Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

28. ročník, Běh Dlouhými záhony

10.11.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 28. ročník, Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 10.11.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu 28. ročník, Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1882

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4821
Šrutek Stanislav5820
Friebelová Eva6218
Pechek František5318
Brunclík Ivo5818
Mach Václav5517
Mazač Jaroslav6816
Vašíček Martin7116
Kubeček Ladislav6215
Stránský Aleš6014
Marek František4114
Linhart Miloš4413
Čipera Radek6412
Kolínek František5612
Šmída Oldřich4812
Lanta Jiří4412
Havlíček Zdeněk3511
Nečas Josef5811
Šír Václav4811
Holub Petr6611
Paulů Blanka5411
Vašíček Roman7411
Krejcar Petr4510
Vacková Hana5610
Groh Stanislav4610
Šimůnek Jan829
Libra Jiří379
Balcar Luboš589
Grohová Jaroslava519
Pechková Jana859
Vanta Josef629
Vojáček Pavel519
Kozel Karel529
Vacek Martin698
Šesták Karel718
Kubečková Radka698
Šlégr Jiří548
Soukup Ladislav588
Plecháček Jiří448
Tomíček Josef598
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Bureš Jindřich537
Krejcar Daniel757
Losman Miroslav517
Valenta Michal627
Janata Milan857
Klimeš Bedřich567
Farář Jaroslav507
Cejzlar Roman717

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 11,300 km, 408,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ254Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:40:45-
2MJ455Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:42:03-
3MJ856Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:43:49-
4MJ1057Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:44:18-
5MJ2058Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:56-
6MJ5759Doležal TomášSKI Radvanice8500:57:02-
7MJ6360Vlach LukášSpartak Police nad Metují8701:03:09-
Muži A (trať 11,300 km, 408,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:40-
2MA32Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:41:00-
3MA53Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:42:11-
4MA64Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:42:51-
5MA115Holub PetrPeTe Adr team6600:44:41-
6MA126Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:44:53-
7MA147Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:45:28-
8MA158Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:45:41-
9MA199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:52-
10MA2210Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:47:35-
11MA2611Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:48:29-
12MA2712Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:33-
13MA3013Vanta JosefTC Dobruška6200:48:56-
14MA3314Doucha JiříStart Náchod7100:49:17-
15MA3415Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:49:28-
16MA3616Čipera RadekSKI Radvanice6400:49:34-
17MA3817Dvořák JiříViking Jilemnice6300:50:47-
18MA4918Hynek PetrNové Město n. Metují6300:53:43-
19MA5219Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:32-
20MA6420Lanta StanislavLoko Hronov6301:03:19-
Muži B (trať 11,300 km, 408,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB721Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:16-
2MB922Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:08-
3MB1323Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:10-
4MB1624Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:48-
5MB1725Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:46:38-
6MB1826Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:46:43-
7MB2127Krysztof RomanUSK Opal Kudowa5900:47:17-
8MB2328Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:47:44-
9MB2829Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:48:38-
10MB2930Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:48:46-
11MB3131Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:02-
12MB3932Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:51:01-
13MB4133Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:51:28-
14MB4334Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:51:35-
15MB4735Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:14-
16MB5136Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:29-
17MB5437Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:08-
Muži C (trať 11,300 km, 408,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2438Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:48:06-
2MC2539Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:28-
3MC3240Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:49:04-
4MC3741Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:50:46-
5MC4042Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:51:07-
6MC4243Vodička JanŠela Sport Přerov4500:51:32-
7MC4544Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:51:51-
8MC4845Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:33-
9MC5546Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:11-
10MC5947Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:59:17-
11MC6748Linhart MilošAC Náchod4401:07:13-
12MC6949Groh StanislavVrchlabí4601:11:52-
Muži D (trať 11,300 km, 408,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4650Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:52:01-
2MD5351Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:55:09-
3MD6252Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:33-
4MD6853Lanta JiříSKI Hronov3401:07:54-
Juniorky (trať 11,300 km, 408,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3561Kuncová BarboraTJ Dvůr Králové nad Labem8200:49:33-
2ŽJ4462Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:51:36-
3ŽJ5863Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:57:04-
4ŽJ6164Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:49-
5ŽJ6665Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:44-
Ženy A (trať 11,300 km, 408,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6569Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:05:06-
Ženy B (trať 11,300 km, 408,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5066Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:53:57-
2ZB5667Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:56:29-
3ZB6068Mersttein ZofiaUSK Opal Kudowa6001:00:39-
Trať 11,300 km, 408,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:40:40-
1MJ254Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:40:45-
2MA32Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:41:00-
2MJ455Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:42:03-
3MA53Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:42:11-
4MA64Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:42:51-
1MB721Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:16-
3MJ856Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:43:49-
2MB922Kolínek FrantišekAK Perná5600:44:08-
4MJ1057Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:44:18-
5MA115Holub PetrPeTe Adr team6600:44:41-
6MA126Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:44:53-
3MB1323Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:10-
7MA147Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:45:28-
8MA158Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:45:41-
4MB1624Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:48-
5MB1725Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:46:38-
6MB1826Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:46:43-
9MA199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:52-
5MJ2058Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:56-
7MB2127Krysztof RomanUSK Opal Kudowa5900:47:17-
10MA2210Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:47:35-
8MB2328Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:47:44-
1MC2438Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:48:06-
2MC2539Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:28-
11MA2611Kubeček LadislavTJ Havlovice6200:48:29-
12MA2712Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:48:33-
9MB2829Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:48:38-
10MB2930Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:48:46-
13MA3013Vanta JosefTC Dobruška6200:48:56-
11MB3131Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:02-
3MC3240Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:49:04-
14MA3314Doucha JiříStart Náchod7100:49:17-
15MA3415Bláha MilanSK Nové Město nad Metují8000:49:28-
1ŽJ3561Kuncová BarboraTJ Dvůr Králové nad Labem8200:49:33-
16MA3616Čipera RadekSKI Radvanice6400:49:34-
4MC3741Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:50:46-
17MA3817Dvořák JiříViking Jilemnice6300:50:47-
12MB3932Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:51:01-
5MC4042Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:51:07-
13MB4133Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:51:28-
6MC4243Vodička JanŠela Sport Přerov4500:51:32-
14MB4334Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:51:35-
2ŽJ4462Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:51:36-
7MC4544Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:51:51-
1MD4650Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:52:01-
15MB4735Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:52:14-
8MC4845Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:33-
18MA4918Hynek PetrNové Město n. Metují6300:53:43-
1ZB5066Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:53:57-
16MB5136Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:54:29-
19MA5219Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:32-
2MD5351Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:55:09-
17MB5437Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:08-
9MC5546Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:11-
2ZB5667Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:56:29-
6MJ5759Doležal TomášSKI Radvanice8500:57:02-
3ŽJ5863Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň8500:57:04-
10MC5947Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:59:17-
3ZB6068Mersttein ZofiaUSK Opal Kudowa6001:00:39-
4ŽJ6164Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:49-
3MD6252Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:33-
7MJ6360Vlach LukášSpartak Police nad Metují8701:03:09-
20MA6420Lanta StanislavLoko Hronov6301:03:19-
1ZA6569Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:05:06-
5ŽJ6665Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:06:44-
11MC6748Linhart MilošAC Náchod4401:07:13-
4MD6853Lanta JiříSKI Hronov3401:07:54-
12MC6949Groh StanislavVrchlabí4601:11:52-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód