Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

2.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 2.5.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč - dospělí
30 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Trať vede z větší části po polních a lesních cestách.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz/

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2023Letohradská pětka-
7.5.2022Letohradská pětka233
1.5.20212. Virtuální Letohradská pětka74
2.5.2020Letohradská pětka-
4.5.2019Letohradská pětka316
5.5.2018Letohradská pětka305
6.5.2017Letohradská pětka305
7.5.2016Letohradská pětka282
3.5.2014Letohradská pětka214
4.5.2013Letohradská pětka197
5.5.2012Letohradská pětka169
22.10.2011Letohradská pětka66

Statistika závodu Letohradská pětka

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 2161

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7010
Borková Agáta0210
Matyášová Jana6510
Borek Viktor0410
Kaválek Ondřej8310
Nechvílová Miroslava609
Šilarová Michaela019
Sejkorová Lenka639
Limburský Jan018
Buriánek Roman658
Kessnerová Martina768
Limburská Eliška997
Grätz Luděk587
Pirkl Vít107
Hubená Magdaléna117
Mlynář Vlastimil647
Mannlová Jana807
Pirklová Markéta797
Křivohlávek Miroslav677
Tichý Miroslav017
Dušek Pavel707
Dušková Lenka806
Pirklová Kateřina766
Moravec Jiří966
Šafář Jaroslav516
Brychta Jakub086
Halas Vojtěch056
Černá Markéta706
Čáp Bohuslav516
Krátký Luboš626
Adamcová Veronika126
Halas Hynek106
Mika Ivo666
Keprtová Miloslava486
Plíva Vladimír576
Brusenbauchová Nela086
Halasová Anna036
Hronek Jaroslav916
Hejl Radek726
Serbousková Sára046
Bielčik Jindřich406
Fojt Leoš576
Fojt Ondřej016
Sedláček Pavel536
Resler Filip096
Holubář Patrik006
Novotný Luděk626
Hlaváček Zdeněk545
Veselý Jakub105
Žižka David835

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1163Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:09-
2C13101Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:10-
2C1348Pirkl VítČeská Třebová1000:00:10-
4C11037Koreček JakubHradec Králové1000:00:12-
5C113219Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:14-
6C11445Cahel DanielPraha1200:00:15-
6C11462Topinka TobiášLanškroun1000:00:15-
6C11429Horák DavidOrel Silůvky1000:00:15-
9C118167Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:16-
10C12055Paus JiříOrel Hranice1200:00:17-
11C12259Svoboda JiříDC1100:00:18-
11C122157Matějíček MatoušOrel Dolní Obrouč1100:00:18-
13C125173Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:19-
13C125107Čada Václav-1200:00:19-
15C1286Hubený JakubOrel Orlice1300:00:24-
16C12935Holovský Matyáš-1100:00:27-
17C131148Novák MichalOB Žamberk1100:01:25-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1193Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:09-
2D13113Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:10-
2D13218Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:10-
2D1344Cahelová NelaPraha1000:00:10-
5D18110Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:11-
5D1838Korečková MarkétaHradec Králové1000:00:11-
7D11025Vacková TerezaLetohrad1000:00:12-
8D11256Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:13-
9D11487Krejčová Aneta-1100:00:15-
10D1185Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:16-
11D120222Franková EmmaTwins Letohrad1100:00:17-
12D122223Franková NelaTwins Letohrad1100:00:18-
13D125134Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:19-
14D13026Barvínková EliškaLibchovi1300:00:36-
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21116Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:00:40-
2C22150Zvoník Šimon1.B ZŠ 28.října Žamberk0800:00:42-
3C24111Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:43-
4C25158Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:00:44-
4C2530Horák TomášOrel Silůvky0800:00:44-
4C25220Hladký TadeášOrel Židenice0800:00:44-
7C28235Šenkýř DominikOrel Silůvky0800:00:46-
8C210221Dvořák MatyášISCAREX Junior team ČT0800:00:48-
9C213153Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:51-
9C213136Moskva VojtěchŽamberk0800:00:51-
9C21350Vítek JanČeská Rudná0900:00:51-
9C213115Karel DavidISCAREX Junior team ČT0800:00:51-
13C217171Fenik MatoušAtletika Žamberk0900:00:53-
14C21939Moravec VojtěchLetohrad0800:00:54-
-C2-130Dostál TomášÚstí nad Orlicí09DNF-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22155Hájková ZuzanaVO TJ Lanškroun0800:00:42-
2D29168Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:47-
3D210129Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:00:48-
4D21298Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:00:50-
5D21714Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:53-
6D220159Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:00:55-
6D22058Svobodová KláraDC0900:00:55-
8D22222Faltusová EmaBiatlon Letohrad0800:00:57-
9D2234Pirklová Patricie-0900:01:03-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11172Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:30103,64
2M1297Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:3299,27
3M1392Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:3397,09
4M15234Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:01:3690,55
5M1834Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:4277,45
6M11094Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:4473,09
7M11152Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:01:4570,91
8M114126Nesládek TomášOlfin carwella Trutnov0700:01:4864,36
9M11895Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:5255,64
10M12015Tichý AdamOrel Obřany0600:01:5353,45
10M12086Krejčí Ondřej-0700:01:5353,45
10M12023Doleček VojtěchBiatlon Letohrad0600:01:5353,45
13M12690Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:01:5744,73
14M12840Moravec ŠtěpánLetohrad0600:01:5940,36
15M13121Křivohlávek MilanBiatlon Letohrad0600:02:1114,18
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z143Šťastná SáraOrel Židenice0600:01:35107,43
2Z16170Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:4097,30
3Z17142Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:4195,27
4Z18122Bímanová AnetaOlfin carwella Trutnov0700:01:4293,24
5Z111152Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4587,16
6Z113154Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4685,14
7Z114147Červená VeronikaDukla Polička0600:01:4881,08
8Z116143Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4979,05
9Z11791Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:5077,03
10Z118133Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:01:5272,97
11Z12024Vacková KristýnaBiatlon Letohrad0700:01:5370,95
12Z12431Horáková NikolaOrel Silůvky0600:01:5468,92
13Z12589Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:01:5664,86
14Z127108Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:01:5860,81
15Z12999Šínclová KláraOrel Troubelice0700:02:0154,73
16Z13019Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0546,62
17Z13296Hladová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:02:1232,43
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2382Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:48103,89
2M2480Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:5299,22
3M27100Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:02:5496,89
4M2827Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:5595,72
5M2912Koudelka PetrOrel Žadčany0500:03:0188,72
6M210125Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov0500:03:0386,38
7M21181Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:0584,05
8M213163Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0682,88
9M21461Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:1078,21
10M21841Schless AdamBiatlon Letohrad0400:03:1868,87
11M220236Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:03:2857,20
12M223140Kocúr VojtěchSK Lukavice0400:03:3845,53
13M228237Rohovský TomášOrel Silůvky0500:03:5822,18
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21117Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:45103,57
2Z2266Svobodová BarboraOrel Obřany - VSK Univerzita Brno0400:02:47101,19
3Z2488Marková NikolaKlub Biatlon Letohrad0500:02:5295,24
4Z26121Bímanová EliškaOlfin carwella Trutnov0500:02:5394,05
5Z211135Moskvová AgátaKlub Biatlon Letohrad0500:03:0579,76
6Z21551Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:03:1172,62
7Z21610Lužová KarolínaOrel Žadčany0500:03:1370,24
8Z217146Červená EliškaDukla Polička0400:03:1469,05
9Z218175Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:1864,29
10Z220132Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:03:2852,38
11Z222161Holubářová ViktorieKOB Ústí nad Orlicí0500:03:2951,19
12Z22436Korečková AnetaHradec Králové0500:03:3939,29
12Z22484Hovadová IvetaKlub Biatlon Letohrad0500:03:3939,29
14Z22653Něvarová AdélaQanto Energo0400:03:4334,52
15Z227118Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:03:4433,33
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Ježek DavidOrel Židenice0300:06:32104,00
2M32106Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:4398,50
3M3383Lána JanKlub Biatlon Letohrad0200:06:4597,50
4M34238Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:07:0687,00
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35102Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:07:39109,15
2Z36176Šínclová JulieOrel Troubelice0200:07:53103,33
3Z37164Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:3187,53
4Z38119Škařoupková KristýnaOrel Vyškov0200:13:063,00
Starší žáci (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Kotyza DanielOrel Židenice0000:08:13109,16
2M42103Slavík OndřejOrel Šitbořice0100:08:4696,39
3M43239Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:08:5194,45
4M46160Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:09:5669,29
5M47144Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:10:1860,77
6M4969Limburský JanOrel Obřany0100:11:3032,90
7M41268Tichý MiroslavOrel Obřany0100:12:396,19
8M414139Kocúr MartinSK Lukavice0100:15:043,00
Starší žákyně (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z44131Filipová LucieOrel Pozořice - AC Moravská Slávia0000:09:40105,26
2Z4543Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:09:48102,57
3Z4842Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:10:1992,17
4Z410231Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:3865,64
5Z411244Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:11:3965,30
6Z413225Hájková MarianaOrel Troubelice0100:12:5539,79
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51226Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:11:03113,76
2M5217Kotyza DanielOrel Židenice0000:11:42102,81
3M53104Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:5183,43
4M54240Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:13:0778,93
5M55194Ferdinand JakubOrel Brno Židenice9900:13:1476,97
6M58233Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:14:1360,39
7M59268Vencl Jiří-9800:14:3454,49
8M510145Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:14:3653,93
9M511149Moravec JakubOrel Orlice9900:14:4850,56
10M513138Kocúr OndřejSK Lukavice9800:17:0113,20
11M515224Rudisch MartinSDH Kunčice9800:19:083,00
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56162Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:13:37113,19
2Z57198Elblová BarboraOrel Židenice9900:14:06106,55
3Z512137Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:0180,26
4Z514199Janků JulieOrel Židenice9900:17:3957,85
5Z515190Medvedenková KarinaSDH Kunčice9800:19:0837,50
6Z51771Liburská EliškaOrel Obřany9900:19:5925,84
-Z5-73Tichá KateřinaOrel Obřany99DNF-
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ467Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:32116,40
2MJ1495Dušek MartinOB Žamberk9600:19:1498,60
3MJ35195Nováček OndřejOrel Kuřim9700:20:3284,99
4MJ57105Slavík JakubOrel Šitbořice9700:22:4561,78
5MJ64257Moravec JanHorní Čermná9700:23:2355,15
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20183Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:28141,38
2ZJ106188Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:5880,26
3ZJ110232Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:27:1278,36
4ZJ143135Kristková MichaelaAtletika Jablonná nad Orlicí9900:32:0338,84
5ZJ14474Paulíková KamilaOrel Obřany9700:32:1836,80
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:07114,22
2MA2228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:2798,85
3MA836Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:2986,94
4MA10265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:18:3585,78
5MA12200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5581,94
6MA13227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:0080,98
7MA14178Adamec MilanOrel Vyškov7700:19:1478,29
8MA17217Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:1877,52
9MA18247Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:19:2276,75
10MA19300Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:19:2576,18
11MA21132Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:19:4272,91
12MA258Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:19:5969,64
13MA26292Špringl ŠtěpánFischovi8400:20:0069,45
14MA3165Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:20:1167,34
15MA3251Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1566,57
16MA33296Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:1666,38
17MA369Holubec MiroslavOstrov7600:20:3862,15
18MA37172Urban Radek-9000:20:5459,08
19MA38123Bíman OndřejOlfin carwella Trutnov7900:20:5658,69
20MA3941Živný Marek3D Fitness Race team9100:20:5958,12
21MA42250Holovský Jakub-8600:21:2253,70
22MA4453Králík Martin-9100:21:2652,93
23MA4575Ondrušek PavelOrel Obřany8900:21:2752,74
24MA46179Koreček RichardNepasický Cyklo team7600:21:3251,78
25MA4957Paus AlešOrel Hranice7800:21:5247,93
26MA51283Krejčí JanZapomenutá bota8500:22:0645,24
27MA54272Pulkrábek AlešPráčata8500:22:2940,83
28MA56295Padalík OndřejDios Mio8400:22:3240,25
29MA66213Novák PetrHSK7700:23:3627,95
30MA6847Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:5224,88
31MA69277Veverka Pavel-8900:23:5324,69
32MA72269Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:0522,38
33MA74252Moravec Josef-8200:24:2119,31
34MA77237Žižka DavidLetohrad8300:24:4215,27
35MA79274Jurenka JosefOrel Orlice8300:24:4913,93
36MA8076Ondrušek VladimírOrel Obřany9200:24:5313,16
37MA8546Cahel DanielPraha7600:25:266,82
38MA90127Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov8000:25:443,36
39MA92191Franko MartinNákup Contipro8000:25:453,17
40MA101270Formánek VojtěchDolní Čermná9400:26:333,00
41MA104284Kosík MichalOrel Domanín7600:26:493,00
42MA106177Faltus Miroslav-7900:26:583,00
43MA119287Valenta RadovanBystrovice8000:28:183,00
44MA125248Tomeš KamilBystřec8700:28:533,00
45MA128254Moravec Jonáš-9000:29:043,00
46MA130294Machačný MarekDios Mio7700:29:323,00
47MA142278Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:31:423,00
48MA14920Kavalek Ondřej-8300:34:293,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB311Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:17:29102,57
2MB5262Hejl RadekLetohrad7200:17:36101,25
3MB6185Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:18:0396,17
4MB7184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1094,86
5MB16202Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:1582,62
6MB23251Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:4576,98
7MB24216Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:4676,79
8MB27264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0173,96
9MB2828Jadrný LubomírCzech outdoor Extreme team7300:20:0273,78
10MB29256Doležal MartinSPS Sázava7000:20:0573,21
11MB42298Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:21:2258,72
12MB60166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0239,90
13MB61180Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:0639,15
14MB63259Horna Radek3D Fitness Race team7200:23:2236,14
15MB69151Zvoník Petr100kiláci7200:23:5330,30
16MB84273Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1415,06
17MB93241Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:488,66
18MB94279Valtera MartinÚstí nad Orlicí7300:25:508,28
19MB9981Šincl PetrOrel Droubelice6900:26:223,00
20MB122141Kocúr MariánSK Lukavice6900:28:283,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:34105,64
2MC11258Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:39104,77
3MC30299Krátký LubošLanškroun6200:20:0689,59
4MC34207Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2486,45
5MC40118Kalous TomášRun sport team6400:21:0479,47
6MC41280Pavlas AntonínPřibyslav5600:21:0778,95
7MC4839Chládek JosefOB Žamberk5900:21:4672,14
8MC52197Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0968,13
9MC5564Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:22:3164,29
10MC65205Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2954,17
11MC76187Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:3542,66
12MC82285Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:1236,20
13MC1171Juránek StanislavOrel Židenice5600:27:597,07
14MC135291Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:193,00
15MC136282Novotný Přemysl3D fitness Žamberk5900:30:243,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD50230Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:58118,29
2MD7579Brtník JiříOrel Obřany5200:24:2498,16
3MD98275Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:1083,55
4MD108229Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:0076,65
5MD109261Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:27:0775,69
6MD111201Krňávek VojtěchJablonská liga5400:27:1674,45
7MD121245Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:2664,80
8MD14823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:1217,10
9MD15218Sobota KarelPovrly4700:46:503,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME120208Bielčik JindřichLichkov4000:28:19105,27
2ME129260Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1698,74
3ME133203Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:4095,99
4ME14633Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:4075,36
5ME147212Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:5466,88
6ME154193Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:01:533,00
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22182Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:43121,79
2ZA58236Kulhavá ŠárkaOK lokomotiva Pardubice9300:22:4694,23
3ZA71215Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:5483,98
4ZA72128Nesládková DagmarOlfin carwella Trutnov8200:24:0582,32
5ZA78161Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:4676,15
6ZA81243Barnetová MonikaČervená8100:25:1172,38
7ZA86297Krátká HanaLanškroun9500:25:2869,82
8ZA8770Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:3069,52
9ZA8966Vítová JitkaLibchavy8700:25:4167,86
10ZA102112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:4058,98
11ZA103276Macanová Petra-8900:26:4358,52
12ZA105140Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:26:5556,72
13ZA123246Jindrová EvaSTAZEPO9200:28:3741,35
14ZA12412Kudrnová Eliška-8800:28:4440,30
15ZA125249Hovádková MartinaJablonné9100:28:5338,94
16ZA137271Vágnerová MagdalénaDolní Čermná9200:30:3922,97
17ZA140289Horká JitkaFischovi8300:31:2615,89
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB59192Dostálová PetraLanškroun7800:22:57103,29
2ZB62266Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:17100,43
3ZB6732Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:4696,29
4ZB8249Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:1284,00
5ZB94281Havránková Petra-7700:25:5078,57
6ZB97120Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:26:0177,00
7ZB100210Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:2873,14
8ZB112204Hladká KláraOrel Židenice7800:27:1965,86
9ZB11360Svobodová MartinaDC7900:27:2764,71
10ZB115156Svobodová MartinaBěhej Brno.com7500:27:3064,29
11ZB116255Cahelová Hana-7700:27:5460,86
12ZB127124Bímanová AndreaOlfin carwella Trutnov7600:28:5452,29
13ZB130288Halbštátová IvanaOrlice7400:29:3246,86
14ZB13454Kolomá AndreaQanto Energo7800:29:4944,43
15ZB140165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:2630,57
16ZB14477Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:32:1823,14
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC47121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:35113,36
2ZC53253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:18107,16
3ZC87114Szabová DanaOrel Vyškov6700:25:3079,49
4ZC90293Kulhavá JarmilaSpartak Rychnov6700:25:4477,47
5ZC94196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:5076,60
6ZC114186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:2862,48
7ZC150206Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:35:053,00
8ZC15178Fučíková HanaOrel Obřany6700:38:183,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD118211Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:14109,16
2ZD132290Horová Ivana05900:29:3999,59
3ZD138109Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:5391,25
4ZD139242Ehrenbergerová MartaČervená5700:31:1788,55
5ZD15216Sobotová MiromilaPovrly4700:46:503,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1193Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:00:09-
1C1163Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:09-
2C1348Pirkl VítČeská Třebová1000:00:10-
2C13101Halas HynekOrel Šitbořice1000:00:10-
2D13113Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:10-
2D13218Hladká LeontýnaOrel Židenice1000:00:10-
2D1344Cahelová NelaPraha1000:00:10-
5D18110Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:11-
5D1838Korečková MarkétaHradec Králové1000:00:11-
4C11037Koreček JakubHradec Králové1000:00:12-
7D11025Vacková TerezaLetohrad1000:00:12-
8D11256Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:13-
5C113219Hladký MikulášOrel Židenice1200:00:14-
6C11462Topinka TobiášLanškroun1000:00:15-
9D11487Krejčová Aneta-1100:00:15-
6C11429Horák DavidOrel Silůvky1000:00:15-
6C11445Cahel DanielPraha1200:00:15-
10D1185Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:16-
9C118167Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:16-
10C12055Paus JiříOrel Hranice1200:00:17-
11D120222Franková EmmaTwins Letohrad1100:00:17-
12D122223Franková NelaTwins Letohrad1100:00:18-
11C12259Svoboda JiříDC1100:00:18-
11C122157Matějíček MatoušOrel Dolní Obrouč1100:00:18-
13C125173Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:00:19-
13D125134Adamcová VeronikaLetohrad1200:00:19-
13C125107Čada Václav-1200:00:19-
15C1286Hubený JakubOrel Orlice1300:00:24-
16C12935Holovský Matyáš-1100:00:27-
14D13026Barvínková EliškaLibchovi1300:00:36-
17C131148Novák MichalOB Žamberk1100:01:25-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11172Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:30103,64
2M1297Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:01:3299,27
3M1392Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:01:3397,09
1Z143Šťastná SáraOrel Židenice0600:01:35107,43
4M15234Mlynář MarekOREL Dolní Dobrouč0700:01:3690,55
2Z16170Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:4097,30
3Z17142Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:4195,27
4Z18122Bímanová AnetaOlfin carwella Trutnov0700:01:4293,24
5M1834Vávra PetrOrel Dolní Čermná0700:01:4277,45
6M11094Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:01:4473,09
5Z111152Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4587,16
7M11152Macháček AdamOrel Dolní Čermná0600:01:4570,91
6Z113154Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:01:4685,14
7Z114147Červená VeronikaDukla Polička0600:01:4881,08
8M114126Nesládek TomášOlfin carwella Trutnov0700:01:4864,36
8Z116143Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:4979,05
9Z11791Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:5077,03
9M11895Marek MatoušTJ Spartak Letohrad0700:01:5255,64
10Z118133Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:01:5272,97
10M12023Doleček VojtěchBiatlon Letohrad0600:01:5353,45
11Z12024Vacková KristýnaBiatlon Letohrad0700:01:5370,95
10M12015Tichý AdamOrel Obřany0600:01:5353,45
10M12086Krejčí Ondřej-0700:01:5353,45
12Z12431Horáková NikolaOrel Silůvky0600:01:5468,92
13Z12589Čadová AnežkaTJ Spartak Letohrad0600:01:5664,86
13M12690Plíva JakubTJ Spartak Letohrad0600:01:5744,73
14Z127108Vítková AdélaTJ Spartak Letohrad0700:01:5860,81
14M12840Moravec ŠtěpánLetohrad0600:01:5940,36
15Z12999Šínclová KláraOrel Troubelice0700:02:0154,73
16Z13019Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:02:0546,62
15M13121Křivohlávek MilanBiatlon Letohrad0600:02:1114,18
17Z13296Hladová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:02:1232,43
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21117Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:45103,57
2Z2266Svobodová BarboraOrel Obřany - VSK Univerzita Brno0400:02:47101,19
1M2382Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:48103,89
3Z2488Marková NikolaKlub Biatlon Letohrad0500:02:5295,24
2M2480Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:5299,22
4Z26121Bímanová EliškaOlfin carwella Trutnov0500:02:5394,05
3M27100Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:02:5496,89
4M2827Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:5595,72
5M2912Koudelka PetrOrel Žadčany0500:03:0188,72
6M210125Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov0500:03:0386,38
7M21181Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:0584,05
5Z211135Moskvová AgátaKlub Biatlon Letohrad0500:03:0579,76
8M213163Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0682,88
9M21461Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:1078,21
6Z21551Macháčková PetraOrel Dolní Čermná0400:03:1172,62
7Z21610Lužová KarolínaOrel Žadčany0500:03:1370,24
8Z217146Červená EliškaDukla Polička0400:03:1469,05
10M21841Schless AdamBiatlon Letohrad0400:03:1868,87
9Z218175Hájková MartaOrel Troubelice0400:03:1864,29
11M220236Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky0400:03:2857,20
10Z220132Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:03:2852,38
11Z222161Holubářová ViktorieKOB Ústí nad Orlicí0500:03:2951,19
12M223140Kocúr VojtěchSK Lukavice0400:03:3845,53
12Z22436Korečková AnetaHradec Králové0500:03:3939,29
12Z22484Hovadová IvetaKlub Biatlon Letohrad0500:03:3939,29
14Z22653Něvarová AdélaQanto Energo0400:03:4334,52
15Z227118Škařoupková MichaelaOrel Vyškov0400:03:4433,33
13M228237Rohovský TomášOrel Silůvky0500:03:5822,18
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Ježek DavidOrel Židenice0300:06:32104,00
2M32106Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:06:4398,50
3M3383Lána JanKlub Biatlon Letohrad0200:06:4597,50
4M34238Konečný VojtěchOrel Silůvky0200:07:0687,00
1Z35102Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:07:39109,15
2Z36176Šínclová JulieOrel Troubelice0200:07:53103,33
3Z37164Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:08:3187,53
4Z38119Škařoupková KristýnaOrel Vyškov0200:13:063,00
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M417Kotyza DanielOrel Židenice0000:08:13109,16
2M42103Slavík OndřejOrel Šitbořice0100:08:4696,39
3M43239Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:08:5194,45
1Z44131Filipová LucieOrel Pozořice - AC Moravská Slávia0000:09:40105,26
2Z4543Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:09:48102,57
4M46160Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:09:5669,29
5M47144Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:10:1860,77
3Z4842Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad0100:10:1992,17
6M4969Limburský JanOrel Obřany0100:11:3032,90
4Z410231Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:11:3865,64
5Z411244Rotnáglová NikolOrel Židenice0100:11:3965,30
7M41268Tichý MiroslavOrel Obřany0100:12:396,19
6Z413225Hájková MarianaOrel Troubelice0100:12:5539,79
8M414139Kocúr MartinSK Lukavice0100:15:043,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51226Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:11:03113,76
2M5217Kotyza DanielOrel Židenice0000:11:42102,81
3M53104Halas PavelOrel Šitbořice9900:12:5183,43
4M54240Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska9800:13:0778,93
5M55194Ferdinand JakubOrel Brno Židenice9900:13:1476,97
1Z56162Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí9800:13:37113,19
2Z57198Elblová BarboraOrel Židenice9900:14:06106,55
6M58233Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč9800:14:1360,39
7M59268Vencl Jiří-9800:14:3454,49
8M510145Mareš FrantišekOrel Dolní Čermná9800:14:3653,93
9M511149Moravec JakubOrel Orlice9900:14:4850,56
3Z512137Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:16:0180,26
10M513138Kocúr OndřejSK Lukavice9800:17:0113,20
4Z514199Janků JulieOrel Židenice9900:17:3957,85
11M515224Rudisch MartinSDH Kunčice9800:19:083,00
5Z515190Medvedenková KarinaSDH Kunčice9800:19:0837,50
6Z51771Liburská EliškaOrel Obřany9900:19:5925,84
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:07114,22
2MA2228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:2798,85
1MB311Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:17:29102,57
1MJ467Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:32116,40
2MB5262Hejl RadekLetohrad7200:17:36101,25
3MB6185Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:18:0396,17
4MB7184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1094,86
3MA836Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:2986,94
1MC9181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:34105,64
4MA10265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:18:3585,78
2MC11258Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:39104,77
5MA12200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5581,94
6MA13227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:0080,98
2MJ1495Dušek MartinOB Žamberk9600:19:1498,60
7MA14178Adamec MilanOrel Vyškov7700:19:1478,29
5MB16202Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:1582,62
8MA17217Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:1877,52
9MA18247Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:19:2276,75
10MA19300Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:19:2576,18
1ZJ20183Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:28141,38
11MA21132Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:19:4272,91
1ZA22182Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:43121,79
6MB23251Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:4576,98
7MB24216Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:4676,79
12MA258Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:19:5969,64
13MA26292Špringl ŠtěpánFischovi8400:20:0069,45
8MB27264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0173,96
9MB2828Jadrný LubomírCzech outdoor Extreme team7300:20:0273,78
10MB29256Doležal MartinSPS Sázava7000:20:0573,21
3MC30299Krátký LubošLanškroun6200:20:0689,59
14MA3165Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:20:1167,34
15MA3251Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1566,57
16MA33296Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:1666,38
4MC34207Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2486,45
3MJ35195Nováček OndřejOrel Kuřim9700:20:3284,99
17MA369Holubec MiroslavOstrov7600:20:3862,15
18MA37172Urban Radek-9000:20:5459,08
19MA38123Bíman OndřejOlfin carwella Trutnov7900:20:5658,69
20MA3941Živný Marek3D Fitness Race team9100:20:5958,12
5MC40118Kalous TomášRun sport team6400:21:0479,47
6MC41280Pavlas AntonínPřibyslav5600:21:0778,95
11MB42298Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:21:2258,72
21MA42250Holovský Jakub-8600:21:2253,70
22MA4453Králík Martin-9100:21:2652,93
23MA4575Ondrušek PavelOrel Obřany8900:21:2752,74
24MA46179Koreček RichardNepasický Cyklo team7600:21:3251,78
1ZC47121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:35113,36
7MC4839Chládek JosefOB Žamberk5900:21:4672,14
25MA4957Paus AlešOrel Hranice7800:21:5247,93
1MD50230Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:58118,29
26MA51283Krejčí JanZapomenutá bota8500:22:0645,24
8MC52197Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0968,13
2ZC53253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:18107,16
27MA54272Pulkrábek AlešPráčata8500:22:2940,83
9MC5564Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:22:3164,29
28MA56295Padalík OndřejDios Mio8400:22:3240,25
4MJ57105Slavík JakubOrel Šitbořice9700:22:4561,78
2ZA58236Kulhavá ŠárkaOK lokomotiva Pardubice9300:22:4694,23
1ZB59192Dostálová PetraLanškroun7800:22:57103,29
12MB60166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0239,90
13MB61180Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:0639,15
2ZB62266Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:17100,43
14MB63259Horna Radek3D Fitness Race team7200:23:2236,14
5MJ64257Moravec JanHorní Čermná9700:23:2355,15
10MC65205Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2954,17
29MA66213Novák PetrHSK7700:23:3627,95
3ZB6732Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:4696,29
30MA6847Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:5224,88
31MA69277Veverka Pavel-8900:23:5324,69
15MB69151Zvoník Petr100kiláci7200:23:5330,30
3ZA71215Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:5483,98
4ZA72128Nesládková DagmarOlfin carwella Trutnov8200:24:0582,32
32MA72269Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:0522,38
33MA74252Moravec Josef-8200:24:2119,31
2MD7579Brtník JiříOrel Obřany5200:24:2498,16
11MC76187Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:3542,66
34MA77237Žižka DavidLetohrad8300:24:4215,27
5ZA78161Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:4676,15
35MA79274Jurenka JosefOrel Orlice8300:24:4913,93
36MA8076Ondrušek VladimírOrel Obřany9200:24:5313,16
6ZA81243Barnetová MonikaČervená8100:25:1172,38
12MC82285Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:1236,20
4ZB8249Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:1284,00
16MB84273Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:1415,06
37MA8546Cahel DanielPraha7600:25:266,82
7ZA86297Krátká HanaLanškroun9500:25:2869,82
8ZA8770Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:3069,52
3ZC87114Szabová DanaOrel Vyškov6700:25:3079,49
9ZA8966Vítová JitkaLibchavy8700:25:4167,86
38MA90127Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov8000:25:443,36
4ZC90293Kulhavá JarmilaSpartak Rychnov6700:25:4477,47
39MA92191Franko MartinNákup Contipro8000:25:453,17
17MB93241Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:488,66
5ZC94196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:5076,60
5ZB94281Havránková Petra-7700:25:5078,57
18MB94279Valtera MartinÚstí nad Orlicí7300:25:508,28
6ZB97120Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:26:0177,00
3MD98275Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:1083,55
19MB9981Šincl PetrOrel Droubelice6900:26:223,00
7ZB100210Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:2873,14
40MA101270Formánek VojtěchDolní Čermná9400:26:333,00
10ZA102112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:4058,98
11ZA103276Macanová Petra-8900:26:4358,52
41MA104284Kosík MichalOrel Domanín7600:26:493,00
12ZA105140Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:26:5556,72
42MA106177Faltus Miroslav-7900:26:583,00
2ZJ106188Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:5880,26
4MD108229Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:0076,65
5MD109261Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:27:0775,69
3ZJ110232Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:27:1278,36
6MD111201Krňávek VojtěchJablonská liga5400:27:1674,45
8ZB112204Hladká KláraOrel Židenice7800:27:1965,86
9ZB11360Svobodová MartinaDC7900:27:2764,71
6ZC114186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:2862,48
10ZB115156Svobodová MartinaBěhej Brno.com7500:27:3064,29
11ZB116255Cahelová Hana-7700:27:5460,86
13MC1171Juránek StanislavOrel Židenice5600:27:597,07
1ZD118211Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:14109,16
43MA119287Valenta RadovanBystrovice8000:28:183,00
1ME120208Bielčik JindřichLichkov4000:28:19105,27
7MD121245Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:2664,80
20MB122141Kocúr MariánSK Lukavice6900:28:283,00
13ZA123246Jindrová EvaSTAZEPO9200:28:3741,35
14ZA12412Kudrnová Eliška-8800:28:4440,30
15ZA125249Hovádková MartinaJablonné9100:28:5338,94
44MA125248Tomeš KamilBystřec8700:28:533,00
12ZB127124Bímanová AndreaOlfin carwella Trutnov7600:28:5452,29
45MA128254Moravec Jonáš-9000:29:043,00
2ME129260Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:1698,74
46MA130294Machačný MarekDios Mio7700:29:323,00
13ZB130288Halbštátová IvanaOrlice7400:29:3246,86
2ZD132290Horová Ivana05900:29:3999,59
3ME133203Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:4095,99
14ZB13454Kolomá AndreaQanto Energo7800:29:4944,43
14MC135291Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:193,00
15MC136282Novotný Přemysl3D fitness Žamberk5900:30:243,00
16ZA137271Vágnerová MagdalénaDolní Čermná9200:30:3922,97
3ZD138109Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:5391,25
4ZD139242Ehrenbergerová MartaČervená5700:31:1788,55
17ZA140289Horká JitkaFischovi8300:31:2615,89
15ZB140165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:2630,57
47MA142278Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:31:423,00
4ZJ143135Kristková MichaelaAtletika Jablonná nad Orlicí9900:32:0338,84
5ZJ14474Paulíková KamilaOrel Obřany9700:32:1836,80
16ZB14477Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:32:1823,14
4ME14633Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:4075,36
5ME147212Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:5466,88
8MD14823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:1217,10
48MA14920Kavalek Ondřej-8300:34:293,00
7ZC150206Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:35:053,00
8ZC15178Fučíková HanaOrel Obřany6700:38:183,00
5ZD15216Sobotová MiromilaPovrly4700:46:503,00
9MD15218Sobota KarelPovrly4700:46:503,00
6ME154193Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:01:533,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1189Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:07110,58
2MA2228Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:2794,91
3MB311Kotyza PetrVSK Univerzita Brno7000:17:2994,52
4MJ467Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:17:3293,93
5MB5262Hejl RadekLetohrad7200:17:3693,14
6MB6185Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:18:0387,86
7MB7184Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1086,48
8MA836Juránek StanislavOrel Židenice8700:18:2982,76
9MC9181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:3481,78
10MA10265Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:18:3581,59
11MC11258Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:3980,80
12MA12200Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:5577,67
13MA13227Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:19:0076,69
14MJ1495Dušek MartinOB Žamberk9600:19:1473,95
14MA14178Adamec MilanOrel Vyškov7700:19:1473,95
16MB16202Kašpařík TomášSK Přerov7500:19:1573,75
17MA17217Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:19:1873,16
18MA18247Šťastný PřemyslSTAZEPO9200:19:2272,38
19MA19300Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:19:2571,79
20MA21132Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:19:4268,46
21MB23251Zachař JiříOrel Vysoké Mýto7200:19:4567,87
22MB24216Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:4667,68
23MA258Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:19:5965,13
24MA26292Špringl ŠtěpánFischovi8400:20:0064,94
25MB27264Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:0164,74
26MB2828Jadrný LubomírCzech outdoor Extreme team7300:20:0264,54
27MB29256Doležal MartinSPS Sázava7000:20:0563,96
28MC30299Krátký LubošLanškroun6200:20:0663,76
29MA3165Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:20:1162,78
30MA3251Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:1562,00
31MA33296Krejčí StanislavVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:20:1661,80
32MC34207Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2460,24
33MJ35195Nováček OndřejOrel Kuřim9700:20:3258,67
34MA369Holubec MiroslavOstrov7600:20:3857,49
35MA37172Urban Radek-9000:20:5454,36
36MA38123Bíman OndřejOlfin carwella Trutnov7900:20:5653,97
37MA3941Živný Marek3D Fitness Race team9100:20:5953,38
38MC40118Kalous TomášRun sport team6400:21:0452,40
39MC41280Pavlas AntonínPřibyslav5600:21:0751,81
40MB42298Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:21:2248,87
40MA42250Holovský Jakub-8600:21:2248,87
42MA4453Králík Martin-9100:21:2648,09
43MA4575Ondrušek PavelOrel Obřany8900:21:2747,89
44MA46179Koreček RichardNepasický Cyklo team7600:21:3246,91
45MC4839Chládek JosefOB Žamberk5900:21:4644,17
46MA4957Paus AlešOrel Hranice7800:21:5243,00
47MD50230Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:5841,82
48MA51283Krejčí JanZapomenutá bota8500:22:0640,25
49MC52197Skyba MartinOrel Židenice6200:22:0939,67
50MA54272Pulkrábek AlešPráčata8500:22:2935,75
51MC5564Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:22:3135,36
52MA56295Padalík OndřejDios Mio8400:22:3235,16
53MJ57105Slavík JakubOrel Šitbořice9700:22:4532,62
54MB60166Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:23:0229,29
55MB61180Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:0628,50
56MB63259Horna Radek3D Fitness Race team7200:23:2225,37
57MJ64257Moravec JanHorní Čermná9700:23:2325,17
58MC65205Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2924,00
59MA66213Novák PetrHSK7700:23:3622,62
60MA6847Cahel MarcelHrom do piecky!7600:23:5219,49
61MB69151Zvoník Petr100kiláci7200:23:5319,29
61MA69277Veverka Pavel-8900:23:5319,29
63MA72269Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:0516,94
64MA74252Moravec Josef-8200:24:2113,81
65MD7579Brtník JiříOrel Obřany5200:24:2413,22
66MC76187Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:3511,07
67MA77237Žižka DavidLetohrad8300:24:429,70
68MA79274Jurenka JosefOrel Orlice8300:24:498,33
69MA8076Ondrušek VladimírOrel Obřany9200:24:537,54
70MC82285Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:25:123,82
71MB84273Lipenský JiříDolní Dobrouč7400:25:143,43
72MA8546Cahel DanielPraha7600:25:263,00
73MA90127Nesládek PetrOlfin carwella Trutnov8000:25:443,00
74MA92191Franko MartinNákup Contipro8000:25:453,00
75MB93241Křivohlávek MiroslavOrlice6700:25:483,00
76MB94279Valtera MartinÚstí nad Orlicí7300:25:503,00
77MD98275Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:26:103,00
78MB9981Šincl PetrOrel Droubelice6900:26:223,00
79MA101270Formánek VojtěchDolní Čermná9400:26:333,00
80MA104284Kosík MichalOrel Domanín7600:26:493,00
81MA106177Faltus Miroslav-7900:26:583,00
82MD108229Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:003,00
83MD109261Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5300:27:073,00
84MD111201Krňávek VojtěchJablonská liga5400:27:163,00
85MC1171Juránek StanislavOrel Židenice5600:27:593,00
86MA119287Valenta RadovanBystrovice8000:28:183,00
87ME120208Bielčik JindřichLichkov4000:28:193,00
88MD121245Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:28:263,00
89MB122141Kocúr MariánSK Lukavice6900:28:283,00
90MA125248Tomeš KamilBystřec8700:28:533,00
91MA128254Moravec Jonáš-9000:29:043,00
92ME129260Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:163,00
93MA130294Machačný MarekDios Mio7700:29:323,00
94ME133203Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:29:403,00
95MC135291Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč5700:30:193,00
96MC136282Novotný Přemysl3D fitness Žamberk5900:30:243,00
97MA142278Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:31:423,00
98ME14633Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:403,00
99ME147212Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:543,00
100MD14823Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:123,00
101MA14920Kavalek Ondřej-8300:34:293,00
102MD15218Sobota KarelPovrly4700:46:503,00
103ME154193Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:01:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20183Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:28107,79
2ZA22182Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:43105,32
3ZC47121Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:3586,89
4ZC53253Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:1879,81
5ZA58236Kulhavá ŠárkaOK lokomotiva Pardubice9300:22:4675,21
6ZB59192Dostálová PetraLanškroun7800:22:5773,40
7ZB62266Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:1770,10
8ZB6732Horáková ŠárkaOrel Silůvky7700:23:4665,33
9ZA71215Schwaningerová PetraRock Machine Cyklomax8200:23:5464,02
10ZA72128Nesládková DagmarOlfin carwella Trutnov8200:24:0562,21
11ZA78161Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:4655,46
12ZA81243Barnetová MonikaČervená8100:25:1151,34
13ZB8249Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:25:1251,18
14ZA86297Krátká HanaLanškroun9500:25:2848,55
15ZC87114Szabová DanaOrel Vyškov6700:25:3048,22
15ZA8770Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:25:3048,22
17ZA8966Vítová JitkaLibchavy8700:25:4146,41
18ZC90293Kulhavá JarmilaSpartak Rychnov6700:25:4445,91
19ZC94196Slabáková LenkaOrel Židenice6600:25:5044,93
19ZB94281Havránková Petra-7700:25:5044,93
21ZB97120Škařoupková IvanaOrel Vyškov7400:26:0143,12
22ZB100210Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:2838,67
23ZA102112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:26:4036,70
24ZA103276Macanová Petra-8900:26:4336,20
25ZA105140Smetanová KláraÚstí nad Orlicí9000:26:5534,23
26ZJ106188Hauptová AliceHasiči Kunčice9700:26:5833,74
27ZJ110232Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:27:1231,43
28ZB112204Hladká KláraOrel Židenice7800:27:1930,28
29ZB11360Svobodová MartinaDC7900:27:2728,96
30ZC114186Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:2828,80
31ZB115156Svobodová MartinaBěhej Brno.com7500:27:3028,47
32ZB116255Cahelová Hana-7700:27:5424,52
33ZD118211Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:1421,23
34ZA123246Jindrová EvaSTAZEPO9200:28:3717,44
35ZA12412Kudrnová Eliška-8800:28:4416,29
36ZA125249Hovádková MartinaJablonné9100:28:5314,81
37ZB127124Bímanová AndreaOlfin carwella Trutnov7600:28:5414,65
38ZB130288Halbštátová IvanaOrlice7400:29:328,39
39ZD132290Horová Ivana05900:29:397,24
40ZB13454Kolomá AndreaQanto Energo7800:29:495,60
41ZA137271Vágnerová MagdalénaDolní Čermná9200:30:393,00
42ZD138109Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:533,00
43ZD139242Ehrenbergerová MartaČervená5700:31:173,00
44ZA140289Horká JitkaFischovi8300:31:263,00
44ZB140165Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:263,00
46ZJ143135Kristková MichaelaAtletika Jablonná nad Orlicí9900:32:033,00
47ZJ14474Paulíková KamilaOrel Obřany9700:32:183,00
47ZB14477Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:32:183,00
49ZC150206Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:35:053,00
50ZC15178Fučíková HanaOrel Obřany6700:38:183,00
51ZD15216Sobotová MiromilaPovrly4700:46:503,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Super akce
david.kubes
Super závod, skvělý moderátor, medvídci pro děti krásný... V hlavním závodě přes 150 lidí a výsledky díky čipům on-line na webu. Výborné využití techniky! Petr B.
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód