Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka

17.5.2015, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka
  • datum konání: 17.5.2015
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí Penzion u Bohouše
start v 10:30 hodin

Přihlášky

8 - 10,15 hod KD Mladkov

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,2 km
Převýšení: 502 m

Ceny pro vítěze

300 Kč, 200Kč, 100 Kč + případné věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Renáta Vágnerová
561 67 Mladkov 8
tel.mob.: + 420 737 929 824

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3117

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šrůtek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Gombita Josef5811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Vacarda Vladimír5910
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Kozel Karel529
Mannlová Jana809

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ239Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:40:21113,82
2MJ621Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:43:08100,97
3MJ1860Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:3385,21
4MJ2043Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:0083,13
5MJ2961Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:49:1872,52
6MJ6559Adamec MartinOlfin Car-Vella Trutnov0100:59:0127,69
Muži A (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Hübl RadekRunSport team8800:39:25108,91
2MA348Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:53101,80
3MA755Herda JanSKP Nymburk8300:43:2889,28
4MA1045Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:43:5886,86
5MA1519Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:44:4982,74
6MA1667Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:45:3179,34
7MA1938Dryml MojmírRunSport Team8600:46:4973,04
8MA2279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0766,74
9MA3091Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:2660,36
10MA3135Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:49:3759,47
11MA3675Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:5653,08
12MA4080Dolejška LubošSK HZS KHK8700:51:0752,19
13MA4164Skála JanRunSport team8500:51:5448,40
14MA4525Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:52:4144,60
15MA4771Kalous PetrSK Žamberk7700:52:5643,39
16MA6073Živný Marek3D Fitnes race team9100:55:3930,22
17MA7252Nedoma Ondřejtrailrun.cz8301:01:323,00
18MA7678Růžička TomášCycling Team Brandýs8501:02:443,00
19MA8153Dvořáček JanTrailrun.cz7901:04:523,00
20MA8466Lehký RomanKunvald8101:06:223,00
Muži B (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:08107,04
2MB596Hejl RadekLetohrad7200:43:0797,73
3MB918Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:3995,23
4MB119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:0593,20
5MB1270Fajfr František3D Fitness Race Team7200:44:2092,03
6MB1337Malý JanELEVEN Run Team7300:44:3291,09
7MB2344Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:48:2073,26
8MB2463Dostálek PetrBouda6700:48:3072,48
9MB2516Šesták KarelŠEPA R.S.7100:48:4171,62
10MB2688Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:48:5170,84
11MB32100Zachař JiříSruby7200:49:4067,01
12MB3383Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:0864,82
13MB3442Doležal MartinSPS Sázava7000:50:2563,49
14MB4392Kristek JiříRetia Pardubice6700:52:0355,82
15MB4685Moskva RomanPasivity Žamberk7500:52:4252,78
16MB5128Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:53:1949,88
17MB5527Hampl AloisOstrov7000:54:2944,41
18MB5684Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4942,85
19MB5724Tempír JiříSokol Štíty7500:55:1840,58
20MB5811Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:55:2540,03
21MB6698Nádhera PetrHradec Králové6700:59:1222,28
22MB6913Pořický JiříOdolena Voda7101:00:0318,30
23MB7893Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:393,00
24MB8065Fogl MichalKunvald6601:04:403,00
Muži C (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC836Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:43:36105,60
2MC1451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:39100,92
3MC1756Vaněk PetrAC Praha6100:46:1993,49
4MC2115Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:5386,50
5MC3514Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:50:5373,12
6MC384Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:0472,31
7MC3995Tichý PavelAC Náchod6300:51:0672,16
8MC4497Kalous TomášRunSport Team6400:52:0567,77
9MC4899Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:52:5963,76
10MC8234Sedlák JiříPřelouč5801:05:0010,18
11MC8674Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:08:293,00
12MC8812Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:09:253,00
Muži D (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3710Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:02103,95
2MD428Flegl VlastimilBrtev5300:52:02100,11
3MD4962Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:0795,94
4MD5022Krsek MiroslavM. K. Luková4900:53:0995,82
5MD5272Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:53:5293,06
6MD5323Tempír FrantišekSokol Štíty4900:53:5792,74
7MD6146Brožek RadmilKRB Chrudim5400:56:0084,87
8MD6357Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:4781,86
9MD6882Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:3271,29
10MD7181Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:1164,96
11MD7976Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:04:1653,11
12MD836Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:06:1445,56
13MD9390Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:12:4320,65
14MD9747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:24:183,00
Muži E (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME643Metelka JosefSpartak Police4400:58:53135,46
2ME9268Bielčik JindřichLichkov4001:12:1698,06
3ME9632Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:23:3466,48
4ME981Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:17:403,00
Juniorky (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2749Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:49:02122,80
2ZJ7358Blahnová VendulaOlfin Car-Vella Trutnov9801:01:3977,20
Ženy A (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2850Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:05128,03
2ZA7089Janů IvaŠumperk8101:00:2688,26
3ZA7420Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:01:4483,71
4ZA8926Kubánková LenkaToveř8601:09:5155,27
Ženy B (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6241Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:21118,60
2ZB7577Fojtíková HanaŽamberk7901:02:4398,10
3ZB8540Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:1983,30
Ženy C (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:12107,63
2ZC5986Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:31102,96
3ZC6717Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:2089,41
4ZC9031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:4948,65
5ZC9429Šternerová HanaHradec Králové6301:17:3424,70
Ženy D (trať 9,2 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD775Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:05113,97
2ZD8733Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:08:3797,66
3ZD9130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:11:4688,37
4ZD957Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:3059,67
Lidový běh (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB110Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:27-
2LB213Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:38-
3LB311Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:35-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB110Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:27-
2LB213Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:38-
3LB311Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:35-
Trať 9,2 km, 502 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Hübl RadekRunSport team8800:39:25108,91
1MJ239Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:40:21113,82
2MA348Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:53101,80
1MB42Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:08107,04
2MB596Hejl RadekLetohrad7200:43:0797,73
2MJ621Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:43:08100,97
3MA755Herda JanSKP Nymburk8300:43:2889,28
1MC836Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:43:36105,60
3MB918Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:3995,23
4MA1045Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:43:5886,86
4MB119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:0593,20
5MB1270Fajfr František3D Fitness Race Team7200:44:2092,03
6MB1337Malý JanELEVEN Run Team7300:44:3291,09
2MC1451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:39100,92
5MA1519Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:44:4982,74
6MA1667Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:45:3179,34
3MC1756Vaněk PetrAC Praha6100:46:1993,49
3MJ1860Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:3385,21
7MA1938Dryml MojmírRunSport Team8600:46:4973,04
4MJ2043Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:0083,13
4MC2115Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:5386,50
8MA2279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0766,74
7MB2344Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:48:2073,26
8MB2463Dostálek PetrBouda6700:48:3072,48
9MB2516Šesták KarelŠEPA R.S.7100:48:4171,62
10MB2688Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:48:5170,84
1ZJ2749Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:49:02122,80
1ZA2850Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:05128,03
5MJ2961Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:49:1872,52
9MA3091Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:2660,36
10MA3135Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:49:3759,47
11MB32100Zachař JiříSruby7200:49:4067,01
12MB3383Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:0864,82
13MB3442Doležal MartinSPS Sázava7000:50:2563,49
5MC3514Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:50:5373,12
11MA3675Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:5653,08
1MD3710Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:02103,95
6MC384Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:0472,31
7MC3995Tichý PavelAC Náchod6300:51:0672,16
12MA4080Dolejška LubošSK HZS KHK8700:51:0752,19
13MA4164Skála JanRunSport team8500:51:5448,40
2MD428Flegl VlastimilBrtev5300:52:02100,11
14MB4392Kristek JiříRetia Pardubice6700:52:0355,82
8MC4497Kalous TomášRunSport Team6400:52:0567,77
14MA4525Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:52:4144,60
15MB4685Moskva RomanPasivity Žamberk7500:52:4252,78
15MA4771Kalous PetrSK Žamberk7700:52:5643,39
9MC4899Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:52:5963,76
3MD4962Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:0795,94
4MD5022Krsek MiroslavM. K. Luková4900:53:0995,82
16MB5128Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:53:1949,88
5MD5272Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:53:5293,06
6MD5323Tempír FrantišekSokol Štíty4900:53:5792,74
1ZC5454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:12107,63
17MB5527Hampl AloisOstrov7000:54:2944,41
18MB5684Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4942,85
19MB5724Tempír JiříSokol Štíty7500:55:1840,58
20MB5811Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:55:2540,03
2ZC5986Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:31102,96
16MA6073Živný Marek3D Fitnes race team9100:55:3930,22
7MD6146Brožek RadmilKRB Chrudim5400:56:0084,87
1ZB6241Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:21118,60
8MD6357Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:4781,86
1ME643Metelka JosefSpartak Police4400:58:53135,46
6MJ6559Adamec MartinOlfin Car-Vella Trutnov0100:59:0127,69
21MB6698Nádhera PetrHradec Králové6700:59:1222,28
3ZC6717Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:2089,41
9MD6882Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:3271,29
22MB6913Pořický JiříOdolena Voda7101:00:0318,30
2ZA7089Janů IvaŠumperk8101:00:2688,26
10MD7181Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:1164,96
17MA7252Nedoma Ondřejtrailrun.cz8301:01:323,00
2ZJ7358Blahnová VendulaOlfin Car-Vella Trutnov9801:01:3977,20
3ZA7420Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:01:4483,71
2ZB7577Fojtíková HanaŽamberk7901:02:4398,10
18MA7678Růžička TomášCycling Team Brandýs8501:02:443,00
1ZD775Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:05113,97
23MB7893Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:393,00
11MD7976Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:04:1653,11
24MB8065Fogl MichalKunvald6601:04:403,00
19MA8153Dvořáček JanTrailrun.cz7901:04:523,00
10MC8234Sedlák JiříPřelouč5801:05:0010,18
12MD836Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:06:1445,56
20MA8466Lehký RomanKunvald8101:06:223,00
3ZB8540Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:1983,30
11MC8674Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:08:293,00
2ZD8733Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:08:3797,66
12MC8812Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:09:253,00
4ZA8926Kubánková LenkaToveř8601:09:5155,27
4ZC9031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:4948,65
3ZD9130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:11:4688,37
2ME9268Bielčik JindřichLichkov4001:12:1698,06
13MD9390Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:12:4320,65
5ZC9429Šternerová HanaHradec Králové6301:17:3424,70
4ZD957Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:3059,67
3ME9632Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:23:3466,48
14MD9747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:24:183,00
4ME981Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:17:403,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA187Hübl RadekRunSport team8800:39:25103,98
2MJ239Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:40:2199,34
3MA348Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:40:5396,68
4MB42Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:0895,44
5MB596Hejl RadekLetohrad7200:43:0785,58
6MJ621Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:43:0885,50
7MA755Herda JanSKP Nymburk8300:43:2883,84
8MC836Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:43:3683,17
9MB918Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7100:43:3982,93
10MA1045Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí8100:43:5881,35
11MB119Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:0580,77
12MB1270Fajfr František3D Fitness Race Team7200:44:2079,53
13MB1337Malý JanELEVEN Run Team7300:44:3278,53
14MC1451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:3977,95
15MA1519Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:44:4977,12
16MA1667Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:45:3173,64
17MC1756Vaněk PetrAC Praha6100:46:1969,66
18MJ1860Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:3368,50
19MA1938Dryml MojmírRunSport Team8600:46:4967,18
20MJ2043Křeček JiříAtletika Kolín9800:47:0066,27
21MC2115Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz6400:47:5361,87
22MA2279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0760,71
23MB2344Jadrný LubomírCzech outdoor extreme team7300:48:2059,64
24MB2463Dostálek PetrBouda6700:48:3058,81
25MB2516Šesták KarelŠEPA R.S.7100:48:4157,89
26MB2688Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:48:5157,07
27MJ2961Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:49:1854,83
28MA3091Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:49:2654,16
29MA3135Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:49:3753,25
30MB32100Zachař JiříSruby7200:49:4053,00
31MB3383Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:0850,68
32MB3442Doležal MartinSPS Sázava7000:50:2549,27
33MC3514Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:50:5346,95
34MA3675Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:50:5646,71
35MD3710Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:51:0246,21
36MC384Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:51:0446,04
37MC3995Tichý PavelAC Náchod6300:51:0645,88
38MA4080Dolejška LubošSK HZS KHK8700:51:0745,79
39MA4164Skála JanRunSport team8500:51:5441,90
40MD428Flegl VlastimilBrtev5300:52:0241,23
41MB4392Kristek JiříRetia Pardubice6700:52:0341,15
42MC4497Kalous TomášRunSport Team6400:52:0540,99
43MA4525Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:52:4138,00
44MB4685Moskva RomanPasivity Žamberk7500:52:4237,92
45MA4771Kalous PetrSK Žamberk7700:52:5636,76
46MC4899Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek6200:52:5936,51
47MD4962Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:53:0735,85
48MD5022Krsek MiroslavM. K. Luková4900:53:0935,68
49MB5128Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:53:1934,85
50MD5272Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:53:5232,12
51MD5323Tempír FrantišekSokol Štíty4900:53:5731,70
52MB5527Hampl AloisOstrov7000:54:2929,05
53MB5684Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:4927,39
54MB5724Tempír JiříSokol Štíty7500:55:1824,99
55MB5811Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:55:2524,41
56MA6073Živný Marek3D Fitnes race team9100:55:3923,25
57MD6146Brožek RadmilKRB Chrudim5400:56:0021,51
58MD6357Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:4717,61
59ME643Metelka JosefSpartak Police4400:58:537,17
60MJ6559Adamec MartinOlfin Car-Vella Trutnov0100:59:016,51
61MB6698Nádhera PetrHradec Králové6700:59:125,59
62MD6882Kučera ZdeněkAC Náchod5500:59:323,94
63MB6913Pořický JiříOdolena Voda7101:00:033,00
64MD7181Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:113,00
65MA7252Nedoma Ondřejtrailrun.cz8301:01:323,00
66MA7678Růžička TomášCycling Team Brandýs8501:02:443,00
67MB7893Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:393,00
68MD7976Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:04:163,00
69MB8065Fogl MichalKunvald6601:04:403,00
70MA8153Dvořáček JanTrailrun.cz7901:04:523,00
71MC8234Sedlák JiříPřelouč5801:05:003,00
72MD836Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:06:143,00
73MA8466Lehký RomanKunvald8101:06:223,00
74MC8674Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:08:293,00
75MC8812Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6401:09:253,00
76ME9268Bielčik JindřichLichkov4001:12:163,00
77MD9390Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:12:433,00
78ME9632Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:23:343,00
79MD9747Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:24:183,00
80ME981Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3402:17:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2749Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:49:02106,85
2ZA2850Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:05106,65
3ZC5454Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:1286,50
4ZC5986Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:55:3181,31
5ZB6241Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:2178,03
6ZC6717Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:59:2066,28
7ZA7089Janů IvaŠumperk8101:00:2661,94
8ZJ7358Blahnová VendulaOlfin Car-Vella Trutnov9801:01:3957,15
9ZA7420Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:01:4456,82
10ZB7577Fojtíková HanaŽamberk7901:02:4352,95
11ZD775Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:0551,50
12ZB8540Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:07:1934,83
13ZD8733Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:08:3729,71
14ZA8926Kubánková LenkaToveř8601:09:5124,85
15ZC9031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:4921,04
16ZD9130Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:11:4617,30
17ZC9429Šternerová HanaHradec Králové6301:17:343,00
18ZD957Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:21:303,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborný závod. Dobře připravený a zorganizovaný.
porickych

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód