Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

10.5.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 10.5.2015
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

park u zámku v Chocni
od 9:15 (10:15 - hlavní závod) hodin

Přihlášky

na místě od 8 hodin

Startovné

50 Kč - hlavní závod

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
Tratě vedou po parkových cestách, místy s asfaltovým povrchem.
Hlavní závod na 15 km se běží z větší části po lesních cestách, částečně po asfaltu.

Ceny pro vítěze

První tři v rámcových závodech obdrží diplom a věcnou cenu. V hlavním závodě obdrží první tři v každé kategorii diplom a věcnou cenu.
Finanční ceny (viz.rozpis na informační tabuli v místě startu):
- celkové pořádí muži 1.- 5.místo (1500-400Kč)
- celkové pořadí ženy 1.-3.místo (1000-500Kč)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar ml.
tel. 733 609 251

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

lochocen@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3401

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6615
Nechvíl Petr9115
Hejzlar Martin0214
Hübl Radek8813
Ožana Václav6412
Razým Jan5712
Smoláková Alexandra9812
Vorel Milan4012
Kopecký Libor5611
Hanuš Petr6411
Hejzlar David0611
Šedová Tereza0311
Borovec Alexandr7611
Šlajs Tomáš6011
Bielčik Jindřich4010
Bajer Milan5510
Siegel Josef5810
Vacek Martin6910
Novotný Luděk6210
Frydrychová Eliška019
Svoboda Mojmír669
Javůrek Jiří489
Smoláková Valérie939
Sadílek Ota469
Lakota Antonín959
Keprtová Miloslava489
Chlubna Jan849
Šváb František579
Kubišta Oto539
Martincová Kristýna939
Marhold Petr789
Řemínek Matěj869
Metelková Táňa729
Smolák Petr949
Černá Kristýna938
Serbousková Sára048
Smoláková Dominika008
Dostálek Petr678
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Matyášová Jana658
Jansová Denisa028
Čechal Jaroslav618
Zajíc Jan538
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Bogdał Paweł768
Šafář Jaroslav518
Metelka Ondřej018
Marhold Jan088

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci I (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21112Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:33-
2C22113Dostál DavidChoceň0900:00:34-
3C23114Marhold DanielHorní Jelení0900:00:35-
4C25115Uhlíř ViliamVysoké Mýto0900:00:37-
5C26116Víšek PetrChoceň0900:00:37-
6C28117Pirkl VítIscarex Česká Třebová1000:00:37-
7C210118Kaplický DanielČelákovice0900:00:38-
8C220119Tlapák MikulášChoceň1100:00:50-
9C221120Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:53-
10C222121Macháček VítK.O.B. Choceň1200:00:54-
11C225122Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:01-
12C227123Bečka TomášLíškove1100:01:05-
13C228124Víšek TomášChoceň1200:01:14-
14C229125Šeda AntonínSruby1300:01:22-
15C231126Chudý AdamChoceň1200:01:31-
16C234127Pokorný MarianÚstí nad Orlicí1300:01:50-
17C235128Valenta DavidChoceň1400:01:52-
Předžákyně I (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2493Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:00:37-
2D2794Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:37-
3D2995Macháčková KateřinaK.O.B. Choceň0900:00:38-
4D21196Klusoňová MilenaChoceň0800:00:38-
5D21297Matoušková EsterChoceň0900:00:40-
6D21398Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:41-
7D21499Havlíková EliškaChoceň0900:00:42-
8D215100Štanglerová AliceChoceň0900:00:43-
9D216101Králová HelenaChoceň0900:00:44-
10D217102Nováková TerezaChoceň1000:00:45-
11D218103Macháčková EliškaK.O.B. Choceň1100:00:47-
12D219104Švecová TerezaChoceň1000:00:48-
13D223105Borovcová JohanaChoceň1000:00:55-
14D224106Slezáková SilvieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:00:59-
15D226107Štanglerová LucieChoceň1200:01:04-
16D230108Kristenová LucieIscarex Česká Třebová1300:01:25-
17D232109Králová ŽofieChoceň1200:01:33-
18D233110Vávrová AmálieJabloná nad Orlicí1300:01:39-
19D236111Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:18-
Předžáci II (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M14153Boháč PankrácAC Choceň0600:01:11104,59
2M15154Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:1399,94
3M17155Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:1495,46
4M114156Hejzlar DavidChoceň0600:01:1981,50
5M115157Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:2080,56
6M117158Chasák BedřichOrlov0600:01:2372,15
7M119159Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2565,56
8M120160Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:01:2857,96
9M121161Procházka PetrKotlářka Praha0700:01:2856,94
10M122162Víšek MichalCyklo Bendl Vysoké Mýto0600:01:2954,86
11M125163Marhold JanChoceň0800:01:3052,76
12M129164Chasák JindřichOrlov0700:01:3149,30
13M132165Borovec ŠimonChoceň0700:01:3440,87
14M134166Havlík ŠimonChoceň0600:01:3538,76
15M135167Kaplický JindřichChoceň0700:01:3537,93
Předžákyně II (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z18129Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:15107,36
2Z112130Červená VeronikaDukla Polička0600:01:1897,26
3Z113131Čejková BarboraAC Choceň0600:01:1995,38
4Z116132Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:2288,49
5Z118133Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:2580,18
6Z123134Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:2968,63
7Z124135Dostálová DanielaChoceň0600:01:3067,51
8Z126136Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:01:3066,75
9Z127137Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:3066,18
10Z128138Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:3165,71
11Z130139Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:3260,97
12Z131140Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:3457,10
13Z133141Šedová KamilaSruby0800:01:3456,11
14Z136142Serbousková NelaJablonné nad Orlicí0700:01:3651,71
15Z138143Švěcová NatálieChoceň0700:01:4040,57
16Z139144Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:01:4138,77
17Z140145Dufová SáraChoceň0700:01:4332,19
18Z141146Krummerová VeroniceK.O.B. Choceň0600:01:4430,23
19Z142147Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:4527,79
20Z143148Spoustová TerezaChoceň0600:01:4722,19
21Z144149Mařáčková BarboraChoceň0700:01:4821,25
22Z145150Vojtíšková KájaLety0800:01:5015,71
23Z146151Nováková BarboraChoceň0700:01:5111,21
24Z147152Šedová MarieChoceň0700:01:538,24
Nejmladší žáci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25187Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:36102,74
2M27188Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:38100,69
3M28189Vojtíšek MatějLety0500:02:4196,57
4M29190Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:02:4493,11
5M210191Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4492,68
6M212192Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5183,61
7M213193Šeda FrantišekSokol Sruby0400:02:5381,24
8M216194Kugler JakubTJ Svitavy0400:03:1060,44
9M217195Zatloukal FilipChoceň0500:03:1948,66
Nejmladší žákyně (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21168Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:08103,72
2Z22169Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:1099,98
3Z23170Červená EliškaDukla Polička0400:01:1196,30
4Z26171Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:1488,40
5Z29172Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:1680,84
6Z210173Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:1680,21
7Z211174Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:1777,40
8Z237175Čejková MarieChoceň0400:01:3817,44
9Z248176Matoušková SáraChoceň0500:02:033,00
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35196Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:39101,57
2M36197Boháč ServácAC Choceň0200:03:4199,63
3M37198Hejzlar MartinLO Choceň0200:03:4298,80
4M310199Zamastil AlexVysoké Mýto0200:04:2262,33
5M311200Procházka DominikOrlov0300:04:2757,92
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31177Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:02:29102,93
2Z32178Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orl.horách0200:02:3199,18
3Z33179Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:3297,89
4Z34180Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:3396,85
5Z36181Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:3890,75
6Z311182Zatloukalová TerezaChoceň0200:02:4777,98
7Z314183Šedová TerezaSokol Sruby0300:03:0356,96
8Z315184Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:0456,18
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41201Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:10105,95
2M42202Boháč BonifácAC Choceň0100:03:12103,03
3M43203Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2491,02
4M44204Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:2887,33
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z48185Víšková NikolaCyklo Bendl Vysoké Mýto0100:03:43100,00
1Z48186Pavlištová NoemiAC Choceň0100:03:43100,00
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51207Jilek DariuszULKS Bystrzyca Klodzka9800:11:35100,00
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51205Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:54106,43
2Z52206Kristková MichaelaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:10:3393,57
Muži A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21Hübl RadekRun Sport Team8800:50:19101,69
2MA32Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:51:3796,56
3MA43Nechvíl PetrAC Choceň9100:52:2593,41
4MA94Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:1782,11
5MA125Jedlička PetrDošel dech a Ztěžkly nohy8600:56:2177,91
6MA146Roháček JanRun Sport Team8200:56:4476,40
7MA157Heller TomášHradec Králové8100:56:4876,13
8MA238Šimák JanHradec Králové8300:58:5767,66
9MA299Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:00:23107,18
10MA3010Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:00:3461,29
11MA3411Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:2254,19
12MA3612Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:03:1250,91
13MA3813Gregar JanChoceň9701:04:5392,82
14MA4314Řemínek MatějAC Choceň8601:05:3641,45
15MA5315Pirkl MartinHORO Česká Třebová8801:08:1630,94
16MA5416Myšák PetrHK Choceň8601:08:5428,44
17MA6217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:11:5316,68
Muži B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB118Krupička RobertRun Sport Team7800:50:18101,75
2MB519Hejl RadekLetohrad7200:52:39103,12
3MB620Podškubka ViktorEleven Run Team7300:52:49102,49
4MB721Kocián PetrRun Sport Team7800:54:0187,10
5MB1022Švec RobertChoceň7700:55:5579,61
6MB1223Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:56:2189,28
7MB1624Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:56:5375,80
8MB1725Musil JiříMK Hlinsko7200:57:0286,72
9MB1926Vokolek MichalAC Pardubice7200:58:2481,61
10MB2027Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:58:2869,56
11MB2128Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:58:3580,93
12MB2629Procházka PetrOrlov7400:59:3976,94
13MB2730Borovec AlexandrChoceň7600:59:5164,11
14MB2831Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:59:5476,00
15MB3232Moskva RomanPasivity Žamberk7501:01:0871,39
16MB4433Blaha PetrVysoké Mýto7801:05:4940,60
17MB5234Husák DavidChoceň7601:08:1531,01
18MB5735Roleček MilanPěčín7601:09:5224,63
19MB6136Machaň RichardLKVD Dobšina7501:11:4631,63
20MB6637Novák PetrHSK Cycling Team7701:14:038,15
21MB7538Stejskal StanislavAtletika Jablonné7601:17:153,00
22MB8139Sojma PetrCC Choceň7301:25:013,00
23MB8540Vebr MichalČeská Třebová7801:27:223,00
Muži C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC841Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:5994,39
2MC2242Scheuer JanActivity Lanškroun6600:58:4980,06
3MC2543Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:59:3892,58
4MC3144Ožana VáclavNové Město na Moravě6401:00:3989,04
5MC3545Doležal MartinSPS Sázava7001:02:2466,66
6MC3746Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:03:3762,11
7MC4047Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:05:1056,31
8MC4248Fikejz MiroslavChoceň6901:05:3354,88
9MC5049Trkal JaroslavChoceň6401:07:4364,46
10MC6350Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:4527,95
11MC6451Myšák MilanJehnědí6601:13:0027,02
12MC7152Kroulík BohuslavŽampach6401:15:1838,09
13MC8654Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:28:513,00
Muži D 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1155Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:56:15104,35
2MD1856Vacarda VladimírEleven Run Team5900:57:10101,16
3MD2457Siegel JosefChoceň5800:59:0594,49
4MD4158Fikejs VladimírŽamberk5701:05:1972,81
5MD4659Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5301:06:2894,50
6MD5160Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:08:0563,19
7MD5861Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:09:5656,75
8MD6762Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:3540,58
9MD6963Krajč ZdeněkTrutnov5401:14:4768,79
10MD7264Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:15:3337,22
Muži E 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3365Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:01:17110,53
2ME4566Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:1994,97
3ME4667Hájek FrantišekFGT Stolany4901:06:2894,50
4ME4868Vaníček PetrBK Říčany4901:06:5693,06
5ME5569Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:09:0186,62
6ME5970Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:10:1282,96
7ME7971Tučný JanMK Pardubice4701:23:3341,69
8ME8272Bielčik JindřichLichkov4001:25:44121,98
9ME9273Vorel MilanSlatiňany4001:46:5478,02
Ženy A 34 let a mladší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5674Lauterbachová LucieLíšnice8101:09:24107,55
2ZA6075Šimáková KláraHradec Králové8301:10:24104,78
3ZA7476Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:16:3487,68
4ZA7677Chudá KláraChoceň8801:17:2785,23
5ZA7878Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:22:1871,78
6ZA9079Bendová IlonaČeská Třebová8801:45:347,26
Ženy B 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3980Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:02121,42
2ZB4981Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:14115,38
3ZB6582Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:41101,96
4ZB6883Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:14:3799,45
5ZB7084Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:14:5698,60
6ZB7385Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:15:4396,49
7ZB7786Čejková PetraHemže7501:17:3991,29
8ZB8087Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:24:0873,87
9ZB8353Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:26:1463,20
10ZB8488Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:26:46113,15
11ZB8789Hellerová HanaHradec Králové6101:30:4550,80
12ZB8890Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:33:2598,83
13ZB8991Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:38:2688,02
14ZB9092Hošpesová ZuzanaČeská Třebová7601:45:3416,26
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21112Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:33-
2C22113Dostál DavidChoceň0900:00:34-
3C23114Marhold DanielHorní Jelení0900:00:35-
1D2493Macháčková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0900:00:37-
4C25115Uhlíř ViliamVysoké Mýto0900:00:37-
5C26116Víšek PetrChoceň0900:00:37-
2D2794Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:37-
6C28117Pirkl VítIscarex Česká Třebová1000:00:37-
3D2995Macháčková KateřinaK.O.B. Choceň0900:00:38-
7C210118Kaplický DanielČelákovice0900:00:38-
4D21196Klusoňová MilenaChoceň0800:00:38-
5D21297Matoušková EsterChoceň0900:00:40-
6D21398Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:41-
7D21499Havlíková EliškaChoceň0900:00:42-
8D215100Štanglerová AliceChoceň0900:00:43-
9D216101Králová HelenaChoceň0900:00:44-
10D217102Nováková TerezaChoceň1000:00:45-
11D218103Macháčková EliškaK.O.B. Choceň1100:00:47-
12D219104Švecová TerezaChoceň1000:00:48-
8C220119Tlapák MikulášChoceň1100:00:50-
9C221120Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:53-
10C222121Macháček VítK.O.B. Choceň1200:00:54-
13D223105Borovcová JohanaChoceň1000:00:55-
14D224106Slezáková SilvieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:00:59-
11C225122Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:01-
15D226107Štanglerová LucieChoceň1200:01:04-
12C227123Bečka TomášLíškove1100:01:05-
13C228124Víšek TomášChoceň1200:01:14-
14C229125Šeda AntonínSruby1300:01:22-
16D230108Kristenová LucieIscarex Česká Třebová1300:01:25-
15C231126Chudý AdamChoceň1200:01:31-
17D232109Králová ŽofieChoceň1200:01:33-
18D233110Vávrová AmálieJabloná nad Orlicí1300:01:39-
16C234127Pokorný MarianÚstí nad Orlicí1300:01:50-
17C235128Valenta DavidChoceň1400:01:52-
19D236111Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:18-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21168Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:01:08103,72
2Z22169Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT0400:01:1099,98
3Z23170Červená EliškaDukla Polička0400:01:1196,30
1M14153Boháč PankrácAC Choceň0600:01:11104,59
2M15154Barvínek DanielAtletika Žamberk0600:01:1399,94
4Z26171Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:01:1488,40
3M17155Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:1495,46
1Z18129Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:15107,36
5Z29172Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:01:1680,84
6Z210173Moskvová AgátaKB Letohrad0500:01:1680,21
7Z211174Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:01:1777,40
2Z112130Červená VeronikaDukla Polička0600:01:1897,26
3Z113131Čejková BarboraAC Choceň0600:01:1995,38
4M114156Hejzlar DavidChoceň0600:01:1981,50
5M115157Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:2080,56
4Z116132Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:2288,49
6M117158Chasák BedřichOrlov0600:01:2372,15
5Z118133Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:01:2580,18
7M119159Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:2565,56
8M120160Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:01:2857,96
9M121161Procházka PetrKotlářka Praha0700:01:2856,94
10M122162Víšek MichalCyklo Bendl Vysoké Mýto0600:01:2954,86
6Z123134Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:01:2968,63
7Z124135Dostálová DanielaChoceň0600:01:3067,51
11M125163Marhold JanChoceň0800:01:3052,76
8Z126136Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:01:3066,75
9Z127137Hájková BarboraVOTJ Lanškroun0600:01:3066,18
10Z128138Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:3165,71
12M129164Chasák JindřichOrlov0700:01:3149,30
11Z130139Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:01:3260,97
12Z131140Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:3457,10
13M132165Borovec ŠimonChoceň0700:01:3440,87
13Z133141Šedová KamilaSruby0800:01:3456,11
14M134166Havlík ŠimonChoceň0600:01:3538,76
15M135167Kaplický JindřichChoceň0700:01:3537,93
14Z136142Serbousková NelaJablonné nad Orlicí0700:01:3651,71
8Z237175Čejková MarieChoceň0400:01:3817,44
15Z138143Švěcová NatálieChoceň0700:01:4040,57
16Z139144Šafářová KarolínaČeská Třebová0800:01:4138,77
17Z140145Dufová SáraChoceň0700:01:4332,19
18Z141146Krummerová VeroniceK.O.B. Choceň0600:01:4430,23
19Z142147Kristenová AndreaISCAREX Junior team ČT0700:01:4527,79
20Z143148Spoustová TerezaChoceň0600:01:4722,19
21Z144149Mařáčková BarboraChoceň0700:01:4821,25
22Z145150Vojtíšková KájaLety0800:01:5015,71
23Z146151Nováková BarboraChoceň0700:01:5111,21
24Z147152Šedová MarieChoceň0700:01:538,24
9Z248176Matoušková SáraChoceň0500:02:033,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31177Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:02:29102,93
2Z32178Jansová DenisaTJ Sokol Deštné v Orl.horách0200:02:3199,18
3Z33179Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:3297,89
4Z34180Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:3396,85
1M25187Gregor JanISCAREX Junior team ČT0400:02:36102,74
5Z36181Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:3890,75
2M27188Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:02:38100,69
3M28189Vojtíšek MatějLety0500:02:4196,57
4M29190Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:02:4493,11
5M210191Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:4492,68
6Z311182Zatloukalová TerezaChoceň0200:02:4777,98
6M212192Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5183,61
7M213193Šeda FrantišekSokol Sruby0400:02:5381,24
7Z314183Šedová TerezaSokol Sruby0300:03:0356,96
8Z315184Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:0456,18
8M216194Kugler JakubTJ Svitavy0400:03:1060,44
9M217195Zatloukal FilipChoceň0500:03:1948,66
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41201Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:10105,95
2M42202Boháč BonifácAC Choceň0100:03:12103,03
3M43203Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:2491,02
4M44204Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:03:2887,33
1M35196Vebr DominikISCAREX Junior team ČT0300:03:39101,57
2M36197Boháč ServácAC Choceň0200:03:4199,63
3M37198Hejzlar MartinLO Choceň0200:03:4298,80
1Z48185Víšková NikolaCyklo Bendl Vysoké Mýto0100:03:43100,00
1Z48186Pavlištová NoemiAC Choceň0100:03:43100,00
4M310199Zamastil AlexVysoké Mýto0200:04:2262,33
5M311200Procházka DominikOrlov0300:04:2757,92
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51205Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:09:54106,43
2Z52206Kristková MichaelaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:10:3393,57
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51207Jilek DariuszULKS Bystrzyca Klodzka9800:11:35100,00
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB118Krupička RobertRun Sport Team7800:50:18101,75
1MA21Hübl RadekRun Sport Team8800:50:19101,69
2MA32Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:51:3796,56
3MA43Nechvíl PetrAC Choceň9100:52:2593,41
2MB519Hejl RadekLetohrad7200:52:39103,12
3MB620Podškubka ViktorEleven Run Team7300:52:49102,49
4MB721Kocián PetrRun Sport Team7800:54:0187,10
1MC841Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:5994,39
4MA94Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:1782,11
5MB1022Švec RobertChoceň7700:55:5579,61
1MD1155Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:56:15104,35
5MA125Jedlička PetrDošel dech a Ztěžkly nohy8600:56:2177,91
6MB1223Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:56:2189,28
6MA146Roháček JanRun Sport Team8200:56:4476,40
7MA157Heller TomášHradec Králové8100:56:4876,13
7MB1624Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:56:5375,80
8MB1725Musil JiříMK Hlinsko7200:57:0286,72
2MD1856Vacarda VladimírEleven Run Team5900:57:10101,16
9MB1926Vokolek MichalAC Pardubice7200:58:2481,61
10MB2027Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:58:2869,56
11MB2128Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:58:3580,93
2MC2242Scheuer JanActivity Lanškroun6600:58:4980,06
8MA238Šimák JanHradec Králové8300:58:5767,66
3MD2457Siegel JosefChoceň5800:59:0594,49
3MC2543Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:59:3892,58
12MB2629Procházka PetrOrlov7400:59:3976,94
13MB2730Borovec AlexandrChoceň7600:59:5164,11
14MB2831Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:59:5476,00
9MA299Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:00:23107,18
10MA3010Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:00:3461,29
4MC3144Ožana VáclavNové Město na Moravě6401:00:3989,04
15MB3232Moskva RomanPasivity Žamberk7501:01:0871,39
1ME3365Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:01:17110,53
11MA3411Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:2254,19
5MC3545Doležal MartinSPS Sázava7001:02:2466,66
12MA3612Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:03:1250,91
6MC3746Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:03:3762,11
13MA3813Gregar JanChoceň9701:04:5392,82
1ZB3980Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:02121,42
7MC4047Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:05:1056,31
4MD4158Fikejs VladimírŽamberk5701:05:1972,81
8MC4248Fikejz MiroslavChoceň6901:05:3354,88
14MA4314Řemínek MatějAC Choceň8601:05:3641,45
16MB4433Blaha PetrVysoké Mýto7801:05:4940,60
2ME4566Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:1994,97
3ME4667Hájek FrantišekFGT Stolany4901:06:2894,50
5MD4659Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5301:06:2894,50
4ME4868Vaníček PetrBK Říčany4901:06:5693,06
2ZB4981Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:14115,38
9MC5049Trkal JaroslavChoceň6401:07:4364,46
6MD5160Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:08:0563,19
17MB5234Husák DavidChoceň7601:08:1531,01
15MA5315Pirkl MartinHORO Česká Třebová8801:08:1630,94
16MA5416Myšák PetrHK Choceň8601:08:5428,44
5ME5569Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:09:0186,62
1ZA5674Lauterbachová LucieLíšnice8101:09:24107,55
18MB5735Roleček MilanPěčín7601:09:5224,63
7MD5861Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:09:5656,75
6ME5970Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:10:1282,96
2ZA6075Šimáková KláraHradec Králové8301:10:24104,78
19MB6136Machaň RichardLKVD Dobšina7501:11:4631,63
17MA6217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:11:5316,68
10MC6350Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:4527,95
11MC6451Myšák MilanJehnědí6601:13:0027,02
3ZB6582Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:41101,96
20MB6637Novák PetrHSK Cycling Team7701:14:038,15
8MD6762Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:3540,58
4ZB6883Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:14:3799,45
9MD6963Krajč ZdeněkTrutnov5401:14:4768,79
5ZB7084Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:14:5698,60
12MC7152Kroulík BohuslavŽampach6401:15:1838,09
10MD7264Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:15:3337,22
6ZB7385Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:15:4396,49
3ZA7476Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:16:3487,68
21MB7538Stejskal StanislavAtletika Jablonné7601:17:153,00
4ZA7677Chudá KláraChoceň8801:17:2785,23
7ZB7786Čejková PetraHemže7501:17:3991,29
5ZA7878Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:22:1871,78
7ME7971Tučný JanMK Pardubice4701:23:3341,69
8ZB8087Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:24:0873,87
22MB8139Sojma PetrCC Choceň7301:25:013,00
8ME8272Bielčik JindřichLichkov4001:25:44121,98
9ZB8353Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:26:1463,20
10ZB8488Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:26:46113,15
23MB8540Vebr MichalČeská Třebová7801:27:223,00
13MC8654Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:28:513,00
11ZB8789Hellerová HanaHradec Králové6101:30:4550,80
12ZB8890Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:33:2598,83
13ZB8991Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:38:2688,02
14ZB9092Hošpesová ZuzanaČeská Třebová7601:45:3416,26
6ZA9079Bendová IlonaČeská Třebová8801:45:347,26
9ME9273Vorel MilanSlatiňany4001:46:5478,02
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB118Krupička RobertRun Sport Team7800:50:18101,75
2MA21Hübl RadekRun Sport Team8800:50:19101,69
3MA32Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:51:3796,56
4MA43Nechvíl PetrAC Choceň9100:52:2593,41
5MB519Hejl RadekLetohrad7200:52:3992,49
6MB620Podškubka ViktorEleven Run Team7300:52:4991,83
7MB721Kocián PetrRun Sport Team7800:54:0187,10
8MC841Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:5983,29
9MA94Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:55:1782,11
10MB1022Švec RobertChoceň7700:55:5579,61
11MD1155Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:56:1578,30
12MA125Jedlička PetrDošel dech a Ztěžkly nohy8600:56:2177,91
12MB1223Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:56:2177,91
14MA146Roháček JanRun Sport Team8200:56:4476,40
15MA157Heller TomášHradec Králové8100:56:4876,13
16MB1624Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:56:5375,80
17MB1725Musil JiříMK Hlinsko7200:57:0275,21
18MD1856Vacarda VladimírEleven Run Team5900:57:1074,69
19MB1926Vokolek MichalAC Pardubice7200:58:2469,83
20MB2027Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:58:2869,56
21MB2128Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:58:3569,10
22MC2242Scheuer JanActivity Lanškroun6600:58:4968,18
23MA238Šimák JanHradec Králové8300:58:5767,66
24MD2457Siegel JosefChoceň5800:59:0567,13
25MC2543Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:59:3864,97
26MB2629Procházka PetrOrlov7400:59:3964,90
27MB2730Borovec AlexandrChoceň7600:59:5164,11
28MB2831Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:59:5463,92
29MA299Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9601:00:2362,01
30MA3010Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:00:3461,29
31MC3144Ožana VáclavNové Město na Moravě6401:00:3960,96
32MB3232Moskva RomanPasivity Žamberk7501:01:0859,05
33ME3365Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5001:01:1758,46
34MA3411Sládek FrantišekCC Choceň8301:02:2254,19
35MC3545Doležal MartinSPS Sázava7001:02:2454,06
36MA3612Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:03:1250,91
37MC3746Pinkas MartinSokol Dobříkov6701:03:3749,27
38MA3813Gregar JanChoceň9701:04:5344,27
39MC4047Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:05:1043,16
40MD4158Fikejs VladimírŽamberk5701:05:1942,57
41MC4248Fikejz MiroslavChoceň6901:05:3341,65
42MA4314Řemínek MatějAC Choceň8601:05:3641,45
43MB4433Blaha PetrVysoké Mýto7801:05:4940,60
44ME4566Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:06:1938,62
45MD4659Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5301:06:2838,03
45ME4667Hájek FrantišekFGT Stolany4901:06:2838,03
47ME4868Vaníček PetrBK Říčany4901:06:5636,19
48MC5049Trkal JaroslavChoceň6401:07:4333,11
49MD5160Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:08:0531,66
50MB5234Husák DavidChoceň7601:08:1531,01
51MA5315Pirkl MartinHORO Česká Třebová8801:08:1630,94
52MA5416Myšák PetrHK Choceň8601:08:5428,44
53ME5569Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:09:0127,98
54MB5735Roleček MilanPěčín7601:09:5224,63
55MD5861Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:09:5624,37
56ME5970Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:10:1223,32
57MB6136Machaň RichardLKVD Dobšina7501:11:4617,14
58MA6217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:11:5316,68
59MC6350Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:4513,27
60MC6451Myšák MilanJehnědí6601:13:0012,28
61MB6637Novák PetrHSK Cycling Team7701:14:038,15
62MD6762Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:14:356,04
63MD6963Krajč ZdeněkTrutnov5401:14:475,26
64MC7152Kroulík BohuslavŽampach6401:15:183,22
65MD7264Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:15:333,00
66MB7538Stejskal StanislavAtletika Jablonné7601:17:153,00
67ME7971Tučný JanMK Pardubice4701:23:333,00
68MB8139Sojma PetrCC Choceň7301:25:013,00
69ME8272Bielčik JindřichLichkov4001:25:443,00
70MB8540Vebr MichalČeská Třebová7801:27:223,00
71MC8654Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:28:513,00
72ME9273Vorel MilanSlatiňany4001:46:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3980Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:05:02106,51
2ZB4981Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:07:1499,97
3ZA5674Lauterbachová LucieLíšnice8101:09:2493,52
4ZA6075Šimáková KláraHradec Králové8301:10:2490,55
5ZB6582Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:4180,78
6ZB6883Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:14:3778,00
7ZB7084Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:14:5677,06
8ZB7385Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:15:4374,73
9ZA7476Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8401:16:3472,20
10ZA7677Chudá KláraChoceň8801:17:2769,57
11ZB7786Čejková PetraHemže7501:17:3968,98
12ZA7878Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:22:1855,14
13ZB8087Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:24:0849,69
14ZB8353Rachidová YvonaMoravská Třebová6601:26:1443,44
15ZB8488Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:26:4641,85
16ZB8789Hellerová HanaHradec Králové6101:30:4530,00
17ZB8890Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:33:2522,07
18ZB8991Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:38:267,14
19ZA9079Bendová IlonaČeská Třebová8801:45:343,00
19ZB9092Hošpesová ZuzanaČeská Třebová7601:45:343,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Muži 45-54 let - Ivona Rachidová ;-)
jampb
Rachidova opravena, diky
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód