hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky

27.10.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky
  • datum konání: 27.10.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Líšnice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
25.10.2003Ve stopě líšnické 15, 4. ročník136
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149

Statistika závodu 2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1663

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Koblížek Jindřich489
Novotný Přemysl598
Strnad Adam008
Martincová Kristýna938
Šafář Jaroslav518
Suchodol Josef677
Leicht Jiří497
Fajfr František727
Sadílek Ota467
Strnad Tomáš697
Jirásková Eva646
Sontáková Lenka916
Kavka Lukáš976
Bielčik Jindřich406
Večeř Petr996
Svatoš Otakar346
Černá Kristýna936
Novotná Dora976
Krejčí Jaromír666
Šebek Michal846
Moravec Jiří966
Novotný Luděk626
Pross David756
Borek Petr705
Krejčí Stanislav635
Faltusová Kateřina995
Bílá Tereza925
Bubeníček Jiří515
Vondra Vojtěch985
Jandejsek Zdeněk615
Bielčik Petr715
Šroler Zdeněk805
Novotný Jiří455
Adamec Marek935
Havlová Michaela915
Šimůnek Jan495
Vacek Martin695
Vacková Michaela905
Faltusová Simona985
Exler Ondřej905
Hermann Jakub035
Moravec Jan025
Chmelíček Jordan975
Divíšek Jan935
Ducháček Bedřich595
Tomanová Veronika935
Kubíčková Nikita025
Tarant Jiří585
Moravec Martin845
Marek Jiří435

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Starší dorostenci (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:22:30-
2MD36Brichta JanSpartak Letohrad8400:23:14-
3MD47Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:23:32-
4MD58Přikryl MilanKB OEZ Letohrad8500:23:39-
5MD69Nastoupil LukášSpartak Letohrad8500:23:43-
6MD1010Leinweber LukášSpartak Letohrad8500:24:38-
7MD1311Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:25:38-

Mladší dorostenky (trať 3,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD11Leinweberová MartinaLetohrad8600:14:13-
2ŽD22Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:14:26-
3ŽD33Čechalová HanaTS Letohrad8600:15:21-
4ŽD44Kumpoštová PavlínaSokol Klášterec nad Orlicí 00:16:33-

Starší dorostenky (trať 4,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ312Skybová LucieARC Brno8700:20:4698,27
2ŽJ413Veselá MiroslavaSpartak Letohrad8500:20:5097,63
3ŽJ514Formánková DitaSpartak Letohrad8500:20:5397,14
4ŽJ615Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:21:5786,78
5ŽJ716Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:5986,45

Muži (trať 8,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Dobšíček Pavel2 B Tým8000:23:31100,80
2MA218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:35100,24
3MA319Adamec JosefATC Nekoř8100:23:4498,96
4MA420Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:23:49112,51
5MA521Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:25:0787,25
6MA622Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:2599,91
7MA723Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:26:0079,76
8MA824Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:26:0778,78
9MA925Málek MichaelSpartak Letohrad7600:26:1777,36
10MA1026Faltus MilanSpartak Letohrad8300:26:5987,58
11MA1127Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:27:5463,67
12MA1228Faltus JiříSpartak Letohrad8100:28:0661,98
13MA1329Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6300:28:0861,69
14MA1430Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:1560,71
15MA1531Strnad Tomᚎamberk6900:28:3757,60
16MA1632Kalous PetrSK Žamberk7700:28:4756,19
17MA1733Skyba MartinBrno6200:28:5055,76
18MA1834Bielčik PetrLichkov7100:29:3249,84
19MA1935Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:3041,65
20MA2036Doleček RomanLíšnice7900:30:3241,36
21MA2137Holec MartinSpartak Letohrad7400:30:5238,54
22MA2238Řehák JanŽamberk6600:32:2924,85
23MA2339Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:39:390,00

Muži nad 40 let (trať 6,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB240Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:41109,38
2MB741Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:0897,20
3MB842Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:24:16107,11
4MB943Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:24:3593,42
5MB1144Tarant JiříMASTY5800:24:5490,76
6MB1245Skalický JiříSokol Žamberk5000:25:2697,84
7MB1446Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:25:4795,05
8MB1547Leicht JiříASPV Těchonín4900:26:1791,08
9MB1648Jandejsek ZdeněkSpartak Letohrad6100:26:5573,81
10MB1749Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:1783,13
11MB1850Koblížek JindřichSokol Líšnice4800:27:3480,88
12MB1951Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:27:5765,13
13MB2052Krumer MiroslavOstrov4900:28:0876,37
14MB2153Bielčík JindřichLichkov 00:28:34113,73
15MB2254Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:5557,00
16MB2355Bříza PetrXXX 00:29:4949,44
17MB2456Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:30:00104,38
18MB2557Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:3956,37
19MB2658Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:30:5753,99
20MB2759Strnad JosefSokol Žamberk4400:31:2650,14
21MB2860Novotný PřemyslPastviny5900:32:5723,11
22MB2961Kalousek JanSK Žamberk4100:33:2781,89
23MB3062Kalous VladimírŽamberk4300:54:080,00

Ženy (trať 4,000 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA164Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:47100,00
2ZA263Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:10104,10

Trať 3,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD11Leinweberová MartinaLetohrad8600:14:13-
2ŽD22Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad8600:14:26-
3ŽD33Čechalová HanaTS Letohrad8600:15:21-
4ŽD44Kumpoštová PavlínaSokol Klášterec nad Orlicí 00:16:33-

Trať 4,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA164Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:19:47100,00
2ZA263Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:10104,10
1ŽJ312Skybová LucieARC Brno8700:20:4698,27
2ŽJ413Veselá MiroslavaSpartak Letohrad8500:20:5097,63
3ŽJ514Formánková DitaSpartak Letohrad8500:20:5397,14
4ŽJ615Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:21:5786,78
5ŽJ716Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:5986,45

Trať 6,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15Moravec OndřejSpartak Letohrad8400:22:30-
1MB240Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:41109,38
2MD36Brichta JanSpartak Letohrad8400:23:14-
3MD47Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:23:32-
4MD58Přikryl MilanKB OEZ Letohrad8500:23:39-
5MD69Nastoupil LukášSpartak Letohrad8500:23:43-
2MB741Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:0897,20
3MB842Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:24:16107,11
4MB943Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:24:3593,42
6MD1010Leinweber LukášSpartak Letohrad8500:24:38-
5MB1144Tarant JiříMASTY5800:24:5490,76
6MB1245Skalický JiříSokol Žamberk5000:25:2697,84
7MD1311Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:25:38-
7MB1446Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:25:4795,05
8MB1547Leicht JiříASPV Těchonín4900:26:1791,08
9MB1648Jandejsek ZdeněkSpartak Letohrad6100:26:5573,81
10MB1749Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:1783,13
11MB1850Koblížek JindřichSokol Líšnice4800:27:3480,88
12MB1951Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:27:5765,13
13MB2052Krumer MiroslavOstrov4900:28:0876,37
14MB2153Bielčík JindřichLichkov 00:28:34113,73
15MB2254Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:5557,00
16MB2355Bříza PetrXXX 00:29:4949,44
17MB2456Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:30:00104,38
18MB2557Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:3956,37
19MB2658Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:30:5753,99
20MB2759Strnad JosefSokol Žamberk4400:31:2650,14
21MB2860Novotný PřemyslPastviny5900:32:5723,11
22MB2961Kalousek JanSK Žamberk4100:33:2781,89
23MB3062Kalous VladimírŽamberk4300:54:080,00

Trať 8,000 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Dobšíček Pavel2 B Tým8000:23:31100,80
2MA218Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:35100,24
3MA319Adamec JosefATC Nekoř8100:23:4498,96
4MA420Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:23:49112,51
5MA521Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:25:0787,25
6MA622Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:2599,91
7MA723Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:26:0079,76
8MA824Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:26:0778,78
9MA925Málek MichaelSpartak Letohrad7600:26:1777,36
10MA1026Faltus MilanSpartak Letohrad8300:26:5987,58
11MA1127Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:27:5463,67
12MA1228Faltus JiříSpartak Letohrad8100:28:0661,98
13MA1329Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6300:28:0861,69
14MA1430Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:1560,71
15MA1531Strnad Tomᚎamberk6900:28:3757,60
16MA1632Kalous PetrSK Žamberk7700:28:4756,19
17MA1733Skyba MartinBrno6200:28:5055,76
18MA1834Bielčik PetrLichkov7100:29:3249,84
19MA1935Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:3041,65
20MA2036Doleček RomanLíšnice7900:30:3241,36
21MA2137Holec MartinSpartak Letohrad7400:30:5238,54
22MA2238Řehák JanŽamberk6600:32:2924,85
23MA2339Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:39:390,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód