Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavský stýpl

2.5.2015, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavský stýpl
  • datum konání: 2.5.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Svitavský stadion
15:30 - 17:50 hodin

Přihlášky

předem na níže uvedený email nebo na místě do 15:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3 km a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Marek
tel. 602 946 655

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Plakát pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz/

E-mailová adresa

marek.josef@email.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M519Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:06:31110,13
2M5210Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:07:0096,38
3M5311Hrůša VojtěchSokol Hradec Králové9900:07:0693,48
4M5512Trnka PavelAtletika Polička9900:08:3848,53
-M5-13Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto99DNF-
Dorostenky (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5114Vondrová LadaAtletika Polička9900:05:33106,07
2Z5215Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové nad Labem0100:05:4698,13
3Z5316Marková VeronikaAC Pardubice9800:05:5095,80
4Z5417Ptáková AnnaTJ Dvůr Králové nad Labem9900:05:5195,20
-Z5-18Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové99DNF-
-Z5-19Víšková NatálieAC Vysoké Mýto98DNF-
Junioři (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:45100,00
Juniorky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ420Žárská KlaudieSpartak Dubnica nad Váhom9900:08:03112,30
2ZJ722Průšová RadkaTJ Svitavy9600:09:0687,70
Muži A (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čelko TomášSlavia Žilinská Univerzita Žilina8400:09:33113,15
2MA22Gaisl LubošEleven Run Team8500:09:41110,64
3MA44Řemínek MatějAC Choceň8600:11:2676,21
4MA55Radiměřský KarelAtletika Polička8700:11:3673,09
5MA66Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:12:5547,19
Muži B (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB88Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:14:43100,00
Muži C (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC77Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:14:10100,00
Muži D (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD621Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:51100,00
-MD-27Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54DNF-
Ženy A (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA823Marholdová LucieChoceň8300:09:16100,00
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB924Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:29106,33
2ZB1025Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:10:0793,67
Ženy C (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1126Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:03100,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5114Vondrová LadaAtletika Polička9900:05:33106,07
2Z5215Tůmová KateřinaTJ Dvůr Králové nad Labem0100:05:4698,13
3Z5316Marková VeronikaAC Pardubice9800:05:5095,80
4Z5417Ptáková AnnaTJ Dvůr Králové nad Labem9900:05:5195,20
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M519Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:06:31110,13
2M5210Provazník JosefSK Nové Město nad Metují9900:07:0096,38
3M5311Hrůša VojtěchSokol Hradec Králové9900:07:0693,48
1ZJ420Žárská KlaudieSpartak Dubnica nad Váhom9900:08:03112,30
4M5512Trnka PavelAtletika Polička9900:08:3848,53
1MD621Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:08:51100,00
2ZJ722Průšová RadkaTJ Svitavy9600:09:0687,70
1ZA823Marholdová LucieChoceň8300:09:16100,00
1ZB924Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:09:29106,33
2ZB1025Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:10:0793,67
1ZC1126Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:11:03100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čelko TomášSlavia Žilinská Univerzita Žilina8400:09:33113,15
2MA22Gaisl LubošEleven Run Team8500:09:41110,64
1MJ33Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:45100,00
3MA44Řemínek MatějAC Choceň8600:11:2676,21
4MA55Radiměřský KarelAtletika Polička8700:11:3673,09
5MA66Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:12:5547,19
1MC77Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:14:10100,00
1MB88Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:14:43100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čelko TomášSlavia Žilinská Univerzita Žilina8400:09:33102,29
2MA22Gaisl LubošEleven Run Team8500:09:4199,63
3MJ33Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:4598,07
4MA44Řemínek MatějAC Choceň8600:11:2663,21
5MA55Radiměřský KarelAtletika Polička8700:11:3659,91
6MA66Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:12:5532,50
7MC77Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:14:106,73
8MB88Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:14:433,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód