hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR

15.8.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR
  • datum konání: 15.8.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.kralicak.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2016Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO-
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
20.8.2011CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník335
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
15.8.2009CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
25.8.2007CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník274
26.8.2006CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník229
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník303
23.8.2003CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník192
17.8.2002CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník176
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102

Statistika závodu CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3874

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jirásková Eva6416
Javůrek Jiří4816
Šimůnek Jan4916
Pechek František5315
Sadílek Ota4615
Tempír František4915
Stránský Aleš6015
Červ Miloslav5014
Šimůnek Jan8214
Vacek Martin6914
Mertová Michaela7613
Kebrle Milan7513
Stránská Adéla9112
Hrdina Pavel8812
Keprtová Miloslava4812
Leszkow Petr4412
Dušková Lenka8012
Paulů Blanka5412
Marek František4112
Šimůnková Zdena5811
Klášterecký Tomáš8111
Jirásková Hanka8911
Kubrová Dagmar6311
Blaha Tomáš7611
Pečenka Libor6111
Šír Václav4811
Pilgr Luděk7611
Pucholt Tomáš9410
Král Jindřich7310
Pucholt Jiří5910
Merta Jaroslav3510
Poduška Josef6210
Kolínek František5610
Vévodová Martina909
Šafář Jaroslav519
Mališová Karla609
Nečas Josef589
Vraštilová Miloslava569
Žák Jiří719
Šimůnková Pavla779
Krupka Milan569
Krejčí Stanislav639
Jančařík Petr689
Hofmanová Veronika789
Suchánek Lukáš799
Šalplachta Jindřich479
Vacarda Vladimír599
Horáček Michal759
Mannlová Jana809
Volf Břetislav529

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

zobrazit další fotogalerie (celkem 8)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 88)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 18.08.2015, 13:11
  • zobrazeno již 1065x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1373Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:05:54105
2MJ24153Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:09:0493
3MJ336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:4081
4MJ4897Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9801:16:0672
5MJ7422Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:22:1266
6MJ127208Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:33:5160
7MJ19572Bulička DominikAK Kroměříž0302:08:1857

Muži A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:58:46105
2MA2183Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:00:3193
3MA32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:00:5181
4MA4184Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:01:1572
5MA516Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:3266
6MA6192Blaha TomášAK Kroměříž7601:02:0160
7MA7189Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9501:02:1357
8MA8164Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7701:02:3854
9MA9141Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9001:03:1151
10MA1075Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:04:2348
11MA11139Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:04:5245
12MA12199Hrdina PavelAK Perná8801:04:5342
13MA14161Dvořák PavelAC Prostějov8201:05:5539
14MA1599Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5936
15MA1688Herda JanSKP Nymburk8301:06:0233
16MA18180Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:06:3830
17MA213Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:08:1327
18MA22263Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:08:2524
19MA2795Smatana Petr AK OLOMOUC7701:09:5921
20MA29123Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8901:10:5118
21MA3080Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8101:11:0515
22MA31194Roháček JanRunsport Team8201:11:2712
23MA3478Majoroš MichalPolice nad Metují 8601:12:419
24MA3794Havran JanISCAREX Česká Třebová9301:13:076
25MA38314Kněžínek VítBabičina běžecká buňka9101:13:323
26MA4042Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:513
27MA4224Dryml MojmírRunSport Team8601:14:103
28MA4464Krunčík PavelSki Skuhrov n. B.8501:14:343
29MA45288Minář MarekMagnus Orienteering9401:15:223
30MA46134Malý JiříPlanet Toys7701:15:353
31MA47115Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a Syn8101:15:423
32MA5063Heller TomášHradec Králové8101:16:213
33MA53101Kalný PetrKRB Chrudim8101:17:533
34MA599Radiměřský KarelAtletika Polička8701:18:353
35MA60249Šplíchal JanSokol Valteřice8301:18:413
36MA6182Beneš MilanPolička7801:19:113
37MA63113Honzíček MichalKRB Chrudim8801:19:533
38MA65103Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7901:20:323
39MA66142Tatýrek RomanPraha9401:20:393
40MA6746Jor MartinActivity Lanškroun8701:20:403
41MA68321Pospíšil JosefMoravská Třebová8501:20:513
42MA70237Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:21:133
43MA72128Šimák JanHradec Hrálové8301:21:443
44MA73119Vortel OndřejČervenka8701:22:113
45MA75238Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:22:533
46MA76246Odložil PetrHrabová7801:22:593
47MA77156Mráz VáclavASK Slavia Praha8301:22:593
48MA797Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:23:093
49MA80126Malý LukášMHPC Králíky8301:23:273
50MA81315Sáňka Ondřej-8401:23:303
51MA8474Janů LiborŠumperk7801:23:573
52MA8796Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:24:183
53MA89165Richter DavidTOFIDO7701:25:103
54MA9158Kovář JanSKB Ceska Trebova8101:26:063
55MA94311Knotek David-8201:26:403
56MA9862Marhold PetrChoceň7801:27:393
57MA9977Musil TomášOlomouc8201:27:403
58MA102170Kochánek PetrNotable8701:27:573
59MA108229Clemenz SilvioPSV Zittau7901:28:46-
60MA111150Roleček MilanPěčín7601:29:593
61MA11435Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8501:30:133
62MA115320Blaško RadekHorní Morava8001:30:163
63MA116112Skála JanRunSport Team 8501:30:293
64MA124130Fryauf JanStokkur8901:32:383
65MA126106Hyksa TomášHoroTým Nechťák8301:33:143
66MA131313Řiháček Štěpán-8301:35:053
67MA13238Makovec Alešpekařství Makovec s.r.o.7701:35:093
68MA13443Novák PetrHSK - cycling team7701:35:163
69MA135163Růžička TomášCTB Cycling Team Brandýs8501:35:213
70MA14159Červenka Jaroslav AK Dobřenice7901:36:373
71MA146259Vlasák RadimSokol Česká7901:37:303
72MA149104Suk MartinRybník8801:39:063
73MA15047Helia Michalak kunice8001:40:023
74MA15348Pernica PavelAK Kunice7601:41:553
75MA157286Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:43:183
76MA158322Bárta AdamMoravská Třebová9201:43:513
77MA16181Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:45:313.00
78MA163116Gavlas Lubomír amater7601:46:153
79MA166152Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:47:353
80MA17121Navratil Vítfyzická osoba8101:50:003
81MA189110Bok IvanČsOL UnO8802:01:533
82MA191306Staněk Vratislav-8102:04:453
83MA192254Švec MartinUhelná Příbram7702:05:153
84MA193226Čudek VladimírČudla team7902:06:483
85MA194318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8202:08:163
86MA203137Stránský TomášLight Core8102:26:003

Muži B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB195Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:06:55105
2MB2015Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:07:2193
3MB23117Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:5781
4MB49131Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:1372
5MB55138Chrudina RobertOstrava7301:18:0966
6MB57127Zachař JiříSruby7201:18:1760
7MB58245Dušil JaroslavŽár trvá7001:18:3257
8MB6969Scheuer JanActivity Lanškroun6601:21:0754
9MB8257Oberländer JanSokol Senohraby7501:23:3651
10MB85129Hladík VladimírAJUR SPORT6801:24:1148
11MB86250Kristek JiříRetia Pardubice6701:24:1545
12MB9225Jasiok PřemyslTREK 13247401:26:0842
13MB96293Bednář ZbyněkJamné7301:27:1239
14MB97193Vlach BorisAUSTERLITZ ADVENTURE7301:27:1836
15MB104266Tešnar MarekPetřvald7501:28:0233
16MB109148Uher JurajTT137301:29:20-
17MB110111Tempír JiříSokol Štíty7501:29:4530
18MB12071Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:31:2927
19MB121261Vích PetrOlomouc7301:31:4724
20MB122195Kyzlink KarelASK TT SKI BLANSKO6901:32:0721
21MB128145Jedziniak Michalostrava7401:34:4418
22MB13365Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:35:1115
23MB138155Myšák MilanTJ Sokol Jehnědí6601:36:0712
24MB143230Hejtmánek MiroslavŽár trvá7001:37:159
25MB144290Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:37:156
26MB145225Heger JiříSMART Team6901:37:273
27MB14828Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:38:363
28MB15452Nádhera PetrHradec Králové6701:42:393
29MB168305Olžbut VítZábřeh7401:48:403
30MB173252Smrček PavelDeníčky7301:50:423
31MB174124Pavelka RadekJičín6601:51:003
32MB175240Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:51:043
33MB18892Konečný JaroslavŠťastní lidé6902:00:503
34MB190105Nasku PetrVysoké Mýto7502:04:123
35MB19731Borek PetrBrzdy Horní Čermná7002:09:383

Muži C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2579Jančík BořekSVARTES Hořice6401:09:16105
2MC26265Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:09:4993
3MC2898Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6101:10:3381
4MC3913Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:3872
5MC54122Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:18:0666
6MC62207Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:19:4160
7MC64107Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5801:20:0457
8MC78248Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:23:0654
9MC9037Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:25:2651
10MC9387Vanta JosefTriclub Dobruška6201:26:2648
11MC9530Skalický JosefActivity La Žichlínek6201:26:5045
12MC101144Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:27:4542
13MC103330Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:28:0039
14MC11749Dobiš JanAK Orličky5701:30:4336
15MC139235Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:36:3233
16MC15544Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:42:5030
17MC17853Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:0927
18MC18226Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:55:4824
19MC185143Kotlík PetrHavířov5601:59:2021
20MC201160Kobliha MilanBiatlon Prostějov5702:13:1218
21MC207125Halenka MilanDolní Morava6202:55:0815

Muži D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD71118Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:21:26105
2MD10066Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:27:4393
3MD11391Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:30:1081
4MD119343Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:31:1672
5MD125347Tempír FrantišekSokol Štíty4901:32:4066
6MD129344Hájek FrantišekFGT Stolany4901:34:5360
7MD137264Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:35:4257
8MD15239Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:41:2754
9MD159310Macháček Martin-5501:44:0051
10MD167162Červ MiloslavATLETIKA POLIČKA5001:48:3148
11MD16989Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:48:4445
12MD17990Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:54:0942
13MD18750Sadílek OtaActivity Lanškroun4602:00:4239
14MD202210Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:18:2336
15MD2061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:46:5433

Muži E (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME14056Metelka JosefSpartak Police4401:36:34105
2ME160154Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4401:44:2293
3ME181120Jašek Paveltj liga 100 Olomouc4501:55:1881
4ME186341Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4402:00:2872
5ME199262Boušek PetrLedská4502:10:1366

Juniorky (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ111Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:34105
2ZJ5173Poláčková PavlínaAK Olymp Brno9600:37:1093
3ZJ6331Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:37:5381
4ZJ8136Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:40:1472
5ZJ9329Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:40:3766
6ZJ1254Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:41:2960
7ZJ28146Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:51:3957
8ZJ5333Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:03:3054
-ZJ-216Hrochová TerezaAC Česká Lípa96DNF-

Ženy A (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17202Nováková PetraPSK Olymp Praha9301:06:09105
2ZA35201Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:12:5093
3ZA56200Vévodová MartinaAK Perná9001:18:1281
4ZA105176Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:0872
5ZA106140Haramulová LenkaASK Slavia Praha8701:28:1366
6ZA10712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:3060
7ZA118247Novotná MarkétaOK 99 Hradec Králové9401:30:5557
8ZA16245Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:45:4654
9ZA165196Meluzínová AndreaVavřinec8101:46:4551
10ZA204135Balcarová KateřinaTJ Loko Česká Třebová8202:26:0048

Ženy B (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3214Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:29105
2ZB36186Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:13:0193
3ZB4185Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:14:0681
4ZB43177Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:2272
5ZB51109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:16:3666
6ZB88100Barnetová DenisaVellness Hotel Vista **** Dolní Morava7301:24:2760
7ZB130147Honsová HanaActivity lanškroun7901:35:0157
8ZB1368Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:3354
9ZB15610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:43:1051
10ZB16455Fojtíková HanaŽamberk7901:46:4048
11ZB17027Krňávková EvaTriSK Olomouc7501:48:5845
12ZB172251Myslivcová DenisaDeníčky7701:50:4142
13ZB17617Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:51:1539
14ZB184312Dokoupilová Kateřina-7801:58:1136

Ženy C (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC52203Klimešová JanaUSK Praha7001:17:11105
2ZC8386Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:3893
3ZC11284Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:0681
4ZC14283Kabilová MartinaAces Team Karlovy Vary6901:36:4172
5ZC14718Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:4466
6ZC177149Machalická LibušeOlomouc6401:52:4360
7ZC18020Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová 6301:55:1557
8ZC1834Jirásková EvaLanškroun6401:56:3754
9ZC20851Nádherová HanaHradec Králové6803:05:2151

Ženy D (trať 13 km, 963 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD123204Mališová KarlaUSK Praha6001:32:26105
2ZD151114Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:40:0993
3ZD196243Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5802:09:1781
4ZD19840Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:10:0572
5ZD200157Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5502:13:1266
6ZD20519Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:30:3060

Lidový běh (trať 5 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB229Kadoch MichalSalomon team8700:33:07-
2LB3239Dočkálek Michal-9200:35:51-
3LB4345Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:36:59-
4LB7317Pešta MartinCKFV Nová Paka7800:39:31-
5LB10231Plášil MatějSokol Senohrady9900:40:55-
6LB11221Wastl MiroslavHvězda SKP Pardubice6000:40:59-
7LB13328Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:41:43-
8LB14300Shánělec LukášLipnoman7600:44:31-
9LB15346Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:44:48-
10LB16222Linhart JindřichPSK Olymp Praha5800:45:23-
11LB17292Remarová EliškaSK Chotěboř9900:45:27-
12LB18151Marhold LubošHorní Jelení7700:45:52-
13LB1961Marholdová LucieChoceň8300:47:06-
14LB20340Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:47:29-
15LB21319Melymuk Lisa-8100:48:00-
16LB22291Čapek MatějSK Chotěboř9600:48:01-
17LB23307Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:48:58-
18LB24258Bendová IlonaČeská Třebová8800:49:44-
19LB25325Mikyska JakubSKITRI Jablonné nad Orlicí0400:50:59-
20LB26205Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:51:16-
21LB27348Vebr MichalČeská Třebová7800:51:20-
22LB29339Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:52:28-
23LB3034Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:52:54-
24LB31232Čížová Barbora-9600:53:05-
25LB32302Skounic AlfredISCAR ČR6300:53:15-
26LB33133Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:53:26-
27LB34281Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:53:47-
28LB35219Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:54:09-
29LB36220Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:54:42-
30LB37350Moravec JiříJM Team Letohrad6700:55:00-
31LB38168Jireček VratislavVinotéka Kolín9900:57:23-
32LB3970Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:57:41-
33LB40253Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:57:47-
34LB41206Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:56-
35LB42308Marhold JanChoceň0800:58:20-
36LB43166Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:58:53-
37LB44349Moravec JanTJ Team Letohrad0200:59:10-
38LB4532Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:59:35-
39LB46284Hladil JakubVranová Lhota0601:00:24-
40LB47132Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0001:00:34-
41LB4893Konečná MartinaŠťastní lidé7301:00:34-
42LB49338Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9901:00:42-
43LB5068Minaříková IvaHorní Jelení7901:00:57-
44LB51167Jireček VratislavVinotéka Kolín7601:01:30-
45LB52327Mikysková TerezaSKITRI Jablonné nad Orlicí9701:02:36-
46LB54299Klimešová PetraPSK Olymp Praha0301:03:40-
47LB55326Mikysková BarboraSKITRI Jablonné nad Orlicí0201:04:09-
48LB56260Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:04:38-
49LB57287Strejček Jiří-5601:08:07-
50LB58218Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:09:11-
51LB59169Hladil RomanVranová Lhota7701:10:07-
52LB60224Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0601:10:34-
53LB61223Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:10:34-
54LB62158Marholdová AnetaHorní Jelení0701:11:05-
55LB63159Marholdová MichaelaHorní Jelení7701:11:05-
56LB64228Scheuerová IlonaActivity Lanškroun6601:12:50-
57LB65172Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:15-
58LB66216Kalousek MilanAK Sokolov6201:14:21-
59LB67236Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:15:10-
60LB68285Hladil RomanVranová Lhota0401:17:19-
61LB69234Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:18:06-
62LB70301Skounic AlfredISCAR ČR0301:18:09-
63LB71309Paulišová AgnesaChoceň6201:18:20-
64LB72227Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:18:37-
65LB73289Vondroušová Libuše-5501:20:08-
66LB74294Petránková Květa-6001:20:59-
67LB75295Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:21:12-
68LB76298Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:21:16-
69LB77233Motyčková VlastaISCAREX Česká Třebová5601:23:36-
70LB78297Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:24:49-
71LB79296Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:58-
72LB80256Tobiáš JáchymŽamberk0601:26:37-
73LB81255Tobiášová NatálieŽamberk0301:26:42-
74LB82303Brzobohatá EliškaISCAR ČR0401:31:04-
75LB83324Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:32:05-
76LB84323Bulíčková JarmilaAK Kroměříž8001:32:05-
77LB85257Fojtíková HanaŽamberk5201:36:27-
78LB86242Skounic AdamISCAR ČR0601:37:21-
79LB87304Brzobohatá MartinaISCAR ČR7801:37:49-
80LB88241Skounicová ŠárkaISCAR ČR7301:37:50-
81LB89171Steinmetzová VeronikaNotable9401:38:57-
82LB90121Hyksa TomášHoroTým Nechťák0901:39:47-
83LB91342Hyksa LukášNechťák1101:40:02-
84LB92108Hyksová HedvikaHoroTým Nechťák8201:40:16-
85LB93283Peterka MilanSvitavy5601:46:24-
86LB94282Peterková IrenaSvitavy5501:46:26-
87LB95316Komůrková VěraŠiroký Důl5301:59:15-
88LB96217Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1003:08:33-
-LB-244Krausová Lenka-56DNF-

Trať 5 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ111Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:34105
1LB229Kadoch MichalSalomon team8700:33:07-
2LB3239Dočkálek Michal-9200:35:51-
3LB4345Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:36:59-
2ZJ5173Poláčková PavlínaAK Olymp Brno9600:37:1093
3ZJ6331Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:37:5381
4LB7317Pešta MartinCKFV Nová Paka7800:39:31-
4ZJ8136Galaczová EvaTJ TŽ Třinec9600:40:1472
5ZJ9329Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:40:3766
5LB10231Plášil MatějSokol Senohrady9900:40:55-
6LB11221Wastl MiroslavHvězda SKP Pardubice6000:40:59-
6ZJ1254Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:41:2960
7LB13328Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:41:43-
8LB14300Shánělec LukášLipnoman7600:44:31-
9LB15346Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:44:48-
10LB16222Linhart JindřichPSK Olymp Praha5800:45:23-
11LB17292Remarová EliškaSK Chotěboř9900:45:27-
12LB18151Marhold LubošHorní Jelení7700:45:52-
13LB1961Marholdová LucieChoceň8300:47:06-
14LB20340Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9600:47:29-
15LB21319Melymuk Lisa-8100:48:00-
16LB22291Čapek MatějSK Chotěboř9600:48:01-
17LB23307Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:48:58-
18LB24258Bendová IlonaČeská Třebová8800:49:44-
19LB25325Mikyska JakubSKITRI Jablonné nad Orlicí0400:50:59-
20LB26205Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:51:16-
21LB27348Vebr MichalČeská Třebová7800:51:20-
7ZJ28146Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou0000:51:3957
22LB29339Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:52:28-
23LB3034Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:52:54-
24LB31232Čížová Barbora-9600:53:05-
25LB32302Skounic AlfredISCAR ČR6300:53:15-
26LB33133Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:53:26-
27LB34281Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:53:47-
28LB35219Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:54:09-
29LB36220Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:54:42-
30LB37350Moravec JiříJM Team Letohrad6700:55:00-
31LB38168Jireček VratislavVinotéka Kolín9900:57:23-
32LB3970Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:57:41-
33LB40253Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:57:47-
34LB41206Pečenka LiborKHB Radegast6100:57:56-
35LB42308Marhold JanChoceň0800:58:20-
36LB43166Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:58:53-
37LB44349Moravec JanTJ Team Letohrad0200:59:10-
38LB4532Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:59:35-
39LB46284Hladil JakubVranová Lhota0601:00:24-
40LB47132Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0001:00:34-
41LB4893Konečná MartinaŠťastní lidé7301:00:34-
42LB49338Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9901:00:42-
43LB5068Minaříková IvaHorní Jelení7901:00:57-
44LB51167Jireček VratislavVinotéka Kolín7601:01:30-
45LB52327Mikysková TerezaSKITRI Jablonné nad Orlicí9701:02:36-
8ZJ5333Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:03:3054
46LB54299Klimešová PetraPSK Olymp Praha0301:03:40-
47LB55326Mikysková BarboraSKITRI Jablonné nad Orlicí0201:04:09-
48LB56260Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4701:04:38-
49LB57287Strejček Jiří-5601:08:07-
50LB58218Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:09:11-
51LB59169Hladil RomanVranová Lhota7701:10:07-
52LB60224Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0601:10:34-
53LB61223Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:10:34-
54LB62158Marholdová AnetaHorní Jelení0701:11:05-
55LB63159Marholdová MichaelaHorní Jelení7701:11:05-
56LB64228Scheuerová IlonaActivity Lanškroun6601:12:50-
57LB65172Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:13:15-
58LB66216Kalousek MilanAK Sokolov6201:14:21-
59LB67236Kovář MiloslavKČT Česká Třebová4401:15:10-
60LB68285Hladil RomanVranová Lhota0401:17:19-
61LB69234Kovářová VěraKČT Česká Třebová5101:18:06-
62LB70301Skounic AlfredISCAR ČR0301:18:09-
63LB71309Paulišová AgnesaChoceň6201:18:20-
64LB72227Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:18:37-
65LB73289Vondroušová Libuše-5501:20:08-
66LB74294Petránková Květa-6001:20:59-
67LB75295Matyáš MartinDolní Dobrouč8501:21:12-
68LB76298Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:21:16-
69LB77233Motyčková VlastaISCAREX Česká Třebová5601:23:36-
70LB78297Matyášová HanaDolní Dobrouč8601:24:49-
71LB79296Matyáš PavelDolní Dobrouč6101:24:58-
72LB80256Tobiáš JáchymŽamberk0601:26:37-
73LB81255Tobiášová NatálieŽamberk0301:26:42-
74LB82303Brzobohatá EliškaISCAR ČR0401:31:04-
75LB83324Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:32:05-
76LB84323Bulíčková JarmilaAK Kroměříž8001:32:05-
77LB85257Fojtíková HanaŽamberk5201:36:27-
78LB86242Skounic AdamISCAR ČR0601:37:21-
79LB87304Brzobohatá MartinaISCAR ČR7801:37:49-
80LB88241Skounicová ŠárkaISCAR ČR7301:37:50-
81LB89171Steinmetzová VeronikaNotable9401:38:57-
82LB90121Hyksa TomášHoroTým Nechťák0901:39:47-
83LB91342Hyksa LukášNechťák1101:40:02-
84LB92108Hyksová HedvikaHoroTým Nechťák8201:40:16-
85LB93283Peterka MilanSvitavy5601:46:24-
86LB94282Peterková IrenaSvitavy5501:46:26-
87LB95316Komůrková VěraŠiroký Důl5301:59:15-
88LB96217Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1003:08:33-

Trať 13 km, 963 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:58:46105
2MA2183Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:00:3193
3MA32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:00:5181
4MA4184Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:01:1572
5MA516Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:3266
6MA6192Blaha TomášAK Kroměříž7601:02:0160
7MA7189Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9501:02:1357
8MA8164Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7701:02:3854
9MA9141Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9001:03:1151
10MA1075Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:04:2348
11MA11139Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:04:5245
12MA12199Hrdina PavelAK Perná8801:04:5342
1MJ1373Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:05:54105
13MA14161Dvořák PavelAC Prostějov8201:05:5539
14MA1599Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5936
15MA1688Herda JanSKP Nymburk8301:06:0233
1ZA17202Nováková PetraPSK Olymp Praha9301:06:09105
16MA18180Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:06:3830
1MB195Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:06:55105
2MB2015Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:07:2193
17MA213Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:08:1327
18MA22263Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:08:2524
3MB23117Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:5781
2MJ24153Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:09:0493
1MC2579Jančík BořekSVARTES Hořice6401:09:16105
2MC26265Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:09:4993
19MA2795Smatana Petr AK OLOMOUC7701:09:5921
3MC2898Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6101:10:3381
20MA29123Hruška JanOlfin Car - Vella Trutnov8901:10:5118
21MA3080Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8101:11:0515
22MA31194Roháček JanRunsport Team8201:11:2712
1ZB3214Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:29105
3MJ336Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:11:4081
23MA3478Majoroš MichalPolice nad Metují 8601:12:419
2ZA35201Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:12:5093
2ZB36186Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:13:0193
24MA3794Havran JanISCAREX Česká Třebová9301:13:076
25MA38314Kněžínek VítBabičina běžecká buňka9101:13:323
4MC3913Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:13:3872
26MA4042Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8001:13:513
3ZB4185Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:14:0681
27MA4224Dryml MojmírRunSport Team8601:14:103
4ZB43177Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:2272
28MA4464Krunčík PavelSki Skuhrov n. B.8501:14:343
29MA45288Minář MarekMagnus Orienteering9401:15:223
30MA46134Malý JiříPlanet Toys7701:15:353
31MA47115Kavrentzis KonstantinCyklo Polách a Syn8101:15:423
4MJ4897Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí Nad Orlicí9801:16:0672
4MB49131Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7201:16:1372
32MA5063Heller TomášHradec Králové8101:16:213
5ZB51109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:16:3666
1ZC52203Klimešová JanaUSK Praha7001:17:11105
33MA53101Kalný PetrKRB Chrudim8101:17:533
5MC54122Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:18:0666
5MB55138Chrudina RobertOstrava7301:18:0966
3ZA56200Vévodová MartinaAK Perná9001:18:1281
6MB57127Zachař JiříSruby7201:18:1760
7MB58245Dušil JaroslavŽár trvá7001:18:3257
34MA599Radiměřský KarelAtletika Polička8701:18:353
35MA60249Šplíchal JanSokol Valteřice8301:18:413
36MA6182Beneš MilanPolička7801:19:113
6MC62207Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5801:19:4160
37MA63113Honzíček MichalKRB Chrudim8801:19:533
7MC64107Hausvater KarelOK Slavia Hradec Králové5801:20:0457
38MA65103Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7901:20:323
39MA66142Tatýrek RomanPraha9401:20:393
40MA6746Jor MartinActivity Lanškroun8701:20:403
41MA68321Pospíšil JosefMoravská Třebová8501:20:513
8MB6969Scheuer JanActivity Lanškroun6601:21:0754
42MA70237Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:21:133
1MD71118Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:21:26105
43MA72128Šimák JanHradec Hrálové8301:21:443
44MA73119Vortel OndřejČervenka8701:22:113
5MJ7422Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:22:1266
45MA75238Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:22:533
46MA76246Odložil PetrHrabová7801:22:593
47MA77156Mráz VáclavASK Slavia Praha8301:22:593
8MC78248Novotný MilanOK 99 Hradec Králové6501:23:0654
48MA797Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:23:093
49MA80126Malý LukášMHPC Králíky8301:23:273
50MA81315Sáňka Ondřej-8401:23:303
9MB8257Oberländer JanSokol Senohraby7501:23:3651
2ZC8386Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:3893
51MA8474Janů LiborŠumperk7801:23:573
10MB85129Hladík VladimírAJUR SPORT6801:24:1148
11MB86250Kristek JiříRetia Pardubice6701:24:1545
52MA8796Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8201:24:183
6ZB88100Barnetová DenisaVellness Hotel Vista **** Dolní Morava7301:24:2760
53MA89165Richter DavidTOFIDO7701:25:103
9MC9037Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:25:2651
54MA9158Kovář JanSKB Ceska Trebova8101:26:063
12MB9225Jasiok PřemyslTREK 13247401:26:0842
10MC9387Vanta JosefTriclub Dobruška6201:26:2648
55MA94311Knotek David-8201:26:403
11MC9530Skalický JosefActivity La Žichlínek6201:26:5045
13MB96293Bednář ZbyněkJamné7301:27:1239
14MB97193Vlach BorisAUSTERLITZ ADVENTURE7301:27:1836
56MA9862Marhold PetrChoceň7801:27:393
57MA9977Musil TomášOlomouc8201:27:403
2MD10066Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:27:4393
12MC101144Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6501:27:4542
58MA102170Kochánek PetrNotable8701:27:573
13MC103330Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:28:0039
15MB104266Tešnar MarekPetřvald7501:28:0233
4ZA105176Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:0872
5ZA106140Haramulová LenkaASK Slavia Praha8701:28:1366
6ZA10712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:3060
59MA108229Clemenz SilvioPSV Zittau7901:28:46-
16MB109148Uher JurajTT137301:29:20-
17MB110111Tempír JiříSokol Štíty7501:29:4530
60MA111150Roleček MilanPěčín7601:29:593
3ZC11284Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:0681
3MD11391Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:30:1081
61MA11435Pumprla RostislavSK Salith Sumtex8501:30:133
62MA115320Blaško RadekHorní Morava8001:30:163
63MA116112Skála JanRunSport Team 8501:30:293
14MC11749Dobiš JanAK Orličky5701:30:4336
7ZA118247Novotná MarkétaOK 99 Hradec Králové9401:30:5557
4MD119343Kosek MiroslavASPV Těchonín5501:31:1672
18MB12071Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7301:31:2927
19MB121261Vích PetrOlomouc7301:31:4724
20MB122195Kyzlink KarelASK TT SKI BLANSKO6901:32:0721
1ZD123204Mališová KarlaUSK Praha6001:32:26105
64MA124130Fryauf JanStokkur8901:32:383
5MD125347Tempír FrantišekSokol Štíty4901:32:4066
65MA126106Hyksa TomášHoroTým Nechťák8301:33:143
6MJ127208Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:33:5160
21MB128145Jedziniak Michalostrava7401:34:4418
6MD129344Hájek FrantišekFGT Stolany4901:34:5360
7ZB130147Honsová HanaActivity lanškroun7901:35:0157
66MA131313Řiháček Štěpán-8301:35:053
67MA13238Makovec Alešpekařství Makovec s.r.o.7701:35:093
22MB13365Belobrad IvanPASIVITY Žamberk6601:35:1115
68MA13443Novák PetrHSK - cycling team7701:35:163
69MA135163Růžička TomášCTB Cycling Team Brandýs8501:35:213
8ZB1368Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:3354
7MD137264Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:35:4257
23MB138155Myšák MilanTJ Sokol Jehnědí6601:36:0712
15MC139235Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:36:3233
1ME14056Metelka JosefSpartak Police4401:36:34105
70MA14159Červenka Jaroslav AK Dobřenice7901:36:373
4ZC14283Kabilová MartinaAces Team Karlovy Vary6901:36:4172
24MB143230Hejtmánek MiroslavŽár trvá7001:37:159
25MB144290Rapčák MichalBK Malá Lipovka7301:37:156
26MB145225Heger JiříSMART Team6901:37:273
71MA146259Vlasák RadimSokol Česká7901:37:303
5ZC14718Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:4466
27MB14828Bartoš AntonínSKP Šumperk7301:38:363
72MA149104Suk MartinRybník8801:39:063
73MA15047Helia Michalak kunice8001:40:023
2ZD151114Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:40:0993
8MD15239Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:41:2754
74MA15348Pernica PavelAK Kunice7601:41:553
28MB15452Nádhera PetrHradec Králové6701:42:393
16MC15544Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:42:5030
9ZB15610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:43:1051
75MA157286Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7901:43:183
76MA158322Bárta AdamMoravská Třebová9201:43:513
9MD159310Macháček Martin-5501:44:0051
2ME160154Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4401:44:2293
77MA16181Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:45:313.00
8ZA16245Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:45:4654
78MA163116Gavlas Lubomír amater7601:46:153
10ZB16455Fojtíková HanaŽamberk7901:46:4048
9ZA165196Meluzínová AndreaVavřinec8101:46:4551
79MA166152Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:47:353
10MD167162Červ MiloslavATLETIKA POLIČKA5001:48:3148
29MB168305Olžbut VítZábřeh7401:48:403
11MD16989Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:48:4445
11ZB17027Krňávková EvaTriSK Olomouc7501:48:5845
80MA17121Navratil Vítfyzická osoba8101:50:003
12ZB172251Myslivcová DenisaDeníčky7701:50:4142
30MB173252Smrček PavelDeníčky7301:50:423
31MB174124Pavelka RadekJičín6601:51:003
32MB175240Brzobohatý VáclavISCAR ČR7301:51:043
13ZB17617Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:51:1539
6ZC177149Machalická LibušeOlomouc6401:52:4360
17MC17853Blaško ŠtefanHorní Morava5901:54:0927
12MD17990Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:54:0942
7ZC18020Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová 6301:55:1557
3ME181120Jašek Paveltj liga 100 Olomouc4501:55:1881
18MC18226Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:55:4824
8ZC1834Jirásková EvaLanškroun6401:56:3754
14ZB184312Dokoupilová Kateřina-7801:58:1136
19MC185143Kotlík PetrHavířov5601:59:2021
4ME186341Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4402:00:2872
13MD18750Sadílek OtaActivity Lanškroun4602:00:4239
33MB18892Konečný JaroslavŠťastní lidé6902:00:503
81MA189110Bok IvanČsOL UnO8802:01:533
34MB190105Nasku PetrVysoké Mýto7502:04:123
82MA191306Staněk Vratislav-8102:04:453
83MA192254Švec MartinUhelná Příbram7702:05:153
84MA193226Čudek VladimírČudla team7902:06:483
85MA194318Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8202:08:163
7MJ19572Bulička DominikAK Kroměříž0302:08:1857
3ZD196243Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5802:09:1781
35MB19731Borek PetrBrzdy Horní Čermná7002:09:383
4ZD19840Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:10:0572
5ME199262Boušek PetrLedská4502:10:1366
5ZD200157Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5502:13:1266
20MC201160Kobliha MilanBiatlon Prostějov5702:13:1218
14MD202210Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:18:2336
86MA203137Stránský TomášLight Core8102:26:003
10ZA204135Balcarová KateřinaTJ Loko Česká Třebová8202:26:0048
6ZD20519Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4802:30:3060
15MD2061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:46:5433
21MC207125Halenka MilanDolní Morava6202:55:0815
9ZC20851Nádherová HanaHradec Králové6803:05:2151

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:58:46105
2MA2183Kučera LukášVSK Univerzita Brno8101:00:3193
3MA32Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:00:5181
4MA4184Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:01:1572
5MA516Havlíček JanASK Slavia Praha7901:01:3266
6MA6192Blaha TomášAK Kroměříž7601:02:0160
7MA7189Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9501:02:1357
8MA8164Vagenknecht FrantišekKP Nová Paka7701:02:3854
9MA9141Vaš DavidTJ Sokol České Budějovice9001:03:1151
10MA1075Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:04:2348
11MA11139Lichý TomášTJ TŽ Třinec9401:04:5245
12MA12199Hrdina PavelAK Perná8801:04:5342
13MJ1373Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9601:05:5439
14MA14161Dvořák PavelAC Prostějov8201:05:5536
15MA1599Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:05:5933
16MA1688Herda JanSKP Nymburk8301:06:0230
17MA18180Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9001:06:3827
18MB195Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:06:5524
19MB2015Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:07:2121
20MA213Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7601:08:1318
21MA22263Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:08:2515
22MB23117Malý JanELEVEN RUN TEAM7301:08:5712
23MJ24153Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9801:09:049
24MC2579Jančík BořekSVARTES Hořice6401:09:166
25MC26265Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:09:493

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA17202Nováková PetraPSK Olymp Praha9301:06:09105
2ZB3214Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:11:2993
3ZA35201Fričková PavlaPSK Olymp Praha8201:12:5081
4ZB36186Mertová MichaelaActivity Lanškroun7601:13:0172
5ZB4185Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:14:0666
6ZB43177Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:14:2260
7ZB51109Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:16:3657
8ZC52203Klimešová JanaUSK Praha7001:17:1154
9ZA56200Vévodová MartinaAK Perná9001:18:1251
10ZC8386Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:23:3848
11ZB88100Barnetová DenisaVellness Hotel Vista **** Dolní Morava7301:24:2745
12ZA105176Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:0842
13ZA106140Haramulová LenkaASK Slavia Praha8701:28:1339
14ZA10712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:3036
15ZC11284Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:30:0633
16ZA118247Novotná MarkétaOK 99 Hradec Králové9401:30:5530
17ZD123204Mališová KarlaUSK Praha6001:32:2627
18ZB130147Honsová HanaActivity lanškroun7901:35:0124
19ZB1368Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:35:3321
20ZC14283Kabilová MartinaAces Team Karlovy Vary6901:36:4118
21ZC14718Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:4415
22ZD151114Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:40:0912
23ZB15610Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:43:109
24ZA16245Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8201:45:466
25ZB16455Fojtíková HanaŽamberk7901:46:403

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 99%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 99%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 99%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 99%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Pořadatelé odvedli 100% práci a za to zaslouží jedničku s hvězdičkou
anna.bacova
Závod byl po všech stránkách perfektně připraven.Velké poděkování pořadatelům.
hlavacekrk
Perfektní, bohužel jsme museli před vyhodnocením odejet
strejcek.j
Velmi pěkně připravený závod, jako ostatně každý rok. Už se těším na příští rok.
bozenadvorak

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód