Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh demokracie o pohár Ing. Hany Orgoníkové

31.5.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh demokracie o pohár Ing. Hany Orgoníkové
  • datum konání: 31.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.5.2010Běh demokracie O POHÁR ING. HANY ORGONÍKOVÉ63

Statistika závodu Běh demokracie o pohár Ing. Hany Orgoníkové

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 63

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří482
Pechek František532
Groh Stanislav462
Kalenda Otakar842
Klimeš Jiří612
Khom Lukáš802
Jirásková Eva642
Goldbach Václav502
Vacková Hana562
Čepelka Oldřich482
Jelínek Matěj422
Krajč Zdeněk542
Vašíček Martin712
Ďoubal Stanislav752
Frýdl Miroslav642
Culka Václav352
Jantsch Vítězslav352
Doležal Stanislav382
Čivrný Jiří802
Nečas Josef582
Kraus Václav642
Kozáková Denisa792
Sedlák Jiří582

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:33:40-
2MA270Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:26-
3MA453Majoroš MichalPolice nad Metují8600:35:36-
4MA582Bavor JanSK Miletín8400:37:03-
5MA665Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:37:34-
6MA1320Stohwasser PetrSokol Hradec Králové8200:39:24-
7MA1551Šimák JanHradec Králové8300:39:55-
8MA22105Halberštát JanHradec Králové9800:42:01-
9MA23103Jaroš JaroslavHradec Králové9700:42:09-
10MA4428Fabián DominikKrossFit Častolovice9600:46:44-
11MA4530Dvořák MichalKrossFit Častolovice9300:46:51-
12MA46110Machálek LiborHradec Králové8600:47:20-
13MA6629Podolský MartinKrossFit Častolovice9400:49:30-
14MA74108Kalenda OtakarČSSD Hradec Králové8400:52:01-
15MA9091Khom LukášHradec Králové8000:58:48-
16MA9331Papay LukášKrossFit Častolovice9501:05:24-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB315Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:27-
2MB816Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:27-
3MB936Švec LubomírSri Chinmoy Marathon Team7300:39:00-
4MB1643Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:56-
5MB2438Moravec JiříHradec Králové7200:42:13-
6MB25101Horvat DavidHradec Králové7300:42:25-
7MB2617Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:40-
8MB2981Švec JanJilemnice7600:43:07-
9MB3094Koláček MartinRožnov pod Radhoštěm7700:43:10-
10MB3225David VáclavSmiřice7400:43:40-
11MB3484Machačka PavelHradecké střely7700:44:31-
12MB3679Pilař RomanPraha 97100:44:55-
13MB475Jirásko DušanSK Srch7300:47:22-
14MB5223Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7700:48:07-
15MB5463Hampl LukášHradec Králové7300:48:15-
16MB6434Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:49:11-
17MB6898Palatáš JiříHradec Králové7600:50:57-
18MB8393Lebedínský AlešJaroměr7800:55:57-
19MB8675Příborský AlešOlomouc7600:56:55-
20MB9588Ďoubal StanislavHradec Králové7501:07:51-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC760Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:37:36-
2MC116Klimeš JiříAC Náchod6100:39:20-
3MC1941Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:40:20-
4MC20100Lášek JosefHradec Králové6900:40:27-
5MC2171Belobrad IvanŽamberk6600:41:54-
6MC2768Kalous Tomᚎamberk6400:42:54-
7MC31106Nádhera PetrHradec Králové6700:43:32-
8MC5778Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:48:25-
9MC61104Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:00-
10MC62109Jarkovský PavelSDH Provoz6400:49:07-
11MC7195Švorc JanHradec Králové6300:51:34-
12MC733Moník MilanMT Smiřice6900:51:56-
13MC7724Fejfar AlešVrchlabí6900:52:25-
14MC8847Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:47-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD102Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:17-
2MD1218Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:23-
3MD1461Menšík JanJablonec nad Nisou5600:39:48-
4MD1740Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:40:01-
5MD284Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:43:04-
6MD351Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:44:44-
7MD4180Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:49-
8MD49111Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:34-
9MD5073Losman MiroslavHradec Králové5100:47:44-
10MD63102Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:10-
11MD7267Horák LubomírHradec Králové5500:51:45-
12MD7986Kuba MiroslavHradec Králové5400:53:12-
13MD8064Bezvoda JaroslavHradec Králové5200:54:26-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3313Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:07-
2ME4027Navrátil JosefSK Strančice4900:45:46-
3ME5639Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:22-
4ME6746Marek FrantišekSK Hronov4100:50:08-
5ME7514Veselý MilanSokol Kolín GP4800:52:06-
6ME7654Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:11-
7ME8226Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:55:46-
8ME9158Čepelka OldřichTima Liberec4800:59:53-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF5910Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:48:48-
2MF8152Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:27-
3MF8562Jantsch VítězslavEleven Team Jablonec3500:56:23-
4MF9455Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:07:41-
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3750Šimáková KláraHradec Králové8300:45:13-
2ZA4269Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:45:57-
3ZA5311Sokolová LibušeNové Město nad Metují8800:48:14-
4ZA5583Hrebíková HanaHradec Králové8700:48:21-
5ZA6087Kubová KarolínaHradec Králové9700:48:49-
6ZA7056Šramarová ŠárkaJaroměř8500:51:11-
7ZA9672Belobradová KarolínaŽamberk9901:08:53-
Ženy 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1892Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:40:14-
2ZB3885Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:45:29-
3ZB3959Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:45:44-
4ZB4337Švecová LenkaŠpindlerův Mlýn7400:46:19-
5ZB4812Tyrkasová AlenaČáslav7700:47:29-
6ZB5132Jirásková EvaLanškroun6400:47:58-
7ZB5819Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:43-
8ZB6533Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:49:12-
9ZB6996Janišová PetraHradec Králové7600:50:58-
10ZB788Vacková HanaSokol Starkoč5600:52:34-
11ZB8422Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:56:10-
12ZB8721Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:56:56-
13ZB8976Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6800:57:58-
14ZB9266Horáková ZdenaHradec Králové5701:00:03-
15ZB97107Nádherová HanaHradec Králové6801:19:56-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA157Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:33:40-
2MA270Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:26-
1MB315Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:35:27-
3MA453Majoroš MichalPolice nad Metují8600:35:36-
4MA582Bavor JanSK Miletín8400:37:03-
5MA665Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:37:34-
1MC760Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:37:36-
2MB816Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:27-
3MB936Švec LubomírSri Chinmoy Marathon Team7300:39:00-
1MD102Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:17-
2MC116Klimeš JiříAC Náchod6100:39:20-
2MD1218Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:23-
6MA1320Stohwasser PetrSokol Hradec Králové8200:39:24-
3MD1461Menšík JanJablonec nad Nisou5600:39:48-
7MA1551Šimák JanHradec Králové8300:39:55-
4MB1643Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:56-
4MD1740Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:40:01-
1ZB1892Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:40:14-
3MC1941Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:40:20-
4MC20100Lášek JosefHradec Králové6900:40:27-
5MC2171Belobrad IvanŽamberk6600:41:54-
8MA22105Halberštát JanHradec Králové9800:42:01-
9MA23103Jaroš JaroslavHradec Králové9700:42:09-
5MB2438Moravec JiříHradec Králové7200:42:13-
6MB25101Horvat DavidHradec Králové7300:42:25-
7MB2617Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:42:40-
6MC2768Kalous Tomᚎamberk6400:42:54-
5MD284Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:43:04-
8MB2981Švec JanJilemnice7600:43:07-
9MB3094Koláček MartinRožnov pod Radhoštěm7700:43:10-
7MC31106Nádhera PetrHradec Králové6700:43:32-
10MB3225David VáclavSmiřice7400:43:40-
1ME3313Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:07-
11MB3484Machačka PavelHradecké střely7700:44:31-
6MD351Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:44:44-
12MB3679Pilař RomanPraha 97100:44:55-
1ZA3750Šimáková KláraHradec Králové8300:45:13-
2ZB3885Vašinová MarkétaSokol Horní Brusnice7500:45:29-
3ZB3959Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice7600:45:44-
2ME4027Navrátil JosefSK Strančice4900:45:46-
7MD4180Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:49-
2ZA4269Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:45:57-
4ZB4337Švecová LenkaŠpindlerův Mlýn7400:46:19-
10MA4428Fabián DominikKrossFit Častolovice9600:46:44-
11MA4530Dvořák MichalKrossFit Častolovice9300:46:51-
12MA46110Machálek LiborHradec Králové8600:47:20-
13MB475Jirásko DušanSK Srch7300:47:22-
5ZB4812Tyrkasová AlenaČáslav7700:47:29-
8MD49111Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:34-
9MD5073Losman MiroslavHradec Králové5100:47:44-
6ZB5132Jirásková EvaLanškroun6400:47:58-
14MB5223Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7700:48:07-
3ZA5311Sokolová LibušeNové Město nad Metují8800:48:14-
15MB5463Hampl LukášHradec Králové7300:48:15-
4ZA5583Hrebíková HanaHradec Králové8700:48:21-
3ME5639Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:22-
8MC5778Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:48:25-
7ZB5819Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:48:43-
1MF5910Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:48:48-
5ZA6087Kubová KarolínaHradec Králové9700:48:49-
9MC61104Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:00-
10MC62109Jarkovský PavelSDH Provoz6400:49:07-
10MD63102Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:49:10-
16MB6434Lorenc TomášLípa nad Orlicí7800:49:11-
8ZB6533Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:49:12-
13MA6629Podolský MartinKrossFit Častolovice9400:49:30-
4ME6746Marek FrantišekSK Hronov4100:50:08-
17MB6898Palatáš JiříHradec Králové7600:50:57-
9ZB6996Janišová PetraHradec Králové7600:50:58-
6ZA7056Šramarová ŠárkaJaroměř8500:51:11-
11MC7195Švorc JanHradec Králové6300:51:34-
11MD7267Horák LubomírHradec Králové5500:51:45-
12MC733Moník MilanMT Smiřice6900:51:56-
14MA74108Kalenda OtakarČSSD Hradec Králové8400:52:01-
5ME7514Veselý MilanSokol Kolín GP4800:52:06-
6ME7654Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:11-
13MC7724Fejfar AlešVrchlabí6900:52:25-
10ZB788Vacková HanaSokol Starkoč5600:52:34-
12MD7986Kuba MiroslavHradec Králové5400:53:12-
13MD8064Bezvoda JaroslavHradec Králové5200:54:26-
2MF8152Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:27-
7ME8226Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:55:46-
18MB8393Lebedínský AlešJaroměr7800:55:57-
11ZB8422Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:56:10-
3MF8562Jantsch VítězslavEleven Team Jablonec3500:56:23-
19MB8675Příborský AlešOlomouc7600:56:55-
12ZB8721Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:56:56-
14MC8847Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:47-
13ZB8976Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu6800:57:58-
15MA9091Khom LukášHradec Králové8000:58:48-
8ME9158Čepelka OldřichTima Liberec4800:59:53-
14ZB9266Horáková ZdenaHradec Králové5701:00:03-
16MA9331Papay LukášKrossFit Častolovice9501:05:24-
4MF9455Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:07:41-
20MB9588Ďoubal StanislavHradec Králové7501:07:51-
7ZA9672Belobradová KarolínaŽamberk9901:08:53-
15ZB97107Nádherová HanaHradec Králové6801:19:56-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód