48MA152143Altof RadekTýniště n.O.9300:47:02-
23MC153114Horák MichalTýniště n.O.6800:47:12-
49MA15463Koutník LukášVrchlabí9200:47:39-
50MA155199Plašil PetrSK Týniště n.O.9900:47:44-
14MD156133Zitko JiříKRB Chrudim5400:47:45-
6ZA157137Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:47:53-
10ZB15859Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:55-
15MD15965Navrátil VlastimilHradec Králové5500:47:56-
16MD1602Zeman VladimírTýniště n.O.5100:48:00-
3ZC161159Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:48:08-
52MB162108Jirásko LubomírSK Srch7100:48:19-
17MD16384Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:32-
51MA164192Matys VladimírHradec Králové8400:48:48-
52MA165142Shrbený MiroslavSK Týniště n.O.9400:48:55-
52MA165140Červinka VáclavTJ Sokol HK9400:48:55-
52MA165147Forejtek JanSK Týniště n.O.9600:48:55-
52MA165141Voda TomášSK Týniště n.O.9700:48:55-
24MC16970Moník MilanMT Smiřice6900:49:04-
25MC170202Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:11-
56MA1715Jakeš OndřejTýniště n.O.9100:49:16-
26MC172219Schvovánek MilanKrčský les B6200:49:20-
4ZC17329Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:49:47-
18MD174126Bajer MilanCafe Bauer5500:50:24-
11ZB17527Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:50:32-
3ME17616Marek FrantišekSK Hronov4100:50:33-
57MA1776Jakeš VojtěchTýniště n.O.9300:50:34-
5ZC17850Vacková HanaSokol Starkoč5600:50:36-
6ZC179150Jirásková EvaLanškroun6400:50:38-
12ZB180187Stříhavková PetraChoceň7900:50:45-
13ZB1818Strnádková JanaDolní Kalná7100:50:50-
14ZB18218Puchernová VeronikaPotštejn7400:51:18-
19MD183169Konůpek JaromírChotěboř5700:51:20-
53MB184113Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:51:24-
58MA185210Vaníček JiříStudené Crew9000:51:41-
59MA18691Macák JiříHradec Králové8400:51:55-
7ZA18789Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:51:59-
27MC188191Švorc Jan St.Hradec Králové6300:52:16-
28MC18923Klazar MartinPraha 36600:52:18-
4ME19028Tučný JanMK Pardubice4700:52:26-
8ZA191149Koutská PetraJavornice8700:52:34-
54MB192160Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:53:30-
15ZB193200Petrů BlankaRychnov n.K.7200:53:36-
5ME19435Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:53:38-
55MB1953Řehák VítězslavČermná n.O.7700:53:45-
6ME196100Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:53:52-
20MD197106Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:53:59-
7ZC198131Šternerová HanaHradec Králové6300:54:36-
60MA19937Žid LukášSemechnice8800:54:46-
56MB200185Uhlíř MiroslavTýniště n.O.7800:55:04-
21MD20113Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:55:12-
9ZA202129Klimešová SimonaBŽB Hradec Králové8200:55:14-
16ZB20317Kotyzová SvatavaZáměl7600:55:21-
57MB204224KvašinskýČernilov7500:55:24-
17ZB205225Langová SimonaOpočno7600:55:25-
58MB206197Locker LukášHraštice7400:55:43-
8ZC20730Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:55:45-
29MC208213Plašil MartinTýniště n.O.6800:55:49-
7ME209183Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:56:06-
8ME210205Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:56:48-
9ZC211220Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:56:50-
10ZA2127Bartošová VeronikaTýniště n.O.9200:56:52-
61MA21333Sekyra MichalBěžíme.cz9200:56:56-
30MC214156Mentzik JanTZK Kvasiny6700:57:29-
10ZC21585Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:57:40-
11ZA21652Paroboková LucieJeřice8500:57:43-
59MB217120Malý JiříBK Čestice7200:57:52-
9ME218175Čepelka OldřichHodkovice n.M.4800:58:30-
12ZA219165Pelouchová VladimíraSK Chotěboř8101:00:25-
31MC220214Kolos PavelAC Total Zero6501:00:26-
10ME221104Vorel MilanSlatiňany4001:01:50-
11ME22231Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:01:59-
12ME22346Karhan MilošSokol Lupenice4101:04:28-
11ZC224103Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:08:12-
18ZB22541Šedivá RenataPardubice7601:10:09-
12ZC22699Nádherová HanaHradec Králové6801:10:27-
13ME22757Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:43:15-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód