hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Mezinárodní pohár mládeže v běhu do vrchu 2014, Arco di Trento, Itálie

29.6.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mezinárodní pohár mládeže v běhu do vrchu 2014, Arco di Trento, Itálie
  • datum konání: 29.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.castlemountainrunning.com/it/
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Mezinárodní pohár mládeže v běhu do vrchu 2014, Arco di Trento, Itálie

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 6)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 4,81 km, 280 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5122Magnini DavideItaly9700:21:29-
2M5213Xolin PierreFrance9700:22:07-
3M5323Nava SamueleItaly9800:22:08-
4M5426Roguski MichalPoland9700:22:12-
5M551Balabanov IvoBUL9700:22:17-
6M5648Lewis CiaranWales9700:22:21-
7M577Burthem LiamEngland9700:22:22-
8M5842Yorulmaz AbdullahTUR9700:22:30-
9M5924Mase EndaleItaly9700:22:33-
10M51029Bazhenov AleksandrRussia9700:22:38-
11M51127Debski MateuszPoland9800:22:51-
12M51244Sasa DavutTUR9700:22:55-
13M5132Gergov GeorgiBUL9700:23:01-
14M51412Richards ChrisEngland9800:23:04-
15M51536Jardine CraigScotland9700:23:26-
16M51643Gunen OmerTUR9700:23:29-
17M5178Byram LewisEngland9700:23:35-
18M51821Mc Ginty TadghIreland9700:23:42-
19M51932Koshelev AleksandrRussia9700:23:45-
20M5203Stoyanov HristiyanBUL9800:23:50-
21M52149Spill JohnWales9800:23:51-
22M52214Rongere QuentinFrance9700:23:53-
23M52315Lespagnol RichardFrance9700:23:56-
24M52411Hindle JackEngland9700:23:58-
25M52519Hynes WilliamIreland9700:24:07-
26M5264Šinágl ViktorCZE9700:24:21-
27M52738Mitasík AndrejSlovakia9800:24:25-
28M5289Peel TomEngland9700:24:27-
29M52925Kaczor MateuszPOL9700:24:30-
30M53039Buckulcik RomanSlovakia9700:24:31-
31M53135Chepelin AlexanderScotland9700:24:45-
32M5325Obhlídal VojtěchCZE9700:24:46-
33M53328Egorov GennadiiRussia9700:24:57-
34M53431Rilov NikolayRussia9800:24:58-
35M53510Denton JackEngland9800:25:02-
36M5366Vondra VojtěchCZE9800:25:13-
37M53730Vershinin ArturRussia9800:25:14-
38M53847Davies Cai LintonWales9800:25:23-
39M53941Golja JanezSlovenia9700:25:34-
40M54040Gano MartinSlovakia9800:25:35-
41M54120O'Grada RuadhanIreland9800:25:35-
42M54233Sosegov MaximRussia9800:26:24-
43M54346Moore CameronUSA9700:26:25-
44M54416Mocz DanielHungary9800:26:50-
45M54517Domotor MihalyHungary9800:26:59-
46M54618Josza BenceHungary9700:27:06-
47M54734Guidi SimoneSan Marino9700:31:07-

Dorostenky (trať 3,98 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51112Racasan ElsaFRA9700:19:43-
2Z52132Ivanaeva TatianaRussia9700:19:55-
3Z53145Subatan BurcuTUR9700:20:02-
4Z54129Antonova ZinaidaRussia9700:20:03-
5Z55101Minkina DilyanaBUL9700:20:11-
6Z56113Baudoin SalomeFRA9700:20:22-
7Z57122Gabrielli MichelaItaly9800:20:29-
8Z58147Davies HeidiWales9800:20:30-
9Z59105Stránská MichaelaCZE9700:20:38-
10Z510130Bashkatova TatianaRussia9700:20:42-
11Z511125Dias MagdalenaPOL9700:20:59-
12Z512144Atalay BaharTUR9700:21:03-
13Z513103Stefanova AngelinaBUL9700:21:09-
14Z514104Beshirová CarmenCZE9800:21:10-
15Z515102Ivanova NataliaBUL9800:21:15-
16Z516123Curtabbi EleonoraItaly9700:21:18-
17Z517107Apsley ElizabethENG9700:21:19-
18Z518124Peron FrancescaItaly9700:21:26-
19Z519109Greenwood ElizabethENG9800:21:31-
20Z520131Zotova EkaterinaRussia9700:21:37-
20Z520128Barsukova MariaRussia9800:21:37-
22Z522106Civínová AdélaCZE9800:21:39-
23Z523114Stutz JustineFrance9700:21:50-
24Z524137Simpson AnnabellScotland9700:21:54-
25Z525119Mulroy AoifeIreland9700:21:57-
26Z526118Horvat KarmenHungary9700:22:02-
27Z527136Ricketts JenniferScotland9700:22:06-
28Z528133Atlanova AnnaRussia9800:22:14-
29Z529108Downs EllenEngland9700:22:16-
30Z530127Bielec EdytaPOL9700:22:20-
31Z531148Page CaitlinWales9800:22:22-
32Z532110Dale RosieEngland9700:22:23-
33Z533115Betz MajaGermany9800:22:28-
34Z534111Whittaker SophieEngland9800:22:31-
35Z535146Arslan SongulTUR9700:22:50-
36Z536142Orehek KarmenSlovenia9700:22:52-
37Z537126Gorak PaulinaPoland9700:23:22-
38Z538149Quan FfionWales9800:23:25-
39Z539135Cruickshanks AilsaScotland9800:23:27-
40Z540139Cicová TerezaSlovakia9800:23:31-
41Z541138Turčeková PetraSlovakia9800:23:41-
42Z542143Pevec LucijaSlovenia9800:23:47-
43Z543120Grennan EmilyIRL9700:24:36-
44Z544140Bitarová IvanaSlovakia9800:25:03-
45Z545121Todd CaraIreland9800:25:10-
46Z546141Klemencic NinaSlovenia9800:25:18-
47Z547116Bocz PatriciaHungary9800:25:23-
48Z548117Bari AgnesHungary9700:29:39-

Trať 3,98 km, 220 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51112Racasan ElsaFRA9700:19:43-
2Z52132Ivanaeva TatianaRussia9700:19:55-
3Z53145Subatan BurcuTUR9700:20:02-
4Z54129Antonova ZinaidaRussia9700:20:03-
5Z55101Minkina DilyanaBUL9700:20:11-
6Z56113Baudoin SalomeFRA9700:20:22-
7Z57122Gabrielli MichelaItaly9800:20:29-
8Z58147Davies HeidiWales9800:20:30-
9Z59105Stránská MichaelaCZE9700:20:38-
10Z510130Bashkatova TatianaRussia9700:20:42-
11Z511125Dias MagdalenaPOL9700:20:59-
12Z512144Atalay BaharTUR9700:21:03-
13Z513103Stefanova AngelinaBUL9700:21:09-
14Z514104Beshirová CarmenCZE9800:21:10-
15Z515102Ivanova NataliaBUL9800:21:15-
16Z516123Curtabbi EleonoraItaly9700:21:18-
17Z517107Apsley ElizabethENG9700:21:19-
18Z518124Peron FrancescaItaly9700:21:26-
19Z519109Greenwood ElizabethENG9800:21:31-
20Z520131Zotova EkaterinaRussia9700:21:37-
20Z520128Barsukova MariaRussia9800:21:37-
22Z522106Civínová AdélaCZE9800:21:39-
23Z523114Stutz JustineFrance9700:21:50-
24Z524137Simpson AnnabellScotland9700:21:54-
25Z525119Mulroy AoifeIreland9700:21:57-
26Z526118Horvat KarmenHungary9700:22:02-
27Z527136Ricketts JenniferScotland9700:22:06-
28Z528133Atlanova AnnaRussia9800:22:14-
29Z529108Downs EllenEngland9700:22:16-
30Z530127Bielec EdytaPOL9700:22:20-
31Z531148Page CaitlinWales9800:22:22-
32Z532110Dale RosieEngland9700:22:23-
33Z533115Betz MajaGermany9800:22:28-
34Z534111Whittaker SophieEngland9800:22:31-
35Z535146Arslan SongulTUR9700:22:50-
36Z536142Orehek KarmenSlovenia9700:22:52-
37Z537126Gorak PaulinaPoland9700:23:22-
38Z538149Quan FfionWales9800:23:25-
39Z539135Cruickshanks AilsaScotland9800:23:27-
40Z540139Cicová TerezaSlovakia9800:23:31-
41Z541138Turčeková PetraSlovakia9800:23:41-
42Z542143Pevec LucijaSlovenia9800:23:47-
43Z543120Grennan EmilyIRL9700:24:36-
44Z544140Bitarová IvanaSlovakia9800:25:03-
45Z545121Todd CaraIreland9800:25:10-
46Z546141Klemencic NinaSlovenia9800:25:18-
47Z547116Bocz PatriciaHungary9800:25:23-
48Z548117Bari AgnesHungary9700:29:39-

Trať 4,81 km, 280 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5122Magnini DavideItaly9700:21:29-
2M5213Xolin PierreFrance9700:22:07-
3M5323Nava SamueleItaly9800:22:08-
4M5426Roguski MichalPoland9700:22:12-
5M551Balabanov IvoBUL9700:22:17-
6M5648Lewis CiaranWales9700:22:21-
7M577Burthem LiamEngland9700:22:22-
8M5842Yorulmaz AbdullahTUR9700:22:30-
9M5924Mase EndaleItaly9700:22:33-
10M51029Bazhenov AleksandrRussia9700:22:38-
11M51127Debski MateuszPoland9800:22:51-
12M51244Sasa DavutTUR9700:22:55-
13M5132Gergov GeorgiBUL9700:23:01-
14M51412Richards ChrisEngland9800:23:04-
15M51536Jardine CraigScotland9700:23:26-
16M51643Gunen OmerTUR9700:23:29-
17M5178Byram LewisEngland9700:23:35-
18M51821Mc Ginty TadghIreland9700:23:42-
19M51932Koshelev AleksandrRussia9700:23:45-
20M5203Stoyanov HristiyanBUL9800:23:50-
21M52149Spill JohnWales9800:23:51-
22M52214Rongere QuentinFrance9700:23:53-
23M52315Lespagnol RichardFrance9700:23:56-
24M52411Hindle JackEngland9700:23:58-
25M52519Hynes WilliamIreland9700:24:07-
26M5264Šinágl ViktorCZE9700:24:21-
27M52738Mitasík AndrejSlovakia9800:24:25-
28M5289Peel TomEngland9700:24:27-
29M52925Kaczor MateuszPOL9700:24:30-
30M53039Buckulcik RomanSlovakia9700:24:31-
31M53135Chepelin AlexanderScotland9700:24:45-
32M5325Obhlídal VojtěchCZE9700:24:46-
33M53328Egorov GennadiiRussia9700:24:57-
34M53431Rilov NikolayRussia9800:24:58-
35M53510Denton JackEngland9800:25:02-
36M5366Vondra VojtěchCZE9800:25:13-
37M53730Vershinin ArturRussia9800:25:14-
38M53847Davies Cai LintonWales9800:25:23-
39M53941Golja JanezSlovenia9700:25:34-
40M54040Gano MartinSlovakia9800:25:35-
41M54120O'Grada RuadhanIreland9800:25:35-
42M54233Sosegov MaximRussia9800:26:24-
43M54346Moore CameronUSA9700:26:25-
44M54416Mocz DanielHungary9800:26:50-
45M54517Domotor MihalyHungary9800:26:59-
46M54618Josza BenceHungary9700:27:06-
47M54734Guidi SimoneSan Marino9700:31:07-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód