Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh městem Hradec Králové

17.11.2014, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Běh městem Hradec Králové
  • datum konání: 17.11.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ J. Gočára v Lipkách
10:00 - 13:15 hodin

Přihlášky

na místě nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

50 Kč (žákovské kategorie bez startovného)

Popis tratě

Délka: 9,7 km a méně

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Hrdina PavelAK Perná8800:32:48-
2MA258Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:19-
3MA4108Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:02-
4MA6166Slovák DaliborKER Team Praha8400:34:41-
5MA739Jirman ŠtěpánSokol Hradec Králové9700:35:14-
6MA11251Lášek TomášSokol Velká Jesenice8600:36:24-
7MA12113Řehák PavelOB Vamberk8400:36:26-
8MA18257Stohwasser PetrSokol Hradec Králové8200:37:50-
9MA214Heller TomášHradec Králové8100:38:25-
10MA2273Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:38:32-
11MA26192Šimák JanHradec Králové8300:39:05-
12MA2923Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:39-
13MA3972Mečala MarkoHradec Králové9900:40:29-
14MA40140Zeman DanielWT Hradec Králové8300:40:36-
15MA433Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:41:04-
16MA4434Slabý JanHradec Králové9000:41:14-
17MA4592Rosůlek JaromírSmidary9400:41:22-
18MA46101Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:41:28-
19MA5120Hofman MilanChlumec nad Cidlinou9600:42:42-
20MA5526Říha JosefTJ Sokol Hradec Králové9900:43:08-
21MA59123Kyral JanSK Třebechovice p. O.8900:43:37-
22MA63117Červinka MárioHradec Králové9500:43:52-
23MA66109Zídka AlešHradec Králové9000:44:08-
24MA70187Koutník LukášVrchlabí9200:44:34-
25MA76114Capoušek DavidSokol Hradec Králové9900:45:27-
26MA80104Heger JanSTS Chvojkovice8100:46:32-
27MA8450Štěrba MichalSokol Hradec Králové8400:46:59-
28MA905Jeřábek DaliborSokol Hradec Králové9800:47:31-
29MA931Rykl RadošSokol Hradec Králové9500:48:42-
30MA9633Doležal JanSokol Hradec Králové9600:48:59-
31MA98115Klemt OndřejHradec Králové9000:49:18-
32MA100125Paul PavelHradec Králové8700:49:31-
33MA112273Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:51:45-
34MA11338Staněk LudvíkSTS Chvojkovice8000:51:50-
35MA114138Velínský PetrHradec Králové8400:51:53-
36MA117128Velínský PavelHradec Králové8200:52:15-
37MA1198Macák JiříHradec Králové8400:52:23-
38MA121112Hofman JiříRosice nad Labem8700:53:03-
39MA12229Jandera TomášHradec Králové9000:53:08-
40MA12866Raszka TomášPardubice8000:54:26-
41MA13267Maisner LukášHradec Králové9300:54:57-
42MA133105Vlasák MartinHradec Králové8900:55:00-
Muži 35-44 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3182Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:33:55-
2MB510Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:34:20-
3MB851Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:35:29-
4MB1437Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:47-
5MB17107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:47-
6MB2331Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:38:45-
7MB3543Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:40:13-
8MB38127Moravec JiříHradec Králové7200:40:28-
9MB4128Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:52-
10MB48193David VáclavSmiřice7400:42:04-
11MB6018Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:43:38-
12MB7188Vaněk VáclavCafe Bajer PCE7200:44:39-
13MB72122Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:42-
14MB73262Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:44:47-
15MB7562Jelínek JiříHradec Králové7900:45:11-
16MB77184Karban JaroslavTENIS Malé Svatoňovice7000:45:40-
17MB78121Přikryl JanSTS Chvojkovice Brod7900:45:42-
18MB80144Šebek DaliborHradec Králové7500:46:32-
19MB8630Knop LukášHradec Králové7900:47:15-
20MB87102Šindler MilanHradec Králové7000:47:18-
21MB95186Špaček TomášHolice7400:48:45-
22MB12993Strzepek MilanHradec Králové7800:54:27-
Muži 45-54 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1380Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:36:28-
2MC15194Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:37:29-
3MC2065Mazač JaroslavSK Hronov6800:38:12-
4MC28269Hanuš PetrCHT Pardubice6400:39:36-
5MC30188Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:39:43-
6MC3182Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:40:02-
7MC33267Vanta JosefTC Dobruška6200:40:08-
8MC3524Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:40:13-
9MC37129Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:40:26-
10MC47163Klepl FilipKlespol Praha6600:41:51-
11MC49156Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:42:06-
12MC5040Pergner PetrZámek Dobříš6100:42:09-
13MC52185Koutník LumírVrchlabí6700:42:44-
14MC53275Nádhera PetrHradec Králové6700:42:45-
15MC54179Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:43:00-
16MC61270Litoš JiříPavlišov6900:43:41-
16MC61272Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6000:43:41-
18MC67124Osladil VáclavČernožice6000:44:17-
19MC69200Mader JanLabe Tri club Hradec Králové6900:44:30-
20MC83152Králík MichalHradec Králové6200:46:49-
21MC9278Frýdl MiroslavHradec Králové6400:48:33-
22MC94263Moník MilanMT Smiřice6900:48:44-
23MC97146Machek TomášTommSport Hradec Králové6400:49:17-
24MC116136Fejfar AlešVrchlabí6900:51:54-
25MC118120Bahník MiroslavArkatrip Hradec Králové6600:52:16-
26MC134126Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:40-
Muži 55-64 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10149Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:22-
2MD27168Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:15-
3MD34148Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:09-
4MD55266Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:08-
5MD58171Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:29-
6MD79180Macej MiroslavHradec Králové5600:46:16-
7MD82268Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:39-
8MD85198Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:47:11-
9MD101131Jakoubek ArnoštStaněk Turnov5200:49:40-
10MD103154Strejček PavelGymnasium Poděbrady5900:49:52-
11MD12483Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:53:33-
12MD137196Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:56:12-
Muži 65-74 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:57-
2MD68181Navrátil JosefSK Strančice4900:44:21-
3MD88139Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:24-
4MD107150Marek FrantišekSK Hronov4100:50:31-
5MD125261Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:53:44-
6MD138175Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:57:34-
7MD140195Marz FrantišekSokol Kout4300:57:49-
8MD141271Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:58:32-
Muži 75 let a starší (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME114177Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:51:53-
2ME120264Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:52:42-
3ME126178Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:54:02-
4ME147135Mojžíš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:07:20-
5ME148190Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:10:51-
Ženy 34 let a mladší (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24133Vévodová MartinaAK Perná9000:38:48-
2ZA32164Šibravová LenkaKERteam Praha8200:40:06-
3ZA57169Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:43:20-
4ZA64191Šimáková KláraHradec Králové8300:43:53-
5ZA65183Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:43:58-
6ZA74176Sokolová LibušeNové Město nad Metují8800:44:54-
7ZA105165Slováková MichalaTJ VTŽ Chomutov8600:50:12-
8ZA108265Klimešová MarkétaSokol Hradec Králové9100:50:40-
9ZA131256Strejčková AnnaVelký Osek9000:54:56-
Ženy B 35-44 let (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB987Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:35:59-
2ZB16142Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:33-
3ZB19157Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:55-
4ZB2584Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:57-
5ZB9185Čechová IvaHradec Králové7500:47:55-
6ZB102167Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:46-
7ZB10481Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:50:07-
8ZB106141Novotná GretaTJ Sokol Hradec Králové7300:50:19-
9ZB110134Vodičková LenkaOK LOKO Pardubice7300:50:57-
10ZB111130Kubiasová KateřinaPraskačka7800:51:22-
11ZB143155Černušáková JanaKolín7201:00:34-
12ZB145173Kašparová MartaLibčany7501:05:13-
13ZB146172Zámečníková IrenaSBRTU Ústí n.O.7101:05:14-
Ženy 45 let a starší (trať 9,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC89119Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:47:25-
2ZC99189Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:49:29-
3ZC109260Vacková HanaSokol Starkoč5600:50:55-
4ZC122199Cinková JitkaPardubice6800:53:08-
5ZC127274Hellerová HanaHradec Králové6100:54:13-
6ZC130174Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:54:37-
7ZC135162Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:55:48-
8ZC136153Strejčková ZuzanaVelký Osek6200:56:04-
9ZC139159Šternerová HanaHradec Králové6300:57:42-
10ZC142197Horáková ZdenaHradec Králové5700:59:42-
11ZC14479Frýdlová JanaHradec Králové6801:03:34-
Trať 9,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Hrdina PavelAK Perná8800:32:48-
2MA258Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:19-
1MB3182Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:33:55-
3MA4108Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:02-
2MB510Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:34:20-
4MA6166Slovák DaliborKER Team Praha8400:34:41-
5MA739Jirman ŠtěpánSokol Hradec Králové9700:35:14-
3MB851Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:35:29-
1ZB987Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:35:59-
1MD10149Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:22-
6MA11251Lášek TomášSokol Velká Jesenice8600:36:24-
7MA12113Řehák PavelOB Vamberk8400:36:26-
1MC1380Vejběra JanCyklo POKR Pardubice6600:36:28-
4MB1437Vokolek MichalAC Pardubice7200:36:47-
2MC15194Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:37:29-
2ZB16142Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:33-
5MB17107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:37:47-
8MA18257Stohwasser PetrSokol Hradec Králové8200:37:50-
3ZB19157Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:55-
3MC2065Mazač JaroslavSK Hronov6800:38:12-
9MA214Heller TomášHradec Králové8100:38:25-
10MA2273Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:38:32-
6MB2331Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:38:45-
1ZA24133Vévodová MartinaAK Perná9000:38:48-
4ZB2584Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:38:57-
11MA26192Šimák JanHradec Králové8300:39:05-
2MD27168Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:15-
4MC28269Hanuš PetrCHT Pardubice6400:39:36-
12MA2923Veverka TomášOOB Vamberk8400:39:39-
5MC30188Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:39:43-
6MC3182Patočka RomanSK OMT Pardubice6900:40:02-
2ZA32164Šibravová LenkaKERteam Praha8200:40:06-
7MC33267Vanta JosefTC Dobruška6200:40:08-
3MD34148Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:09-
7MB3543Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:40:13-
8MC3524Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:40:13-
9MC37129Metelka PavelOK99 Hradec Králové6800:40:26-
8MB38127Moravec JiříHradec Králové7200:40:28-
13MA3972Mečala MarkoHradec Králové9900:40:29-
14MA40140Zeman DanielWT Hradec Králové8300:40:36-
9MB4128Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:52-
1MD42161Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:40:57-
15MA433Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:41:04-
16MA4434Slabý JanHradec Králové9000:41:14-
17MA4592Rosůlek JaromírSmidary9400:41:22-
18MA46101Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:41:28-
10MC47163Klepl FilipKlespol Praha6600:41:51-
10MB48193David VáclavSmiřice7400:42:04-
11MC49156Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:42:06-
12MC5040Pergner PetrZámek Dobříš6100:42:09-
19MA5120Hofman MilanChlumec nad Cidlinou9600:42:42-
13MC52185Koutník LumírVrchlabí6700:42:44-
14MC53275Nádhera PetrHradec Králové6700:42:45-
15MC54179Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:43:00-
20MA5526Říha JosefTJ Sokol Hradec Králové9900:43:08-
4MD55266Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:08-
3ZA57169Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:43:20-
5MD58171Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:43:29-
21MA59123Kyral JanSK Třebechovice p. O.8900:43:37-
11MB6018Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:43:38-
16MC61270Litoš JiříPavlišov6900:43:41-
16MC61272Kyral ZbyněkSK Třebechovice p. O.6000:43:41-
22MA63117Červinka MárioHradec Králové9500:43:52-
4ZA64191Šimáková KláraHradec Králové8300:43:53-
5ZA65183Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:43:58-
23MA66109Zídka AlešHradec Králové9000:44:08-
18MC67124Osladil VáclavČernožice6000:44:17-
2MD68181Navrátil JosefSK Strančice4900:44:21-
19MC69200Mader JanLabe Tri club Hradec Králové6900:44:30-
24MA70187Koutník LukášVrchlabí9200:44:34-
12MB7188Vaněk VáclavCafe Bajer PCE7200:44:39-
13MB72122Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:44:42-
14MB73262Hrevuš AlexandrBřehy u Přelouče7900:44:47-
6ZA74176Sokolová LibušeNové Město nad Metují8800:44:54-
15MB7562Jelínek JiříHradec Králové7900:45:11-
25MA76114Capoušek DavidSokol Hradec Králové9900:45:27-
16MB77184Karban JaroslavTENIS Malé Svatoňovice7000:45:40-
17MB78121Přikryl JanSTS Chvojkovice Brod7900:45:42-
6MD79180Macej MiroslavHradec Králové5600:46:16-
26MA80104Heger JanSTS Chvojkovice8100:46:32-
18MB80144Šebek DaliborHradec Králové7500:46:32-
7MD82268Krajč ZdeněkTrutnov5400:46:39-
20MC83152Králík MichalHradec Králové6200:46:49-
27MA8450Štěrba MichalSokol Hradec Králové8400:46:59-
8MD85198Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:47:11-
19MB8630Knop LukášHradec Králové7900:47:15-
20MB87102Šindler MilanHradec Králové7000:47:18-
3MD88139Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:24-
1ZC89119Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6500:47:25-
28MA905Jeřábek DaliborSokol Hradec Králové9800:47:31-
5ZB9185Čechová IvaHradec Králové7500:47:55-
21MC9278Frýdl MiroslavHradec Králové6400:48:33-
29MA931Rykl RadošSokol Hradec Králové9500:48:42-
22MC94263Moník MilanMT Smiřice6900:48:44-
21MB95186Špaček TomášHolice7400:48:45-
30MA9633Doležal JanSokol Hradec Králové9600:48:59-
23MC97146Machek TomášTommSport Hradec Králové6400:49:17-
31MA98115Klemt OndřejHradec Králové9000:49:18-
2ZC99189Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:49:29-
32MA100125Paul PavelHradec Králové8700:49:31-
9MD101131Jakoubek ArnoštStaněk Turnov5200:49:40-
6ZB102167Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:46-
10MD103154Strejček PavelGymnasium Poděbrady5900:49:52-
7ZB10481Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:50:07-
7ZA105165Slováková MichalaTJ VTŽ Chomutov8600:50:12-
8ZB106141Novotná GretaTJ Sokol Hradec Králové7300:50:19-
4MD107150Marek FrantišekSK Hronov4100:50:31-
8ZA108265Klimešová MarkétaSokol Hradec Králové9100:50:40-
3ZC109260Vacková HanaSokol Starkoč5600:50:55-
9ZB110134Vodičková LenkaOK LOKO Pardubice7300:50:57-
10ZB111130Kubiasová KateřinaPraskačka7800:51:22-
33MA112273Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:51:45-
34MA11338Staněk LudvíkSTS Chvojkovice8000:51:50-
35MA114138Velínský PetrHradec Králové8400:51:53-
1ME114177Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:51:53-
24MC116136Fejfar AlešVrchlabí6900:51:54-
36MA117128Velínský PavelHradec Králové8200:52:15-
25MC118120Bahník MiroslavArkatrip Hradec Králové6600:52:16-
37MA1198Macák JiříHradec Králové8400:52:23-
2ME120264Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:52:42-
38MA121112Hofman JiříRosice nad Labem8700:53:03-
39MA12229Jandera TomášHradec Králové9000:53:08-
4ZC122199Cinková JitkaPardubice6800:53:08-
11MD12483Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:53:33-
5MD125261Dvořák LadislavTJ Sokol Velké Hamry I.4800:53:44-
3ME126178Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:54:02-
5ZC127274Hellerová HanaHradec Králové6100:54:13-
40MA12866Raszka TomášPardubice8000:54:26-
22MB12993Strzepek MilanHradec Králové7800:54:27-
6ZC130174Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:54:37-
9ZA131256Strejčková AnnaVelký Osek9000:54:56-
41MA13267Maisner LukášHradec Králové9300:54:57-
42MA133105Vlasák MartinHradec Králové8900:55:00-
26MC134126Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:55:40-
7ZC135162Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:55:48-
8ZC136153Strejčková ZuzanaVelký Osek6200:56:04-
12MD137196Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:56:12-
6MD138175Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:57:34-
9ZC139159Šternerová HanaHradec Králové6300:57:42-
7MD140195Marz FrantišekSokol Kout4300:57:49-
8MD141271Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:58:32-
10ZC142197Horáková ZdenaHradec Králové5700:59:42-
11ZB143155Černušáková JanaKolín7201:00:34-
11ZC14479Frýdlová JanaHradec Králové6801:03:34-
12ZB145173Kašparová MartaLibčany7501:05:13-
13ZB146172Zámečníková IrenaSBRTU Ústí n.O.7101:05:14-
4ME147135Mojžíš VincentKČT Havlíčkův Brod3701:07:20-
5ME148190Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:10:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód