hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Mistrovství Evropy veteránů v běhu do vrchu 2014, Nowa Ruda, Polsko - částečné

14.6.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mistrovství Evropy veteránů v běhu do vrchu 2014, Nowa Ruda, Polsko - částečné
  • datum konání: 14.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.me2014.wielkasowa.net/
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Mistrovství Evropy veteránů v běhu do vrchu 2014, Nowa Ruda, Polsko - částečné

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 7)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M351132Ryan MarkIRL7800:38:04-
2M352118Koń PiotrRMD Montrail Team - GLKS Fałkó7800:40:26-
3M353557Srb VladimírJihlava7800:40:34-
5M355127Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:41:14-

M40 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401200Antonini GiuseppeATLETICA PARATICO7100:40:23-
2M402220Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:58-
3M403552Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7200:41:50-
7M407570Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:43:04-

M45 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M451575Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:46-
2M452263Gawroński ArturKamienna Góra6400:44:27-
3M453282Sokołowski MarekMysłowice-Vesoła6900:45:38-
5M455266Jančík BořekSvartes Hořice6400:46:43-
12M4512272Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6600:53:23-

M50 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M501340Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:40:29-
2M502331Scherg JürgenNon-Stop-Ultra Brakel6300:42:56-
3M503337Swoboda MarekW.Z.K.6400:43:28-
6M506336Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:05-
10M5010563Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:30-
15M5015325Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:46:34-
21M5021333Skalický JosefArtla Žichlínek6200:49:23-

M55 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551387Prager FranzLG PASSAU5700:44:42-
2M552391Smrčka MilošSK Týniště nad Orlicí5400:44:47-
3M553371Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:53-

M60 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M601402Borowski KrzysztofBlachownia5400:45:32-
2M602420Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:45:56-
3M603407Ferenc JanuszLudwikowice5400:46:19-
5M605416Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:50-
9M609571Krsek MiroslavMK Luková4900:49:59-
22M6022569Leszkow JosefMK Hlinsko5101:01:13-
26M6026555Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:05:09-

M65 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M651453Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:50:27-
2M652462Nehring WolfgangVfL Pfullingen4600:51:27-
3M653469Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:25-

M70 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M701568Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:36-
2M702504Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:56:02-
3M703500Arias De La Cruz Jose AntonioESP4300:56:11-

M75 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M751523Gross GeorgSVO LA Germaringen3800:57:19-
2M752525Kościak EdwardKamienna Góra3801:02:35-
3M753521Chwastyk KarolKB Kąty Wrocławskie3801:09:31-
6M756526Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:13:01-
7M757524Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:14:20-

W35 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W351106Celińska AnnaByledobiec Anin Bielsko-Biala7900:45:05-
2W352136Unterberger BirgitNěmecko7600:46:29-
3W353553Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:24-

W40 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W401204Carl MonicaLG Welfen7100:47:15-
2W402226Marylaure JamesSaint-Yorre6900:49:12-
3W403209Gałuszka HalinaRMD Montrail Team7100:52:47-

W45 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W451262Coll Constans Maria GraciaESP6800:47:54-
2W452276Ridley SusanScottish Veterans Harriers Club6500:48:14-
3W453267Keller ElkeGeislingen6600:49:40-

W50 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W501314Kubicka IrmiLG-AU Pregarten6000:47:45-
2W502309Kalusok KarinMitterskirchen6201:01:34-
3W50335Stankiewicz IwonaWKB Piast Wroclaw5901:09:25-

W55 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W551368Hynštová MarieAHA Vyškov5700:54:51-
2W552353Bergler UschiLG Welfen5800:55:05-
3W553367Hoffmann BrigitteLG Welfen5700:55:49-
6W556384Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:27-

W60 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W601577Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:39-
2W602428Sikora AlicjaSprint Bielsko Biala5200:57:00-
3W603435Waterhouse JaneCentral AC5300:58:53-
4W604429Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:01:01-

W65 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W651464Olma IrmgardVfB-LC Friedrichshafen4801:04:54-
2W652457Krakowiak BarbaraTrzebnica4601:18:13-

W70 (trať 9,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W701507Prymakowska BarbaraSokół Tarnów4301:10:57-

Trať 9,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W651464Olma IrmgardVfB-LC Friedrichshafen4801:04:54-
1M601402Borowski KrzysztofBlachownia5400:45:32-
1M651453Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:50:27-
1W701507Prymakowska BarbaraSokół Tarnów4301:10:57-
1M701568Leszkow PetrMK Hlinsko4400:55:36-
1M751523Gross GeorgSVO LA Germaringen3800:57:19-
1W351106Celińska AnnaByledobiec Anin Bielsko-Biala7900:45:05-
1W401204Carl MonicaLG Welfen7100:47:15-
1W451262Coll Constans Maria GraciaESP6800:47:54-
1W501314Kubicka IrmiLG-AU Pregarten6000:47:45-
1W551368Hynštová MarieAHA Vyškov5700:54:51-
1W601577Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:39-
1M551387Prager FranzLG PASSAU5700:44:42-
1M501340Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:40:29-
1M351132Ryan MarkIRL7800:38:04-
1M451575Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:46-
1M401200Antonini GiuseppeATLETICA PARATICO7100:40:23-
2W652457Krakowiak BarbaraTrzebnica4601:18:13-
2M452263Gawroński ArturKamienna Góra6400:44:27-
2M702504Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:56:02-
2M752525Kościak EdwardKamienna Góra3801:02:35-
2W402226Marylaure JamesSaint-Yorre6900:49:12-
2W352136Unterberger BirgitNěmecko7600:46:29-
2M402220Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:40:58-
2W452276Ridley SusanScottish Veterans Harriers Club6500:48:14-
2W502309Kalusok KarinMitterskirchen6201:01:34-
2W552353Bergler UschiLG Welfen5800:55:05-
2W602428Sikora AlicjaSprint Bielsko Biala5200:57:00-
2M652462Nehring WolfgangVfL Pfullingen4600:51:27-
2M502331Scherg JürgenNon-Stop-Ultra Brakel6300:42:56-
2M552391Smrčka MilošSK Týniště nad Orlicí5400:44:47-
2M352118Koń PiotrRMD Montrail Team - GLKS Fałkó7800:40:26-
2M602420Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:45:56-
3W553367Hoffmann BrigitteLG Welfen5700:55:49-
3W403209Gałuszka HalinaRMD Montrail Team7100:52:47-
3W453267Keller ElkeGeislingen6600:49:40-
3W50335Stankiewicz IwonaWKB Piast Wroclaw5901:09:25-
3M353557Srb VladimírJihlava7800:40:34-
3M653469Tempír FrantišekSokol Štíty4900:52:25-
3W603435Waterhouse JaneCentral AC5300:58:53-
3M503337Swoboda MarekW.Z.K.6400:43:28-
3W353553Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:24-
3M553371Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:53-
3M403552Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7200:41:50-
3M453282Sokołowski MarekMysłowice-Vesoła6900:45:38-
3M603407Ferenc JanuszLudwikowice5400:46:19-
3M703500Arias De La Cruz Jose AntonioESP4300:56:11-
3M753521Chwastyk KarolKB Kąty Wrocławskie3801:09:31-
4W604429Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:01:01-
5M355127Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:41:14-
5M605416Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:50-
5M455266Jančík BořekSvartes Hořice6400:46:43-
6M506336Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:05-
6W556384Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:58:27-
6M756526Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:13:01-
7M757524Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:14:20-
7M407570Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:43:04-
9M609571Krsek MiroslavMK Luková4900:49:59-
10M5010563Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:30-
12M4512272Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín6600:53:23-
15M5015325Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:46:34-
21M5021333Skalický JosefArtla Žichlínek6200:49:23-
22M6022569Leszkow JosefMK Hlinsko5101:01:13-
26M6026555Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:05:09-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód