hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Javorkou

25.4.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 25.4.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

městský park Javorka, Česká Třebová
start první kategorie v 9:30 hodin
start hlavního závodu v 11:30 hodin

Přihlášky

Ve stanu u Hudebního pavilonu od 8.30 hodin, uzávěrka přihlášek vždy 15 minut před startem kategorie! Je nutné odevzdat vyplněný a podepsaný přihlašovací lístek, pozor na správnou barvu.

Startovné

dospělí: 50 Kč
děti, dorost a lidový běh: 20 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km a méně
Okruhové tratě v parku mají smíšený povrch a poměrně dost zvlněný profil.

Ceny pro vítěze

V kategoriích dětí a mládeže proběhne vyhlášení výsledků v 11:00 hodin.
Věcnou cenu, diplom a medaili obdrží závodníci na 1. - 3. místě.

Vyhlášení výsledků hlavního závodu se uskuteční po skončení lidového běhu v cca 13 hodin. V jednotlivých kategoriích věcnou cenu obdrží závodníci na 1. - 3. místě. Finanční cenu obdrží prvních 5 závodníků v absolutním pořadí mužů a žen.

Hodnota finančních cen: 2 400,- Kč
Hodnota věcných cen: 15 000,- Kč

Při neúčasti závodníka na vyhlášení cena propadá ve prospěch pořadatele.

Po vyhlášení výsledků bude losována tombola lidového běhu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Informace o Běhu Javorkou

Plakát Běhu Javorkou

E-mailová adresa

stransky.ales@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 4671

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Keprtová Miloslava4819
Hübl Radek8818
Stránská Adéla9116
Sadílek Ota4616
Vondra Vojtěch9815
Nechvíl Petr9115
Horáček Michal7515
Šimůnek Jan8214
Kalous Petr7714
Jirásková Eva6414
Stránská Michaela9713
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Razým Jan5712
Ducháček Bedřich5912
Matyášová Jana6511
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Frydrychová Eliška0111
Borek Petr7011
Vytlačilová Lenka8411
Smolák Petr9411
Šimůnek Jan0311
Záveský Filip9311
Bielčik Jindřich4011
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Borková Agáta0211
Borek Viktor0411
Burešová Markéta0410
Klášterecký Tomáš8110
Vinduška Petr9310
Martincová Kristýna9310
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Černá Kristýna9310
Dušková Lenka8010
Klaclová Šárka9310
Gregora Filip0210
Dudek Milan919
Wendlig Miroslav539
Pilgr Luděk769
Sejkorová Lenka639
Smolák Bedřich039
Kubelka Tomáš939
Hajzlerová Jana669
Neruda Michal939
Neruda Miroslav569
Zajíc Jan539

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 33)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C13107Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:37-
2C1472Pirkl VítČeská Třebová1000:00:37-
3C16123Škrabánek Dominik-1000:00:39-
4C1773Klumpar TadeášSemanín1000:00:39-
5C1836Cvrček JáchymAtletika Polička1000:00:41-
6C112159Jindra LukášJablonec nad Nisou1000:00:46-
7C11370Stránský MatyášČeská Třebová1100:00:48-
8C115165Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:52-
9C117152Arnold TomášČeská Třebová1000:00:53-
10C11846Tojmar JakubČeská Třebová1100:00:55-
11C1204Lána LukášISCAREX Česká Třebová1000:00:55-
12C12168Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:00:56-
13C12283Kašpar DavidDlouhá Třebová1200:01:03-
14C125133Lengál Štěpán-1200:01:22-
15C127151Horáček FilipČeská Třebová1300:01:35-
-C1-91Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová11DNF-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11120Vaňousová BarboraÚstí nad Orlicí1000:00:35-
2D12122Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:36-
3D1522Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:38-
4D19131Typlová JohanaČeská Třebová1000:00:42-
5D11064Sýkorová KateřinaČeská Třebová1100:00:43-
6D111160Konečná NellyČeská Třebová1000:00:45-
7D114102Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:49-
8D11616Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:53-
9D119177Řeháková NinaSparta1100:00:55-
10D123168Lechmannová EllaČeská Třebová1200:01:06-
11D12486Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:08-
12D126157Coufalová AnetkaTJ Sokol Jehnědí1200:01:22-
13D128178Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:36-
14D129150Horáčková KláraČeská Třebová1300:02:06-
15D130163Jirásková LilianaBBB Team La1300:02:15-

Chlapci 6-7 let (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2123Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:20-
2C2331Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:24-
3C2527Motyčka MatyášISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
4C269Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:01:27-
5C2919Třasák ŠtěpánISCAREX Junior team ČT0800:01:32-
6C2122Lochman JanČeská Třebová0800:01:33-
7C21353Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:34-
8C214109Hübl ŠtěpánČeská Třebová0900:01:35-
9C21548Tojmar FilipISCAREX Junior team ČT0800:01:35-
10C22047Marhold DanielHorní Jelení0900:01:42-
11C222103Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:48-
12C22456Renský MatějNáchod0900:01:50-
13C22594Janeček MartinČeská Třebová0900:01:53-

Děvčata 6-7 let (trať 0,35 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2230Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:23-
2D2490Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:26-
3D2759Vacková LucieRC Dětský svět0800:01:29-
4D28129Kynclová SofieČeská Třebová0800:01:31-
5D2966Švejdová AdélaČeská Třebová0800:01:32-
6D21118Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:33-
7D21679Trávníčková LindaTRAFO Team0900:01:36-
8D21750Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
9D218121Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:01:41-
10D219127Tutschová KateřinaČeská Třebová0900:01:42-
11D22157Renská Adéla-0900:01:48-
12D22380Felgrová LucieČeská Třebová0900:01:49-
13D22634Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:02:05-

Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Boháč PankrácAC Choceň0600:01:21117,35
2M12108Bryška TomášAtletika Svitavy0700:01:3293,59
3M1493Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:01:3489,06
4M191Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:3978,02
5M11371Švejda RadimČeská Třebová0600:01:4368,63
6M118118Řehák MarekČeská Třebová0700:02:0419,63

Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1351Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:33103,30
2Z1560Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:34100,63
3Z1642Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3696,07
4Z1754Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:3793,74
5Z18128Červená VeronikaDukla Polička0600:01:3892,08
6Z11065Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4185,88
7Z11198Bednářová AméliePolička0600:01:4283,74
8Z11252Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4282,33
9Z1143Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:4576,45
10Z11524Vomáčková MarieISCAREX Junior team ČT0700:01:4772,79
11Z11645Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:5751,26
12Z11749Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0141,64

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2315Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:18104,55
2M2444Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:22100,68
3M2769Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:2894,78
4M21158Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:3686,64
5M212140Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3884,53
6M213148Břečka DominikČeská Třebová0500:03:4973,55
7M216147Očenáš JakubSKB Česká Třebová0500:04:1349,89
8M223138Lustyk David-0400:04:3726,09
9M22597Bednář JonášPolička0400:04:4121,99

Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2184Pijáková TerezaVSK Univerzita Brna0400:03:11105,65
2Z228Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:12104,31
3Z25126Červená EliškaDukla Polička0400:03:2690,04
4Z2638Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2888,61
5Z2892Paarová MartinaČeská Třebová0500:03:3284,70
6Z2943Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:3283,98
7Z21087Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3482,62
8Z21478Orlichová NikolaZŠ Ústecká0500:04:0550,30
9Z21526Vomáčková AnnaISCAREX Junior team ČT0400:04:0649,70
10Z217106Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:04:1639,93
11Z21895Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:04:2233,33
12Z219112Vojtasová VeronikaISCAREX Junior team ČT0400:04:2233,06
13Z22082Baráková TerezaSvitavy0400:04:2827,34
14Z22181Baráková KristýnaSvitavy0400:04:3421,58
15Z222101Kerberová AnnaČeská Třebová0500:04:3519,97
16Z224117Klimešová AnnaČeská Třebová0400:04:4015,03
17Z22696Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:05:003,00

Mladší žáci (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3288Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:09108,86
2M3462Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:2199,98
3M38111Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:04:3291,15
4M311125Kapoun JanAtletika Polička0300:04:5176,70
5M31535Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:0466,28
6M316104Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová0300:05:1062,02
7M317144Frydrych BedřichAC Choceň0300:05:3245,25

Mladší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3399Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:20106,92
2Z37161Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:3199,10
3Z39116Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:04:3893,98
4Z310162Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:4092,46
5Z318141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:5735,23
6Z31939Cvrčková JasmínaAtletika Polička0300:06:0230,95

Starší žáci (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M45166Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:14107,62
2M4611Boháč BonifácAC Choceň0100:08:16106,82
3M47137Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:1085,56

Starší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45145Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:04:22118,28
2Z41289Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:05:0191,28
3Z413139Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:05:0290,44

Dorostenci (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5161Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:27102,09
2M52135Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:30100,42
3M53153Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:3797,50
4M54110Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:3996,61

Dorostenky (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51173Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:06118,18
2Z56105Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:23105,83
3Z514100Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:05:0475,98

Junioři 18-19 let (trať 6 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky 18-19 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ57232Průšová RadkaTJ Svitavy9600:29:54100,00
-ZJ-25Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97DNF-

Muži A 20-39 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Friš JanAK SSK Vítkovice9500:18:39102,63
2MA2190Hübl RadekRUNSPORT Team8800:18:5499,93
3MA3212Hrdina PavelAK Perná8800:19:0897,44
4MA4172Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:1696,05
5MA6185Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:20:0687,20
6MA7146Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:0676,71
7MA9134Machotka DominikActivity Lanškroun9400:22:1664,27
8MA10218Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:2662,55
9MA11242Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:22:2762,36
10MA12191Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:4758,77
11MA13254Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:23:0655,53
12MA16233Živný Marek3D Fitnes race team9100:23:2851,50
13MA20207Kovář JanSKB Česká Třebová8100:24:0744,60
14MA22176Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4238,48
15MA23206Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:24:4637,86
16MA33251Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:25:5226,16
17MA35223Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:26:3917,93
18MA37209Gajdár MichalBardejov9100:27:259,72
19MA58156Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8300:29:553,00
20MA61250Maixner MartinČeská Třebová8900:30:553,00
21MA73249Mikšíl AlešHnátnici9000:33:073,00

Muži B 40-49 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB57Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:41122,41
2MB15182Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:1989,63
3MB17132Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:3087,96
4MB18224Doležal MartinSPS Sázava7000:23:3087,90
5MB26167Chlup JiříActivity Lanškroun7000:24:5974,48
6MB27237Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:1072,82
7MB2937Hampl AloisOstrov7000:25:2470,75
8MB42143Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4449,63
9MB43205Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:5148,59
10MB50194Dvořák OldřichÚstí nad Orlicí6900:29:1336,32
11MB65216Šabata PetrČeská Třebová7400:31:4313,77
12MB66195Kloboučník JanPardubice6900:31:4513,39

Muži C 50-59 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8179Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:59114,09
2MC21198Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0995,72
3MC24240Kalous TomášRunsport team6400:24:4990,19
4MC25221Turbak JaroslavSebranice6300:24:5389,55
5MC30193Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:3184,25
6MC51226Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:29:1552,63
7MC54187Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:4348,63

Muži D 60-69 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD28170Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:13107,19
2MD316Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:37104,03
3MD39124Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3788,78
4MD41171Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:27:4188,29
5MD62169Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:0062,95
6MD63248Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:31:0961,78
7MD69119Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:2552,05

Muži E 70 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME49217Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:52117,36
2ME64183Maixner VáclavTišnov4100:31:28100,95
3ME78219Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:3081,69
4ME86136Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:39:4848,17

Ženy A 20-34 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14211Vévodová MartinaAK Perná9000:23:06114,51
2ZA1921Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:36110,54
3ZA45243Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:0274,94
4ZA46164Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:28:1073,91
5ZA47215Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:28:1573,25
6ZA48220Marholdová LucieChoceň8300:28:2372,09
7ZA52208Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:29:2064,56
8ZA55253Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:29:4760,90
9ZA56210Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:29:5260,30
10ZA60244Hikešová VeronikaÚstí nad Orlicí9000:30:3454,57
11ZA68245Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:32:1640,98
12ZA71203Čuhelová LudmilaČeská Třebová8400:32:4836,65
13ZA72204Míčková LucieČeská Třebová8100:32:5036,42
14ZA81246Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:36:356,36
15ZA85181Mohelníková DitaSvitavy8500:38:473,00

Ženy B 35-44 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB38174Dostálová PetraLanškroun7800:27:34104,99
2ZB4032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:37104,62
3ZB53222Fojtíková HanaŽamberk7900:29:3890,39
4ZB5974Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:5688,25
5ZB7755Renská LenkaNáchod8000:34:1557,70
6ZB79180Baráková MonikaSvitavy7900:36:0744,57
7ZB83142Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:3633,97

Ženy C 45-54 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC32199Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:40104,91
2ZC34114Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2799,02
3ZC36200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:5096,07
4ZC44196Jirásková EvaLanškroun6400:28:0087,21
5ZC6728Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:4958,22
6ZC70192Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:32:3152,88
7ZC80225Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:36:2023,83
8ZC87197Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:203,00

Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD74189Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:28100,98
2ZD75158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:33100,51
3ZD765Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:33:5398,50
4ZD8220Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:5980,06
5ZD84247Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:38:0074,03

Lidový běh (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB814Boháč BonifácAC Choceň0100:09:42-
2LB913Boháč PankrácAC Choceň0600:09:44-
2LB9259Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:09:44-
4LB11256Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:54-
5LB12130Bryška TomášSvitavy7800:11:05-
6LB13186Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:11:35-
7LB1440Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:11:43-
7LB14231Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:11:43-
7LB14236Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:43-
7LB1463Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:11:43-
11LB18229Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:44-
12LB19235Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:11:45-
13LB20230Klement JiříLanškroun6700:12:12-
14LB2117Bartošová IvetaDolní Újezd8400:12:14-
15LB22113Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:13:28-
15LB22234Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:28-
17LB2441Hamplová KamilaOstrov0300:13:39-
18LB25184Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:13:43-
18LB2533Burisová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:13:43-
20LB27239Kubeš FilipVýprachtice0600:14:01-
21LB28214Vévodová MartinaAK Perná9000:14:05-
21LB28213Hrdina PavelAK Perná8800:14:05-
23LB30202Černá MarkétaLanškroun9900:14:30-
24LB31201Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:14:31-
25LB32241Kalous TomášRunsport team6400:14:55-
26LB33238Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:14:56-
26LB33255Kubešová ZuzanaVýprachtice0400:14:56-
28LB3567Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:14:57-
28LB35227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:14:57-
30LB37258Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:16:07-
31LB38257Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:16:08-
32LB39175Dostálová PetraLanškroun7800:16:13-
33LB40149Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:14-
34LB4177Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:16:33-
34LB4176Pirkl VítČeská Třebová1000:16:33-
36LB4375Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:16:34-
37LB44252Marholdová LucieChoceň8300:16:36-
38LB45154Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:38-
38LB45155Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:16:38-
40LB47115Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:16:39-
40LB47228Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:39-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11120Vaňousová BarboraÚstí nad Orlicí1000:00:35-
2D12122Dejdarová TerezaRCR Bike Team Česká Třebová1000:00:36-
1C13107Lebeda ŠtepánÚstí nad Orlicí1000:00:37-
2C1472Pirkl VítČeská Třebová1000:00:37-
3D1522Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:38-
3C16123Škrabánek Dominik-1000:00:39-
4C1773Klumpar TadeášSemanín1000:00:39-
5C1836Cvrček JáchymAtletika Polička1000:00:41-
4D19131Typlová JohanaČeská Třebová1000:00:42-
5D11064Sýkorová KateřinaČeská Třebová1100:00:43-
6D111160Konečná NellyČeská Třebová1000:00:45-
6C112159Jindra LukášJablonec nad Nisou1000:00:46-
7C11370Stránský MatyášČeská Třebová1100:00:48-
7D114102Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:49-
8C115165Kovář ŠtěpánSKB Česká Třebová1000:00:52-
8D11616Bartošová VeronikaDolní Újezd1100:00:53-
9C117152Arnold TomášČeská Třebová1000:00:53-
10C11846Tojmar JakubČeská Třebová1100:00:55-
9D119177Řeháková NinaSparta1100:00:55-
11C1204Lána LukášISCAREX Česká Třebová1000:00:55-
12C12168Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:00:56-
13C12283Kašpar DavidDlouhá Třebová1200:01:03-
10D123168Lechmannová EllaČeská Třebová1200:01:06-
11D12486Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:08-
14C125133Lengál Štěpán-1200:01:22-
12D126157Coufalová AnetkaTJ Sokol Jehnědí1200:01:22-
15C127151Horáček FilipČeská Třebová1300:01:35-
13D128178Čechalová DominikaČeská Třebová1300:01:36-
14D129150Horáčková KláraČeská Třebová1300:02:06-
15D130163Jirásková LilianaBBB Team La1300:02:15-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110Boháč PankrácAC Choceň0600:01:21117,35
2M12108Bryška TomášAtletika Svitavy0700:01:3293,59
1Z1351Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:33103,30
3M1493Janeček RomanSKI Klub Česká Třebová0600:01:3489,06
2Z1560Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:34100,63
3Z1642Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí0700:01:3696,07
4Z1754Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:3793,74
5Z18128Červená VeronikaDukla Polička0600:01:3892,08
4M191Lochman MartinISCAREX Junior team ČT0700:01:3978,02
6Z11065Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4185,88
7Z11198Bednářová AméliePolička0600:01:4283,74
8Z11252Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4282,33
5M11371Švejda RadimČeská Třebová0600:01:4368,63
9Z1143Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:4576,45
10Z11524Vomáčková MarieISCAREX Junior team ČT0700:01:4772,79
11Z11645Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:5751,26
12Z11749Marholdová AnetaHorní Jelení0700:02:0141,64
6M118118Řehák MarekČeská Třebová0700:02:0419,63

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2184Pijáková TerezaVSK Univerzita Brna0400:03:11105,65
2Z228Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:03:12104,31
1M2315Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:03:18104,55
2M2444Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:22100,68
3Z25126Červená EliškaDukla Polička0400:03:2690,04
4Z2638Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:03:2888,61
3M2769Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:2894,78
5Z2892Paarová MartinaČeská Třebová0500:03:3284,70
6Z2943Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:03:3283,98
7Z21087Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3482,62
4M21158Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:3686,64
5M212140Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3884,53
6M213148Břečka DominikČeská Třebová0500:03:4973,55
8Z21478Orlichová NikolaZŠ Ústecká0500:04:0550,30
9Z21526Vomáčková AnnaISCAREX Junior team ČT0400:04:0649,70
7M216147Očenáš JakubSKB Česká Třebová0500:04:1349,89
10Z217106Smoláková RitaSKI KLUB Česká Třebová0500:04:1639,93
11Z21895Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun0500:04:2233,33
12Z219112Vojtasová VeronikaISCAREX Junior team ČT0400:04:2233,06
13Z22082Baráková TerezaSvitavy0400:04:2827,34
14Z22181Baráková KristýnaSvitavy0400:04:3421,58
15Z222101Kerberová AnnaČeská Třebová0500:04:3519,97
8M223138Lustyk David-0400:04:3726,09
16Z224117Klimešová AnnaČeská Třebová0400:04:4015,03
9M22597Bednář JonášPolička0400:04:4121,99
17Z22696Chládková TerezaActivity Lanškroun0500:05:003,00

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51173Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:06118,18
1M3288Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:09108,86
1Z3399Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:20106,92
2M3462Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:04:2199,98
1Z45145Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:04:22118,28
2Z56105Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:23105,83
2Z37161Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:3199,10
3M38111Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:04:3291,15
3Z39116Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:04:3893,98
4Z310162Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:4092,46
4M311125Kapoun JanAtletika Polička0300:04:5176,70
2Z41289Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:05:0191,28
3Z413139Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:05:0290,44
3Z514100Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:05:0475,98
5M31535Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:0466,28
6M316104Smolák BedřichSKI Klub Česká Třebová0300:05:1062,02
7M317144Frydrych BedřichAC Choceň0300:05:3245,25
5Z318141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:5735,23
6Z31939Cvrčková JasmínaAtletika Polička0300:06:0230,95

Trať 2,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5161Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:27102,09
2M52135Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:30100,42
3M53153Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:3797,50
4M54110Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:3996,61
1M45166Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:14107,62
2M4611Boháč BonifácAC Choceň0100:08:16106,82
3M47137Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:1085,56
1LB814Boháč BonifácAC Choceň0100:09:42-
2LB913Boháč PankrácAC Choceň0600:09:44-
2LB9259Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:09:44-
4LB11256Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:54-
5LB12130Bryška TomášSvitavy7800:11:05-
6LB13186Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:11:35-
7LB14231Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:11:43-
7LB14236Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:43-
7LB1440Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:11:43-
7LB1463Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:11:43-
11LB18229Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:44-
12LB19235Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:11:45-
13LB20230Klement JiříLanškroun6700:12:12-
14LB2117Bartošová IvetaDolní Újezd8400:12:14-
15LB22234Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:13:28-
15LB22113Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:13:28-
17LB2441Hamplová KamilaOstrov0300:13:39-
18LB2533Burisová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:13:43-
18LB25184Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:13:43-
20LB27239Kubeš FilipVýprachtice0600:14:01-
21LB28214Vévodová MartinaAK Perná9000:14:05-
21LB28213Hrdina PavelAK Perná8800:14:05-
23LB30202Černá MarkétaLanškroun9900:14:30-
24LB31201Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:14:31-
25LB32241Kalous TomášRunsport team6400:14:55-
26LB33255Kubešová ZuzanaVýprachtice0400:14:56-
26LB33238Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:14:56-
28LB3567Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:14:57-
28LB35227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:14:57-
30LB37258Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:16:07-
31LB38257Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:16:08-
32LB39175Dostálová PetraLanškroun7800:16:13-
33LB40149Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:14-
34LB4177Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:16:33-
34LB4176Pirkl VítČeská Třebová1000:16:33-
36LB4375Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:16:34-
37LB44252Marholdová LucieChoceň8300:16:36-
38LB45155Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:16:38-
38LB45154Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:38-
40LB47115Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:16:39-
40LB47228Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:39-

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Friš JanAK SSK Vítkovice9500:18:39102,63
2MA2190Hübl RadekRUNSPORT Team8800:18:5499,93
3MA3212Hrdina PavelAK Perná8800:19:0897,44
4MA4172Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:1696,05
1MB57Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:41122,41
5MA6185Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:20:0687,20
6MA7146Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:0676,71
1MC8179Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:59114,09
7MA9134Machotka DominikActivity Lanškroun9400:22:1664,27
8MA10218Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:2662,55
9MA11242Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:22:2762,36
10MA12191Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:4758,77
11MA13254Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:23:0655,53
1ZA14211Vévodová MartinaAK Perná9000:23:06114,51
2MB15182Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:1989,63
12MA16233Živný Marek3D Fitnes race team9100:23:2851,50
3MB17132Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:3087,96
4MB18224Doležal MartinSPS Sázava7000:23:3087,90
2ZA1921Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:36110,54
13MA20207Kovář JanSKB Česká Třebová8100:24:0744,60
2MC21198Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0995,72
14MA22176Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4238,48
15MA23206Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:24:4637,86
3MC24240Kalous TomášRunsport team6400:24:4990,19
4MC25221Turbak JaroslavSebranice6300:24:5389,55
5MB26167Chlup JiříActivity Lanškroun7000:24:5974,48
6MB27237Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:1072,82
1MD28170Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:13107,19
7MB2937Hampl AloisOstrov7000:25:2470,75
5MC30193Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:3184,25
2MD316Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:37104,03
1ZC32199Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:40104,91
16MA33251Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:25:5226,16
2ZC34114Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2799,02
17MA35223Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:26:3917,93
3ZC36200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:5096,07
18MA37209Gajdár MichalBardejov9100:27:259,72
1ZB38174Dostálová PetraLanškroun7800:27:34104,99
3MD39124Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3788,78
2ZB4032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:37104,62
4MD41171Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:27:4188,29
8MB42143Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4449,63
9MB43205Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:5148,59
4ZC44196Jirásková EvaLanškroun6400:28:0087,21
3ZA45243Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:0274,94
4ZA46164Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:28:1073,91
5ZA47215Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:28:1573,25
6ZA48220Marholdová LucieChoceň8300:28:2372,09
1ME49217Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:52117,36
10MB50194Dvořák OldřichÚstí nad Orlicí6900:29:1336,32
6MC51226Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:29:1552,63
7ZA52208Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:29:2064,56
3ZB53222Fojtíková HanaŽamberk7900:29:3890,39
7MC54187Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:4348,63
8ZA55253Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:29:4760,90
9ZA56210Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:29:5260,30
1ZJ57232Průšová RadkaTJ Svitavy9600:29:54100,00
19MA58156Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8300:29:553,00
4ZB5974Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:5688,25
10ZA60244Hikešová VeronikaÚstí nad Orlicí9000:30:3454,57
20MA61250Maixner MartinČeská Třebová8900:30:553,00
5MD62169Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:0062,95
6MD63248Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:31:0961,78
2ME64183Maixner VáclavTišnov4100:31:28100,95
11MB65216Šabata PetrČeská Třebová7400:31:4313,77
12MB66195Kloboučník JanPardubice6900:31:4513,39
5ZC6728Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:4958,22
11ZA68245Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:32:1640,98
7MD69119Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:2552,05
6ZC70192Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:32:3152,88
12ZA71203Čuhelová LudmilaČeská Třebová8400:32:4836,65
13ZA72204Míčková LucieČeská Třebová8100:32:5036,42
21MA73249Mikšíl AlešHnátnici9000:33:073,00
1ZD74189Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:28100,98
2ZD75158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:33100,51
3ZD765Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:33:5398,50
5ZB7755Renská LenkaNáchod8000:34:1557,70
3ME78219Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:3081,69
6ZB79180Baráková MonikaSvitavy7900:36:0744,57
7ZC80225Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:36:2023,83
14ZA81246Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:36:356,36
4ZD8220Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:5980,06
7ZB83142Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:3633,97
5ZD84247Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:38:0074,03
15ZA85181Mohelníková DitaSvitavy8500:38:473,00
4ME86136Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:39:4848,17
8ZC87197Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:203,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1188Friš JanAK SSK Vítkovice9500:18:39102,63
2MA2190Hübl RadekRUNSPORT Team8800:18:5499,93
3MA3212Hrdina PavelAK Perná8800:19:0897,44
4MA4172Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:1696,05
5MB57Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:4191,69
6MA6185Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:20:0687,20
7MA7146Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:0676,71
8MC8179Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:21:5967,27
9MA9134Machotka DominikActivity Lanškroun9400:22:1664,27
10MA10218Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:22:2662,55
11MA11242Jedlička PetrDošel dech a ztěžkly nohy8600:22:2762,36
12MA12191Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:4758,77
13MA13254Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:23:0655,53
14MB15182Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:1953,23
15MA16233Živný Marek3D Fitnes race team9100:23:2851,50
16MB17132Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:3051,28
17MB18224Doležal MartinSPS Sázava7000:23:3051,21
18MA20207Kovář JanSKB Česká Třebová8100:24:0744,60
19MC21198Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:24:0944,28
20MA22176Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:4238,48
21MA23206Lorenz MarekBalaz extreme team Ostrava7900:24:4637,86
22MC24240Kalous TomášRunsport team6400:24:4937,35
23MC25221Turbak JaroslavSebranice6300:24:5336,55
24MB26167Chlup JiříActivity Lanškroun7000:24:5935,47
25MB27237Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:1033,52
26MD28170Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:25:1333,10
27MB2937Hampl AloisOstrov7000:25:2431,09
28MC30193Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:3129,91
29MD316Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:3728,72
30MA33251Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:25:5226,16
31MA35223Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:26:3917,93
32MA37209Gajdár MichalBardejov9100:27:259,72
33MD39124Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:377,62
34MD41171Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:27:416,94
35MB42143Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:446,31
36MB43205Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:515,09
37ME49217Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:523,00
38MB50194Dvořák OldřichÚstí nad Orlicí6900:29:133,00
39MC51226Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:29:153,00
40MC54187Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:433,00
41MA58156Coufal MartinTJ Sokol Jehnědí8300:29:553,00
42MA61250Maixner MartinČeská Třebová8900:30:553,00
43MD62169Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:003,00
44MD63248Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:31:093,00
45ME64183Maixner VáclavTišnov4100:31:283,00
46MB65216Šabata PetrČeská Třebová7400:31:433,00
47MB66195Kloboučník JanPardubice6900:31:453,00
48MD69119Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:253,00
49MA73249Mikšíl AlešHnátnici9000:33:073,00
50ME78219Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:303,00
51ME86136Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:39:483,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14211Vévodová MartinaAK Perná9000:23:06108,45
2ZA1921Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:36104,35
3ZC32199Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:4087,19
4ZC34114Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:26:2780,76
5ZC36200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:5077,55
6ZB38174Dostálová PetraLanškroun7800:27:3471,45
7ZB4032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3771,01
8ZC44196Jirásková EvaLanškroun6400:28:0067,88
9ZA45243Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:0267,59
10ZA46164Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:28:1066,53
11ZA47215Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:28:1565,84
12ZA48220Marholdová LucieChoceň8300:28:2364,64
13ZA52208Turbaková BarboraSebranice u Litomyšle9000:29:2056,86
14ZB53222Fojtíková HanaŽamberk7900:29:3854,33
15ZA55253Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:29:4753,09
16ZA56210Turbaková KateřinaSebranice u Litomyšle9400:29:5252,47
17ZJ57232Průšová RadkaTJ Svitavy9600:29:5452,16
18ZB5974Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:5651,83
19ZA60244Hikešová VeronikaÚstí nad Orlicí9000:30:3446,56
20ZC6728Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:31:4936,26
21ZA68245Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:32:1632,52
22ZC70192Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:32:3130,43
23ZA71203Čuhelová LudmilaČeská Třebová8400:32:4828,04
24ZA72204Míčková LucieČeská Třebová8100:32:5027,81
25ZD74189Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:33:2822,57
26ZD75158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:3321,92
27ZD765Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:33:5319,12
28ZB7755Renská LenkaNáchod8000:34:1516,02
29ZB79180Baráková MonikaSvitavy7900:36:073,00
30ZC80225Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:36:203,00
31ZA81246Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:36:353,00
32ZD8220Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:593,00
33ZB83142Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:363,00
34ZD84247Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:38:003,00
35ZA85181Mohelníková DitaSvitavy8500:38:473,00
36ZC87197Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:203,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Doporučuju rozdělit kategorie malých dětí.. jestli jsou dítěti 2 roky anebo 5 let je stále velikánský rozdíl, nemyslíte?
hudeckovah
Nevím, jestli je uvedené doporučení o rozdělení kategorie 5 let a mladší myšleno vážně. Dvouleté dítě rozhodně netuší, co je to závod, proč vůbec běží a spíše je do cíle dostrkáno rodičem. Skutečně v této kategorii o nic nejde, děti to moc neřeší, více to prožívají jejich rodiče. Pokud se Vám zdá věkový rozdíl nespravedlivý, nezbývá než počkat, až dítě doroste. Pak bude v podobné výhodě, jako byly v Javorce pětileté děti.
ales.stransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód