10.4.2015, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.9.2020 | 4. Zemská míle | - |
28.8.2020 | 3. Zemská míle | - |
5.6.2020 | 2. Zemská míle | - |
10.4.2020 | 1. Zemská míle | - |
28.9.2019 | 4. Zemská míle | 116 |
30.8.2019 | 3. Zemská míle | 101 |
14.6.2019 | 2. Zemská míle | 93 |
12.4.2019 | 1. Zemská míle | 128 |
29.9.2018 | 4. Zemská míle | 147 |
24.8.2018 | 3. Zemská míle | 110 |
15.6.2018 | 2. Zemská míle | 128 |
13.4.2018 | 1. Zemská míle | 173 |
30.9.2017 | 4. Zemská míle | 139 |
25.8.2017 | 3. Zemská míle | 160 |
16.6.2017 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 141 |
7.4.2017 | 1. Zemská míle | 126 |
8.10.2016 | 4. Zemská míle | 139 |
26.8.2016 | 3. Zemská míle | 125 |
17.6.2016 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 131 |
8.4.2016 | 1. Zemská míle | 156 |
3.10.2015 | 4. Zemská míle - vyhlášení | 148 |
28.8.2015 | 3. Zemská míle | 161 |
19.6.2015 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 155 |
19.9.2014 | 4. Zemská míle - vyhlášení | 162 |
29.8.2014 | 3. Zemská míle | 170 |
6.6.2014 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 135 |
28.3.2014 | 1. Zemská míle | 179 |
4.10.2013 | 4. Zemská míle | 105 |
20.9.2013 | 3. Zemská míle | 106 |
7.6.2013 | 2. Zemská míle (noční závod) | 120 |
19.4.2013 | 1. Zemská míle | 91 |
2.11.2012 | Zemská míle | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vetchý Kryštof | 04 | 26 |
Resler Filip | 09 | 25 |
Borek Petr | 70 | 25 |
Radiměřský Karel | 87 | 25 |
Borek Viktor | 04 | 25 |
Borková Agáta | 02 | 24 |
Krátký Luboš | 62 | 24 |
Kumpoštová Andrea | 05 | 24 |
Bielčik Jindřich | 40 | 24 |
Kumpošt Radovan | 08 | 24 |
Kačerovský Michal | 69 | 24 |
Vetchá Rozálie | 07 | 24 |
Sejkorová Lenka | 63 | 23 |
Černá Markéta | 70 | 22 |
Serbousková Sára | 04 | 22 |
Vebr Dominik | 03 | 21 |
Keprtová Miloslava | 48 | 21 |
Gregora Lukáš | 08 | 21 |
Gregorová Anna | 10 | 20 |
Pirklová Markéta | 79 | 20 |
Gregorová Eliška | 12 | 19 |
Dušková Žaneta | 09 | 19 |
Gregora Filip | 02 | 19 |
Pirkl Vít | 10 | 19 |
Mannlová Jana | 80 | 19 |
Sedláček Roman | 64 | 19 |
Krátká Hana | 95 | 18 |
Skalický Vojtěch | 03 | 18 |
Dufková Marie | 13 | 18 |
Topinka Tobiáš | 10 | 17 |
Šilarová Michaela | 02 | 17 |
Hanáková Klára | 02 | 17 |
Dušek Petr | 11 | 17 |
Gregorová Jana | 11 | 17 |
Sadílek Jakub | 05 | 16 |
Hájková Zuzana | 08 | 16 |
Jirásková Apolena | 11 | 16 |
Slánská Daniela | 05 | 16 |
Dušková Tereza | 07 | 16 |
Kubeš David | 75 | 16 |
Bubeníček Jiří | 51 | 15 |
Vacek Michal | 04 | 15 |
Jadrný Tomáš | 04 | 15 |
Kapoun Jan | 03 | 15 |
Vebr Patrik | 98 | 15 |
Čejková Klára | 08 | 15 |
Vondra Vojtěch | 98 | 15 |
Kubešová Klára | 06 | 15 |
Koubová Elen | 09 | 15 |
Hejl Radek | 72 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 3 | 78 | Hájková Zuzana | VO TJ Lanškroun | 08 | 00:00:33 | - |
2 | D2 | 10 | 28 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:37 | - |
3 | D2 | 15 | 38 | Broulíková Anežka | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:39 | - |
4 | D2 | 16 | 79 | Kodytková Lucie | FK Řetůvka | 08 | 00:00:40 | - |
5 | D2 | 18 | 74 | Gregorová Anna | Lanškroun | 10 | 00:00:40 | - |
6 | D2 | 20 | 99 | Hepnarová Stela | Lanškroun | 09 | 00:00:42 | - |
7 | D2 | 24 | 221 | Dulkajová Lucie | Žichlínek | 08 | 00:00:45 | - |
8 | D2 | 32 | 91 | Kodytková Nela | FK Řetůvka | 10 | 00:00:58 | - |
9 | D2 | 35 | 2 | Stejskalová Nina | RC Dětský svět | 11 | 00:00:59 | - |
10 | D2 | 36 | 76 | Jirásková Apolena | BBB Lanškroun | 11 | 00:01:02 | - |
11 | D2 | 37 | 75 | Gregorová Eliška | Lanškroun | 12 | 00:01:07 | - |
12 | D2 | 38 | 45 | Gregorová Jana | ACTIVITY Lanškroun | 11 | 00:01:12 | - |
13 | D2 | 39 | 89 | Dulkajová Vilma | Žichlínek | 11 | 00:01:12 | - |
14 | D2 | 40 | 55 | Danielová Ema | - | 12 | 00:01:13 | - |
15 | D2 | 41 | 88 | Jirásková Liliana | BBB Team La | 13 | 00:02:15 | - |
16 | D2 | 42 | 87 | Dufková Marie | Iscarex Junior | 13 | 00:02:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 9 | 93 | Mlynář Marek | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 07 | 00:01:19 | - |
2 | M1 | 10 | 96 | Knápek Šimon | TJ Spartak Letohrad | 07 | 00:01:20 | - |
3 | M1 | 12 | 58 | Dostál Tadeáš | BUDO KLUB Lanškroun | 06 | 00:01:21 | - |
4 | M1 | 18 | 133 | Bis Marek | Lanškroun | 07 | 00:01:27 | - |
5 | M1 | 20 | 59 | Jurča Filip | Volejbal | 06 | 00:01:27 | - |
6 | M1 | 24 | 65 | Bryška Tomáš | Atletika Svitavy | 07 | 00:01:30 | - |
7 | M1 | 30 | 44 | Daniel Adam | Lanškroun | 07 | 00:01:33 | - |
8 | M1 | 35 | 124 | Novák Vojtěch | Bike Freaks Holice | 07 | 00:01:39 | - |
9 | M1 | 36 | 21 | Teichmann Viktor | RC Dětský svět | 07 | 00:01:39 | - |
10 | M1 | 37 | 66 | Němeček Tomáš | Třebovice | 07 | 00:01:39 | - |
11 | M1 | 40 | 32 | Lochman Martin | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:41 | - |
12 | M1 | 42 | 112 | Šulák David | - | 06 | 00:01:41 | - |
13 | M1 | 46 | 1 | Kárský Martin | RC Dětský svět | 07 | 00:01:48 | - |
14 | M1 | 52 | 85 | Topinka Adam | - | 07 | 00:02:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 13 | 9 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:22 | - |
2 | Z1 | 21 | 8 | Vetchá Rozálie | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:28 | - |
3 | Z1 | 25 | 81 | Vrubelová Petra | TJ Uničov | 07 | 00:01:30 | - |
4 | Z1 | 29 | 25 | Svobodová Anna | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:32 | - |
5 | Z1 | 32 | 80 | Reslerová Veronika | VO TJ Lanškroun | 06 | 00:01:35 | - |
6 | Z1 | 34 | 157 | Hubálková Gabriela | ZŠ Jiráska | 07 | 00:01:37 | - |
7 | Z1 | 38 | 61 | Chládková Nikola | neregistrována | 07 | 00:01:40 | - |
8 | Z1 | 39 | 101 | Šišánová Veronika | Lanškroun | 06 | 00:01:41 | - |
9 | Z1 | 41 | 90 | Hájková Barbora | VO TJ Lanškroun | 06 | 00:01:41 | - |
10 | Z1 | 44 | 14 | Bilerová Rozálie | RC Dětský svět | 07 | 00:01:42 | - |
11 | Z1 | 45 | 47 | Vomáčková Marie | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:44 | - |
12 | Z1 | 48 | 73 | Erceri Ela | - | 07 | 00:01:49 | - |
13 | Z1 | 49 | 15 | Kubešová Klára | Activity Lanškroun | 06 | 00:01:49 | - |
14 | Z1 | 50 | 20 | Vlčková Štěpánka | RC Dětský svět | 07 | 00:01:53 | - |
15 | Z1 | 51 | 30 | Kristenová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:02:00 | - |
16 | Z1 | 53 | 11 | Skalická Anna | RC Dětský svět | 07 | 00:02:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 62 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:16 | - |
2 | M2 | 4 | 31 | Mareš Lukáš | TJ Lanškroun | 05 | 00:01:17 | - |
3 | M2 | 5 | 48 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:18 | - |
4 | M2 | 6 | 46 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:19 | - |
5 | M2 | 11 | 102 | WaclaW Daniel | - | 05 | 00:01:20 | - |
6 | M2 | 16 | 98 | Topinka Jonáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:26 | - |
7 | M2 | 17 | 68 | Erceri Efe | - | 04 | 00:01:26 | - |
8 | M2 | 22 | 82 | Štefka Jan | - | 05 | 00:01:29 | - |
9 | M2 | 23 | 3 | Stehlík Antonín | Fotbal Lanškroun | 05 | 00:01:30 | - |
10 | M2 | 26 | 97 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:30 | - |
11 | M2 | 27 | 95 | Teichmann Vojtěch | - | 05 | 00:01:31 | - |
12 | M2 | 28 | 70 | Nastoupil Lukáš | SDH Dolní Třešňovec | 04 | 00:01:32 | - |
13 | M2 | 43 | 7 | Sadílek Jakub | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 35 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:12 | - |
2 | Z2 | 2 | 13 | Burešová Markéta | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:12 | - |
3 | Z2 | 7 | 24 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:19 | - |
4 | Z2 | 8 | 67 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:19 | - |
5 | Z2 | 14 | 19 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:23 | - |
6 | Z2 | 15 | 43 | Slánská Daniela | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:25 | - |
7 | Z2 | 19 | 33 | Vomáčková Anna | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:27 | - |
8 | Z2 | 31 | 4 | Kunčárová Zuzana | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:34 | - |
9 | Z2 | 33 | 51 | Hejcmanová Nikola | - | 05 | 00:01:37 | - |
10 | Z2 | 47 | 5 | Chládková Tereza | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 105 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:39 | - |
2 | M3 | 3 | 34 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:02:46 | - |
3 | M3 | 5 | 169 | Kostelecký Jan | Badmiton Lanškroun | 02 | 00:02:47 | - |
4 | M3 | 10 | 223 | Skalický Vojtěch | - | 03 | 00:02:58 | - |
5 | M3 | 12 | 108 | Kapoun Jan | Atletika Polička | 03 | 00:03:01 | - |
6 | M3 | 15 | 100 | Šišán Dominik | Lanškroun | 02 | 00:03:27 | - |
7 | M3 | 16 | 54 | Šulák Daniel | - | 03 | 00:03:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 4 | 40 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:47 | - |
2 | Z3 | 6 | 111 | Dostálová Viktorie | BUDO KLUB Lanškroun | 03 | 00:02:48 | - |
3 | Z3 | 7 | 16 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:49 | - |
4 | Z3 | 14 | 12 | Kubešová Eliška | Atletika Lanškroun | 03 | 00:03:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 27 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:02:26 | - |
2 | M4 | 8 | 42 | Mareš Adam | Lanškroun | 01 | 00:02:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 9 | 77 | Vrubelová Denisa | TJ Uničov | 01 | 00:02:57 | - |
2 | Z4 | 11 | 52 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:00 | - |
3 | Z4 | 13 | 165 | Zajíčková Adéla | TJ Žichlínek | 01 | 00:03:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 1068 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:35 | - |
2 | M5 | 3 | 1100 | Vebr Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:40 | - |
3 | M5 | 5 | 1002 | Kačerovský Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:44 | - |
4 | M5 | 10 | 1001 | Grzyb Mateusz | ULKS Bystrica Klodska | 99 | 00:05:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 17 | 1038 | Kalousová Eliška | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:05:44 | - |
2 | Z5 | 26 | 1018 | Pánková Pavlína | TJ Žichlínek | 98 | 00:06:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 11 | 1036 | Jureček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:05:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 38 | 1040 | Hejlová Barbora | TJ Žichlínek | 97 | 00:08:15 | - |
2 | ZJ | 40 | 1050 | Kuřová Helena | TJ Žichlínek | 97 | 00:08:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 1009 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:04:36 | - |
2 | MA | 4 | 1028 | Matuška Jaroslav | AK Moravská Třebová | 87 | 00:04:41 | - |
3 | MA | 6 | 1110 | Machotka Dominik | Activity Lanškroun | 94 | 00:05:04 | - |
4 | MA | 9 | 1005 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:05:13 | - |
5 | MA | 13 | 1047 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:05:24 | - |
6 | MA | 14 | 1025 | Krunčík Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 85 | 00:05:25 | - |
7 | MA | 25 | 1078 | Zahálka Tomáš | Báječné ženy v běhu | 78 | 00:06:23 | - |
8 | MA | 42 | 1017 | Kubín Tomáš | Lanškroun | 95 | 00:09:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 1022 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 00:05:04 | - |
2 | MB | 12 | 1026 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:05:23 | - |
3 | MB | 15 | 1042 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:05:27 | - |
4 | MB | 19 | 1019 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 00:05:46 | - |
5 | MB | 20 | 1099 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 00:05:54 | - |
6 | MB | 29 | 1016 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:06:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 1044 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:05:12 | - |
2 | MC | 16 | 1037 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:29 | - |
3 | MC | 18 | 1007 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:05:46 | - |
4 | MC | 32 | 1015 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:07:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 21 | 1033 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:06:03 | - |
2 | MD | 30 | 1008 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:06:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 37 | 1029 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:08:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 33 | 1032 | Krčová Veronika | KTM | 91 | 00:07:13 | - |
2 | ZA | 35 | 1031 | Krajčová Jana | Lanškroun | 91 | 00:07:47 | - |
3 | ZA | 36 | 1030 | Báčová Magdalena | Moravská Třebová | 91 | 00:07:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 1090 | Honsová Hana | Activity Lanškroun | 79 | 00:06:07 | - |
2 | ZB | 27 | 1004 | Dostálová Petra | Lanškroun | 78 | 00:06:30 | - |
3 | ZB | 28 | 1041 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:06:30 | - |
4 | ZB | 31 | 1014 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:07:00 | - |
5 | ZB | 34 | 1024 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:07:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 23 | 1066 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:06:09 | - |
2 | ZC | 24 | 1035 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:06:09 | - |
3 | ZC | 41 | 1003 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:09:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 39 | 1012 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:08:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 27 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:02:26 | - |
1 | M3 | 2 | 105 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:39 | - |
2 | M3 | 3 | 34 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:02:46 | - |
1 | Z3 | 4 | 40 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:02:47 | - |
3 | M3 | 5 | 169 | Kostelecký Jan | Badmiton Lanškroun | 02 | 00:02:47 | - |
2 | Z3 | 6 | 111 | Dostálová Viktorie | BUDO KLUB Lanškroun | 03 | 00:02:48 | - |
3 | Z3 | 7 | 16 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:49 | - |
2 | M4 | 8 | 42 | Mareš Adam | Lanškroun | 01 | 00:02:56 | - |
1 | Z4 | 9 | 77 | Vrubelová Denisa | TJ Uničov | 01 | 00:02:57 | - |
4 | M3 | 10 | 223 | Skalický Vojtěch | - | 03 | 00:02:58 | - |
2 | Z4 | 11 | 52 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:00 | - |
5 | M3 | 12 | 108 | Kapoun Jan | Atletika Polička | 03 | 00:03:01 | - |
3 | Z4 | 13 | 165 | Zajíčková Adéla | TJ Žichlínek | 01 | 00:03:02 | - |
4 | Z3 | 14 | 12 | Kubešová Eliška | Atletika Lanškroun | 03 | 00:03:22 | - |
6 | M3 | 15 | 100 | Šišán Dominik | Lanškroun | 02 | 00:03:27 | - |
7 | M3 | 16 | 54 | Šulák Daniel | - | 03 | 00:03:58 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
tojmarova.zuzana